2. Процедура
Процедура
Заглавие: FAF UK – dodávka CO2 inkubátorů
Описание: Předmětem veřejné zakázky je dodávka dvou kusů CO2 inkubátorů pro Farmaceutickou fakultu UK v Hradci Králové. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován přílohou č. 1 – návrhem kupní smlouvy. Technická specifikace předmětu plnění je stanovena přílohou č. 2 – Technická specifikace.
Вътрешен идентификатор: UKFaF/412882/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Dle Zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: V souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy. Zadavatel si v souladu s ust. § 242 odst. 5 vyhrazuje právo na stanovení lhůty pro podání námitek. Námitky lze podat nejpozději 72 hodin před skončením lhůty pro podání nabídek.
2. Řízení
Řízení
Název: FAF UK – dodávka CO2 inkubátorů
Interní identifikátor: UKFaF/412882/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: FAF UK – dodávka CO2 inkubátorů
Εσωτερικό αναγνωριστικό: UKFaF/412882/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
2. Procedure
Procedure
Title: FAF UK – dodávka CO2 inkubátorů
Internal identifier: UKFaF/412882/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: FAF UK – dodávka CO2 inkubátorů
Identificador interno: UKFaF/412882/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Dle Zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: UKFaF/412882/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
403093-2026 - Mise en concurrence
Tchéquie – Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes) – FAF UK – dodávka CO2 inkubátorů
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
TitreFAF UK – dodávka CO2 inkubátorů
Identifiant interneUKFaF/412882/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureDle Zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes)
LotLOT-0001
Options
403093-2026 - Nadmetanje
Češka – Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala) – FAF UK – dodávka CO2 inkubátorů
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovFAF UK – dodávka CO2 inkubátorů
Interna identifikacijska oznakaUKFaF/412882/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Glavna obilježja postupkaDle Zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
403093-2026 - Verseny
Csehország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – FAF UK – dodávka CO2 inkubátorů
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímFAF UK – dodávka CO2 inkubátorů
Belső azonosítóUKFaF/412882/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
403093-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) – FAF UK – dodávka CO2 inkubátorů
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
TytułFAF UK – dodávka CO2 inkubátorů
Wewnętrzny identyfikatorUKFaF/412882/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
403093-2026 - Procedură concurențială
Cehia – Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor) – FAF UK – dodávka CO2 inkubátorů
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
TitluFAF UK – dodávka CO2 inkubátorů
Identificator internUKFaF/412882/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Principalele caracteristici ale proceduriiDle Zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)
Opțiuni
403093-2026 - Súťaž
Česko – Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel) – FAF UK – dodávka CO2 inkubátorů
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
NázovFAF UK – dodávka CO2 inkubátorů
Interný identifikátorUKFaF/412882/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
5. Časť
ČasťLOT-0001
Možnosti
403093-2026 - Konkurrensutsättning
Tjeckien – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – FAF UK – dodávka CO2 inkubátorů
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFAF UK – dodávka CO2 inkubátorů
Intern identifierareUKFaF/412882/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner