2. Процедура
Процедура
Заглавие: Kompleksowa realizacja kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej tematyki adaptacji do zmiany klimatu w ramach projektu LIFE DREAM CITIES
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie i przeprowadzenie kompleksowej kampanii informacyjno-edukacyjnej, dotyczącej problematyki adaptacji do zmiany klimatu, na terenie województwa małopolskiego w ramach projektu LIFE DREAM CITIES "Projektowanie i realizacja wzorcowej adaptacji wśród miast średniej wielkości – "Małopolska gotowa na adaptację. W ramach zamówienia: opracowana zostanie kreatywna i angażująca koncepcja kampanii edukacyjno-informacyjnej, dotyczącej tematyki adaptacji miast do zmiany klimatu oraz roli rozwiązań opartych na przyrodzie na terenie województwa małopolskiego. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz, będący jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy – który stanowi załącznik nr 1C do swz. 4. Zamawiający określa, że Wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego majątkowych praw autorskich, zgodnie z umową. 5. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 6. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej ) oraz ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej: LIFE DREAM CITIES „Projektowanie i realizacja wzorcowej adaptacji wśród miast średniej wielkości – "Małopolska gotowa na adaptację"" (101158113 — LIFE23-CCA-PL-LIFE DREAM CITIES 7. Kod CPV: 79341400-0 Usługi prowadzenia kampanii reklamowych. 8. Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 174165,00 zł netto. 9. Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę na sfinansowanie zamówienia wynoszącą 220000,00 zł brutto.
Вътрешен идентификатор: SR-XI.052.35.3.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej i zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało przekazane do publikacji w dniu 01/12/2025 r. i opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii 796662-2025 Europejskiej pod numerem: 2025-OJS232-00796662-pl-ts (Numer wydania Dz.U. S: 232/2025, Numer publikacji ogłoszenia: 796662-2025 z dnia 02/12/2025 r.).
Основни характеристики на процедурата: 1) 1. Przed zawarciem umowy wykonawca zobowiązany jest wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy, w wysokości 2% ceny całkowitej podanej w ofercie. 2. Zabezpieczenie należytego wykonania umowy może być wnoszone według wyboru wykonawcy w jednej lub w kilku formach wymienionych w art. 450 ust. 1 ustawy. 3. Zabezpieczenie wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy: 07 1020 2892 0000 5802 0667 3828 z dopiskiem: Wpłata zabezpieczenia należytego wykonania umowy w postępowaniu pn. „Kompleksowa realizacja kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej tematyki adaptacji do zmiany klimatu w ramach projektu LIFE DREAM CITIES SR-XI.052.35.3.2026”. 2) Zamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (t. j. Dz.U. z 2024 poz. 1320 z późn. zm. ) zwaną dalej ustawą. 3) Zamawiający zgodnie z art. 139 i nast. ustawy najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia. 4) Klauzule informacyjne z art. 13 i 14 RODO ujęte są w załącznikach nr 1A i nr 1B do SWZ. Zamawiający wymaga złożenia przez wykonawcę wraz z ofertą oświadczenia o wypełnieniu obowiązków informacyjnych, przewidzianych w art. 13 oraz jeśli dotyczy art. 14 RODO – oświadczenie jest ujęte w formularzu oferty. Informacje o sposobie porozumiewania się zamawiającego z wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń lub dokumentów, a także wskazanie osób uprawnionych do porozumiewania się z wykonawcami oraz forma składania dokumentów są określone w swz.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79341400 Услуги, свързани с рекламни кампании
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
402971-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Tjenester i forbindelse med reklamekampagner – Kompleksowa realizacja kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej tematyki adaptacji do zmiany klimatu w ramach projektu LIFE DREAM CITIES
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDSR-XI.052.35.3.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedureja
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79341400 Tjenester i forbindelse med reklamekampagner
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
402971-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόSR-XI.052.35.3.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79341400 Υπηρεσίες διαφημιστικής εκστρατείας
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Internal identifier: SR-XI.052.35.3.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79341400 Advertising campaign services
5. Lot
Lot: LOT-0001
402971-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoSR-XI.052.35.3.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está acelerado
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79341400 Servicios de campañas de publicidad
5. Lote
LoteLOT-0001
402971-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusSR-XI.052.35.3.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusjah
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 79341400 Reklaamikampaaniateenused
5. Osa
OsaLOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: SR-XI.052.35.3.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: 1) 1. Przed zawarciem umowy wykonawca zobowiązany jest wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy, w wysokości 2% ceny całkowitej podanej w ofercie. 2. Zabezpieczenie należytego wykonania umowy może być wnoszone według wyboru wykonawcy w jednej lub w kilku formach wymienionych w art. 450 ust. 1 ustawy. 3. Zabezpieczenie wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy: 07 1020 2892 0000 5802 0667 3828 z dopiskiem: Wpłata zabezpieczenia należytego wykonania umowy w postępowaniu pn. „Kompleksowa realizacja kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej tematyki adaptacji do zmiany klimatu w ramach projektu LIFE DREAM CITIES SR-XI.052.35.3.2026”. 2) Zamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (t. j. Dz.U. z 2024 poz. 1320 z późn. zm. ) zwaną dalej ustawą. 3) Zamawiający zgodnie z art. 139 i nast. ustawy najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia. 4) Klauzule informacyjne z art. 13 i 14 RODO ujęte są w załącznikach nr 1A i nr 1B do SWZ. Zamawiający wymaga złożenia przez wykonawcę wraz z ofertą oświadczenia o wypełnieniu obowiązków informacyjnych, przewidzianych w art. 13 oraz jeśli dotyczy art. 14 RODO – oświadczenie jest ujęte w formularzu oferty. Informacje o sposobie porozumiewania się zamawiającego z wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń lub dokumentów, a także wskazanie osób uprawnionych do porozumiewania się z wykonawcami oraz forma składania dokumentów są określone w swz.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 79341400 Services de campagne publicitaire
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: SR-XI.052.35.3.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79341400 Servizi di campagne pubblicitarie
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
402971-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusSR-XI.052.35.3.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintataip
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79341400 Reklamos kampanijų paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Iekšējais identifikators: SR-XI.052.35.3.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79341400 Reklāmas kampaņu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: SR-XI.052.35.3.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79341400 Servizzi ta' kampanji tar-reklamar
5. Lott
Lott: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79341400 Serviços de campanhas publicitárias
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79341400 Servicii de campanii de publicitate
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: SR-XI.052.35.3.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79341400 Storitve oglaševalskih kampanj
5. Sklop
Sklop: LOT-0001