2. Процедура
Процедура
Заглавие: Poskytnutie služieb havarijného poistenia motorových vozidiel a povinného zmluvného poistenia
Описание: Predmetom zákazky je poskytnutie služieb havarijného poistenia motorových vozidiel a poskytnutie služieb povinného zmluvného poistenia zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorových vozidiel.
Вътрешен идентификатор: AOAS-2-80/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 66514110 Услуги по застраховане на сухопътни превозни средства
Допълнителна класификация (cpv): 66516100 Застраховка "Гражданска отговорност" на сухопътни превозни средства
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Poskytnutie služieb havarijného poistenia motorových vozidiela povinného zmluvného poistenia a povinného zmluvného poistenia
2. Procedure
Procedure
Intern ID: AOAS-2-80/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 66514110 Motorkøretøjsforsikring
Supplerende klassifikation (cpv): 66516100 Ansvarsforsikring for motorkøretøjer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: AOAS-2-80/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66514110 Υπηρεσίες ασφάλισης μηχανοκίνητων οχημάτων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 66516100 Ασφάλεια αστικής ευθύνης μηχανοκίνητων οχημάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: AOAS-2-80/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66514110 Motor vehicle insurance services
Additional classification (cpv): 66516100 Motor vehicle liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: AOAS-2-80/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66514110 Servicios de seguros de automóviles
Clasificación adicional (cpv): 66516100 Servicios de seguros de responsabilidad civil de automóviles
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: AOAS-2-80/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 66514110 Mootorsõiduki kindlustusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 66516100 Mootorsõiduki liiklusvastutuskindlustusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: AOAS-2-80/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66514110 Moottoriajoneuvovakuutukset
Lisäluokitus (cpv): 66516100 Moottoriajoneuvojen vastuuvakuutukset
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: AOAS-2-80/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 66514110 Services d'assurance de véhicules à moteur
Nomenclature complémentaire (cpv): 66516100 Services d'assurance responsabilité civile automobile
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: AOAS-2-80/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: AOAS-2-80/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 66514110 Usluge osiguranja motornih vozila
Dodatna klasifikacija (cpv): 66516100 Usluge osiguranja od odgovornosti za upotrebu motornih vozila
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: AOAS-2-80/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 66514110 Servizi di assicurazione di autoveicoli
Classificazione aggiuntiva (cpv): 66516100 Servizi di assicurazione di responsabilità civile autoveicoli
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: AOAS-2-80/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66514110 Automašīnu apdrošināšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 66516100 Mehānisko transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: AOAS-2-80/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66514110 Servizzi ta' l-assigurazzjoni tal-karozzi bil-magni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 66516100 Servizzi ta' l-assigurazzjoni ta' responsabbiltà tal-karozzi bil-magni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: AOAS-2-80/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66514110 Verzekeringen voor motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 66516100 Aansprakelijkheidsverzekeringen voor motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: AOAS-2-80/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66514110 Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66516100 Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: AOAS-2-80/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 66514110 Servicii de asigurare a autovehiculelor
Clasificare suplimentară (cpv): 66516100 Servicii de asigurare de răspundere civilă auto