See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Acord cadru de furnizare Medicamente
Описание: Achizitia publica de Medicamente - Medicamente – Produse farmaceutice - 220 LOTURI Cod CPV 33600000-6 “Produse farmaceutice”, pentru SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI, pentru buna desfasurare a activitatii.
Вътрешен идентификатор: 01
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Intrucat obiectul achizitiei prin prezenta procedura o constituie medicamentele necesare efectuarii actului medical in conditii cat mai avantajoase pentru pacientii nostri, consideram achizitionarea acestor medicamente o situatie de urgenta si apreciem ca ne incadram in prevederile Art. 74 pct.3) din Legea nr. 98/2016, asttfel ca termenul de depunere al ofertelor va fi stabilit la 15 zile de la data transmiterii spre publicare a anuntului de participare.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: LOTUL 1 - HEPATOPROTECTOR 1
Описание: CF ANEXA
Вътрешен идентификатор: 1
Основна класификация (cpv): 33610000 Медикаменти за храносмилателната система и метаболизма
Варианти:
Описание на опциите: Operatorii participanti la procedura pot oferta si pentru produse similare, cu respectarea specificatiilor tehnice minime, prevazute in Anexa nr.1.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: LOTUL 2 - DRENOR BILIAR
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: LOTUL 3 - HEPATOPROTECTOR L
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: LOTUL 4 -HEPATO PROTECTOR 1
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: LOTUL 5 - HEPATO PROTECTOR 2
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: LOTUL6 - HEPATO PROTECTOR 3
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: LOTUL 7 - ANTIULCEROASE 1
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: LOTUL 8 - ANTIULCEROASE 2
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: LOTUL 9 - ANTIULCEROASE 3
Вътрешен идентификатор: 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: LOTUL 10 - ANTIULCEROASE 4
Вътрешен идентификатор: 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: LOTUL 11 - HEPATO PROTECTOR 4
Вътрешен идентификатор: 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: LOT 12 - PROPULSIVE
Вътрешен идентификатор: 12
Основна класификация (cpv): 33612000 Медикаменти за функционални стомашно-чревни смущения
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: LOT 13 - ANTIEMETICE
Вътрешен идентификатор: 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: LOT 14 - ANTIEMETICE 1
Вътрешен идентификатор: 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: LOT 15 - ANTISPASTICE 1
Вътрешен идентификатор: 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: LOT 16 - ANTISPASTICE 2
Вътрешен идентификатор: 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: LOT 17 - ANTIDIAREICE
Вътрешен идентификатор: 17
Основна класификация (cpv): 33614000 Антидиаретични, противовъзпалителни и против чревни инфекции
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: LOT 18 - ADSORBANTE
Вътрешен идентификатор: 18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: LOT 19 - PULBERI VEGETALE
Вътрешен идентификатор: 19
Основна класификация (cpv): 33690000 Разни медикаменти
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: LOT 20 - LAXATIVE
Вътрешен идентификатор: 20
Основна класификация (cpv): 33613000 Разслабителни
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: LOT 21 - ANTIDIAREICE 1
Вътрешен идентификатор: 21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: LOT 22 - ANTIDIABETICE ORALE
Вътрешен идентификатор: 22
Основна класификация (cpv): 33615100 Инсулин
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: LOT 23 - INSULINE 1
Вътрешен идентификатор: 23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: LOT 24 - ANTIEMETICE 2
Вътрешен идентификатор: 24
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: LOT 25 -VITAMINE ANTIOXIDANTI
Вътрешен идентификатор: 25
Основна класификация (cpv): 33616000 Витамини
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: LOT 26 - VITAMINE
Вътрешен идентификатор: 26
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: LOT 27 - POLIVITAMINE
Вътрешен идентификатор: 27
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: LOT 28 - PREPARATE CALCIU
Вътрешен идентификатор: 28
Основна класификация (cpv): 14774000 Калций
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: LOT 29 - ANTIACID
Вътрешен идентификатор: 29
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: LOT 30 - ENZIME
Вътрешен идентификатор: 30
Основна класификация (cpv): 24965000 Ензими
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: LOT 31 - ANTICOAGULANTE
Вътрешен идентификатор: 31
Основна класификация (cpv): 33621100 Антибиотици
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: LOT 32 - ANTICOAGULANTE 1
Вътрешен идентификатор: 32
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: DENUMIRE LOT 33 - ANTITROMBOTICE
Вътрешен идентификатор: 33
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: LOT 34 - HEMOSTATICE 1
Вътрешен идентификатор: 34
Основна класификация (cpv): 33141127 Резорбируеми кръвоспиращи средства
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: LOT 35 - HEMOSTATICE 2
Вътрешен идентификатор: 35
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: LOT 36 - FIER 1
Вътрешен идентификатор: 36
Основна класификация (cpv): 33621300 Препарати против анемия
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: LOT 37 - FIER 2
Вътрешен идентификатор: 37
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: LOT 38 - COMPLEX FIER
Вътрешен идентификатор: 38
Обособена позиция: LOT-0039
Заглавие: LOT 39 - CARDIACE 1
Вътрешен идентификатор: 39
Основна класификация (cpv): 33622000 Медикаменти за сърдечносъдовата система
Обособена позиция: LOT-0040
Заглавие: DENUMIRE LOT 40 - STATINE 1
Вътрешен идентификатор: 40
Обособена позиция: LOT-0041
Заглавие: DENUMIRE LOT 41 - FIBRATI
Вътрешен идентификатор: 41
Обособена позиция: LOT-0042
Заглавие: DENUMIRE LOT 42 - ANTICOAGULANT 2
Вътрешен идентификатор: 42
Обособена позиция: LOT-0043
Заглавие: DENUMIRE LOT 43 - ANTIVERTIJ
Вътрешен идентификатор: 43
Обособена позиция: LOT-0044
Заглавие: DENUMIRE LOT 44 - VASODILATATOARE
Вътрешен идентификатор: 44
Обособена позиция: LOT-0045
Заглавие: DENUMIRE LOT 45 - ANTIARITMICE 2
Вътрешен идентификатор: 45
Обособена позиция: LOT-0046
Заглавие: DENUMIRE LOT 46 - ANTIARITMICE 3
Вътрешен идентификатор: 46
Обособена позиция: LOT-0047
Заглавие: DENUMIRE LOT 47 - CARDIOTONICE
Вътрешен идентификатор: 47
Основна класификация (cpv): 33622100 Медикаменти, използвани в кардиологията
Обособена позиция: LOT-0048
Заглавие: DENUMIRE LOT 48 - CARDIOTONICE 1
Вътрешен идентификатор: 48
Обособена позиция: LOT-0049
Заглавие: DENUMIRE LOT 49 - SEDATIV
Вътрешен идентификатор: 49
Основна класификация (cpv): 33661700 Други медикаменти за нервната система
Обособена позиция: LOT-0050
Заглавие: DENUMIRE LOT 50 - NITRATI ORGANICI SOLUTIE
Вътрешен идентификатор: 50
Основна класификация (cpv): 24313400 Нитрати
Обособена позиция: LOT-0051
Заглавие: DENUMIRE LOT 51 - NITRATI ORGANICI 2
Вътрешен идентификатор: 51
Обособена позиция: LOT-0052
Заглавие: DENUMIRE LOT 52 - NITRATI ORGANICI 1
Вътрешен идентификатор: 52
Обособена позиция: LOT-0053
Заглавие: DENUMIRE LOT 53 - DIURETICE 1
Вътрешен идентификатор: 53
Основна класификация (cpv): 33622300 Диуретици
Обособена позиция: LOT-0054
Заглавие: DENUMIRE LOT 54 - DIURETICE 2
Вътрешен идентификатор: 54
Обособена позиция: LOT-0055
Заглавие: DENUMIRE LOT 55 - DIURETICE 3
Вътрешен идентификатор: 55
Обособена позиция: LOT-0056
Заглавие: DENUMIRE LOT 56 - VASOPROTECTOARE
Вътрешен идентификатор: 56
Основна класификация (cpv): 33622400 Предпазващи кръвоносните съдове
Обособена позиция: LOT-0057
Заглавие: DENUMIRE LOT 57 - VASOPROTECTOARE 1
Вътрешен идентификатор: 57
Обособена позиция: LOT-0058
Заглавие: DENUMIRE LOT 58 - ANTIHEMOROIDALE
Вътрешен идентификатор: 58
Основна класификация (cpv): 33622500 Против хемороиди, за локално приложение
Обособена позиция: LOT-0059
Заглавие: DENUMIRE LOT 59 - ANTITROMBOTIC
Вътрешен идентификатор: 59
Обособена позиция: LOT-0060
Заглавие: DENUMIRE LOT 60 - BETABLOCANT
Вътрешен идентификатор: 60
Основна класификация (cpv): 33622600 Бета-блокери
Обособена позиция: LOT-0061
Заглавие: DENUMIRE LOT 61 - BETABLOCANTE 1
Вътрешен идентификатор: 61
Обособена позиция: LOT-0062
Заглавие: DENUMIRE LOT 62 - BETABLOCANT 4
Вътрешен идентификатор: 62
Обособена позиция: LOT-0063
Заглавие: DENUMIRE LOT 63 - BETABLOCANTE 2
Вътрешен идентификатор: 63
Обособена позиция: LOT-0064
Заглавие: DENUMIRE LOT 64 - BETABLOCANTE 3
Вътрешен идентификатор: 64
Обособена позиция: LOT-0065
Заглавие: DENUMIRE LOT 65 - ANTI HTA 1
Вътрешен идентификатор: 65
Основна класификация (cpv): 33622700 Калциев инхибитор
Обособена позиция: LOT-0066
Заглавие: DENUMIRE LOT 66 - SARTANI 1
Вътрешен идентификатор: 66
Основна класификация (cpv): 33622200 Антихипертонични медикаменти
Обособена позиция: LOT-0067
Заглавие: DENUMIRE LOT 67 - IECA 1
Вътрешен идентификатор: 67
Обособена позиция: LOT-0068
Заглавие: DENUMIRE LOT 68 - IECA 2
Вътрешен идентификатор: 68
Основна класификация (cpv): 33622800 Медикаменти, въздействащи върху ренин-ангиотензиновата система
Обособена позиция: LOT-0069
Заглавие: DENUMIRE LOT 69 - IECA 3
Вътрешен идентификатор: 69
Обособена позиция: LOT-0070
Заглавие: DENUMIRE LOT 70 - UNGUENT LOCAL
Вътрешен идентификатор: 70
Обособена позиция: LOT-0071
Заглавие: DENUMIRE LOT 71 - UNGUENT PLANTE
Вътрешен идентификатор: 71
Обособена позиция: LOT-0072
Заглавие: DENUMIRE LOT 72 - UNGUENT ANTIBIOTICE
Вътрешен идентификатор: 72
Обособена позиция: LOT-0073
Заглавие: DENUMIRE LOT 73 - ANTIARSURI
Вътрешен идентификатор: 73
Обособена позиция: LOT-0074
Заглавие: DENUMIRE LOT 74 - CICATRIZANTE
Вътрешен идентификатор: 74
Основна класификация (cpv): 33631000 Медикаменти, използвани в дерматологията
Обособена позиция: LOT-0075
Заглавие: DENUMIRE LOT 75 - EMOLIENTE
Вътрешен идентификатор: 75
Обособена позиция: LOT-0076
Заглавие: DENUMIRE LOT 76 - ANTIINFLAMATOARE
Вътрешен идентификатор: 76
Основна класификация (cpv): 33632100 Противовъзпалителни и противоревматични медикаменти
Обособена позиция: LOT-0077
Заглавие: DENUMIRE LOT 77 - ANTIINFLAMATOARE 1
Вътрешен идентификатор: 77
Обособена позиция: LOT-0078
Заглавие: DENUMIRE LOT 78 - ANTIINFLAMATOARE 2
Вътрешен идентификатор: 78
Обособена позиция: LOT-0079
Заглавие: DENUMIRE LOT 79 - ANTIINFLAMATOARE 3
Вътрешен идентификатор: 79
Обособена позиция: LOT-0080
Заглавие: DENUMIRE LOT 80 - ANTIINFLAMATOR 4
Вътрешен идентификатор: 80
Обособена позиция: LOT-0081
Заглавие: DENUMIRE LOT 81 - ANTIINFLAMATOARE 5
Вътрешен идентификатор: 81
Обособена позиция: LOT-0082
Заглавие: DENUMIRE LOT 82 - ANTIINFLAMATOARE 8
Вътрешен идентификатор: 82
Обособена позиция: LOT-0083
Заглавие: DENUMIRE LOT 83 - OXICAMI 1
Вътрешен идентификатор: 83
Обособена позиция: LOT-0084
Заглавие: DENUMIRE LOT 84 - ANTIINFLAMATOARE 6
Вътрешен идентификатор: 84
Обособена позиция: LOT-0085
Заглавие: DENUMIRE LOT 85 - OXICAMI 2
Вътрешен идентификатор: 85
Обособена позиция: LOT-0086
Заглавие: DENUMIRE LOT 86 - OXICAMI 3
Вътрешен идентификатор: 86
Обособена позиция: LOT-0087
Заглавие: DENUMIRE LOT 87 - ANTIINFLAMATOARE 7
Вътрешен идентификатор: 87
Обособена позиция: LOT-0088
Заглавие: DENUMIRE LOT 88 - DECONTRACTURANT 1
Вътрешен идентификатор: 88
Обособена позиция: LOT-0089
Заглавие: DENUMIRE LOT 89 - DECONTRACTURANTE 2
Вътрешен идентификатор: 89
Основна класификация (cpv): 33632200 За отпускане на мускулите
Обособена позиция: LOT-0090
Заглавие: DENUMIRE LOT 90 - ANESTEZICE
Вътрешен идентификатор: 90
Основна класификация (cpv): 33661100 Упойващи средства
Обособена позиция: LOT-0091
Заглавие: DENUMIRE LOT 91 - ANTIGUTOS
Вътрешен идентификатор: 91
Обособена позиция: LOT-0092
Заглавие: DENUMIRE LOT 92 - CHIMIOTERAPIC
Вътрешен идентификатор: 92
Обособена позиция: LOT-0093
Заглавие: DENUMIRE LOT 93 - CHIMIOTERAPIC 1
Вътрешен идентификатор: 93
Обособена позиция: LOT-0094
Заглавие: DENUMIRE LOT 94 - ANTIPROSTATIC
Вътрешен идентификатор: 94
Обособена позиция: LOT-0095
Заглавие: DENUMIRE LOT 95 - CORTIZON
Вътрешен идентификатор: 95
Обособена позиция: LOT-0096
Заглавие: DENUMIRE LOT 96 - ACIZI 1
Вътрешен идентификатор: 96
Обособена позиция: LOT-0097
Заглавие: DENUMIRE LOT 97 - ATB 1
Вътрешен идентификатор: 97
Обособена позиция: LOT-0098
Заглавие: DENUMIRE LOT 98 - ATB 2
Вътрешен идентификатор: 98
Обособена позиция: LOT-0099
Заглавие: DENUMIRE LOT 99 - CICATRIZANTE
Вътрешен идентификатор: 99
Обособена позиция: LOT-0100
Заглавие: DENUMIRE LOT 100 - ATB 3
Вътрешен идентификатор: 100
Обособена позиция: LOT-0101
Заглавие: DENUMIRE LOT 101 - ANTIBIOTICE 4
Вътрешен идентификатор: 101
Основна класификация (cpv): 33631400 Антибиотици и медикаменти за химиотерапия, за дерматологично приложение
Обособена позиция: LOT-0102
Заглавие: DENUMIRE LOT 102 - CEFALOSPORINE
Вътрешен идентификатор: 102
Обособена позиция: LOT-0103
Заглавие: DENUMIRE LOT 103 - CHINOLONE
Вътрешен идентификатор: 103
Обособена позиция: LOT-0104
Заглавие: DENUMIRE LOT 104 - CHINOLONE 1
Вътрешен идентификатор: 104
Обособена позиция: LOT-0105
Заглавие: DENUMIRE LOT 105 - CHINOLONE 2
Вътрешен идентификатор: 105
Обособена позиция: LOT-0106
Заглавие: DENUMIRE LOT 106 - ANTIBIOTICE 5
Вътрешен идентификатор: 106
Обособена позиция: LOT-0107
Заглавие: DENUMIRE LOT 107 - ANTIBIOTICE 6
Вътрешен идентификатор: 107
Обособена позиция: LOT-0108
Заглавие: DENUMIRE LOT 108 - ANTIMICOTICE
Вътрешен идентификатор: 108
Основна класификация (cpv): 33651100 Антибактериални средства за системна употреба
Обособена позиция: LOT-0109
Заглавие: DENUMIRE LOT 109 - VACCINURI
Вътрешен идентификатор: 109
Основна класификация (cpv): 33651600 Ваксини
Обособена позиция: LOT-0110
Заглавие: DENUMIRE LOT 110 - UNGUENT OFTALMIC
Вътрешен идентификатор: 110
Основна класификация (cpv): 33662100 Офталмологични медикаменти
Обособена позиция: LOT-0111
Заглавие: DENUMIRE LOT 111 - CICATRIZANT
Вътрешен идентификатор: 111
Обособена позиция: LOT-0112
Заглавие: DENUMIRE LOT 112 - ANTIBIOTIC 7
Вътрешен идентификатор: 112
Обособена позиция: LOT-0113
Заглавие: DENUMIRE LOT 113 - ANTIASMATICE
Вътрешен идентификатор: 113
Обособена позиция: LOT-0114
Заглавие: DENUMIRE LOT 114 - MUCOLITICE 1
Вътрешен идентификатор: 114
Обособена позиция: LOT-0115
Заглавие: DENUMIRE LOT 115 - MUCOLICITE 1
Вътрешен идентификатор: 115
Обособена позиция: LOT-0116
Заглавие: DENUMIRE LOT 116 - ANTIASMATICE 1
Вътрешен идентификатор: 116
Обособена позиция: LOT-0117
Заглавие: DENUMIRE LOT 117 - ANTITUSIV
Вътрешен идентификатор: 117
Основна класификация (cpv): 33674000 Медикаменти за кашлица и хрема
Обособена позиция: LOT-0118
Заглавие: DENUMIRE LOT 118 - ANTIHISTAMINICE
Вътрешен идентификатор: 118
Основна класификация (cpv): 33675000 Антихистамини за системна употреба
Обособена позиция: LOT-0119
Заглавие: DENUMIRE LOT 119 - ANTITUSIVE 1
Вътрешен идентификатор: 119
Обособена позиция: LOT-0120
Заглавие: DENUMIRE LOT 120 - ANTITUSIVE 2
Вътрешен идентификатор: 120
Обособена позиция: LOT-0121
Заглавие: DENUMIRE LOT 121 - VASODILATATOR CEREBRAL
Вътрешен идентификатор: 121
Обособена позиция: LOT-0122
Заглавие: DENUMIRE LOT 122 - ANXIOLITICE 1
Вътрешен идентификатор: 122
Обособена позиция: LOT-0123
Заглавие: DENUMIRE LOT 123 - ANESTEZICE
Вътрешен идентификатор: 123
Обособена позиция: LOT-0124
Заглавие: DENUMIRE LOT 124 - ANESTEZIC OPIOID
Вътрешен идентификатор: 124
Обособена позиция: LOT-0125
Заглавие: DENUMIRE LOT 125 - ANESTEZICE LOCALE
Вътрешен идентификатор: 125
Обособена позиция: LOT-0126
Заглавие: DENUMIRE LOT 126 - PROTECTOR HEPATIC
Вътрешен идентификатор: 126
Обособена позиция: LOT-0127
Заглавие: DENUMIRE LOT 127 - ANTIEMETIC
Вътрешен идентификатор: 127
Обособена позиция: LOT-0128
Заглавие: DENUMIRE LOT 128 - TRANCHILIZANTE
Вътрешен идентификатор: 128
Основна класификация (cpv): 33661500 Психолептични средства
Обособена позиция: LOT-0129
Заглавие: DENUMIRE LOT 129 - ANALGEZICE
Вътрешен идентификатор: 129
Основна класификация (cpv): 33661200 Болкоуспокоителни
Обособена позиция: LOT-0130
Заглавие: DENUMIRE LOT 130 - VASOREGULATOR
Вътрешен идентификатор: 130
Обособена позиция: LOT-0131
Заглавие: DENUMIRE LOT 131 - ANALGEZICE 1
Вътрешен идентификатор: 131
Обособена позиция: LOT-0132
Заглавие: DENUMIRE LOT 132 - ANALGEZICE 2
Вътрешен идентификатор: 132
Обособена позиция: LOT-0133
Заглавие: DENUMIRE LOT 133 - ANALGEZICE 3
Вътрешен идентификатор: 133
Обособена позиция: LOT-0134
Заглавие: DENUMIRE LOT 134 - AMINOACIZI 1
Вътрешен идентификатор: 134
Обособена позиция: LOT-0135
Заглавие: DENUMIRE LOT 135 - ANALGEZIC OPIOID
Вътрешен идентификатор: 135
Обособена позиция: LOT-0136
Заглавие: DENUMIRE LOT 136 - ANTIEPILECTIC
Вътрешен идентификатор: 136
Основна класификация (cpv): 33661300 Против епилепсия
Обособена позиция: LOT-0137
Заглавие: DENUMIRE LOT 137 - MODULATOARE DE DURERE
Вътрешен идентификатор: 137
Обособена позиция: LOT-0138
Заглавие: DENUMIRE LOT 138 - ANXIOLITICE
Вътрешен идентификатор: 138
Обособена позиция: LOT-0139
Заглавие: DENUMIRE LOT 139 - SOMNIFERE
Вътрешен идентификатор: 139
Обособена позиция: LOT-0140
Заглавие: DENUMIRE LOT 140 - ANTIDEPRESIVE
Вътрешен идентификатор: 140
Основна класификация (cpv): 33661000 Медикаменти за нервната система
Обособена позиция: LOT-0141
Заглавие: DENUMIRE LOT 141 - ANALGEZICE PUTERNICE
Вътрешен идентификатор: 141
Обособена позиция: LOT-0142
Заглавие: DENUMIRE LOT 142 - VASODILATATOR CEREBRAL 2
Вътрешен идентификатор: 142
Обособена позиция: LOT-0143
Заглавие: DENUMIRE LOT 143 - SOLUTII OCHI 1
Вътрешен идентификатор: 143
Обособена позиция: LOT-0144
Заглавие: DENUMIRE LOT 144 - SOLUTII OCHI 2
Вътрешен идентификатор: 144
Обособена позиция: LOT-0145
Заглавие: DENUMIRE LOT 145 - SOLUTII OCHI CU ATB
Вътрешен идентификатор: 145
Обособена позиция: LOT-0146
Заглавие: DENUMIRE LOT 146 - SOLUTII OCHI 4
Вътрешен идентификатор: 146
Обособена позиция: LOT-0147
Заглавие: DENUMIRE LOT 147 - SOLUTII OCHI 3
Вътрешен идентификатор: 147
Обособена позиция: LOT-0148
Заглавие: DENUMIRE LOT 148 - SOLUTII OCHI 5
Вътрешен идентификатор: 148
Обособена позиция: LOT-0149
Заглавие: DENUMIRE LOT 149 - SOLUTII URECHI
Вътрешен идентификатор: 149
Обособена позиция: LOT-0150
Заглавие: DENUMIRE LOT 150 - ALBUMINE
Вътрешен идентификатор: 150
Основна класификация (cpv): 33141540 Албумин
Обособена позиция: LOT-0151
Заглавие: DENUMIRE LOT 151 - AMINOACIZI 2
Вътрешен идентификатор: 151
Обособена позиция: LOT-0152
Заглавие: LOTUL 152 - AMINOACIZI 3
Вътрешен идентификатор: 152
Обособена позиция: LOT-0153
Заглавие: LOTUL 153 - SER FIOLE
Вътрешен идентификатор: 153
Обособена позиция: LOT-0154
Заглавие: LOTUL 154 - SERURI 1
Вътрешен идентификатор: 154
Обособена позиция: LOT-0155
Заглавие: LOTUL 155 - SERURI 2
Вътрешен идентификатор: 155
Обособена позиция: LOT-0156
Заглавие: LOTUL 156 -SERURI 3
Вътрешен идентификатор: 156
Обособена позиция: LOT-0157
Заглавие: LOTUL 157 - SERURI 4
Вътрешен идентификатор: 157
Обособена позиция: LOT-0158
Заглавие: LOTUL 158 - SERURI 5
Вътрешен идентификатор: 158
Обособена позиция: LOT-0159
Заглавие: LOTUL 159 - PICATURI OCHI
Вътрешен идентификатор: 159
Обособена позиция: LOT-0160
Заглавие: LOTUL 160 - SERURI 6
Вътрешен идентификатор: 160
Обособена позиция: LOT-0161
Заглавие: LOTUL 161 - PREPARATE FARMACEUTICE
Вътрешен идентификатор: 161
Обособена позиция: LOT-0162
Заглавие: LOTUL 162 - SUBSTANTE 1
Вътрешен идентификатор: 162
Обособена позиция: LOT-0163
Заглавие: LOTUL 163 - PROBIOTICE
Вътрешен идентификатор: 163
Обособена позиция: LOT-0164
Заглавие: LOTUL 164 - SUBSTANTE 2
Вътрешен идентификатор: 164
Основна класификация (cpv): 33692000 Медикаментозни разтвори
Обособена позиция: LOT-0165
Заглавие: LOTUL 165 - ATB 1
Вътрешен идентификатор: 165
Обособена позиция: LOT-0166
Заглавие: LOTUL 166 - CARDIACE 1
Вътрешен идентификатор: 166
Обособена позиция: LOT-0167
Заглавие: LOTUL 167 - CARDIACE 2
Вътрешен идентификатор: 167
Обособена позиция: LOT-0168
Заглавие: LOTUL 168 - CARDIACE 3
Вътрешен идентификатор: 168
Обособена позиция: LOT-0169
Заглавие: LOTUL 167 - ATB 2
Вътрешен идентификатор: 169
Обособена позиция: LOT-0170
Заглавие: LOTUL 170 - MIORELAXANTE
Вътрешен идентификатор: 170
Обособена позиция: LOT-0171
Заглавие: LOTUL 171 - SOLUTII NAS
Вътрешен идентификатор: 171
Обособена позиция: LOT-0172
Заглавие: LOTUL 172 - CICATRIZANTE
Вътрешен идентификатор: 172
Обособена позиция: LOT-0173
Заглавие: LOTUL 173 - CICATRIZANTE 1
Вътрешен идентификатор: 173
Обособена позиция: LOT-0174
Заглавие: LOTUL 174 -HEMOSTATICE LOCALE
Вътрешен идентификатор: 174
Обособена позиция: LOT-0175
Заглавие: LOTUL 175 - HEMOSTATICE LOCALE 1
Вътрешен идентификатор: 175
Обособена позиция: LOT-0176
Заглавие: LOTUL 176 - SOMNIFER 1
Вътрешен идентификатор: 176
Обособена позиция: LOT-0177
Заглавие: LOTUL 177 - ALIMENT PARENTAL
Вътрешен идентификатор: 177
Основна класификация (cpv): 33692210 Парентерални хранителни разтвори
Обособена позиция: LOT-0178
Заглавие: LOTUL 178 - PENEME 1
Вътрешен идентификатор: 178
Обособена позиция: LOT-0179
Заглавие: LOTUL 179 - PENEME 2
Вътрешен идентификатор: 179
Обособена позиция: LOT-0180
Заглавие: DENUMIRE LOT 180 - PENEME 3
Вътрешен идентификатор: 180
Обособена позиция: LOT-0181
Заглавие: DENUMIRE LOT 181 - ANTIBACTERIAN
Вътрешен идентификатор: 181
Обособена позиция: LOT-0182
Заглавие: DENUMIRE LOT 182 - ATB 2
Вътрешен идентификатор: 182
Обособена позиция: LOT-0183
Заглавие: DENUMIRE LOT 183 - ATB 3
Вътрешен идентификатор: 183
Обособена позиция: LOT-0184
Заглавие: DENUMIRE LOT 184 - ATB 4
Вътрешен идентификатор: 184
Обособена позиция: LOT-0185
Заглавие: DENUMIRE LOT 185 - ATB 5
Вътрешен идентификатор: 185
Обособена позиция: LOT-0186
Заглавие: DENUMIRE LOT 186 - MIORELAXANTE 2
Вътрешен идентификатор: 186
Обособена позиция: LOT-0187
Заглавие: LOTUL187 - ATB 6
Вътрешен идентификатор: 187
Обособена позиция: LOT-0188
Заглавие: LOTUL 188 - ANTIDIAREICE 1
Вътрешен идентификатор: 188
Обособена позиция: LOT-0189
Заглавие: LOTUL189 - IECA 4
Вътрешен идентификатор: 189
Обособена позиция: LOT-0190
Заглавие: LOTUL190 - ANTIEPILEPTIC
Вътрешен идентификатор: 190
Обособена позиция: LOT-0191
Заглавие: LOTUL191 - ANTITAHICARDIC
Вътрешен идентификатор: 191
Обособена позиция: LOT-0192
Заглавие: LOTUL192 - TROFIC CEREBRAL
Вътрешен идентификатор: 192
Обособена позиция: LOT-0193
Заглавие: LOTUL 193 - TROFIC LOCAL
Вътрешен идентификатор: 193
Обособена позиция: LOT-0194
Заглавие: DENUMIRE LOT 194 - ANTIVERTIJ
Вътрешен идентификатор: 194
Обособена позиция: LOT-0195
Заглавие: DENUMIRE LOT 195 - PROCIRCULATOR
Вътрешен идентификатор: 195
Обособена позиция: LOT-0196
Заглавие: DENUMIRE LOT 196 - MASAJ TERAPEUTIC
Вътрешен идентификатор: 196
Обособена позиция: LOT-0197
Заглавие: ANTIDIABETIC ORAL
Вътрешен идентификатор: 197
Основна класификация (cpv): 33615000 Медикаменти за диабетици
Обособена позиция: LOT-0198
Заглавие: DENUMIRE LOT 198 - INSULINE 2
Вътрешен идентификатор: 198
Обособена позиция: LOT-0199
Заглавие: DENUMIRE LOT 199 - INSULINE 3
Вътрешен идентификатор: 199
Обособена позиция: LOT-0200
Заглавие: DENUMIRE LOT 200 - ANTISEPTIC
Вътрешен идентификатор: 200
Основна класификация (cpv): 33631600 Антисептични средства и дезинфектанти
Обособена позиция: LOT-0201
Заглавие: DENUMIRE LOT 201 - COMBINATII 1
Вътрешен идентификатор: 201
Обособена позиция: LOT-0202
Заглавие: LOTUL 202 - COMBINATII 2
Вътрешен идентификатор: 202
Обособена позиция: LOT-0203
Заглавие: LOT 203 - COMBINATII 3
Вътрешен идентификатор: 203
Обособена позиция: LOT-0204
Заглавие: DENUMIRE LOT 204 - COMBINATII 4
Вътрешен идентификатор: 204
Обособена позиция: LOT-0205
Заглавие: DENUMIRE LOT 205 - ALFABLOCANT
Вътрешен идентификатор: 205
Обособена позиция: LOT-0206
Заглавие: DENUMIRE LOT 206 - ANTI HTA2
Вътрешен идентификатор: 206
Обособена позиция: LOT-0207
Заглавие: LOTUL 207 - SER 100
Вътрешен идентификатор: 207
Основна класификация (cpv): 33692400 Разтвори за перфузия
Обособена позиция: LOT-0208
Заглавие: LOT 208 - PROBIOTICE 1
Вътрешен идентификатор: 208
Обособена позиция: LOT-0209
Заглавие: LOT 209 - PUDRA MASAJ
Вътрешен идентификатор: 209
Обособена позиция: LOT-0210
Заглавие: LOT 210 - COMBINATII 5
Вътрешен идентификатор: 210
Обособена позиция: LOT-0211
Заглавие: LOT 211 - COMBINATII 6
Вътрешен идентификатор: 211
Обособена позиция: LOT-0212
Заглавие: LOT 212 - CORTIZON 1
Вътрешен идентификатор: 212
Обособена позиция: LOT-0213
Заглавие: LOT 213 - ATB 7
Вътрешен идентификатор: 213
Обособена позиция: LOT-0214
Заглавие: LOT 214 - SUBSTANTE 2
Вътрешен идентификатор: 214
Обособена позиция: LOT-0215
Заглавие: LOT 215 - ATB 8
Вътрешен идентификатор: 215
Обособена позиция: LOT-0216
Заглавие: DENUMIRE LOT 216 - HEPATOPROTECTOR
Вътрешен идентификатор: 216
Обособена позиция: LOT-0217
Заглавие: DENUMIRE LOT 217 - NITRATI
Вътрешен идентификатор: 217
Обособена позиция: LOT-0218
Заглавие: DENUMIRE LOT 218 - AGENT DE CONTRAST
Вътрешен идентификатор: 218
Обособена позиция: LOT-0219
Заглавие: DENUMIRE LOT 219 - NUTRITIE ENTERALA
Вътрешен идентификатор: 219
Обособена позиция: LOT-0220
Заглавие: DENUMIRE LOT 220 - COMBINATII 7
Вътрешен идентификатор: 220
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 01
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: LOTUL 1 - HEPATOPROTECTOR 1
Περιγραφή: CF ANEXA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33610000 Φάρμακα για το πεπτικό σύστημα και το μεταβολισμό
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: LOTUL 2 - DRENOR BILIAR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: LOTUL 3 - HEPATOPROTECTOR L
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: LOTUL 4 -HEPATO PROTECTOR 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: LOTUL 5 - HEPATO PROTECTOR 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: LOTUL6 - HEPATO PROTECTOR 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: LOTUL 7 - ANTIULCEROASE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: LOTUL 8 - ANTIULCEROASE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: LOTUL 9 - ANTIULCEROASE 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: LOTUL 10 - ANTIULCEROASE 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: LOTUL 11 - HEPATO PROTECTOR 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: LOT 12 - PROPULSIVE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33612000 Φάρμακα για λειτουργικές γαστρεντερικές διαταραχές
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: LOT 13 - ANTIEMETICE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: LOT 14 - ANTIEMETICE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: LOT 15 - ANTISPASTICE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: LOT 16 - ANTISPASTICE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: LOT 17 - ANTIDIAREICE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33614000 Αντιδιαρροϊκά, φάρμακα κατά των φλεγμονωδών νόσων/λοιμώξεων του εντέρου
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: LOT 18 - ADSORBANTE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 18
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: LOT 19 - PULBERI VEGETALE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33690000 Διάφορα φάρμακα
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: LOT 20 - LAXATIVE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 20
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33613000 Καθαρκτικά
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: LOT 21 - ANTIDIAREICE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 21
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: LOT 22 - ANTIDIABETICE ORALE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 22
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33615100 Ινσουλίνη
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: LOT 23 - INSULINE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 23
Παρτίδα: LOT-0024
Τίτλος: LOT 24 - ANTIEMETICE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 24
Παρτίδα: LOT-0025
Τίτλος: LOT 25 -VITAMINE ANTIOXIDANTI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 25
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33616000 Βιταμίνες
Παρτίδα: LOT-0026
Τίτλος: LOT 26 - VITAMINE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26
Παρτίδα: LOT-0027
Τίτλος: LOT 27 - POLIVITAMINE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27
Παρτίδα: LOT-0028
Τίτλος: LOT 28 - PREPARATE CALCIU
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 28
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 14774000 Ασβέστιο
Παρτίδα: LOT-0029
Τίτλος: LOT 29 - ANTIACID
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 29
Παρτίδα: LOT-0030
Τίτλος: LOT 30 - ENZIME
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 30
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 24965000 Ένζυμα
Παρτίδα: LOT-0031
Τίτλος: LOT 31 - ANTICOAGULANTE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 31
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33621100 Αντιθρομβωτικά
Παρτίδα: LOT-0032
Τίτλος: LOT 32 - ANTICOAGULANTE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 32
Παρτίδα: LOT-0033
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 33
Παρτίδα: LOT-0034
Τίτλος: LOT 34 - HEMOSTATICE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 34
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141127 Απορροφούμενα αιμοστατικά
Παρτίδα: LOT-0035
Τίτλος: LOT 35 - HEMOSTATICE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 35
Παρτίδα: LOT-0036
Τίτλος: LOT 36 - FIER 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 36
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33621300 Φάρμακα αναιμιών
Παρτίδα: LOT-0037
Τίτλος: LOT 37 - FIER 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 37
Παρτίδα: LOT-0038
Τίτλος: LOT 38 - COMPLEX FIER
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 38
Παρτίδα: LOT-0039
Τίτλος: LOT 39 - CARDIACE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 39
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33622000 Φάρμακα για το καρδιαγγειακό σύστημα
Παρτίδα: LOT-0040
Τίτλος: DENUMIRE LOT 40 - STATINE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 40
Παρτίδα: LOT-0041
Τίτλος: DENUMIRE LOT 41 - FIBRATI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 41
Παρτίδα: LOT-0042
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 42
Παρτίδα: LOT-0043
Τίτλος: DENUMIRE LOT 43 - ANTIVERTIJ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 43
Παρτίδα: LOT-0044
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 44
Παρτίδα: LOT-0045
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 45
Παρτίδα: LOT-0046
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 46
Παρτίδα: LOT-0047
Τίτλος: DENUMIRE LOT 47 - CARDIOTONICE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 47
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33622100 Φάρμακα θεραπείας των καρδιακών παθήσεων
Παρτίδα: LOT-0048
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 48
Παρτίδα: LOT-0049
Τίτλος: DENUMIRE LOT 49 - SEDATIV
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 49
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33661700 Άλλα φάρμακα παθήσεων του νευρικού συστήματος
Παρτίδα: LOT-0050
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 50
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 24313400 Νιτρικά άλατα
Παρτίδα: LOT-0051
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 51
Παρτίδα: LOT-0052
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 52
Παρτίδα: LOT-0053
Τίτλος: DENUMIRE LOT 53 - DIURETICE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 53
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33622300 Διουρητικά
Παρτίδα: LOT-0054
Τίτλος: DENUMIRE LOT 54 - DIURETICE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 54
Παρτίδα: LOT-0055
Τίτλος: DENUMIRE LOT 55 - DIURETICE 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 55
Παρτίδα: LOT-0056
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 56
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33622400 Αγγειοπροστατευτικά
Παρτίδα: LOT-0057
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 57
Παρτίδα: LOT-0058
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 58
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33622500 Αντιαιμορροϊδικά τοπικής χρήσης
Παρτίδα: LOT-0059
Τίτλος: DENUMIRE LOT 59 - ANTITROMBOTIC
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 59
Παρτίδα: LOT-0060
Τίτλος: DENUMIRE LOT 60 - BETABLOCANT
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 60
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33622600 Β-αδρενεργικοί αποκλειστές
Παρτίδα: LOT-0061
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 61
Παρτίδα: LOT-0062
Τίτλος: DENUMIRE LOT 62 - BETABLOCANT 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 62
Παρτίδα: LOT-0063
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 63
Παρτίδα: LOT-0064
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 64
Παρτίδα: LOT-0065
Τίτλος: DENUMIRE LOT 65 - ANTI HTA 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 65
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33622700 Ανταγωνιστές του ασβεστίου
Παρτίδα: LOT-0066
Τίτλος: DENUMIRE LOT 66 - SARTANI 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 66
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33622200 Αντιυπερτασικά
Παρτίδα: LOT-0067
Τίτλος: DENUMIRE LOT 67 - IECA 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 67
Παρτίδα: LOT-0068
Τίτλος: DENUMIRE LOT 68 - IECA 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 68
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33622800 Φάρμακα που επηρεάζουν το σύστημα ρενίνης-αγγειοτασίνης
Παρτίδα: LOT-0069
Τίτλος: DENUMIRE LOT 69 - IECA 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 69
Παρτίδα: LOT-0070
Τίτλος: DENUMIRE LOT 70 - UNGUENT LOCAL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 70
Παρτίδα: LOT-0071
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 71
Παρτίδα: LOT-0072
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 72
Παρτίδα: LOT-0073
Τίτλος: DENUMIRE LOT 73 - ANTIARSURI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 73
Παρτίδα: LOT-0074
Τίτλος: DENUMIRE LOT 74 - CICATRIZANTE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 74
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33631000 Φάρμακα παθήσεων δέρματος
Παρτίδα: LOT-0075
Τίτλος: DENUMIRE LOT 75 - EMOLIENTE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 75
Παρτίδα: LOT-0076
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 76
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33632100 Αντιφλεγμονώδη και φάρμακα ρευματικών νόσων
Παρτίδα: LOT-0077
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 77
Παρτίδα: LOT-0078
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 78
Παρτίδα: LOT-0079
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 79
Παρτίδα: LOT-0080
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 80
Παρτίδα: LOT-0081
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 81
Παρτίδα: LOT-0082
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 82
Παρτίδα: LOT-0083
Τίτλος: DENUMIRE LOT 83 - OXICAMI 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 83
Παρτίδα: LOT-0084
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 84
Παρτίδα: LOT-0085
Τίτλος: DENUMIRE LOT 85 - OXICAMI 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 85
Παρτίδα: LOT-0086
Τίτλος: DENUMIRE LOT 86 - OXICAMI 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 86
Παρτίδα: LOT-0087
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 87
Παρτίδα: LOT-0088
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 88
Παρτίδα: LOT-0089
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 89
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33632200 Μυοχαλαρωτικά
Παρτίδα: LOT-0090
Τίτλος: DENUMIRE LOT 90 - ANESTEZICE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 90
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33661100 Αναισθητικά
Παρτίδα: LOT-0091
Τίτλος: DENUMIRE LOT 91 - ANTIGUTOS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 91
Παρτίδα: LOT-0092
Τίτλος: DENUMIRE LOT 92 - CHIMIOTERAPIC
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 92
Παρτίδα: LOT-0093
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 93
Παρτίδα: LOT-0094
Τίτλος: DENUMIRE LOT 94 - ANTIPROSTATIC
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 94
Παρτίδα: LOT-0095
Τίτλος: DENUMIRE LOT 95 - CORTIZON
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 95
Παρτίδα: LOT-0096
Τίτλος: DENUMIRE LOT 96 - ACIZI 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 96
Παρτίδα: LOT-0097
Τίτλος: DENUMIRE LOT 97 - ATB 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 97
Παρτίδα: LOT-0098
Τίτλος: DENUMIRE LOT 98 - ATB 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 98
Παρτίδα: LOT-0099
Τίτλος: DENUMIRE LOT 99 - CICATRIZANTE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 99
Παρτίδα: LOT-0100
Τίτλος: DENUMIRE LOT 100 - ATB 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 100
Παρτίδα: LOT-0101
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 101
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33631400 Αντιβιοτικά και χημειοθεραπευτικά τοπικής χρήσης
Παρτίδα: LOT-0102
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 102
Παρτίδα: LOT-0103
Τίτλος: DENUMIRE LOT 103 - CHINOLONE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 103
Παρτίδα: LOT-0104
Τίτλος: DENUMIRE LOT 104 - CHINOLONE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 104
Παρτίδα: LOT-0105
Τίτλος: DENUMIRE LOT 105 - CHINOLONE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 105
Παρτίδα: LOT-0106
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 106
Παρτίδα: LOT-0107
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 107
Παρτίδα: LOT-0108
Τίτλος: DENUMIRE LOT 108 - ANTIMICOTICE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 108
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33651100 Αντιμικροβιακά συστηματικής χρήσης
Παρτίδα: LOT-0109
Τίτλος: DENUMIRE LOT 109 - VACCINURI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 109
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33651600 Εμβόλια
Παρτίδα: LOT-0110
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 110
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33662100 Φάρμακα οφθαλμικών παθήσεων
Παρτίδα: LOT-0111
Τίτλος: DENUMIRE LOT 111 - CICATRIZANT
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 111
Παρτίδα: LOT-0112
Τίτλος: DENUMIRE LOT 112 - ANTIBIOTIC 7
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 112
Παρτίδα: LOT-0113
Τίτλος: DENUMIRE LOT 113 - ANTIASMATICE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 113
Παρτίδα: LOT-0114
Τίτλος: DENUMIRE LOT 114 - MUCOLITICE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 114
Παρτίδα: LOT-0115
Τίτλος: DENUMIRE LOT 115 - MUCOLICITE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 115
Παρτίδα: LOT-0116
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 116
Παρτίδα: LOT-0117
Τίτλος: DENUMIRE LOT 117 - ANTITUSIV
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 117
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33674000 Αντιβηχικά και φάρμακα κατά του κρυολογήματος
Παρτίδα: LOT-0118
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 118
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33675000 Αντιισταμινικά συστηματικής χρήσης
Παρτίδα: LOT-0119
Τίτλος: DENUMIRE LOT 119 - ANTITUSIVE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 119
Παρτίδα: LOT-0120
Τίτλος: DENUMIRE LOT 120 - ANTITUSIVE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 120
Παρτίδα: LOT-0121
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 121
Παρτίδα: LOT-0122
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 122
Παρτίδα: LOT-0123
Τίτλος: DENUMIRE LOT 123 - ANESTEZICE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 123
Παρτίδα: LOT-0124
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 124
Παρτίδα: LOT-0125
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 125
Παρτίδα: LOT-0126
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 126
Παρτίδα: LOT-0127
Τίτλος: DENUMIRE LOT 127 - ANTIEMETIC
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 127
Παρτίδα: LOT-0128
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 128
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33661500 Ψυχοληπτικά
Παρτίδα: LOT-0129
Τίτλος: DENUMIRE LOT 129 - ANALGEZICE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 129
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33661200 Αναλγητικά
Παρτίδα: LOT-0130
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 130
Παρτίδα: LOT-0131
Τίτλος: DENUMIRE LOT 131 - ANALGEZICE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 131
Παρτίδα: LOT-0132
Τίτλος: DENUMIRE LOT 132 - ANALGEZICE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 132
Παρτίδα: LOT-0133
Τίτλος: DENUMIRE LOT 133 - ANALGEZICE 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 133
Παρτίδα: LOT-0134
Τίτλος: DENUMIRE LOT 134 - AMINOACIZI 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 134
Παρτίδα: LOT-0135
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 135
Παρτίδα: LOT-0136
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 136
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33661300 Αντιεπιληπτικά
Παρτίδα: LOT-0137
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 137
Παρτίδα: LOT-0138
Τίτλος: DENUMIRE LOT 138 - ANXIOLITICE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 138
Παρτίδα: LOT-0139
Τίτλος: DENUMIRE LOT 139 - SOMNIFERE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 139
Παρτίδα: LOT-0140
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 140
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33661000 Φάρμακα παθήσεων του νευρικού συστήματος
Παρτίδα: LOT-0141
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 141
Παρτίδα: LOT-0142
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 142
Παρτίδα: LOT-0143
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 143
Παρτίδα: LOT-0144
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 144
Παρτίδα: LOT-0145
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 145
Παρτίδα: LOT-0146
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 146
Παρτίδα: LOT-0147
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 147
Παρτίδα: LOT-0148
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 148
Παρτίδα: LOT-0149
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 149
Παρτίδα: LOT-0150
Τίτλος: DENUMIRE LOT 150 - ALBUMINE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 150
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141540 Αλβουμίνη
Παρτίδα: LOT-0151
Τίτλος: DENUMIRE LOT 151 - AMINOACIZI 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 151
Παρτίδα: LOT-0152
Τίτλος: LOTUL 152 - AMINOACIZI 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 152
Παρτίδα: LOT-0153
Τίτλος: LOTUL 153 - SER FIOLE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 153
Παρτίδα: LOT-0154
Τίτλος: LOTUL 154 - SERURI 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 154
Παρτίδα: LOT-0155
Τίτλος: LOTUL 155 - SERURI 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 155
Παρτίδα: LOT-0156
Τίτλος: LOTUL 156 -SERURI 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 156
Παρτίδα: LOT-0157
Τίτλος: LOTUL 157 - SERURI 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 157
Παρτίδα: LOT-0158
Τίτλος: LOTUL 158 - SERURI 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 158
Παρτίδα: LOT-0159
Τίτλος: LOTUL 159 - PICATURI OCHI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 159
Παρτίδα: LOT-0160
Τίτλος: LOTUL 160 - SERURI 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 160
Παρτίδα: LOT-0161
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 161
Παρτίδα: LOT-0162
Τίτλος: LOTUL 162 - SUBSTANTE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 162
Παρτίδα: LOT-0163
Τίτλος: LOTUL 163 - PROBIOTICE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 163
Παρτίδα: LOT-0164
Τίτλος: LOTUL 164 - SUBSTANTE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 164
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33692000 Ιατρικά διαλύματα
Παρτίδα: LOT-0165
Τίτλος: LOTUL 165 - ATB 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 165
Παρτίδα: LOT-0166
Τίτλος: LOTUL 166 - CARDIACE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 166
Παρτίδα: LOT-0167
Τίτλος: LOTUL 167 - CARDIACE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 167
Παρτίδα: LOT-0168
Τίτλος: LOTUL 168 - CARDIACE 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 168
Παρτίδα: LOT-0169
Τίτλος: LOTUL 167 - ATB 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 169
Παρτίδα: LOT-0170
Τίτλος: LOTUL 170 - MIORELAXANTE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 170
Παρτίδα: LOT-0171
Τίτλος: LOTUL 171 - SOLUTII NAS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 171
Παρτίδα: LOT-0172
Τίτλος: LOTUL 172 - CICATRIZANTE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 172
Παρτίδα: LOT-0173
Τίτλος: LOTUL 173 - CICATRIZANTE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 173
Παρτίδα: LOT-0174
Τίτλος: LOTUL 174 -HEMOSTATICE LOCALE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 174
Παρτίδα: LOT-0175
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 175
Παρτίδα: LOT-0176
Τίτλος: LOTUL 176 - SOMNIFER 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 176
Παρτίδα: LOT-0177
Τίτλος: LOTUL 177 - ALIMENT PARENTAL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 177
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33692210 Διαλύματα παρεντερικής διατροφής
Παρτίδα: LOT-0178
Τίτλος: LOTUL 178 - PENEME 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 178
Παρτίδα: LOT-0179
Τίτλος: LOTUL 179 - PENEME 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 179
Παρτίδα: LOT-0180
Τίτλος: DENUMIRE LOT 180 - PENEME 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 180
Παρτίδα: LOT-0181
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 181
Παρτίδα: LOT-0182
Τίτλος: DENUMIRE LOT 182 - ATB 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 182
Παρτίδα: LOT-0183
Τίτλος: DENUMIRE LOT 183 - ATB 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 183
Παρτίδα: LOT-0184
Τίτλος: DENUMIRE LOT 184 - ATB 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 184
Παρτίδα: LOT-0185
Τίτλος: DENUMIRE LOT 185 - ATB 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 185
Παρτίδα: LOT-0186
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 186
Παρτίδα: LOT-0187
Τίτλος: LOTUL187 - ATB 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 187
Παρτίδα: LOT-0188
Τίτλος: LOTUL 188 - ANTIDIAREICE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 188
Παρτίδα: LOT-0189
Τίτλος: LOTUL189 - IECA 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 189
Παρτίδα: LOT-0190
Τίτλος: LOTUL190 - ANTIEPILEPTIC
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 190
Παρτίδα: LOT-0191
Τίτλος: LOTUL191 - ANTITAHICARDIC
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 191
Παρτίδα: LOT-0192
Τίτλος: LOTUL192 - TROFIC CEREBRAL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 192
Παρτίδα: LOT-0193
Τίτλος: LOTUL 193 - TROFIC LOCAL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 193
Παρτίδα: LOT-0194
Τίτλος: DENUMIRE LOT 194 - ANTIVERTIJ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 194
Παρτίδα: LOT-0195
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 195
Παρτίδα: LOT-0196
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 196
Παρτίδα: LOT-0197
Τίτλος: ANTIDIABETIC ORAL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 197
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33615000 Φάρμακα θεραπείας του διαβήτη
Παρτίδα: LOT-0198
Τίτλος: DENUMIRE LOT 198 - INSULINE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 198
Παρτίδα: LOT-0199
Τίτλος: DENUMIRE LOT 199 - INSULINE 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 199
Παρτίδα: LOT-0200
Τίτλος: DENUMIRE LOT 200 - ANTISEPTIC
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 200
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33631600 Αντισηπτικά και απολυμαντικά
Παρτίδα: LOT-0201
Τίτλος: DENUMIRE LOT 201 - COMBINATII 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 201
Παρτίδα: LOT-0202
Τίτλος: LOTUL 202 - COMBINATII 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 202
Παρτίδα: LOT-0203
Τίτλος: LOT 203 - COMBINATII 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 203
Παρτίδα: LOT-0204
Τίτλος: DENUMIRE LOT 204 - COMBINATII 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 204
Παρτίδα: LOT-0205
Τίτλος: DENUMIRE LOT 205 - ALFABLOCANT
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 205
Παρτίδα: LOT-0206
Τίτλος: DENUMIRE LOT 206 - ANTI HTA2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 206
Παρτίδα: LOT-0207
Τίτλος: LOTUL 207 - SER 100
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 207
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33692400 Διαλύματα εγχύσεων
Παρτίδα: LOT-0208
Τίτλος: LOT 208 - PROBIOTICE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 208
Παρτίδα: LOT-0209
Τίτλος: LOT 209 - PUDRA MASAJ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 209
Παρτίδα: LOT-0210
Τίτλος: LOT 210 - COMBINATII 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 210
Παρτίδα: LOT-0211
Τίτλος: LOT 211 - COMBINATII 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 211
Παρτίδα: LOT-0212
Τίτλος: LOT 212 - CORTIZON 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 212
Παρτίδα: LOT-0213
Τίτλος: LOT 213 - ATB 7
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 213
Παρτίδα: LOT-0214
Τίτλος: LOT 214 - SUBSTANTE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 214
Παρτίδα: LOT-0215
Τίτλος: LOT 215 - ATB 8
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 215
Παρτίδα: LOT-0216
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 216
Παρτίδα: LOT-0217
Τίτλος: DENUMIRE LOT 217 - NITRATI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 217
Παρτίδα: LOT-0218
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 218
Παρτίδα: LOT-0219
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 219
Παρτίδα: LOT-0220
Τίτλος: DENUMIRE LOT 220 - COMBINATII 7
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 220
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: LOTUL 1 - HEPATOPROTECTOR 1
Description: CF ANEXA
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 33610000 Medicinal products for the alimentary tract and metabolism
Options:
Lot: LOT-0002
Title: LOTUL 2 - DRENOR BILIAR
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: LOTUL 3 - HEPATOPROTECTOR L
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: LOTUL 4 -HEPATO PROTECTOR 1
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: LOTUL 5 - HEPATO PROTECTOR 2
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: LOTUL6 - HEPATO PROTECTOR 3
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: LOTUL 7 - ANTIULCEROASE 1
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: LOTUL 8 - ANTIULCEROASE 2
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: LOTUL 9 - ANTIULCEROASE 3
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: LOTUL 10 - ANTIULCEROASE 4
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: LOTUL 11 - HEPATO PROTECTOR 4
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: LOT 12 - PROPULSIVE
Internal identifier: 12
Main classification (cpv): 33612000 Medicinal products for functional gastrointestinal disorders
Lot: LOT-0013
Title: LOT 13 - ANTIEMETICE
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: LOT 14 - ANTIEMETICE 1
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: LOT 15 - ANTISPASTICE 1
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: LOT 16 - ANTISPASTICE 2
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: LOT 17 - ANTIDIAREICE
Internal identifier: 17
Main classification (cpv): 33614000 Antidiarrhoeals, intestinal anti-inflammatory/anti-infective agents
Lot: LOT-0018
Title: LOT 18 - ADSORBANTE
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: LOT 19 - PULBERI VEGETALE
Internal identifier: 19
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
Lot: LOT-0020
Title: LOT 20 - LAXATIVE
Internal identifier: 20
Main classification (cpv): 33613000 Laxatives
Lot: LOT-0021
Title: LOT 21 - ANTIDIAREICE 1
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: LOT 22 - ANTIDIABETICE ORALE
Internal identifier: 22
Main classification (cpv): 33615100 Insulin
Lot: LOT-0023
Title: LOT 23 - INSULINE 1
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: LOT 24 - ANTIEMETICE 2
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: LOT 25 -VITAMINE ANTIOXIDANTI
Internal identifier: 25
Main classification (cpv): 33616000 Vitamins
Lot: LOT-0026
Title: LOT 26 - VITAMINE
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: LOT 27 - POLIVITAMINE
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: LOT 28 - PREPARATE CALCIU
Internal identifier: 28
Main classification (cpv): 14774000 Calcium
Lot: LOT-0029
Title: LOT 29 - ANTIACID
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: LOT 30 - ENZIME
Internal identifier: 30
Main classification (cpv): 24965000 Enzymes
Lot: LOT-0031
Title: LOT 31 - ANTICOAGULANTE
Internal identifier: 31
Main classification (cpv): 33621100 Antithrombotic agents
Lot: LOT-0032
Title: LOT 32 - ANTICOAGULANTE 1
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: DENUMIRE LOT 33 - ANTITROMBOTICE
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: LOT 34 - HEMOSTATICE 1
Internal identifier: 34
Main classification (cpv): 33141127 Absorbable haemostatics
Lot: LOT-0035
Title: LOT 35 - HEMOSTATICE 2
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: LOT 36 - FIER 1
Internal identifier: 36
Main classification (cpv): 33621300 Antianaemic preparations
Lot: LOT-0037
Title: LOT 37 - FIER 2
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Title: LOT 38 - COMPLEX FIER
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Title: LOT 39 - CARDIACE 1
Internal identifier: 39
Main classification (cpv): 33622000 Medicinal products for the cardiovascular system
Lot: LOT-0040
Title: DENUMIRE LOT 40 - STATINE 1
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Title: DENUMIRE LOT 41 - FIBRATI
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Title: DENUMIRE LOT 43 - ANTIVERTIJ
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Title: DENUMIRE LOT 45 - ANTIARITMICE 2
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Title: DENUMIRE LOT 46 - ANTIARITMICE 3
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Title: DENUMIRE LOT 47 - CARDIOTONICE
Internal identifier: 47
Main classification (cpv): 33622100 Cardiac therapy medicinal products
Lot: LOT-0048
Title: DENUMIRE LOT 48 - CARDIOTONICE 1
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0049
Title: DENUMIRE LOT 49 - SEDATIV
Internal identifier: 49
Main classification (cpv): 33661700 Other nervous system medicinal products
Lot: LOT-0050
Internal identifier: 50
Main classification (cpv): 24313400 Nitrates
Lot: LOT-0051
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0052
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0053
Title: DENUMIRE LOT 53 - DIURETICE 1
Internal identifier: 53
Main classification (cpv): 33622300 Diuretics
Lot: LOT-0054
Title: DENUMIRE LOT 54 - DIURETICE 2
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0055
Title: DENUMIRE LOT 55 - DIURETICE 3
Internal identifier: 55
Lot: LOT-0056
Internal identifier: 56
Main classification (cpv): 33622400 Vasoprotectives
Lot: LOT-0057
Internal identifier: 57
Lot: LOT-0058
Internal identifier: 58
Main classification (cpv): 33622500 Antihaemorrhoidals for topical use
Lot: LOT-0059
Title: DENUMIRE LOT 59 - ANTITROMBOTIC
Internal identifier: 59
Lot: LOT-0060
Title: DENUMIRE LOT 60 - BETABLOCANT
Internal identifier: 60
Main classification (cpv): 33622600 Beta-blocking agents
Lot: LOT-0061
Title: DENUMIRE LOT 61 - BETABLOCANTE 1
Internal identifier: 61
Lot: LOT-0062
Title: DENUMIRE LOT 62 - BETABLOCANT 4
Internal identifier: 62
Lot: LOT-0063
Title: DENUMIRE LOT 63 - BETABLOCANTE 2
Internal identifier: 63
Lot: LOT-0064
Title: DENUMIRE LOT 64 - BETABLOCANTE 3
Internal identifier: 64
Lot: LOT-0065
Title: DENUMIRE LOT 65 - ANTI HTA 1
Internal identifier: 65
Main classification (cpv): 33622700 Calcium channel blockers
Lot: LOT-0066
Title: DENUMIRE LOT 66 - SARTANI 1
Internal identifier: 66
Main classification (cpv): 33622200 Antihypertensives
Lot: LOT-0067
Title: DENUMIRE LOT 67 - IECA 1
Internal identifier: 67
Lot: LOT-0068
Title: DENUMIRE LOT 68 - IECA 2
Internal identifier: 68
Main classification (cpv): 33622800 Agents acting on the renin-angiotensin system
Lot: LOT-0069
Title: DENUMIRE LOT 69 - IECA 3
Internal identifier: 69
Lot: LOT-0070
Title: DENUMIRE LOT 70 - UNGUENT LOCAL
Internal identifier: 70
Lot: LOT-0071
Title: DENUMIRE LOT 71 - UNGUENT PLANTE
Internal identifier: 71
Lot: LOT-0072
Internal identifier: 72
Lot: LOT-0073
Title: DENUMIRE LOT 73 - ANTIARSURI
Internal identifier: 73
Lot: LOT-0074
Title: DENUMIRE LOT 74 - CICATRIZANTE
Internal identifier: 74
Main classification (cpv): 33631000 Medicinal products for dermatology
Lot: LOT-0075
Title: DENUMIRE LOT 75 - EMOLIENTE
Internal identifier: 75
Lot: LOT-0076
Internal identifier: 76
Main classification (cpv): 33632100 Anti-inflammatory and anti-rheumatic products
Lot: LOT-0077
Internal identifier: 77
Lot: LOT-0078
Internal identifier: 78
Lot: LOT-0079
Internal identifier: 79
Lot: LOT-0080
Internal identifier: 80
Lot: LOT-0081
Internal identifier: 81
Lot: LOT-0082
Internal identifier: 82
Lot: LOT-0083
Title: DENUMIRE LOT 83 - OXICAMI 1
Internal identifier: 83
Lot: LOT-0084
Internal identifier: 84
Lot: LOT-0085
Title: DENUMIRE LOT 85 - OXICAMI 2
Internal identifier: 85
Lot: LOT-0086
Title: DENUMIRE LOT 86 - OXICAMI 3
Internal identifier: 86
Lot: LOT-0087
Internal identifier: 87
Lot: LOT-0088
Internal identifier: 88
Lot: LOT-0089
Internal identifier: 89
Main classification (cpv): 33632200 Muscle relaxants
Lot: LOT-0090
Title: DENUMIRE LOT 90 - ANESTEZICE
Internal identifier: 90
Main classification (cpv): 33661100 Anaesthetics
Lot: LOT-0091
Title: DENUMIRE LOT 91 - ANTIGUTOS
Internal identifier: 91
Lot: LOT-0092
Title: DENUMIRE LOT 92 - CHIMIOTERAPIC
Internal identifier: 92
Lot: LOT-0093
Internal identifier: 93
Lot: LOT-0094
Title: DENUMIRE LOT 94 - ANTIPROSTATIC
Internal identifier: 94
Lot: LOT-0095
Title: DENUMIRE LOT 95 - CORTIZON
Internal identifier: 95
Lot: LOT-0096
Title: DENUMIRE LOT 96 - ACIZI 1
Internal identifier: 96
Lot: LOT-0097
Title: DENUMIRE LOT 97 - ATB 1
Internal identifier: 97
Lot: LOT-0098
Title: DENUMIRE LOT 98 - ATB 2
Internal identifier: 98
Lot: LOT-0099
Title: DENUMIRE LOT 99 - CICATRIZANTE
Internal identifier: 99
Lot: LOT-0100
Title: DENUMIRE LOT 100 - ATB 3
Internal identifier: 100
Lot: LOT-0101
Title: DENUMIRE LOT 101 - ANTIBIOTICE 4
Internal identifier: 101
Main classification (cpv): 33631400 Antibiotics and chemotherapeutics for dermatological use
Lot: LOT-0102
Title: DENUMIRE LOT 102 - CEFALOSPORINE
Internal identifier: 102
Lot: LOT-0103
Title: DENUMIRE LOT 103 - CHINOLONE
Internal identifier: 103
Lot: LOT-0104
Title: DENUMIRE LOT 104 - CHINOLONE 1
Internal identifier: 104
Lot: LOT-0105
Title: DENUMIRE LOT 105 - CHINOLONE 2
Internal identifier: 105
Lot: LOT-0106
Title: DENUMIRE LOT 106 - ANTIBIOTICE 5
Internal identifier: 106
Lot: LOT-0107
Title: DENUMIRE LOT 107 - ANTIBIOTICE 6
Internal identifier: 107
Lot: LOT-0108
Title: DENUMIRE LOT 108 - ANTIMICOTICE
Internal identifier: 108
Main classification (cpv): 33651100 Antibacterials for systemic use
Lot: LOT-0109
Title: DENUMIRE LOT 109 - VACCINURI
Internal identifier: 109
Main classification (cpv): 33651600 Vaccines
Lot: LOT-0110
Internal identifier: 110
Main classification (cpv): 33662100 Ophthalmologicals
Lot: LOT-0111
Title: DENUMIRE LOT 111 - CICATRIZANT
Internal identifier: 111
Lot: LOT-0112
Title: DENUMIRE LOT 112 - ANTIBIOTIC 7
Internal identifier: 112
Lot: LOT-0113
Title: DENUMIRE LOT 113 - ANTIASMATICE
Internal identifier: 113
Lot: LOT-0114
Title: DENUMIRE LOT 114 - MUCOLITICE 1
Internal identifier: 114
Lot: LOT-0115
Title: DENUMIRE LOT 115 - MUCOLICITE 1
Internal identifier: 115
Lot: LOT-0116
Internal identifier: 116
Lot: LOT-0117
Title: DENUMIRE LOT 117 - ANTITUSIV
Internal identifier: 117
Main classification (cpv): 33674000 Cough and cold preparations
Lot: LOT-0118
Internal identifier: 118
Main classification (cpv): 33675000 Antihistamines for systemic use
Lot: LOT-0119
Title: DENUMIRE LOT 119 - ANTITUSIVE 1
Internal identifier: 119
Lot: LOT-0120
Title: DENUMIRE LOT 120 - ANTITUSIVE 2
Internal identifier: 120
Lot: LOT-0121
Internal identifier: 121
Lot: LOT-0122
Title: DENUMIRE LOT 122 - ANXIOLITICE 1
Internal identifier: 122
Lot: LOT-0123
Title: DENUMIRE LOT 123 - ANESTEZICE
Internal identifier: 123
Lot: LOT-0124
Internal identifier: 124
Lot: LOT-0125
Internal identifier: 125
Lot: LOT-0126
Internal identifier: 126
Lot: LOT-0127
Title: DENUMIRE LOT 127 - ANTIEMETIC
Internal identifier: 127
Lot: LOT-0128
Internal identifier: 128
Main classification (cpv): 33661500 Psycholeptics
Lot: LOT-0129
Title: DENUMIRE LOT 129 - ANALGEZICE
Internal identifier: 129
Main classification (cpv): 33661200 Analgesics
Lot: LOT-0130
Title: DENUMIRE LOT 130 - VASOREGULATOR
Internal identifier: 130
Lot: LOT-0131
Title: DENUMIRE LOT 131 - ANALGEZICE 1
Internal identifier: 131
Lot: LOT-0132
Title: DENUMIRE LOT 132 - ANALGEZICE 2
Internal identifier: 132
Lot: LOT-0133
Title: DENUMIRE LOT 133 - ANALGEZICE 3
Internal identifier: 133
Lot: LOT-0134
Title: DENUMIRE LOT 134 - AMINOACIZI 1
Internal identifier: 134
Lot: LOT-0135
Internal identifier: 135
Lot: LOT-0136
Title: DENUMIRE LOT 136 - ANTIEPILECTIC
Internal identifier: 136
Main classification (cpv): 33661300 Antiepileptics
Lot: LOT-0137
Internal identifier: 137
Lot: LOT-0138
Title: DENUMIRE LOT 138 - ANXIOLITICE
Internal identifier: 138
Lot: LOT-0139
Title: DENUMIRE LOT 139 - SOMNIFERE
Internal identifier: 139
Lot: LOT-0140
Title: DENUMIRE LOT 140 - ANTIDEPRESIVE
Internal identifier: 140
Main classification (cpv): 33661000 Medicinal products for the nervous system
Lot: LOT-0141
Internal identifier: 141
Lot: LOT-0142
Internal identifier: 142
Lot: LOT-0143
Internal identifier: 143
Lot: LOT-0144
Internal identifier: 144
Lot: LOT-0145
Internal identifier: 145
Lot: LOT-0146
Internal identifier: 146
Lot: LOT-0147
Internal identifier: 147
Lot: LOT-0148
Internal identifier: 148
Lot: LOT-0149
Internal identifier: 149
Lot: LOT-0150
Title: DENUMIRE LOT 150 - ALBUMINE
Internal identifier: 150
Main classification (cpv): 33141540 Albumin
Lot: LOT-0151
Title: DENUMIRE LOT 151 - AMINOACIZI 2
Internal identifier: 151
Lot: LOT-0152
Title: LOTUL 152 - AMINOACIZI 3
Internal identifier: 152
Lot: LOT-0153
Title: LOTUL 153 - SER FIOLE
Internal identifier: 153
Lot: LOT-0154
Title: LOTUL 154 - SERURI 1
Internal identifier: 154
Lot: LOT-0155
Title: LOTUL 155 - SERURI 2
Internal identifier: 155
Lot: LOT-0156
Title: LOTUL 156 -SERURI 3
Internal identifier: 156
Lot: LOT-0157
Title: LOTUL 157 - SERURI 4
Internal identifier: 157
Lot: LOT-0158
Title: LOTUL 158 - SERURI 5
Internal identifier: 158
Lot: LOT-0159
Title: LOTUL 159 - PICATURI OCHI
Internal identifier: 159
Lot: LOT-0160
Title: LOTUL 160 - SERURI 6
Internal identifier: 160
Lot: LOT-0161
Internal identifier: 161
Lot: LOT-0162
Title: LOTUL 162 - SUBSTANTE 1
Internal identifier: 162
Lot: LOT-0163
Title: LOTUL 163 - PROBIOTICE
Internal identifier: 163
Lot: LOT-0164
Title: LOTUL 164 - SUBSTANTE 2
Internal identifier: 164
Main classification (cpv): 33692000 Medical solutions
Lot: LOT-0165
Title: LOTUL 165 - ATB 1
Internal identifier: 165
Lot: LOT-0166
Title: LOTUL 166 - CARDIACE 1
Internal identifier: 166
Lot: LOT-0167
Title: LOTUL 167 - CARDIACE 2
Internal identifier: 167
Lot: LOT-0168
Title: LOTUL 168 - CARDIACE 3
Internal identifier: 168
Lot: LOT-0169
Title: LOTUL 167 - ATB 2
Internal identifier: 169
Lot: LOT-0170
Title: LOTUL 170 - MIORELAXANTE
Internal identifier: 170
Lot: LOT-0171
Title: LOTUL 171 - SOLUTII NAS
Internal identifier: 171
Lot: LOT-0172
Title: LOTUL 172 - CICATRIZANTE
Internal identifier: 172
Lot: LOT-0173
Title: LOTUL 173 - CICATRIZANTE 1
Internal identifier: 173
Lot: LOT-0174
Title: LOTUL 174 -HEMOSTATICE LOCALE
Internal identifier: 174
Lot: LOT-0175
Title: LOTUL 175 - HEMOSTATICE LOCALE 1
Internal identifier: 175
Lot: LOT-0176
Title: LOTUL 176 - SOMNIFER 1
Internal identifier: 176
Lot: LOT-0177
Title: LOTUL 177 - ALIMENT PARENTAL
Internal identifier: 177
Main classification (cpv): 33692210 Parenteral feeding solutions
Lot: LOT-0178
Title: LOTUL 178 - PENEME 1
Internal identifier: 178
Lot: LOT-0179
Title: LOTUL 179 - PENEME 2
Internal identifier: 179
Lot: LOT-0180
Title: DENUMIRE LOT 180 - PENEME 3
Internal identifier: 180
Lot: LOT-0181
Title: DENUMIRE LOT 181 - ANTIBACTERIAN
Internal identifier: 181
Lot: LOT-0182
Title: DENUMIRE LOT 182 - ATB 2
Internal identifier: 182
Lot: LOT-0183
Title: DENUMIRE LOT 183 - ATB 3
Internal identifier: 183
Lot: LOT-0184
Title: DENUMIRE LOT 184 - ATB 4
Internal identifier: 184
Lot: LOT-0185
Title: DENUMIRE LOT 185 - ATB 5
Internal identifier: 185
Lot: LOT-0186
Internal identifier: 186
Lot: LOT-0187
Title: LOTUL187 - ATB 6
Internal identifier: 187
Lot: LOT-0188
Title: LOTUL 188 - ANTIDIAREICE 1
Internal identifier: 188
Lot: LOT-0189
Title: LOTUL189 - IECA 4
Internal identifier: 189
Lot: LOT-0190
Title: LOTUL190 - ANTIEPILEPTIC
Internal identifier: 190
Lot: LOT-0191
Title: LOTUL191 - ANTITAHICARDIC
Internal identifier: 191
Lot: LOT-0192
Title: LOTUL192 - TROFIC CEREBRAL
Internal identifier: 192
Lot: LOT-0193
Title: LOTUL 193 - TROFIC LOCAL
Internal identifier: 193
Lot: LOT-0194
Title: DENUMIRE LOT 194 - ANTIVERTIJ
Internal identifier: 194
Lot: LOT-0195
Title: DENUMIRE LOT 195 - PROCIRCULATOR
Internal identifier: 195
Lot: LOT-0196
Internal identifier: 196
Lot: LOT-0197
Title: ANTIDIABETIC ORAL
Internal identifier: 197
Main classification (cpv): 33615000 Medicinal products used in diabetes
Lot: LOT-0198
Title: DENUMIRE LOT 198 - INSULINE 2
Internal identifier: 198
Lot: LOT-0199
Title: DENUMIRE LOT 199 - INSULINE 3
Internal identifier: 199
Lot: LOT-0200
Title: DENUMIRE LOT 200 - ANTISEPTIC
Internal identifier: 200
Main classification (cpv): 33631600 Antiseptics and disinfectants
Lot: LOT-0201
Title: DENUMIRE LOT 201 - COMBINATII 1
Internal identifier: 201
Lot: LOT-0202
Title: LOTUL 202 - COMBINATII 2
Internal identifier: 202
Lot: LOT-0203
Title: LOT 203 - COMBINATII 3
Internal identifier: 203
Lot: LOT-0204
Title: DENUMIRE LOT 204 - COMBINATII 4
Internal identifier: 204
Lot: LOT-0205
Title: DENUMIRE LOT 205 - ALFABLOCANT
Internal identifier: 205
Lot: LOT-0206
Title: DENUMIRE LOT 206 - ANTI HTA2
Internal identifier: 206
Lot: LOT-0207
Title: LOTUL 207 - SER 100
Internal identifier: 207
Main classification (cpv): 33692400 Perfusion solutions
Lot: LOT-0208
Title: LOT 208 - PROBIOTICE 1
Internal identifier: 208
Lot: LOT-0209
Title: LOT 209 - PUDRA MASAJ
Internal identifier: 209
Lot: LOT-0210
Title: LOT 210 - COMBINATII 5
Internal identifier: 210
Lot: LOT-0211
Title: LOT 211 - COMBINATII 6
Internal identifier: 211
Lot: LOT-0212
Title: LOT 212 - CORTIZON 1
Internal identifier: 212
Lot: LOT-0213
Title: LOT 213 - ATB 7
Internal identifier: 213
Lot: LOT-0214
Title: LOT 214 - SUBSTANTE 2
Internal identifier: 214
Lot: LOT-0215
Title: LOT 215 - ATB 8
Internal identifier: 215
Lot: LOT-0216
Internal identifier: 216
Lot: LOT-0217
Title: DENUMIRE LOT 217 - NITRATI
Internal identifier: 217
Lot: LOT-0218
Internal identifier: 218
Lot: LOT-0219
Internal identifier: 219
Lot: LOT-0220
Title: DENUMIRE LOT 220 - COMBINATII 7
Internal identifier: 220
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 01
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: LOTUL 1 - HEPATOPROTECTOR 1
Descripción: CF ANEXA
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 33610000 Medicamentos para el aparato digestivo y el metabolismo
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: LOTUL 2 - DRENOR BILIAR
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: LOTUL 3 - HEPATOPROTECTOR L
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: LOTUL 4 -HEPATO PROTECTOR 1
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: LOTUL 5 - HEPATO PROTECTOR 2
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: LOTUL6 - HEPATO PROTECTOR 3
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Título: LOTUL 7 - ANTIULCEROASE 1
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Título: LOTUL 8 - ANTIULCEROASE 2
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Título: LOTUL 9 - ANTIULCEROASE 3
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Título: LOTUL 10 - ANTIULCEROASE 4
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Título: LOTUL 11 - HEPATO PROTECTOR 4
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Título: LOT 12 - PROPULSIVE
Identificador interno: 12
Clasificación principal (cpv): 33612000 Medicamentos contra los trastornos gastrointestinales funcionales
Lote: LOT-0013
Título: LOT 13 - ANTIEMETICE
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Título: LOT 14 - ANTIEMETICE 1
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Título: LOT 15 - ANTISPASTICE 1
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Título: LOT 16 - ANTISPASTICE 2
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Título: LOT 17 - ANTIDIAREICE
Identificador interno: 17
Clasificación principal (cpv): 33614000 Antidiarreicos, antiinflamatorios y antiinfecciosos intestinales
Lote: LOT-0018
Título: LOT 18 - ADSORBANTE
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Título: LOT 19 - PULBERI VEGETALE
Identificador interno: 19
Clasificación principal (cpv): 33690000 Medicamentos diversos
Lote: LOT-0020
Título: LOT 20 - LAXATIVE
Identificador interno: 20
Clasificación principal (cpv): 33613000 Laxantes
Lote: LOT-0021
Título: LOT 21 - ANTIDIAREICE 1
Identificador interno: 21
Lote: LOT-0022
Título: LOT 22 - ANTIDIABETICE ORALE
Identificador interno: 22
Clasificación principal (cpv): 33615100 Insulina
Lote: LOT-0023
Título: LOT 23 - INSULINE 1
Identificador interno: 23
Lote: LOT-0024
Título: LOT 24 - ANTIEMETICE 2
Identificador interno: 24
Lote: LOT-0025
Título: LOT 25 -VITAMINE ANTIOXIDANTI
Identificador interno: 25
Clasificación principal (cpv): 33616000 Vitaminas
Lote: LOT-0026
Título: LOT 26 - VITAMINE
Identificador interno: 26
Lote: LOT-0027
Título: LOT 27 - POLIVITAMINE
Identificador interno: 27
Lote: LOT-0028
Título: LOT 28 - PREPARATE CALCIU
Identificador interno: 28
Clasificación principal (cpv): 14774000 Calcio
Lote: LOT-0029
Título: LOT 29 - ANTIACID
Identificador interno: 29
Lote: LOT-0030
Título: LOT 30 - ENZIME
Identificador interno: 30
Clasificación principal (cpv): 24965000 Enzimas
Lote: LOT-0031
Título: LOT 31 - ANTICOAGULANTE
Identificador interno: 31
Clasificación principal (cpv): 33621100 Antitrombóticos
Lote: LOT-0032
Título: LOT 32 - ANTICOAGULANTE 1
Identificador interno: 32
Lote: LOT-0033
Identificador interno: 33
Lote: LOT-0034
Título: LOT 34 - HEMOSTATICE 1
Identificador interno: 34
Clasificación principal (cpv): 33141127 Hemostáticos absorbibles
Lote: LOT-0035
Título: LOT 35 - HEMOSTATICE 2
Identificador interno: 35
Lote: LOT-0036
Título: LOT 36 - FIER 1
Identificador interno: 36
Clasificación principal (cpv): 33621300 Antianémicos
Lote: LOT-0037
Título: LOT 37 - FIER 2
Identificador interno: 37
Lote: LOT-0038
Título: LOT 38 - COMPLEX FIER
Identificador interno: 38
Lote: LOT-0039
Título: LOT 39 - CARDIACE 1
Identificador interno: 39
Clasificación principal (cpv): 33622000 Medicamentos para el aparato cardiovascular
Lote: LOT-0040
Título: DENUMIRE LOT 40 - STATINE 1
Identificador interno: 40
Lote: LOT-0041
Título: DENUMIRE LOT 41 - FIBRATI
Identificador interno: 41
Lote: LOT-0042
Identificador interno: 42
Lote: LOT-0043
Título: DENUMIRE LOT 43 - ANTIVERTIJ
Identificador interno: 43
Lote: LOT-0044
Identificador interno: 44
Lote: LOT-0045
Identificador interno: 45
Lote: LOT-0046
Identificador interno: 46
Lote: LOT-0047
Título: DENUMIRE LOT 47 - CARDIOTONICE
Identificador interno: 47
Clasificación principal (cpv): 33622100 Medicamentos usados en cardioterapia
Lote: LOT-0048
Identificador interno: 48
Lote: LOT-0049
Título: DENUMIRE LOT 49 - SEDATIV
Identificador interno: 49
Clasificación principal (cpv): 33661700 Otros medicamentos del sistema nervioso
Lote: LOT-0050
Identificador interno: 50
Clasificación principal (cpv): 24313400 Nitratos
Lote: LOT-0051
Identificador interno: 51
Lote: LOT-0052
Identificador interno: 52
Lote: LOT-0053
Título: DENUMIRE LOT 53 - DIURETICE 1
Identificador interno: 53
Clasificación principal (cpv): 33622300 Diuréticos
Lote: LOT-0054
Título: DENUMIRE LOT 54 - DIURETICE 2
Identificador interno: 54
Lote: LOT-0055
Título: DENUMIRE LOT 55 - DIURETICE 3
Identificador interno: 55
Lote: LOT-0056
Identificador interno: 56
Clasificación principal (cpv): 33622400 Vasoprotectores
Lote: LOT-0057
Identificador interno: 57
Lote: LOT-0058
Identificador interno: 58
Clasificación principal (cpv): 33622500 Antihemorroidales de uso tópico
Lote: LOT-0059
Título: DENUMIRE LOT 59 - ANTITROMBOTIC
Identificador interno: 59
Lote: LOT-0060
Título: DENUMIRE LOT 60 - BETABLOCANT
Identificador interno: 60
Clasificación principal (cpv): 33622600 Betabloqueadores
Lote: LOT-0061
Identificador interno: 61
Lote: LOT-0062
Título: DENUMIRE LOT 62 - BETABLOCANT 4
Identificador interno: 62
Lote: LOT-0063
Identificador interno: 63
Lote: LOT-0064
Identificador interno: 64
Lote: LOT-0065
Título: DENUMIRE LOT 65 - ANTI HTA 1
Identificador interno: 65
Clasificación principal (cpv): 33622700 Bloqueadores de los canales de calcio
Lote: LOT-0066
Título: DENUMIRE LOT 66 - SARTANI 1
Identificador interno: 66
Clasificación principal (cpv): 33622200 Hipotensores
Lote: LOT-0067
Título: DENUMIRE LOT 67 - IECA 1
Identificador interno: 67
Lote: LOT-0068
Título: DENUMIRE LOT 68 - IECA 2
Identificador interno: 68
Clasificación principal (cpv): 33622800 Medicamentos que actúan sobre el sistema renina-angiotensina
Lote: LOT-0069
Título: DENUMIRE LOT 69 - IECA 3
Identificador interno: 69
Lote: LOT-0070
Título: DENUMIRE LOT 70 - UNGUENT LOCAL
Identificador interno: 70
Lote: LOT-0071
Identificador interno: 71
Lote: LOT-0072
Identificador interno: 72
Lote: LOT-0073
Título: DENUMIRE LOT 73 - ANTIARSURI
Identificador interno: 73
Lote: LOT-0074
Título: DENUMIRE LOT 74 - CICATRIZANTE
Identificador interno: 74
Clasificación principal (cpv): 33631000 Medicamentos usados en dermatología
Lote: LOT-0075
Título: DENUMIRE LOT 75 - EMOLIENTE
Identificador interno: 75
Lote: LOT-0076
Identificador interno: 76
Clasificación principal (cpv): 33632100 Antiinflamatorios y antirreumáticos
Lote: LOT-0077
Identificador interno: 77
Lote: LOT-0078
Identificador interno: 78
Lote: LOT-0079
Identificador interno: 79
Lote: LOT-0080
Identificador interno: 80
Lote: LOT-0081
Identificador interno: 81
Lote: LOT-0082
Identificador interno: 82
Lote: LOT-0083
Título: DENUMIRE LOT 83 - OXICAMI 1
Identificador interno: 83
Lote: LOT-0084
Identificador interno: 84
Lote: LOT-0085
Título: DENUMIRE LOT 85 - OXICAMI 2
Identificador interno: 85
Lote: LOT-0086
Título: DENUMIRE LOT 86 - OXICAMI 3
Identificador interno: 86
Lote: LOT-0087
Identificador interno: 87
Lote: LOT-0088
Identificador interno: 88
Lote: LOT-0089
Identificador interno: 89
Clasificación principal (cpv): 33632200 Miorrelajantes
Lote: LOT-0090
Título: DENUMIRE LOT 90 - ANESTEZICE
Identificador interno: 90
Clasificación principal (cpv): 33661100 Anestésicos
Lote: LOT-0091
Título: DENUMIRE LOT 91 - ANTIGUTOS
Identificador interno: 91
Lote: LOT-0092
Título: DENUMIRE LOT 92 - CHIMIOTERAPIC
Identificador interno: 92
Lote: LOT-0093
Identificador interno: 93
Lote: LOT-0094
Título: DENUMIRE LOT 94 - ANTIPROSTATIC
Identificador interno: 94
Lote: LOT-0095
Título: DENUMIRE LOT 95 - CORTIZON
Identificador interno: 95
Lote: LOT-0096
Título: DENUMIRE LOT 96 - ACIZI 1
Identificador interno: 96
Lote: LOT-0097
Título: DENUMIRE LOT 97 - ATB 1
Identificador interno: 97
Lote: LOT-0098
Título: DENUMIRE LOT 98 - ATB 2
Identificador interno: 98
Lote: LOT-0099
Título: DENUMIRE LOT 99 - CICATRIZANTE
Identificador interno: 99
Lote: LOT-0100
Título: DENUMIRE LOT 100 - ATB 3
Identificador interno: 100
Lote: LOT-0101
Identificador interno: 101
Clasificación principal (cpv): 33631400 Antibióticos y quimioterápicos para uso en dermatología
Lote: LOT-0102
Identificador interno: 102
Lote: LOT-0103
Título: DENUMIRE LOT 103 - CHINOLONE
Identificador interno: 103
Lote: LOT-0104
Título: DENUMIRE LOT 104 - CHINOLONE 1
Identificador interno: 104
Lote: LOT-0105
Título: DENUMIRE LOT 105 - CHINOLONE 2
Identificador interno: 105
Lote: LOT-0106
Identificador interno: 106
Lote: LOT-0107
Identificador interno: 107
Lote: LOT-0108
Título: DENUMIRE LOT 108 - ANTIMICOTICE
Identificador interno: 108
Clasificación principal (cpv): 33651100 Antibacterianos para uso sistémico
Lote: LOT-0109
Título: DENUMIRE LOT 109 - VACCINURI
Identificador interno: 109
Clasificación principal (cpv): 33651600 Vacunas
Lote: LOT-0110
Identificador interno: 110
Clasificación principal (cpv): 33662100 Medicamentos usados en oftalmología
Lote: LOT-0111
Título: DENUMIRE LOT 111 - CICATRIZANT
Identificador interno: 111
Lote: LOT-0112
Título: DENUMIRE LOT 112 - ANTIBIOTIC 7
Identificador interno: 112
Lote: LOT-0113
Título: DENUMIRE LOT 113 - ANTIASMATICE
Identificador interno: 113
Lote: LOT-0114
Título: DENUMIRE LOT 114 - MUCOLITICE 1
Identificador interno: 114
Lote: LOT-0115
Título: DENUMIRE LOT 115 - MUCOLICITE 1
Identificador interno: 115
Lote: LOT-0116
Identificador interno: 116
Lote: LOT-0117
Título: DENUMIRE LOT 117 - ANTITUSIV
Identificador interno: 117
Clasificación principal (cpv): 33674000 Medicamentos para la tos y el resfriado
Lote: LOT-0118
Identificador interno: 118
Clasificación principal (cpv): 33675000 Antihistamínicos para empleo sistémico
Lote: LOT-0119
Título: DENUMIRE LOT 119 - ANTITUSIVE 1
Identificador interno: 119
Lote: LOT-0120
Título: DENUMIRE LOT 120 - ANTITUSIVE 2
Identificador interno: 120
Lote: LOT-0121
Identificador interno: 121
Lote: LOT-0122
Identificador interno: 122
Lote: LOT-0123
Título: DENUMIRE LOT 123 - ANESTEZICE
Identificador interno: 123
Lote: LOT-0124
Identificador interno: 124
Lote: LOT-0125
Identificador interno: 125
Lote: LOT-0126
Identificador interno: 126
Lote: LOT-0127
Título: DENUMIRE LOT 127 - ANTIEMETIC
Identificador interno: 127
Lote: LOT-0128
Identificador interno: 128
Clasificación principal (cpv): 33661500 Psicolépticos
Lote: LOT-0129
Título: DENUMIRE LOT 129 - ANALGEZICE
Identificador interno: 129
Clasificación principal (cpv): 33661200 Analgésicos
Lote: LOT-0130
Identificador interno: 130
Lote: LOT-0131
Título: DENUMIRE LOT 131 - ANALGEZICE 1
Identificador interno: 131
Lote: LOT-0132
Título: DENUMIRE LOT 132 - ANALGEZICE 2
Identificador interno: 132
Lote: LOT-0133
Título: DENUMIRE LOT 133 - ANALGEZICE 3
Identificador interno: 133
Lote: LOT-0134
Título: DENUMIRE LOT 134 - AMINOACIZI 1
Identificador interno: 134
Lote: LOT-0135
Identificador interno: 135
Lote: LOT-0136
Identificador interno: 136
Clasificación principal (cpv): 33661300 Antiepilépticos
Lote: LOT-0137
Identificador interno: 137
Lote: LOT-0138
Título: DENUMIRE LOT 138 - ANXIOLITICE
Identificador interno: 138
Lote: LOT-0139
Título: DENUMIRE LOT 139 - SOMNIFERE
Identificador interno: 139
Lote: LOT-0140
Identificador interno: 140
Clasificación principal (cpv): 33661000 Medicamentos para el sistema nervioso
Lote: LOT-0141
Identificador interno: 141
Lote: LOT-0142
Identificador interno: 142
Lote: LOT-0143
Identificador interno: 143
Lote: LOT-0144
Identificador interno: 144
Lote: LOT-0145
Identificador interno: 145
Lote: LOT-0146
Identificador interno: 146
Lote: LOT-0147
Identificador interno: 147
Lote: LOT-0148
Identificador interno: 148
Lote: LOT-0149
Identificador interno: 149
Lote: LOT-0150
Título: DENUMIRE LOT 150 - ALBUMINE
Identificador interno: 150
Clasificación principal (cpv): 33141540 Albúmina
Lote: LOT-0151
Título: DENUMIRE LOT 151 - AMINOACIZI 2
Identificador interno: 151
Lote: LOT-0152
Título: LOTUL 152 - AMINOACIZI 3
Identificador interno: 152
Lote: LOT-0153
Título: LOTUL 153 - SER FIOLE
Identificador interno: 153
Lote: LOT-0154
Título: LOTUL 154 - SERURI 1
Identificador interno: 154
Lote: LOT-0155
Título: LOTUL 155 - SERURI 2
Identificador interno: 155
Lote: LOT-0156
Título: LOTUL 156 -SERURI 3
Identificador interno: 156
Lote: LOT-0157
Título: LOTUL 157 - SERURI 4
Identificador interno: 157
Lote: LOT-0158
Título: LOTUL 158 - SERURI 5
Identificador interno: 158
Lote: LOT-0159
Título: LOTUL 159 - PICATURI OCHI
Identificador interno: 159
Lote: LOT-0160
Título: LOTUL 160 - SERURI 6
Identificador interno: 160
Lote: LOT-0161
Identificador interno: 161
Lote: LOT-0162
Título: LOTUL 162 - SUBSTANTE 1
Identificador interno: 162
Lote: LOT-0163
Título: LOTUL 163 - PROBIOTICE
Identificador interno: 163
Lote: LOT-0164
Título: LOTUL 164 - SUBSTANTE 2
Identificador interno: 164
Clasificación principal (cpv): 33692000 Soluciones medicinales
Lote: LOT-0165
Título: LOTUL 165 - ATB 1
Identificador interno: 165
Lote: LOT-0166
Título: LOTUL 166 - CARDIACE 1
Identificador interno: 166
Lote: LOT-0167
Título: LOTUL 167 - CARDIACE 2
Identificador interno: 167
Lote: LOT-0168
Título: LOTUL 168 - CARDIACE 3
Identificador interno: 168
Lote: LOT-0169
Título: LOTUL 167 - ATB 2
Identificador interno: 169
Lote: LOT-0170
Título: LOTUL 170 - MIORELAXANTE
Identificador interno: 170
Lote: LOT-0171
Título: LOTUL 171 - SOLUTII NAS
Identificador interno: 171
Lote: LOT-0172
Título: LOTUL 172 - CICATRIZANTE
Identificador interno: 172
Lote: LOT-0173
Título: LOTUL 173 - CICATRIZANTE 1
Identificador interno: 173
Lote: LOT-0174
Título: LOTUL 174 -HEMOSTATICE LOCALE
Identificador interno: 174
Lote: LOT-0175
Identificador interno: 175
Lote: LOT-0176
Título: LOTUL 176 - SOMNIFER 1
Identificador interno: 176
Lote: LOT-0177
Título: LOTUL 177 - ALIMENT PARENTAL
Identificador interno: 177
Clasificación principal (cpv): 33692210 Soluciones de nutrición parenteral
Lote: LOT-0178
Título: LOTUL 178 - PENEME 1
Identificador interno: 178
Lote: LOT-0179
Título: LOTUL 179 - PENEME 2
Identificador interno: 179
Lote: LOT-0180
Título: DENUMIRE LOT 180 - PENEME 3
Identificador interno: 180
Lote: LOT-0181
Identificador interno: 181
Lote: LOT-0182
Título: DENUMIRE LOT 182 - ATB 2
Identificador interno: 182
Lote: LOT-0183
Título: DENUMIRE LOT 183 - ATB 3
Identificador interno: 183
Lote: LOT-0184
Título: DENUMIRE LOT 184 - ATB 4
Identificador interno: 184
Lote: LOT-0185
Título: DENUMIRE LOT 185 - ATB 5
Identificador interno: 185
Lote: LOT-0186
Identificador interno: 186
Lote: LOT-0187
Título: LOTUL187 - ATB 6
Identificador interno: 187
Lote: LOT-0188
Título: LOTUL 188 - ANTIDIAREICE 1
Identificador interno: 188
Lote: LOT-0189
Título: LOTUL189 - IECA 4
Identificador interno: 189
Lote: LOT-0190
Título: LOTUL190 - ANTIEPILEPTIC
Identificador interno: 190
Lote: LOT-0191
Título: LOTUL191 - ANTITAHICARDIC
Identificador interno: 191
Lote: LOT-0192
Título: LOTUL192 - TROFIC CEREBRAL
Identificador interno: 192
Lote: LOT-0193
Título: LOTUL 193 - TROFIC LOCAL
Identificador interno: 193
Lote: LOT-0194
Título: DENUMIRE LOT 194 - ANTIVERTIJ
Identificador interno: 194
Lote: LOT-0195
Identificador interno: 195
Lote: LOT-0196
Identificador interno: 196
Lote: LOT-0197
Título: ANTIDIABETIC ORAL
Identificador interno: 197
Clasificación principal (cpv): 33615000 Antidiabéticos
Lote: LOT-0198
Título: DENUMIRE LOT 198 - INSULINE 2
Identificador interno: 198
Lote: LOT-0199
Título: DENUMIRE LOT 199 - INSULINE 3
Identificador interno: 199
Lote: LOT-0200
Título: DENUMIRE LOT 200 - ANTISEPTIC
Identificador interno: 200
Clasificación principal (cpv): 33631600 Antisépticos y desinfectantes
Lote: LOT-0201
Título: DENUMIRE LOT 201 - COMBINATII 1
Identificador interno: 201
Lote: LOT-0202
Título: LOTUL 202 - COMBINATII 2
Identificador interno: 202
Lote: LOT-0203
Título: LOT 203 - COMBINATII 3
Identificador interno: 203
Lote: LOT-0204
Título: DENUMIRE LOT 204 - COMBINATII 4
Identificador interno: 204
Lote: LOT-0205
Título: DENUMIRE LOT 205 - ALFABLOCANT
Identificador interno: 205
Lote: LOT-0206
Título: DENUMIRE LOT 206 - ANTI HTA2
Identificador interno: 206
Lote: LOT-0207
Título: LOTUL 207 - SER 100
Identificador interno: 207
Clasificación principal (cpv): 33692400 Soluciones para perfusiones
Lote: LOT-0208
Título: LOT 208 - PROBIOTICE 1
Identificador interno: 208
Lote: LOT-0209
Título: LOT 209 - PUDRA MASAJ
Identificador interno: 209
Lote: LOT-0210
Título: LOT 210 - COMBINATII 5
Identificador interno: 210
Lote: LOT-0211
Título: LOT 211 - COMBINATII 6
Identificador interno: 211
Lote: LOT-0212
Título: LOT 212 - CORTIZON 1
Identificador interno: 212
Lote: LOT-0213
Título: LOT 213 - ATB 7
Identificador interno: 213
Lote: LOT-0214
Título: LOT 214 - SUBSTANTE 2
Identificador interno: 214
Lote: LOT-0215
Título: LOT 215 - ATB 8
Identificador interno: 215
Lote: LOT-0216
Identificador interno: 216
Lote: LOT-0217
Título: DENUMIRE LOT 217 - NITRATI
Identificador interno: 217
Lote: LOT-0218
Identificador interno: 218
Lote: LOT-0219
Identificador interno: 219
Lote: LOT-0220
Título: DENUMIRE LOT 220 - COMBINATII 7
Identificador interno: 220
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 01
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
Titre: LOTUL 1 - HEPATOPROTECTOR 1
Identifiant interne: 1
Nomenclature principale (cpv): 33610000 Médicaments des voies digestives et du métabolisme
Titre: LOTUL 2 - DRENOR BILIAR
Identifiant interne: 2
Titre: LOTUL 3 - HEPATOPROTECTOR L
Identifiant interne: 3
Titre: LOTUL 4 -HEPATO PROTECTOR 1
Identifiant interne: 4
Titre: LOTUL 5 - HEPATO PROTECTOR 2
Identifiant interne: 5
Titre: LOTUL6 - HEPATO PROTECTOR 3
Identifiant interne: 6
Titre: LOTUL 7 - ANTIULCEROASE 1
Identifiant interne: 7
Titre: LOTUL 8 - ANTIULCEROASE 2
Identifiant interne: 8
Titre: LOTUL 9 - ANTIULCEROASE 3
Identifiant interne: 9
Titre: LOTUL 10 - ANTIULCEROASE 4
Identifiant interne: 10
Titre: LOTUL 11 - HEPATO PROTECTOR 4
Identifiant interne: 11
Titre: LOT 12 - PROPULSIVE
Identifiant interne: 12
Nomenclature principale (cpv): 33612000 Médicaments contre les troubles gastro-intestinaux fonctionnels
Titre: LOT 13 - ANTIEMETICE
Identifiant interne: 13
Titre: LOT 14 - ANTIEMETICE 1
Identifiant interne: 14
Titre: LOT 15 - ANTISPASTICE 1
Identifiant interne: 15
Titre: LOT 16 - ANTISPASTICE 2
Identifiant interne: 16
Titre: LOT 17 - ANTIDIAREICE
Identifiant interne: 17
Nomenclature principale (cpv): 33614000 Antidiarrhéiques, anti-inflammatoires et anti-infectieux intestinaux
Titre: LOT 18 - ADSORBANTE
Identifiant interne: 18
Titre: LOT 19 - PULBERI VEGETALE
Identifiant interne: 19
Nomenclature principale (cpv): 33690000 Médicaments divers
Titre: LOT 20 - LAXATIVE
Identifiant interne: 20
Nomenclature principale (cpv): 33613000 Laxatifs
Titre: LOT 21 - ANTIDIAREICE 1
Identifiant interne: 21
Titre: LOT 22 - ANTIDIABETICE ORALE
Identifiant interne: 22
Nomenclature principale (cpv): 33615100 Insuline
Titre: LOT 23 - INSULINE 1
Identifiant interne: 23
Titre: LOT 24 - ANTIEMETICE 2
Identifiant interne: 24
Titre: LOT 25 -VITAMINE ANTIOXIDANTI
Identifiant interne: 25
Nomenclature principale (cpv): 33616000 Vitamines
Titre: LOT 26 - VITAMINE
Identifiant interne: 26
Titre: LOT 27 - POLIVITAMINE
Identifiant interne: 27
Titre: LOT 28 - PREPARATE CALCIU
Identifiant interne: 28
Nomenclature principale (cpv): 14774000 Calcium
Titre: LOT 29 - ANTIACID
Identifiant interne: 29
Titre: LOT 30 - ENZIME
Identifiant interne: 30
Nomenclature principale (cpv): 24965000 Enzymes
Titre: LOT 31 - ANTICOAGULANTE
Identifiant interne: 31
Nomenclature principale (cpv): 33621100 Antithrombotiques
Titre: LOT 32 - ANTICOAGULANTE 1
Identifiant interne: 32
Titre: DENUMIRE LOT 33 - ANTITROMBOTICE
Identifiant interne: 33
Titre: LOT 34 - HEMOSTATICE 1
Identifiant interne: 34
Nomenclature principale (cpv): 33141127 Hémostatiques résorbables
Titre: LOT 35 - HEMOSTATICE 2
Identifiant interne: 35
Titre: LOT 36 - FIER 1
Identifiant interne: 36
Nomenclature principale (cpv): 33621300 Préparations antianémiques
Titre: LOT 37 - FIER 2
Identifiant interne: 37
Titre: LOT 38 - COMPLEX FIER
Identifiant interne: 38
Titre: LOT 39 - CARDIACE 1
Identifiant interne: 39
Nomenclature principale (cpv): 33622000 Médicaments du système cardio-vasculaire
Titre: DENUMIRE LOT 40 - STATINE 1
Identifiant interne: 40
Titre: DENUMIRE LOT 41 - FIBRATI
Identifiant interne: 41
Identifiant interne: 42
Titre: DENUMIRE LOT 43 - ANTIVERTIJ
Identifiant interne: 43
Identifiant interne: 44
Titre: DENUMIRE LOT 45 - ANTIARITMICE 2
Identifiant interne: 45
Titre: DENUMIRE LOT 46 - ANTIARITMICE 3
Identifiant interne: 46
Titre: DENUMIRE LOT 47 - CARDIOTONICE
Identifiant interne: 47
Nomenclature principale (cpv): 33622100 Médicaments utilisés en cardiologie
Titre: DENUMIRE LOT 48 - CARDIOTONICE 1
Identifiant interne: 48
Titre: DENUMIRE LOT 49 - SEDATIV
Identifiant interne: 49
Nomenclature principale (cpv): 33661700 Autres médicaments du système nerveux
Identifiant interne: 50
Nomenclature principale (cpv): 24313400 Nitrates
Identifiant interne: 51
Identifiant interne: 52
Titre: DENUMIRE LOT 53 - DIURETICE 1
Identifiant interne: 53
Nomenclature principale (cpv): 33622300 Diurétiques
Titre: DENUMIRE LOT 54 - DIURETICE 2
Identifiant interne: 54
Titre: DENUMIRE LOT 55 - DIURETICE 3
Identifiant interne: 55
Identifiant interne: 56
Nomenclature principale (cpv): 33622400 Vasculoprotecteurs
Identifiant interne: 57
Identifiant interne: 58
Nomenclature principale (cpv): 33622500 Antihémorroïdaires à usage topique
Titre: DENUMIRE LOT 59 - ANTITROMBOTIC
Identifiant interne: 59
Titre: DENUMIRE LOT 60 - BETABLOCANT
Identifiant interne: 60
Nomenclature principale (cpv): 33622600 Bêta-bloquants
Titre: DENUMIRE LOT 61 - BETABLOCANTE 1
Identifiant interne: 61
Titre: DENUMIRE LOT 62 - BETABLOCANT 4
Identifiant interne: 62
Titre: DENUMIRE LOT 63 - BETABLOCANTE 2
Identifiant interne: 63
Titre: DENUMIRE LOT 64 - BETABLOCANTE 3
Identifiant interne: 64
Titre: DENUMIRE LOT 65 - ANTI HTA 1
Identifiant interne: 65
Nomenclature principale (cpv): 33622700 Inhibiteurs calciques
Titre: DENUMIRE LOT 66 - SARTANI 1
Identifiant interne: 66
Nomenclature principale (cpv): 33622200 Antihypertenseurs
Titre: DENUMIRE LOT 67 - IECA 1
Identifiant interne: 67
Titre: DENUMIRE LOT 68 - IECA 2
Identifiant interne: 68
Nomenclature principale (cpv): 33622800 Médicaments agissant sur le système rénine-angiotensine
Titre: DENUMIRE LOT 69 - IECA 3
Identifiant interne: 69
Titre: DENUMIRE LOT 70 - UNGUENT LOCAL
Identifiant interne: 70
Titre: DENUMIRE LOT 71 - UNGUENT PLANTE
Identifiant interne: 71
Identifiant interne: 72
Titre: DENUMIRE LOT 73 - ANTIARSURI
Identifiant interne: 73
Titre: DENUMIRE LOT 74 - CICATRIZANTE
Identifiant interne: 74
Nomenclature principale (cpv): 33631000 Médicaments utilisés en dermatologie
Titre: DENUMIRE LOT 75 - EMOLIENTE
Identifiant interne: 75
Identifiant interne: 76
Nomenclature principale (cpv): 33632100 Anti-inflammatoires et antirhumatismaux
Identifiant interne: 77
Identifiant interne: 78
Identifiant interne: 79
Identifiant interne: 80
Identifiant interne: 81
Identifiant interne: 82
Titre: DENUMIRE LOT 83 - OXICAMI 1
Identifiant interne: 83
Identifiant interne: 84
Titre: DENUMIRE LOT 85 - OXICAMI 2
Identifiant interne: 85
Titre: DENUMIRE LOT 86 - OXICAMI 3
Identifiant interne: 86
Identifiant interne: 87
Identifiant interne: 88
Identifiant interne: 89
Nomenclature principale (cpv): 33632200 Myorelaxants
Titre: DENUMIRE LOT 90 - ANESTEZICE
Identifiant interne: 90
Nomenclature principale (cpv): 33661100 Anesthésiques
Titre: DENUMIRE LOT 91 - ANTIGUTOS
Identifiant interne: 91
Titre: DENUMIRE LOT 92 - CHIMIOTERAPIC
Identifiant interne: 92
Identifiant interne: 93
Titre: DENUMIRE LOT 94 - ANTIPROSTATIC
Identifiant interne: 94
Titre: DENUMIRE LOT 95 - CORTIZON
Identifiant interne: 95
Titre: DENUMIRE LOT 96 - ACIZI 1
Identifiant interne: 96
Titre: DENUMIRE LOT 97 - ATB 1
Identifiant interne: 97
Titre: DENUMIRE LOT 98 - ATB 2
Identifiant interne: 98
Titre: DENUMIRE LOT 99 - CICATRIZANTE
Identifiant interne: 99
Titre: DENUMIRE LOT 100 - ATB 3
Identifiant interne: 100
Titre: DENUMIRE LOT 101 - ANTIBIOTICE 4
Identifiant interne: 101
Nomenclature principale (cpv): 33631400 Antibiotiques et médicaments chimiothérapeutiques à usage dermatologique
Titre: DENUMIRE LOT 102 - CEFALOSPORINE
Identifiant interne: 102
Titre: DENUMIRE LOT 103 - CHINOLONE
Identifiant interne: 103
Titre: DENUMIRE LOT 104 - CHINOLONE 1
Identifiant interne: 104
Titre: DENUMIRE LOT 105 - CHINOLONE 2
Identifiant interne: 105
Titre: DENUMIRE LOT 106 - ANTIBIOTICE 5
Identifiant interne: 106
Titre: DENUMIRE LOT 107 - ANTIBIOTICE 6
Identifiant interne: 107
Titre: DENUMIRE LOT 108 - ANTIMICOTICE
Identifiant interne: 108
Nomenclature principale (cpv): 33651100 Antibactériens à usage systémique
Titre: DENUMIRE LOT 109 - VACCINURI
Identifiant interne: 109
Nomenclature principale (cpv): 33651600 Vaccins
Identifiant interne: 110
Nomenclature principale (cpv): 33662100 Médicaments ophtalmologiques
Titre: DENUMIRE LOT 111 - CICATRIZANT
Identifiant interne: 111
Titre: DENUMIRE LOT 112 - ANTIBIOTIC 7
Identifiant interne: 112
Titre: DENUMIRE LOT 113 - ANTIASMATICE
Identifiant interne: 113
Titre: DENUMIRE LOT 114 - MUCOLITICE 1
Identifiant interne: 114
Titre: DENUMIRE LOT 115 - MUCOLICITE 1
Identifiant interne: 115
Identifiant interne: 116
Titre: DENUMIRE LOT 117 - ANTITUSIV
Identifiant interne: 117
Nomenclature principale (cpv): 33674000 Médicaments de la toux et du rhume
Identifiant interne: 118
Nomenclature principale (cpv): 33675000 Antihistaminiques à usage systémique
Titre: DENUMIRE LOT 119 - ANTITUSIVE 1
Identifiant interne: 119
Titre: DENUMIRE LOT 120 - ANTITUSIVE 2
Identifiant interne: 120
Identifiant interne: 121
Titre: DENUMIRE LOT 122 - ANXIOLITICE 1
Identifiant interne: 122
Titre: DENUMIRE LOT 123 - ANESTEZICE
Identifiant interne: 123
Identifiant interne: 124
Identifiant interne: 125
Identifiant interne: 126
Titre: DENUMIRE LOT 127 - ANTIEMETIC
Identifiant interne: 127
Identifiant interne: 128
Nomenclature principale (cpv): 33661500 Psycholeptiques
Titre: DENUMIRE LOT 129 - ANALGEZICE
Identifiant interne: 129
Nomenclature principale (cpv): 33661200 Analgésiques
Titre: DENUMIRE LOT 130 - VASOREGULATOR
Identifiant interne: 130
Titre: DENUMIRE LOT 131 - ANALGEZICE 1
Identifiant interne: 131
Titre: DENUMIRE LOT 132 - ANALGEZICE 2
Identifiant interne: 132
Titre: DENUMIRE LOT 133 - ANALGEZICE 3
Identifiant interne: 133
Titre: DENUMIRE LOT 134 - AMINOACIZI 1
Identifiant interne: 134
Identifiant interne: 135
Titre: DENUMIRE LOT 136 - ANTIEPILECTIC
Identifiant interne: 136
Nomenclature principale (cpv): 33661300 Antiépileptiques
Identifiant interne: 137
Titre: DENUMIRE LOT 138 - ANXIOLITICE
Identifiant interne: 138
Titre: DENUMIRE LOT 139 - SOMNIFERE
Identifiant interne: 139
Titre: DENUMIRE LOT 140 - ANTIDEPRESIVE
Identifiant interne: 140
Nomenclature principale (cpv): 33661000 Médicaments du système nerveux
Identifiant interne: 141
Identifiant interne: 142
Identifiant interne: 143
Identifiant interne: 144
Identifiant interne: 145
Identifiant interne: 146
Identifiant interne: 147
Identifiant interne: 148
Identifiant interne: 149
Titre: DENUMIRE LOT 150 - ALBUMINE
Identifiant interne: 150
Nomenclature principale (cpv): 33141540 Albumine
Titre: DENUMIRE LOT 151 - AMINOACIZI 2
Identifiant interne: 151
Titre: LOTUL 152 - AMINOACIZI 3
Identifiant interne: 152
Titre: LOTUL 153 - SER FIOLE
Identifiant interne: 153
Titre: LOTUL 154 - SERURI 1
Identifiant interne: 154
Titre: LOTUL 155 - SERURI 2
Identifiant interne: 155
Titre: LOTUL 156 -SERURI 3
Identifiant interne: 156
Titre: LOTUL 157 - SERURI 4
Identifiant interne: 157
Titre: LOTUL 158 - SERURI 5
Identifiant interne: 158
Titre: LOTUL 159 - PICATURI OCHI
Identifiant interne: 159
Titre: LOTUL 160 - SERURI 6
Identifiant interne: 160
Identifiant interne: 161
Titre: LOTUL 162 - SUBSTANTE 1
Identifiant interne: 162
Titre: LOTUL 163 - PROBIOTICE
Identifiant interne: 163
Titre: LOTUL 164 - SUBSTANTE 2
Identifiant interne: 164
Nomenclature principale (cpv): 33692000 Solutions médicamenteuses
Titre: LOTUL 165 - ATB 1
Identifiant interne: 165
Titre: LOTUL 166 - CARDIACE 1
Identifiant interne: 166
Titre: LOTUL 167 - CARDIACE 2
Identifiant interne: 167
Titre: LOTUL 168 - CARDIACE 3
Identifiant interne: 168
Titre: LOTUL 167 - ATB 2
Identifiant interne: 169
Titre: LOTUL 170 - MIORELAXANTE
Identifiant interne: 170
Titre: LOTUL 171 - SOLUTII NAS
Identifiant interne: 171
Titre: LOTUL 172 - CICATRIZANTE
Identifiant interne: 172
Titre: LOTUL 173 - CICATRIZANTE 1
Identifiant interne: 173
Titre: LOTUL 174 -HEMOSTATICE LOCALE
Identifiant interne: 174
Titre: LOTUL 175 - HEMOSTATICE LOCALE 1
Identifiant interne: 175
Titre: LOTUL 176 - SOMNIFER 1
Identifiant interne: 176
Titre: LOTUL 177 - ALIMENT PARENTAL
Identifiant interne: 177
Nomenclature principale (cpv): 33692210 Solutions d'alimentation parentérale
Titre: LOTUL 178 - PENEME 1
Identifiant interne: 178
Titre: LOTUL 179 - PENEME 2
Identifiant interne: 179
Titre: DENUMIRE LOT 180 - PENEME 3
Identifiant interne: 180
Titre: DENUMIRE LOT 181 - ANTIBACTERIAN
Identifiant interne: 181
Titre: DENUMIRE LOT 182 - ATB 2
Identifiant interne: 182
Titre: DENUMIRE LOT 183 - ATB 3
Identifiant interne: 183
Titre: DENUMIRE LOT 184 - ATB 4
Identifiant interne: 184
Titre: DENUMIRE LOT 185 - ATB 5
Identifiant interne: 185
Identifiant interne: 186
Titre: LOTUL187 - ATB 6
Identifiant interne: 187
Titre: LOTUL 188 - ANTIDIAREICE 1
Identifiant interne: 188
Titre: LOTUL189 - IECA 4
Identifiant interne: 189
Titre: LOTUL190 - ANTIEPILEPTIC
Identifiant interne: 190
Titre: LOTUL191 - ANTITAHICARDIC
Identifiant interne: 191
Titre: LOTUL192 - TROFIC CEREBRAL
Identifiant interne: 192
Titre: LOTUL 193 - TROFIC LOCAL
Identifiant interne: 193
Titre: DENUMIRE LOT 194 - ANTIVERTIJ
Identifiant interne: 194
Titre: DENUMIRE LOT 195 - PROCIRCULATOR
Identifiant interne: 195
Identifiant interne: 196
Titre: ANTIDIABETIC ORAL
Identifiant interne: 197
Nomenclature principale (cpv): 33615000 Médicaments du diabète
Titre: DENUMIRE LOT 198 - INSULINE 2
Identifiant interne: 198
Titre: DENUMIRE LOT 199 - INSULINE 3
Identifiant interne: 199
Titre: DENUMIRE LOT 200 - ANTISEPTIC
Identifiant interne: 200
Nomenclature principale (cpv): 33631600 Antiseptiques et désinfectants
Titre: DENUMIRE LOT 201 - COMBINATII 1
Identifiant interne: 201
Titre: LOTUL 202 - COMBINATII 2
Identifiant interne: 202
Titre: LOT 203 - COMBINATII 3
Identifiant interne: 203
Titre: DENUMIRE LOT 204 - COMBINATII 4
Identifiant interne: 204
Titre: DENUMIRE LOT 205 - ALFABLOCANT
Identifiant interne: 205
Titre: DENUMIRE LOT 206 - ANTI HTA2
Identifiant interne: 206
Titre: LOTUL 207 - SER 100
Identifiant interne: 207
Nomenclature principale (cpv): 33692400 Solutions pour perfusions
Titre: LOT 208 - PROBIOTICE 1
Identifiant interne: 208
Titre: LOT 209 - PUDRA MASAJ
Identifiant interne: 209
Titre: LOT 210 - COMBINATII 5
Identifiant interne: 210
Titre: LOT 211 - COMBINATII 6
Identifiant interne: 211
Titre: LOT 212 - CORTIZON 1
Identifiant interne: 212
Titre: LOT 213 - ATB 7
Identifiant interne: 213
Titre: LOT 214 - SUBSTANTE 2
Identifiant interne: 214
Titre: LOT 215 - ATB 8
Identifiant interne: 215
Identifiant interne: 216
Titre: DENUMIRE LOT 217 - NITRATI
Identifiant interne: 217
Identifiant interne: 218
Identifiant interne: 219
Titre: DENUMIRE LOT 220 - COMBINATII 7
Identifiant interne: 220
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 01
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: LOTUL 1 - HEPATOPROTECTOR 1
Cur síos: CF ANEXA
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: LOTUL 2 - DRENOR BILIAR
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: LOTUL 3 - HEPATOPROTECTOR L
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: LOTUL 4 -HEPATO PROTECTOR 1
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: LOTUL 5 - HEPATO PROTECTOR 2
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: LOTUL6 - HEPATO PROTECTOR 3
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: LOTUL 7 - ANTIULCEROASE 1
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: LOTUL 8 - ANTIULCEROASE 2
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: LOTUL 9 - ANTIULCEROASE 3
Aitheantóir inmheánach: 9
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: LOTUL 10 - ANTIULCEROASE 4
Aitheantóir inmheánach: 10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: LOTUL 11 - HEPATO PROTECTOR 4
Aitheantóir inmheánach: 11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: LOT 12 - PROPULSIVE
Aitheantóir inmheánach: 12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: LOT 13 - ANTIEMETICE
Aitheantóir inmheánach: 13
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: LOT 14 - ANTIEMETICE 1
Aitheantóir inmheánach: 14
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: LOT 15 - ANTISPASTICE 1
Aitheantóir inmheánach: 15
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: LOT 16 - ANTISPASTICE 2
Aitheantóir inmheánach: 16
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: LOT 17 - ANTIDIAREICE
Aitheantóir inmheánach: 17
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: LOT 18 - ADSORBANTE
Aitheantóir inmheánach: 18
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: LOT 19 - PULBERI VEGETALE
Aitheantóir inmheánach: 19
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: LOT 20 - LAXATIVE
Aitheantóir inmheánach: 20
Príomhaicmiú (cpv): 33613000 Laxatives
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: LOT 21 - ANTIDIAREICE 1
Aitheantóir inmheánach: 21
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: LOT 22 - ANTIDIABETICE ORALE
Aitheantóir inmheánach: 22
Príomhaicmiú (cpv): 33615100 Insulin
Luchtóg: LOT-0023
Teideal: LOT 23 - INSULINE 1
Aitheantóir inmheánach: 23
Luchtóg: LOT-0024
Teideal: LOT 24 - ANTIEMETICE 2
Aitheantóir inmheánach: 24
Luchtóg: LOT-0025
Teideal: LOT 25 -VITAMINE ANTIOXIDANTI
Aitheantóir inmheánach: 25
Príomhaicmiú (cpv): 33616000 Vitamins
Luchtóg: LOT-0026
Teideal: LOT 26 - VITAMINE
Aitheantóir inmheánach: 26
Luchtóg: LOT-0027
Teideal: LOT 27 - POLIVITAMINE
Aitheantóir inmheánach: 27
Luchtóg: LOT-0028
Teideal: LOT 28 - PREPARATE CALCIU
Aitheantóir inmheánach: 28
Príomhaicmiú (cpv): 14774000 Calcium
Luchtóg: LOT-0029
Teideal: LOT 29 - ANTIACID
Aitheantóir inmheánach: 29
Luchtóg: LOT-0030
Teideal: LOT 30 - ENZIME
Aitheantóir inmheánach: 30
Príomhaicmiú (cpv): 24965000 Enzymes
Luchtóg: LOT-0031
Teideal: LOT 31 - ANTICOAGULANTE
Aitheantóir inmheánach: 31
Luchtóg: LOT-0032
Teideal: LOT 32 - ANTICOAGULANTE 1
Aitheantóir inmheánach: 32
Luchtóg: LOT-0033
Aitheantóir inmheánach: 33
Luchtóg: LOT-0034
Teideal: LOT 34 - HEMOSTATICE 1
Aitheantóir inmheánach: 34
Luchtóg: LOT-0035
Teideal: LOT 35 - HEMOSTATICE 2
Aitheantóir inmheánach: 35
Luchtóg: LOT-0036
Teideal: LOT 36 - FIER 1
Aitheantóir inmheánach: 36
Luchtóg: LOT-0037
Teideal: LOT 37 - FIER 2
Aitheantóir inmheánach: 37
Luchtóg: LOT-0038
Teideal: LOT 38 - COMPLEX FIER
Aitheantóir inmheánach: 38
Luchtóg: LOT-0039
Teideal: LOT 39 - CARDIACE 1
Aitheantóir inmheánach: 39
Luchtóg: LOT-0040
Teideal: DENUMIRE LOT 40 - STATINE 1
Aitheantóir inmheánach: 40
Luchtóg: LOT-0041
Teideal: DENUMIRE LOT 41 - FIBRATI
Aitheantóir inmheánach: 41
Luchtóg: LOT-0042
Aitheantóir inmheánach: 42
Luchtóg: LOT-0043
Teideal: DENUMIRE LOT 43 - ANTIVERTIJ
Aitheantóir inmheánach: 43
Luchtóg: LOT-0044
Aitheantóir inmheánach: 44
Luchtóg: LOT-0045
Aitheantóir inmheánach: 45
Luchtóg: LOT-0046
Aitheantóir inmheánach: 46
Luchtóg: LOT-0047
Teideal: DENUMIRE LOT 47 - CARDIOTONICE
Aitheantóir inmheánach: 47
Luchtóg: LOT-0048
Aitheantóir inmheánach: 48
Luchtóg: LOT-0049
Teideal: DENUMIRE LOT 49 - SEDATIV
Aitheantóir inmheánach: 49
Luchtóg: LOT-0050
Aitheantóir inmheánach: 50
Príomhaicmiú (cpv): 24313400 Nitrates
Luchtóg: LOT-0051
Aitheantóir inmheánach: 51
Luchtóg: LOT-0052
Aitheantóir inmheánach: 52
Luchtóg: LOT-0053
Teideal: DENUMIRE LOT 53 - DIURETICE 1
Aitheantóir inmheánach: 53
Príomhaicmiú (cpv): 33622300 Diuretics
Luchtóg: LOT-0054
Teideal: DENUMIRE LOT 54 - DIURETICE 2
Aitheantóir inmheánach: 54
Luchtóg: LOT-0055
Teideal: DENUMIRE LOT 55 - DIURETICE 3
Aitheantóir inmheánach: 55
Luchtóg: LOT-0056
Aitheantóir inmheánach: 56
Luchtóg: LOT-0057
Aitheantóir inmheánach: 57
Luchtóg: LOT-0058
Aitheantóir inmheánach: 58
Luchtóg: LOT-0059
Aitheantóir inmheánach: 59
Luchtóg: LOT-0060
Teideal: DENUMIRE LOT 60 - BETABLOCANT
Aitheantóir inmheánach: 60
Luchtóg: LOT-0061
Aitheantóir inmheánach: 61
Luchtóg: LOT-0062
Aitheantóir inmheánach: 62
Luchtóg: LOT-0063
Aitheantóir inmheánach: 63
Luchtóg: LOT-0064
Aitheantóir inmheánach: 64
Luchtóg: LOT-0065
Teideal: DENUMIRE LOT 65 - ANTI HTA 1
Aitheantóir inmheánach: 65
Luchtóg: LOT-0066
Teideal: DENUMIRE LOT 66 - SARTANI 1
Aitheantóir inmheánach: 66
Luchtóg: LOT-0067
Teideal: DENUMIRE LOT 67 - IECA 1
Aitheantóir inmheánach: 67
Luchtóg: LOT-0068
Teideal: DENUMIRE LOT 68 - IECA 2
Aitheantóir inmheánach: 68
Luchtóg: LOT-0069
Teideal: DENUMIRE LOT 69 - IECA 3
Aitheantóir inmheánach: 69
Luchtóg: LOT-0070
Aitheantóir inmheánach: 70
Luchtóg: LOT-0071
Aitheantóir inmheánach: 71
Luchtóg: LOT-0072
Aitheantóir inmheánach: 72
Luchtóg: LOT-0073
Teideal: DENUMIRE LOT 73 - ANTIARSURI
Aitheantóir inmheánach: 73
Luchtóg: LOT-0074
Teideal: DENUMIRE LOT 74 - CICATRIZANTE
Aitheantóir inmheánach: 74
Luchtóg: LOT-0075
Teideal: DENUMIRE LOT 75 - EMOLIENTE
Aitheantóir inmheánach: 75
Luchtóg: LOT-0076
Aitheantóir inmheánach: 76
Luchtóg: LOT-0077
Aitheantóir inmheánach: 77
Luchtóg: LOT-0078
Aitheantóir inmheánach: 78
Luchtóg: LOT-0079
Aitheantóir inmheánach: 79
Luchtóg: LOT-0080
Aitheantóir inmheánach: 80
Luchtóg: LOT-0081
Aitheantóir inmheánach: 81
Luchtóg: LOT-0082
Aitheantóir inmheánach: 82
Luchtóg: LOT-0083
Teideal: DENUMIRE LOT 83 - OXICAMI 1
Aitheantóir inmheánach: 83
Luchtóg: LOT-0084
Aitheantóir inmheánach: 84
Luchtóg: LOT-0085
Teideal: DENUMIRE LOT 85 - OXICAMI 2
Aitheantóir inmheánach: 85
Luchtóg: LOT-0086
Teideal: DENUMIRE LOT 86 - OXICAMI 3
Aitheantóir inmheánach: 86
Luchtóg: LOT-0087
Aitheantóir inmheánach: 87
Luchtóg: LOT-0088
Aitheantóir inmheánach: 88
Luchtóg: LOT-0089
Aitheantóir inmheánach: 89
Luchtóg: LOT-0090
Teideal: DENUMIRE LOT 90 - ANESTEZICE
Aitheantóir inmheánach: 90
Luchtóg: LOT-0091
Teideal: DENUMIRE LOT 91 - ANTIGUTOS
Aitheantóir inmheánach: 91
Luchtóg: LOT-0092
Aitheantóir inmheánach: 92
Luchtóg: LOT-0093
Aitheantóir inmheánach: 93
Luchtóg: LOT-0094
Aitheantóir inmheánach: 94
Luchtóg: LOT-0095
Teideal: DENUMIRE LOT 95 - CORTIZON
Aitheantóir inmheánach: 95
Luchtóg: LOT-0096
Teideal: DENUMIRE LOT 96 - ACIZI 1
Aitheantóir inmheánach: 96
Luchtóg: LOT-0097
Teideal: DENUMIRE LOT 97 - ATB 1
Aitheantóir inmheánach: 97
Luchtóg: LOT-0098
Teideal: DENUMIRE LOT 98 - ATB 2
Aitheantóir inmheánach: 98
Luchtóg: LOT-0099
Teideal: DENUMIRE LOT 99 - CICATRIZANTE
Aitheantóir inmheánach: 99
Luchtóg: LOT-0100
Teideal: DENUMIRE LOT 100 - ATB 3
Aitheantóir inmheánach: 100
Luchtóg: LOT-0101
Aitheantóir inmheánach: 101
Luchtóg: LOT-0102
Aitheantóir inmheánach: 102
Luchtóg: LOT-0103
Teideal: DENUMIRE LOT 103 - CHINOLONE
Aitheantóir inmheánach: 103
Luchtóg: LOT-0104
Teideal: DENUMIRE LOT 104 - CHINOLONE 1
Aitheantóir inmheánach: 104
Luchtóg: LOT-0105
Teideal: DENUMIRE LOT 105 - CHINOLONE 2
Aitheantóir inmheánach: 105
Luchtóg: LOT-0106
Aitheantóir inmheánach: 106
Luchtóg: LOT-0107
Aitheantóir inmheánach: 107
Luchtóg: LOT-0108
Aitheantóir inmheánach: 108
Luchtóg: LOT-0109
Teideal: DENUMIRE LOT 109 - VACCINURI
Aitheantóir inmheánach: 109
Príomhaicmiú (cpv): 33651600 Vaccines
Luchtóg: LOT-0110
Aitheantóir inmheánach: 110
Luchtóg: LOT-0111
Teideal: DENUMIRE LOT 111 - CICATRIZANT
Aitheantóir inmheánach: 111
Luchtóg: LOT-0112
Aitheantóir inmheánach: 112
Luchtóg: LOT-0113
Aitheantóir inmheánach: 113
Luchtóg: LOT-0114
Aitheantóir inmheánach: 114
Luchtóg: LOT-0115
Aitheantóir inmheánach: 115
Luchtóg: LOT-0116
Aitheantóir inmheánach: 116
Luchtóg: LOT-0117
Teideal: DENUMIRE LOT 117 - ANTITUSIV
Aitheantóir inmheánach: 117
Luchtóg: LOT-0118
Aitheantóir inmheánach: 118
Luchtóg: LOT-0119
Aitheantóir inmheánach: 119
Luchtóg: LOT-0120
Aitheantóir inmheánach: 120
Luchtóg: LOT-0121
Aitheantóir inmheánach: 121
Luchtóg: LOT-0122
Aitheantóir inmheánach: 122
Luchtóg: LOT-0123
Teideal: DENUMIRE LOT 123 - ANESTEZICE
Aitheantóir inmheánach: 123
Luchtóg: LOT-0124
Aitheantóir inmheánach: 124
Luchtóg: LOT-0125
Aitheantóir inmheánach: 125
Luchtóg: LOT-0126
Aitheantóir inmheánach: 126
Luchtóg: LOT-0127
Teideal: DENUMIRE LOT 127 - ANTIEMETIC
Aitheantóir inmheánach: 127
Luchtóg: LOT-0128
Aitheantóir inmheánach: 128
Luchtóg: LOT-0129
Teideal: DENUMIRE LOT 129 - ANALGEZICE
Aitheantóir inmheánach: 129
Príomhaicmiú (cpv): 33661200 Analgesics
Luchtóg: LOT-0130
Aitheantóir inmheánach: 130
Luchtóg: LOT-0131
Aitheantóir inmheánach: 131
Luchtóg: LOT-0132
Aitheantóir inmheánach: 132
Luchtóg: LOT-0133
Aitheantóir inmheánach: 133
Luchtóg: LOT-0134
Aitheantóir inmheánach: 134
Luchtóg: LOT-0135
Aitheantóir inmheánach: 135
Luchtóg: LOT-0136
Aitheantóir inmheánach: 136
Luchtóg: LOT-0137
Aitheantóir inmheánach: 137
Luchtóg: LOT-0138
Teideal: DENUMIRE LOT 138 - ANXIOLITICE
Aitheantóir inmheánach: 138
Luchtóg: LOT-0139
Teideal: DENUMIRE LOT 139 - SOMNIFERE
Aitheantóir inmheánach: 139
Luchtóg: LOT-0140
Aitheantóir inmheánach: 140
Luchtóg: LOT-0141
Aitheantóir inmheánach: 141
Luchtóg: LOT-0142
Aitheantóir inmheánach: 142
Luchtóg: LOT-0143
Aitheantóir inmheánach: 143
Luchtóg: LOT-0144
Aitheantóir inmheánach: 144
Luchtóg: LOT-0145
Aitheantóir inmheánach: 145
Luchtóg: LOT-0146
Aitheantóir inmheánach: 146
Luchtóg: LOT-0147
Aitheantóir inmheánach: 147
Luchtóg: LOT-0148
Aitheantóir inmheánach: 148
Luchtóg: LOT-0149
Aitheantóir inmheánach: 149
Luchtóg: LOT-0150
Teideal: DENUMIRE LOT 150 - ALBUMINE
Aitheantóir inmheánach: 150
Príomhaicmiú (cpv): 33141540 Albumin
Luchtóg: LOT-0151
Aitheantóir inmheánach: 151
Luchtóg: LOT-0152
Teideal: LOTUL 152 - AMINOACIZI 3
Aitheantóir inmheánach: 152
Luchtóg: LOT-0153
Teideal: LOTUL 153 - SER FIOLE
Aitheantóir inmheánach: 153
Luchtóg: LOT-0154
Teideal: LOTUL 154 - SERURI 1
Aitheantóir inmheánach: 154
Luchtóg: LOT-0155
Teideal: LOTUL 155 - SERURI 2
Aitheantóir inmheánach: 155
Luchtóg: LOT-0156
Teideal: LOTUL 156 -SERURI 3
Aitheantóir inmheánach: 156
Luchtóg: LOT-0157
Teideal: LOTUL 157 - SERURI 4
Aitheantóir inmheánach: 157
Luchtóg: LOT-0158
Teideal: LOTUL 158 - SERURI 5
Aitheantóir inmheánach: 158
Luchtóg: LOT-0159
Teideal: LOTUL 159 - PICATURI OCHI
Aitheantóir inmheánach: 159
Luchtóg: LOT-0160
Teideal: LOTUL 160 - SERURI 6
Aitheantóir inmheánach: 160
Luchtóg: LOT-0161
Aitheantóir inmheánach: 161
Luchtóg: LOT-0162
Teideal: LOTUL 162 - SUBSTANTE 1
Aitheantóir inmheánach: 162
Luchtóg: LOT-0163
Teideal: LOTUL 163 - PROBIOTICE
Aitheantóir inmheánach: 163
Luchtóg: LOT-0164
Teideal: LOTUL 164 - SUBSTANTE 2
Aitheantóir inmheánach: 164
Luchtóg: LOT-0165
Teideal: LOTUL 165 - ATB 1
Aitheantóir inmheánach: 165
Luchtóg: LOT-0166
Teideal: LOTUL 166 - CARDIACE 1
Aitheantóir inmheánach: 166
Luchtóg: LOT-0167
Teideal: LOTUL 167 - CARDIACE 2
Aitheantóir inmheánach: 167
Luchtóg: LOT-0168
Teideal: LOTUL 168 - CARDIACE 3
Aitheantóir inmheánach: 168
Luchtóg: LOT-0169
Teideal: LOTUL 167 - ATB 2
Aitheantóir inmheánach: 169
Luchtóg: LOT-0170
Teideal: LOTUL 170 - MIORELAXANTE
Aitheantóir inmheánach: 170
Luchtóg: LOT-0171
Teideal: LOTUL 171 - SOLUTII NAS
Aitheantóir inmheánach: 171
Luchtóg: LOT-0172
Teideal: LOTUL 172 - CICATRIZANTE
Aitheantóir inmheánach: 172
Luchtóg: LOT-0173
Teideal: LOTUL 173 - CICATRIZANTE 1
Aitheantóir inmheánach: 173
Luchtóg: LOT-0174
Teideal: LOTUL 174 -HEMOSTATICE LOCALE
Aitheantóir inmheánach: 174
Luchtóg: LOT-0175
Aitheantóir inmheánach: 175
Luchtóg: LOT-0176
Teideal: LOTUL 176 - SOMNIFER 1
Aitheantóir inmheánach: 176
Luchtóg: LOT-0177
Teideal: LOTUL 177 - ALIMENT PARENTAL
Aitheantóir inmheánach: 177
Luchtóg: LOT-0178
Teideal: LOTUL 178 - PENEME 1
Aitheantóir inmheánach: 178
Luchtóg: LOT-0179
Teideal: LOTUL 179 - PENEME 2
Aitheantóir inmheánach: 179
Luchtóg: LOT-0180
Teideal: DENUMIRE LOT 180 - PENEME 3
Aitheantóir inmheánach: 180
Luchtóg: LOT-0181
Aitheantóir inmheánach: 181
Luchtóg: LOT-0182
Teideal: DENUMIRE LOT 182 - ATB 2
Aitheantóir inmheánach: 182
Luchtóg: LOT-0183
Teideal: DENUMIRE LOT 183 - ATB 3
Aitheantóir inmheánach: 183
Luchtóg: LOT-0184
Teideal: DENUMIRE LOT 184 - ATB 4
Aitheantóir inmheánach: 184
Luchtóg: LOT-0185
Teideal: DENUMIRE LOT 185 - ATB 5
Aitheantóir inmheánach: 185
Luchtóg: LOT-0186
Aitheantóir inmheánach: 186
Luchtóg: LOT-0187
Teideal: LOTUL187 - ATB 6
Aitheantóir inmheánach: 187
Luchtóg: LOT-0188
Teideal: LOTUL 188 - ANTIDIAREICE 1
Aitheantóir inmheánach: 188
Luchtóg: LOT-0189
Teideal: LOTUL189 - IECA 4
Aitheantóir inmheánach: 189
Luchtóg: LOT-0190
Teideal: LOTUL190 - ANTIEPILEPTIC
Aitheantóir inmheánach: 190
Luchtóg: LOT-0191
Teideal: LOTUL191 - ANTITAHICARDIC
Aitheantóir inmheánach: 191
Luchtóg: LOT-0192
Teideal: LOTUL192 - TROFIC CEREBRAL
Aitheantóir inmheánach: 192
Luchtóg: LOT-0193
Teideal: LOTUL 193 - TROFIC LOCAL
Aitheantóir inmheánach: 193
Luchtóg: LOT-0194
Teideal: DENUMIRE LOT 194 - ANTIVERTIJ
Aitheantóir inmheánach: 194
Luchtóg: LOT-0195
Aitheantóir inmheánach: 195
Luchtóg: LOT-0196
Aitheantóir inmheánach: 196
Luchtóg: LOT-0197
Teideal: ANTIDIABETIC ORAL
Aitheantóir inmheánach: 197
Luchtóg: LOT-0198
Teideal: DENUMIRE LOT 198 - INSULINE 2
Aitheantóir inmheánach: 198
Luchtóg: LOT-0199
Teideal: DENUMIRE LOT 199 - INSULINE 3
Aitheantóir inmheánach: 199
Luchtóg: LOT-0200
Teideal: DENUMIRE LOT 200 - ANTISEPTIC
Aitheantóir inmheánach: 200
Luchtóg: LOT-0201
Aitheantóir inmheánach: 201
Luchtóg: LOT-0202
Teideal: LOTUL 202 - COMBINATII 2
Aitheantóir inmheánach: 202
Luchtóg: LOT-0203
Teideal: LOT 203 - COMBINATII 3
Aitheantóir inmheánach: 203
Luchtóg: LOT-0204
Aitheantóir inmheánach: 204
Luchtóg: LOT-0205
Teideal: DENUMIRE LOT 205 - ALFABLOCANT
Aitheantóir inmheánach: 205
Luchtóg: LOT-0206
Teideal: DENUMIRE LOT 206 - ANTI HTA2
Aitheantóir inmheánach: 206
Luchtóg: LOT-0207
Teideal: LOTUL 207 - SER 100
Aitheantóir inmheánach: 207
Luchtóg: LOT-0208
Teideal: LOT 208 - PROBIOTICE 1
Aitheantóir inmheánach: 208
Luchtóg: LOT-0209
Teideal: LOT 209 - PUDRA MASAJ
Aitheantóir inmheánach: 209
Luchtóg: LOT-0210
Teideal: LOT 210 - COMBINATII 5
Aitheantóir inmheánach: 210
Luchtóg: LOT-0211
Teideal: LOT 211 - COMBINATII 6
Aitheantóir inmheánach: 211
Luchtóg: LOT-0212
Teideal: LOT 212 - CORTIZON 1
Aitheantóir inmheánach: 212
Luchtóg: LOT-0213
Teideal: LOT 213 - ATB 7
Aitheantóir inmheánach: 213
Luchtóg: LOT-0214
Teideal: LOT 214 - SUBSTANTE 2
Aitheantóir inmheánach: 214
Luchtóg: LOT-0215
Teideal: LOT 215 - ATB 8
Aitheantóir inmheánach: 215
Luchtóg: LOT-0216
Aitheantóir inmheánach: 216
Luchtóg: LOT-0217
Teideal: DENUMIRE LOT 217 - NITRATI
Aitheantóir inmheánach: 217
Luchtóg: LOT-0218
Aitheantóir inmheánach: 218
Luchtóg: LOT-0219
Aitheantóir inmheánach: 219
Luchtóg: LOT-0220
Aitheantóir inmheánach: 220
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 01
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: LOTUL 1 - HEPATOPROTECTOR 1
Opis: CF ANEXA
Interna identifikacijska oznaka: 1
Glavna klasifikacija (cpv): 33610000 Lijekovi za probavni trakt i metabolizam
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Naslov: LOTUL 2 - DRENOR BILIAR
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: LOTUL 3 - HEPATOPROTECTOR L
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: LOTUL 4 -HEPATO PROTECTOR 1
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: LOTUL 5 - HEPATO PROTECTOR 2
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: LOTUL6 - HEPATO PROTECTOR 3
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: LOTUL 7 - ANTIULCEROASE 1
Interna identifikacijska oznaka: 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: LOTUL 8 - ANTIULCEROASE 2
Interna identifikacijska oznaka: 8
Grupa: LOT-0009
Naslov: LOTUL 9 - ANTIULCEROASE 3
Interna identifikacijska oznaka: 9
Grupa: LOT-0010
Naslov: LOTUL 10 - ANTIULCEROASE 4
Interna identifikacijska oznaka: 10
Grupa: LOT-0011
Naslov: LOTUL 11 - HEPATO PROTECTOR 4
Interna identifikacijska oznaka: 11
Grupa: LOT-0012
Naslov: LOT 12 - PROPULSIVE
Interna identifikacijska oznaka: 12
Glavna klasifikacija (cpv): 33612000 Lijekovi za funkcionalne gastrointestinalne poremećaje
Grupa: LOT-0013
Naslov: LOT 13 - ANTIEMETICE
Interna identifikacijska oznaka: 13
Grupa: LOT-0014
Naslov: LOT 14 - ANTIEMETICE 1
Interna identifikacijska oznaka: 14
Grupa: LOT-0015
Naslov: LOT 15 - ANTISPASTICE 1
Interna identifikacijska oznaka: 15
Grupa: LOT-0016
Naslov: LOT 16 - ANTISPASTICE 2
Interna identifikacijska oznaka: 16
Grupa: LOT-0017
Naslov: LOT 17 - ANTIDIAREICE
Interna identifikacijska oznaka: 17
Glavna klasifikacija (cpv): 33614000 Antidijaroici, lijekovi protiv crijevnih upala/infekcija
Grupa: LOT-0018
Naslov: LOT 18 - ADSORBANTE
Interna identifikacijska oznaka: 18
Grupa: LOT-0019
Naslov: LOT 19 - PULBERI VEGETALE
Interna identifikacijska oznaka: 19
Glavna klasifikacija (cpv): 33690000 Razni lijekovi
Grupa: LOT-0020
Naslov: LOT 20 - LAXATIVE
Interna identifikacijska oznaka: 20
Glavna klasifikacija (cpv): 33613000 Laksativi
Grupa: LOT-0021
Naslov: LOT 21 - ANTIDIAREICE 1
Interna identifikacijska oznaka: 21
Grupa: LOT-0022
Naslov: LOT 22 - ANTIDIABETICE ORALE
Interna identifikacijska oznaka: 22
Glavna klasifikacija (cpv): 33615100 Inzulin
Grupa: LOT-0023
Naslov: LOT 23 - INSULINE 1
Interna identifikacijska oznaka: 23
Grupa: LOT-0024
Naslov: LOT 24 - ANTIEMETICE 2
Interna identifikacijska oznaka: 24
Grupa: LOT-0025
Naslov: LOT 25 -VITAMINE ANTIOXIDANTI
Interna identifikacijska oznaka: 25
Glavna klasifikacija (cpv): 33616000 Vitamini
Grupa: LOT-0026
Naslov: LOT 26 - VITAMINE
Interna identifikacijska oznaka: 26
Grupa: LOT-0027
Naslov: LOT 27 - POLIVITAMINE
Interna identifikacijska oznaka: 27
Grupa: LOT-0028
Naslov: LOT 28 - PREPARATE CALCIU
Interna identifikacijska oznaka: 28
Glavna klasifikacija (cpv): 14774000 Kalcij
Grupa: LOT-0029
Naslov: LOT 29 - ANTIACID
Interna identifikacijska oznaka: 29
Grupa: LOT-0030
Naslov: LOT 30 - ENZIME
Interna identifikacijska oznaka: 30
Glavna klasifikacija (cpv): 24965000 Enzimi
Grupa: LOT-0031
Naslov: LOT 31 - ANTICOAGULANTE
Interna identifikacijska oznaka: 31
Glavna klasifikacija (cpv): 33621100 Antitrombotici
Grupa: LOT-0032
Naslov: LOT 32 - ANTICOAGULANTE 1
Interna identifikacijska oznaka: 32
Grupa: LOT-0033
Interna identifikacijska oznaka: 33
Grupa: LOT-0034
Naslov: LOT 34 - HEMOSTATICE 1
Interna identifikacijska oznaka: 34
Glavna klasifikacija (cpv): 33141127 Apsorpcijska sredstva za zaustavljanje krvarenja
Grupa: LOT-0035
Naslov: LOT 35 - HEMOSTATICE 2
Interna identifikacijska oznaka: 35
Grupa: LOT-0036
Naslov: LOT 36 - FIER 1
Interna identifikacijska oznaka: 36
Glavna klasifikacija (cpv): 33621300 Preparati protiv slabokrvnosti
Grupa: LOT-0037
Naslov: LOT 37 - FIER 2
Interna identifikacijska oznaka: 37
Grupa: LOT-0038
Naslov: LOT 38 - COMPLEX FIER
Interna identifikacijska oznaka: 38
Grupa: LOT-0039
Naslov: LOT 39 - CARDIACE 1
Interna identifikacijska oznaka: 39
Glavna klasifikacija (cpv): 33622000 Lijekovi za kardiovaskularni sustav
Grupa: LOT-0040
Naslov: DENUMIRE LOT 40 - STATINE 1
Interna identifikacijska oznaka: 40
Grupa: LOT-0041
Naslov: DENUMIRE LOT 41 - FIBRATI
Interna identifikacijska oznaka: 41
Grupa: LOT-0042
Interna identifikacijska oznaka: 42
Grupa: LOT-0043
Naslov: DENUMIRE LOT 43 - ANTIVERTIJ
Interna identifikacijska oznaka: 43
Grupa: LOT-0044
Interna identifikacijska oznaka: 44
Grupa: LOT-0045
Interna identifikacijska oznaka: 45
Grupa: LOT-0046
Interna identifikacijska oznaka: 46
Grupa: LOT-0047
Naslov: DENUMIRE LOT 47 - CARDIOTONICE
Interna identifikacijska oznaka: 47
Glavna klasifikacija (cpv): 33622100 Lijekovi u kardiološkoj terapiji
Grupa: LOT-0048
Interna identifikacijska oznaka: 48
Grupa: LOT-0049
Naslov: DENUMIRE LOT 49 - SEDATIV
Interna identifikacijska oznaka: 49
Glavna klasifikacija (cpv): 33661700 Ostali lijekovi za živčani sustav
Grupa: LOT-0050
Interna identifikacijska oznaka: 50
Glavna klasifikacija (cpv): 24313400 Nitrati
Grupa: LOT-0051
Interna identifikacijska oznaka: 51
Grupa: LOT-0052
Interna identifikacijska oznaka: 52
Grupa: LOT-0053
Naslov: DENUMIRE LOT 53 - DIURETICE 1
Interna identifikacijska oznaka: 53
Glavna klasifikacija (cpv): 33622300 Diuretici
Grupa: LOT-0054
Naslov: DENUMIRE LOT 54 - DIURETICE 2
Interna identifikacijska oznaka: 54
Grupa: LOT-0055
Naslov: DENUMIRE LOT 55 - DIURETICE 3
Interna identifikacijska oznaka: 55
Grupa: LOT-0056
Interna identifikacijska oznaka: 56
Glavna klasifikacija (cpv): 33622400 Vazoprotektivi
Grupa: LOT-0057
Interna identifikacijska oznaka: 57
Grupa: LOT-0058
Interna identifikacijska oznaka: 58
Glavna klasifikacija (cpv): 33622500 Antihemoroidalije za topikalnu primjenu
Grupa: LOT-0059
Naslov: DENUMIRE LOT 59 - ANTITROMBOTIC
Interna identifikacijska oznaka: 59
Grupa: LOT-0060
Naslov: DENUMIRE LOT 60 - BETABLOCANT
Interna identifikacijska oznaka: 60
Glavna klasifikacija (cpv): 33622600 Beta-blokatori
Grupa: LOT-0061
Interna identifikacijska oznaka: 61
Grupa: LOT-0062
Naslov: DENUMIRE LOT 62 - BETABLOCANT 4
Interna identifikacijska oznaka: 62
Grupa: LOT-0063
Interna identifikacijska oznaka: 63
Grupa: LOT-0064
Interna identifikacijska oznaka: 64
Grupa: LOT-0065
Naslov: DENUMIRE LOT 65 - ANTI HTA 1
Interna identifikacijska oznaka: 65
Glavna klasifikacija (cpv): 33622700 Blokatori kalcijevih kanala
Grupa: LOT-0066
Naslov: DENUMIRE LOT 66 - SARTANI 1
Interna identifikacijska oznaka: 66
Glavna klasifikacija (cpv): 33622200 Antihipertenzivi
Grupa: LOT-0067
Naslov: DENUMIRE LOT 67 - IECA 1
Interna identifikacijska oznaka: 67
Grupa: LOT-0068
Naslov: DENUMIRE LOT 68 - IECA 2
Interna identifikacijska oznaka: 68
Glavna klasifikacija (cpv): 33622800 Lijekovi s djelovanjem na renin-angiotenzinski sustav
Grupa: LOT-0069
Naslov: DENUMIRE LOT 69 - IECA 3
Interna identifikacijska oznaka: 69
Grupa: LOT-0070
Naslov: DENUMIRE LOT 70 - UNGUENT LOCAL
Interna identifikacijska oznaka: 70
Grupa: LOT-0071
Interna identifikacijska oznaka: 71
Grupa: LOT-0072
Interna identifikacijska oznaka: 72
Grupa: LOT-0073
Naslov: DENUMIRE LOT 73 - ANTIARSURI
Interna identifikacijska oznaka: 73
Grupa: LOT-0074
Naslov: DENUMIRE LOT 74 - CICATRIZANTE
Interna identifikacijska oznaka: 74
Glavna klasifikacija (cpv): 33631000 Lijekovi za bolesti kože
Grupa: LOT-0075
Naslov: DENUMIRE LOT 75 - EMOLIENTE
Interna identifikacijska oznaka: 75
Grupa: LOT-0076
Interna identifikacijska oznaka: 76
Glavna klasifikacija (cpv): 33632100 Protuupalni i antireumatski lijekovi
Grupa: LOT-0077
Interna identifikacijska oznaka: 77
Grupa: LOT-0078
Interna identifikacijska oznaka: 78
Grupa: LOT-0079
Interna identifikacijska oznaka: 79
Grupa: LOT-0080
Interna identifikacijska oznaka: 80
Grupa: LOT-0081
Interna identifikacijska oznaka: 81
Grupa: LOT-0082
Interna identifikacijska oznaka: 82
Grupa: LOT-0083
Naslov: DENUMIRE LOT 83 - OXICAMI 1
Interna identifikacijska oznaka: 83
Grupa: LOT-0084
Interna identifikacijska oznaka: 84
Grupa: LOT-0085
Naslov: DENUMIRE LOT 85 - OXICAMI 2
Interna identifikacijska oznaka: 85
Grupa: LOT-0086
Naslov: DENUMIRE LOT 86 - OXICAMI 3
Interna identifikacijska oznaka: 86
Grupa: LOT-0087
Interna identifikacijska oznaka: 87
Grupa: LOT-0088
Interna identifikacijska oznaka: 88
Grupa: LOT-0089
Interna identifikacijska oznaka: 89
Glavna klasifikacija (cpv): 33632200 Sredstva za opuštanje mišića
Grupa: LOT-0090
Naslov: DENUMIRE LOT 90 - ANESTEZICE
Interna identifikacijska oznaka: 90
Glavna klasifikacija (cpv): 33661100 Anestetici
Grupa: LOT-0091
Naslov: DENUMIRE LOT 91 - ANTIGUTOS
Interna identifikacijska oznaka: 91
Grupa: LOT-0092
Naslov: DENUMIRE LOT 92 - CHIMIOTERAPIC
Interna identifikacijska oznaka: 92
Grupa: LOT-0093
Interna identifikacijska oznaka: 93
Grupa: LOT-0094
Naslov: DENUMIRE LOT 94 - ANTIPROSTATIC
Interna identifikacijska oznaka: 94
Grupa: LOT-0095
Naslov: DENUMIRE LOT 95 - CORTIZON
Interna identifikacijska oznaka: 95
Grupa: LOT-0096
Naslov: DENUMIRE LOT 96 - ACIZI 1
Interna identifikacijska oznaka: 96
Grupa: LOT-0097
Naslov: DENUMIRE LOT 97 - ATB 1
Interna identifikacijska oznaka: 97
Grupa: LOT-0098
Naslov: DENUMIRE LOT 98 - ATB 2
Interna identifikacijska oznaka: 98
Grupa: LOT-0099
Naslov: DENUMIRE LOT 99 - CICATRIZANTE
Interna identifikacijska oznaka: 99
Grupa: LOT-0100
Naslov: DENUMIRE LOT 100 - ATB 3
Interna identifikacijska oznaka: 100
Grupa: LOT-0101
Interna identifikacijska oznaka: 101
Glavna klasifikacija (cpv): 33631400 Antibiotici i kemoterapijska sredstva za uporabu u dermatologiji
Grupa: LOT-0102
Interna identifikacijska oznaka: 102
Grupa: LOT-0103
Naslov: DENUMIRE LOT 103 - CHINOLONE
Interna identifikacijska oznaka: 103
Grupa: LOT-0104
Naslov: DENUMIRE LOT 104 - CHINOLONE 1
Interna identifikacijska oznaka: 104
Grupa: LOT-0105
Naslov: DENUMIRE LOT 105 - CHINOLONE 2
Interna identifikacijska oznaka: 105
Grupa: LOT-0106
Interna identifikacijska oznaka: 106
Grupa: LOT-0107
Interna identifikacijska oznaka: 107
Grupa: LOT-0108
Naslov: DENUMIRE LOT 108 - ANTIMICOTICE
Interna identifikacijska oznaka: 108
Glavna klasifikacija (cpv): 33651100 Antibakterijski lijekovi za sustavnu primjenu
Grupa: LOT-0109
Naslov: DENUMIRE LOT 109 - VACCINURI
Interna identifikacijska oznaka: 109
Glavna klasifikacija (cpv): 33651600 Cjepiva
Grupa: LOT-0110
Interna identifikacijska oznaka: 110
Glavna klasifikacija (cpv): 33662100 Lijekovi koji se rabe u oftalmologiji
Grupa: LOT-0111
Naslov: DENUMIRE LOT 111 - CICATRIZANT
Interna identifikacijska oznaka: 111
Grupa: LOT-0112
Naslov: DENUMIRE LOT 112 - ANTIBIOTIC 7
Interna identifikacijska oznaka: 112
Grupa: LOT-0113
Naslov: DENUMIRE LOT 113 - ANTIASMATICE
Interna identifikacijska oznaka: 113
Grupa: LOT-0114
Naslov: DENUMIRE LOT 114 - MUCOLITICE 1
Interna identifikacijska oznaka: 114
Grupa: LOT-0115
Naslov: DENUMIRE LOT 115 - MUCOLICITE 1
Interna identifikacijska oznaka: 115
Grupa: LOT-0116
Interna identifikacijska oznaka: 116
Grupa: LOT-0117
Naslov: DENUMIRE LOT 117 - ANTITUSIV
Interna identifikacijska oznaka: 117
Glavna klasifikacija (cpv): 33674000 Preparati za ublažavanje kašlja i prehlada
Grupa: LOT-0118
Interna identifikacijska oznaka: 118
Glavna klasifikacija (cpv): 33675000 Antihistaminici za sustavnu primjenu
Grupa: LOT-0119
Naslov: DENUMIRE LOT 119 - ANTITUSIVE 1
Interna identifikacijska oznaka: 119
Grupa: LOT-0120
Naslov: DENUMIRE LOT 120 - ANTITUSIVE 2
Interna identifikacijska oznaka: 120
Grupa: LOT-0121
Interna identifikacijska oznaka: 121
Grupa: LOT-0122
Interna identifikacijska oznaka: 122
Grupa: LOT-0123
Naslov: DENUMIRE LOT 123 - ANESTEZICE
Interna identifikacijska oznaka: 123
Grupa: LOT-0124
Interna identifikacijska oznaka: 124
Grupa: LOT-0125
Interna identifikacijska oznaka: 125
Grupa: LOT-0126
Interna identifikacijska oznaka: 126
Grupa: LOT-0127
Naslov: DENUMIRE LOT 127 - ANTIEMETIC
Interna identifikacijska oznaka: 127
Grupa: LOT-0128
Interna identifikacijska oznaka: 128
Glavna klasifikacija (cpv): 33661500 Psiholeptici
Grupa: LOT-0129
Naslov: DENUMIRE LOT 129 - ANALGEZICE
Interna identifikacijska oznaka: 129
Glavna klasifikacija (cpv): 33661200 Analgetici
Grupa: LOT-0130
Interna identifikacijska oznaka: 130
Grupa: LOT-0131
Naslov: DENUMIRE LOT 131 - ANALGEZICE 1
Interna identifikacijska oznaka: 131
Grupa: LOT-0132
Naslov: DENUMIRE LOT 132 - ANALGEZICE 2
Interna identifikacijska oznaka: 132
Grupa: LOT-0133
Naslov: DENUMIRE LOT 133 - ANALGEZICE 3
Interna identifikacijska oznaka: 133
Grupa: LOT-0134
Naslov: DENUMIRE LOT 134 - AMINOACIZI 1
Interna identifikacijska oznaka: 134
Grupa: LOT-0135
Interna identifikacijska oznaka: 135
Grupa: LOT-0136
Interna identifikacijska oznaka: 136
Glavna klasifikacija (cpv): 33661300 Antiepileptici
Grupa: LOT-0137
Interna identifikacijska oznaka: 137
Grupa: LOT-0138
Naslov: DENUMIRE LOT 138 - ANXIOLITICE
Interna identifikacijska oznaka: 138
Grupa: LOT-0139
Naslov: DENUMIRE LOT 139 - SOMNIFERE
Interna identifikacijska oznaka: 139
Grupa: LOT-0140
Interna identifikacijska oznaka: 140
Glavna klasifikacija (cpv): 33661000 Lijekovi za živčani sustav
Grupa: LOT-0141
Interna identifikacijska oznaka: 141
Grupa: LOT-0142
Interna identifikacijska oznaka: 142
Grupa: LOT-0143
Interna identifikacijska oznaka: 143
Grupa: LOT-0144
Interna identifikacijska oznaka: 144
Grupa: LOT-0145
Interna identifikacijska oznaka: 145
Grupa: LOT-0146
Interna identifikacijska oznaka: 146
Grupa: LOT-0147
Interna identifikacijska oznaka: 147
Grupa: LOT-0148
Interna identifikacijska oznaka: 148
Grupa: LOT-0149
Interna identifikacijska oznaka: 149
Grupa: LOT-0150
Naslov: DENUMIRE LOT 150 - ALBUMINE
Interna identifikacijska oznaka: 150
Glavna klasifikacija (cpv): 33141540 Albumin
Grupa: LOT-0151
Naslov: DENUMIRE LOT 151 - AMINOACIZI 2
Interna identifikacijska oznaka: 151
Grupa: LOT-0152
Naslov: LOTUL 152 - AMINOACIZI 3
Interna identifikacijska oznaka: 152
Grupa: LOT-0153
Naslov: LOTUL 153 - SER FIOLE
Interna identifikacijska oznaka: 153
Grupa: LOT-0154
Naslov: LOTUL 154 - SERURI 1
Interna identifikacijska oznaka: 154
Grupa: LOT-0155
Naslov: LOTUL 155 - SERURI 2
Interna identifikacijska oznaka: 155
Grupa: LOT-0156
Naslov: LOTUL 156 -SERURI 3
Interna identifikacijska oznaka: 156
Grupa: LOT-0157
Naslov: LOTUL 157 - SERURI 4
Interna identifikacijska oznaka: 157
Grupa: LOT-0158
Naslov: LOTUL 158 - SERURI 5
Interna identifikacijska oznaka: 158
Grupa: LOT-0159
Naslov: LOTUL 159 - PICATURI OCHI
Interna identifikacijska oznaka: 159
Grupa: LOT-0160
Naslov: LOTUL 160 - SERURI 6
Interna identifikacijska oznaka: 160
Grupa: LOT-0161
Interna identifikacijska oznaka: 161
Grupa: LOT-0162
Naslov: LOTUL 162 - SUBSTANTE 1
Interna identifikacijska oznaka: 162
Grupa: LOT-0163
Naslov: LOTUL 163 - PROBIOTICE
Interna identifikacijska oznaka: 163
Grupa: LOT-0164
Naslov: LOTUL 164 - SUBSTANTE 2
Interna identifikacijska oznaka: 164
Glavna klasifikacija (cpv): 33692000 Medicinske otopine
Grupa: LOT-0165
Naslov: LOTUL 165 - ATB 1
Interna identifikacijska oznaka: 165
Grupa: LOT-0166
Naslov: LOTUL 166 - CARDIACE 1
Interna identifikacijska oznaka: 166
Grupa: LOT-0167
Naslov: LOTUL 167 - CARDIACE 2
Interna identifikacijska oznaka: 167
Grupa: LOT-0168
Naslov: LOTUL 168 - CARDIACE 3
Interna identifikacijska oznaka: 168
Grupa: LOT-0169
Naslov: LOTUL 167 - ATB 2
Interna identifikacijska oznaka: 169
Grupa: LOT-0170
Naslov: LOTUL 170 - MIORELAXANTE
Interna identifikacijska oznaka: 170
Grupa: LOT-0171
Naslov: LOTUL 171 - SOLUTII NAS
Interna identifikacijska oznaka: 171
Grupa: LOT-0172
Naslov: LOTUL 172 - CICATRIZANTE
Interna identifikacijska oznaka: 172
Grupa: LOT-0173
Naslov: LOTUL 173 - CICATRIZANTE 1
Interna identifikacijska oznaka: 173
Grupa: LOT-0174
Naslov: LOTUL 174 -HEMOSTATICE LOCALE
Interna identifikacijska oznaka: 174
Grupa: LOT-0175
Interna identifikacijska oznaka: 175
Grupa: LOT-0176
Naslov: LOTUL 176 - SOMNIFER 1
Interna identifikacijska oznaka: 176
Grupa: LOT-0177
Naslov: LOTUL 177 - ALIMENT PARENTAL
Interna identifikacijska oznaka: 177
Glavna klasifikacija (cpv): 33692210 Otopine za parenteralno hranjenje
Grupa: LOT-0178
Naslov: LOTUL 178 - PENEME 1
Interna identifikacijska oznaka: 178
Grupa: LOT-0179
Naslov: LOTUL 179 - PENEME 2
Interna identifikacijska oznaka: 179
Grupa: LOT-0180
Naslov: DENUMIRE LOT 180 - PENEME 3
Interna identifikacijska oznaka: 180
Grupa: LOT-0181
Interna identifikacijska oznaka: 181
Grupa: LOT-0182
Naslov: DENUMIRE LOT 182 - ATB 2
Interna identifikacijska oznaka: 182
Grupa: LOT-0183
Naslov: DENUMIRE LOT 183 - ATB 3
Interna identifikacijska oznaka: 183
Grupa: LOT-0184
Naslov: DENUMIRE LOT 184 - ATB 4
Interna identifikacijska oznaka: 184
Grupa: LOT-0185
Naslov: DENUMIRE LOT 185 - ATB 5
Interna identifikacijska oznaka: 185
Grupa: LOT-0186
Interna identifikacijska oznaka: 186
Grupa: LOT-0187
Naslov: LOTUL187 - ATB 6
Interna identifikacijska oznaka: 187
Grupa: LOT-0188
Naslov: LOTUL 188 - ANTIDIAREICE 1
Interna identifikacijska oznaka: 188
Grupa: LOT-0189
Naslov: LOTUL189 - IECA 4
Interna identifikacijska oznaka: 189
Grupa: LOT-0190
Naslov: LOTUL190 - ANTIEPILEPTIC
Interna identifikacijska oznaka: 190
Grupa: LOT-0191
Naslov: LOTUL191 - ANTITAHICARDIC
Interna identifikacijska oznaka: 191
Grupa: LOT-0192
Naslov: LOTUL192 - TROFIC CEREBRAL
Interna identifikacijska oznaka: 192
Grupa: LOT-0193
Naslov: LOTUL 193 - TROFIC LOCAL
Interna identifikacijska oznaka: 193
Grupa: LOT-0194
Naslov: DENUMIRE LOT 194 - ANTIVERTIJ
Interna identifikacijska oznaka: 194
Grupa: LOT-0195
Interna identifikacijska oznaka: 195
Grupa: LOT-0196
Interna identifikacijska oznaka: 196
Grupa: LOT-0197
Naslov: ANTIDIABETIC ORAL
Interna identifikacijska oznaka: 197
Glavna klasifikacija (cpv): 33615000 Lijekovi koji se upotrebljavaju u liječenju dijabetesa
Grupa: LOT-0198
Naslov: DENUMIRE LOT 198 - INSULINE 2
Interna identifikacijska oznaka: 198
Grupa: LOT-0199
Naslov: DENUMIRE LOT 199 - INSULINE 3
Interna identifikacijska oznaka: 199
Grupa: LOT-0200
Naslov: DENUMIRE LOT 200 - ANTISEPTIC
Interna identifikacijska oznaka: 200
Glavna klasifikacija (cpv): 33631600 Antiseptici i dezinficijensi
Grupa: LOT-0201
Naslov: DENUMIRE LOT 201 - COMBINATII 1
Interna identifikacijska oznaka: 201
Grupa: LOT-0202
Naslov: LOTUL 202 - COMBINATII 2
Interna identifikacijska oznaka: 202
Grupa: LOT-0203
Naslov: LOT 203 - COMBINATII 3
Interna identifikacijska oznaka: 203
Grupa: LOT-0204
Naslov: DENUMIRE LOT 204 - COMBINATII 4
Interna identifikacijska oznaka: 204
Grupa: LOT-0205
Naslov: DENUMIRE LOT 205 - ALFABLOCANT
Interna identifikacijska oznaka: 205
Grupa: LOT-0206
Naslov: DENUMIRE LOT 206 - ANTI HTA2
Interna identifikacijska oznaka: 206
Grupa: LOT-0207
Naslov: LOTUL 207 - SER 100
Interna identifikacijska oznaka: 207
Glavna klasifikacija (cpv): 33692400 Perfuzijske otopine
Grupa: LOT-0208
Naslov: LOT 208 - PROBIOTICE 1
Interna identifikacijska oznaka: 208
Grupa: LOT-0209
Naslov: LOT 209 - PUDRA MASAJ
Interna identifikacijska oznaka: 209
Grupa: LOT-0210
Naslov: LOT 210 - COMBINATII 5
Interna identifikacijska oznaka: 210
Grupa: LOT-0211
Naslov: LOT 211 - COMBINATII 6
Interna identifikacijska oznaka: 211
Grupa: LOT-0212
Naslov: LOT 212 - CORTIZON 1
Interna identifikacijska oznaka: 212
Grupa: LOT-0213
Naslov: LOT 213 - ATB 7
Interna identifikacijska oznaka: 213
Grupa: LOT-0214
Naslov: LOT 214 - SUBSTANTE 2
Interna identifikacijska oznaka: 214
Grupa: LOT-0215
Naslov: LOT 215 - ATB 8
Interna identifikacijska oznaka: 215
Grupa: LOT-0216
Interna identifikacijska oznaka: 216
Grupa: LOT-0217
Naslov: DENUMIRE LOT 217 - NITRATI
Interna identifikacijska oznaka: 217
Grupa: LOT-0218
Interna identifikacijska oznaka: 218
Grupa: LOT-0219
Interna identifikacijska oznaka: 219
Grupa: LOT-0220
Naslov: DENUMIRE LOT 220 - COMBINATII 7
Interna identifikacijska oznaka: 220
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 01
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: LOTUL 1 - HEPATOPROTECTOR 1
Leírás: CF ANEXA
Belső azonosító: 1
Fő osztályozás (cpv): 33610000 A tápcsatorna és az anyagcsere gyógyszerei
Opciók:
Rész: LOT-0002
Cím: LOTUL 2 - DRENOR BILIAR
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Cím: LOTUL 3 - HEPATOPROTECTOR L
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Cím: LOTUL 4 -HEPATO PROTECTOR 1
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Cím: LOTUL 5 - HEPATO PROTECTOR 2
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Cím: LOTUL6 - HEPATO PROTECTOR 3
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Cím: LOTUL 7 - ANTIULCEROASE 1
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0008
Cím: LOTUL 8 - ANTIULCEROASE 2
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0009
Cím: LOTUL 9 - ANTIULCEROASE 3
Belső azonosító: 9
Rész: LOT-0010
Cím: LOTUL 10 - ANTIULCEROASE 4
Belső azonosító: 10
Rész: LOT-0011
Cím: LOTUL 11 - HEPATO PROTECTOR 4
Belső azonosító: 11
Rész: LOT-0012
Cím: LOT 12 - PROPULSIVE
Belső azonosító: 12
Fő osztályozás (cpv): 33612000 Funkcionális gasztrointesztinális zavarok
Rész: LOT-0013
Cím: LOT 13 - ANTIEMETICE
Belső azonosító: 13
Rész: LOT-0014
Cím: LOT 14 - ANTIEMETICE 1
Belső azonosító: 14
Rész: LOT-0015
Cím: LOT 15 - ANTISPASTICE 1
Belső azonosító: 15
Rész: LOT-0016
Cím: LOT 16 - ANTISPASTICE 2
Belső azonosító: 16
Rész: LOT-0017
Cím: LOT 17 - ANTIDIAREICE
Belső azonosító: 17
Fő osztályozás (cpv): 33614000 Hasmenés elleni szerek
Rész: LOT-0018
Cím: LOT 18 - ADSORBANTE
Belső azonosító: 18
Rész: LOT-0019
Cím: LOT 19 - PULBERI VEGETALE
Belső azonosító: 19
Fő osztályozás (cpv): 33690000 Különböző gyógyszerek
Rész: LOT-0020
Cím: LOT 20 - LAXATIVE
Belső azonosító: 20
Fő osztályozás (cpv): 33613000 Hashajtó készítmények
Rész: LOT-0021
Cím: LOT 21 - ANTIDIAREICE 1
Belső azonosító: 21
Rész: LOT-0022
Cím: LOT 22 - ANTIDIABETICE ORALE
Belső azonosító: 22
Fő osztályozás (cpv): 33615100 Inzulin
Rész: LOT-0023
Cím: LOT 23 - INSULINE 1
Belső azonosító: 23
Rész: LOT-0024
Cím: LOT 24 - ANTIEMETICE 2
Belső azonosító: 24
Rész: LOT-0025
Cím: LOT 25 -VITAMINE ANTIOXIDANTI
Belső azonosító: 25
Fő osztályozás (cpv): 33616000 Vitaminok
Rész: LOT-0026
Cím: LOT 26 - VITAMINE
Belső azonosító: 26
Rész: LOT-0027
Cím: LOT 27 - POLIVITAMINE
Belső azonosító: 27
Rész: LOT-0028
Cím: LOT 28 - PREPARATE CALCIU
Belső azonosító: 28
Fő osztályozás (cpv): 14774000 Kalcium
Rész: LOT-0029
Cím: LOT 29 - ANTIACID
Belső azonosító: 29
Rész: LOT-0030
Cím: LOT 30 - ENZIME
Belső azonosító: 30
Fő osztályozás (cpv): 24965000 Enzimek
Rész: LOT-0031
Cím: LOT 31 - ANTICOAGULANTE
Belső azonosító: 31
Fő osztályozás (cpv): 33621100 Antitrombotikus szerek
Rész: LOT-0032
Cím: LOT 32 - ANTICOAGULANTE 1
Belső azonosító: 32
Rész: LOT-0033
Cím: DENUMIRE LOT 33 - ANTITROMBOTICE
Belső azonosító: 33
Rész: LOT-0034
Cím: LOT 34 - HEMOSTATICE 1
Belső azonosító: 34
Fő osztályozás (cpv): 33141127 Felszívódó vérzéscsillapítók
Rész: LOT-0035
Cím: LOT 35 - HEMOSTATICE 2
Belső azonosító: 35
Rész: LOT-0036
Cím: LOT 36 - FIER 1
Belső azonosító: 36
Fő osztályozás (cpv): 33621300 Antianémiás készítmények
Rész: LOT-0037
Cím: LOT 37 - FIER 2
Belső azonosító: 37
Rész: LOT-0038
Cím: LOT 38 - COMPLEX FIER
Belső azonosító: 38
Rész: LOT-0039
Cím: LOT 39 - CARDIACE 1
Belső azonosító: 39
Fő osztályozás (cpv): 33622000 A szív és az érrendszer gyógyszerei
Rész: LOT-0040
Cím: DENUMIRE LOT 40 - STATINE 1
Belső azonosító: 40
Rész: LOT-0041
Cím: DENUMIRE LOT 41 - FIBRATI
Belső azonosító: 41
Rész: LOT-0042
Cím: DENUMIRE LOT 42 - ANTICOAGULANT 2
Belső azonosító: 42
Rész: LOT-0043
Cím: DENUMIRE LOT 43 - ANTIVERTIJ
Belső azonosító: 43
Rész: LOT-0044
Cím: DENUMIRE LOT 44 - VASODILATATOARE
Belső azonosító: 44
Rész: LOT-0045
Cím: DENUMIRE LOT 45 - ANTIARITMICE 2
Belső azonosító: 45
Rész: LOT-0046
Cím: DENUMIRE LOT 46 - ANTIARITMICE 3
Belső azonosító: 46
Rész: LOT-0047
Cím: DENUMIRE LOT 47 - CARDIOTONICE
Belső azonosító: 47
Fő osztályozás (cpv): 33622100 Szív kezelésére szolgáló gyógyszerek
Rész: LOT-0048
Cím: DENUMIRE LOT 48 - CARDIOTONICE 1
Belső azonosító: 48
Rész: LOT-0049
Cím: DENUMIRE LOT 49 - SEDATIV
Belső azonosító: 49
Fő osztályozás (cpv): 33661700 Az idegrendszer egyéb gyógyszerei
Rész: LOT-0050
Belső azonosító: 50
Fő osztályozás (cpv): 24313400 Nitrátok
Rész: LOT-0051
Belső azonosító: 51
Rész: LOT-0052
Belső azonosító: 52
Rész: LOT-0053
Cím: DENUMIRE LOT 53 - DIURETICE 1
Belső azonosító: 53
Fő osztályozás (cpv): 33622300 Vizelethajtó szerek
Rész: LOT-0054
Cím: DENUMIRE LOT 54 - DIURETICE 2
Belső azonosító: 54
Rész: LOT-0055
Cím: DENUMIRE LOT 55 - DIURETICE 3
Belső azonosító: 55
Rész: LOT-0056
Cím: DENUMIRE LOT 56 - VASOPROTECTOARE
Belső azonosító: 56
Fő osztályozás (cpv): 33622400 Érvédők
Rész: LOT-0057
Belső azonosító: 57
Rész: LOT-0058
Cím: DENUMIRE LOT 58 - ANTIHEMOROIDALE
Belső azonosító: 58
Fő osztályozás (cpv): 33622500 Aranyér elleni szerek helyi kezelésre
Rész: LOT-0059
Cím: DENUMIRE LOT 59 - ANTITROMBOTIC
Belső azonosító: 59
Rész: LOT-0060
Cím: DENUMIRE LOT 60 - BETABLOCANT
Belső azonosító: 60
Fő osztályozás (cpv): 33622600 Béta-blokkoló szerek
Rész: LOT-0061
Cím: DENUMIRE LOT 61 - BETABLOCANTE 1
Belső azonosító: 61
Rész: LOT-0062
Cím: DENUMIRE LOT 62 - BETABLOCANT 4
Belső azonosító: 62
Rész: LOT-0063
Cím: DENUMIRE LOT 63 - BETABLOCANTE 2
Belső azonosító: 63
Rész: LOT-0064
Cím: DENUMIRE LOT 64 - BETABLOCANTE 3
Belső azonosító: 64
Rész: LOT-0065
Cím: DENUMIRE LOT 65 - ANTI HTA 1
Belső azonosító: 65
Fő osztályozás (cpv): 33622700 Kalciumcsatorna-blokkolók
Rész: LOT-0066
Cím: DENUMIRE LOT 66 - SARTANI 1
Belső azonosító: 66
Fő osztályozás (cpv): 33622200 Magas vérnyomás elleni szerek
Rész: LOT-0067
Cím: DENUMIRE LOT 67 - IECA 1
Belső azonosító: 67
Rész: LOT-0068
Cím: DENUMIRE LOT 68 - IECA 2
Belső azonosító: 68
Fő osztályozás (cpv): 33622800 A rennin-angistenzin rendszerre ható szerek
Rész: LOT-0069
Cím: DENUMIRE LOT 69 - IECA 3
Belső azonosító: 69
Rész: LOT-0070
Cím: DENUMIRE LOT 70 - UNGUENT LOCAL
Belső azonosító: 70
Rész: LOT-0071
Cím: DENUMIRE LOT 71 - UNGUENT PLANTE
Belső azonosító: 71
Rész: LOT-0072
Belső azonosító: 72
Rész: LOT-0073
Cím: DENUMIRE LOT 73 - ANTIARSURI
Belső azonosító: 73
Rész: LOT-0074
Cím: DENUMIRE LOT 74 - CICATRIZANTE
Belső azonosító: 74
Fő osztályozás (cpv): 33631000 A bőrgyógyászat gyógyszerei
Rész: LOT-0075
Cím: DENUMIRE LOT 75 - EMOLIENTE
Belső azonosító: 75
Rész: LOT-0076
Cím: DENUMIRE LOT 76 - ANTIINFLAMATOARE
Belső azonosító: 76
Fő osztályozás (cpv): 33632100 Gyulladáscsökkentők és antireumatikumok
Rész: LOT-0077
Belső azonosító: 77
Rész: LOT-0078
Belső azonosító: 78
Rész: LOT-0079
Belső azonosító: 79
Rész: LOT-0080
Cím: DENUMIRE LOT 80 - ANTIINFLAMATOR 4
Belső azonosító: 80
Rész: LOT-0081
Belső azonosító: 81
Rész: LOT-0082
Belső azonosító: 82
Rész: LOT-0083
Cím: DENUMIRE LOT 83 - OXICAMI 1
Belső azonosító: 83
Rész: LOT-0084
Belső azonosító: 84
Rész: LOT-0085
Cím: DENUMIRE LOT 85 - OXICAMI 2
Belső azonosító: 85
Rész: LOT-0086
Cím: DENUMIRE LOT 86 - OXICAMI 3
Belső azonosító: 86
Rész: LOT-0087
Belső azonosító: 87
Rész: LOT-0088
Belső azonosító: 88
Rész: LOT-0089
Belső azonosító: 89
Fő osztályozás (cpv): 33632200 Izomlazítók
Rész: LOT-0090
Cím: DENUMIRE LOT 90 - ANESTEZICE
Belső azonosító: 90
Fő osztályozás (cpv): 33661100 Érzéstelenítők
Rész: LOT-0091
Cím: DENUMIRE LOT 91 - ANTIGUTOS
Belső azonosító: 91
Rész: LOT-0092
Cím: DENUMIRE LOT 92 - CHIMIOTERAPIC
Belső azonosító: 92
Rész: LOT-0093
Cím: DENUMIRE LOT 93 - CHIMIOTERAPIC 1
Belső azonosító: 93
Rész: LOT-0094
Cím: DENUMIRE LOT 94 - ANTIPROSTATIC
Belső azonosító: 94
Rész: LOT-0095
Cím: DENUMIRE LOT 95 - CORTIZON
Belső azonosító: 95
Rész: LOT-0096
Cím: DENUMIRE LOT 96 - ACIZI 1
Belső azonosító: 96
Rész: LOT-0097
Cím: DENUMIRE LOT 97 - ATB 1
Belső azonosító: 97
Rész: LOT-0098
Cím: DENUMIRE LOT 98 - ATB 2
Belső azonosító: 98
Rész: LOT-0099
Cím: DENUMIRE LOT 99 - CICATRIZANTE
Belső azonosító: 99
Rész: LOT-0100
Cím: DENUMIRE LOT 100 - ATB 3
Belső azonosító: 100
Rész: LOT-0101
Cím: DENUMIRE LOT 101 - ANTIBIOTICE 4
Belső azonosító: 101
Fő osztályozás (cpv): 33631400 Antibiotikumok és homeopátiás szerek bőrgyógyászati használatra
Rész: LOT-0102
Cím: DENUMIRE LOT 102 - CEFALOSPORINE
Belső azonosító: 102
Rész: LOT-0103
Cím: DENUMIRE LOT 103 - CHINOLONE
Belső azonosító: 103
Rész: LOT-0104
Cím: DENUMIRE LOT 104 - CHINOLONE 1
Belső azonosító: 104
Rész: LOT-0105
Cím: DENUMIRE LOT 105 - CHINOLONE 2
Belső azonosító: 105
Rész: LOT-0106
Cím: DENUMIRE LOT 106 - ANTIBIOTICE 5
Belső azonosító: 106
Rész: LOT-0107
Cím: DENUMIRE LOT 107 - ANTIBIOTICE 6
Belső azonosító: 107
Rész: LOT-0108
Cím: DENUMIRE LOT 108 - ANTIMICOTICE
Belső azonosító: 108
Fő osztályozás (cpv): 33651100 Baktériumellenes szerek szisztémás használatra
Rész: LOT-0109
Cím: DENUMIRE LOT 109 - VACCINURI
Belső azonosító: 109
Fő osztályozás (cpv): 33651600 Vakcinák
Rész: LOT-0110
Belső azonosító: 110
Fő osztályozás (cpv): 33662100 Szemészeti gyógyszerek
Rész: LOT-0111
Cím: DENUMIRE LOT 111 - CICATRIZANT
Belső azonosító: 111
Rész: LOT-0112
Cím: DENUMIRE LOT 112 - ANTIBIOTIC 7
Belső azonosító: 112
Rész: LOT-0113
Cím: DENUMIRE LOT 113 - ANTIASMATICE
Belső azonosító: 113
Rész: LOT-0114
Cím: DENUMIRE LOT 114 - MUCOLITICE 1
Belső azonosító: 114
Rész: LOT-0115
