2. Процедура
Процедура
Заглавие: Schadebehandeling Aansprakelijkheidsverzekering Particulieren (AVP)
Описание: De Opdracht betreft het beheer en behandelen van schades die voortvloeien uit de AVP en het adviseren over de Aansprakelijkheidsverzekering Particulieren (hierna: AVP) door middel van: • Het behandelen van alle zaak en letselschades vallend onder het AVP, zowel onder het eigen risico (AVP wordt deels onder eigen risico gevoerd tot €25.000,-) als voor risico verzekeraar; • Doorgeleiding van schades boven het eigen risico richting de verzekeraar; • Schadeclaims te accepteren, te beoordelen en af te wikkelen; • Verwerken van mutaties; • Gevraagd en ongevraagd adviseren over algemene verzekeringskwesties en marktontwikkelingen behorend bij de AVP; • Het tijdig signaleren en adviseren over de mogelijkheid om regres te nemen respectievelijk verhaal op derden te zoeken. 352.500,00
Вътрешен идентификатор: CDR-1267806
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 66510000 Застрахователни услуги
Допълнителна класификация (cpv): 66516000 Застраховка "Гражданска отговорност" на превозни средства
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: CDR-1267806
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66510000 Servicios de seguros
Clasificación adicional (cpv): 66516000 Servicios de seguros de responsabilidad civil
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: CDR-1267806
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 66510000 Kindlustusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 66516000 Vastutuskindlustusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: CDR-1267806
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66510000 Vakuutuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 66516000 Vastuuvakuutuspalvelut
Sisäinen tunniste: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: CDR-1267806
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 66510000 Services d'assurance
Nomenclature complémentaire (cpv): 66516000 Services d'assurance responsabilité civile
5. Lot
Lot: LOT-0000
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: CDR-1267806
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 66510000 Insurance services
Aicmiú breise (cpv): 66516000 Liability insurance services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: CDR-1267806
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 66510000 Osigurateljne usluge
Dodatna klasifikacija (cpv): 66516000 Usluge osiguranja od odgovornosti
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: CDR-1267806
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 66510000 Biztosítási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 66516000 Felelősségbiztosítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: CDR-1267806
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66510000 Servizzi ta' assigurazzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 66516000 Servizzi ta' l-assigurazzjoni bħala responsabbiltà
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: CDR-1267806
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: CDR-1267806
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66510000 Usługi ubezpieczeniowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66516000 Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 66510000 Serviços de seguros
Classificação adicional (cpv): 66516000 Serviços de seguros de responsabilidade civil
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: CDR-1267806
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 66510000 Servicii de asigurare
Clasificare suplimentară (cpv): 66516000 Servicii de asigurare de răspundere civilă
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: CDR-1267806
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 66510000 Poisťovacie služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 66516000 Poistenie zodpovednosti
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1