2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zajištění svozu komunálního odpadu z obce Kosova Hora včetně přilehlých osad (částí obce)
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky je: a) svoz komunálního odpadu formou door to door z obce Kosova Hora včetně přilehlých osad; b) uložení na skládku nebo jiná likvidace či zpracování či další využití komunálního odpadu; c) svoz formou door to door a předání k dalšímu využití separovaných složek směsného komunálního odpadu; d) svoz formou door to door a předání k dalšímu využití biologicky rozložitelných složek směsného komunálního odpadu; e) svoz a odstranění nebezpečných složek komunálního odpadu; f) mimořádný svoz.
Вътрешен идентификатор: KOH001
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци
Допълнителна класификация (cpv): 90511000 Услуги по събиране на битови отпадъци, 90512000 Услуги по събиране на хартия
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Inflační doložka dle čl. 4.4 smlouvy.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: KOH001
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Další klasifikace (cpv): 90511000 Sběr odpadu, 90512000 Odvoz odpadu
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: KOH001
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90511000 Υπηρεσίες αποκομιδής απορριμμάτων, 90512000 Υπηρεσίες μεταφοράς απορριμμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
402995-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusKOH001
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused
Täiendav liigitus (cpv): 90511000 Jäätmekogumisteenused, 90512000 Jäätmeveoteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusInflační doložka dle čl. 4.4 smlouvy.
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: KOH001
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut
Lisäluokitus (cpv): 90511000 Jätteiden keruupalvelut, 90512000 Jätteiden kuljetuspalvelut
Osa: LOT-0001
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: KOH001
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90500000 Services liés aux déchets et aux ordures
Nomenclature complémentaire (cpv): 90511000 Services de collecte des ordures, 90512000 Services de transport des ordures ménagères
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
402995-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaKOH001
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Dodatna klasifikacija (cpv): 90511000 Usluge skupljanja otpada, 90512000 Usluge prijevoza otpada
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: KOH001
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90511000 Servizi di raccolta di rifiuti, 90512000 Servizi di trasporto di rifiuti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: KOH001
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90511000 Atliekų rinkimo paslaugos, 90512000 Atliekų vežimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: KOH001
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90511000 Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi, 90512000 Atkritumu transporta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
402995-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart – Zajištění svozu komunálního odpadu z obce Kosova Hora včetně přilehlých osad (částí obce)
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internKOH001
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90500000 Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90511000 Servizzi ta' ġbir ta' l-iskart, 90512000 Servizzi ta' trasport ta' l-iskart
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
Deskrizzjoni tal-għażlietInflační doložka dle čl. 4.4 smlouvy.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: KOH001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis, 90512000 Diensten voor afvalvervoer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: KOH001
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Clasificare suplimentară (cpv): 90511000 Servicii de colectare a deşeurilor menajere, 90512000 Servicii de transport de deşeuri menajere
Opțiuni:
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: KOH001
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90511000 Sophämtning, 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Inflační doložka dle čl. 4.4 smlouvy.