Cím: DENUMIRE LOT 115 - MUCOLICITE 1
Belső azonosító: 115
Rész: LOT-0116
Cím: DENUMIRE LOT 116 - ANTIASMATICE 1
Belső azonosító: 116
Rész: LOT-0117
Cím: DENUMIRE LOT 117 - ANTITUSIV
Belső azonosító: 117
Fő osztályozás (cpv): 33674000 Köhögés és megfázás gyógyszerei
Rész: LOT-0118
Cím: DENUMIRE LOT 118 - ANTIHISTAMINICE
Belső azonosító: 118
Fő osztályozás (cpv): 33675000 Antihisztaminok szisztémás használatra
Rész: LOT-0119
Cím: DENUMIRE LOT 119 - ANTITUSIVE 1
Belső azonosító: 119
Rész: LOT-0120
Cím: DENUMIRE LOT 120 - ANTITUSIVE 2
Belső azonosító: 120
Rész: LOT-0121
Belső azonosító: 121
Rész: LOT-0122
Cím: DENUMIRE LOT 122 - ANXIOLITICE 1
Belső azonosító: 122
Rész: LOT-0123
Cím: DENUMIRE LOT 123 - ANESTEZICE
Belső azonosító: 123
Rész: LOT-0124
Belső azonosító: 124
Rész: LOT-0125
Belső azonosító: 125
Rész: LOT-0126
Belső azonosító: 126
Rész: LOT-0127
Cím: DENUMIRE LOT 127 - ANTIEMETIC
Belső azonosító: 127
Rész: LOT-0128
Cím: DENUMIRE LOT 128 - TRANCHILIZANTE
Belső azonosító: 128
Fő osztályozás (cpv): 33661500 Nyugtatók
Rész: LOT-0129
Cím: DENUMIRE LOT 129 - ANALGEZICE
Belső azonosító: 129
Fő osztályozás (cpv): 33661200 Fájdalomcsillapítók
Rész: LOT-0130
Cím: DENUMIRE LOT 130 - VASOREGULATOR
Belső azonosító: 130
Rész: LOT-0131
Cím: DENUMIRE LOT 131 - ANALGEZICE 1
Belső azonosító: 131
Rész: LOT-0132
Cím: DENUMIRE LOT 132 - ANALGEZICE 2
Belső azonosító: 132
Rész: LOT-0133
Cím: DENUMIRE LOT 133 - ANALGEZICE 3
Belső azonosító: 133
Rész: LOT-0134
Cím: DENUMIRE LOT 134 - AMINOACIZI 1
Belső azonosító: 134
Rész: LOT-0135
Belső azonosító: 135
Rész: LOT-0136
Cím: DENUMIRE LOT 136 - ANTIEPILECTIC
Belső azonosító: 136
Fő osztályozás (cpv): 33661300 Epilepsziaellenes szerek
Rész: LOT-0137
Belső azonosító: 137
Rész: LOT-0138
Cím: DENUMIRE LOT 138 - ANXIOLITICE
Belső azonosító: 138
Rész: LOT-0139
Cím: DENUMIRE LOT 139 - SOMNIFERE
Belső azonosító: 139
Rész: LOT-0140
Cím: DENUMIRE LOT 140 - ANTIDEPRESIVE
Belső azonosító: 140
Fő osztályozás (cpv): 33661000 Az idegrendszer és gyógyszerei
Rész: LOT-0141
Belső azonosító: 141
Rész: LOT-0142
Belső azonosító: 142
Rész: LOT-0143
Cím: DENUMIRE LOT 143 - SOLUTII OCHI 1
Belső azonosító: 143
Rész: LOT-0144
Cím: DENUMIRE LOT 144 - SOLUTII OCHI 2
Belső azonosító: 144
Rész: LOT-0145
Belső azonosító: 145
Rész: LOT-0146
Cím: DENUMIRE LOT 146 - SOLUTII OCHI 4
Belső azonosító: 146
Rész: LOT-0147
Cím: DENUMIRE LOT 147 - SOLUTII OCHI 3
Belső azonosító: 147
Rész: LOT-0148
Cím: DENUMIRE LOT 148 - SOLUTII OCHI 5
Belső azonosító: 148
Rész: LOT-0149
Cím: DENUMIRE LOT 149 - SOLUTII URECHI
Belső azonosító: 149
Rész: LOT-0150
Cím: DENUMIRE LOT 150 - ALBUMINE
Belső azonosító: 150
Fő osztályozás (cpv): 33141540 Albumin
Rész: LOT-0151
Cím: DENUMIRE LOT 151 - AMINOACIZI 2
Belső azonosító: 151
Rész: LOT-0152
Cím: LOTUL 152 - AMINOACIZI 3
Belső azonosító: 152
Rész: LOT-0153
Cím: LOTUL 153 - SER FIOLE
Belső azonosító: 153
Rész: LOT-0154
Cím: LOTUL 154 - SERURI 1
Belső azonosító: 154
Rész: LOT-0155
Cím: LOTUL 155 - SERURI 2
Belső azonosító: 155
Rész: LOT-0156
Cím: LOTUL 156 -SERURI 3
Belső azonosító: 156
Rész: LOT-0157
Cím: LOTUL 157 - SERURI 4
Belső azonosító: 157
Rész: LOT-0158
Cím: LOTUL 158 - SERURI 5
Belső azonosító: 158
Rész: LOT-0159
Cím: LOTUL 159 - PICATURI OCHI
Belső azonosító: 159
Rész: LOT-0160
Cím: LOTUL 160 - SERURI 6
Belső azonosító: 160
Rész: LOT-0161
Cím: LOTUL 161 - PREPARATE FARMACEUTICE
Belső azonosító: 161
Rész: LOT-0162
Cím: LOTUL 162 - SUBSTANTE 1
Belső azonosító: 162
Rész: LOT-0163
Cím: LOTUL 163 - PROBIOTICE
Belső azonosító: 163
Rész: LOT-0164
Cím: LOTUL 164 - SUBSTANTE 2
Belső azonosító: 164
Fő osztályozás (cpv): 33692000 Gyógyászati felhasználású oldatok
Rész: LOT-0165
Cím: LOTUL 165 - ATB 1
Belső azonosító: 165
Rész: LOT-0166
Cím: LOTUL 166 - CARDIACE 1
Belső azonosító: 166
Rész: LOT-0167
Cím: LOTUL 167 - CARDIACE 2
Belső azonosító: 167
Rész: LOT-0168
Cím: LOTUL 168 - CARDIACE 3
Belső azonosító: 168
Rész: LOT-0169
Cím: LOTUL 167 - ATB 2
Belső azonosító: 169
Rész: LOT-0170
Cím: LOTUL 170 - MIORELAXANTE
Belső azonosító: 170
Rész: LOT-0171
Cím: LOTUL 171 - SOLUTII NAS
Belső azonosító: 171
Rész: LOT-0172
Cím: LOTUL 172 - CICATRIZANTE
Belső azonosító: 172
Rész: LOT-0173
Cím: LOTUL 173 - CICATRIZANTE 1
Belső azonosító: 173
Rész: LOT-0174
Cím: LOTUL 174 -HEMOSTATICE LOCALE
Belső azonosító: 174
Rész: LOT-0175
Cím: LOTUL 175 - HEMOSTATICE LOCALE 1
Belső azonosító: 175
Rész: LOT-0176
Cím: LOTUL 176 - SOMNIFER 1
Belső azonosító: 176
Rész: LOT-0177
Cím: LOTUL 177 - ALIMENT PARENTAL
Belső azonosító: 177
Fő osztályozás (cpv): 33692210 Parenterális tápoldatok
Rész: LOT-0178
Cím: LOTUL 178 - PENEME 1
Belső azonosító: 178
Rész: LOT-0179
Cím: LOTUL 179 - PENEME 2
Belső azonosító: 179
Rész: LOT-0180
Cím: DENUMIRE LOT 180 - PENEME 3
Belső azonosító: 180
Rész: LOT-0181
Cím: DENUMIRE LOT 181 - ANTIBACTERIAN
Belső azonosító: 181
Rész: LOT-0182
Cím: DENUMIRE LOT 182 - ATB 2
Belső azonosító: 182
Rész: LOT-0183
Cím: DENUMIRE LOT 183 - ATB 3
Belső azonosító: 183
Rész: LOT-0184
Cím: DENUMIRE LOT 184 - ATB 4
Belső azonosító: 184
Rész: LOT-0185
Cím: DENUMIRE LOT 185 - ATB 5
Belső azonosító: 185
Rész: LOT-0186
Cím: DENUMIRE LOT 186 - MIORELAXANTE 2
Belső azonosító: 186
Rész: LOT-0187
Cím: LOTUL187 - ATB 6
Belső azonosító: 187
Rész: LOT-0188
Cím: LOTUL 188 - ANTIDIAREICE 1
Belső azonosító: 188
Rész: LOT-0189
Cím: LOTUL189 - IECA 4
Belső azonosító: 189
Rész: LOT-0190
Cím: LOTUL190 - ANTIEPILEPTIC
Belső azonosító: 190
Rész: LOT-0191
Cím: LOTUL191 - ANTITAHICARDIC
Belső azonosító: 191
Rész: LOT-0192
Cím: LOTUL192 - TROFIC CEREBRAL
Belső azonosító: 192
Rész: LOT-0193
Cím: LOTUL 193 - TROFIC LOCAL
Belső azonosító: 193
Rész: LOT-0194
Cím: DENUMIRE LOT 194 - ANTIVERTIJ
Belső azonosító: 194
Rész: LOT-0195
Cím: DENUMIRE LOT 195 - PROCIRCULATOR
Belső azonosító: 195
Rész: LOT-0196
Belső azonosító: 196
Rész: LOT-0197
Cím: ANTIDIABETIC ORAL
Belső azonosító: 197
Fő osztályozás (cpv): 33615000 Cukorbetegség elleni gyógyszerek
Rész: LOT-0198
Cím: DENUMIRE LOT 198 - INSULINE 2
Belső azonosító: 198
Rész: LOT-0199
Cím: DENUMIRE LOT 199 - INSULINE 3
Belső azonosító: 199
Rész: LOT-0200
Cím: DENUMIRE LOT 200 - ANTISEPTIC
Belső azonosító: 200
Fő osztályozás (cpv): 33631600 Antiszeptikumok és fertőtlenítő szerek
Rész: LOT-0201
Cím: DENUMIRE LOT 201 - COMBINATII 1
Belső azonosító: 201
Rész: LOT-0202
Cím: LOTUL 202 - COMBINATII 2
Belső azonosító: 202
Rész: LOT-0203
Cím: LOT 203 - COMBINATII 3
Belső azonosító: 203
Rész: LOT-0204
Cím: DENUMIRE LOT 204 - COMBINATII 4
Belső azonosító: 204
Rész: LOT-0205
Cím: DENUMIRE LOT 205 - ALFABLOCANT
Belső azonosító: 205
Rész: LOT-0206
Cím: DENUMIRE LOT 206 - ANTI HTA2
Belső azonosító: 206
Rész: LOT-0207
Cím: LOTUL 207 - SER 100
Belső azonosító: 207
Fő osztályozás (cpv): 33692400 Perfúziós oldatok
Rész: LOT-0208
Cím: LOT 208 - PROBIOTICE 1
Belső azonosító: 208
Rész: LOT-0209
Cím: LOT 209 - PUDRA MASAJ
Belső azonosító: 209
Rész: LOT-0210
Cím: LOT 210 - COMBINATII 5
Belső azonosító: 210
Rész: LOT-0211
Cím: LOT 211 - COMBINATII 6
Belső azonosító: 211
Rész: LOT-0212
Cím: LOT 212 - CORTIZON 1
Belső azonosító: 212
Rész: LOT-0213
Cím: LOT 213 - ATB 7
Belső azonosító: 213
Rész: LOT-0214
Cím: LOT 214 - SUBSTANTE 2
Belső azonosító: 214
Rész: LOT-0215
Cím: LOT 215 - ATB 8
Belső azonosító: 215
Rész: LOT-0216
Cím: DENUMIRE LOT 216 - HEPATOPROTECTOR
Belső azonosító: 216
Rész: LOT-0217
Cím: DENUMIRE LOT 217 - NITRATI
Belső azonosító: 217
Rész: LOT-0218
Belső azonosító: 218
Rész: LOT-0219
Belső azonosító: 219
Rész: LOT-0220
Cím: DENUMIRE LOT 220 - COMBINATII 7
Belső azonosító: 220
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 01
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: LOTUL 1 - HEPATOPROTECTOR 1
Aprašymas: CF ANEXA
Vidaus identifikatorius: 1
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33610000 Virškinimo traktą ir metabolizmą veikiantys vaistai
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: LOTUL 2 - DRENOR BILIAR
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: LOTUL 3 - HEPATOPROTECTOR L
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: LOTUL 4 -HEPATO PROTECTOR 1
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: LOTUL 5 - HEPATO PROTECTOR 2
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: LOTUL6 - HEPATO PROTECTOR 3
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: LOTUL 7 - ANTIULCEROASE 1
Vidaus identifikatorius: 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: LOTUL 8 - ANTIULCEROASE 2
Vidaus identifikatorius: 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: LOTUL 9 - ANTIULCEROASE 3
Vidaus identifikatorius: 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: LOTUL 10 - ANTIULCEROASE 4
Vidaus identifikatorius: 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: LOTUL 11 - HEPATO PROTECTOR 4
Vidaus identifikatorius: 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: LOT 12 - PROPULSIVE
Vidaus identifikatorius: 12
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33612000 Vaistai nuo funkcinių skrandžio ir žarnyno sutrikimų
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: LOT 13 - ANTIEMETICE
Vidaus identifikatorius: 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: LOT 14 - ANTIEMETICE 1
Vidaus identifikatorius: 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: LOT 15 - ANTISPASTICE 1
Vidaus identifikatorius: 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: LOT 16 - ANTISPASTICE 2
Vidaus identifikatorius: 16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: LOT 17 - ANTIDIAREICE
Vidaus identifikatorius: 17
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33614000 Antidiarėjiniai vaistai, vaistai žarnyno infekcinėms ir uždegiminėms ligoms gydyti
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: LOT 18 - ADSORBANTE
Vidaus identifikatorius: 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: LOT 19 - PULBERI VEGETALE
Vidaus identifikatorius: 19
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33690000 Kiti vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pavadinimas: LOT 20 - LAXATIVE
Vidaus identifikatorius: 20
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33613000 Vidurius paleidžiantys vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: LOT 21 - ANTIDIAREICE 1
Vidaus identifikatorius: 21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pavadinimas: LOT 22 - ANTIDIABETICE ORALE
Vidaus identifikatorius: 22
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33615100 Insulinas
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pavadinimas: LOT 23 - INSULINE 1
Vidaus identifikatorius: 23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pavadinimas: LOT 24 - ANTIEMETICE 2
Vidaus identifikatorius: 24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Pavadinimas: LOT 25 -VITAMINE ANTIOXIDANTI
Vidaus identifikatorius: 25
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33616000 Vitaminai
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pavadinimas: LOT 26 - VITAMINE
Vidaus identifikatorius: 26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Pavadinimas: LOT 27 - POLIVITAMINE
Vidaus identifikatorius: 27
Pirkimo dalis: LOT-0028
Pavadinimas: LOT 28 - PREPARATE CALCIU
Vidaus identifikatorius: 28
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 14774000 Kalcis
Pirkimo dalis: LOT-0029
Pavadinimas: LOT 29 - ANTIACID
Vidaus identifikatorius: 29
Pirkimo dalis: LOT-0030
Pavadinimas: LOT 30 - ENZIME
Vidaus identifikatorius: 30
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 24965000 Fermentai
Pirkimo dalis: LOT-0031
Pavadinimas: LOT 31 - ANTICOAGULANTE
Vidaus identifikatorius: 31
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33621100 Antitromboziniai vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0032
Pavadinimas: LOT 32 - ANTICOAGULANTE 1
Vidaus identifikatorius: 32
Pirkimo dalis: LOT-0033
Vidaus identifikatorius: 33
Pirkimo dalis: LOT-0034
Pavadinimas: LOT 34 - HEMOSTATICE 1
Vidaus identifikatorius: 34
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141127 Absorbcinės kraujo sustabdymo priemonės
Pirkimo dalis: LOT-0035
Pavadinimas: LOT 35 - HEMOSTATICE 2
Vidaus identifikatorius: 35
Pirkimo dalis: LOT-0036
Pavadinimas: LOT 36 - FIER 1
Vidaus identifikatorius: 36
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33621300 Antianeminiai preparatai
Pirkimo dalis: LOT-0037
Pavadinimas: LOT 37 - FIER 2
Vidaus identifikatorius: 37
Pirkimo dalis: LOT-0038
Pavadinimas: LOT 38 - COMPLEX FIER
Vidaus identifikatorius: 38
Pirkimo dalis: LOT-0039
Pavadinimas: LOT 39 - CARDIACE 1
Vidaus identifikatorius: 39
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33622000 Širdies ir kraujagyslių sistemą veikiantys vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0040
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 40 - STATINE 1
Vidaus identifikatorius: 40
Pirkimo dalis: LOT-0041
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 41 - FIBRATI
Vidaus identifikatorius: 41
Pirkimo dalis: LOT-0042
Vidaus identifikatorius: 42
Pirkimo dalis: LOT-0043
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 43 - ANTIVERTIJ
Vidaus identifikatorius: 43
Pirkimo dalis: LOT-0044
Vidaus identifikatorius: 44
Pirkimo dalis: LOT-0045
Vidaus identifikatorius: 45
Pirkimo dalis: LOT-0046
Vidaus identifikatorius: 46
Pirkimo dalis: LOT-0047
Vidaus identifikatorius: 47
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33622100 Širdį veikiantys vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0048
Vidaus identifikatorius: 48
Pirkimo dalis: LOT-0049
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 49 - SEDATIV
Vidaus identifikatorius: 49
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33661700 Kiti nervų sistemą veikiantys vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0050
Vidaus identifikatorius: 50
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 24313400 Nitratai
Pirkimo dalis: LOT-0051
Vidaus identifikatorius: 51
Pirkimo dalis: LOT-0052
Vidaus identifikatorius: 52
Pirkimo dalis: LOT-0053
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 53 - DIURETICE 1
Vidaus identifikatorius: 53
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33622300 Diuretikai
Pirkimo dalis: LOT-0054
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 54 - DIURETICE 2
Vidaus identifikatorius: 54
Pirkimo dalis: LOT-0055
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 55 - DIURETICE 3
Vidaus identifikatorius: 55
Pirkimo dalis: LOT-0056
Vidaus identifikatorius: 56
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33622400 Vazoprotektoriai
Pirkimo dalis: LOT-0057
Vidaus identifikatorius: 57
Pirkimo dalis: LOT-0058
Vidaus identifikatorius: 58
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33622500 Priešhemorojiniai vaistai vietiniam naudojimui
Pirkimo dalis: LOT-0059
Vidaus identifikatorius: 59
Pirkimo dalis: LOT-0060
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 60 - BETABLOCANT
Vidaus identifikatorius: 60
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33622600 Beta blokatoriai
Pirkimo dalis: LOT-0061
Vidaus identifikatorius: 61
Pirkimo dalis: LOT-0062
Vidaus identifikatorius: 62
Pirkimo dalis: LOT-0063
Vidaus identifikatorius: 63
Pirkimo dalis: LOT-0064
Vidaus identifikatorius: 64
Pirkimo dalis: LOT-0065
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 65 - ANTI HTA 1
Vidaus identifikatorius: 65
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33622700 Kalcio kanalų blokatoriai
Pirkimo dalis: LOT-0066
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 66 - SARTANI 1
Vidaus identifikatorius: 66
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33622200 Kraujospūdį mažinantys vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0067
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 67 - IECA 1
Vidaus identifikatorius: 67
Pirkimo dalis: LOT-0068
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 68 - IECA 2
Vidaus identifikatorius: 68
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33622800 Renino-angiotenzino sistemą veikiantys vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0069
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 69 - IECA 3
Vidaus identifikatorius: 69
Pirkimo dalis: LOT-0070
Vidaus identifikatorius: 70
Pirkimo dalis: LOT-0071
Vidaus identifikatorius: 71
Pirkimo dalis: LOT-0072
Vidaus identifikatorius: 72
Pirkimo dalis: LOT-0073
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 73 - ANTIARSURI
Vidaus identifikatorius: 73
Pirkimo dalis: LOT-0074
Vidaus identifikatorius: 74
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33631000 Dermatologiniai vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0075
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 75 - EMOLIENTE
Vidaus identifikatorius: 75
Pirkimo dalis: LOT-0076
Vidaus identifikatorius: 76
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33632100 Priešuždegiminiai ir priešreumatiniai vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0077
Vidaus identifikatorius: 77
Pirkimo dalis: LOT-0078
Vidaus identifikatorius: 78
Pirkimo dalis: LOT-0079
Vidaus identifikatorius: 79
Pirkimo dalis: LOT-0080
Vidaus identifikatorius: 80
Pirkimo dalis: LOT-0081
Vidaus identifikatorius: 81
Pirkimo dalis: LOT-0082
Vidaus identifikatorius: 82
Pirkimo dalis: LOT-0083
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 83 - OXICAMI 1
Vidaus identifikatorius: 83
Pirkimo dalis: LOT-0084
Vidaus identifikatorius: 84
Pirkimo dalis: LOT-0085
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 85 - OXICAMI 2
Vidaus identifikatorius: 85
Pirkimo dalis: LOT-0086
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 86 - OXICAMI 3
Vidaus identifikatorius: 86
Pirkimo dalis: LOT-0087
Vidaus identifikatorius: 87
Pirkimo dalis: LOT-0088
Vidaus identifikatorius: 88
Pirkimo dalis: LOT-0089
Vidaus identifikatorius: 89
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33632200 Miorelaksantai
Pirkimo dalis: LOT-0090
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 90 - ANESTEZICE
Vidaus identifikatorius: 90
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33661100 Anestetikai
Pirkimo dalis: LOT-0091
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 91 - ANTIGUTOS
Vidaus identifikatorius: 91
Pirkimo dalis: LOT-0092
Vidaus identifikatorius: 92
Pirkimo dalis: LOT-0093
Vidaus identifikatorius: 93
Pirkimo dalis: LOT-0094
Vidaus identifikatorius: 94
Pirkimo dalis: LOT-0095
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 95 - CORTIZON
Vidaus identifikatorius: 95
Pirkimo dalis: LOT-0096
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 96 - ACIZI 1
Vidaus identifikatorius: 96
Pirkimo dalis: LOT-0097
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 97 - ATB 1
Vidaus identifikatorius: 97
Pirkimo dalis: LOT-0098
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 98 - ATB 2
Vidaus identifikatorius: 98
Pirkimo dalis: LOT-0099
Vidaus identifikatorius: 99
Pirkimo dalis: LOT-0100
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 100 - ATB 3
Vidaus identifikatorius: 100
Pirkimo dalis: LOT-0101
Vidaus identifikatorius: 101
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33631400 Antibiotikai ir chemoterapiniai vaistai odos ligoms gydyti
Pirkimo dalis: LOT-0102
Vidaus identifikatorius: 102
Pirkimo dalis: LOT-0103
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 103 - CHINOLONE
Vidaus identifikatorius: 103
Pirkimo dalis: LOT-0104
Vidaus identifikatorius: 104
Pirkimo dalis: LOT-0105
Vidaus identifikatorius: 105
Pirkimo dalis: LOT-0106
Vidaus identifikatorius: 106
Pirkimo dalis: LOT-0107
Vidaus identifikatorius: 107
Pirkimo dalis: LOT-0108
Vidaus identifikatorius: 108
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33651100 Sistemiškai veikiantys antibakteriniai vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0109
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 109 - VACCINURI
Vidaus identifikatorius: 109
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33651600 Vakcinos
Pirkimo dalis: LOT-0110
Vidaus identifikatorius: 110
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33662100 Vaistai akių ligoms gydyti
Pirkimo dalis: LOT-0111
Vidaus identifikatorius: 111
Pirkimo dalis: LOT-0112
Vidaus identifikatorius: 112
Pirkimo dalis: LOT-0113
Vidaus identifikatorius: 113
Pirkimo dalis: LOT-0114
Vidaus identifikatorius: 114
Pirkimo dalis: LOT-0115
Vidaus identifikatorius: 115
Pirkimo dalis: LOT-0116
Vidaus identifikatorius: 116
Pirkimo dalis: LOT-0117
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 117 - ANTITUSIV
Vidaus identifikatorius: 117
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33674000 Vaistai nuo kosulio ir peršalimo
Pirkimo dalis: LOT-0118
Vidaus identifikatorius: 118
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33675000 Sistemiškai veikiantys antihistamininiai vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0119
Vidaus identifikatorius: 119
Pirkimo dalis: LOT-0120
Vidaus identifikatorius: 120
Pirkimo dalis: LOT-0121
Vidaus identifikatorius: 121
Pirkimo dalis: LOT-0122
Vidaus identifikatorius: 122
Pirkimo dalis: LOT-0123
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 123 - ANESTEZICE
Vidaus identifikatorius: 123
Pirkimo dalis: LOT-0124
Vidaus identifikatorius: 124
Pirkimo dalis: LOT-0125
Vidaus identifikatorius: 125
Pirkimo dalis: LOT-0126
Vidaus identifikatorius: 126
Pirkimo dalis: LOT-0127
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 127 - ANTIEMETIC
Vidaus identifikatorius: 127
Pirkimo dalis: LOT-0128
Vidaus identifikatorius: 128
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33661500 Psicholeptikai
Pirkimo dalis: LOT-0129
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 129 - ANALGEZICE
Vidaus identifikatorius: 129
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33661200 Analgetikai
Pirkimo dalis: LOT-0130
Vidaus identifikatorius: 130
Pirkimo dalis: LOT-0131
Vidaus identifikatorius: 131
Pirkimo dalis: LOT-0132
Vidaus identifikatorius: 132
Pirkimo dalis: LOT-0133
Vidaus identifikatorius: 133
Pirkimo dalis: LOT-0134
Vidaus identifikatorius: 134
Pirkimo dalis: LOT-0135
Vidaus identifikatorius: 135
Pirkimo dalis: LOT-0136
Vidaus identifikatorius: 136
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33661300 Antiepilepsiniai vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0137
Vidaus identifikatorius: 137
Pirkimo dalis: LOT-0138
Vidaus identifikatorius: 138
Pirkimo dalis: LOT-0139
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 139 - SOMNIFERE
Vidaus identifikatorius: 139
Pirkimo dalis: LOT-0140
Vidaus identifikatorius: 140
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33661000 Nervų sistemą veikiantys vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0141
Vidaus identifikatorius: 141
Pirkimo dalis: LOT-0142
Vidaus identifikatorius: 142
Pirkimo dalis: LOT-0143
Vidaus identifikatorius: 143
Pirkimo dalis: LOT-0144
Vidaus identifikatorius: 144
Pirkimo dalis: LOT-0145
Vidaus identifikatorius: 145
Pirkimo dalis: LOT-0146
Vidaus identifikatorius: 146
Pirkimo dalis: LOT-0147
Vidaus identifikatorius: 147
Pirkimo dalis: LOT-0148
Vidaus identifikatorius: 148
Pirkimo dalis: LOT-0149
Vidaus identifikatorius: 149
Pirkimo dalis: LOT-0150
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 150 - ALBUMINE
Vidaus identifikatorius: 150
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141540 Albuminas
Pirkimo dalis: LOT-0151
Vidaus identifikatorius: 151
Pirkimo dalis: LOT-0152
Pavadinimas: LOTUL 152 - AMINOACIZI 3
Vidaus identifikatorius: 152
Pirkimo dalis: LOT-0153
Pavadinimas: LOTUL 153 - SER FIOLE
Vidaus identifikatorius: 153
Pirkimo dalis: LOT-0154
Pavadinimas: LOTUL 154 - SERURI 1
Vidaus identifikatorius: 154
Pirkimo dalis: LOT-0155
Pavadinimas: LOTUL 155 - SERURI 2
Vidaus identifikatorius: 155
Pirkimo dalis: LOT-0156
Pavadinimas: LOTUL 156 -SERURI 3
Vidaus identifikatorius: 156
Pirkimo dalis: LOT-0157
Pavadinimas: LOTUL 157 - SERURI 4
Vidaus identifikatorius: 157
Pirkimo dalis: LOT-0158
Pavadinimas: LOTUL 158 - SERURI 5
Vidaus identifikatorius: 158
Pirkimo dalis: LOT-0159
Pavadinimas: LOTUL 159 - PICATURI OCHI
Vidaus identifikatorius: 159
Pirkimo dalis: LOT-0160
Pavadinimas: LOTUL 160 - SERURI 6
Vidaus identifikatorius: 160
Pirkimo dalis: LOT-0161
Vidaus identifikatorius: 161
Pirkimo dalis: LOT-0162
Pavadinimas: LOTUL 162 - SUBSTANTE 1
Vidaus identifikatorius: 162
Pirkimo dalis: LOT-0163
Pavadinimas: LOTUL 163 - PROBIOTICE
Vidaus identifikatorius: 163
Pirkimo dalis: LOT-0164
Pavadinimas: LOTUL 164 - SUBSTANTE 2
Vidaus identifikatorius: 164
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33692000 Medicininės paskirties tirpalai
Pirkimo dalis: LOT-0165
Pavadinimas: LOTUL 165 - ATB 1
Vidaus identifikatorius: 165
Pirkimo dalis: LOT-0166
Pavadinimas: LOTUL 166 - CARDIACE 1
Vidaus identifikatorius: 166
Pirkimo dalis: LOT-0167
Pavadinimas: LOTUL 167 - CARDIACE 2
Vidaus identifikatorius: 167
Pirkimo dalis: LOT-0168
Pavadinimas: LOTUL 168 - CARDIACE 3
Vidaus identifikatorius: 168
Pirkimo dalis: LOT-0169
Pavadinimas: LOTUL 167 - ATB 2
Vidaus identifikatorius: 169
Pirkimo dalis: LOT-0170
Pavadinimas: LOTUL 170 - MIORELAXANTE
Vidaus identifikatorius: 170
Pirkimo dalis: LOT-0171
Pavadinimas: LOTUL 171 - SOLUTII NAS
Vidaus identifikatorius: 171
Pirkimo dalis: LOT-0172
Pavadinimas: LOTUL 172 - CICATRIZANTE
Vidaus identifikatorius: 172
Pirkimo dalis: LOT-0173
Pavadinimas: LOTUL 173 - CICATRIZANTE 1
Vidaus identifikatorius: 173
Pirkimo dalis: LOT-0174
Pavadinimas: LOTUL 174 -HEMOSTATICE LOCALE
Vidaus identifikatorius: 174
Pirkimo dalis: LOT-0175
Vidaus identifikatorius: 175
Pirkimo dalis: LOT-0176
Pavadinimas: LOTUL 176 - SOMNIFER 1
Vidaus identifikatorius: 176
Pirkimo dalis: LOT-0177
Pavadinimas: LOTUL 177 - ALIMENT PARENTAL
Vidaus identifikatorius: 177
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33692210 Parenteraliniai maitinamieji tirpalai
Pirkimo dalis: LOT-0178
Pavadinimas: LOTUL 178 - PENEME 1
Vidaus identifikatorius: 178
Pirkimo dalis: LOT-0179
Pavadinimas: LOTUL 179 - PENEME 2
Vidaus identifikatorius: 179
Pirkimo dalis: LOT-0180
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 180 - PENEME 3
Vidaus identifikatorius: 180
Pirkimo dalis: LOT-0181
Vidaus identifikatorius: 181
Pirkimo dalis: LOT-0182
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 182 - ATB 2
Vidaus identifikatorius: 182
Pirkimo dalis: LOT-0183
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 183 - ATB 3
Vidaus identifikatorius: 183
Pirkimo dalis: LOT-0184
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 184 - ATB 4
Vidaus identifikatorius: 184
Pirkimo dalis: LOT-0185
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 185 - ATB 5
Vidaus identifikatorius: 185
Pirkimo dalis: LOT-0186
Vidaus identifikatorius: 186
Pirkimo dalis: LOT-0187
Pavadinimas: LOTUL187 - ATB 6
Vidaus identifikatorius: 187
Pirkimo dalis: LOT-0188
Pavadinimas: LOTUL 188 - ANTIDIAREICE 1
Vidaus identifikatorius: 188
Pirkimo dalis: LOT-0189
Pavadinimas: LOTUL189 - IECA 4
Vidaus identifikatorius: 189
Pirkimo dalis: LOT-0190
Pavadinimas: LOTUL190 - ANTIEPILEPTIC
Vidaus identifikatorius: 190
Pirkimo dalis: LOT-0191
Pavadinimas: LOTUL191 - ANTITAHICARDIC
Vidaus identifikatorius: 191
Pirkimo dalis: LOT-0192
Pavadinimas: LOTUL192 - TROFIC CEREBRAL
Vidaus identifikatorius: 192
Pirkimo dalis: LOT-0193
Pavadinimas: LOTUL 193 - TROFIC LOCAL
Vidaus identifikatorius: 193
Pirkimo dalis: LOT-0194
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 194 - ANTIVERTIJ
Vidaus identifikatorius: 194
Pirkimo dalis: LOT-0195
Vidaus identifikatorius: 195
Pirkimo dalis: LOT-0196
Vidaus identifikatorius: 196
Pirkimo dalis: LOT-0197
Pavadinimas: ANTIDIABETIC ORAL
Vidaus identifikatorius: 197
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33615000 Vaistai diabetui gydyti
Pirkimo dalis: LOT-0198
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 198 - INSULINE 2
Vidaus identifikatorius: 198
Pirkimo dalis: LOT-0199
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 199 - INSULINE 3
Vidaus identifikatorius: 199
Pirkimo dalis: LOT-0200
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 200 - ANTISEPTIC
Vidaus identifikatorius: 200
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33631600 Antiseptikai ir dezinfekuojančiosios medžiagos
Pirkimo dalis: LOT-0201
Vidaus identifikatorius: 201
Pirkimo dalis: LOT-0202
Pavadinimas: LOTUL 202 - COMBINATII 2
Vidaus identifikatorius: 202
Pirkimo dalis: LOT-0203
Pavadinimas: LOT 203 - COMBINATII 3
Vidaus identifikatorius: 203
Pirkimo dalis: LOT-0204
Vidaus identifikatorius: 204
Pirkimo dalis: LOT-0205
Vidaus identifikatorius: 205
Pirkimo dalis: LOT-0206
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 206 - ANTI HTA2
Vidaus identifikatorius: 206
Pirkimo dalis: LOT-0207
Pavadinimas: LOTUL 207 - SER 100
Vidaus identifikatorius: 207
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33692400 Infuziniai tirpalai
Pirkimo dalis: LOT-0208
Pavadinimas: LOT 208 - PROBIOTICE 1
Vidaus identifikatorius: 208
Pirkimo dalis: LOT-0209
Pavadinimas: LOT 209 - PUDRA MASAJ
Vidaus identifikatorius: 209
Pirkimo dalis: LOT-0210
Pavadinimas: LOT 210 - COMBINATII 5
Vidaus identifikatorius: 210
Pirkimo dalis: LOT-0211
Pavadinimas: LOT 211 - COMBINATII 6
Vidaus identifikatorius: 211
Pirkimo dalis: LOT-0212
Pavadinimas: LOT 212 - CORTIZON 1
Vidaus identifikatorius: 212
Pirkimo dalis: LOT-0213
Pavadinimas: LOT 213 - ATB 7
Vidaus identifikatorius: 213
Pirkimo dalis: LOT-0214
Pavadinimas: LOT 214 - SUBSTANTE 2
Vidaus identifikatorius: 214
Pirkimo dalis: LOT-0215
Pavadinimas: LOT 215 - ATB 8
Vidaus identifikatorius: 215
Pirkimo dalis: LOT-0216
Vidaus identifikatorius: 216
Pirkimo dalis: LOT-0217
Pavadinimas: DENUMIRE LOT 217 - NITRATI
Vidaus identifikatorius: 217
Pirkimo dalis: LOT-0218
Vidaus identifikatorius: 218
Pirkimo dalis: LOT-0219
Vidaus identifikatorius: 219
Pirkimo dalis: LOT-0220
Vidaus identifikatorius: 220
Iekšējais identifikators: 01
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: LOTUL 1 - HEPATOPROTECTOR 1
Apraksts: CF ANEXA
Iekšējais identifikators: 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 33610000 Zāles gremošanas traktam un metabolismam
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: LOTUL 2 - DRENOR BILIAR
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: LOTUL 3 - HEPATOPROTECTOR L
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: LOTUL 4 -HEPATO PROTECTOR 1
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: LOTUL 5 - HEPATO PROTECTOR 2
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: LOTUL6 - HEPATO PROTECTOR 3
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: LOTUL 7 - ANTIULCEROASE 1
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: LOTUL 8 - ANTIULCEROASE 2
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: LOTUL 9 - ANTIULCEROASE 3
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: LOTUL 10 - ANTIULCEROASE 4
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: LOT 12 - PROPULSIVE
Iekšējais identifikators: 12
Galvenā klasifikācija (cpv): 33612000 Zāles kuņģa un zarnu trakta funkcionālajiem traucējumiem
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: LOT 13 - ANTIEMETICE
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: LOT 14 - ANTIEMETICE 1
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: LOT 15 - ANTISPASTICE 1
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: LOT 16 - ANTISPASTICE 2
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: LOT 17 - ANTIDIAREICE
Iekšējais identifikators: 17
Galvenā klasifikācija (cpv): 33614000 Līdzekļi pret caureju, zarnu pretiekaisuma/pretinfekcijas līdzekļi
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: LOT 18 - ADSORBANTE
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: LOT 19 - PULBERI VEGETALE
Iekšējais identifikators: 19
Galvenā klasifikācija (cpv): 33690000 Dažādas zāles
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: LOT 20 - LAXATIVE
Iekšējais identifikators: 20
Galvenā klasifikācija (cpv): 33613000 Caurejas līdzekļi
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: LOT 21 - ANTIDIAREICE 1
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: LOT 22 - ANTIDIABETICE ORALE
Iekšējais identifikators: 22
Galvenā klasifikācija (cpv): 33615100 Insulīns
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: LOT 23 - INSULINE 1
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: LOT 24 - ANTIEMETICE 2
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: 25
Galvenā klasifikācija (cpv): 33616000 Vitamīni
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: LOT 26 - VITAMINE
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: LOT 27 - POLIVITAMINE
Iekšējais identifikators: 27
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: LOT 28 - PREPARATE CALCIU
Iekšējais identifikators: 28
Galvenā klasifikācija (cpv): 14774000 Kalcijs
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: LOT 29 - ANTIACID
Iekšējais identifikators: 29
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: LOT 30 - ENZIME
Iekšējais identifikators: 30
Galvenā klasifikācija (cpv): 24965000 Fermenti
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: LOT 31 - ANTICOAGULANTE
Iekšējais identifikators: 31
Galvenā klasifikācija (cpv): 33621100 Līdzekļi pret trombozi
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: LOT 32 - ANTICOAGULANTE 1
Iekšējais identifikators: 32
Daļa: LOT-0033
Iekšējais identifikators: 33
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: LOT 34 - HEMOSTATICE 1
Iekšējais identifikators: 34
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141127 Absorbējošie hemostatiskie līdzekļi
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: LOT 35 - HEMOSTATICE 2
Iekšējais identifikators: 35
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: LOT 36 - FIER 1
Iekšējais identifikators: 36
Galvenā klasifikācija (cpv): 33621300 Antianēmiskie preparāti
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: LOT 37 - FIER 2
Iekšējais identifikators: 37
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: LOT 38 - COMPLEX FIER
Iekšējais identifikators: 38
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: LOT 39 - CARDIACE 1
Iekšējais identifikators: 39
Galvenā klasifikācija (cpv): 33622000 Zāles sirds un asinsvadu sistēmai
Daļa: LOT-0040
Nosaukums: DENUMIRE LOT 40 - STATINE 1
Iekšējais identifikators: 40
Daļa: LOT-0041
Nosaukums: DENUMIRE LOT 41 - FIBRATI
Iekšējais identifikators: 41
Daļa: LOT-0042
Iekšējais identifikators: 42
Daļa: LOT-0043
Nosaukums: DENUMIRE LOT 43 - ANTIVERTIJ
Iekšējais identifikators: 43
Daļa: LOT-0044
Iekšējais identifikators: 44
Daļa: LOT-0045
Iekšējais identifikators: 45
Daļa: LOT-0046
Iekšējais identifikators: 46
Daļa: LOT-0047
Iekšējais identifikators: 47
Galvenā klasifikācija (cpv): 33622100 Kardioterapijas zāles
Daļa: LOT-0048
Iekšējais identifikators: 48
Daļa: LOT-0049
Nosaukums: DENUMIRE LOT 49 - SEDATIV
Iekšējais identifikators: 49
Galvenā klasifikācija (cpv): 33661700 Citas nervu sistēmas zāles
Daļa: LOT-0050
Iekšējais identifikators: 50
Galvenā klasifikācija (cpv): 24313400 Nitrāti
Daļa: LOT-0051
Iekšējais identifikators: 51
Daļa: LOT-0052
Iekšējais identifikators: 52
Daļa: LOT-0053
Iekšējais identifikators: 53
Galvenā klasifikācija (cpv): 33622300 Diurētiskie līdzekļi
Daļa: LOT-0054
Iekšējais identifikators: 54
Daļa: LOT-0055
Iekšējais identifikators: 55
Daļa: LOT-0056
Iekšējais identifikators: 56
Galvenā klasifikācija (cpv): 33622400 Vazoprotektīvie līdzekļi
Daļa: LOT-0057
Iekšējais identifikators: 57
Daļa: LOT-0058
Iekšējais identifikators: 58
Galvenā klasifikācija (cpv): 33622500 Antihemoroidālie līdzekļi lokālai lietošanai
Daļa: LOT-0059
Iekšējais identifikators: 59
Daļa: LOT-0060
Iekšējais identifikators: 60
Galvenā klasifikācija (cpv): 33622600 Beta blokatori
Daļa: LOT-0061
Iekšējais identifikators: 61
Daļa: LOT-0062
Iekšējais identifikators: 62
Daļa: LOT-0063
Iekšējais identifikators: 63
Daļa: LOT-0064
Iekšējais identifikators: 64
Daļa: LOT-0065
Nosaukums: DENUMIRE LOT 65 - ANTI HTA 1
Iekšējais identifikators: 65
Galvenā klasifikācija (cpv): 33622700 Kalcija kanālu blokatori
Daļa: LOT-0066
Nosaukums: DENUMIRE LOT 66 - SARTANI 1
Iekšējais identifikators: 66
Galvenā klasifikācija (cpv): 33622200 Antihipertensīvie līdzekļi
Daļa: LOT-0067
Nosaukums: DENUMIRE LOT 67 - IECA 1
Iekšējais identifikators: 67
Daļa: LOT-0068
Nosaukums: DENUMIRE LOT 68 - IECA 2
Iekšējais identifikators: 68
Galvenā klasifikācija (cpv): 33622800 Renīna–angiotensīna sistēmu ietekmējošie līdzekļi
Daļa: LOT-0069
Nosaukums: DENUMIRE LOT 69 - IECA 3
Iekšējais identifikators: 69
Daļa: LOT-0070
Iekšējais identifikators: 70
Daļa: LOT-0071
Iekšējais identifikators: 71
Daļa: LOT-0072
Iekšējais identifikators: 72
Daļa: LOT-0073
Nosaukums: DENUMIRE LOT 73 - ANTIARSURI
Iekšējais identifikators: 73
Daļa: LOT-0074
Iekšējais identifikators: 74
Galvenā klasifikācija (cpv): 33631000 Dermatoloģiskās zāles
Daļa: LOT-0075
Nosaukums: DENUMIRE LOT 75 - EMOLIENTE
Iekšējais identifikators: 75
Daļa: LOT-0076
Iekšējais identifikators: 76
Galvenā klasifikācija (cpv): 33632100 Pretiekaisuma un pretreimatisma izstrādājumi
Daļa: LOT-0077
Iekšējais identifikators: 77
Daļa: LOT-0078
Iekšējais identifikators: 78
Daļa: LOT-0079
Iekšējais identifikators: 79
Daļa: LOT-0080
Iekšējais identifikators: 80
Daļa: LOT-0081
Iekšējais identifikators: 81
Daļa: LOT-0082
Iekšējais identifikators: 82
Daļa: LOT-0083
Nosaukums: DENUMIRE LOT 83 - OXICAMI 1
Iekšējais identifikators: 83
Daļa: LOT-0084
Iekšējais identifikators: 84
Daļa: LOT-0085
Nosaukums: DENUMIRE LOT 85 - OXICAMI 2
Iekšējais identifikators: 85
Daļa: LOT-0086
Nosaukums: DENUMIRE LOT 86 - OXICAMI 3
Iekšējais identifikators: 86
Daļa: LOT-0087
Iekšējais identifikators: 87
Daļa: LOT-0088
Iekšējais identifikators: 88
Daļa: LOT-0089
Iekšējais identifikators: 89
Galvenā klasifikācija (cpv): 33632200 Muskuļu relaksanti
Daļa: LOT-0090
Nosaukums: DENUMIRE LOT 90 - ANESTEZICE
Iekšējais identifikators: 90
Galvenā klasifikācija (cpv): 33661100 Anestēzijas līdzekļi
Daļa: LOT-0091
Nosaukums: DENUMIRE LOT 91 - ANTIGUTOS
Iekšējais identifikators: 91
Daļa: LOT-0092
Iekšējais identifikators: 92
Daļa: LOT-0093
Iekšējais identifikators: 93
Daļa: LOT-0094
Iekšējais identifikators: 94
Daļa: LOT-0095
Nosaukums: DENUMIRE LOT 95 - CORTIZON
Iekšējais identifikators: 95
Daļa: LOT-0096
Nosaukums: DENUMIRE LOT 96 - ACIZI 1
Iekšējais identifikators: 96
Daļa: LOT-0097
Nosaukums: DENUMIRE LOT 97 - ATB 1
Iekšējais identifikators: 97
Daļa: LOT-0098
Nosaukums: DENUMIRE LOT 98 - ATB 2
Iekšējais identifikators: 98
Daļa: LOT-0099
Iekšējais identifikators: 99
Daļa: LOT-0100
Nosaukums: DENUMIRE LOT 100 - ATB 3
Iekšējais identifikators: 100
Daļa: LOT-0101
Iekšējais identifikators: 101
Galvenā klasifikācija (cpv): 33631400 Dermatoloģijā lietojamie antiobiotiskie un ķīmiskās terapijas līdzekļi
Daļa: LOT-0102
Iekšējais identifikators: 102
Daļa: LOT-0103
Nosaukums: DENUMIRE LOT 103 - CHINOLONE
Iekšējais identifikators: 103
Daļa: LOT-0104
Iekšējais identifikators: 104
Daļa: LOT-0105
Iekšējais identifikators: 105
Daļa: LOT-0106
Iekšējais identifikators: 106
Daļa: LOT-0107
Iekšējais identifikators: 107
Daļa: LOT-0108
Iekšējais identifikators: 108
Galvenā klasifikācija (cpv): 33651100 Antibakteriālie līdzekļi sistēmiskai lietošanai
Daļa: LOT-0109
Nosaukums: DENUMIRE LOT 109 - VACCINURI
Iekšējais identifikators: 109
Galvenā klasifikācija (cpv): 33651600 Vakcīnas
Daļa: LOT-0110
Iekšējais identifikators: 110
Galvenā klasifikācija (cpv): 33662100 Oftalmoloģiskie līdzekļi
Daļa: LOT-0111
Iekšējais identifikators: 111
Daļa: LOT-0112
Iekšējais identifikators: 112
Daļa: LOT-0113
Iekšējais identifikators: 113
Daļa: LOT-0114
Iekšējais identifikators: 114
Daļa: LOT-0115
Iekšējais identifikators: 115
Daļa: LOT-0116
Iekšējais identifikators: 116
Daļa: LOT-0117
Nosaukums: DENUMIRE LOT 117 - ANTITUSIV
Iekšējais identifikators: 117
Galvenā klasifikācija (cpv): 33674000 Preparāti pret klepu un saaukstēšanos
Daļa: LOT-0118
Iekšējais identifikators: 118
Galvenā klasifikācija (cpv): 33675000 Antihistamīna līdzekļi sistēmiskai lietošanai
Daļa: LOT-0119
Iekšējais identifikators: 119
Daļa: LOT-0120
Iekšējais identifikators: 120
Daļa: LOT-0121
Iekšējais identifikators: 121
Daļa: LOT-0122
Iekšējais identifikators: 122
Daļa: LOT-0123
Iekšējais identifikators: 123
Daļa: LOT-0124
Iekšējais identifikators: 124
Daļa: LOT-0125
Iekšējais identifikators: 125
Daļa: LOT-0126
Iekšējais identifikators: 126
Daļa: LOT-0127
Iekšējais identifikators: 127
Daļa: LOT-0128
Iekšējais identifikators: 128
Galvenā klasifikācija (cpv): 33661500 Psiholeptiskie līdzekļi
Daļa: LOT-0129
Iekšējais identifikators: 129
Galvenā klasifikācija (cpv): 33661200 Pretsāpju līdzekļi
Daļa: LOT-0130
Iekšējais identifikators: 130
Daļa: LOT-0131
Iekšējais identifikators: 131
Daļa: LOT-0132
Iekšējais identifikators: 132
Daļa: LOT-0133
Iekšējais identifikators: 133
Daļa: LOT-0134
Iekšējais identifikators: 134
Daļa: LOT-0135
Iekšējais identifikators: 135
Daļa: LOT-0136
Iekšējais identifikators: 136
Galvenā klasifikācija (cpv): 33661300 Pretepilepsijas līdzekļi
Daļa: LOT-0137
Iekšējais identifikators: 137
Daļa: LOT-0138
Iekšējais identifikators: 138
Daļa: LOT-0139
Nosaukums: DENUMIRE LOT 139 - SOMNIFERE
Iekšējais identifikators: 139
Daļa: LOT-0140
Iekšējais identifikators: 140
Galvenā klasifikācija (cpv): 33661000 Zāles nervu sistēmai
Daļa: LOT-0141
Iekšējais identifikators: 141
Daļa: LOT-0142
Iekšējais identifikators: 142
Daļa: LOT-0143
Iekšējais identifikators: 143
Daļa: LOT-0144
Iekšējais identifikators: 144
Daļa: LOT-0145
Iekšējais identifikators: 145
Daļa: LOT-0146
Iekšējais identifikators: 146
Daļa: LOT-0147
Iekšējais identifikators: 147
Daļa: LOT-0148
Iekšējais identifikators: 148
Daļa: LOT-0149
Iekšējais identifikators: 149
Daļa: LOT-0150
Nosaukums: DENUMIRE LOT 150 - ALBUMINE
Iekšējais identifikators: 150
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141540 Albumīns
Daļa: LOT-0151
Iekšējais identifikators: 151
Daļa: LOT-0152
Nosaukums: LOTUL 152 - AMINOACIZI 3
Iekšējais identifikators: 152
Daļa: LOT-0153
Nosaukums: LOTUL 153 - SER FIOLE
Iekšējais identifikators: 153
Daļa: LOT-0154
Nosaukums: LOTUL 154 - SERURI 1
Iekšējais identifikators: 154
Daļa: LOT-0155
Nosaukums: LOTUL 155 - SERURI 2
Iekšējais identifikators: 155
Daļa: LOT-0156
Nosaukums: LOTUL 156 -SERURI 3
Iekšējais identifikators: 156
Daļa: LOT-0157
Nosaukums: LOTUL 157 - SERURI 4
Iekšējais identifikators: 157
Daļa: LOT-0158
Nosaukums: LOTUL 158 - SERURI 5
Iekšējais identifikators: 158
Daļa: LOT-0159
Nosaukums: LOTUL 159 - PICATURI OCHI
Iekšējais identifikators: 159
Daļa: LOT-0160
Nosaukums: LOTUL 160 - SERURI 6
Iekšējais identifikators: 160
Daļa: LOT-0161
Iekšējais identifikators: 161
Daļa: LOT-0162
Nosaukums: LOTUL 162 - SUBSTANTE 1
Iekšējais identifikators: 162
Daļa: LOT-0163
Nosaukums: LOTUL 163 - PROBIOTICE
Iekšējais identifikators: 163
Daļa: LOT-0164
Nosaukums: LOTUL 164 - SUBSTANTE 2
Iekšējais identifikators: 164
Galvenā klasifikācija (cpv): 33692000 Medicīniskie šķīdumi
Daļa: LOT-0165
Nosaukums: LOTUL 165 - ATB 1
Iekšējais identifikators: 165
Daļa: LOT-0166
Nosaukums: LOTUL 166 - CARDIACE 1
Iekšējais identifikators: 166
Daļa: LOT-0167
Nosaukums: LOTUL 167 - CARDIACE 2
Iekšējais identifikators: 167
Daļa: LOT-0168
Nosaukums: LOTUL 168 - CARDIACE 3
Iekšējais identifikators: 168
Daļa: LOT-0169
Nosaukums: LOTUL 167 - ATB 2
Iekšējais identifikators: 169
Daļa: LOT-0170
Nosaukums: LOTUL 170 - MIORELAXANTE
Iekšējais identifikators: 170
Daļa: LOT-0171
Nosaukums: LOTUL 171 - SOLUTII NAS
Iekšējais identifikators: 171
Daļa: LOT-0172
Nosaukums: LOTUL 172 - CICATRIZANTE
Iekšējais identifikators: 172
Daļa: LOT-0173
Nosaukums: LOTUL 173 - CICATRIZANTE 1
Iekšējais identifikators: 173
Daļa: LOT-0174
Iekšējais identifikators: 174
Daļa: LOT-0175
Iekšējais identifikators: 175
Daļa: LOT-0176
Nosaukums: LOTUL 176 - SOMNIFER 1
Iekšējais identifikators: 176
Daļa: LOT-0177
Nosaukums: LOTUL 177 - ALIMENT PARENTAL
Iekšējais identifikators: 177
Galvenā klasifikācija (cpv): 33692210 Parenterālās barošanas šķīdumi
Daļa: LOT-0178
Nosaukums: LOTUL 178 - PENEME 1
Iekšējais identifikators: 178
Daļa: LOT-0179
Nosaukums: LOTUL 179 - PENEME 2
Iekšējais identifikators: 179
Daļa: LOT-0180
Nosaukums: DENUMIRE LOT 180 - PENEME 3
Iekšējais identifikators: 180
Daļa: LOT-0181
Iekšējais identifikators: 181
Daļa: LOT-0182
Nosaukums: DENUMIRE LOT 182 - ATB 2
Iekšējais identifikators: 182
Daļa: LOT-0183
Nosaukums: DENUMIRE LOT 183 - ATB 3
Iekšējais identifikators: 183
Daļa: LOT-0184
Nosaukums: DENUMIRE LOT 184 - ATB 4
Iekšējais identifikators: 184
Daļa: LOT-0185
Nosaukums: DENUMIRE LOT 185 - ATB 5
Iekšējais identifikators: 185
Daļa: LOT-0186
Iekšējais identifikators: 186
Daļa: LOT-0187
Nosaukums: LOTUL187 - ATB 6
Iekšējais identifikators: 187
Daļa: LOT-0188
Nosaukums: LOTUL 188 - ANTIDIAREICE 1
Iekšējais identifikators: 188
Daļa: LOT-0189
Nosaukums: LOTUL189 - IECA 4
Iekšējais identifikators: 189
Daļa: LOT-0190
Nosaukums: LOTUL190 - ANTIEPILEPTIC
Iekšējais identifikators: 190
Daļa: LOT-0191
Nosaukums: LOTUL191 - ANTITAHICARDIC
Iekšējais identifikators: 191
Daļa: LOT-0192
Nosaukums: LOTUL192 - TROFIC CEREBRAL
Iekšējais identifikators: 192
Daļa: LOT-0193
Nosaukums: LOTUL 193 - TROFIC LOCAL
Iekšējais identifikators: 193
Daļa: LOT-0194
Iekšējais identifikators: 194
Daļa: LOT-0195
Iekšējais identifikators: 195
Daļa: LOT-0196
Iekšējais identifikators: 196
Daļa: LOT-0197
Nosaukums: ANTIDIABETIC ORAL
Iekšējais identifikators: 197
Galvenā klasifikācija (cpv): 33615000 Zāles, ko izmanto diabēta ārstēšanā
Daļa: LOT-0198
Iekšējais identifikators: 198
Daļa: LOT-0199
Iekšējais identifikators: 199
Daļa: LOT-0200
Iekšējais identifikators: 200
Galvenā klasifikācija (cpv): 33631600 Antiseptiskie un dezinfekcijas līdzekļi
Daļa: LOT-0201
Iekšējais identifikators: 201
Daļa: LOT-0202
Nosaukums: LOTUL 202 - COMBINATII 2
Iekšējais identifikators: 202
Daļa: LOT-0203
Nosaukums: LOT 203 - COMBINATII 3
Iekšējais identifikators: 203
Daļa: LOT-0204
Iekšējais identifikators: 204
Daļa: LOT-0205
Iekšējais identifikators: 205
Daļa: LOT-0206
Nosaukums: DENUMIRE LOT 206 - ANTI HTA2
Iekšējais identifikators: 206
Daļa: LOT-0207
Nosaukums: LOTUL 207 - SER 100
Iekšējais identifikators: 207
Galvenā klasifikācija (cpv): 33692400 Perfūzijas šķīdumi
Daļa: LOT-0208
Nosaukums: LOT 208 - PROBIOTICE 1
Iekšējais identifikators: 208
Daļa: LOT-0209
Nosaukums: LOT 209 - PUDRA MASAJ
Iekšējais identifikators: 209
Daļa: LOT-0210
Nosaukums: LOT 210 - COMBINATII 5
Iekšējais identifikators: 210
Daļa: LOT-0211
Nosaukums: LOT 211 - COMBINATII 6
Iekšējais identifikators: 211
Daļa: LOT-0212
Nosaukums: LOT 212 - CORTIZON 1
Iekšējais identifikators: 212
Daļa: LOT-0213
Nosaukums: LOT 213 - ATB 7
Iekšējais identifikators: 213
Daļa: LOT-0214
Nosaukums: LOT 214 - SUBSTANTE 2
Iekšējais identifikators: 214
Daļa: LOT-0215
Nosaukums: LOT 215 - ATB 8
Iekšējais identifikators: 215
Daļa: LOT-0216
Iekšējais identifikators: 216
Daļa: LOT-0217
Nosaukums: DENUMIRE LOT 217 - NITRATI
Iekšējais identifikators: 217
Daļa: LOT-0218
Iekšējais identifikators: 218
Daļa: LOT-0219
Iekšējais identifikators: 219
Daļa: LOT-0220
Iekšējais identifikators: 220
Interne identificatiecode: 01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: LOTUL 1 - HEPATOPROTECTOR 1
Beschrijving: CF ANEXA
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 33610000 Geneesmiddelen voor maagdarmkanaal en metabolisme
Opties:
Perceel: LOT-0002
Titel: LOTUL 2 - DRENOR BILIAR
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: LOTUL 3 - HEPATOPROTECTOR L
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: LOTUL 4 -HEPATO PROTECTOR 1
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: LOTUL 5 - HEPATO PROTECTOR 2
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: LOTUL6 - HEPATO PROTECTOR 3
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: LOTUL 7 - ANTIULCEROASE 1
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: LOTUL 8 - ANTIULCEROASE 2
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: LOTUL 9 - ANTIULCEROASE 3
Interne identificatiecode: 9
Perceel: LOT-0010
Titel: LOTUL 10 - ANTIULCEROASE 4
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Titel: LOTUL 11 - HEPATO PROTECTOR 4
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Titel: LOT 12 - PROPULSIVE
Interne identificatiecode: 12
Belangrijkste classificatie (cpv): 33612000 Geneesmiddelen voor functionele maagdarmstoringen
Perceel: LOT-0013
Titel: LOT 13 - ANTIEMETICE
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Titel: LOT 14 - ANTIEMETICE 1
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Titel: LOT 15 - ANTISPASTICE 1
Interne identificatiecode: 15
Perceel: LOT-0016
Titel: LOT 16 - ANTISPASTICE 2
Interne identificatiecode: 16
Perceel: LOT-0017
Titel: LOT 17 - ANTIDIAREICE
Interne identificatiecode: 17
Belangrijkste classificatie (cpv): 33614000 Middelen tegen diarree en tegen darmontstekingen en -infecties
Perceel: LOT-0018
Titel: LOT 18 - ADSORBANTE
Interne identificatiecode: 18
Perceel: LOT-0019
Titel: LOT 19 - PULBERI VEGETALE
Interne identificatiecode: 19
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
Perceel: LOT-0020
Titel: LOT 20 - LAXATIVE
Interne identificatiecode: 20
Belangrijkste classificatie (cpv): 33613000 Laxeermiddelen
Perceel: LOT-0021
Titel: LOT 21 - ANTIDIAREICE 1
Interne identificatiecode: 21
Perceel: LOT-0022
Titel: LOT 22 - ANTIDIABETICE ORALE
Interne identificatiecode: 22
Belangrijkste classificatie (cpv): 33615100 Insuline
Perceel: LOT-0023
Titel: LOT 23 - INSULINE 1
Interne identificatiecode: 23
Perceel: LOT-0024
Titel: LOT 24 - ANTIEMETICE 2
Interne identificatiecode: 24
Perceel: LOT-0025
Titel: LOT 25 -VITAMINE ANTIOXIDANTI
Interne identificatiecode: 25
Belangrijkste classificatie (cpv): 33616000 Vitaminen
Perceel: LOT-0026
Titel: LOT 26 - VITAMINE
Interne identificatiecode: 26
Perceel: LOT-0027
Titel: LOT 27 - POLIVITAMINE
Interne identificatiecode: 27
Perceel: LOT-0028
Titel: LOT 28 - PREPARATE CALCIU
Interne identificatiecode: 28
Belangrijkste classificatie (cpv): 14774000 Calcium
Perceel: LOT-0029
Titel: LOT 29 - ANTIACID
Interne identificatiecode: 29
Perceel: LOT-0030
Titel: LOT 30 - ENZIME
Interne identificatiecode: 30
Belangrijkste classificatie (cpv): 24965000 Enzymen
Perceel: LOT-0031
Titel: LOT 31 - ANTICOAGULANTE
Interne identificatiecode: 31
Belangrijkste classificatie (cpv): 33621100 Antithrombogene middelen
Perceel: LOT-0032
Titel: LOT 32 - ANTICOAGULANTE 1
Interne identificatiecode: 32
Perceel: LOT-0033
Titel: DENUMIRE LOT 33 - ANTITROMBOTICE
Interne identificatiecode: 33
Perceel: LOT-0034
Titel: LOT 34 - HEMOSTATICE 1
Interne identificatiecode: 34
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141127 Resorbeerbare hemostatica
Perceel: LOT-0035
Titel: LOT 35 - HEMOSTATICE 2
Interne identificatiecode: 35
Perceel: LOT-0036
Titel: LOT 36 - FIER 1
Interne identificatiecode: 36
Belangrijkste classificatie (cpv): 33621300 Preparaten tegen bloedarmoede
Perceel: LOT-0037
Titel: LOT 37 - FIER 2
Interne identificatiecode: 37
Perceel: LOT-0038
Titel: LOT 38 - COMPLEX FIER
Interne identificatiecode: 38
Perceel: LOT-0039
Titel: LOT 39 - CARDIACE 1
Interne identificatiecode: 39
Belangrijkste classificatie (cpv): 33622000 Geneesmiddelen voor het hartvaatstelsel
Perceel: LOT-0040
Titel: DENUMIRE LOT 40 - STATINE 1
Interne identificatiecode: 40
Perceel: LOT-0041
Titel: DENUMIRE LOT 41 - FIBRATI
Interne identificatiecode: 41
Perceel: LOT-0042
Interne identificatiecode: 42
Perceel: LOT-0043
Titel: DENUMIRE LOT 43 - ANTIVERTIJ
Interne identificatiecode: 43
Perceel: LOT-0044
Interne identificatiecode: 44
Perceel: LOT-0045
Titel: DENUMIRE LOT 45 - ANTIARITMICE 2
Interne identificatiecode: 45
Perceel: LOT-0046
Titel: DENUMIRE LOT 46 - ANTIARITMICE 3
Interne identificatiecode: 46
Perceel: LOT-0047
Titel: DENUMIRE LOT 47 - CARDIOTONICE
Interne identificatiecode: 47
Belangrijkste classificatie (cpv): 33622100 Geneesmiddelen voor harttherapie
Perceel: LOT-0048
Titel: DENUMIRE LOT 48 - CARDIOTONICE 1
Interne identificatiecode: 48
Perceel: LOT-0049
Titel: DENUMIRE LOT 49 - SEDATIV
Interne identificatiecode: 49
Belangrijkste classificatie (cpv): 33661700 Overige geneesmiddelen voor het zenuwstelsel
Perceel: LOT-0050
Interne identificatiecode: 50
Belangrijkste classificatie (cpv): 24313400 Nitraten
Perceel: LOT-0051
Interne identificatiecode: 51
Perceel: LOT-0052
Interne identificatiecode: 52
Perceel: LOT-0053
Titel: DENUMIRE LOT 53 - DIURETICE 1
Interne identificatiecode: 53
Belangrijkste classificatie (cpv): 33622300 Diuretica
Perceel: LOT-0054
Titel: DENUMIRE LOT 54 - DIURETICE 2
Interne identificatiecode: 54
Perceel: LOT-0055
Titel: DENUMIRE LOT 55 - DIURETICE 3
Interne identificatiecode: 55
Perceel: LOT-0056
Interne identificatiecode: 56
Belangrijkste classificatie (cpv): 33622400 Beschermende middelen voor bloedvaten
Perceel: LOT-0057
Interne identificatiecode: 57
Perceel: LOT-0058
Interne identificatiecode: 58
Belangrijkste classificatie (cpv): 33622500 Middelen tegen hemorroïden, lokaal gebruik
Perceel: LOT-0059
Titel: DENUMIRE LOT 59 - ANTITROMBOTIC
Interne identificatiecode: 59
Perceel: LOT-0060
Titel: DENUMIRE LOT 60 - BETABLOCANT
Interne identificatiecode: 60
Belangrijkste classificatie (cpv): 33622600 Betablockers
Perceel: LOT-0061
Titel: DENUMIRE LOT 61 - BETABLOCANTE 1
Interne identificatiecode: 61
Perceel: LOT-0062
Titel: DENUMIRE LOT 62 - BETABLOCANT 4
Interne identificatiecode: 62
Perceel: LOT-0063
Titel: DENUMIRE LOT 63 - BETABLOCANTE 2
Interne identificatiecode: 63
Perceel: LOT-0064
Titel: DENUMIRE LOT 64 - BETABLOCANTE 3
Interne identificatiecode: 64
Perceel: LOT-0065
Titel: DENUMIRE LOT 65 - ANTI HTA 1
Interne identificatiecode: 65
Belangrijkste classificatie (cpv): 33622700 Calciumkanaalblokkerende middelen
Perceel: LOT-0066
Titel: DENUMIRE LOT 66 - SARTANI 1
Interne identificatiecode: 66
Belangrijkste classificatie (cpv): 33622200 Middelen tegen hypertensie
Perceel: LOT-0067
Titel: DENUMIRE LOT 67 - IECA 1
Interne identificatiecode: 67
Perceel: LOT-0068
Titel: DENUMIRE LOT 68 - IECA 2
Interne identificatiecode: 68
Belangrijkste classificatie (cpv): 33622800 Middelen die het renine-angiotensine stelsel beïnvloeden
Perceel: LOT-0069
Titel: DENUMIRE LOT 69 - IECA 3
Interne identificatiecode: 69
Perceel: LOT-0070
Titel: DENUMIRE LOT 70 - UNGUENT LOCAL
Interne identificatiecode: 70
Perceel: LOT-0071
Titel: DENUMIRE LOT 71 - UNGUENT PLANTE
Interne identificatiecode: 71
Perceel: LOT-0072
Interne identificatiecode: 72
Perceel: LOT-0073
Titel: DENUMIRE LOT 73 - ANTIARSURI
Interne identificatiecode: 73
Perceel: LOT-0074
Titel: DENUMIRE LOT 74 - CICATRIZANTE
Interne identificatiecode: 74
Belangrijkste classificatie (cpv): 33631000 Geneesmiddelen voor dermatologie
Perceel: LOT-0075
Titel: DENUMIRE LOT 75 - EMOLIENTE
Interne identificatiecode: 75
Perceel: LOT-0076
Interne identificatiecode: 76
Belangrijkste classificatie (cpv): 33632100 Ontstekingremmende en reumabestrijdende preparaten
Perceel: LOT-0077
Interne identificatiecode: 77
Perceel: LOT-0078
Interne identificatiecode: 78
Perceel: LOT-0079
Interne identificatiecode: 79
Perceel: LOT-0080
Interne identificatiecode: 80
Perceel: LOT-0081
Interne identificatiecode: 81
Perceel: LOT-0082
Interne identificatiecode: 82
Perceel: LOT-0083
Titel: DENUMIRE LOT 83 - OXICAMI 1
Interne identificatiecode: 83
Perceel: LOT-0084
Interne identificatiecode: 84
Perceel: LOT-0085
Titel: DENUMIRE LOT 85 - OXICAMI 2
Interne identificatiecode: 85
Perceel: LOT-0086
Titel: DENUMIRE LOT 86 - OXICAMI 3
Interne identificatiecode: 86
Perceel: LOT-0087
Interne identificatiecode: 87
Perceel: LOT-0088
Interne identificatiecode: 88
Perceel: LOT-0089
Interne identificatiecode: 89
Belangrijkste classificatie (cpv): 33632200 Spierrelaxantia
Perceel: LOT-0090
Titel: DENUMIRE LOT 90 - ANESTEZICE
Interne identificatiecode: 90
Belangrijkste classificatie (cpv): 33661100 Anesthetica
Perceel: LOT-0091
Titel: DENUMIRE LOT 91 - ANTIGUTOS
Interne identificatiecode: 91
Perceel: LOT-0092
Titel: DENUMIRE LOT 92 - CHIMIOTERAPIC
Interne identificatiecode: 92
Perceel: LOT-0093
Interne identificatiecode: 93
Perceel: LOT-0094
Titel: DENUMIRE LOT 94 - ANTIPROSTATIC
Interne identificatiecode: 94
Perceel: LOT-0095
Titel: DENUMIRE LOT 95 - CORTIZON
Interne identificatiecode: 95
Perceel: LOT-0096
Titel: DENUMIRE LOT 96 - ACIZI 1
Interne identificatiecode: 96
Perceel: LOT-0097
Titel: DENUMIRE LOT 97 - ATB 1
Interne identificatiecode: 97
Perceel: LOT-0098
Titel: DENUMIRE LOT 98 - ATB 2
Interne identificatiecode: 98
Perceel: LOT-0099
Titel: DENUMIRE LOT 99 - CICATRIZANTE
Interne identificatiecode: 99
Perceel: LOT-0100
Titel: DENUMIRE LOT 100 - ATB 3
Interne identificatiecode: 100
Perceel: LOT-0101
Titel: DENUMIRE LOT 101 - ANTIBIOTICE 4
Interne identificatiecode: 101
Belangrijkste classificatie (cpv): 33631400 Antibiotica en chemotherapeutica voor dermatologisch gebruik
Perceel: LOT-0102
Titel: DENUMIRE LOT 102 - CEFALOSPORINE
Interne identificatiecode: 102
Perceel: LOT-0103
Titel: DENUMIRE LOT 103 - CHINOLONE
Interne identificatiecode: 103
Perceel: LOT-0104
Titel: DENUMIRE LOT 104 - CHINOLONE 1
Interne identificatiecode: 104
Perceel: LOT-0105
Titel: DENUMIRE LOT 105 - CHINOLONE 2
Interne identificatiecode: 105
Perceel: LOT-0106
Titel: DENUMIRE LOT 106 - ANTIBIOTICE 5
Interne identificatiecode: 106
Perceel: LOT-0107
Titel: DENUMIRE LOT 107 - ANTIBIOTICE 6
Interne identificatiecode: 107
Perceel: LOT-0108
Titel: DENUMIRE LOT 108 - ANTIMICOTICE
Interne identificatiecode: 108
Belangrijkste classificatie (cpv): 33651100 Antibacteriële middelen voor systemisch gebruik
Perceel: LOT-0109
Titel: DENUMIRE LOT 109 - VACCINURI
Interne identificatiecode: 109
Belangrijkste classificatie (cpv): 33651600 Vaccins
Perceel: LOT-0110
Interne identificatiecode: 110
Belangrijkste classificatie (cpv): 33662100 Geneesmiddelen voor oogheelkunde
Perceel: LOT-0111
Titel: DENUMIRE LOT 111 - CICATRIZANT
Interne identificatiecode: 111
Perceel: LOT-0112
Titel: DENUMIRE LOT 112 - ANTIBIOTIC 7
Interne identificatiecode: 112
Perceel: LOT-0113
Titel: DENUMIRE LOT 113 - ANTIASMATICE
Interne identificatiecode: 113
Perceel: LOT-0114
Titel: DENUMIRE LOT 114 - MUCOLITICE 1
Interne identificatiecode: 114
Perceel: LOT-0115
Titel: DENUMIRE LOT 115 - MUCOLICITE 1
Interne identificatiecode: 115
Perceel: LOT-0116
Interne identificatiecode: 116
Perceel: LOT-0117
Titel: DENUMIRE LOT 117 - ANTITUSIV
Interne identificatiecode: 117
Belangrijkste classificatie (cpv): 33674000 Middelen tegen hoest en verkoudheid
Perceel: LOT-0118
Interne identificatiecode: 118
Belangrijkste classificatie (cpv): 33675000 Antihistaminen voor systemisch gebruik
Perceel: LOT-0119
Titel: DENUMIRE LOT 119 - ANTITUSIVE 1
Interne identificatiecode: 119
Perceel: LOT-0120
Titel: DENUMIRE LOT 120 - ANTITUSIVE 2
Interne identificatiecode: 120
Perceel: LOT-0121
Interne identificatiecode: 121
Perceel: LOT-0122
Titel: DENUMIRE LOT 122 - ANXIOLITICE 1
Interne identificatiecode: 122
Perceel: LOT-0123
Titel: DENUMIRE LOT 123 - ANESTEZICE
Interne identificatiecode: 123
Perceel: LOT-0124
Interne identificatiecode: 124
Perceel: LOT-0125
Interne identificatiecode: 125
Perceel: LOT-0126
Interne identificatiecode: 126
Perceel: LOT-0127
Titel: DENUMIRE LOT 127 - ANTIEMETIC
Interne identificatiecode: 127
Perceel: LOT-0128
Interne identificatiecode: 128
Belangrijkste classificatie (cpv): 33661500 Psycholeptica
Perceel: LOT-0129
Titel: DENUMIRE LOT 129 - ANALGEZICE
Interne identificatiecode: 129
Belangrijkste classificatie (cpv): 33661200 Analgetica/pijnstillers
Perceel: LOT-0130
Titel: DENUMIRE LOT 130 - VASOREGULATOR
Interne identificatiecode: 130
Perceel: LOT-0131
Titel: DENUMIRE LOT 131 - ANALGEZICE 1
Interne identificatiecode: 131
Perceel: LOT-0132
Titel: DENUMIRE LOT 132 - ANALGEZICE 2
Interne identificatiecode: 132
Perceel: LOT-0133
Titel: DENUMIRE LOT 133 - ANALGEZICE 3
Interne identificatiecode: 133
Perceel: LOT-0134
Titel: DENUMIRE LOT 134 - AMINOACIZI 1
Interne identificatiecode: 134
Perceel: LOT-0135
Interne identificatiecode: 135
Perceel: LOT-0136
Titel: DENUMIRE LOT 136 - ANTIEPILECTIC
Interne identificatiecode: 136
Belangrijkste classificatie (cpv): 33661300 Anti-epileptica
Perceel: LOT-0137
Interne identificatiecode: 137
Perceel: LOT-0138
Titel: DENUMIRE LOT 138 - ANXIOLITICE
Interne identificatiecode: 138
Perceel: LOT-0139
Titel: DENUMIRE LOT 139 - SOMNIFERE
Interne identificatiecode: 139
Perceel: LOT-0140
Titel: DENUMIRE LOT 140 - ANTIDEPRESIVE
Interne identificatiecode: 140
Belangrijkste classificatie (cpv): 33661000 Geneesmiddelen voor het zenuwstelsel
Perceel: LOT-0141
Interne identificatiecode: 141
Perceel: LOT-0142
Interne identificatiecode: 142
Perceel: LOT-0143
Interne identificatiecode: 143
Perceel: LOT-0144
Interne identificatiecode: 144
Perceel: LOT-0145
Interne identificatiecode: 145
Perceel: LOT-0146
Interne identificatiecode: 146
Perceel: LOT-0147
Interne identificatiecode: 147
Perceel: LOT-0148
Interne identificatiecode: 148
Perceel: LOT-0149
Interne identificatiecode: 149
Perceel: LOT-0150
Titel: DENUMIRE LOT 150 - ALBUMINE
Interne identificatiecode: 150
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141540 Albumine
Perceel: LOT-0151
Titel: DENUMIRE LOT 151 - AMINOACIZI 2
Interne identificatiecode: 151
Perceel: LOT-0152
Titel: LOTUL 152 - AMINOACIZI 3
Interne identificatiecode: 152
Perceel: LOT-0153
Titel: LOTUL 153 - SER FIOLE
Interne identificatiecode: 153
Perceel: LOT-0154
Titel: LOTUL 154 - SERURI 1
Interne identificatiecode: 154
Perceel: LOT-0155
Titel: LOTUL 155 - SERURI 2
Interne identificatiecode: 155
Perceel: LOT-0156
Titel: LOTUL 156 -SERURI 3
Interne identificatiecode: 156
Perceel: LOT-0157
Titel: LOTUL 157 - SERURI 4
Interne identificatiecode: 157
Perceel: LOT-0158
Titel: LOTUL 158 - SERURI 5
Interne identificatiecode: 158
Perceel: LOT-0159
Titel: LOTUL 159 - PICATURI OCHI
Interne identificatiecode: 159
Perceel: LOT-0160
Titel: LOTUL 160 - SERURI 6
Interne identificatiecode: 160
Perceel: LOT-0161
Interne identificatiecode: 161
Perceel: LOT-0162
Titel: LOTUL 162 - SUBSTANTE 1
Interne identificatiecode: 162
Perceel: LOT-0163
Titel: LOTUL 163 - PROBIOTICE
Interne identificatiecode: 163
Perceel: LOT-0164
Titel: LOTUL 164 - SUBSTANTE 2
Interne identificatiecode: 164
Belangrijkste classificatie (cpv): 33692000 Medische oplossingen
Perceel: LOT-0165
Titel: LOTUL 165 - ATB 1
Interne identificatiecode: 165
Perceel: LOT-0166
Titel: LOTUL 166 - CARDIACE 1
Interne identificatiecode: 166
Perceel: LOT-0167
Titel: LOTUL 167 - CARDIACE 2
Interne identificatiecode: 167
Perceel: LOT-0168
Titel: LOTUL 168 - CARDIACE 3
Interne identificatiecode: 168
Perceel: LOT-0169
Titel: LOTUL 167 - ATB 2
Interne identificatiecode: 169
Perceel: LOT-0170
Titel: LOTUL 170 - MIORELAXANTE
Interne identificatiecode: 170
Perceel: LOT-0171
Titel: LOTUL 171 - SOLUTII NAS
Interne identificatiecode: 171
Perceel: LOT-0172
Titel: LOTUL 172 - CICATRIZANTE
Interne identificatiecode: 172
Perceel: LOT-0173
Titel: LOTUL 173 - CICATRIZANTE 1
Interne identificatiecode: 173
Perceel: LOT-0174
Titel: LOTUL 174 -HEMOSTATICE LOCALE
Interne identificatiecode: 174
Perceel: LOT-0175
Titel: LOTUL 175 - HEMOSTATICE LOCALE 1
Interne identificatiecode: 175
Perceel: LOT-0176
Titel: LOTUL 176 - SOMNIFER 1
Interne identificatiecode: 176
Perceel: LOT-0177
Titel: LOTUL 177 - ALIMENT PARENTAL
Interne identificatiecode: 177
Belangrijkste classificatie (cpv): 33692210 Oplossingen voor parenterale voeding
Perceel: LOT-0178
Titel: LOTUL 178 - PENEME 1
Interne identificatiecode: 178
Perceel: LOT-0179
Titel: LOTUL 179 - PENEME 2
Interne identificatiecode: 179
Perceel: LOT-0180
Titel: DENUMIRE LOT 180 - PENEME 3
Interne identificatiecode: 180
Perceel: LOT-0181
Titel: DENUMIRE LOT 181 - ANTIBACTERIAN
Interne identificatiecode: 181
Perceel: LOT-0182
Titel: DENUMIRE LOT 182 - ATB 2
Interne identificatiecode: 182
Perceel: LOT-0183
Titel: DENUMIRE LOT 183 - ATB 3
Interne identificatiecode: 183
Perceel: LOT-0184
Titel: DENUMIRE LOT 184 - ATB 4
Interne identificatiecode: 184
Perceel: LOT-0185
Titel: DENUMIRE LOT 185 - ATB 5
Interne identificatiecode: 185
Perceel: LOT-0186
Interne identificatiecode: 186
Perceel: LOT-0187
Titel: LOTUL187 - ATB 6
Interne identificatiecode: 187
Perceel: LOT-0188
Titel: LOTUL 188 - ANTIDIAREICE 1
Interne identificatiecode: 188
Perceel: LOT-0189
Titel: LOTUL189 - IECA 4
Interne identificatiecode: 189
Perceel: LOT-0190
Titel: LOTUL190 - ANTIEPILEPTIC
Interne identificatiecode: 190
Perceel: LOT-0191
Titel: LOTUL191 - ANTITAHICARDIC
Interne identificatiecode: 191
Perceel: LOT-0192
Titel: LOTUL192 - TROFIC CEREBRAL
Interne identificatiecode: 192
Perceel: LOT-0193
Titel: LOTUL 193 - TROFIC LOCAL
Interne identificatiecode: 193
Perceel: LOT-0194
Titel: DENUMIRE LOT 194 - ANTIVERTIJ
Interne identificatiecode: 194
Perceel: LOT-0195
Titel: DENUMIRE LOT 195 - PROCIRCULATOR
Interne identificatiecode: 195
Perceel: LOT-0196
Interne identificatiecode: 196
Perceel: LOT-0197
Titel: ANTIDIABETIC ORAL
Interne identificatiecode: 197
Belangrijkste classificatie (cpv): 33615000 Geneesmiddelen voor diabetes
Perceel: LOT-0198
Titel: DENUMIRE LOT 198 - INSULINE 2
Interne identificatiecode: 198
Perceel: LOT-0199
Titel: DENUMIRE LOT 199 - INSULINE 3
Interne identificatiecode: 199
Perceel: LOT-0200
Titel: DENUMIRE LOT 200 - ANTISEPTIC
Interne identificatiecode: 200
Belangrijkste classificatie (cpv): 33631600 Antiseptica en desinfecteermiddelen
Perceel: LOT-0201
Titel: DENUMIRE LOT 201 - COMBINATII 1
Interne identificatiecode: 201
Perceel: LOT-0202
Titel: LOTUL 202 - COMBINATII 2
Interne identificatiecode: 202
Perceel: LOT-0203
Titel: LOT 203 - COMBINATII 3
Interne identificatiecode: 203
Perceel: LOT-0204
Titel: DENUMIRE LOT 204 - COMBINATII 4
Interne identificatiecode: 204
Perceel: LOT-0205
Titel: DENUMIRE LOT 205 - ALFABLOCANT
Interne identificatiecode: 205
Perceel: LOT-0206
Titel: DENUMIRE LOT 206 - ANTI HTA2
Interne identificatiecode: 206
Perceel: LOT-0207
Titel: LOTUL 207 - SER 100
Interne identificatiecode: 207
Belangrijkste classificatie (cpv): 33692400 Perfusie-oplossingen
Perceel: LOT-0208
Titel: LOT 208 - PROBIOTICE 1
Interne identificatiecode: 208
Perceel: LOT-0209
Titel: LOT 209 - PUDRA MASAJ
Interne identificatiecode: 209
Perceel: LOT-0210
Titel: LOT 210 - COMBINATII 5
Interne identificatiecode: 210
Perceel: LOT-0211
Titel: LOT 211 - COMBINATII 6
Interne identificatiecode: 211
Perceel: LOT-0212
Titel: LOT 212 - CORTIZON 1
Interne identificatiecode: 212
Perceel: LOT-0213
Titel: LOT 213 - ATB 7
Interne identificatiecode: 213
Perceel: LOT-0214
Titel: LOT 214 - SUBSTANTE 2
Interne identificatiecode: 214
Perceel: LOT-0215
Titel: LOT 215 - ATB 8
Interne identificatiecode: 215
Perceel: LOT-0216
Interne identificatiecode: 216
Perceel: LOT-0217
Titel: DENUMIRE LOT 217 - NITRATI
Interne identificatiecode: 217
Perceel: LOT-0218
Interne identificatiecode: 218
Perceel: LOT-0219
Interne identificatiecode: 219
Perceel: LOT-0220
Titel: DENUMIRE LOT 220 - COMBINATII 7
Interne identificatiecode: 220
402964-2026 - Concurso
Roménia – Produtos farmacêuticos – Acord cadru de furnizare Medicamente
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno01
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradosim
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
LoteLOT-0001
TítuloLOTUL 1 - HEPATOPROTECTOR 1
DescriçãoCF ANEXA
Identificador interno1
Classificação principal (cpv): 33610000 Medicamentos para o tracto digestivo e o metabolismo
Opções
LoteLOT-0002
TítuloLOTUL 2 - DRENOR BILIAR
Identificador interno2
LoteLOT-0003
TítuloLOTUL 3 - HEPATOPROTECTOR L
Identificador interno3
LoteLOT-0004
TítuloLOTUL 4 -HEPATO PROTECTOR 1
Identificador interno4
LoteLOT-0005
TítuloLOTUL 5 - HEPATO PROTECTOR 2
Identificador interno5
LoteLOT-0006
TítuloLOTUL6 - HEPATO PROTECTOR 3
Identificador interno6
LoteLOT-0007
TítuloLOTUL 7 - ANTIULCEROASE 1
Identificador interno7
LoteLOT-0008
TítuloLOTUL 8 - ANTIULCEROASE 2
Identificador interno8
LoteLOT-0009
TítuloLOTUL 9 - ANTIULCEROASE 3
Identificador interno9
LoteLOT-0010
TítuloLOTUL 10 - ANTIULCEROASE 4
Identificador interno10
LoteLOT-0011
TítuloLOTUL 11 - HEPATO PROTECTOR 4
Identificador interno11
LoteLOT-0012
TítuloLOT 12 - PROPULSIVE
Identificador interno12
Classificação principal (cpv): 33612000 Medicamentos usados nas disfunções gastrintestinais
LoteLOT-0013
TítuloLOT 13 - ANTIEMETICE
Identificador interno13
LoteLOT-0014
TítuloLOT 14 - ANTIEMETICE 1
Identificador interno14
LoteLOT-0015
TítuloLOT 15 - ANTISPASTICE 1
Identificador interno15
LoteLOT-0016
TítuloLOT 16 - ANTISPASTICE 2
Identificador interno16
LoteLOT-0017
TítuloLOT 17 - ANTIDIAREICE
Identificador interno17
Classificação principal (cpv): 33614000 Antidiarreicos, anti-inflamatórios e anti-infecciosos intestinais
LoteLOT-0018
TítuloLOT 18 - ADSORBANTE
Identificador interno18
LoteLOT-0019
TítuloLOT 19 - PULBERI VEGETALE
Identificador interno19
Classificação principal (cpv): 33690000 Medicamentos vários
LoteLOT-0020
TítuloLOT 20 - LAXATIVE
Identificador interno20
Classificação principal (cpv): 33613000 Laxantes
LoteLOT-0021
TítuloLOT 21 - ANTIDIAREICE 1
Identificador interno21
LoteLOT-0022
TítuloLOT 22 - ANTIDIABETICE ORALE
Identificador interno22
Classificação principal (cpv): 33615100 Insulina
LoteLOT-0023
TítuloLOT 23 - INSULINE 1
Identificador interno23
LoteLOT-0024
TítuloLOT 24 - ANTIEMETICE 2
Identificador interno24
LoteLOT-0025
TítuloLOT 25 -VITAMINE ANTIOXIDANTI
Identificador interno25
Classificação principal (cpv): 33616000 Vitaminas
LoteLOT-0026
TítuloLOT 26 - VITAMINE
Identificador interno26
LoteLOT-0027
TítuloLOT 27 - POLIVITAMINE
Identificador interno27
LoteLOT-0028
TítuloLOT 28 - PREPARATE CALCIU
Identificador interno28
Classificação principal (cpv): 14774000 Cálcio
LoteLOT-0029
TítuloLOT 29 - ANTIACID
Identificador interno29
LoteLOT-0030
TítuloLOT 30 - ENZIME
Identificador interno30
Classificação principal (cpv): 24965000 Enzimas
LoteLOT-0031
TítuloLOT 31 - ANTICOAGULANTE
Identificador interno31
Classificação principal (cpv): 33621100 Antitrombóticos
LoteLOT-0032
TítuloLOT 32 - ANTICOAGULANTE 1
Identificador interno32
LoteLOT-0033
TítuloDENUMIRE LOT 33 - ANTITROMBOTICE
Identificador interno33
LoteLOT-0034
TítuloLOT 34 - HEMOSTATICE 1
Identificador interno34
Classificação principal (cpv): 33141127 Hemostáticos reabsorvíveis
LoteLOT-0035
TítuloLOT 35 - HEMOSTATICE 2
Identificador interno35
LoteLOT-0036
TítuloLOT 36 - FIER 1
Identificador interno36
Classificação principal (cpv): 33621300 Antianémicos
LoteLOT-0037
TítuloLOT 37 - FIER 2
Identificador interno37
LoteLOT-0038
TítuloLOT 38 - COMPLEX FIER
Identificador interno38
LoteLOT-0039
TítuloLOT 39 - CARDIACE 1
Identificador interno39
Classificação principal (cpv): 33622000 Medicamentos para o aparelho cardiovascular
LoteLOT-0040
TítuloDENUMIRE LOT 40 - STATINE 1
Identificador interno40
LoteLOT-0041
TítuloDENUMIRE LOT 41 - FIBRATI
Identificador interno41
LoteLOT-0042
TítuloDENUMIRE LOT 42 - ANTICOAGULANT 2
Identificador interno42
LoteLOT-0043
TítuloDENUMIRE LOT 43 - ANTIVERTIJ
Identificador interno43
LoteLOT-0044
TítuloDENUMIRE LOT 44 - VASODILATATOARE
Identificador interno44
LoteLOT-0045
TítuloDENUMIRE LOT 45 - ANTIARITMICE 2
Identificador interno45
LoteLOT-0046
TítuloDENUMIRE LOT 46 - ANTIARITMICE 3
Identificador interno46
LoteLOT-0047
TítuloDENUMIRE LOT 47 - CARDIOTONICE
Identificador interno47
Classificação principal (cpv): 33622100 Medicamentos usados na terapêutica cardíaca
LoteLOT-0048
TítuloDENUMIRE LOT 48 - CARDIOTONICE 1
Identificador interno48
LoteLOT-0049
TítuloDENUMIRE LOT 49 - SEDATIV
Identificador interno49
Classificação principal (cpv): 33661700 Outros medicamentos para o sistema nervoso
LoteLOT-0050
Identificador interno50
Classificação principal (cpv): 24313400 Nitratos
LoteLOT-0051
Identificador interno51
LoteLOT-0052
Identificador interno52
LoteLOT-0053
TítuloDENUMIRE LOT 53 - DIURETICE 1
Identificador interno53
Classificação principal (cpv): 33622300 Diuréticos
LoteLOT-0054
TítuloDENUMIRE LOT 54 - DIURETICE 2
Identificador interno54
LoteLOT-0055
TítuloDENUMIRE LOT 55 - DIURETICE 3
Identificador interno55
LoteLOT-0056
TítuloDENUMIRE LOT 56 - VASOPROTECTOARE
Identificador interno56
Classificação principal (cpv): 33622400 Vasoprotectores
