2. Процедура
Процедура
Заглавие: Usluga sistematskog kontrolnog pregleda policijskih službenika i sistematskog zdravstvenog pregleda državnih službenika i namještenika za područje Policijske uprave šibensko-kninske, s mjestom obavljanja pregleda u Šibeniku
Описание: Sistematski kontrolni zdravstveni pregled policijskih službenika i sistematski zdravstveni pregled državnih službenika i namještenika za područje Policijske uprave za područje Policijske uprave šibensko-kninske, s mjestom obavljanja pregleda u Šibeniku naručitelj provodi radi zaštite zdravlja djelatnika prema specifikaciji pretraga i troškovniku u prilogu.
Вътрешен идентификатор: 659/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 85100000 Услуги на здравеопазването
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 659/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 85100000 Zdravotnické zabezpečení
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 659/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 85100000 Tjenesteydelser inden for sundhedsvæsenet
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 659/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0000
Internal identifier: 659/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85100000 Health services
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 659/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85100000 Servicios de salud
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 659/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 85100000 Services de santé
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 659/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 85100000 Usluge u području zdravstva
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 659/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 85100000 Egészségügyi szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
403101-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern659/26
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Elementi prinċipali tal-proċeduraOtvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 85100000 Servizzi tas-saħħa
5. Lott
LottLOT-0000
Interne identificatiecode: 659/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85100000 Gezondheidsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 85100000 Serviços de saúde
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 659/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 85100000 Zdravotnícke služby
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 659/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 85100000 Zdravstvene storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 659/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000