2. Процедура
Процедура
Заглавие: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ YTΕMΕΘ ΑΠΟ ΥΛΙΚΑ - ΚΟΠΗ ΧΟΡΤΩΝ ΠΟΥ ΕΜΠΟΔΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΟΡΑΤΟΤΗΤΑ (2025 - 2027)
Описание: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή, για δύο (2) έτη, υπηρεσιών συντήρησης πρασίνου και κοινοχρήστων χώρων επί του εθνικού οδικού δικτύου και επαρχιακού οδικού δικτύου αρμοδιότητας Μ.Ε. Θεσσαλονίκης.
Вътрешен идентификатор: 736/2026_Π.Ε._Π.Κ.Μ.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 77340000 Услуги по декоративно окастряне и подрязване на дървета и храсти
Допълнителна класификация (cpv): 77341000 Услуги по декоративно окастряне и подрязване на дървета, 77342000 Услуги по декоративно окастряне и подрязване на храсти, 77211400 Услуги по сеч на дървета
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Παράταση δίνεται αν χρειαστεί, σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 4412/2016, όπως ισχύει. Όλες οι ημερομηνίες ισχύουν από την ημέρα υπογραφής της σύμβασης.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 736/2026_Π.Ε._Π.Κ.Μ.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 77340000 Prořezávání stromů a zastřihování živých plotů
Další klasifikace (cpv): 77341000 Prořezávání stromů, 77342000 Zastřihávání živých plotů, 77211400 Kácení stromů
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 736/2026_Π.Ε._Π.Κ.Μ.
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 77340000 Træbeskæring og hækkeklipning
Supplerende klassifikation (cpv): 77341000 Træbeskæring, 77342000 Hækkeklipning, 77211400 Skovning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 736/2026_Π.Ε._Π.Κ.Μ.
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77340000 Κλάδεμα δένδρων και θάμνων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 77341000 Κλάδεμα δένδρων, 77342000 Κλάδεμα θάμνων, 77211400 Υπηρεσίες κοπής δένδρων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Internal identifier: 736/2026_Π.Ε._Π.Κ.Μ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77340000 Tree pruning and hedge trimming
Additional classification (cpv): 77341000 Tree pruning, 77342000 Hedge trimming, 77211400 Tree-cutting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 736/2026_Π.Ε._Π.Κ.Μ.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77340000 Poda de árboles y setos
Clasificación adicional (cpv): 77341000 Poda de árboles, 77342000 Poda de setos, 77211400 Servicios de tala de árboles
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 736/2026_Π.Ε._Π.Κ.Μ.
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77340000 Puiden ja pensasaitojen leikkaus
Lisäluokitus (cpv): 77341000 Puiden leikkaus, 77342000 Pensasaitojen leikkaus, 77211400 Puunkaato
5. Osa
Osa: LOT-0001
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 736/2026_Π.Ε._Π.Κ.Μ.
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 736/2026_Π.Ε._Π.Κ.Μ.
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77340000 Usluge obrezivanja drveća i šišanja živice
Dodatna klasifikacija (cpv): 77341000 Obrezivanje drveća, 77342000 Šišanje živice, 77211400 Usluge sječe drveća
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 736/2026_Π.Ε._Π.Κ.Μ.
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 77340000 Fametszés és sövénynyírás
További osztályozás (cpv): 77341000 Fametszés, 77342000 Sövénynyírás, 77211400 Favágási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 736/2026_Π.Ε._Π.Κ.Μ.
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77340000 Medžių genėjimas ir gyvatvorių karpymas
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 77341000 Medžių genėjimas, 77342000 Gyvatvorių karpymas, 77211400 Medžių kirtimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: 736/2026_Π.Ε._Π.Κ.Μ.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77340000 Koku atzarošana un dzīvžogu apgriešana
Papildu klasifikācija (cpv): 77341000 Koku atzarošana, 77342000 Dzīvžogu apgriešana, 77211400 Koku izciršanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 736/2026_Π.Ε._Π.Κ.Μ.
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77340000 Żbir tas-siġar u tberfil ta' l-irpar bl-arbuxelli
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 77341000 Żbir tas-siġar, 77342000 Tberfil ta' l-irpar bl-arbuxelli, 77211400 Servizzi tal-qtugħ tas-siġar
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
402989-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode736/2026_Π.Ε._Π.Κ.Μ.
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77340000 Snoeien van bomen en heggen
Aanvullende classificatie (cpv): 77341000 Snoeien van bomen, 77342000 Snoeien van heggen, 77211400 Vellen van bomen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 77340000 Poda de árvores e arbustos
Classificação adicional (cpv): 77341000 Poda de árvores, 77342000 Poda de arbustos, 77211400 Serviços de abate de árvores
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 77340000 Elagaj de arbori şi tunderea gardurilor vii
Clasificare suplimentară (cpv): 77341000 Elagaj de arbori, 77342000 Tunderea gardurilor vii, 77211400 Servicii de tăiere a arborilor
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 736/2026_Π.Ε._Π.Κ.Μ.
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77340000 Obrezovanje dreves in striženje žive meje
Dodatna klasifikacija (cpv): 77341000 Obrezovanje dreves, 77342000 Rezanje žive meje, 77211400 Storitve sečnje dreves
5. Sklop
Sklop: LOT-0001