LoteLOT-0057
Identificador interno57
LoteLOT-0058
TítuloDENUMIRE LOT 58 - ANTIHEMOROIDALE
Identificador interno58
Classificação principal (cpv): 33622500 Anti-hemorroidais de uso tópico
LoteLOT-0059
TítuloDENUMIRE LOT 59 - ANTITROMBOTIC
Identificador interno59
LoteLOT-0060
TítuloDENUMIRE LOT 60 - BETABLOCANT
Identificador interno60
Classificação principal (cpv): 33622600 Bloqueadores beta
LoteLOT-0061
TítuloDENUMIRE LOT 61 - BETABLOCANTE 1
Identificador interno61
LoteLOT-0062
TítuloDENUMIRE LOT 62 - BETABLOCANT 4
Identificador interno62
LoteLOT-0063
TítuloDENUMIRE LOT 63 - BETABLOCANTE 2
Identificador interno63
LoteLOT-0064
TítuloDENUMIRE LOT 64 - BETABLOCANTE 3
Identificador interno64
LoteLOT-0065
TítuloDENUMIRE LOT 65 - ANTI HTA 1
Identificador interno65
Classificação principal (cpv): 33622700 Bloqueadores dos canais de cálcio
LoteLOT-0066
TítuloDENUMIRE LOT 66 - SARTANI 1
Identificador interno66
Classificação principal (cpv): 33622200 Anti-hipertensores
LoteLOT-0067
TítuloDENUMIRE LOT 67 - IECA 1
Identificador interno67
LoteLOT-0068
TítuloDENUMIRE LOT 68 - IECA 2
Identificador interno68
Classificação principal (cpv): 33622800 Medicamentos que actuam no sistema renina-angiotensina
LoteLOT-0069
TítuloDENUMIRE LOT 69 - IECA 3
Identificador interno69
LoteLOT-0070
TítuloDENUMIRE LOT 70 - UNGUENT LOCAL
Identificador interno70
LoteLOT-0071
TítuloDENUMIRE LOT 71 - UNGUENT PLANTE
Identificador interno71
LoteLOT-0072
Identificador interno72
LoteLOT-0073
TítuloDENUMIRE LOT 73 - ANTIARSURI
Identificador interno73
LoteLOT-0074
TítuloDENUMIRE LOT 74 - CICATRIZANTE
Identificador interno74
Classificação principal (cpv): 33631000 Medicamentos usados em dermatologia
LoteLOT-0075
TítuloDENUMIRE LOT 75 - EMOLIENTE
Identificador interno75
LoteLOT-0076
Identificador interno76
Classificação principal (cpv): 33632100 Anti-inflamatórios e anti-reumatismais
LoteLOT-0077
Identificador interno77
LoteLOT-0078
Identificador interno78
LoteLOT-0079
Identificador interno79
LoteLOT-0080
Identificador interno80
LoteLOT-0081
Identificador interno81
LoteLOT-0082
Identificador interno82
LoteLOT-0083
TítuloDENUMIRE LOT 83 - OXICAMI 1
Identificador interno83
LoteLOT-0084
Identificador interno84
LoteLOT-0085
TítuloDENUMIRE LOT 85 - OXICAMI 2
Identificador interno85
LoteLOT-0086
TítuloDENUMIRE LOT 86 - OXICAMI 3
Identificador interno86
LoteLOT-0087
Identificador interno87
LoteLOT-0088
Identificador interno88
LoteLOT-0089
Identificador interno89
Classificação principal (cpv): 33632200 Relaxantes musculares
LoteLOT-0090
TítuloDENUMIRE LOT 90 - ANESTEZICE
Identificador interno90
Classificação principal (cpv): 33661100 Anestésicos
LoteLOT-0091
TítuloDENUMIRE LOT 91 - ANTIGUTOS
Identificador interno91
LoteLOT-0092
TítuloDENUMIRE LOT 92 - CHIMIOTERAPIC
Identificador interno92
LoteLOT-0093
TítuloDENUMIRE LOT 93 - CHIMIOTERAPIC 1
Identificador interno93
LoteLOT-0094
TítuloDENUMIRE LOT 94 - ANTIPROSTATIC
Identificador interno94
LoteLOT-0095
TítuloDENUMIRE LOT 95 - CORTIZON
Identificador interno95
LoteLOT-0096
TítuloDENUMIRE LOT 96 - ACIZI 1
Identificador interno96
LoteLOT-0097
TítuloDENUMIRE LOT 97 - ATB 1
Identificador interno97
LoteLOT-0098
TítuloDENUMIRE LOT 98 - ATB 2
Identificador interno98
LoteLOT-0099
TítuloDENUMIRE LOT 99 - CICATRIZANTE
Identificador interno99
LoteLOT-0100
TítuloDENUMIRE LOT 100 - ATB 3
Identificador interno100
LoteLOT-0101
TítuloDENUMIRE LOT 101 - ANTIBIOTICE 4
Identificador interno101
Classificação principal (cpv): 33631400 Antibióticos e quimioterápicos usados em dermatologia
LoteLOT-0102
TítuloDENUMIRE LOT 102 - CEFALOSPORINE
Identificador interno102
LoteLOT-0103
TítuloDENUMIRE LOT 103 - CHINOLONE
Identificador interno103
LoteLOT-0104
TítuloDENUMIRE LOT 104 - CHINOLONE 1
Identificador interno104
LoteLOT-0105
TítuloDENUMIRE LOT 105 - CHINOLONE 2
Identificador interno105
LoteLOT-0106
TítuloDENUMIRE LOT 106 - ANTIBIOTICE 5
Identificador interno106
LoteLOT-0107
TítuloDENUMIRE LOT 107 - ANTIBIOTICE 6
Identificador interno107
LoteLOT-0108
TítuloDENUMIRE LOT 108 - ANTIMICOTICE
Identificador interno108
Classificação principal (cpv): 33651100 Antibacterianos de uso sistémico
LoteLOT-0109
TítuloDENUMIRE LOT 109 - VACCINURI
Identificador interno109
Classificação principal (cpv): 33651600 Vacinas
LoteLOT-0110
Identificador interno110
Classificação principal (cpv): 33662100 Medicamentos usados em oftalmologia
LoteLOT-0111
TítuloDENUMIRE LOT 111 - CICATRIZANT
Identificador interno111
LoteLOT-0112
TítuloDENUMIRE LOT 112 - ANTIBIOTIC 7
Identificador interno112
LoteLOT-0113
TítuloDENUMIRE LOT 113 - ANTIASMATICE
Identificador interno113
LoteLOT-0114
TítuloDENUMIRE LOT 114 - MUCOLITICE 1
Identificador interno114
LoteLOT-0115
TítuloDENUMIRE LOT 115 - MUCOLICITE 1
Identificador interno115
LoteLOT-0116
TítuloDENUMIRE LOT 116 - ANTIASMATICE 1
Identificador interno116
LoteLOT-0117
TítuloDENUMIRE LOT 117 - ANTITUSIV
Identificador interno117
Classificação principal (cpv): 33674000 Medicamentos para as constipações e para a tosse
LoteLOT-0118
Identificador interno118
Classificação principal (cpv): 33675000 Anti-histamínicos de uso sistémico
LoteLOT-0119
TítuloDENUMIRE LOT 119 - ANTITUSIVE 1
Identificador interno119
LoteLOT-0120
TítuloDENUMIRE LOT 120 - ANTITUSIVE 2
Identificador interno120
LoteLOT-0121
Identificador interno121
LoteLOT-0122
TítuloDENUMIRE LOT 122 - ANXIOLITICE 1
Identificador interno122
LoteLOT-0123
TítuloDENUMIRE LOT 123 - ANESTEZICE
Identificador interno123
LoteLOT-0124
Identificador interno124
LoteLOT-0125
Identificador interno125
LoteLOT-0126
Identificador interno126
LoteLOT-0127
TítuloDENUMIRE LOT 127 - ANTIEMETIC
Identificador interno127
LoteLOT-0128
TítuloDENUMIRE LOT 128 - TRANCHILIZANTE
Identificador interno128
Classificação principal (cpv): 33661500 Psicolépticos
LoteLOT-0129
TítuloDENUMIRE LOT 129 - ANALGEZICE
Identificador interno129
Classificação principal (cpv): 33661200 Analgésicos
LoteLOT-0130
TítuloDENUMIRE LOT 130 - VASOREGULATOR
Identificador interno130
LoteLOT-0131
TítuloDENUMIRE LOT 131 - ANALGEZICE 1
Identificador interno131
LoteLOT-0132
TítuloDENUMIRE LOT 132 - ANALGEZICE 2
Identificador interno132
LoteLOT-0133
TítuloDENUMIRE LOT 133 - ANALGEZICE 3
Identificador interno133
LoteLOT-0134
TítuloDENUMIRE LOT 134 - AMINOACIZI 1
Identificador interno134
LoteLOT-0135
Identificador interno135
LoteLOT-0136
TítuloDENUMIRE LOT 136 - ANTIEPILECTIC
Identificador interno136
Classificação principal (cpv): 33661300 Antiepilépticos
LoteLOT-0137
Identificador interno137
LoteLOT-0138
TítuloDENUMIRE LOT 138 - ANXIOLITICE
Identificador interno138
LoteLOT-0139
TítuloDENUMIRE LOT 139 - SOMNIFERE
Identificador interno139
LoteLOT-0140
TítuloDENUMIRE LOT 140 - ANTIDEPRESIVE
Identificador interno140
Classificação principal (cpv): 33661000 Medicamentos para o sistema nervoso
LoteLOT-0141
Identificador interno141
LoteLOT-0142
Identificador interno142
LoteLOT-0143
TítuloDENUMIRE LOT 143 - SOLUTII OCHI 1
Identificador interno143
LoteLOT-0144
TítuloDENUMIRE LOT 144 - SOLUTII OCHI 2
Identificador interno144
LoteLOT-0145
Identificador interno145
LoteLOT-0146
TítuloDENUMIRE LOT 146 - SOLUTII OCHI 4
Identificador interno146
LoteLOT-0147
TítuloDENUMIRE LOT 147 - SOLUTII OCHI 3
Identificador interno147
LoteLOT-0148
TítuloDENUMIRE LOT 148 - SOLUTII OCHI 5
Identificador interno148
LoteLOT-0149
TítuloDENUMIRE LOT 149 - SOLUTII URECHI
Identificador interno149
LoteLOT-0150
TítuloDENUMIRE LOT 150 - ALBUMINE
Identificador interno150
Classificação principal (cpv): 33141540 Albumina
LoteLOT-0151
TítuloDENUMIRE LOT 151 - AMINOACIZI 2
Identificador interno151
LoteLOT-0152
TítuloLOTUL 152 - AMINOACIZI 3
Identificador interno152
LoteLOT-0153
TítuloLOTUL 153 - SER FIOLE
Identificador interno153
LoteLOT-0154
TítuloLOTUL 154 - SERURI 1
Identificador interno154
LoteLOT-0155
TítuloLOTUL 155 - SERURI 2
Identificador interno155
LoteLOT-0156
TítuloLOTUL 156 -SERURI 3
Identificador interno156
LoteLOT-0157
TítuloLOTUL 157 - SERURI 4
Identificador interno157
LoteLOT-0158
TítuloLOTUL 158 - SERURI 5
Identificador interno158
LoteLOT-0159
TítuloLOTUL 159 - PICATURI OCHI
Identificador interno159
LoteLOT-0160
TítuloLOTUL 160 - SERURI 6
Identificador interno160
LoteLOT-0161
Identificador interno161
LoteLOT-0162
TítuloLOTUL 162 - SUBSTANTE 1
Identificador interno162
LoteLOT-0163
TítuloLOTUL 163 - PROBIOTICE
Identificador interno163
LoteLOT-0164
TítuloLOTUL 164 - SUBSTANTE 2
Identificador interno164
Classificação principal (cpv): 33692000 Soluções medicinais
LoteLOT-0165
TítuloLOTUL 165 - ATB 1
Identificador interno165
LoteLOT-0166
TítuloLOTUL 166 - CARDIACE 1
Identificador interno166
LoteLOT-0167
TítuloLOTUL 167 - CARDIACE 2
Identificador interno167
LoteLOT-0168
TítuloLOTUL 168 - CARDIACE 3
Identificador interno168
LoteLOT-0169
TítuloLOTUL 167 - ATB 2
Identificador interno169
LoteLOT-0170
TítuloLOTUL 170 - MIORELAXANTE
Identificador interno170
LoteLOT-0171
TítuloLOTUL 171 - SOLUTII NAS
Identificador interno171
LoteLOT-0172
TítuloLOTUL 172 - CICATRIZANTE
Identificador interno172
LoteLOT-0173
TítuloLOTUL 173 - CICATRIZANTE 1
Identificador interno173
LoteLOT-0174
TítuloLOTUL 174 -HEMOSTATICE LOCALE
Identificador interno174
LoteLOT-0175
TítuloLOTUL 175 - HEMOSTATICE LOCALE 1
Identificador interno175
LoteLOT-0176
TítuloLOTUL 176 - SOMNIFER 1
Identificador interno176
LoteLOT-0177
TítuloLOTUL 177 - ALIMENT PARENTAL
Identificador interno177
Classificação principal (cpv): 33692210 Soluções para alimentação parenteral
LoteLOT-0178
TítuloLOTUL 178 - PENEME 1
Identificador interno178
LoteLOT-0179
TítuloLOTUL 179 - PENEME 2
Identificador interno179
LoteLOT-0180
TítuloDENUMIRE LOT 180 - PENEME 3
Identificador interno180
LoteLOT-0181
TítuloDENUMIRE LOT 181 - ANTIBACTERIAN
Identificador interno181
LoteLOT-0182
TítuloDENUMIRE LOT 182 - ATB 2
Identificador interno182
LoteLOT-0183
TítuloDENUMIRE LOT 183 - ATB 3
Identificador interno183
LoteLOT-0184
TítuloDENUMIRE LOT 184 - ATB 4
Identificador interno184
LoteLOT-0185
TítuloDENUMIRE LOT 185 - ATB 5
Identificador interno185
LoteLOT-0186
TítuloDENUMIRE LOT 186 - MIORELAXANTE 2
Identificador interno186
LoteLOT-0187
TítuloLOTUL187 - ATB 6
Identificador interno187
LoteLOT-0188
TítuloLOTUL 188 - ANTIDIAREICE 1
Identificador interno188
LoteLOT-0189
TítuloLOTUL189 - IECA 4
Identificador interno189
LoteLOT-0190
TítuloLOTUL190 - ANTIEPILEPTIC
Identificador interno190
LoteLOT-0191
TítuloLOTUL191 - ANTITAHICARDIC
Identificador interno191
LoteLOT-0192
TítuloLOTUL192 - TROFIC CEREBRAL
Identificador interno192
LoteLOT-0193
TítuloLOTUL 193 - TROFIC LOCAL
Identificador interno193
LoteLOT-0194
TítuloDENUMIRE LOT 194 - ANTIVERTIJ
Identificador interno194
LoteLOT-0195
TítuloDENUMIRE LOT 195 - PROCIRCULATOR
Identificador interno195
LoteLOT-0196
Identificador interno196
LoteLOT-0197
TítuloANTIDIABETIC ORAL
Identificador interno197
Classificação principal (cpv): 33615000 Medicamentos utilizados na diabetes
LoteLOT-0198
TítuloDENUMIRE LOT 198 - INSULINE 2
Identificador interno198
LoteLOT-0199
TítuloDENUMIRE LOT 199 - INSULINE 3
Identificador interno199
LoteLOT-0200
TítuloDENUMIRE LOT 200 - ANTISEPTIC
Identificador interno200
Classificação principal (cpv): 33631600 Anti-sépticos e desinfectantes
LoteLOT-0201
TítuloDENUMIRE LOT 201 - COMBINATII 1
Identificador interno201
LoteLOT-0202
TítuloLOTUL 202 - COMBINATII 2
Identificador interno202
LoteLOT-0203
TítuloLOT 203 - COMBINATII 3
Identificador interno203
LoteLOT-0204
TítuloDENUMIRE LOT 204 - COMBINATII 4
Identificador interno204
LoteLOT-0205
TítuloDENUMIRE LOT 205 - ALFABLOCANT
Identificador interno205
LoteLOT-0206
TítuloDENUMIRE LOT 206 - ANTI HTA2
Identificador interno206
LoteLOT-0207
TítuloLOTUL 207 - SER 100
Identificador interno207
Classificação principal (cpv): 33692400 Soluções para perfusão
LoteLOT-0208
TítuloLOT 208 - PROBIOTICE 1
Identificador interno208
LoteLOT-0209
TítuloLOT 209 - PUDRA MASAJ
Identificador interno209
LoteLOT-0210
TítuloLOT 210 - COMBINATII 5
Identificador interno210
LoteLOT-0211
TítuloLOT 211 - COMBINATII 6
Identificador interno211
LoteLOT-0212
TítuloLOT 212 - CORTIZON 1
Identificador interno212
LoteLOT-0213
TítuloLOT 213 - ATB 7
Identificador interno213
LoteLOT-0214
TítuloLOT 214 - SUBSTANTE 2
Identificador interno214
LoteLOT-0215
TítuloLOT 215 - ATB 8
Identificador interno215
LoteLOT-0216
Identificador interno216
LoteLOT-0217
TítuloDENUMIRE LOT 217 - NITRATI
Identificador interno217
LoteLOT-0218
Identificador interno218
LoteLOT-0219
Identificador interno219
LoteLOT-0220
TítuloDENUMIRE LOT 220 - COMBINATII 7
Identificador interno220
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 01
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Titlu: LOTUL 1 - HEPATOPROTECTOR 1
Descriere: CF ANEXA
Identificator intern: 1
Clasificarea principală (cpv): 33610000 Medicamente pentru tractul digestiv şi metabolism
Opțiuni:
Titlu: LOTUL 2 - DRENOR BILIAR
Identificator intern: 2
Titlu: LOTUL 3 - HEPATOPROTECTOR L
Identificator intern: 3
Titlu: LOTUL 4 -HEPATO PROTECTOR 1
Identificator intern: 4
Titlu: LOTUL 5 - HEPATO PROTECTOR 2
Identificator intern: 5
Titlu: LOTUL6 - HEPATO PROTECTOR 3
Identificator intern: 6
Titlu: LOTUL 7 - ANTIULCEROASE 1
Identificator intern: 7
Titlu: LOTUL 8 - ANTIULCEROASE 2
Identificator intern: 8
Titlu: LOTUL 9 - ANTIULCEROASE 3
Identificator intern: 9
Titlu: LOTUL 10 - ANTIULCEROASE 4
Identificator intern: 10
Titlu: LOTUL 11 - HEPATO PROTECTOR 4
Identificator intern: 11
Titlu: LOT 12 - PROPULSIVE
Identificator intern: 12
Clasificarea principală (cpv): 33612000 Medicamente împotriva tulburărilor gastrointestinale funcţionale
Titlu: LOT 13 - ANTIEMETICE
Identificator intern: 13
Titlu: LOT 14 - ANTIEMETICE 1
Identificator intern: 14
Titlu: LOT 15 - ANTISPASTICE 1
Identificator intern: 15
Titlu: LOT 16 - ANTISPASTICE 2
Identificator intern: 16
Titlu: LOT 17 - ANTIDIAREICE
Identificator intern: 17
Clasificarea principală (cpv): 33614000 Antidiareice, antiinflamatoare şi antiinfecţioase intestinale
Titlu: LOT 18 - ADSORBANTE
Identificator intern: 18
Titlu: LOT 19 - PULBERI VEGETALE
Identificator intern: 19
Clasificarea principală (cpv): 33690000 Diverse medicamente
Titlu: LOT 20 - LAXATIVE
Identificator intern: 20
Clasificarea principală (cpv): 33613000 Laxative
Titlu: LOT 21 - ANTIDIAREICE 1
Identificator intern: 21
Titlu: LOT 22 - ANTIDIABETICE ORALE
Identificator intern: 22
Clasificarea principală (cpv): 33615100 Insulină
Titlu: LOT 23 - INSULINE 1
Identificator intern: 23
Titlu: LOT 24 - ANTIEMETICE 2
Identificator intern: 24
Titlu: LOT 25 -VITAMINE ANTIOXIDANTI
Identificator intern: 25
Clasificarea principală (cpv): 33616000 Vitamine
Titlu: LOT 26 - VITAMINE
Identificator intern: 26
Titlu: LOT 27 - POLIVITAMINE
Identificator intern: 27
Titlu: LOT 28 - PREPARATE CALCIU
Identificator intern: 28
Clasificarea principală (cpv): 14774000 Calciu
Titlu: LOT 29 - ANTIACID
Identificator intern: 29
Titlu: LOT 30 - ENZIME
Identificator intern: 30
Clasificarea principală (cpv): 24965000 Enzime
Titlu: LOT 31 - ANTICOAGULANTE
Identificator intern: 31
Clasificarea principală (cpv): 33621100 Antitrombotice
Titlu: LOT 32 - ANTICOAGULANTE 1
Identificator intern: 32
Titlu: DENUMIRE LOT 33 - ANTITROMBOTICE
Identificator intern: 33
Titlu: LOT 34 - HEMOSTATICE 1
Identificator intern: 34
Clasificarea principală (cpv): 33141127 Hemostatice absorbabile
Titlu: LOT 35 - HEMOSTATICE 2
Identificator intern: 35
Titlu: LOT 36 - FIER 1
Identificator intern: 36
Clasificarea principală (cpv): 33621300 Preparate împotriva anemiei
Titlu: LOT 37 - FIER 2
Identificator intern: 37
Titlu: LOT 38 - COMPLEX FIER
Identificator intern: 38
Titlu: LOT 39 - CARDIACE 1
Identificator intern: 39
Clasificarea principală (cpv): 33622000 Medicamente pentru sistemul cardiovascular
Titlu: DENUMIRE LOT 40 - STATINE 1
Identificator intern: 40
Titlu: DENUMIRE LOT 41 - FIBRATI
Identificator intern: 41
Identificator intern: 42
Titlu: DENUMIRE LOT 43 - ANTIVERTIJ
Identificator intern: 43
Identificator intern: 44
Titlu: DENUMIRE LOT 45 - ANTIARITMICE 2
Identificator intern: 45
Titlu: DENUMIRE LOT 46 - ANTIARITMICE 3
Identificator intern: 46
Titlu: DENUMIRE LOT 47 - CARDIOTONICE
Identificator intern: 47
Clasificarea principală (cpv): 33622100 Medicamente utilizate în cardiologie
Titlu: DENUMIRE LOT 48 - CARDIOTONICE 1
Identificator intern: 48
Titlu: DENUMIRE LOT 49 - SEDATIV
Identificator intern: 49
Clasificarea principală (cpv): 33661700 Alte medicamente pentru sistemul nervos
Identificator intern: 50
Clasificarea principală (cpv): 24313400 Nitraţi
Identificator intern: 51
Identificator intern: 52
Titlu: DENUMIRE LOT 53 - DIURETICE 1
Identificator intern: 53
Clasificarea principală (cpv): 33622300 Diuretice
Titlu: DENUMIRE LOT 54 - DIURETICE 2
Identificator intern: 54
Titlu: DENUMIRE LOT 55 - DIURETICE 3
Identificator intern: 55
Identificator intern: 56
Clasificarea principală (cpv): 33622400 Vasoprotectoare
Identificator intern: 57
Identificator intern: 58
Clasificarea principală (cpv): 33622500 Antihemoroidale de uz topic
Titlu: DENUMIRE LOT 59 - ANTITROMBOTIC
Identificator intern: 59
Titlu: DENUMIRE LOT 60 - BETABLOCANT
Identificator intern: 60
Clasificarea principală (cpv): 33622600 Betablocanţi
Titlu: DENUMIRE LOT 61 - BETABLOCANTE 1
Identificator intern: 61
Titlu: DENUMIRE LOT 62 - BETABLOCANT 4
Identificator intern: 62
Titlu: DENUMIRE LOT 63 - BETABLOCANTE 2
Identificator intern: 63
Titlu: DENUMIRE LOT 64 - BETABLOCANTE 3
Identificator intern: 64
Titlu: DENUMIRE LOT 65 - ANTI HTA 1
Identificator intern: 65
Clasificarea principală (cpv): 33622700 Blocanţi de calciu
Titlu: DENUMIRE LOT 66 - SARTANI 1
Identificator intern: 66
Clasificarea principală (cpv): 33622200 Antihipertensive
Titlu: DENUMIRE LOT 67 - IECA 1
Identificator intern: 67
Titlu: DENUMIRE LOT 68 - IECA 2
Identificator intern: 68
Clasificarea principală (cpv): 33622800 Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin
Titlu: DENUMIRE LOT 69 - IECA 3
Identificator intern: 69
Titlu: DENUMIRE LOT 70 - UNGUENT LOCAL
Identificator intern: 70
Titlu: DENUMIRE LOT 71 - UNGUENT PLANTE
Identificator intern: 71
Identificator intern: 72
Titlu: DENUMIRE LOT 73 - ANTIARSURI
Identificator intern: 73
Titlu: DENUMIRE LOT 74 - CICATRIZANTE
Identificator intern: 74
Clasificarea principală (cpv): 33631000 Medicamente utilizate în dermatologie
Titlu: DENUMIRE LOT 75 - EMOLIENTE
Identificator intern: 75
Identificator intern: 76
Clasificarea principală (cpv): 33632100 Antiinflamatoare şi antireumatismale
Identificator intern: 77
Identificator intern: 78
Identificator intern: 79
Identificator intern: 80
Identificator intern: 81
Identificator intern: 82
Titlu: DENUMIRE LOT 83 - OXICAMI 1
Identificator intern: 83
Identificator intern: 84
Titlu: DENUMIRE LOT 85 - OXICAMI 2
Identificator intern: 85
Titlu: DENUMIRE LOT 86 - OXICAMI 3
Identificator intern: 86
Identificator intern: 87
Identificator intern: 88
Identificator intern: 89
Clasificarea principală (cpv): 33632200 Miorelaxanţi
Titlu: DENUMIRE LOT 90 - ANESTEZICE
Identificator intern: 90
Clasificarea principală (cpv): 33661100 Anestezice
Titlu: DENUMIRE LOT 91 - ANTIGUTOS
Identificator intern: 91
Titlu: DENUMIRE LOT 92 - CHIMIOTERAPIC
Identificator intern: 92
Identificator intern: 93
Titlu: DENUMIRE LOT 94 - ANTIPROSTATIC
Identificator intern: 94
Titlu: DENUMIRE LOT 95 - CORTIZON
Identificator intern: 95
Titlu: DENUMIRE LOT 96 - ACIZI 1
Identificator intern: 96
Titlu: DENUMIRE LOT 97 - ATB 1
Identificator intern: 97
Titlu: DENUMIRE LOT 98 - ATB 2
Identificator intern: 98
Titlu: DENUMIRE LOT 99 - CICATRIZANTE
Identificator intern: 99
Titlu: DENUMIRE LOT 100 - ATB 3
Identificator intern: 100
Titlu: DENUMIRE LOT 101 - ANTIBIOTICE 4
Identificator intern: 101
Clasificarea principală (cpv): 33631400 Antibiotice şi medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic
Titlu: DENUMIRE LOT 102 - CEFALOSPORINE
Identificator intern: 102
Titlu: DENUMIRE LOT 103 - CHINOLONE
Identificator intern: 103
Titlu: DENUMIRE LOT 104 - CHINOLONE 1
Identificator intern: 104
Titlu: DENUMIRE LOT 105 - CHINOLONE 2
Identificator intern: 105
Titlu: DENUMIRE LOT 106 - ANTIBIOTICE 5
Identificator intern: 106
Titlu: DENUMIRE LOT 107 - ANTIBIOTICE 6
Identificator intern: 107
Titlu: DENUMIRE LOT 108 - ANTIMICOTICE
Identificator intern: 108
Clasificarea principală (cpv): 33651100 Antibacterieni pentru uz sistemic
Titlu: DENUMIRE LOT 109 - VACCINURI
Identificator intern: 109
Clasificarea principală (cpv): 33651600 Vaccinuri
Identificator intern: 110
Clasificarea principală (cpv): 33662100 Medicamente pentru oftalmologie
Titlu: DENUMIRE LOT 111 - CICATRIZANT
Identificator intern: 111
Titlu: DENUMIRE LOT 112 - ANTIBIOTIC 7
Identificator intern: 112
Titlu: DENUMIRE LOT 113 - ANTIASMATICE
Identificator intern: 113
Titlu: DENUMIRE LOT 114 - MUCOLITICE 1
Identificator intern: 114
Titlu: DENUMIRE LOT 115 - MUCOLICITE 1
Identificator intern: 115
Identificator intern: 116
Titlu: DENUMIRE LOT 117 - ANTITUSIV
Identificator intern: 117
Clasificarea principală (cpv): 33674000 Medicamente împotriva tusei şi a guturaiului
Identificator intern: 118
Clasificarea principală (cpv): 33675000 Antihistaminice pentru uz sistemic
Titlu: DENUMIRE LOT 119 - ANTITUSIVE 1
Identificator intern: 119
Titlu: DENUMIRE LOT 120 - ANTITUSIVE 2
Identificator intern: 120
Identificator intern: 121
Titlu: DENUMIRE LOT 122 - ANXIOLITICE 1
Identificator intern: 122
Titlu: DENUMIRE LOT 123 - ANESTEZICE
Identificator intern: 123
Identificator intern: 124
Identificator intern: 125
Identificator intern: 126
Titlu: DENUMIRE LOT 127 - ANTIEMETIC
Identificator intern: 127
Identificator intern: 128
Clasificarea principală (cpv): 33661500 Psiholeptice
Titlu: DENUMIRE LOT 129 - ANALGEZICE
Identificator intern: 129
Clasificarea principală (cpv): 33661200 Analgezice
Titlu: DENUMIRE LOT 130 - VASOREGULATOR
Identificator intern: 130
Titlu: DENUMIRE LOT 131 - ANALGEZICE 1
Identificator intern: 131
Titlu: DENUMIRE LOT 132 - ANALGEZICE 2
Identificator intern: 132
Titlu: DENUMIRE LOT 133 - ANALGEZICE 3
Identificator intern: 133
Titlu: DENUMIRE LOT 134 - AMINOACIZI 1
Identificator intern: 134
Identificator intern: 135
Titlu: DENUMIRE LOT 136 - ANTIEPILECTIC
Identificator intern: 136
Clasificarea principală (cpv): 33661300 Antiepileptice
Identificator intern: 137
Titlu: DENUMIRE LOT 138 - ANXIOLITICE
Identificator intern: 138
Titlu: DENUMIRE LOT 139 - SOMNIFERE
Identificator intern: 139
Titlu: DENUMIRE LOT 140 - ANTIDEPRESIVE
Identificator intern: 140
Clasificarea principală (cpv): 33661000 Medicamente pentru sistemul nervos
Identificator intern: 141
Identificator intern: 142
Identificator intern: 143
Identificator intern: 144
Identificator intern: 145
Identificator intern: 146
Identificator intern: 147
Identificator intern: 148
Identificator intern: 149
Titlu: DENUMIRE LOT 150 - ALBUMINE
Identificator intern: 150
Clasificarea principală (cpv): 33141540 Albumină
Titlu: DENUMIRE LOT 151 - AMINOACIZI 2
Identificator intern: 151
Titlu: LOTUL 152 - AMINOACIZI 3
Identificator intern: 152
Titlu: LOTUL 153 - SER FIOLE
Identificator intern: 153
Titlu: LOTUL 154 - SERURI 1
Identificator intern: 154
Titlu: LOTUL 155 - SERURI 2
Identificator intern: 155
Titlu: LOTUL 156 -SERURI 3
Identificator intern: 156
Titlu: LOTUL 157 - SERURI 4
Identificator intern: 157
Titlu: LOTUL 158 - SERURI 5
Identificator intern: 158
Titlu: LOTUL 159 - PICATURI OCHI
Identificator intern: 159
Titlu: LOTUL 160 - SERURI 6
Identificator intern: 160
Identificator intern: 161
Titlu: LOTUL 162 - SUBSTANTE 1
Identificator intern: 162
Titlu: LOTUL 163 - PROBIOTICE
Identificator intern: 163
Titlu: LOTUL 164 - SUBSTANTE 2
Identificator intern: 164
Clasificarea principală (cpv): 33692000 Soluţii medicamentoase
Titlu: LOTUL 165 - ATB 1
Identificator intern: 165
Titlu: LOTUL 166 - CARDIACE 1
Identificator intern: 166
Titlu: LOTUL 167 - CARDIACE 2
Identificator intern: 167
Titlu: LOTUL 168 - CARDIACE 3
Identificator intern: 168
Titlu: LOTUL 167 - ATB 2
Identificator intern: 169
Titlu: LOTUL 170 - MIORELAXANTE
Identificator intern: 170
Titlu: LOTUL 171 - SOLUTII NAS
Identificator intern: 171
Titlu: LOTUL 172 - CICATRIZANTE
Identificator intern: 172
Titlu: LOTUL 173 - CICATRIZANTE 1
Identificator intern: 173
Titlu: LOTUL 174 -HEMOSTATICE LOCALE
Identificator intern: 174
Titlu: LOTUL 175 - HEMOSTATICE LOCALE 1
Identificator intern: 175
Titlu: LOTUL 176 - SOMNIFER 1
Identificator intern: 176
Titlu: LOTUL 177 - ALIMENT PARENTAL
Identificator intern: 177
Clasificarea principală (cpv): 33692210 Soluţii pentru nutriţie parenterală
Titlu: LOTUL 178 - PENEME 1
Identificator intern: 178
Titlu: LOTUL 179 - PENEME 2
Identificator intern: 179
Titlu: DENUMIRE LOT 180 - PENEME 3
Identificator intern: 180
Titlu: DENUMIRE LOT 181 - ANTIBACTERIAN
Identificator intern: 181
Titlu: DENUMIRE LOT 182 - ATB 2
Identificator intern: 182
Titlu: DENUMIRE LOT 183 - ATB 3
Identificator intern: 183
Titlu: DENUMIRE LOT 184 - ATB 4
Identificator intern: 184
Titlu: DENUMIRE LOT 185 - ATB 5
Identificator intern: 185
Identificator intern: 186
Titlu: LOTUL187 - ATB 6
Identificator intern: 187
Titlu: LOTUL 188 - ANTIDIAREICE 1
Identificator intern: 188
Titlu: LOTUL189 - IECA 4
Identificator intern: 189
Titlu: LOTUL190 - ANTIEPILEPTIC
Identificator intern: 190
Titlu: LOTUL191 - ANTITAHICARDIC
Identificator intern: 191
Titlu: LOTUL192 - TROFIC CEREBRAL
Identificator intern: 192
Titlu: LOTUL 193 - TROFIC LOCAL
Identificator intern: 193
Titlu: DENUMIRE LOT 194 - ANTIVERTIJ
Identificator intern: 194
Titlu: DENUMIRE LOT 195 - PROCIRCULATOR
Identificator intern: 195
Identificator intern: 196
Titlu: ANTIDIABETIC ORAL
Identificator intern: 197
Clasificarea principală (cpv): 33615000 Medicamente pentru diabet
Titlu: DENUMIRE LOT 198 - INSULINE 2
Identificator intern: 198
Titlu: DENUMIRE LOT 199 - INSULINE 3
Identificator intern: 199
Titlu: DENUMIRE LOT 200 - ANTISEPTIC
Identificator intern: 200
Clasificarea principală (cpv): 33631600 Antiseptice şi dezinfectante
Titlu: DENUMIRE LOT 201 - COMBINATII 1
Identificator intern: 201
Titlu: LOTUL 202 - COMBINATII 2
Identificator intern: 202
Titlu: LOT 203 - COMBINATII 3
Identificator intern: 203
Titlu: DENUMIRE LOT 204 - COMBINATII 4
Identificator intern: 204
Titlu: DENUMIRE LOT 205 - ALFABLOCANT
Identificator intern: 205
Titlu: DENUMIRE LOT 206 - ANTI HTA2
Identificator intern: 206
Titlu: LOTUL 207 - SER 100
Identificator intern: 207
Clasificarea principală (cpv): 33692400 Soluţii pentru perfuzii
Titlu: LOT 208 - PROBIOTICE 1
Identificator intern: 208
Titlu: LOT 209 - PUDRA MASAJ
Identificator intern: 209
Titlu: LOT 210 - COMBINATII 5
Identificator intern: 210
Titlu: LOT 211 - COMBINATII 6
Identificator intern: 211
Titlu: LOT 212 - CORTIZON 1
Identificator intern: 212
Titlu: LOT 213 - ATB 7
Identificator intern: 213
Titlu: LOT 214 - SUBSTANTE 2
Identificator intern: 214
Titlu: LOT 215 - ATB 8
Identificator intern: 215
Identificator intern: 216
Titlu: DENUMIRE LOT 217 - NITRATI
Identificator intern: 217
Identificator intern: 218
Identificator intern: 219
Titlu: DENUMIRE LOT 220 - COMBINATII 7
Identificator intern: 220
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 01
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: LOTUL 1 - HEPATOPROTECTOR 1
Interný identifikátor: 1
Hlavná klasifikácia (cpv): 33610000 Liečivá pre výživovú sústavu a látkovú premenu
Možnosti:
Časť: LOT-0002
Názov: LOTUL 2 - DRENOR BILIAR
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Názov: LOTUL 3 - HEPATOPROTECTOR L
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Názov: LOTUL 4 -HEPATO PROTECTOR 1
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Názov: LOTUL 5 - HEPATO PROTECTOR 2
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Názov: LOTUL6 - HEPATO PROTECTOR 3
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Názov: LOTUL 7 - ANTIULCEROASE 1
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0008
Názov: LOTUL 8 - ANTIULCEROASE 2
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0009
Názov: LOTUL 9 - ANTIULCEROASE 3
Interný identifikátor: 9
Časť: LOT-0010
Názov: LOTUL 10 - ANTIULCEROASE 4
Interný identifikátor: 10
Časť: LOT-0011
Názov: LOTUL 11 - HEPATO PROTECTOR 4
Interný identifikátor: 11
Časť: LOT-0012
Názov: LOT 12 - PROPULSIVE
Interný identifikátor: 12
Hlavná klasifikácia (cpv): 33612000 Liečivá pre funkčné gastrointestinálne poruchy
Časť: LOT-0013
Názov: LOT 13 - ANTIEMETICE
Interný identifikátor: 13
Časť: LOT-0014
Názov: LOT 14 - ANTIEMETICE 1
Interný identifikátor: 14
Časť: LOT-0015
Názov: LOT 15 - ANTISPASTICE 1
Interný identifikátor: 15
Časť: LOT-0016
Názov: LOT 16 - ANTISPASTICE 2
Interný identifikátor: 16
Časť: LOT-0017
Názov: LOT 17 - ANTIDIAREICE
Interný identifikátor: 17
Hlavná klasifikácia (cpv): 33614000 Antidiaroiká, črevné protizápalové/protiinfekčné činidlá
Časť: LOT-0018
Názov: LOT 18 - ADSORBANTE
Interný identifikátor: 18
Časť: LOT-0019
Názov: LOT 19 - PULBERI VEGETALE
Interný identifikátor: 19
Hlavná klasifikácia (cpv): 33690000 Rôzne liečivá
Časť: LOT-0020
Názov: LOT 20 - LAXATIVE
Interný identifikátor: 20
Hlavná klasifikácia (cpv): 33613000 Preháňadlá
Časť: LOT-0021
Názov: LOT 21 - ANTIDIAREICE 1
Interný identifikátor: 21
Časť: LOT-0022
Názov: LOT 22 - ANTIDIABETICE ORALE
Interný identifikátor: 22
Hlavná klasifikácia (cpv): 33615100 Inzulín
Časť: LOT-0023
Názov: LOT 23 - INSULINE 1
Interný identifikátor: 23
Časť: LOT-0024
Názov: LOT 24 - ANTIEMETICE 2
Interný identifikátor: 24
Časť: LOT-0025
Názov: LOT 25 -VITAMINE ANTIOXIDANTI
Interný identifikátor: 25
Hlavná klasifikácia (cpv): 33616000 Vitamíny
Časť: LOT-0026
Názov: LOT 26 - VITAMINE
Interný identifikátor: 26
Časť: LOT-0027
Názov: LOT 27 - POLIVITAMINE
Interný identifikátor: 27
Časť: LOT-0028
Názov: LOT 28 - PREPARATE CALCIU
Interný identifikátor: 28
Hlavná klasifikácia (cpv): 14774000 Vápnik
Časť: LOT-0029
Názov: LOT 29 - ANTIACID
Interný identifikátor: 29
Časť: LOT-0030
Názov: LOT 30 - ENZIME
Interný identifikátor: 30
Hlavná klasifikácia (cpv): 24965000 Enzýmy
Časť: LOT-0031
Názov: LOT 31 - ANTICOAGULANTE
Interný identifikátor: 31
Hlavná klasifikácia (cpv): 33621100 Antitrombotické činidlá
Časť: LOT-0032
Názov: LOT 32 - ANTICOAGULANTE 1
Interný identifikátor: 32
Časť: LOT-0033
Názov: DENUMIRE LOT 33 - ANTITROMBOTICE
Interný identifikátor: 33
Časť: LOT-0034
Názov: LOT 34 - HEMOSTATICE 1
Interný identifikátor: 34
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141127 Absorbovateľné prostriedky na zastavenie krvácania
Časť: LOT-0035
Názov: LOT 35 - HEMOSTATICE 2
Interný identifikátor: 35
Časť: LOT-0036
Názov: LOT 36 - FIER 1
Interný identifikátor: 36
Hlavná klasifikácia (cpv): 33621300 Antianemické prípravky
Časť: LOT-0037
Názov: LOT 37 - FIER 2
Interný identifikátor: 37
Časť: LOT-0038
Názov: LOT 38 - COMPLEX FIER
Interný identifikátor: 38
Časť: LOT-0039
Názov: LOT 39 - CARDIACE 1
Interný identifikátor: 39
Hlavná klasifikácia (cpv): 33622000 Liečivá pre srdcovocievny systém
Časť: LOT-0040
Názov: DENUMIRE LOT 40 - STATINE 1
Interný identifikátor: 40
Časť: LOT-0041
Názov: DENUMIRE LOT 41 - FIBRATI
Interný identifikátor: 41
Časť: LOT-0042
Interný identifikátor: 42
Časť: LOT-0043
Názov: DENUMIRE LOT 43 - ANTIVERTIJ
Interný identifikátor: 43
Časť: LOT-0044
Interný identifikátor: 44
Časť: LOT-0045
Názov: DENUMIRE LOT 45 - ANTIARITMICE 2
Interný identifikátor: 45
Časť: LOT-0046
Názov: DENUMIRE LOT 46 - ANTIARITMICE 3
Interný identifikátor: 46
Časť: LOT-0047
Názov: DENUMIRE LOT 47 - CARDIOTONICE
Interný identifikátor: 47
Hlavná klasifikácia (cpv): 33622100 Liečivá pre srdcovú terapiu
Časť: LOT-0048
Názov: DENUMIRE LOT 48 - CARDIOTONICE 1
Interný identifikátor: 48
Časť: LOT-0049
Názov: DENUMIRE LOT 49 - SEDATIV
Interný identifikátor: 49
Hlavná klasifikácia (cpv): 33661700 Ostatné liečivá pre nervový systém
Časť: LOT-0050
Interný identifikátor: 50
Hlavná klasifikácia (cpv): 24313400 Dusičnany
Časť: LOT-0051
Interný identifikátor: 51
Časť: LOT-0052
Interný identifikátor: 52
Časť: LOT-0053
Názov: DENUMIRE LOT 53 - DIURETICE 1
Interný identifikátor: 53
Hlavná klasifikácia (cpv): 33622300 Diuretiká
Časť: LOT-0054
Názov: DENUMIRE LOT 54 - DIURETICE 2
Interný identifikátor: 54
Časť: LOT-0055
Názov: DENUMIRE LOT 55 - DIURETICE 3
Interný identifikátor: 55
Časť: LOT-0056
Interný identifikátor: 56
Hlavná klasifikácia (cpv): 33622400 Vazoprotektory
Časť: LOT-0057
Interný identifikátor: 57
Časť: LOT-0058
Interný identifikátor: 58
Hlavná klasifikácia (cpv): 33622500 Antihemoroidiká na lokálne použitie
Časť: LOT-0059
Názov: DENUMIRE LOT 59 - ANTITROMBOTIC
Interný identifikátor: 59
Časť: LOT-0060
Názov: DENUMIRE LOT 60 - BETABLOCANT
Interný identifikátor: 60
Hlavná klasifikácia (cpv): 33622600 Betablokátorové činidlá
Časť: LOT-0061
Názov: DENUMIRE LOT 61 - BETABLOCANTE 1
Interný identifikátor: 61
Časť: LOT-0062
Názov: DENUMIRE LOT 62 - BETABLOCANT 4
Interný identifikátor: 62
Časť: LOT-0063
Názov: DENUMIRE LOT 63 - BETABLOCANTE 2
Interný identifikátor: 63
Časť: LOT-0064
Názov: DENUMIRE LOT 64 - BETABLOCANTE 3
Interný identifikátor: 64
Časť: LOT-0065
Názov: DENUMIRE LOT 65 - ANTI HTA 1
Interný identifikátor: 65
Hlavná klasifikácia (cpv): 33622700 Kalciové upchávače kanálikov
Časť: LOT-0066
Názov: DENUMIRE LOT 66 - SARTANI 1
Interný identifikátor: 66
Hlavná klasifikácia (cpv): 33622200 Antihypertenzíva
Časť: LOT-0067
Názov: DENUMIRE LOT 67 - IECA 1
Interný identifikátor: 67
Časť: LOT-0068
Názov: DENUMIRE LOT 68 - IECA 2
Interný identifikátor: 68
Hlavná klasifikácia (cpv): 33622800 Činidlá pôsobiace na renín-angiotenzínový systém
Časť: LOT-0069
Názov: DENUMIRE LOT 69 - IECA 3
Interný identifikátor: 69
Časť: LOT-0070
Názov: DENUMIRE LOT 70 - UNGUENT LOCAL
Interný identifikátor: 70
Časť: LOT-0071
Názov: DENUMIRE LOT 71 - UNGUENT PLANTE
Interný identifikátor: 71
Časť: LOT-0072
Interný identifikátor: 72
Časť: LOT-0073
Názov: DENUMIRE LOT 73 - ANTIARSURI
Interný identifikátor: 73
Časť: LOT-0074
Názov: DENUMIRE LOT 74 - CICATRIZANTE
Interný identifikátor: 74
Hlavná klasifikácia (cpv): 33631000 Liečivá pre dermatológiu
Časť: LOT-0075
Názov: DENUMIRE LOT 75 - EMOLIENTE
Interný identifikátor: 75
Časť: LOT-0076
Interný identifikátor: 76
Hlavná klasifikácia (cpv): 33632100 Protizápalové a protireumatické prípravky
Časť: LOT-0077
Interný identifikátor: 77
Časť: LOT-0078
Interný identifikátor: 78
Časť: LOT-0079
Interný identifikátor: 79
Časť: LOT-0080
Interný identifikátor: 80
Časť: LOT-0081
Interný identifikátor: 81
Časť: LOT-0082
Interný identifikátor: 82
Časť: LOT-0083
Názov: DENUMIRE LOT 83 - OXICAMI 1
Interný identifikátor: 83
Časť: LOT-0084
Interný identifikátor: 84
Časť: LOT-0085
Názov: DENUMIRE LOT 85 - OXICAMI 2
Interný identifikátor: 85
Časť: LOT-0086
Názov: DENUMIRE LOT 86 - OXICAMI 3
Interný identifikátor: 86
Časť: LOT-0087
Interný identifikátor: 87
Časť: LOT-0088
Interný identifikátor: 88
Časť: LOT-0089
Interný identifikátor: 89
Hlavná klasifikácia (cpv): 33632200 Svalové relaxanciá
Časť: LOT-0090
Názov: DENUMIRE LOT 90 - ANESTEZICE
Interný identifikátor: 90
Hlavná klasifikácia (cpv): 33661100 Anestetiká
Časť: LOT-0091
Názov: DENUMIRE LOT 91 - ANTIGUTOS
Interný identifikátor: 91
Časť: LOT-0092
Názov: DENUMIRE LOT 92 - CHIMIOTERAPIC
Interný identifikátor: 92
Časť: LOT-0093
Interný identifikátor: 93
Časť: LOT-0094
Názov: DENUMIRE LOT 94 - ANTIPROSTATIC
Interný identifikátor: 94
Časť: LOT-0095
Názov: DENUMIRE LOT 95 - CORTIZON
Interný identifikátor: 95
Časť: LOT-0096
Názov: DENUMIRE LOT 96 - ACIZI 1
Interný identifikátor: 96
Časť: LOT-0097
Názov: DENUMIRE LOT 97 - ATB 1
Interný identifikátor: 97
Časť: LOT-0098
Názov: DENUMIRE LOT 98 - ATB 2
Interný identifikátor: 98
Časť: LOT-0099
Názov: DENUMIRE LOT 99 - CICATRIZANTE
Interný identifikátor: 99
Časť: LOT-0100
Názov: DENUMIRE LOT 100 - ATB 3
Interný identifikátor: 100
Časť: LOT-0101
Názov: DENUMIRE LOT 101 - ANTIBIOTICE 4
Interný identifikátor: 101
Hlavná klasifikácia (cpv): 33631400 Antibiotiká a chemoterapeutiká na dermatologické použitie
Časť: LOT-0102
Názov: DENUMIRE LOT 102 - CEFALOSPORINE
Interný identifikátor: 102
Časť: LOT-0103
Názov: DENUMIRE LOT 103 - CHINOLONE
Interný identifikátor: 103
Časť: LOT-0104
Názov: DENUMIRE LOT 104 - CHINOLONE 1
Interný identifikátor: 104
Časť: LOT-0105
Názov: DENUMIRE LOT 105 - CHINOLONE 2
Interný identifikátor: 105
Časť: LOT-0106
Názov: DENUMIRE LOT 106 - ANTIBIOTICE 5
Interný identifikátor: 106
Časť: LOT-0107
Názov: DENUMIRE LOT 107 - ANTIBIOTICE 6
Interný identifikátor: 107
Časť: LOT-0108
Názov: DENUMIRE LOT 108 - ANTIMICOTICE
Interný identifikátor: 108
Hlavná klasifikácia (cpv): 33651100 Látky ničiace baktérie na systémové použitie
Časť: LOT-0109
Názov: DENUMIRE LOT 109 - VACCINURI
Interný identifikátor: 109
Hlavná klasifikácia (cpv): 33651600 Očkovacie látky
Časť: LOT-0110
Interný identifikátor: 110
Hlavná klasifikácia (cpv): 33662100 Oftalmologiká
Časť: LOT-0111
Názov: DENUMIRE LOT 111 - CICATRIZANT
Interný identifikátor: 111
Časť: LOT-0112
Názov: DENUMIRE LOT 112 - ANTIBIOTIC 7
Interný identifikátor: 112
Časť: LOT-0113
Názov: DENUMIRE LOT 113 - ANTIASMATICE
Interný identifikátor: 113
Časť: LOT-0114
Názov: DENUMIRE LOT 114 - MUCOLITICE 1
Interný identifikátor: 114
Časť: LOT-0115
Názov: DENUMIRE LOT 115 - MUCOLICITE 1
Interný identifikátor: 115
Časť: LOT-0116
Interný identifikátor: 116
Časť: LOT-0117
Názov: DENUMIRE LOT 117 - ANTITUSIV
Interný identifikátor: 117
Hlavná klasifikácia (cpv): 33674000 Prípravky proti kašľu a nachladnutiu
Časť: LOT-0118
Interný identifikátor: 118
Hlavná klasifikácia (cpv): 33675000 Antihistaminiká na systémové použitie
Časť: LOT-0119
Názov: DENUMIRE LOT 119 - ANTITUSIVE 1
Interný identifikátor: 119
Časť: LOT-0120
Názov: DENUMIRE LOT 120 - ANTITUSIVE 2
Interný identifikátor: 120
Časť: LOT-0121
Interný identifikátor: 121
Časť: LOT-0122
Názov: DENUMIRE LOT 122 - ANXIOLITICE 1
Interný identifikátor: 122
Časť: LOT-0123
Názov: DENUMIRE LOT 123 - ANESTEZICE
Interný identifikátor: 123
Časť: LOT-0124
Interný identifikátor: 124
Časť: LOT-0125
Interný identifikátor: 125
Časť: LOT-0126
Interný identifikátor: 126
Časť: LOT-0127
Názov: DENUMIRE LOT 127 - ANTIEMETIC
Interný identifikátor: 127
Časť: LOT-0128
Interný identifikátor: 128
Hlavná klasifikácia (cpv): 33661500 Psycholeptiká
Časť: LOT-0129
Názov: DENUMIRE LOT 129 - ANALGEZICE
Interný identifikátor: 129
Hlavná klasifikácia (cpv): 33661200 Analgetiká
Časť: LOT-0130
Názov: DENUMIRE LOT 130 - VASOREGULATOR
Interný identifikátor: 130
Časť: LOT-0131
Názov: DENUMIRE LOT 131 - ANALGEZICE 1
Interný identifikátor: 131
Časť: LOT-0132
Názov: DENUMIRE LOT 132 - ANALGEZICE 2
Interný identifikátor: 132
Časť: LOT-0133
Názov: DENUMIRE LOT 133 - ANALGEZICE 3
Interný identifikátor: 133
Časť: LOT-0134
Názov: DENUMIRE LOT 134 - AMINOACIZI 1
Interný identifikátor: 134
Časť: LOT-0135
Interný identifikátor: 135
Časť: LOT-0136
Názov: DENUMIRE LOT 136 - ANTIEPILECTIC
Interný identifikátor: 136
Hlavná klasifikácia (cpv): 33661300 Antiepileptiká
Časť: LOT-0137
Interný identifikátor: 137
Časť: LOT-0138
Názov: DENUMIRE LOT 138 - ANXIOLITICE
Interný identifikátor: 138
Časť: LOT-0139
Názov: DENUMIRE LOT 139 - SOMNIFERE
Interný identifikátor: 139
Časť: LOT-0140
Názov: DENUMIRE LOT 140 - ANTIDEPRESIVE
Interný identifikátor: 140
Hlavná klasifikácia (cpv): 33661000 Liečivá pre nervový systém
Časť: LOT-0141
Interný identifikátor: 141
Časť: LOT-0142
Interný identifikátor: 142
Časť: LOT-0143
Interný identifikátor: 143
Časť: LOT-0144
Interný identifikátor: 144
Časť: LOT-0145
Interný identifikátor: 145
Časť: LOT-0146
Interný identifikátor: 146
Časť: LOT-0147
Interný identifikátor: 147
Časť: LOT-0148
Interný identifikátor: 148
Časť: LOT-0149
Interný identifikátor: 149
Časť: LOT-0150
Názov: DENUMIRE LOT 150 - ALBUMINE
Interný identifikátor: 150
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141540 Albumíny
Časť: LOT-0151
Názov: DENUMIRE LOT 151 - AMINOACIZI 2
Interný identifikátor: 151
Časť: LOT-0152
Názov: LOTUL 152 - AMINOACIZI 3
Interný identifikátor: 152
Časť: LOT-0153
Názov: LOTUL 153 - SER FIOLE
Interný identifikátor: 153
Časť: LOT-0154
Názov: LOTUL 154 - SERURI 1
Interný identifikátor: 154
Časť: LOT-0155
Názov: LOTUL 155 - SERURI 2
Interný identifikátor: 155
Časť: LOT-0156
Názov: LOTUL 156 -SERURI 3
Interný identifikátor: 156
Časť: LOT-0157
Názov: LOTUL 157 - SERURI 4
Interný identifikátor: 157
Časť: LOT-0158
Názov: LOTUL 158 - SERURI 5
Interný identifikátor: 158
Časť: LOT-0159
Názov: LOTUL 159 - PICATURI OCHI
Interný identifikátor: 159
Časť: LOT-0160
Názov: LOTUL 160 - SERURI 6
Interný identifikátor: 160
Časť: LOT-0161
Interný identifikátor: 161
Časť: LOT-0162
Názov: LOTUL 162 - SUBSTANTE 1
Interný identifikátor: 162
Časť: LOT-0163
Názov: LOTUL 163 - PROBIOTICE
Interný identifikátor: 163
Časť: LOT-0164
Názov: LOTUL 164 - SUBSTANTE 2
Interný identifikátor: 164
Hlavná klasifikácia (cpv): 33692000 Lekárske roztoky
Časť: LOT-0165
Názov: LOTUL 165 - ATB 1
Interný identifikátor: 165
Časť: LOT-0166
Názov: LOTUL 166 - CARDIACE 1
Interný identifikátor: 166
Časť: LOT-0167
Názov: LOTUL 167 - CARDIACE 2
Interný identifikátor: 167
Časť: LOT-0168
Názov: LOTUL 168 - CARDIACE 3
Interný identifikátor: 168
Časť: LOT-0169
Názov: LOTUL 167 - ATB 2
Interný identifikátor: 169
Časť: LOT-0170
Názov: LOTUL 170 - MIORELAXANTE
Interný identifikátor: 170
Časť: LOT-0171
Názov: LOTUL 171 - SOLUTII NAS
Interný identifikátor: 171
Časť: LOT-0172
Názov: LOTUL 172 - CICATRIZANTE
Interný identifikátor: 172
Časť: LOT-0173
Názov: LOTUL 173 - CICATRIZANTE 1
Interný identifikátor: 173
Časť: LOT-0174
Názov: LOTUL 174 -HEMOSTATICE LOCALE
Interný identifikátor: 174
Časť: LOT-0175
Názov: LOTUL 175 - HEMOSTATICE LOCALE 1
Interný identifikátor: 175
Časť: LOT-0176
Názov: LOTUL 176 - SOMNIFER 1
Interný identifikátor: 176
Časť: LOT-0177
Názov: LOTUL 177 - ALIMENT PARENTAL
Interný identifikátor: 177
Hlavná klasifikácia (cpv): 33692210 Roztoky pre parenterálnu výživu
Časť: LOT-0178
Názov: LOTUL 178 - PENEME 1
Interný identifikátor: 178
Časť: LOT-0179
Názov: LOTUL 179 - PENEME 2
Interný identifikátor: 179
Časť: LOT-0180
Názov: DENUMIRE LOT 180 - PENEME 3
Interný identifikátor: 180
Časť: LOT-0181
Názov: DENUMIRE LOT 181 - ANTIBACTERIAN
Interný identifikátor: 181
Časť: LOT-0182
Názov: DENUMIRE LOT 182 - ATB 2
Interný identifikátor: 182
Časť: LOT-0183
Názov: DENUMIRE LOT 183 - ATB 3
Interný identifikátor: 183
Časť: LOT-0184
Názov: DENUMIRE LOT 184 - ATB 4
Interný identifikátor: 184
Časť: LOT-0185
Názov: DENUMIRE LOT 185 - ATB 5
Interný identifikátor: 185
Časť: LOT-0186
Interný identifikátor: 186
Časť: LOT-0187
Názov: LOTUL187 - ATB 6
Interný identifikátor: 187
Časť: LOT-0188
Názov: LOTUL 188 - ANTIDIAREICE 1
Interný identifikátor: 188
Časť: LOT-0189
Názov: LOTUL189 - IECA 4
Interný identifikátor: 189
Časť: LOT-0190
Názov: LOTUL190 - ANTIEPILEPTIC
Interný identifikátor: 190
Časť: LOT-0191
Názov: LOTUL191 - ANTITAHICARDIC
Interný identifikátor: 191
Časť: LOT-0192
Názov: LOTUL192 - TROFIC CEREBRAL
Interný identifikátor: 192
Časť: LOT-0193
Názov: LOTUL 193 - TROFIC LOCAL
Interný identifikátor: 193
Časť: LOT-0194
Názov: DENUMIRE LOT 194 - ANTIVERTIJ
Interný identifikátor: 194
Časť: LOT-0195
Názov: DENUMIRE LOT 195 - PROCIRCULATOR
Interný identifikátor: 195
Časť: LOT-0196
Interný identifikátor: 196
Časť: LOT-0197
Názov: ANTIDIABETIC ORAL
Interný identifikátor: 197
Hlavná klasifikácia (cpv): 33615000 Liečivá používané pri cukrovke
Časť: LOT-0198
Názov: DENUMIRE LOT 198 - INSULINE 2
Interný identifikátor: 198
Časť: LOT-0199
Názov: DENUMIRE LOT 199 - INSULINE 3
Interný identifikátor: 199
Časť: LOT-0200
Názov: DENUMIRE LOT 200 - ANTISEPTIC
Interný identifikátor: 200
Hlavná klasifikácia (cpv): 33631600 Antiseptiká a dezinfekčné prostriedky
Časť: LOT-0201
Názov: DENUMIRE LOT 201 - COMBINATII 1
Interný identifikátor: 201
Časť: LOT-0202
Názov: LOTUL 202 - COMBINATII 2
Interný identifikátor: 202
Časť: LOT-0203
Názov: LOT 203 - COMBINATII 3
Interný identifikátor: 203
Časť: LOT-0204
Názov: DENUMIRE LOT 204 - COMBINATII 4
Interný identifikátor: 204
Časť: LOT-0205
Názov: DENUMIRE LOT 205 - ALFABLOCANT
Interný identifikátor: 205
Časť: LOT-0206
Názov: DENUMIRE LOT 206 - ANTI HTA2
Interný identifikátor: 206
Časť: LOT-0207
Názov: LOTUL 207 - SER 100
Interný identifikátor: 207
Hlavná klasifikácia (cpv): 33692400 Perfúzne roztoky
Časť: LOT-0208
Názov: LOT 208 - PROBIOTICE 1
Interný identifikátor: 208
Časť: LOT-0209
Názov: LOT 209 - PUDRA MASAJ
Interný identifikátor: 209
Časť: LOT-0210
Názov: LOT 210 - COMBINATII 5
Interný identifikátor: 210
Časť: LOT-0211
Názov: LOT 211 - COMBINATII 6
Interný identifikátor: 211
Časť: LOT-0212
Názov: LOT 212 - CORTIZON 1
Interný identifikátor: 212
Časť: LOT-0213
Názov: LOT 213 - ATB 7
Interný identifikátor: 213
Časť: LOT-0214
Názov: LOT 214 - SUBSTANTE 2
Interný identifikátor: 214
Časť: LOT-0215
Názov: LOT 215 - ATB 8
Interný identifikátor: 215
Časť: LOT-0216
Interný identifikátor: 216
Časť: LOT-0217
Názov: DENUMIRE LOT 217 - NITRATI
Interný identifikátor: 217
Časť: LOT-0218
Interný identifikátor: 218
Časť: LOT-0219
Interný identifikátor: 219
Časť: LOT-0220
Názov: DENUMIRE LOT 220 - COMBINATII 7
Interný identifikátor: 220
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 01
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33610000 Zdravila za zdravljene bolezni prebavil in presnove
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 12
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33612000 Zdravila za zdravljenje gastrointestinalnih funkcionalnih motenj
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 17
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33614000 Antidiaroiki, protivnetna in protimikrobna zdravila
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 19
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33690000 Različna zdravila
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 20
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33613000 Odvajala
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: 22
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33615100 Insulin
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: 23
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: 24
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: 25
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33616000 Vitamini
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: 26
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: 27
Sklop: LOT-0028
Notranji identifikator: 28
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 14774000 Kalcij
Sklop: LOT-0029
Notranji identifikator: 29
Sklop: LOT-0030
Notranji identifikator: 30
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 24965000 Encimi
Sklop: LOT-0031
Notranji identifikator: 31
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33621100 Antitrombotiki
Sklop: LOT-0032
Notranji identifikator: 32
Sklop: LOT-0033
Notranji identifikator: 33
Sklop: LOT-0034
Notranji identifikator: 34
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141127 Absorbcijska sredstva za ustavljanje krvavitev
Sklop: LOT-0035
Notranji identifikator: 35
Sklop: LOT-0036
Notranji identifikator: 36
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33621300 Zdravila za zdravljenje slabokrvnosti
Sklop: LOT-0037
Notranji identifikator: 37
Sklop: LOT-0038
Notranji identifikator: 38
Sklop: LOT-0039
Notranji identifikator: 39
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33622000 Zdravila za bolezni srca in ožilja
Sklop: LOT-0040
Notranji identifikator: 40
Sklop: LOT-0041
Notranji identifikator: 41
Sklop: LOT-0042
Notranji identifikator: 42
Sklop: LOT-0043
Notranji identifikator: 43
Sklop: LOT-0044
Notranji identifikator: 44
Sklop: LOT-0045
Notranji identifikator: 45
Sklop: LOT-0046
Notranji identifikator: 46
Sklop: LOT-0047
Notranji identifikator: 47
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33622100 Zdravila za bolezni srca
Sklop: LOT-0048
Notranji identifikator: 48
Sklop: LOT-0049
Notranji identifikator: 49
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33661700 Druga zdravila z delovanjem na živčevje
Sklop: LOT-0050
Notranji identifikator: 50
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 24313400 Nitrati
Sklop: LOT-0051
Notranji identifikator: 51
Sklop: LOT-0052
Notranji identifikator: 52
Sklop: LOT-0053
Notranji identifikator: 53
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33622300 Diuretiki
Sklop: LOT-0054
Notranji identifikator: 54
Sklop: LOT-0055
Notranji identifikator: 55
Sklop: LOT-0056
Notranji identifikator: 56
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33622400 Vazoprotektivi
Sklop: LOT-0057
Notranji identifikator: 57
Sklop: LOT-0058
Notranji identifikator: 58
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33622500 Antihemoroidiki za lokalno zdravljenje
Sklop: LOT-0059
Notranji identifikator: 59
Sklop: LOT-0060
Notranji identifikator: 60
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33622600 Zaviralci adrenergičnih receptorjev beta
Sklop: LOT-0061
Notranji identifikator: 61
Sklop: LOT-0062
Notranji identifikator: 62
Sklop: LOT-0063
Notranji identifikator: 63
Sklop: LOT-0064
Notranji identifikator: 64
Sklop: LOT-0065
Notranji identifikator: 65
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33622700 Zaviralci kalcijevih kanalčkov
Sklop: LOT-0066
Notranji identifikator: 66
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33622200 Antihipertenzivi
Sklop: LOT-0067
Notranji identifikator: 67
Sklop: LOT-0068
Notranji identifikator: 68
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33622800 Zdravila z delovanjem na renin-angiotenzinski sistem
Sklop: LOT-0069
Notranji identifikator: 69
Sklop: LOT-0070
Notranji identifikator: 70
Sklop: LOT-0071
Notranji identifikator: 71
Sklop: LOT-0072
Notranji identifikator: 72
Sklop: LOT-0073
Notranji identifikator: 73
Sklop: LOT-0074
Notranji identifikator: 74
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33631000 Zdravila za bolezni kože
Sklop: LOT-0075
Notranji identifikator: 75
Sklop: LOT-0076
Notranji identifikator: 76
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33632100 Zdravila s protivnetnim in protirevmatičnim učinkom
Sklop: LOT-0077
Notranji identifikator: 77
Sklop: LOT-0078
Notranji identifikator: 78
Sklop: LOT-0079
Notranji identifikator: 79
Sklop: LOT-0080
Notranji identifikator: 80
Sklop: LOT-0081
Notranji identifikator: 81
Sklop: LOT-0082
Notranji identifikator: 82
Sklop: LOT-0083
Notranji identifikator: 83
Sklop: LOT-0084
Notranji identifikator: 84
Sklop: LOT-0085
Notranji identifikator: 85
Sklop: LOT-0086
Notranji identifikator: 86
Sklop: LOT-0087
Notranji identifikator: 87
Sklop: LOT-0088
Notranji identifikator: 88
Sklop: LOT-0089
Notranji identifikator: 89
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33632200 Mišični relaksansi
Sklop: LOT-0090
Notranji identifikator: 90
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33661100 Anestetiki
Sklop: LOT-0091
Notranji identifikator: 91
Sklop: LOT-0092
Notranji identifikator: 92
Sklop: LOT-0093
Notranji identifikator: 93
Sklop: LOT-0094
Notranji identifikator: 94
Sklop: LOT-0095
Notranji identifikator: 95
Sklop: LOT-0096
Notranji identifikator: 96
Sklop: LOT-0097
Notranji identifikator: 97
Sklop: LOT-0098
Notranji identifikator: 98
Sklop: LOT-0099
Notranji identifikator: 99
Sklop: LOT-0100
Notranji identifikator: 100
Sklop: LOT-0101
Notranji identifikator: 101
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33631400 Antibiotiki in kemoterapevtiki za uporabo v dermatologiji
Sklop: LOT-0102
Notranji identifikator: 102
Sklop: LOT-0103
Notranji identifikator: 103
Sklop: LOT-0104
Notranji identifikator: 104
Sklop: LOT-0105
Notranji identifikator: 105
Sklop: LOT-0106
Notranji identifikator: 106
Sklop: LOT-0107
Notranji identifikator: 107
Sklop: LOT-0108
Notranji identifikator: 108
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33651100 Zdravila za sistemsko zdravljenje bakterijskih infekcij
Sklop: LOT-0109
Notranji identifikator: 109
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33651600 Cepiva
Sklop: LOT-0110
Notranji identifikator: 110
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33662100 Zdravila za zdravljenje očesnih bolezni
Sklop: LOT-0111
Notranji identifikator: 111
Sklop: LOT-0112
Notranji identifikator: 112
Sklop: LOT-0113
Notranji identifikator: 113
Sklop: LOT-0114
Notranji identifikator: 114
Sklop: LOT-0115
Notranji identifikator: 115
Sklop: LOT-0116
Notranji identifikator: 116
Sklop: LOT-0117
Notranji identifikator: 117
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33674000 Zdravila za zdravljenje kašlja in prehlada
Sklop: LOT-0118
Notranji identifikator: 118
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33675000 Antihistaminiki za sistemsko zdravljenje
Sklop: LOT-0119
Notranji identifikator: 119
Sklop: LOT-0120
Notranji identifikator: 120
Sklop: LOT-0121
Notranji identifikator: 121
Sklop: LOT-0122
Notranji identifikator: 122
Sklop: LOT-0123
Notranji identifikator: 123
Sklop: LOT-0124
Notranji identifikator: 124
Sklop: LOT-0125
Notranji identifikator: 125
Sklop: LOT-0126
Notranji identifikator: 126
Sklop: LOT-0127
Notranji identifikator: 127
Sklop: LOT-0128
Notranji identifikator: 128
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33661500 Psiholeptiki
Sklop: LOT-0129
Notranji identifikator: 129
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33661200 Analgetiki
Sklop: LOT-0130
Notranji identifikator: 130
Sklop: LOT-0131
Notranji identifikator: 131
Sklop: LOT-0132
Notranji identifikator: 132
Sklop: LOT-0133
Notranji identifikator: 133
Sklop: LOT-0134
Notranji identifikator: 134
Sklop: LOT-0135
Notranji identifikator: 135
Sklop: LOT-0136
Notranji identifikator: 136
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33661300 Antiepileptiki
Sklop: LOT-0137
Notranji identifikator: 137
Sklop: LOT-0138
Notranji identifikator: 138
Sklop: LOT-0139
Notranji identifikator: 139
Sklop: LOT-0140
Notranji identifikator: 140
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33661000 Zdravila z delovanjem na živčevje
Sklop: LOT-0141
Notranji identifikator: 141
Sklop: LOT-0142
Notranji identifikator: 142
Sklop: LOT-0143
Notranji identifikator: 143
Sklop: LOT-0144
Notranji identifikator: 144
Sklop: LOT-0145
Notranji identifikator: 145
Sklop: LOT-0146
Notranji identifikator: 146
Sklop: LOT-0147
Notranji identifikator: 147
Sklop: LOT-0148
Notranji identifikator: 148
Sklop: LOT-0149
Notranji identifikator: 149
Sklop: LOT-0150
Notranji identifikator: 150
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141540 Albumin
Sklop: LOT-0151
Notranji identifikator: 151
Sklop: LOT-0152
Notranji identifikator: 152
Sklop: LOT-0153
Notranji identifikator: 153
Sklop: LOT-0154
Notranji identifikator: 154
Sklop: LOT-0155
Notranji identifikator: 155
Sklop: LOT-0156
Notranji identifikator: 156
Sklop: LOT-0157
Notranji identifikator: 157
Sklop: LOT-0158
Notranji identifikator: 158
Sklop: LOT-0159
Notranji identifikator: 159
Sklop: LOT-0160
Notranji identifikator: 160
Sklop: LOT-0161
Notranji identifikator: 161
Sklop: LOT-0162
Notranji identifikator: 162
Sklop: LOT-0163
Notranji identifikator: 163
Sklop: LOT-0164
Notranji identifikator: 164
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33692000 Medicinske raztopine
Sklop: LOT-0165
Notranji identifikator: 165
Sklop: LOT-0166
Notranji identifikator: 166
Sklop: LOT-0167
Notranji identifikator: 167
Sklop: LOT-0168
Notranji identifikator: 168
Sklop: LOT-0169
Notranji identifikator: 169
Sklop: LOT-0170
Notranji identifikator: 170
Sklop: LOT-0171
Notranji identifikator: 171
Sklop: LOT-0172
Notranji identifikator: 172
Sklop: LOT-0173
Notranji identifikator: 173
Sklop: LOT-0174
Notranji identifikator: 174
Sklop: LOT-0175
Notranji identifikator: 175
Sklop: LOT-0176
Notranji identifikator: 176
Sklop: LOT-0177
Notranji identifikator: 177
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33692210 Hranilne raztopine za parenteralno prehranjevanje
Sklop: LOT-0178
Notranji identifikator: 178
Sklop: LOT-0179
Notranji identifikator: 179
Sklop: LOT-0180
Notranji identifikator: 180
Sklop: LOT-0181
Notranji identifikator: 181
Sklop: LOT-0182
Notranji identifikator: 182
Sklop: LOT-0183
Notranji identifikator: 183
Sklop: LOT-0184
Notranji identifikator: 184
Sklop: LOT-0185
Notranji identifikator: 185
Sklop: LOT-0186
Notranji identifikator: 186
Sklop: LOT-0187
Notranji identifikator: 187
Sklop: LOT-0188
Notranji identifikator: 188
Sklop: LOT-0189
Notranji identifikator: 189
Sklop: LOT-0190
Notranji identifikator: 190
Sklop: LOT-0191
Notranji identifikator: 191
Sklop: LOT-0192
Notranji identifikator: 192
Sklop: LOT-0193
Notranji identifikator: 193
Sklop: LOT-0194
Notranji identifikator: 194
Sklop: LOT-0195
Notranji identifikator: 195
Sklop: LOT-0196
Notranji identifikator: 196
Sklop: LOT-0197
Notranji identifikator: 197
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33615000 Zdravila za zdravljenje diabetesa
Sklop: LOT-0198
Notranji identifikator: 198
Sklop: LOT-0199
Notranji identifikator: 199
Sklop: LOT-0200
Notranji identifikator: 200
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33631600 Antiseptiki in dezinficiensi
Sklop: LOT-0201
Notranji identifikator: 201
Sklop: LOT-0202
Notranji identifikator: 202
Sklop: LOT-0203
Notranji identifikator: 203
Sklop: LOT-0204
Notranji identifikator: 204
Sklop: LOT-0205
Notranji identifikator: 205
Sklop: LOT-0206
Notranji identifikator: 206
Sklop: LOT-0207
Notranji identifikator: 207
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33692400 Perfuzijske raztopine
Sklop: LOT-0208
Notranji identifikator: 208
Sklop: LOT-0209
Notranji identifikator: 209
Sklop: LOT-0210
Notranji identifikator: 210
Sklop: LOT-0211
Notranji identifikator: 211
Sklop: LOT-0212
Notranji identifikator: 212
Sklop: LOT-0213
Notranji identifikator: 213
Sklop: LOT-0214
Notranji identifikator: 214
Sklop: LOT-0215
Notranji identifikator: 215
Sklop: LOT-0216
Notranji identifikator: 216
Sklop: LOT-0217
Notranji identifikator: 217
Sklop: LOT-0218
Notranji identifikator: 218
Sklop: LOT-0219
Notranji identifikator: 219
Sklop: LOT-0220
Notranji identifikator: 220
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 01
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: CF ANEXA
Intern identifierare: 1
Huvudklassificering (cpv): 33610000 Läkemedel för matsmältningsorgan och ämnesomsättning
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: 12
Huvudklassificering (cpv): 33612000 Medel vid funktionella mag-tarmsymtom
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: 13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: 16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: 17
Huvudklassificering (cpv): 33614000 Antidiarroika och medel vid intestinala infektioner och inflammationer
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: 18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Intern identifierare: 19
Huvudklassificering (cpv): 33690000 Varia
Del (anbudsområde): LOT-0020
Intern identifierare: 20
Huvudklassificering (cpv): 33613000 Laxantia
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: 21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Intern identifierare: 22
Huvudklassificering (cpv): 33615100 Insulin
Del (anbudsområde): LOT-0023
Intern identifierare: 23
Del (anbudsområde): LOT-0024
Intern identifierare: 24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Intern identifierare: 25
Huvudklassificering (cpv): 33616000 Vitaminer
Del (anbudsområde): LOT-0026
Intern identifierare: 26
Del (anbudsområde): LOT-0027
Intern identifierare: 27
Del (anbudsområde): LOT-0028
Intern identifierare: 28
Huvudklassificering (cpv): 14774000 Kalcium
Del (anbudsområde): LOT-0029
Intern identifierare: 29
Del (anbudsområde): LOT-0030
Intern identifierare: 30
Huvudklassificering (cpv): 24965000 Enzymer
Del (anbudsområde): LOT-0031
Intern identifierare: 31
Huvudklassificering (cpv): 33621100 Antikoagulantia
Del (anbudsområde): LOT-0032
Intern identifierare: 32
Del (anbudsområde): LOT-0033
Intern identifierare: 33
Del (anbudsområde): LOT-0034
Intern identifierare: 34
Huvudklassificering (cpv): 33141127 Resorberbara hemostatika
Del (anbudsområde): LOT-0035
Intern identifierare: 35
Del (anbudsområde): LOT-0036
Intern identifierare: 36
Huvudklassificering (cpv): 33621300 Medel vid anemier
Del (anbudsområde): LOT-0037
Intern identifierare: 37
Del (anbudsområde): LOT-0038
Intern identifierare: 38
Del (anbudsområde): LOT-0039
Intern identifierare: 39
Huvudklassificering (cpv): 33622000 Läkemedel för hjärta och kretslopp
Del (anbudsområde): LOT-0040
Intern identifierare: 40
Del (anbudsområde): LOT-0041
Intern identifierare: 41
Del (anbudsområde): LOT-0042
Intern identifierare: 42
Del (anbudsområde): LOT-0043
Intern identifierare: 43
Del (anbudsområde): LOT-0044
Intern identifierare: 44
Del (anbudsområde): LOT-0045
Intern identifierare: 45
Del (anbudsområde): LOT-0046
Intern identifierare: 46
Del (anbudsområde): LOT-0047
Intern identifierare: 47
Huvudklassificering (cpv): 33622100 Medel vid hjärtsjukdomar
Del (anbudsområde): LOT-0048
Intern identifierare: 48
Del (anbudsområde): LOT-0049
Intern identifierare: 49
Huvudklassificering (cpv): 33661700 Övriga medel med verkan på nervsystemet
Del (anbudsområde): LOT-0050
Intern identifierare: 50
Huvudklassificering (cpv): 24313400 Nitrater
Del (anbudsområde): LOT-0051
Intern identifierare: 51
Del (anbudsområde): LOT-0052
Intern identifierare: 52
Del (anbudsområde): LOT-0053
Intern identifierare: 53
Huvudklassificering (cpv): 33622300 Diuretika
Del (anbudsområde): LOT-0054
Intern identifierare: 54
Del (anbudsområde): LOT-0055
Intern identifierare: 55
Del (anbudsområde): LOT-0056
Intern identifierare: 56
Huvudklassificering (cpv): 33622400 Medel vid hemorrojder och varicer
Del (anbudsområde): LOT-0057
Intern identifierare: 57
Del (anbudsområde): LOT-0058
Intern identifierare: 58
Huvudklassificering (cpv): 33622500 Antihemorrojdalia utvärtes medel
Del (anbudsområde): LOT-0059
Intern identifierare: 59
Del (anbudsområde): LOT-0060
Intern identifierare: 60
Huvudklassificering (cpv): 33622600 Beta-receptorblockerande medel
Del (anbudsområde): LOT-0061
Intern identifierare: 61
Del (anbudsområde): LOT-0062
Intern identifierare: 62
Del (anbudsområde): LOT-0063
Intern identifierare: 63
Del (anbudsområde): LOT-0064
Intern identifierare: 64
Del (anbudsområde): LOT-0065
Intern identifierare: 65
Huvudklassificering (cpv): 33622700 Kalciumantagonister
Del (anbudsområde): LOT-0066
Intern identifierare: 66
Huvudklassificering (cpv): 33622200 Antihypertensiva medel
Del (anbudsområde): LOT-0067
Intern identifierare: 67
Del (anbudsområde): LOT-0068
Intern identifierare: 68
Huvudklassificering (cpv): 33622800 Medel som påverkar renin-angiotensinsystemet
Del (anbudsområde): LOT-0069
Intern identifierare: 69
Del (anbudsområde): LOT-0070
Intern identifierare: 70
Del (anbudsområde): LOT-0071
Intern identifierare: 71
Del (anbudsområde): LOT-0072
Intern identifierare: 72
Del (anbudsområde): LOT-0073
Intern identifierare: 73
Del (anbudsområde): LOT-0074
Intern identifierare: 74
Huvudklassificering (cpv): 33631000 Hudläkemedel
Del (anbudsområde): LOT-0075
Intern identifierare: 75
Del (anbudsområde): LOT-0076
Intern identifierare: 76
Huvudklassificering (cpv): 33632100 Antiinflammatoriska och antireumatiska medel
Del (anbudsområde): LOT-0077
Intern identifierare: 77
Del (anbudsområde): LOT-0078
Intern identifierare: 78
Del (anbudsområde): LOT-0079
Intern identifierare: 79
Del (anbudsområde): LOT-0080
Intern identifierare: 80
Del (anbudsområde): LOT-0081
Intern identifierare: 81
Del (anbudsområde): LOT-0082
Intern identifierare: 82
Del (anbudsområde): LOT-0083
Intern identifierare: 83
Del (anbudsområde): LOT-0084
Intern identifierare: 84
Del (anbudsområde): LOT-0085
Intern identifierare: 85
Del (anbudsområde): LOT-0086
Intern identifierare: 86
Del (anbudsområde): LOT-0087
Intern identifierare: 87
Del (anbudsområde): LOT-0088
Intern identifierare: 88
Del (anbudsområde): LOT-0089
Intern identifierare: 89
Huvudklassificering (cpv): 33632200 Muskelavslappnande medel
Del (anbudsområde): LOT-0090
Intern identifierare: 90
Huvudklassificering (cpv): 33661100 Anestetika
Del (anbudsområde): LOT-0091
Intern identifierare: 91
Del (anbudsområde): LOT-0092
Intern identifierare: 92
Del (anbudsområde): LOT-0093
Intern identifierare: 93
Del (anbudsområde): LOT-0094
Intern identifierare: 94
Del (anbudsområde): LOT-0095
Intern identifierare: 95
Del (anbudsområde): LOT-0096
Intern identifierare: 96
Del (anbudsområde): LOT-0097
Intern identifierare: 97
Del (anbudsområde): LOT-0098
Intern identifierare: 98
Del (anbudsområde): LOT-0099
Intern identifierare: 99
Del (anbudsområde): LOT-0100
Intern identifierare: 100
Del (anbudsområde): LOT-0101
Intern identifierare: 101
Huvudklassificering (cpv): 33631400 Antibiotika och kemoterapeutika för dermatologiskt bruk
Del (anbudsområde): LOT-0102
Intern identifierare: 102
Del (anbudsområde): LOT-0103
Intern identifierare: 103
Del (anbudsområde): LOT-0104
Intern identifierare: 104
Del (anbudsområde): LOT-0105
Intern identifierare: 105
Del (anbudsområde): LOT-0106
Intern identifierare: 106
Del (anbudsområde): LOT-0107
Intern identifierare: 107
Del (anbudsområde): LOT-0108
Intern identifierare: 108
Huvudklassificering (cpv): 33651100 Antibakteriella medel för systemiskt bruk
Del (anbudsområde): LOT-0109
Intern identifierare: 109
Huvudklassificering (cpv): 33651600 Vacciner
Del (anbudsområde): LOT-0110
Intern identifierare: 110
Huvudklassificering (cpv): 33662100 Medel vid ögonsjukdomar
Del (anbudsområde): LOT-0111
Intern identifierare: 111
Del (anbudsområde): LOT-0112
Intern identifierare: 112
Del (anbudsområde): LOT-0113
Intern identifierare: 113
Del (anbudsområde): LOT-0114
Intern identifierare: 114
Del (anbudsområde): LOT-0115
Intern identifierare: 115
Del (anbudsområde): LOT-0116
Intern identifierare: 116
Del (anbudsområde): LOT-0117
Intern identifierare: 117
Huvudklassificering (cpv): 33674000 Hostmedel
Del (anbudsområde): LOT-0118
Intern identifierare: 118
Huvudklassificering (cpv): 33675000 Antihistaminer för systemiskt bruk
Del (anbudsområde): LOT-0119
Intern identifierare: 119
Del (anbudsområde): LOT-0120
Intern identifierare: 120
Del (anbudsområde): LOT-0121
Intern identifierare: 121
Del (anbudsområde): LOT-0122
Intern identifierare: 122
Del (anbudsområde): LOT-0123
Intern identifierare: 123
Del (anbudsområde): LOT-0124
Intern identifierare: 124
Del (anbudsområde): LOT-0125
Intern identifierare: 125
Del (anbudsområde): LOT-0126
Intern identifierare: 126
Del (anbudsområde): LOT-0127
Intern identifierare: 127
Del (anbudsområde): LOT-0128
Intern identifierare: 128
Huvudklassificering (cpv): 33661500 Neuroleptika, lugnande medel och sömnmedel
Del (anbudsområde): LOT-0129
Intern identifierare: 129
Huvudklassificering (cpv): 33661200 Analgetika
Del (anbudsområde): LOT-0130
Intern identifierare: 130
Del (anbudsområde): LOT-0131
Intern identifierare: 131
Del (anbudsområde): LOT-0132
Intern identifierare: 132
Del (anbudsområde): LOT-0133
Intern identifierare: 133
Del (anbudsområde): LOT-0134
Intern identifierare: 134
Del (anbudsområde): LOT-0135
Intern identifierare: 135
Del (anbudsområde): LOT-0136
Intern identifierare: 136
Huvudklassificering (cpv): 33661300 Antiepileptika
Del (anbudsområde): LOT-0137
Intern identifierare: 137
Del (anbudsområde): LOT-0138
Intern identifierare: 138
Del (anbudsområde): LOT-0139
Intern identifierare: 139
Del (anbudsområde): LOT-0140
Intern identifierare: 140
Huvudklassificering (cpv): 33661000 Läkemedel som verkar på nervsystemet
Del (anbudsområde): LOT-0141
Intern identifierare: 141
Del (anbudsområde): LOT-0142
Intern identifierare: 142
Del (anbudsområde): LOT-0143
Intern identifierare: 143
Del (anbudsområde): LOT-0144
Intern identifierare: 144
Del (anbudsområde): LOT-0145
Intern identifierare: 145
Del (anbudsområde): LOT-0146
Intern identifierare: 146
Del (anbudsområde): LOT-0147
Intern identifierare: 147
Del (anbudsområde): LOT-0148
Intern identifierare: 148
Del (anbudsområde): LOT-0149
Intern identifierare: 149
Del (anbudsområde): LOT-0150
Intern identifierare: 150
Huvudklassificering (cpv): 33141540 Albumin
Del (anbudsområde): LOT-0151
Intern identifierare: 151
Del (anbudsområde): LOT-0152
Intern identifierare: 152
Del (anbudsområde): LOT-0153
Intern identifierare: 153
Del (anbudsområde): LOT-0154
Intern identifierare: 154
Del (anbudsområde): LOT-0155
Intern identifierare: 155
Del (anbudsområde): LOT-0156
Intern identifierare: 156
Del (anbudsområde): LOT-0157
Intern identifierare: 157
Del (anbudsområde): LOT-0158
Intern identifierare: 158
Del (anbudsområde): LOT-0159
Intern identifierare: 159
Del (anbudsområde): LOT-0160
Intern identifierare: 160
Del (anbudsområde): LOT-0161
Intern identifierare: 161
Del (anbudsområde): LOT-0162
Intern identifierare: 162
Del (anbudsområde): LOT-0163
Intern identifierare: 163
Del (anbudsområde): LOT-0164
Intern identifierare: 164
Huvudklassificering (cpv): 33692000 Farmaceutiska lösningar
Del (anbudsområde): LOT-0165
Intern identifierare: 165
Del (anbudsområde): LOT-0166
Intern identifierare: 166
Del (anbudsområde): LOT-0167
Intern identifierare: 167
Del (anbudsområde): LOT-0168
Intern identifierare: 168
Del (anbudsområde): LOT-0169
Intern identifierare: 169
Del (anbudsområde): LOT-0170
Intern identifierare: 170
Del (anbudsområde): LOT-0171
Intern identifierare: 171
Del (anbudsområde): LOT-0172
Intern identifierare: 172
Del (anbudsområde): LOT-0173
Intern identifierare: 173
Del (anbudsområde): LOT-0174
Intern identifierare: 174
Del (anbudsområde): LOT-0175
Intern identifierare: 175
Del (anbudsområde): LOT-0176
Intern identifierare: 176
Del (anbudsområde): LOT-0177
Intern identifierare: 177
Huvudklassificering (cpv): 33692210 Parenterala näringslösningar
Del (anbudsområde): LOT-0178
Intern identifierare: 178
Del (anbudsområde): LOT-0179
Intern identifierare: 179
Del (anbudsområde): LOT-0180
Intern identifierare: 180
Del (anbudsområde): LOT-0181
Intern identifierare: 181
Del (anbudsområde): LOT-0182
Intern identifierare: 182
Del (anbudsområde): LOT-0183
Intern identifierare: 183
Del (anbudsområde): LOT-0184
Intern identifierare: 184
Del (anbudsområde): LOT-0185
Intern identifierare: 185
Del (anbudsområde): LOT-0186
Intern identifierare: 186
Del (anbudsområde): LOT-0187
Intern identifierare: 187
Del (anbudsområde): LOT-0188
Intern identifierare: 188
Del (anbudsområde): LOT-0189
Intern identifierare: 189
Del (anbudsområde): LOT-0190
Intern identifierare: 190
Del (anbudsområde): LOT-0191
Intern identifierare: 191
Del (anbudsområde): LOT-0192
Intern identifierare: 192
Del (anbudsområde): LOT-0193
Intern identifierare: 193
Del (anbudsområde): LOT-0194
Intern identifierare: 194
Del (anbudsområde): LOT-0195
Intern identifierare: 195
Del (anbudsområde): LOT-0196
Intern identifierare: 196
Del (anbudsområde): LOT-0197
Intern identifierare: 197
Huvudklassificering (cpv): 33615000 Diabetesmedel
Del (anbudsområde): LOT-0198
Intern identifierare: 198
Del (anbudsområde): LOT-0199
Intern identifierare: 199
Del (anbudsområde): LOT-0200
Intern identifierare: 200
Huvudklassificering (cpv): 33631600 Antiseptika och desinfektionsmedel
Del (anbudsområde): LOT-0201
Intern identifierare: 201
Del (anbudsområde): LOT-0202
Intern identifierare: 202
Del (anbudsområde): LOT-0203
Intern identifierare: 203
Del (anbudsområde): LOT-0204
Intern identifierare: 204
Del (anbudsområde): LOT-0205
Intern identifierare: 205
Del (anbudsområde): LOT-0206
Intern identifierare: 206
Del (anbudsområde): LOT-0207
Intern identifierare: 207
Huvudklassificering (cpv): 33692400 Perfusionslösningar
Del (anbudsområde): LOT-0208
Intern identifierare: 208
Del (anbudsområde): LOT-0209
Intern identifierare: 209
Del (anbudsområde): LOT-0210
Intern identifierare: 210
Del (anbudsområde): LOT-0211
Intern identifierare: 211
Del (anbudsområde): LOT-0212
Intern identifierare: 212
Del (anbudsområde): LOT-0213
Intern identifierare: 213
Del (anbudsområde): LOT-0214
Intern identifierare: 214
Del (anbudsområde): LOT-0215
Intern identifierare: 215
Del (anbudsområde): LOT-0216
Intern identifierare: 216
Del (anbudsområde): LOT-0217
Intern identifierare: 217
Del (anbudsområde): LOT-0218
Intern identifierare: 218
Del (anbudsområde): LOT-0219
Intern identifierare: 219
Del (anbudsområde): LOT-0220
Intern identifierare: 220