2. Процедура
Процедура
Заглавие: Poskytování telekomunikačních služeb pro Královéhradecký kraj
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování hovorových a nehovorových služeb elektronických komunikací poskytovaných prostřednictvím sítí elektronických komunikací a zajištění souvisejících dodávek a služeb v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Вътрешен идентификатор: CIRI/2026/157
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: otevřené zadávací řízení nadlimitní veřejné zakázky, zadávané v souladu s příslušnými ustanoveními ZZVZ.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 64200000 Далекосъобщителни услуги
Допълнителна класификация (cpv): 64210000 Услуги по пренос на данни и съобщения, 64211000 Обществени телефонни услуги, 64212000 Мобилни радиотелефонни услуги, 64215000 IP телефонни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 zákona vyhrazuje právo použít jednací řízení bez uveřejnění na poskytnutí nových služeb s předpokládanou hodnotou do 30.000.000 Kč bez DPH. Předmět opčního práva bude stejný s předmětem této veřejné zakázky. Zadavatel si vyhrazuje, že opční právo může být uplatněno opakovaně, maximálně však do výše jeho předpokládané hodnoty. Dodavatel je povinen zadavateli nové služby nabídnout v požadovaném rozsahu. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona dále vyhrazuje, že ceny za služby účtované dle uzavřené rámcové dohody lze každoročně navýšit o inflaci, a to vždy k 1. dubnu příslušného roku, počínaje 01.04.2029. Bližší informace viz zadávací podmínky veřejné zakázky, konkrétně pak návrh rámcové dohody.
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CIRI/2026/157
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 64200000 Υπηρεσίες τηλεπικοινωνιών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 64210000 Υπηρεσίες τηλεφωνίας και μετάδοσης δεδομένων, 64211000 Υπηρεσίες δημόσιας τηλεφωνίας, 64212000 Υπηρεσίες κινητής τηλεφωνίας, 64215000 Υπηρεσίες τηλεφωνίας πρωτοκόλλου Διαδικτύου (IP)
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: CIRI/2026/157
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 64200000 Servicios de telecomunicaciones
Clasificación adicional (cpv): 64210000 Servicios telefónicos y de transmisión de datos, 64211000 Servicios de teléfonos públicos, 64212000 Servicios de telefonía móvil, 64215000 Servicios telefónicos PI
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: CIRI/2026/157
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 64200000 Telekommunikatsiooniteenused
Täiendav liigitus (cpv): 64210000 Telefoni- ja andmeedastusteenused, 64211000 Üldkasutatava telefoni teenused, 64212000 Mobiiltelefoniteenused, 64215000 IP-telefoniteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: CIRI/2026/157
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 64200000 Telecommunications services
Aicmiú breise (cpv): 64210000 Telephone and data transmission services, 64211000 Public-telephone services, 64212000 Mobile-telephone services, 64215000 IP telephone services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: CIRI/2026/157
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 64200000 Servizi di telecomunicazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 64210000 Servizi telefonici e di trasmissione dati, 64211000 Servizi telefonici pubblici, 64212000 Servizi di telefonia mobili, 64215000 Servizi telefonici IP
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: CIRI/2026/157
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 64200000 Telekomunikacijų paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 64210000 Telefono ryšio ir duomenų perdavimo paslaugos, 64211000 Viešojo telefono ryšio paslaugos, 64212000 Viešojo judriojo telefono ryšio paslaugos, 64215000 IP telefonijos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: CIRI/2026/157
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 64200000 Telekomunikāciju pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 64210000 Telefona un datu pārraides pakalpojumi, 64211000 Sabiedrisko telefonu pakalpojumi, 64212000 Mobilo telefonu pakalpojumi, 64215000 IP telefonijas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
402974-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Servizzi tat-telekomunikazzjonijiet – Poskytování telekomunikačních služeb pro Královéhradecký kraj
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internCIRI/2026/157
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 64200000 Servizzi tat-telekomunikazzjonijiet
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 64210000 Servizzi tat-trasmissjoni tal-telefon u tad-data, 64211000 Servizzi tal-telefoni pubbliċi, 64212000 Servizzi tal-telefoni ċellulari, 64215000 Servizzi tat-telefown IP
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: CIRI/2026/157
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64200000 Telecommunicatiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 64210000 Telefoon- en datatransmissiediensten, 64211000 Openbaretelefoondiensten, 64212000 Mobieletelefoondiensten, 64215000 IP-telefoondiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Wewnętrzny identyfikator: CIRI/2026/157
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 64200000 Usługi telekomunikacyjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 64210000 Usługi telefoniczne i przesyłu danych, 64211000 Publiczne usługi telefoniczne, 64212000 Usługi telefonii komórkowej, 64215000 Usługi telefonii internetowej (IP)
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 64200000 Serviços de telecomunicações
Classificação adicional (cpv): 64210000 Serviços telefónicos e de transmissão de dados, 64211000 Serviços relacionados com telefones públicos, 64212000 Serviços de telefonia móvel, 64215000 Serviços telefónicos IP
Opções:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: CIRI/2026/157
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 64200000 Telekomunikačné služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 64210000 Telefónne služby a prenos údajov, 64211000 Verejné telefónne služby, 64212000 Mobilné telefónne služby, 64215000 Telefónne služby prostredníctvom IP
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti: