See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa leków ogólnych, przeciwgruźliczych, leków odurzających, psychotropowych, leków z importu docelowego, immunoglobulin, wyciągów jadów owadów błonkoskrzydłych.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków ogólnych, przeciwgruźliczych, leków odurzających, psychotropowych, leków z importu docelowego, immunoglobulin, wyciągów jadów owadów błonkoskrzydłych. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamówienie zostało podzielone na 30 pakietów. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich lub niektórych części. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2, który jest jednocześnie formularzem cenowym.
Вътрешен идентификатор: WCPIT/EA/381-31/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
Допълнителна класификация (cpv): 33141540 Албумин, 33141550 Хепарин, 33600000 Фармацевтични продукти, 33610000 Медикаменти за храносмилателната система и метаболизма, 33611000 Медикаменти за повишена киселинност, 33612000 Медикаменти за функционални стомашно-чревни смущения, 33613000 Разслабителни, 33614000 Антидиаретични, противовъзпалителни и против чревни инфекции, 33615000 Медикаменти за диабетици, 33615100 Инсулин, 33616000 Витамини, 33617000 Минерални добавки, 33620000 Медикаменти за кръвта, кръвообразуващите органи и сърдечносъдовата система, 33621000 Медикаменти за кръвта и кръвообразуващите органи, 33621100 Антибиотици, 33621200 Кръвоспиращи, 33621300 Препарати против анемия, 33621400 Заместители на кръвната плазма и разтвори за впръскване, 33622000 Медикаменти за сърдечносъдовата система, 33622100 Медикаменти, използвани в кардиологията, 33622200 Антихипертонични медикаменти, 33622300 Диуретици, 33622400 Предпазващи кръвоносните съдове, 33622500 Против хемороиди, за локално приложение, 33622600 Бета-блокери, 33622700 Калциев инхибитор, 33622800 Медикаменти, въздействащи върху ренин-ангиотензиновата система, 33630000 Медикаменти, използвани в дерматологията и в мускулно-скелетната система, 33631000 Медикаменти, използвани в дерматологията, 33631400 Антибиотици и медикаменти за химиотерапия, за дерматологично приложение, 33631600 Антисептични средства и дезинфектанти, 33632000 Медикаменти за скелетната и мускулната система, 33632100 Противовъзпалителни и противоревматични медикаменти, 33632200 За отпускане на мускулите, 33641000 Медикаменти за пикочно-половата система и полови хормони, 33641100 Гинекологични противовъзпалителни и антисептични медикаменти, 33642100 Хормони от хипофизата, от хипоталамуса и подобни, 33642200 Кортикостероиди за системна употреба, 33642300 Медицински продукти за тироидна терапия, 33651100 Антибактериални средства за системна употреба, 33651400 Антивируси за системна употреба, 33651520 Имуноглобулини, 33651600 Ваксини, 33652100 Антинеопластични средства, 33652200 Медикаменти за ендокринна терапия, 33652300 Имуноподтискащи средства, 33660000 Медикаменти за нервната система и сетивните органи, 33661000 Медикаменти за нервната система, 33661100 Упойващи средства, 33661200 Болкоуспокоителни, 33661300 Против епилепсия, 33661400 Против Паркинсон, 33661500 Психолептични средства, 33661600 Психоаналептични средства, 33661700 Други медикаменти за нервната система, 33662000 Медикаменти за сетивните органи, 33662100 Офталмологични медикаменти, 33670000 Медикаменти за дихателната система, 33674000 Медикаменти за кашлица и хрема, 33675000 Антихистамини за системна употреба, 33680000 Фармацевтични изделия, 33690000 Разни медикаменти, 33691000 Антипаразитни продукти, инсектициди и фунгициди, 33692100 Разтвори за преливане, 33692500 Разтвори за инжектиране, 33692700 Глюкозни разтвори, 33693000 Всички останали терапевтични продукти, 33694000 Диагностични реактиви, 33695000 Всички други продукти за нетерапевтични цели, 33700000 Продукти за лични грижи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Pakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Описание: Acetylsalicylic acid 300mg Acetylsalicylic acid 75mg Amiodarone h/chl 200mg Antazoline h/chl 100mg/2ml Aqua pro inj. 10ml Atropine sulfate 0,5mg/1ml Atropine sulfate 1mg/1ml Baclofen 10 mg Bupivacaine h/chl 0,5% 10ml Calcium chloride 67mg/ml a 10ml Clemastine 2mg/2ml Cyanocobalamin B 12 1000mcg/2ml Digoxin 0,5mg/2ml Dimetindene 0,1% żel Dopamine h/chl 4% Epinephrine bitartrate 1mg/1ml Famotidinum 40mg Furosemide 40mg Haloperidol 1mg Haloperidol 2mg/1ml Haloperidol 5mg Haloperidol 5mg/1ml Heparin sodium 25.000j.m./5ml Hydrochlorothiazide 12,5mg Hydrochlorothiazide 25mg Kompleks witamin z grupy B zarejestrowana jako produkt leczniczy "Lidocaine h/chl 1% 20ml Zamawiający wymaga, aby produkt posiadał wskazania w: • znieczuleniach regionalnych • komorowych zaburzeniach rytmu serca (przedwczesne skurcze komorowe, częstoskurcz komorowy), zwłaszcza w przebiegu ostrego zawału mięśnia sercowego lub po przedawkowaniu glikozydów nasercowych. • leczeniu bólu w okresie okołooperacyjnym, jako składnik analgezji prewencyjnej (zapobiegawczej) i analgezji multimodalnej (wielokierunkowej). • leczeniu bólu neuropatycznego, jako lek drugiego rzutu." "Lidocaine h/chl 2% 2ml Zamawiający wymaga, aby produkt posiadał wskazania w: • znieczuleniach regionalnych • komorowych zaburzeniach rytmu serca (przedwczesne skurcze komorowe, częstoskurcz komorowy), zwłaszcza w przebiegu ostrego zawału mięśnia sercowego lub po przedawkowaniu glikozydów nasercowych. • leczeniu bólu w okresie okołooperacyjnym, jako składnik analgezji prewencyjnej (zapobiegawczej) i analgezji multimodalnej (wielokierunkowej). • leczeniu bólu neuropatycznego, jako lek drugiego rzutu." "Lidocaine hydrochloride 2% 20ml Zamawiający wymaga, aby produkt posiadał wskazania w: • znieczuleniach regionalnych • komorowych zaburzeniach rytmu serca (przedwczesne skurcze komorowe, częstoskurcz komorowy), zwłaszcza w przebiegu ostrego zawału mięśnia sercowego lub po przedawkowaniu glikozydów nasercowych. • leczeniu bólu w okresie okołooperacyjnym, jako składnik analgezji prewencyjnej (zapobiegawczej) i analgezji multimodalnej (wielokierunkowej). • leczeniu bólu neuropatycznego, jako lek drugiego rzutu." Loperamide h/chl 2mg Magnesii sulfas 20% Metamizole sodium 500mg Metoclopramidi h/chl 10mg Metoclopramidi h/chl 10mg/2ml Metoprolol 50 mg Metoprolol succinate ZK 47,5mg Naloxone h/chl 0,4mg/ml Neomycinum 2,5mg, Gramicidinum 0,025mg, Fludrocortisonum 1mg w 1 ml Olanzapine 10mg Olanzapine 5mg Papaverine h/chl 40mg/2ml Pentoxifylline 300mg/15ml Phytomenadione 10mg Phytomenadione 10mg/1ml Piracetam 1,2g Piracetam 12g/60ml Piracetam 1g/5ml Piracetam 800mg Potassium chloride 15% -20ml Propafenone h/chl 150mg Propranolol h/chl 10mg Propranolol h/chl 40mg Risperidon 1mg Salbutamol sulphate 0,5mg/1ml Sertralinum 50mg Simvastatin 20mg Simvastatin 40mg Sodium chloride 0,9% 10ml (tworzywo) Sodium chloride 10% 10ml Sodium Hyaluronate, sodium chloridum, natrium orthophosphatum, sodium perboratum Sodium hydrocarbonate 8,4% 20ml Tramadol h/chl + Paracetamol 37,5mg+325mg Tramadol 75mg + Paracetamol 650mg Tramadol h/chl 100mg/1ml krople Tramadol h/chl 100mg/2ml Tramadol h/chl 50mg Tramadol h/chl 50mg/1ml Tramadol h/chl retard 100mg Valsartan 160mg Valsartan 80mg Verapamil h/chl 40mg Verapamil h/chl 80mg
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Основна класификация (cpv): 33621100 Антибиотици
Допълнителна класификация (cpv): 33612000 Медикаменти за функционални стомашно-чревни смущения, 33614000 Антидиаретични, противовъзпалителни и против чревни инфекции, 33616000 Витамини, 33617000 Минерални добавки, 33621000 Медикаменти за кръвта и кръвообразуващите органи, 33621100 Антибиотици, 33621200 Кръвоспиращи, 33622000 Медикаменти за сърдечносъдовата система, 33622100 Медикаменти, използвани в кардиологията, 33622200 Антихипертонични медикаменти, 33622300 Диуретици, 33622600 Бета-блокери, 33622700 Калциев инхибитор, 33630000 Медикаменти, използвани в дерматологията и в мускулно-скелетната система, 33632100 Противовъзпалителни и противоревматични медикаменти, 33660000 Медикаменти за нервната система и сетивните органи, 33661100 Упойващи средства, 33661200 Болкоуспокоителни, 33661500 Психолептични средства, 33661600 Психоаналептични средства, 33662000 Медикаменти за сетивните органи, 33662100 Офталмологични медикаменти, 33670000 Медикаменти за дихателната система, 33675000 Антихистамини за системна употреба, 33692100 Разтвори за преливане, 33692500 Разтвори за инжектиране, 33692500 Разтвори за инжектиране
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Pakiet nr 2 LEKI OGÓLNE,WYROBY MEDYCZNE I INNE
Описание: Aciclovirum 5% Acidum ascorbicum 100mg, Rutosid 25mg Alantoina Alantoinum , Dexpantenolum Alantoinum , Dexpantenolum "Aqua, paraffinum liq., zinc oxide, paraffin, lanolin, cera microcristallina, sorbitan sesquioleate, benzyl benzoate, cera alba, benzyl alkohol, linalyl acetate, propylenen glycol, benzyl cinnamate, lavandula augustifolia oil, citric acid, BHA lub Aqua, paraffinum liq., zinc oxide, lanolin, cera paraffin, lanolin, sorbitan sesquioleate, cera microcrystallina, benzyl benzoate,synthetica beeswax, natrii benzoate, benzyl alcohol, linalyl acetate, propylene glycol, benzyl cinnamate, htdrargyro lavandurum, butylated " Aluminium acetotartrate 10mg/1g Benzinum purum Benzydamini h/chl aer.do j.ustnej 3mg/ml Benzydamini h/chl pł. do jamy ust. Benzyl benzoate 10% Biborate sodium 20 % Bromhexine h/chl 8mg Calcii carbonas 1000 Calcii carbonas 500mg Calcium carbonas 300mg Chlorhexidine 0,1%, chlorobutanol 0,5% - płyn do płukania jamy ustnej Chlorquinaldolum 2mg Cholecalciferolum 4000j.m zarejestrowany jako produkt leczniczy Cholecalciferolum 20000j.m. zarejestrowany jako produkt leczniczy Cholini salicylas 20% krople do uszu D-phantenol 1%, vitaminum E 0,2%, vitaminum A 0,05% Dimethicon Codeine phosphate 15mg + Guaiacolsulfonate 300mg Crotamiton 10% maść Dexpanthenolum 50mg/g Diclofenac 0,74 mg/ml Dihydroxialumini sodium carbonate 6,8g/100ml Dimethicone 50mg Diosminum 500 mg Extractum spissum compositum ex: Betulae folio 4,4 cz., Petroselini radice 2,66 cz., Phaseoli pericarpio 1 cz. - 86,2 mg, Phaseoli pericarpium 78 mg, Vitis idaeae folii extractum siccum 26 mg, Chamomillae herbae extractum siccum 8 mg,Kalii citras 19 mg, Natrii citras 16 mg Ferrous sulphate 320mg +Ac. ascorbicum 60mg Glucosum Glyceroli suppositoria 2g Lactulose 66,7g/100ml Macrogol 4000 10 g, prosz.do sp.roztw.doustnego Magnesii lactate +Pyridoxini hydrochloridum 48mg+ 5mg Melatoninum 5mg Metamizolum natr. 2,5 g, Pitofenoni h/chl. 10 mg, Fenpiverini br. 0,1 mg Naproxen 10% żel Natrium chloratum 3% Natrii polystyreni sulfonas Natrii sulfas anhydricus 17,510 g+ Magnesii sulfas heptahydricus 3,276 g + Kalii sulfas 3,130 g /butelka 176 ml Oliwka do masażu wielowit. Paracetamol 250mg/5ml zaw. Paracetamol 500mg Paraffinum liquidum PC 30V prep. p-w odleż. Phospholipidum essentiale 300mg Potassium hydroaspartate 250mg + Magnesium hydroaspartate 250mg Povidone iodine maść 100mg/g Preparat łagodzący podrażnienia skóry na bazie cholesterolu zawierający witaminy A i E. Pyridoxine 50mg Roztwór do płukania jamy ustnej zawierający 0,032g dwuzasadowy fosforan sodu, 0,009 jednozasadowy fosforan sodu, 0,052 chlorek wapnia, 0,569 chlorek sodu, 0,0125 chlorek benzalkoniowy. Roztwór do płukania ran zawierający 40 ppm (0,004%) podchlorynu sodu, 40 ppm (0,004%) kwas podchlorawy, woda oczyszczona Roztwór do płukania ran zawierający 40 ppm (0,004%) podchlorynu sodu, 40 ppm (0,004%) kwas podchlorawy, woda oczyszczona Żel do dezynfekcji ran zawierający 60 ppm (0,006%) podchlorynu sodu, 60 ppm (0,006%) kwas podchlorawy, woda oczyszczona Simeticon 100mg/ml Sodium citrate 46,7% Sodium hydrophosphate 160mg + Sodium phosphate 60mg w 1ml Solanka do inhalacji zawierający: 110 mg jodu, 130 mg bromu, 800mg wapnia, 400mg magnezu w 1 l Spirytus skaż. hibitanem 0,5 % Spirytus skaż. hibitanem 0,5 % Standaryzowana zawiesina kultury bakteryjnej Escherichia coli 387,1mg + Hydrokortyzon 5mg Vit. A 800 j.m./g, wazelina biała, Palsgaard 0291, aromat cytrynowy, woda oczyszczona Wyciąg z chrząstnicy kędzierzawej Xylometazoline h/chl 0,1% krople do nosa Żel z lidokainą i chlorheksydyną - sterylny żel nawilżający Żel hydrokoloidowy
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 2 LEKI OGÓLNE,WYROBY MEDYCZNE I INNE
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
Допълнителна класификация (cpv): 33611000 Медикаменти за повишена киселинност, 33612000 Медикаменти за функционални стомашно-чревни смущения, 33613000 Разслабителни, 33614000 Антидиаретични, противовъзпалителни и против чревни инфекции, 33616000 Витамини, 33617000 Минерални добавки, 33621100 Антибиотици, 33621300 Препарати против анемия, 33622400 Предпазващи кръвоносните съдове, 33622500 Против хемороиди, за локално приложение, 33631000 Медикаменти, използвани в дерматологията, 33631600 Антисептични средства и дезинфектанти, 33632100 Противовъзпалителни и противоревматични медикаменти, 33641000 Медикаменти за пикочно-половата система и полови хормони, 33652300 Имуноподтискащи средства, 33661200 Болкоуспокоителни, 33662100 Офталмологични медикаменти, 33670000 Медикаменти за дихателната система, 33674000 Медикаменти за кашлица и хрема, 33675000 Антихистамини за системна употреба, 33680000 Фармацевтични изделия, 33690000 Разни медикаменти, 33691000 Антипаразитни продукти, инсектициди и фунгициди, 33692500 Разтвори за инжектиране, 33693000 Всички останали терапевтични продукти, 33695000 Всички други продукти за нетерапевтични цели, 33700000 Продукти за лични грижи
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Описание: Acetylocysteinum 200mg/g gran. Acidum thiocticum 600mg/50ml lub 600mg/24ml Acidum tranexamicum 500mg Acidum ursodeoxycholicum 250mg Adenosine 6mg/2ml Alteplase 10mg Allopurinol 100mg Allopurinol 300mg Amantadinum 200mg/500ml Ambroxol 15mg/2ml Ambroxoli h/chl 15mg/2ml Amiodarone h/chl 150mg/3ml Amitryptyline 25mg Aplikator do podawania Lidocainy Aprepitant 125mg+80mg Ascorbic acid 0,5g/5ml Atracurium besylate 50mg/5ml Azathioprine 25mg Azathioprine 50mg Beclometasoni dipropionas 100μg+ Formoteroli fumaras dihydricus 6μg Betahistine dihydrochloride 16mg Betahistine dihydrochloride 8mg Betamethasone dipropionate 0,5mg + Clotrimazole 10mg + Gentamicin sulphate 1mg w 1g Bisacodyl 10 mg Bisacodyl 5 mg Bisoprolol fumarate 1,25mg Bisoprolol fumarate 10mg Bisoprolol fumarate 5mg Budesonide 0,125mg/ml zaw. do inh. 2ml Budesonide 0,25mg/ml zaw. do inh. 2ml Budesonide 0,5mg/ml zaw. do inh. 2ml Budesonidum 160mcg + Formoterolum 4,5mcg/dawkę Budesonidum 320mcg + Formoterolum 9mcg/dawkę Budesonidum 400mcg Butylscopolamine 20mg/ml Calcii gluconate 9,55%-10% 10ml Candesartan 16mg Canrenone potassium 200mg/10ml Captopril 12,5mg Captopril 25mg Carbamazepine 200mg Carbamazepine retard 200mg Carbamazepine retard 400mg Carvedilol 12,5mg Carvedilol 6,25mg Cetirizine dihydrochloride 10mg Chlorprothixene 15mg Ciclesonidum 160mcg/dawkę aer. Cilostazol 100mg Cisatracurium 5mg/2,5ml Cisatracurium 10mg/5ml Citalopramum 20mg Clomethiazole edisylate 300mg Clonidine h/chl 0,075mg Clopidogrel 75mg Clostridiopeptidase A Clotrimazole 1% Clotrimazole 100mg Cyclosporinum 25mg Cyclosporinum 50mg Cyclosporinum 100mg Dabigatran etexilate 110mg Dabigatran etexilate 150mg Dalteparinum Na 2500jm/0,2ml Dalteparinum Na 5000jm/0,2ml Dapagliflozyna 10mg Desmopressin acetate 4mcg Dexamethasone 1mg Dexamethasone 4mg. Dexamethasone 8mg. Dexamethasone phosphate 20mg/2,5ml "Dexamethasone sodium phosphate 4mg/1ml Zamawiający wymaga, aby dexamethasone posiadał zarejestrowane i potwierdzone w karcie charakterystyki produktu leczniczego wskazania do profilaktyki nudności i wymiotów indukowanych chemio- lub radioterapią oraz innych działań niepożądanych i powikłań związanych z prowadzoną terapią przeciwnowotworową, a także wskazania do profilaktyki i leczenia powikłań zabiegów chirurgicznych, w tym głównie nudności i wymiotów, którym można zapobiec lub złagodzić poprzez podanie glikokortykosteroidów" "Dexamethasone sodium phosphate 8mg/2ml Zamawiający wymaga, aby dexamethasone posiadał zarejestrowane i potwierdzone w karcie charakterystyki produktu leczniczego wskazania do profilaktyki nudności i wymiotów indukowanych chemio- lub radioterapią oraz innych działań niepożądanych i powikłań związanych z prowadzoną terapią przeciwnowotworową, a także wskazania do profilaktyki i leczenia powikłań zabiegów chirurgicznych, w tym głównie nudności i wymiotów, którym można zapobiec lub złagodzić poprzez podanie glikokortykosteroidów" Dexketoprofen 50mg/2ml Dextromethorphanum hydrobromidum 15 mg Diclofenac sodium 50mg Diclofenac sodium 75mg/3ml Diclofenac sodium prol. 100mg Digoxin 0,1mg Digoxin 0,25mg Dobutamine h/chl 250mg Doxazosinum 4mg Doxepin h/chl 10mg Doxepin h/chl 25mg Duloxetinum 30mg Duloxetinum 30mg Duloxetinum 60mg Empagliflozin 10mg Eplerenone 25mg Erdosteinum 300 mg Escitalopramum 10mg Etamsylate 250mg Etamsylate 250mg/2ml Etamsylate 250mg/2ml Ethambutol dihydochlor. 250mg Etomidat 20mg/10ml (bez oleju sojowego) Everolimus 0,5mg Ezetinib 10mg Fenofibrat 267mg Fenofibrat 215mg Finasteridum 5mg Fludrocortison 100mcg Flumazenil 0,5mg/5ml Fluoxetinum 20mg Fluticasonum 250 mcg + Salmeterolum 25mcg Fluticasonum 250 mcg + Salmeterolum 50mcg Fluticasonum 250 μg Fluticasonum 500 mcg + Salmeterolum 50mcg Fluticasonum 92 mcg + Umeclidinium 55 mcg + Vilanterolum 22 mcg Folic acid 0,4mg Folic acid 15mg Folic acid 5mg Formoterol fumarate 12mcg pr.do inh. Furazidinum 50mg Furosemide 20mg/2ml Furosemide 20mg/2ml Gabapentinum 100mg Gabapentinum 300mg Gabapentinum 600mg Glimepiride 1mg Glimepiride 2mg Glucagon h/chl 1mg Glucosum 20% 10 ml Glucosum 40% 10 ml Glyceryli trinitrate 0,4mg/dawka Glyceryli trinitrate 10mg/10ml Glycopyrronium bromide 44 µg Heparin sodium 1000 j.m./g żel Hydrocortisone acetate 1% Hydrocortisone 100mg Hydrocortisone 20mg Hydroxyxine h/chl 25mg Hydroxyzine h/chl 10 mg Hydroxyzine h/chl 100mg/2ml Hydroxyzine h/chl 10mg/5ml syrop Ibuprofen 200mg Indacaterolum 85 μg + Glycopyronium 43 μg Infliksimab 100mg Inhibitor C1- esterazy 1500jm. Inhibitor C1- esterazy 500jm. Insulin ludzka, insulina izofanowa, 300 j.m./3ml Insulina aspart 30% + Insulina aspart protaminowa 70%, 300jm/3ml Insulina aspart 300jm/3ml Insulina aspart 50% + Insulina aspart protaminowa 50%, 300jm/3ml Insulina lispro 25% + Insulina lispro protaminowa 75%, 300jm/3ml Insulina lispro 300j.m./3ml Insulina lispro 50% + Insulina lispro protaminowa 50%, 300jm/3ml Insulina ludzka, insulina neutralna, 300jm/3ml Insulina rozpuszczalna 30% + Insulina izofanowa 70%, 300j.m./3ml Insulina rozpuszczalna 50% + Insulina izofanowa 50%, 300j.m./3ml Insulinum glarginum 300j/3ml Ipratropium + Fenoterol płyn do inh. Ipratropium 21µg + Fenoterol 50µg/dawkę, aer. Ipratropium bromide aer. Ipratropium bromide płyn do inh. Isoniazid 100mg Isosorbide mononitrate long 50mg Itopridum 50mg Lacidipinum 4mg Lercanidipinum hydrochloridum 10 mg Levetiracetamum 500mg Levodopa 100mg + Benserazidum 25mg Levodopa 100mg + Benserazidum 25mg Levodopa 50mg + Benserazidum 12,5mg Levodropropizynum 60mg Levomepromazine 25mg Levothyroxine sodium 0,025mg Levothyroxine sodium 0,05mg Levothyroxine sodium 0,1mg Lidocaine 10% Lidocaine h/chl 2% - 50ml Lidocaine h/chl typ A 2% Losartanum 50mg Megestrol 40mg/ml Mesalasinum 500mg Mesna 400mg/4ml Metformin h/chl 500mg Metformin h/chl 850mg Metformini hydrochloridum XR 750mg Metformini hydrochloridum XR 1000mg Metoprolol tartrate 5mg/5ml Mianserin 10 mg Milrynon 10mg/10ml Mometasone 50 mcg/dawkę Montelukast 10mg Mupirocinum 20mg/g Mycofenolate mofetil 250mg Mycofenolate mo
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Допълнителна класификация (cpv): 33141550 Хепарин, 33600000 Фармацевтични продукти, 33610000 Медикаменти за храносмилателната система и метаболизма, 33612000 Медикаменти за функционални стомашно-чревни смущения, 33613000 Разслабителни, 33614000 Антидиаретични, противовъзпалителни и против чревни инфекции, 33615000 Медикаменти за диабетици, 33615100 Инсулин, 33616000 Витамини, 33617000 Минерални добавки, 33620000 Медикаменти за кръвта, кръвообразуващите органи и сърдечносъдовата система, 33621100 Антибиотици, 33621200 Кръвоспиращи, 33621300 Препарати против анемия, 33622000 Медикаменти за сърдечносъдовата система, 33622100 Медикаменти, използвани в кардиологията, 33622200 Антихипертонични медикаменти, 33622300 Диуретици, 33622600 Бета-блокери, 33622700 Калциев инхибитор, 33622800 Медикаменти, въздействащи върху ренин-ангиотензиновата система, 33631000 Медикаменти, използвани в дерматологията, 33631400 Антибиотици и медикаменти за химиотерапия, за дерматологично приложение, 33632000 Медикаменти за скелетната и мускулната система, 33632100 Противовъзпалителни и противоревматични медикаменти, 33632200 За отпускане на мускулите, 33641000 Медикаменти за пикочно-половата система и полови хормони, 33641100 Гинекологични противовъзпалителни и антисептични медикаменти, 33642100 Хормони от хипофизата, от хипоталамуса и подобни, 33642200 Кортикостероиди за системна употреба, 33642300 Медицински продукти за тироидна терапия, 33651100 Антибактериални средства за системна употреба, 33652200 Медикаменти за ендокринна терапия, 33652300 Имуноподтискащи средства, 33661000 Медикаменти за нервната система, 33661100 Упойващи средства, 33661200 Болкоуспокоителни, 33661300 Против епилепсия, 33661300 Против епилепсия, 33661500 Психолептични средства, 33661600 Психоаналептични средства, 33661700 Други медикаменти за нервната система, 33661700 Други медикаменти за нервната система, 33662100 Офталмологични медикаменти, 33670000 Медикаменти за дихателната система, 33674000 Медикаменти за кашлица и хрема, 33675000 Антихистамини за системна употреба, 33690000 Разни медикаменти, 33692700 Глюкозни разтвори, 33693000 Всички останали терапевтични продукти
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Pakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Описание: Apixabanum 2,5 mg Apixabanum 5 mg "Argipressinum 40 j.m./2ml stabilność po rozcieńczeniu 24h" Cerebrolizinum 215,2mg/10ml Dexmedetomidinum 0,2mg/2ml Drotaverine h/chl 40mg Drotaverine h/chl 40mg/2ml Drotaverine h/chl forte 80mg Landiolol 300mg Levosimendan 2,5mg/ml Metamizole sodium 1g/2ml Metamizole sodium 2,5g/5ml Methylprednisolone 16mg Methylprednisolone 4mg "Methylprednisolone hemisuccinate 1g Zamawiający wymaga, aby posiadał zarejestrowane i potwierdzone w karcie charakterystyki produktu leczniczego wskazania do: A. choroby układu nerwowego w tym: - zaostrzenie w przebiegu stwardnienia rozsianego, - ostre urazy rdzenia kręgowego. B. choroby reumatyczne w tym: RZS, Młodzieńcze RZS, ZZSK C. choroby oczu w tym: ciężkie ostre i przewlekłe procesy alergiczne i zapalenia obejmujące oko i jego przydatki D. choroby hematologiczne w tym: nabyta (autoimmunologiczna) niedokrwistość hemolityczna - idiopatyczna plamica małopłytkowa u dorosłych (wyłącznie podawanie dożylne; przeciwwskazane jest podawanie domięśniowe) − wtórna małopłytkowość u dorosłych − niedobór erytroblastów w szpiku − wrodzona niedokrwistość hipoplastyczna E. choroby nowotworowe w tym -Leczenie paliatywne: − białaczki i chłoniaki u dorosłych − ostra białaczka u dzieci − poprawa jakości życia pacjentów z nowotworami w stadium terminalnym F. Zaburzenia endokrynologiczne w tym − pierwotna lub wtórna niedoczynność kory nadnerczy (w określonych okolicznościach, w skojarzeniu z mineralokortykosteroidami) − ostra niedoczynność kory nadnerczy (może być konieczne podawanie w skojarzeniu z mineralokortykosteroidami) − leczenie wstrząsu wywołanego niewydolnością kory nadnerczy, albo wstrząsu nieodpowiadającego na konwencjonalne leczenie, w razie potwierdzenia lub podejrzenia niewydolności kory nadnerczy (w przypadkach kiedy niewskazane jest podanie mineralokortykosteroidów) − przed zabiegami chirurgicznymi oraz w przypadku ciężkiej choroby lub urazu, u pacjentów ze zdiagnozowaną niewydolnością kory nadnerczy lub zmniejszonym poziomem hormonów nadnerczy − wrodzony przerost nadnerczy − nieropne zapalenie tarczycy − hiperkalcemia w przebiegu choroby nowotworowej" "Methylprednisolone hemisuccinate 40mg/ml Zamawiający wymaga, aby posiadał zarejestrowane i potwierdzone w karcie charakterystyki produktu leczniczego wskazania do: A. choroby układu nerwowego w tym: - zaostrzenie w przebiegu stwardnienia rozsianego, - ostre urazy rdzenia kręgowego. B. choroby reumatyczne w tym: RZS, Młodzieńcze RZS, ZZSK C. choroby oczu w tym: ciężkie ostre i przewlekłe procesy alergiczne i zapalenia obejmujące oko i jego przydatki D. choroby hematologiczne w tym: nabyta (autoimmunologiczna) niedokrwistość hemolityczna - idiopatyczna plamica małopłytkowa u dorosłych (wyłącznie podawanie dożylne; przeciwwskazane jest podawanie domięśniowe) − wtórna małopłytkowość u dorosłych − niedobór erytroblastów w szpiku − wrodzona niedokrwistość hipoplastyczna E. choroby nowotworowe w tym -Leczenie paliatywne: − białaczki i chłoniaki u dorosłych − ostra białaczka u dzieci − poprawa jakości życia pacjentów z nowotworami w stadium terminalnym F. Zaburzenia endokrynologiczne w tym − pierwotna lub wtórna niedoczynność kory nadnerczy (w określonych okolicznościach, w skojarzeniu z mineralokortykosteroidami) − ostra niedoczynność kory nadnerczy (może być konieczne podawanie w skojarzeniu z mineralokortykosteroidami) − leczenie wstrząsu wywołanego niewydolnością kory nadnerczy, albo wstrząsu nieodpowiadającego na konwencjonalne leczenie, w razie potwierdzenia lub podejrzenia niewydolności kory nadnerczy (w przypadkach kiedy niewskazane jest podanie mineralokortykosteroidów) − przed zabiegami chirurgicznymi oraz w przypadku ciężkiej choroby lub urazu, u pacjentów ze zdiagnozowaną niewydolnością kory nadnerczy lub zmniejszonym poziomem hormonów nadnerczy − wrodzony przerost nadnerczy − nieropne zapalenie tarczycy − hiperkalcemia w przebiegu choroby nowotworowej" "Methylprednisolone hemisuccinate 500mg Zamawiający wymaga, aby posiadał zarejestrowane i potwierdzone w karcie charakterystyki produktu leczniczego wskazania do: A. choroby układu nerwowego w tym: - zaostrzenie w przebiegu stwardnienia rozsianego, - ostre urazy rdzenia kręgowego. B. choroby reumatyczne w tym: RZS, Młodzieńcze RZS, ZZSK C. choroby oczu w tym: ciężkie ostre i przewlekłe procesy alergiczne i zapalenia obejmujące oko i jego przydatki D. choroby hematologiczne w tym: nabyta (autoimmunologiczna) niedokrwistość hemolityczna - idiopatyczna plamica małopłytkowa u dorosłych (wyłącznie podawanie dożylne; przeciwwskazane jest podawanie domięśniowe) − wtórna małopłytkowość u dorosłych − niedobór erytroblastów w szpiku − wrodzona niedokrwistość hipoplastyczna E. choroby nowotworowe w tym -Leczenie paliatywne: − białaczki i chłoniaki u dorosłych − ostra białaczka u dzieci − poprawa jakości życia pacjentów z nowotworami w stadium terminalnym F. Zaburzenia endokrynologiczne w tym − pierwotna lub wtórna niedoczynność kory nadnerczy (w określonych okolicznościach, w skojarzeniu z mineralokortykosteroidami) − ostra niedoczynność kory nadnerczy (może być konieczne podawanie w skojarzeniu z mineralokortykosteroidami) − leczenie wstrząsu wywołanego niewydolnością kory nadnerczy, albo wstrząsu nieodpowiadającego na konwencjonalne leczenie, w razie potwierdzenia lub podejrzenia niewydolności kory nadnerczy (w przypadkach kiedy niewskazane jest podanie mineralokortykosteroidów) − przed zabiegami chirurgicznymi oraz w przypadku ciężkiej choroby lub urazu, u pacjentów ze zdiagnozowaną niewydolnością kory nadnerczy lub zmniejszonym poziomem hormonów nadnerczy − wrodzony przerost nadnerczy − nieropne zapal...
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Основна класификация (cpv): 33612000 Медикаменти за функционални стомашно-чревни смущения
Допълнителна класификация (cpv): 33616000 Витамини, 33620000 Медикаменти за кръвта, кръвообразуващите органи и сърдечносъдовата система, 33621100 Антибиотици, 33621200 Кръвоспиращи, 33622000 Медикаменти за сърдечносъдовата система, 33622200 Антихипертонични медикаменти, 33622600 Бета-блокери, 33642200 Кортикостероиди за системна употреба, 33652200 Медикаменти за ендокринна терапия, 33661000 Медикаменти за нервната система, 33661200 Болкоуспокоителни, 33670000 Медикаменти за дихателната система
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Описание: Ibuprofenum 400mg/100ml
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Основна класификация (cpv): 33661200 Болкоуспокоителни
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Описание: Paracetamol 1g/100ml
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: Pakiet nr 7 PASKI DO POMIARU GLUKOZY
Описание: Paski do pomiaru glukozy we krwi do glukometrów. Do pasków należy dostarczyć nieodpłatnie 80 glukometrów. (wraz z 50 roztworami kontrolnymi w trzech poziomach - niski , normalny , wysoki , ważnymi po otwarciu nie krócej niż 6 mies. )* Wymagania: Glukometr musi spełniać normę ISO EN 15197:2015 w zakresie dokładności i precyzji pomiarów**; Przedstawianie wyników jako stężenie glukozy w osoczu; Wynik przedstawiany w jednostkach mg/dl; Posiada czujnik minimalnej objętości krwi. * glukometr musi zawierać wyrzutnik paska umożliwiający bezdotykowe jego usunięcie **95% pomiarów wykonanych przy użyciu danego glukometru musi zawierać się w granicach błędu nie większego niż +/- 15% dla wyników równych i wyższych od 100 mg/dl i +/- 15 mg/dl dla wyników poniżej 100 mg/dl
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 7 PASKI DO POMIARU GLUKOZY
Основна класификация (cpv): 33694000 Диагностични реактиви
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: Pakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Описание: Etomidate sulphate 2mg/ml w emulsji oleju sojowego Roztwór sukcynylowane płynnej żelatyny 4% w roztworze wieloelektrolitowym zbilansowanym (zawartość elektrolitów: na, K, Ca, Mg, Cl+ octany), do infuzji dożylnej w opakowaniu stojącym z dwoma jednakowymi portami 500ml
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Основна класификация (cpv): 33661100 Упойващи средства
Допълнителна класификация (cpv): 33621400 Заместители на кръвната плазма и разтвори за впръскване
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Описание: Propofol 1% 20ml w emulsji MCT/LCT Propofol 2% 50ml w emulsji MCT/LCT
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: Pakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Описание: Enoxaparin sodium 100mg/1ml Enoxaparin sodium 20mg/0,2ml Enoxaparin sodium 40mg/0,4ml Enoxaparin sodium 60mg/0,6ml Enoxaparin sodium 80mg/0,8ml
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Основна класификация (cpv): 33141550 Хепарин
Обособена позиция: LOT-0039
Заглавие: Pakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Описание: Gliclazide MR 60mg Indapamide SR 1,5mg Ivabradinum 5 mg Ivabradinum 7,5 mg Perindopril argininum 10mg Perindopril argininum 5mg Tianeptine 12,5mg Trimetazidine MR 35mg
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Основна класификация (cpv): 33615000 Медикаменти за диабетици
Допълнителна класификация (cpv): 33622000 Медикаменти за сърдечносъдовата система, 33622100 Медикаменти, използвани в кардиологията, 33622300 Диуретици, 33622800 Медикаменти, въздействащи върху ренин-ангиотензиновата система, 33661600 Психоаналептични средства
Обособена позиция: LOT-0040
Заглавие: Pakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Описание: Acetylocysteine 300mg/3ml Acetylocysteinum 600mg Amlodipine besylate 10mg Amlodipine besylate 5mg Atorvastatin 10mg Atorvastatin 20mg Ferric oxide saccharated complex i.v. 0,1g/5ml Ketoprofen 100mg Ketoprofen 100mg/2ml i.v i.m. Ketoprofen 50mg Pantoprazole 20 mg Pantoprazole 40 mg Pantoprazole 40 mg Ramipril 10mg Ramipril 2,5mg Ramipril 5mg Rosuvastatinum 10mg Rosuvastatinum 20mg Rosuvastatinum 5mg Sugammadex 200mg/2ml
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Допълнителна класификация (cpv): 33621300 Препарати против анемия, 33622000 Медикаменти за сърдечносъдовата система, 33622200 Антихипертонични медикаменти, 33622700 Калциев инхибитор, 33632100 Противовъзпалителни и противоревматични медикаменти, 33661000 Медикаменти за нервната система, 33670000 Медикаменти за дихателната система
Обособена позиция: LOT-0041
Заглавие: Pakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
Описание: Indocyanine green 25mg/5ml
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
Обособена позиция: LOT-0042
Заглавие: Pakiet nr 14 LEKI - IMPORT DOCELOWY
Описание: Clofazimine 100mg Cycloserine 250mg Ethionamide 250mg Rifabutin 150mg
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 14 LEKI - IMPORT DOCELOWY
Основна класификация (cpv): 33651100 Антибактериални средства за системна употреба
Обособена позиция: LOT-0043
Заглавие: Pakiet nr 15 LEKI - IMPORT DOCELOWY
Описание: Hyaluronidasum 150 j.m. Rifampicin 600mg i.v.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 15 LEKI - IMPORT DOCELOWY
Основна класификация (cpv): 33620000 Медикаменти за кръвта, кръвообразуващите органи и сърдечносъдовата система
Допълнителна класификация (cpv): 33651100 Антибактериални средства за системна употреба
Обособена позиция: LOT-0044
Заглавие: Pakiet nr 16 ALBUMINY
Описание: Albumin human 20%
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 16 ALBUMINY
Основна класификация (cpv): 33141540 Албумин
Обособена позиция: LOT-0045
Заглавие: Pakiet nr 17 ALBUMINY
Описание: Albumin human 5% Zamawiający wymaga uchwytu do zawieszenia flakonu
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 17 ALBUMINY
Обособена позиция: LOT-0046
Заглавие: Pakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Описание: "Immunoglobulina ludzka przeciw wirusowi cytomegalii Jeden ml zawiera: Białko osocza ludzkiego 50 mg, o zawartości przeciwciał przeciwko wirusowi cytomegalii (CMVIG) 100 U" Przy składaniu zamówienia zamawiający określi dawkę leku wg potrzeb
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Основна класификация (cpv): 33651520 Имуноглобулини
Обособена позиция: LOT-0047
Заглавие: Pakiet nr 19 WYCIĄGI JADÓW OWADÓW BŁONKOSKRZYDŁYCH
Описание: Standaryzowany jad owadów błonkoskrzydłych- osy do leczenia początkowego i podtrzymującego 120VU Standaryzowany jad owadów błonkoskrzydłych- pszczoły do leczenia początkowego i podtrzymującego 120mcg Zestaw do rozcieńczania 4,5ml do w/w preparatów
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 19 WYCIĄGI JADÓW OWADÓW BŁONKOSKRZYDŁYCH
Основна класификация (cpv): 33651600 Ваксини
Обособена позиция: LOT-0048
Заглавие: Pakiet nr 20 WYCIĄGI JADÓW OWADÓW BŁONKOSKRZYDŁYCH
Описание: Wyciąg alergenowy jadu owadów błonkoskrzydłych- osy do leczenia podtrzymującego 100000 SQ-U/ml
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 20 WYCIĄGI JADÓW OWADÓW BŁONKOSKRZYDŁYCH
Обособена позиция: LOT-0049
Заглавие: Pakiet nr 21 PRZECIWCIAŁA MONOKLONALNE
Описание: Denosumab 120mg
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 21 PRZECIWCIAŁA MONOKLONALNE
Основна класификация (cpv): 33652100 Антинеопластични средства
Обособена позиция: LOT-0050
Заглавие: Pakiet nr 22 PRZECIWCIAŁA MONOKLONALNE
Описание: Rytuksymab 100mg/10ml
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 22 PRZECIWCIAŁA MONOKLONALNE
Основна класификация (cpv): 33652000 Антинеопластични средства и имуномодулатори
Обособена позиция: LOT-0051
Заглавие: Pakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Описание: Maribawir 200mg
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Основна класификация (cpv): 33651400 Антивируси за системна употреба
Обособена позиция: LOT-0052
Заглавие: Pakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Описание: Antilymphocyte immune globulin 100 mg
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Обособена позиция: LOT-0053
Заглавие: Pakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
Описание: Epoprostenol 0,5mg
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
Обособена позиция: LOT-0054
Заглавие: Pakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Описание: Basiliximab 20mg Czynniki krzepnięcia: 500 jm czynnika IX, 280-760 jm czynnika II, 180-480 jm czynnika VII, 360-600 jm czynnika X, 260-620 jm białka C, 240-640 jm białka S Eptacog alfa 2 mg Fibrinogenum humanum 1g
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Основна класификация (cpv): 33652300 Имуноподтискащи средства
Допълнителна класификация (cpv): 33620000 Медикаменти за кръвта, кръвообразуващите органи и сърдечносъдовата система, 33621200 Кръвоспиращи
Обособена позиция: LOT-0055
Заглавие: Pakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Описание: Antithrombin III (ludzka) 500 j.m.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Обособена позиция: LOT-0056
Заглавие: Pakiet nr 28 WYROBY MEDYCZNE I PRODUKTY KOSMETYCZNE
Описание: Preparat przyspieszający gojenie ran zawierający kwasy żywiczne i lignany na lipofilowym podłożu Preparat do pielęgnacji i ochrony skóry narażonej na działanie promieniowania jonizującego zawierający silikon, alantoinę i cynk Preparat do ochrony skóry w trakcie terapii onkologicznej zawierający ektoinę, drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy i ceramidy Preparat do antyseptycznego nawilżania, ochrony, pielęgnacji ran i oparzeń zawierający połączenie 0,1% PHMB (Poliheksanid) i Poloksameru 188 Preparat do antyseptycznego oczyszczania, przemywania ran i oparzeń zawierający połączenie 0,1% PHMB (Poliheksanid) i Poloksameru 188
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 28 WYROBY MEDYCZNE I PRODUKTY KOSMETYCZNE
Основна класификация (cpv): 33631000 Медикаменти, използвани в дерматологията
Допълнителна класификация (cpv): 33631600 Антисептични средства и дезинфектанти
Обособена позиция: LOT-0057
Заглавие: Pakiet nr 29 LEKI PSYCHOTROPOWE,ODURZAJĄCE I PREKURSORY GRUPY I R
Описание: Alprazolam 0,5mg Buprenorphine 35mcg/h Buprenorphine 52,5mcg/h Buprenorphine 70mcg/h Buprenorphine 0,3mg/ml Clonazepam 0,5mg Clonazepam 1mg/ml Clonazepam 2mg Clorazepate dipotassium 5mg Diazepam 10mg Diazepam 2mg Diazepam 5mg Estazolam 2mg Lorazepam 1mg Lorazepam 2,5mg "Midazolam 50mg/10ml Zamawiający wymaga aby, produkt zgodnie z ChPL miał możliwość mieszania w jednej strzykawce z morfiną i wykazywały stabilność przez 24h w temp. 25ºC" "Midazolam 5mg/ml Zamawiający wymaga aby, produkt zgodnie z ChPL miał możliwość mieszania w jednej strzykawce z morfiną i wykazywały stabilność przez 24h w temp. 25ºC" Midazolam maleate 7,5mg Tapentadol 50mg Tapentadol 100mg Zolpidenum 10mg Zopiclone 7,5mg Fentanyl 0,05mg/h Fentanyl 0,025mg/h Fentanyl 0,1mg/dawkę Fentanyl 0,1mg/h Fentanyl 0,4mg/dawkę "Fentanyl citrate 0,1mg/2ml do podawania: dożylnie, domięśniowo, podskórnie, zewnątrzoponowo, podpajęczynówkowo" "Fentanyl citrate 0,5mg/10ml do podawnia: dożylnie, domięśniowo, podskórnie, zewnątrzoponowo, podpajęczynówkowo" Ketamina 10mg/ml Methadone h/chl 0,1% Morphine sulphate 100mg; o przedłużonym uwalnianiu Morphine sulphate 10mg Morphine sulphate 10mg; o przedłużonym uwalnianiu Morphine sulphate 20mg Morphine sulphate 20mg Morphine sulphate 30mg; o przedłużonym uwalnianu Morphine sulphate 60mg; o przedłuzonym uwalnianu Morphine sulphate 20mg/ml Morphine sulphate Spinal 2mg/2ml Oxycodon 10mg Oxycodon 20mg Oxycodon 5mg Oxycodon 40mg Oxycodon 80mg Oxycodon 5mg Oxycodon 10mg Oxycodone 10mg/ml Oxycodone 20mg/2ml Oxycodoni hydrochloridum 10mg + Naloxoni hydrochloridum 5mg Oxycodoni hydrochloridum 20mg + Naloxoni hydrochloridum 10mg Remifentanyl 2 mg Remifentanyl 1 mg Sufentanil 50μg/10ml Sufentanil 250μg/5ml Ephedrine h/chl
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 29 LEKI PSYCHOTROPOWE,ODURZAJĄCE I PREKURSORY GRUPY I R
Основна класификация (cpv): 33660000 Медикаменти за нервната система и сетивните органи
Допълнителна класификация (cpv): 33661000 Медикаменти за нервната система, 33661100 Упойващи средства, 33661200 Болкоуспокоителни, 33661500 Психолептични средства, 33670000 Медикаменти за дихателната система
Обособена позиция: LOT-0058
Заглавие: Pakiet nr 30 LEKI PSYCHOTROPOWE
Описание: Remimazolam 20 mg
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 30 LEKI PSYCHOTROPOWE
Основна класификация (cpv): 33661000 Медикаменти за нервната система
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: WCPIT/EA/381-31/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Další klasifikace (cpv): 33141540 Albumin, 33141550 Heparin, 33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky, 33610000 Léčivé přípravky pro zažívací trakt a metabolismus, 33611000 Antacida, 33612000 Léčivé přípravky pro funkční poruchy zažívacího traktu, 33613000 Laxancia, 33614000 Antidiarrhoika, intestinální antiinfektiva, 33615000 Antidiabetika, 33615100 Insulin, 33616000 Vitaminy, 33617000 Náhrady minerálních prvků, 33620000 Léčivé přípravky pro krev, krvetvorné orgány a kardiovaskulární systém, 33621000 Léčivé přípravky pro krev a krvetvorné orgány, 33621100 Antitrombotika, 33621200 Antihemorrhagika, 33621300 Antianemika, 33621400 Náhrady plazmy a perfúzní roztoky, 33622000 Léčivé přípravky pro kardiovaskulární systém, 33622100 Kardiaka, 33622200 Antihypertenziva, 33622300 Diuretika, 33622400 Vasoprotektiva, 33622500 Antihemoroidika pro vnější použití, 33622600 Beta blokátory, 33622700 Blokátory kalciového kanálu, 33622800 Látky ovlivňující renin-angiotensinový systém, 33630000 Dermatologika a léčivé přípravky pro muskuloskeletální systém, 33631000 Dermatologika, 33631400 Antibiotika a chemoterapeutika k užití v dermatologii, 33631600 Antiseptika, dezinficiencia, 33632000 Léčivé přípravky pro muskuloskeletální systém, 33632100 Antirevmatika a protizánětlivé léky, 33632200 Myorelaxancia, 33641000 Léčivé přípravky pro urogenitální systém a pohlavní hormony, 33641100 Gynekologika, antiinfektiva a antiseptika, 33642100 Hormony hypofýzy a hypotalamu a jejich analogy, 33642200 Kortikosteroidy pro systémové použití, 33642300 Léčivé přípravky pro štítnou žlázu, 33651100 Antibakteriální látky pro systémové použití, 33651400 Antivirotika pro systémové použití, 33651520 Imunoglobuliny, 33651600 Očkovací látky, 33652100 Antineoplastika, 33652200 Endokrinní terapie, 33652300 Imunosupresiva, 33660000 Léčivé přípravky pro centrální nervový systém a smyslové orgány, 33661000 Léčivé přípravky pro centrální nervový systém, 33661100 Anestetika, 33661200 Analgetika, 33661300 Antiepileptika, 33661400 Antiparkinsonika, 33661500 Psycholeptika, 33661600 Psychoanaleptika, 33661700 Jiné léčivé přípravky pro centrální nervový systém, 33662000 Léčivé přípravky pro smyslové orgány, 33662100 Oftalmologika, 33670000 Léčivé přípravky pro respirační systém, 33674000 Léky při kašli a nachlazení, 33675000 Antihistaminika pro systémové užití, 33680000 Farmaceutické výrobky, 33690000 Různé léčivé přípravky, 33691000 Antiparasitika, insekticidy a repelenty, 33692100 Infúzní roztoky, 33692500 Injekční roztoky, 33692700 Roztoky s glukosou, 33693000 Jiné terapeutické přípravky, 33694000 Diagnostika, 33695000 Všechny jiné neléčebné přípravky, 33700000 Prostředky pro osobní péči
5. Část
Část: LOT-0005
Název: Pakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Interní identifikátor: Pakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Hlavní klasifikace (cpv): 33621100 Antitrombotika
Další klasifikace (cpv): 33612000 Léčivé přípravky pro funkční poruchy zažívacího traktu, 33614000 Antidiarrhoika, intestinální antiinfektiva, 33616000 Vitaminy, 33617000 Náhrady minerálních prvků, 33621000 Léčivé přípravky pro krev a krvetvorné orgány, 33621100 Antitrombotika, 33621200 Antihemorrhagika, 33622000 Léčivé přípravky pro kardiovaskulární systém, 33622100 Kardiaka, 33622200 Antihypertenziva, 33622300 Diuretika, 33622600 Beta blokátory, 33622700 Blokátory kalciového kanálu, 33630000 Dermatologika a léčivé přípravky pro muskuloskeletální systém, 33632100 Antirevmatika a protizánětlivé léky, 33660000 Léčivé přípravky pro centrální nervový systém a smyslové orgány, 33661100 Anestetika, 33661200 Analgetika, 33661500 Psycholeptika, 33661600 Psychoanaleptika, 33662000 Léčivé přípravky pro smyslové orgány, 33662100 Oftalmologika, 33670000 Léčivé přípravky pro respirační systém, 33675000 Antihistaminika pro systémové užití, 33692100 Infúzní roztoky, 33692500 Injekční roztoky, 33692500 Injekční roztoky
Část: LOT-0020
Hlavní klasifikace (cpv): 33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Další klasifikace (cpv): 33611000 Antacida, 33612000 Léčivé přípravky pro funkční poruchy zažívacího traktu, 33613000 Laxancia, 33614000 Antidiarrhoika, intestinální antiinfektiva, 33616000 Vitaminy, 33617000 Náhrady minerálních prvků, 33621100 Antitrombotika, 33621300 Antianemika, 33622400 Vasoprotektiva, 33622500 Antihemoroidika pro vnější použití, 33631000 Dermatologika, 33631600 Antiseptika, dezinficiencia, 33632100 Antirevmatika a protizánětlivé léky, 33641000 Léčivé přípravky pro urogenitální systém a pohlavní hormony, 33652300 Imunosupresiva, 33661200 Analgetika, 33662100 Oftalmologika, 33670000 Léčivé přípravky pro respirační systém, 33674000 Léky při kašli a nachlazení, 33675000 Antihistaminika pro systémové užití, 33680000 Farmaceutické výrobky, 33690000 Různé léčivé přípravky, 33691000 Antiparasitika, insekticidy a repelenty, 33692500 Injekční roztoky, 33693000 Jiné terapeutické přípravky, 33695000 Všechny jiné neléčebné přípravky, 33700000 Prostředky pro osobní péči
Část: LOT-0031
Název: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Interní identifikátor: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Další klasifikace (cpv): 33141550 Heparin, 33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky, 33610000 Léčivé přípravky pro zažívací trakt a metabolismus, 33612000 Léčivé přípravky pro funkční poruchy zažívacího traktu, 33613000 Laxancia, 33614000 Antidiarrhoika, intestinální antiinfektiva, 33615000 Antidiabetika, 33615100 Insulin, 33616000 Vitaminy, 33617000 Náhrady minerálních prvků, 33620000 Léčivé přípravky pro krev, krvetvorné orgány a kardiovaskulární systém, 33621100 Antitrombotika, 33621200 Antihemorrhagika, 33621300 Antianemika, 33622000 Léčivé přípravky pro kardiovaskulární systém, 33622100 Kardiaka, 33622200 Antihypertenziva, 33622300 Diuretika, 33622600 Beta blokátory, 33622700 Blokátory kalciového kanálu, 33622800 Látky ovlivňující renin-angiotensinový systém, 33631000 Dermatologika, 33631400 Antibiotika a chemoterapeutika k užití v dermatologii, 33632000 Léčivé přípravky pro muskuloskeletální systém, 33632100 Antirevmatika a protizánětlivé léky, 33632200 Myorelaxancia, 33641000 Léčivé přípravky pro urogenitální systém a pohlavní hormony, 33641100 Gynekologika, antiinfektiva a antiseptika, 33642100 Hormony hypofýzy a hypotalamu a jejich analogy, 33642200 Kortikosteroidy pro systémové použití, 33642300 Léčivé přípravky pro štítnou žlázu, 33651100 Antibakteriální látky pro systémové použití, 33652200 Endokrinní terapie, 33652300 Imunosupresiva, 33661000 Léčivé přípravky pro centrální nervový systém, 33661100 Anestetika, 33661200 Analgetika, 33661300 Antiepileptika, 33661300 Antiepileptika, 33661500 Psycholeptika, 33661600 Psychoanaleptika, 33661700 Jiné léčivé přípravky pro centrální nervový systém, 33661700 Jiné léčivé přípravky pro centrální nervový systém, 33662100 Oftalmologika, 33670000 Léčivé přípravky pro respirační systém, 33674000 Léky při kašli a nachlazení, 33675000 Antihistaminika pro systémové užití, 33690000 Různé léčivé přípravky, 33692700 Roztoky s glukosou, 33693000 Jiné terapeutické přípravky
Část: LOT-0032
Název: Pakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Interní identifikátor: Pakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Hlavní klasifikace (cpv): 33612000 Léčivé přípravky pro funkční poruchy zažívacího traktu
Další klasifikace (cpv): 33616000 Vitaminy, 33620000 Léčivé přípravky pro krev, krvetvorné orgány a kardiovaskulární systém, 33621100 Antitrombotika, 33621200 Antihemorrhagika, 33622000 Léčivé přípravky pro kardiovaskulární systém, 33622200 Antihypertenziva, 33622600 Beta blokátory, 33642200 Kortikosteroidy pro systémové použití, 33652200 Endokrinní terapie, 33661000 Léčivé přípravky pro centrální nervový systém, 33661200 Analgetika, 33670000 Léčivé přípravky pro respirační systém
Část: LOT-0033
Název: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Popis: Ibuprofenum 400mg/100ml
Interní identifikátor: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Hlavní klasifikace (cpv): 33661200 Analgetika
Část: LOT-0034
Název: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Popis: Paracetamol 1g/100ml
Interní identifikátor: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Část: LOT-0035
Hlavní klasifikace (cpv): 33694000 Diagnostika
Část: LOT-0036
Název: Pakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Interní identifikátor: Pakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Hlavní klasifikace (cpv): 33661100 Anestetika
Další klasifikace (cpv): 33621400 Náhrady plazmy a perfúzní roztoky
Část: LOT-0037
Název: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Interní identifikátor: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Část: LOT-0038
Název: Pakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Interní identifikátor: Pakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Hlavní klasifikace (cpv): 33141550 Heparin
Část: LOT-0039
Název: Pakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Interní identifikátor: Pakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Hlavní klasifikace (cpv): 33615000 Antidiabetika
Další klasifikace (cpv): 33622000 Léčivé přípravky pro kardiovaskulární systém, 33622100 Kardiaka, 33622300 Diuretika, 33622800 Látky ovlivňující renin-angiotensinový systém, 33661600 Psychoanaleptika
Část: LOT-0040
Název: Pakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Interní identifikátor: Pakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Další klasifikace (cpv): 33621300 Antianemika, 33622000 Léčivé přípravky pro kardiovaskulární systém, 33622200 Antihypertenziva, 33622700 Blokátory kalciového kanálu, 33632100 Antirevmatika a protizánětlivé léky, 33661000 Léčivé přípravky pro centrální nervový systém, 33670000 Léčivé přípravky pro respirační systém
Část: LOT-0041
Název: Pakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
Popis: Indocyanine green 25mg/5ml
Interní identifikátor: Pakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
Část: LOT-0042
Hlavní klasifikace (cpv): 33651100 Antibakteriální látky pro systémové použití
Část: LOT-0043
Hlavní klasifikace (cpv): 33620000 Léčivé přípravky pro krev, krvetvorné orgány a kardiovaskulární systém
Další klasifikace (cpv): 33651100 Antibakteriální látky pro systémové použití
Část: LOT-0044
Název: Pakiet nr 16 ALBUMINY
Popis: Albumin human 20%
Interní identifikátor: Pakiet nr 16 ALBUMINY
Hlavní klasifikace (cpv): 33141540 Albumin
Část: LOT-0045
Název: Pakiet nr 17 ALBUMINY
Interní identifikátor: Pakiet nr 17 ALBUMINY
Část: LOT-0046
Název: Pakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Interní identifikátor: Pakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Hlavní klasifikace (cpv): 33651520 Imunoglobuliny
Část: LOT-0047
Hlavní klasifikace (cpv): 33651600 Očkovací látky
Část: LOT-0048
Část: LOT-0049
Popis: Denosumab 120mg
Hlavní klasifikace (cpv): 33652100 Antineoplastika
Část: LOT-0050
Popis: Rytuksymab 100mg/10ml
Hlavní klasifikace (cpv): 33652000 Antineoplastika a imunomodulátory
Část: LOT-0051
Název: Pakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Popis: Maribawir 200mg
Interní identifikátor: Pakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Hlavní klasifikace (cpv): 33651400 Antivirotika pro systémové použití
Část: LOT-0052
Název: Pakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Interní identifikátor: Pakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Část: LOT-0053
Název: Pakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
Popis: Epoprostenol 0,5mg
Interní identifikátor: Pakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
Část: LOT-0054
Název: Pakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Interní identifikátor: Pakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Hlavní klasifikace (cpv): 33652300 Imunosupresiva
Další klasifikace (cpv): 33620000 Léčivé přípravky pro krev, krvetvorné orgány a kardiovaskulární systém, 33621200 Antihemorrhagika
Část: LOT-0055
Název: Pakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Interní identifikátor: Pakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Část: LOT-0056
Hlavní klasifikace (cpv): 33631000 Dermatologika
Další klasifikace (cpv): 33631600 Antiseptika, dezinficiencia
Část: LOT-0057
Hlavní klasifikace (cpv): 33660000 Léčivé přípravky pro centrální nervový systém a smyslové orgány
Další klasifikace (cpv): 33661000 Léčivé přípravky pro centrální nervový systém, 33661100 Anestetika, 33661200 Analgetika, 33661500 Psycholeptika, 33670000 Léčivé přípravky pro respirační systém
Část: LOT-0058
Název: Pakiet nr 30 LEKI PSYCHOTROPOWE
Popis: Remimazolam 20 mg
Hlavní klasifikace (cpv): 33661000 Léčivé přípravky pro centrální nervový systém
403109-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDWCPIT/EA/381-31/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Supplerende klassifikation (cpv): 33141540 Albumin, 33141550 Heparin, 33600000 Lægemidler, 33610000 Lægemidler til fordøjelsesorganer og stofskifte, 33611000 Lægemidler mod syrerelaterede forstyrrelser, 33612000 Lægemidler mod funktionelle forstyrrelser i mave-tarmkanalen, 33613000 Laksantia, 33614000 Midler mod diaré og tarminflammation/-infektion, 33615000 Lægemidler mod diabetes, 33615100 Insulin, 33616000 Vitaminer, 33617000 Mineralpræparater, 33620000 Lægemidler til blod, bloddannende organer, hjerte og kredsløb, 33621000 Lægemidler til blod og bloddannende organer, 33621100 Antitrombotiske midler, 33621200 Hæmostatika, 33621300 Midler mod anæmi, 33621400 Blod- og plasmasubstitutter samt infusionsvæsker, 33622000 Lægemidler til hjerte og kredsløb, 33622100 Lægemidler til hjerteterapi, 33622200 Antihypertensiva, 33622300 Diuretika, 33622400 Varice- og hæmorroidemidler, 33622500 Hæmorroidemidler, 33622600 Beta-blokerende midler, 33622700 Calciumantagonister, 33622800 Midler med virkning på renin-angiotensinsystemet, 33630000 Dermatologiske lægemidler og lægemidler til muskler, led og knogler, 33631000 Dermatologiske lægemidler, 33631400 Antibiotika og kemoterapeutika til dermatologisk brug, 33631600 Antiseptika og desinficerende midler, 33632000 Lægemidler til muskler, led og knogler, 33632100 Antiinflammatoriske og antireumatiske midler, 33632200 Muskelrelakserende midler, 33641000 Lægemidler til uorgenitalsystemet samt kønshormoner, 33641100 Antibiotika og antiseptika til gynækologisk brug, 33642100 Hypofyse- og hypothalamushormoner og analoger, 33642200 Kortikosteroider til systemisk brug, 33642300 Thyreoideaterapi, 33651100 Antibakterielle midler til systemisk brug, 33651400 Antivirale midler til systemisk brug, 33651520 Immunoglobuliner, 33651600 Vacciner, 33652100 Cytostatika, 33652200 Lægemidler til endokrin terapi, 33652300 Immunsuppressive midler, 33660000 Lægemidler til centralnervesystemet og sanseorganer, 33661000 Lægemidler til centralnervesystemet, 33661100 Anæstetika, 33661200 Analgetika, 33661300 Antiepileptika, 33661400 Antiparkinsonmidler, 33661500 Psykofarmaka, 33661600 Psykoanaleptika, 33661700 Andre lægemidler med virkning på centralnervesystemet, 33662000 Lægemidler til sanseorganer, 33662100 Øjenmidler, 33670000 Lægemidler til respirationssystemet, 33674000 Hoste- og forkølelsesmidler, 33675000 Antihistaminer til systemisk brug, 33680000 Farmaceutiske artikler, 33690000 Diverse lægemidler, 33691000 Midler mod parasitter, insekticider og repellanter, 33692100 Infusionsopløsninger, 33692500 Injektionsopløsninger, 33692700 Glukoseopløsninger, 33693000 Alle andre terapeutiske midler, 33694000 Diagnostiske midler, 33695000 Alle andre ikke-terapeutiske midler, 33700000 Produkter til personlig pleje
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0005
TitelPakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Intern IDPakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Primær klassifikation (cpv): 33621100 Antitrombotiske midler
Supplerende klassifikation (cpv): 33612000 Lægemidler mod funktionelle forstyrrelser i mave-tarmkanalen, 33614000 Midler mod diaré og tarminflammation/-infektion, 33616000 Vitaminer, 33617000 Mineralpræparater, 33621000 Lægemidler til blod og bloddannende organer, 33621100 Antitrombotiske midler, 33621200 Hæmostatika, 33622000 Lægemidler til hjerte og kredsløb, 33622100 Lægemidler til hjerteterapi, 33622200 Antihypertensiva, 33622300 Diuretika, 33622600 Beta-blokerende midler, 33622700 Calciumantagonister, 33630000 Dermatologiske lægemidler og lægemidler til muskler, led og knogler, 33632100 Antiinflammatoriske og antireumatiske midler, 33660000 Lægemidler til centralnervesystemet og sanseorganer, 33661100 Anæstetika, 33661200 Analgetika, 33661500 Psykofarmaka, 33661600 Psykoanaleptika, 33662000 Lægemidler til sanseorganer, 33662100 Øjenmidler, 33670000 Lægemidler til respirationssystemet, 33675000 Antihistaminer til systemisk brug, 33692100 Infusionsopløsninger, 33692500 Injektionsopløsninger, 33692500 Injektionsopløsninger
DelkontraktLOT-0020
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
Supplerende klassifikation (cpv): 33611000 Lægemidler mod syrerelaterede forstyrrelser, 33612000 Lægemidler mod funktionelle forstyrrelser i mave-tarmkanalen, 33613000 Laksantia, 33614000 Midler mod diaré og tarminflammation/-infektion, 33616000 Vitaminer, 33617000 Mineralpræparater, 33621100 Antitrombotiske midler, 33621300 Midler mod anæmi, 33622400 Varice- og hæmorroidemidler, 33622500 Hæmorroidemidler, 33631000 Dermatologiske lægemidler, 33631600 Antiseptika og desinficerende midler, 33632100 Antiinflammatoriske og antireumatiske midler, 33641000 Lægemidler til uorgenitalsystemet samt kønshormoner, 33652300 Immunsuppressive midler, 33661200 Analgetika, 33662100 Øjenmidler, 33670000 Lægemidler til respirationssystemet, 33674000 Hoste- og forkølelsesmidler, 33675000 Antihistaminer til systemisk brug, 33680000 Farmaceutiske artikler, 33690000 Diverse lægemidler, 33691000 Midler mod parasitter, insekticider og repellanter, 33692500 Injektionsopløsninger, 33693000 Alle andre terapeutiske midler, 33695000 Alle andre ikke-terapeutiske midler, 33700000 Produkter til personlig pleje
DelkontraktLOT-0031
TitelPakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Intern IDPakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Supplerende klassifikation (cpv): 33141550 Heparin, 33600000 Lægemidler, 33610000 Lægemidler til fordøjelsesorganer og stofskifte, 33612000 Lægemidler mod funktionelle forstyrrelser i mave-tarmkanalen, 33613000 Laksantia, 33614000 Midler mod diaré og tarminflammation/-infektion, 33615000 Lægemidler mod diabetes, 33615100 Insulin, 33616000 Vitaminer, 33617000 Mineralpræparater, 33620000 Lægemidler til blod, bloddannende organer, hjerte og kredsløb, 33621100 Antitrombotiske midler, 33621200 Hæmostatika, 33621300 Midler mod anæmi, 33622000 Lægemidler til hjerte og kredsløb, 33622100 Lægemidler til hjerteterapi, 33622200 Antihypertensiva, 33622300 Diuretika, 33622600 Beta-blokerende midler, 33622700 Calciumantagonister, 33622800 Midler med virkning på renin-angiotensinsystemet, 33631000 Dermatologiske lægemidler, 33631400 Antibiotika og kemoterapeutika til dermatologisk brug, 33632000 Lægemidler til muskler, led og knogler, 33632100 Antiinflammatoriske og antireumatiske midler, 33632200 Muskelrelakserende midler, 33641000 Lægemidler til uorgenitalsystemet samt kønshormoner, 33641100 Antibiotika og antiseptika til gynækologisk brug, 33642100 Hypofyse- og hypothalamushormoner og analoger, 33642200 Kortikosteroider til systemisk brug, 33642300 Thyreoideaterapi, 33651100 Antibakterielle midler til systemisk brug, 33652200 Lægemidler til endokrin terapi, 33652300 Immunsuppressive midler, 33661000 Lægemidler til centralnervesystemet, 33661100 Anæstetika, 33661200 Analgetika, 33661300 Antiepileptika, 33661300 Antiepileptika, 33661500 Psykofarmaka, 33661600 Psykoanaleptika, 33661700 Andre lægemidler med virkning på centralnervesystemet, 33661700 Andre lægemidler med virkning på centralnervesystemet, 33662100 Øjenmidler, 33670000 Lægemidler til respirationssystemet, 33674000 Hoste- og forkølelsesmidler, 33675000 Antihistaminer til systemisk brug, 33690000 Diverse lægemidler, 33692700 Glukoseopløsninger, 33693000 Alle andre terapeutiske midler
DelkontraktLOT-0032
TitelPakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Intern IDPakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Primær klassifikation (cpv): 33612000 Lægemidler mod funktionelle forstyrrelser i mave-tarmkanalen
Supplerende klassifikation (cpv): 33616000 Vitaminer, 33620000 Lægemidler til blod, bloddannende organer, hjerte og kredsløb, 33621100 Antitrombotiske midler, 33621200 Hæmostatika, 33622000 Lægemidler til hjerte og kredsløb, 33622200 Antihypertensiva, 33622600 Beta-blokerende midler, 33642200 Kortikosteroider til systemisk brug, 33652200 Lægemidler til endokrin terapi, 33661000 Lægemidler til centralnervesystemet, 33661200 Analgetika, 33670000 Lægemidler til respirationssystemet
DelkontraktLOT-0033
TitelPakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
BeskrivelseIbuprofenum 400mg/100ml
Intern IDPakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Primær klassifikation (cpv): 33661200 Analgetika
DelkontraktLOT-0034
TitelPakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
BeskrivelseParacetamol 1g/100ml
Intern IDPakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
DelkontraktLOT-0035
Primær klassifikation (cpv): 33694000 Diagnostiske midler
DelkontraktLOT-0036
TitelPakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Intern IDPakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Primær klassifikation (cpv): 33661100 Anæstetika
Supplerende klassifikation (cpv): 33621400 Blod- og plasmasubstitutter samt infusionsvæsker
DelkontraktLOT-0037
TitelPakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Intern IDPakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
DelkontraktLOT-0038
TitelPakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Intern IDPakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Primær klassifikation (cpv): 33141550 Heparin
DelkontraktLOT-0039
TitelPakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Intern IDPakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Primær klassifikation (cpv): 33615000 Lægemidler mod diabetes
Supplerende klassifikation (cpv): 33622000 Lægemidler til hjerte og kredsløb, 33622100 Lægemidler til hjerteterapi, 33622300 Diuretika, 33622800 Midler med virkning på renin-angiotensinsystemet, 33661600 Psykoanaleptika
DelkontraktLOT-0040
TitelPakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Intern IDPakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Supplerende klassifikation (cpv): 33621300 Midler mod anæmi, 33622000 Lægemidler til hjerte og kredsløb, 33622200 Antihypertensiva, 33622700 Calciumantagonister, 33632100 Antiinflammatoriske og antireumatiske midler, 33661000 Lægemidler til centralnervesystemet, 33670000 Lægemidler til respirationssystemet
DelkontraktLOT-0041
TitelPakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
BeskrivelseIndocyanine green 25mg/5ml
Intern IDPakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
DelkontraktLOT-0042
Primær klassifikation (cpv): 33651100 Antibakterielle midler til systemisk brug
DelkontraktLOT-0043
Primær klassifikation (cpv): 33620000 Lægemidler til blod, bloddannende organer, hjerte og kredsløb
Supplerende klassifikation (cpv): 33651100 Antibakterielle midler til systemisk brug
DelkontraktLOT-0044
TitelPakiet nr 16 ALBUMINY
BeskrivelseAlbumin human 20%
Intern IDPakiet nr 16 ALBUMINY
Primær klassifikation (cpv): 33141540 Albumin
DelkontraktLOT-0045
TitelPakiet nr 17 ALBUMINY
Intern IDPakiet nr 17 ALBUMINY
DelkontraktLOT-0046
TitelPakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Intern IDPakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Primær klassifikation (cpv): 33651520 Immunoglobuliner
DelkontraktLOT-0047
Primær klassifikation (cpv): 33651600 Vacciner
DelkontraktLOT-0048
DelkontraktLOT-0049
BeskrivelseDenosumab 120mg
Primær klassifikation (cpv): 33652100 Cytostatika
DelkontraktLOT-0050
BeskrivelseRytuksymab 100mg/10ml
Primær klassifikation (cpv): 33652000 Antineoplastiske og immunmodulerende midler
DelkontraktLOT-0051
TitelPakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
BeskrivelseMaribawir 200mg
Intern IDPakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Primær klassifikation (cpv): 33651400 Antivirale midler til systemisk brug
DelkontraktLOT-0052
TitelPakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Intern IDPakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
DelkontraktLOT-0053
TitelPakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
BeskrivelseEpoprostenol 0,5mg
Intern IDPakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
DelkontraktLOT-0054
TitelPakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Intern IDPakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Primær klassifikation (cpv): 33652300 Immunsuppressive midler
Supplerende klassifikation (cpv): 33620000 Lægemidler til blod, bloddannende organer, hjerte og kredsløb, 33621200 Hæmostatika
DelkontraktLOT-0055
TitelPakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Intern IDPakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
DelkontraktLOT-0056
Primær klassifikation (cpv): 33631000 Dermatologiske lægemidler
Supplerende klassifikation (cpv): 33631600 Antiseptika og desinficerende midler
DelkontraktLOT-0057
Primær klassifikation (cpv): 33660000 Lægemidler til centralnervesystemet og sanseorganer
Supplerende klassifikation (cpv): 33661000 Lægemidler til centralnervesystemet, 33661100 Anæstetika, 33661200 Analgetika, 33661500 Psykofarmaka, 33670000 Lægemidler til respirationssystemet
DelkontraktLOT-0058
TitelPakiet nr 30 LEKI PSYCHOTROPOWE
BeskrivelseRemimazolam 20 mg
Primær klassifikation (cpv): 33661000 Lægemidler til centralnervesystemet
403109-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoWCPIT/EA/381-31/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
Clasificación adicional (cpv): 33141540 Albúmina, 33141550 Heparina, 33600000 Productos farmacéuticos, 33610000 Medicamentos para el aparato digestivo y el metabolismo, 33611000 Medicamentos contra los trastornos producidos por la hiperacidez, 33612000 Medicamentos contra los trastornos gastrointestinales funcionales, 33613000 Laxantes, 33614000 Antidiarreicos, antiinflamatorios y antiinfecciosos intestinales, 33615000 Antidiabéticos, 33615100 Insulina, 33616000 Vitaminas, 33617000 Suplementos minerales, 33620000 Medicamentos para la sangre, para los órganos hematopoyéticos y para el aparato cardiovascular, 33621000 Medicamentos para la sangre y para los órganos hematopoyéticos, 33621100 Antitrombóticos, 33621200 Antihemorrágicos, 33621300 Antianémicos, 33621400 Sustitutos del plasma y soluciones para infusión, 33622000 Medicamentos para el aparato cardiovascular, 33622100 Medicamentos usados en cardioterapia, 33622200 Hipotensores, 33622300 Diuréticos, 33622400 Vasoprotectores, 33622500 Antihemorroidales de uso tópico, 33622600 Betabloqueadores, 33622700 Bloqueadores de los canales de calcio, 33622800 Medicamentos que actúan sobre el sistema renina-angiotensina, 33630000 Medicamentos usados en dermatología y para el sistema muscular-esquelético, 33631000 Medicamentos usados en dermatología, 33631400 Antibióticos y quimioterápicos para uso en dermatología, 33631600 Antisépticos y desinfectantes, 33632000 Medicamentos para el sistema muscular-esquelético, 33632100 Antiinflamatorios y antirreumáticos, 33632200 Miorrelajantes, 33641000 Medicamentos para el sistema genitourinario y hormonas sexuales, 33641100 Antiinfecciosos y antisépticos ginecológicos, 33642100 Hormonas hiposifiarias, hipotalámicas y análogas, 33642200 Corticoesteroides para uso sistémico, 33642300 Terapia tiroidea, 33651100 Antibacterianos para uso sistémico, 33651400 Antivirales para uso sistémico, 33651520 Inmunoglobulinas, 33651600 Vacunas, 33652100 Agentes antineoplásicos, 33652200 Medicamentos usados en la terapia endocrina, 33652300 Inmunosupresores, 33660000 Medicamentos para el sistema nervioso y los órganos de los sentidos, 33661000 Medicamentos para el sistema nervioso, 33661100 Anestésicos, 33661200 Analgésicos, 33661300 Antiepilépticos, 33661400 Antiparkinsonianos, 33661500 Psicolépticos, 33661600 Psicoanalépticos, 33661700 Otros medicamentos del sistema nervioso, 33662000 Medicamentos para los órganos de los sentidos, 33662100 Medicamentos usados en oftalmología, 33670000 Medicamentos para el aparato respiratorio, 33674000 Medicamentos para la tos y el resfriado, 33675000 Antihistamínicos para empleo sistémico, 33680000 Artículos farmacéuticos, 33690000 Medicamentos diversos, 33691000 Productos antiparasitarios, insecticidas y repelentes, 33692100 Soluciones para infusiones, 33692500 Soluciones inyectables, 33692700 Soluciones de glucosa, 33693000 Todos los demás productos terapéuticos, 33694000 Medios de diagnóstico, 33695000 Todo los demás productos no terapéuticos, 33700000 Productos para la higiene personal
5. Lote
LoteLOT-0005
TítuloPakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Identificador internoPakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Clasificación principal (cpv): 33621100 Antitrombóticos
Clasificación adicional (cpv): 33612000 Medicamentos contra los trastornos gastrointestinales funcionales, 33614000 Antidiarreicos, antiinflamatorios y antiinfecciosos intestinales, 33616000 Vitaminas, 33617000 Suplementos minerales, 33621000 Medicamentos para la sangre y para los órganos hematopoyéticos, 33621100 Antitrombóticos, 33621200 Antihemorrágicos, 33622000 Medicamentos para el aparato cardiovascular, 33622100 Medicamentos usados en cardioterapia, 33622200 Hipotensores, 33622300 Diuréticos, 33622600 Betabloqueadores, 33622700 Bloqueadores de los canales de calcio, 33630000 Medicamentos usados en dermatología y para el sistema muscular-esquelético, 33632100 Antiinflamatorios y antirreumáticos, 33660000 Medicamentos para el sistema nervioso y los órganos de los sentidos, 33661100 Anestésicos, 33661200 Analgésicos, 33661500 Psicolépticos, 33661600 Psicoanalépticos, 33662000 Medicamentos para los órganos de los sentidos, 33662100 Medicamentos usados en oftalmología, 33670000 Medicamentos para el aparato respiratorio, 33675000 Antihistamínicos para empleo sistémico, 33692100 Soluciones para infusiones, 33692500 Soluciones inyectables, 33692500 Soluciones inyectables
LoteLOT-0020
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
Clasificación adicional (cpv): 33611000 Medicamentos contra los trastornos producidos por la hiperacidez, 33612000 Medicamentos contra los trastornos gastrointestinales funcionales, 33613000 Laxantes, 33614000 Antidiarreicos, antiinflamatorios y antiinfecciosos intestinales, 33616000 Vitaminas, 33617000 Suplementos minerales, 33621100 Antitrombóticos, 33621300 Antianémicos, 33622400 Vasoprotectores, 33622500 Antihemorroidales de uso tópico, 33631000 Medicamentos usados en dermatología, 33631600 Antisépticos y desinfectantes, 33632100 Antiinflamatorios y antirreumáticos, 33641000 Medicamentos para el sistema genitourinario y hormonas sexuales, 33652300 Inmunosupresores, 33661200 Analgésicos, 33662100 Medicamentos usados en oftalmología, 33670000 Medicamentos para el aparato respiratorio, 33674000 Medicamentos para la tos y el resfriado, 33675000 Antihistamínicos para empleo sistémico, 33680000 Artículos farmacéuticos, 33690000 Medicamentos diversos, 33691000 Productos antiparasitarios, insecticidas y repelentes, 33692500 Soluciones inyectables, 33693000 Todos los demás productos terapéuticos, 33695000 Todo los demás productos no terapéuticos, 33700000 Productos para la higiene personal
LoteLOT-0031
TítuloPakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Identificador internoPakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Clasificación adicional (cpv): 33141550 Heparina, 33600000 Productos farmacéuticos, 33610000 Medicamentos para el aparato digestivo y el metabolismo, 33612000 Medicamentos contra los trastornos gastrointestinales funcionales, 33613000 Laxantes, 33614000 Antidiarreicos, antiinflamatorios y antiinfecciosos intestinales, 33615000 Antidiabéticos, 33615100 Insulina, 33616000 Vitaminas, 33617000 Suplementos minerales, 33620000 Medicamentos para la sangre, para los órganos hematopoyéticos y para el aparato cardiovascular, 33621100 Antitrombóticos, 33621200 Antihemorrágicos, 33621300 Antianémicos, 33622000 Medicamentos para el aparato cardiovascular, 33622100 Medicamentos usados en cardioterapia, 33622200 Hipotensores, 33622300 Diuréticos, 33622600 Betabloqueadores, 33622700 Bloqueadores de los canales de calcio, 33622800 Medicamentos que actúan sobre el sistema renina-angiotensina, 33631000 Medicamentos usados en dermatología, 33631400 Antibióticos y quimioterápicos para uso en dermatología, 33632000 Medicamentos para el sistema muscular-esquelético, 33632100 Antiinflamatorios y antirreumáticos, 33632200 Miorrelajantes, 33641000 Medicamentos para el sistema genitourinario y hormonas sexuales, 33641100 Antiinfecciosos y antisépticos ginecológicos, 33642100 Hormonas hiposifiarias, hipotalámicas y análogas, 33642200 Corticoesteroides para uso sistémico, 33642300 Terapia tiroidea, 33651100 Antibacterianos para uso sistémico, 33652200 Medicamentos usados en la terapia endocrina, 33652300 Inmunosupresores, 33661000 Medicamentos para el sistema nervioso, 33661100 Anestésicos, 33661200 Analgésicos, 33661300 Antiepilépticos, 33661300 Antiepilépticos, 33661500 Psicolépticos, 33661600 Psicoanalépticos, 33661700 Otros medicamentos del sistema nervioso, 33661700 Otros medicamentos del sistema nervioso, 33662100 Medicamentos usados en oftalmología, 33670000 Medicamentos para el aparato respiratorio, 33674000 Medicamentos para la tos y el resfriado, 33675000 Antihistamínicos para empleo sistémico, 33690000 Medicamentos diversos, 33692700 Soluciones de glucosa, 33693000 Todos los demás productos terapéuticos
LoteLOT-0032
TítuloPakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Identificador internoPakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Clasificación principal (cpv): 33612000 Medicamentos contra los trastornos gastrointestinales funcionales
Clasificación adicional (cpv): 33616000 Vitaminas, 33620000 Medicamentos para la sangre, para los órganos hematopoyéticos y para el aparato cardiovascular, 33621100 Antitrombóticos, 33621200 Antihemorrágicos, 33622000 Medicamentos para el aparato cardiovascular, 33622200 Hipotensores, 33622600 Betabloqueadores, 33642200 Corticoesteroides para uso sistémico, 33652200 Medicamentos usados en la terapia endocrina, 33661000 Medicamentos para el sistema nervioso, 33661200 Analgésicos, 33670000 Medicamentos para el aparato respiratorio
LoteLOT-0033
TítuloPakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
DescripciónIbuprofenum 400mg/100ml
Identificador internoPakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Clasificación principal (cpv): 33661200 Analgésicos
LoteLOT-0034
TítuloPakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
DescripciónParacetamol 1g/100ml
Identificador internoPakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
LoteLOT-0035
Clasificación principal (cpv): 33694000 Medios de diagnóstico
LoteLOT-0036
TítuloPakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Identificador internoPakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Clasificación principal (cpv): 33661100 Anestésicos
Clasificación adicional (cpv): 33621400 Sustitutos del plasma y soluciones para infusión
LoteLOT-0037
TítuloPakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Identificador internoPakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
LoteLOT-0038
TítuloPakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Identificador internoPakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Clasificación principal (cpv): 33141550 Heparina
LoteLOT-0039
TítuloPakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Identificador internoPakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Clasificación principal (cpv): 33615000 Antidiabéticos
Clasificación adicional (cpv): 33622000 Medicamentos para el aparato cardiovascular, 33622100 Medicamentos usados en cardioterapia, 33622300 Diuréticos, 33622800 Medicamentos que actúan sobre el sistema renina-angiotensina, 33661600 Psicoanalépticos
LoteLOT-0040
TítuloPakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Identificador internoPakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Clasificación adicional (cpv): 33621300 Antianémicos, 33622000 Medicamentos para el aparato cardiovascular, 33622200 Hipotensores, 33622700 Bloqueadores de los canales de calcio, 33632100 Antiinflamatorios y antirreumáticos, 33661000 Medicamentos para el sistema nervioso, 33670000 Medicamentos para el aparato respiratorio
LoteLOT-0041
TítuloPakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
DescripciónIndocyanine green 25mg/5ml
Identificador internoPakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
LoteLOT-0042
Clasificación principal (cpv): 33651100 Antibacterianos para uso sistémico
LoteLOT-0043
Clasificación principal (cpv): 33620000 Medicamentos para la sangre, para los órganos hematopoyéticos y para el aparato cardiovascular
Clasificación adicional (cpv): 33651100 Antibacterianos para uso sistémico
LoteLOT-0044
TítuloPakiet nr 16 ALBUMINY
DescripciónAlbumin human 20%
Identificador internoPakiet nr 16 ALBUMINY
Clasificación principal (cpv): 33141540 Albúmina
LoteLOT-0045
TítuloPakiet nr 17 ALBUMINY
Identificador internoPakiet nr 17 ALBUMINY
LoteLOT-0046
TítuloPakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Identificador internoPakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Clasificación principal (cpv): 33651520 Inmunoglobulinas
LoteLOT-0047
Clasificación principal (cpv): 33651600 Vacunas
LoteLOT-0048
LoteLOT-0049
DescripciónDenosumab 120mg
Clasificación principal (cpv): 33652100 Agentes antineoplásicos
LoteLOT-0050
DescripciónRytuksymab 100mg/10ml
Clasificación principal (cpv): 33652000 Agentes antineoplásicos e inmunomoduladores
LoteLOT-0051
TítuloPakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
DescripciónMaribawir 200mg
Identificador internoPakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Clasificación principal (cpv): 33651400 Antivirales para uso sistémico
LoteLOT-0052
TítuloPakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Identificador internoPakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
LoteLOT-0053
TítuloPakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
DescripciónEpoprostenol 0,5mg
Identificador internoPakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
LoteLOT-0054
TítuloPakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Identificador internoPakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Clasificación principal (cpv): 33652300 Inmunosupresores
Clasificación adicional (cpv): 33620000 Medicamentos para la sangre, para los órganos hematopoyéticos y para el aparato cardiovascular, 33621200 Antihemorrágicos
LoteLOT-0055
TítuloPakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Identificador internoPakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
LoteLOT-0056
Clasificación principal (cpv): 33631000 Medicamentos usados en dermatología
Clasificación adicional (cpv): 33631600 Antisépticos y desinfectantes
LoteLOT-0057
Clasificación principal (cpv): 33660000 Medicamentos para el sistema nervioso y los órganos de los sentidos
Clasificación adicional (cpv): 33661000 Medicamentos para el sistema nervioso, 33661100 Anestésicos, 33661200 Analgésicos, 33661500 Psicolépticos, 33670000 Medicamentos para el aparato respiratorio
LoteLOT-0058
TítuloPakiet nr 30 LEKI PSYCHOTROPOWE
DescripciónRemimazolam 20 mg
Identificador internoPakiet nr 30 LEKI PSYCHOTROPOWE
Clasificación principal (cpv): 33661000 Medicamentos para el sistema nervioso
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: WCPIT/EA/381-31/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Täiendav liigitus (cpv): 33141540 Albumiin, 33141550 Hepariin, 33600000 Ravimid, 33610000 Seedetrakti ja ainevahetust puudutavad ravimid, 33611000 Happesusega seotud häirete ravimid, 33612000 Funktsionaalsete gastrointestinaalhäirete ravimid, 33613000 Lahtistid, 33614000 Kõhulahtisuse-, soolepõletike- ja sooleinfektsioonidevastased ained, 33615000 Diabeedi puhul kasutatavad ravimid, 33615100 Insuliin, 33616000 Vitamiinid, 33617000 Mineraalsed lisandid, 33620000 Vere, vereloome ja kardiovaskulaarsüsteemi ravimid, 33621000 Vere ja vereloome ravimid, 33621100 Tromboosivastased ained, 33621200 Antihemorraagilised ained, 33621300 Aneemiavastased ained, 33621400 Vereasendajad ja perfusioonilahused, 33622000 Kardiovaskulaarsüsteemi ravimid, 33622100 Südameraviained, 33622200 Antihüpertensiivsed ained, 33622300 Diureetikumid, 33622400 Veresoonte kaitsepreparaadid, 33622500 Antihemorroidaalsed ained paikseks kasutamiseks, 33622600 Beetablokaatorid, 33622700 Kaltsiumikanali blokaatorid, 33622800 Reniin-angiotensiinsüsteemile toimivad ained, 33630000 Dermatoloogilised ja skeleti-lihassüsteemi ravimid, 33631000 Dermatoloogilised ravimid, 33631400 Antibiootikumid ja kemoterapeutilised ained dermatoloogiliseks kasutuseks, 33631600 Antiseptikumid ja desinfektandid, 33632000 Skeleti-lihassüsteemi ravimid, 33632100 Põletikuvastased ja reumavastased tooted, 33632200 Müorelaksandid, 33641000 Urogenitaalsüsteemi ja suguhormoonide ravimid, 33641100 Günekoloogias kasutatavad infektsioonivastased ained ja antiseptikumid, 33642100 Hüpofüüsi, hüpotalamuse hormoonid ja nende analoogid, 33642200 Kortikosteroidid süsteemseks kasutuseks, 33642300 Kilpnäärme raviks kasutatavad ained, 33651100 Antibakteriaalsed ained süsteemseks kasutamiseks, 33651400 Viirustevastased ained süsteemseks kasutamiseks, 33651520 Immuunglobuliinid, 33651600 Vaktsiinid, 33652100 Antineoplastilised ained, 33652200 Endokrinoloogilise teraapia ravimid, 33652300 Immuunsupressiivsed ained, 33660000 Närvisüsteemi ja meeleelundite ravimid, 33661000 Närvisüsteemi ravimid, 33661100 Anesteetikumid, 33661200 Analgeetikumid, 33661300 Epilepsiavastased ained, 33661400 Parkinsonismivastased ravimid, 33661500 Psühholeptilised ained, 33661600 Psühhoanaleptilised ained, 33661700 Muud närvisüsteemi ravimid, 33662000 Meeleelundite ravimid, 33662100 Oftalmoloogias kasutatavad ained, 33670000 Hingamissüsteemi ravimid, 33674000 Köha- ja külmetushaigustevastased ained, 33675000 Antihistamiinsed ained süsteemseks kasutamiseks, 33680000 Farmaatsiatooted, 33690000 Mitmesugused ravimid, 33691000 Kahjuritõrjetooted, insektitsiidid ja repellendid, 33692100 Infusioonlahused, 33692500 Süstimislahused, 33692700 Glükooslahused, 33693000 Muud ravitooted, 33694000 Diagnostilised ained, 33695000 Kõik muud mitteravitooted, 33700000 Isikuhooldustooted
5. Osa
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Pakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Sisemine tunnus: Pakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Peamine liigitus (cpv): 33621100 Tromboosivastased ained
Täiendav liigitus (cpv): 33612000 Funktsionaalsete gastrointestinaalhäirete ravimid, 33614000 Kõhulahtisuse-, soolepõletike- ja sooleinfektsioonidevastased ained, 33616000 Vitamiinid, 33617000 Mineraalsed lisandid, 33621000 Vere ja vereloome ravimid, 33621100 Tromboosivastased ained, 33621200 Antihemorraagilised ained, 33622000 Kardiovaskulaarsüsteemi ravimid, 33622100 Südameraviained, 33622200 Antihüpertensiivsed ained, 33622300 Diureetikumid, 33622600 Beetablokaatorid, 33622700 Kaltsiumikanali blokaatorid, 33630000 Dermatoloogilised ja skeleti-lihassüsteemi ravimid, 33632100 Põletikuvastased ja reumavastased tooted, 33660000 Närvisüsteemi ja meeleelundite ravimid, 33661100 Anesteetikumid, 33661200 Analgeetikumid, 33661500 Psühholeptilised ained, 33661600 Psühhoanaleptilised ained, 33662000 Meeleelundite ravimid, 33662100 Oftalmoloogias kasutatavad ained, 33670000 Hingamissüsteemi ravimid, 33675000 Antihistamiinsed ained süsteemseks kasutamiseks, 33692100 Infusioonlahused, 33692500 Süstimislahused, 33692500 Süstimislahused
Osa: LOT-0020
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
Täiendav liigitus (cpv): 33611000 Happesusega seotud häirete ravimid, 33612000 Funktsionaalsete gastrointestinaalhäirete ravimid, 33613000 Lahtistid, 33614000 Kõhulahtisuse-, soolepõletike- ja sooleinfektsioonidevastased ained, 33616000 Vitamiinid, 33617000 Mineraalsed lisandid, 33621100 Tromboosivastased ained, 33621300 Aneemiavastased ained, 33622400 Veresoonte kaitsepreparaadid, 33622500 Antihemorroidaalsed ained paikseks kasutamiseks, 33631000 Dermatoloogilised ravimid, 33631600 Antiseptikumid ja desinfektandid, 33632100 Põletikuvastased ja reumavastased tooted, 33641000 Urogenitaalsüsteemi ja suguhormoonide ravimid, 33652300 Immuunsupressiivsed ained, 33661200 Analgeetikumid, 33662100 Oftalmoloogias kasutatavad ained, 33670000 Hingamissüsteemi ravimid, 33674000 Köha- ja külmetushaigustevastased ained, 33675000 Antihistamiinsed ained süsteemseks kasutamiseks, 33680000 Farmaatsiatooted, 33690000 Mitmesugused ravimid, 33691000 Kahjuritõrjetooted, insektitsiidid ja repellendid, 33692500 Süstimislahused, 33693000 Muud ravitooted, 33695000 Kõik muud mitteravitooted, 33700000 Isikuhooldustooted
Osa: LOT-0031
Pealkiri: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Sisemine tunnus: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Täiendav liigitus (cpv): 33141550 Hepariin, 33600000 Ravimid, 33610000 Seedetrakti ja ainevahetust puudutavad ravimid, 33612000 Funktsionaalsete gastrointestinaalhäirete ravimid, 33613000 Lahtistid, 33614000 Kõhulahtisuse-, soolepõletike- ja sooleinfektsioonidevastased ained, 33615000 Diabeedi puhul kasutatavad ravimid, 33615100 Insuliin, 33616000 Vitamiinid, 33617000 Mineraalsed lisandid, 33620000 Vere, vereloome ja kardiovaskulaarsüsteemi ravimid, 33621100 Tromboosivastased ained, 33621200 Antihemorraagilised ained, 33621300 Aneemiavastased ained, 33622000 Kardiovaskulaarsüsteemi ravimid, 33622100 Südameraviained, 33622200 Antihüpertensiivsed ained, 33622300 Diureetikumid, 33622600 Beetablokaatorid, 33622700 Kaltsiumikanali blokaatorid, 33622800 Reniin-angiotensiinsüsteemile toimivad ained, 33631000 Dermatoloogilised ravimid, 33631400 Antibiootikumid ja kemoterapeutilised ained dermatoloogiliseks kasutuseks, 33632000 Skeleti-lihassüsteemi ravimid, 33632100 Põletikuvastased ja reumavastased tooted, 33632200 Müorelaksandid, 33641000 Urogenitaalsüsteemi ja suguhormoonide ravimid, 33641100 Günekoloogias kasutatavad infektsioonivastased ained ja antiseptikumid, 33642100 Hüpofüüsi, hüpotalamuse hormoonid ja nende analoogid, 33642200 Kortikosteroidid süsteemseks kasutuseks, 33642300 Kilpnäärme raviks kasutatavad ained, 33651100 Antibakteriaalsed ained süsteemseks kasutamiseks, 33652200 Endokrinoloogilise teraapia ravimid, 33652300 Immuunsupressiivsed ained, 33661000 Närvisüsteemi ravimid, 33661100 Anesteetikumid, 33661200 Analgeetikumid, 33661300 Epilepsiavastased ained, 33661300 Epilepsiavastased ained, 33661500 Psühholeptilised ained, 33661600 Psühhoanaleptilised ained, 33661700 Muud närvisüsteemi ravimid, 33661700 Muud närvisüsteemi ravimid, 33662100 Oftalmoloogias kasutatavad ained, 33670000 Hingamissüsteemi ravimid, 33674000 Köha- ja külmetushaigustevastased ained, 33675000 Antihistamiinsed ained süsteemseks kasutamiseks, 33690000 Mitmesugused ravimid, 33692700 Glükooslahused, 33693000 Muud ravitooted
Osa: LOT-0032
Pealkiri: Pakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Sisemine tunnus: Pakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Peamine liigitus (cpv): 33612000 Funktsionaalsete gastrointestinaalhäirete ravimid
Täiendav liigitus (cpv): 33616000 Vitamiinid, 33620000 Vere, vereloome ja kardiovaskulaarsüsteemi ravimid, 33621100 Tromboosivastased ained, 33621200 Antihemorraagilised ained, 33622000 Kardiovaskulaarsüsteemi ravimid, 33622200 Antihüpertensiivsed ained, 33622600 Beetablokaatorid, 33642200 Kortikosteroidid süsteemseks kasutuseks, 33652200 Endokrinoloogilise teraapia ravimid, 33661000 Närvisüsteemi ravimid, 33661200 Analgeetikumid, 33670000 Hingamissüsteemi ravimid
Osa: LOT-0033
Pealkiri: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Kirjeldus: Ibuprofenum 400mg/100ml
Sisemine tunnus: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Peamine liigitus (cpv): 33661200 Analgeetikumid
Osa: LOT-0034
Pealkiri: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Kirjeldus: Paracetamol 1g/100ml
Sisemine tunnus: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Osa: LOT-0035
Peamine liigitus (cpv): 33694000 Diagnostilised ained
Osa: LOT-0036
Pealkiri: Pakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Sisemine tunnus: Pakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Peamine liigitus (cpv): 33661100 Anesteetikumid
Täiendav liigitus (cpv): 33621400 Vereasendajad ja perfusioonilahused
Osa: LOT-0037
Pealkiri: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Sisemine tunnus: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Osa: LOT-0038
Pealkiri: Pakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Sisemine tunnus: Pakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Peamine liigitus (cpv): 33141550 Hepariin
Osa: LOT-0039
Pealkiri: Pakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Sisemine tunnus: Pakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Peamine liigitus (cpv): 33615000 Diabeedi puhul kasutatavad ravimid
Täiendav liigitus (cpv): 33622000 Kardiovaskulaarsüsteemi ravimid, 33622100 Südameraviained, 33622300 Diureetikumid, 33622800 Reniin-angiotensiinsüsteemile toimivad ained, 33661600 Psühhoanaleptilised ained
Osa: LOT-0040
Pealkiri: Pakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Sisemine tunnus: Pakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Täiendav liigitus (cpv): 33621300 Aneemiavastased ained, 33622000 Kardiovaskulaarsüsteemi ravimid, 33622200 Antihüpertensiivsed ained, 33622700 Kaltsiumikanali blokaatorid, 33632100 Põletikuvastased ja reumavastased tooted, 33661000 Närvisüsteemi ravimid, 33670000 Hingamissüsteemi ravimid
Osa: LOT-0041
Pealkiri: Pakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
Kirjeldus: Indocyanine green 25mg/5ml
Sisemine tunnus: Pakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
Osa: LOT-0042
Peamine liigitus (cpv): 33651100 Antibakteriaalsed ained süsteemseks kasutamiseks
Osa: LOT-0043
Peamine liigitus (cpv): 33620000 Vere, vereloome ja kardiovaskulaarsüsteemi ravimid
Täiendav liigitus (cpv): 33651100 Antibakteriaalsed ained süsteemseks kasutamiseks
Osa: LOT-0044
Pealkiri: Pakiet nr 16 ALBUMINY
Kirjeldus: Albumin human 20%
Sisemine tunnus: Pakiet nr 16 ALBUMINY
Peamine liigitus (cpv): 33141540 Albumiin
Osa: LOT-0045
Pealkiri: Pakiet nr 17 ALBUMINY
Sisemine tunnus: Pakiet nr 17 ALBUMINY
Osa: LOT-0046
Pealkiri: Pakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Sisemine tunnus: Pakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Peamine liigitus (cpv): 33651520 Immuunglobuliinid
Osa: LOT-0047
Peamine liigitus (cpv): 33651600 Vaktsiinid
Osa: LOT-0048
Osa: LOT-0049
Kirjeldus: Denosumab 120mg
Peamine liigitus (cpv): 33652100 Antineoplastilised ained
Osa: LOT-0050
Kirjeldus: Rytuksymab 100mg/10ml
Peamine liigitus (cpv): 33652000 Antineoplastilised ja immuunmoduleerivad ained
Osa: LOT-0051
Pealkiri: Pakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Kirjeldus: Maribawir 200mg
Sisemine tunnus: Pakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Peamine liigitus (cpv): 33651400 Viirustevastased ained süsteemseks kasutamiseks
Osa: LOT-0052
Pealkiri: Pakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Sisemine tunnus: Pakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Osa: LOT-0053
Pealkiri: Pakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
Kirjeldus: Epoprostenol 0,5mg
Sisemine tunnus: Pakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
Osa: LOT-0054
Pealkiri: Pakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Sisemine tunnus: Pakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Peamine liigitus (cpv): 33652300 Immuunsupressiivsed ained
Täiendav liigitus (cpv): 33620000 Vere, vereloome ja kardiovaskulaarsüsteemi ravimid, 33621200 Antihemorraagilised ained
Osa: LOT-0055
Pealkiri: Pakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Sisemine tunnus: Pakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Osa: LOT-0056
Peamine liigitus (cpv): 33631000 Dermatoloogilised ravimid
Täiendav liigitus (cpv): 33631600 Antiseptikumid ja desinfektandid
Osa: LOT-0057
Peamine liigitus (cpv): 33660000 Närvisüsteemi ja meeleelundite ravimid
Täiendav liigitus (cpv): 33661000 Närvisüsteemi ravimid, 33661100 Anesteetikumid, 33661200 Analgeetikumid, 33661500 Psühholeptilised ained, 33670000 Hingamissüsteemi ravimid
Osa: LOT-0058
Kirjeldus: Remimazolam 20 mg
Peamine liigitus (cpv): 33661000 Närvisüsteemi ravimid
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: WCPIT/EA/381-31/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 33141540 Albumiini, 33141550 Hepariini, 33600000 Farmaseuttiset tuotteet, 33610000 Ruoansulatuselinten sairauksien ja aineenvaihduntasairauksien lääkkeet, 33611000 Liikahappoisuuden hoitoon tarkoitetut valmisteet, 33612000 Ruoansulatuskanavan toiminnallisten häiriöiden lääkkeet, 33613000 Laksatiivit, 33614000 Ripulin ja suolistoinfektioiden lääkkeet, 33615000 Diabeteslääkkeet, 33615100 Insuliini, 33616000 Vitamiinit, 33617000 Kivennäisaineet, 33620000 Veritautien sekä sydän- ja verisuonisairauksien lääkkeet, 33621000 Veritautien lääkkeet, 33621100 Antitromboottiset lääkeaineet, 33621200 Hemostaatit, 33621300 Anemialääkkeet, 33621400 Veren korvikkeet ja perfuusioliuokset, 33622000 Sydän- ja verisuonitautien lääkkeet, 33622100 Sydänlääkkeet, 33622200 Verenpainelääkkeet, 33622300 Diureetit, 33622400 Suonikohjujen ja peräpukamien hoitoon tarkoitetut valmisteet, 33622500 Paikallisesti käytettävät peräpukamalääkkeet, 33622600 Beetasalpaajat, 33622700 Kalsiuminestäjät, 33622800 Reniini-angiotensiini-järjestelmään vaikuttavat lääkeaineet, 33630000 Ihotautilääkkeet sekä tuki- ja liikuntaelinten sairauksien lääkkeet, 33631000 Ihotautilääkkeet, 33631400 Paikallisantibiootit ja kemoterapia-aineet, 33631600 Antiseptit ja desinfektioaineet, 33632000 Tuki- ja liikuntaelinten sairauksien lääkkeet, 33632100 Tulehduskipu- ja reumalääkkeet, 33632200 Lihasrelaksantit, 33641000 Sukupuoli- ja virtsaelinten sairauksien lääkkeet, sukupuolihormonit, 33641100 Gynekologiset mikrobilääkkeet ja antiseptit, 33642100 Aivolisäkkeen ja hypotalamuksen hormonit sekä analogit, 33642200 Systeemisesti käytettävät kortikosteroidit, 33642300 Kilpirauhasen toimintahäiriöiden hoito, 33651100 Systeemiset bakteerilääkkeet, 33651400 Systeemiset viruslääkkeet, 33651520 Immunoglobuliinit, 33651600 Rokotteet, 33652100 Solunsalpaajat ja sytostaatit, 33652200 Endokrinologiset lääkeaineet, 33652300 Immunosupressiiviset lääkeaineet, 33660000 Hermostoon vaikuttavat lääkkeet sekä silmä- ja korvatautien lääkkeet, 33661000 Hermostoon vaikuttavat lääkkeet, 33661100 Anestesia-aineet, 33661200 Analgeetit, 33661300 Epilepsialääkkeet, 33661400 Parkinsonismilääkkeet, 33661500 Psykoosilääkkeet, 33661600 Depressiolääkkeet, 33661700 Muut hermostoon vaikuttavat lääkkeet, 33662000 Silmä- ja korvatautien lääkkeet, 33662100 Silmätautien lääkkeet, 33670000 Hengityselinten sairauksien lääkkeet, 33674000 Yskänlääkkeet ja vilustumislääkkeet, 33675000 Systeemiset antihistamiinit, 33680000 Farmaseuttiset esineet, 33690000 Muut lääkkeet, 33691000 Loisten ja hyönteisten häätöön tarkoitetut valmisteet, 33692100 Infuusioliuokset, 33692500 Injektioliuokset, 33692700 Glukoosiliuokset, 33693000 Kaikki muut lääkeaineet, 33694000 Diagnostiset aineet, 33695000 Kaikki muut ei-terapeuttiset valmisteet, 33700000 Henkilökohtaiseen hygieniaan liittyvät tuotteet
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33621100 Antitromboottiset lääkeaineet
Lisäluokitus (cpv): 33612000 Ruoansulatuskanavan toiminnallisten häiriöiden lääkkeet, 33614000 Ripulin ja suolistoinfektioiden lääkkeet, 33616000 Vitamiinit, 33617000 Kivennäisaineet, 33621000 Veritautien lääkkeet, 33621100 Antitromboottiset lääkeaineet, 33621200 Hemostaatit, 33622000 Sydän- ja verisuonitautien lääkkeet, 33622100 Sydänlääkkeet, 33622200 Verenpainelääkkeet, 33622300 Diureetit, 33622600 Beetasalpaajat, 33622700 Kalsiuminestäjät, 33630000 Ihotautilääkkeet sekä tuki- ja liikuntaelinten sairauksien lääkkeet, 33632100 Tulehduskipu- ja reumalääkkeet, 33660000 Hermostoon vaikuttavat lääkkeet sekä silmä- ja korvatautien lääkkeet, 33661100 Anestesia-aineet, 33661200 Analgeetit, 33661500 Psykoosilääkkeet, 33661600 Depressiolääkkeet, 33662000 Silmä- ja korvatautien lääkkeet, 33662100 Silmätautien lääkkeet, 33670000 Hengityselinten sairauksien lääkkeet, 33675000 Systeemiset antihistamiinit, 33692100 Infuusioliuokset, 33692500 Injektioliuokset, 33692500 Injektioliuokset
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Lisäluokitus (cpv): 33611000 Liikahappoisuuden hoitoon tarkoitetut valmisteet, 33612000 Ruoansulatuskanavan toiminnallisten häiriöiden lääkkeet, 33613000 Laksatiivit, 33614000 Ripulin ja suolistoinfektioiden lääkkeet, 33616000 Vitamiinit, 33617000 Kivennäisaineet, 33621100 Antitromboottiset lääkeaineet, 33621300 Anemialääkkeet, 33622400 Suonikohjujen ja peräpukamien hoitoon tarkoitetut valmisteet, 33622500 Paikallisesti käytettävät peräpukamalääkkeet, 33631000 Ihotautilääkkeet, 33631600 Antiseptit ja desinfektioaineet, 33632100 Tulehduskipu- ja reumalääkkeet, 33641000 Sukupuoli- ja virtsaelinten sairauksien lääkkeet, sukupuolihormonit, 33652300 Immunosupressiiviset lääkeaineet, 33661200 Analgeetit, 33662100 Silmätautien lääkkeet, 33670000 Hengityselinten sairauksien lääkkeet, 33674000 Yskänlääkkeet ja vilustumislääkkeet, 33675000 Systeemiset antihistamiinit, 33680000 Farmaseuttiset esineet, 33690000 Muut lääkkeet, 33691000 Loisten ja hyönteisten häätöön tarkoitetut valmisteet, 33692500 Injektioliuokset, 33693000 Kaikki muut lääkeaineet, 33695000 Kaikki muut ei-terapeuttiset valmisteet, 33700000 Henkilökohtaiseen hygieniaan liittyvät tuotteet
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Lisäluokitus (cpv): 33141550 Hepariini, 33600000 Farmaseuttiset tuotteet, 33610000 Ruoansulatuselinten sairauksien ja aineenvaihduntasairauksien lääkkeet, 33612000 Ruoansulatuskanavan toiminnallisten häiriöiden lääkkeet, 33613000 Laksatiivit, 33614000 Ripulin ja suolistoinfektioiden lääkkeet, 33615000 Diabeteslääkkeet, 33615100 Insuliini, 33616000 Vitamiinit, 33617000 Kivennäisaineet, 33620000 Veritautien sekä sydän- ja verisuonisairauksien lääkkeet, 33621100 Antitromboottiset lääkeaineet, 33621200 Hemostaatit, 33621300 Anemialääkkeet, 33622000 Sydän- ja verisuonitautien lääkkeet, 33622100 Sydänlääkkeet, 33622200 Verenpainelääkkeet, 33622300 Diureetit, 33622600 Beetasalpaajat, 33622700 Kalsiuminestäjät, 33622800 Reniini-angiotensiini-järjestelmään vaikuttavat lääkeaineet, 33631000 Ihotautilääkkeet, 33631400 Paikallisantibiootit ja kemoterapia-aineet, 33632000 Tuki- ja liikuntaelinten sairauksien lääkkeet, 33632100 Tulehduskipu- ja reumalääkkeet, 33632200 Lihasrelaksantit, 33641000 Sukupuoli- ja virtsaelinten sairauksien lääkkeet, sukupuolihormonit, 33641100 Gynekologiset mikrobilääkkeet ja antiseptit, 33642100 Aivolisäkkeen ja hypotalamuksen hormonit sekä analogit, 33642200 Systeemisesti käytettävät kortikosteroidit, 33642300 Kilpirauhasen toimintahäiriöiden hoito, 33651100 Systeemiset bakteerilääkkeet, 33652200 Endokrinologiset lääkeaineet, 33652300 Immunosupressiiviset lääkeaineet, 33661000 Hermostoon vaikuttavat lääkkeet, 33661100 Anestesia-aineet, 33661200 Analgeetit, 33661300 Epilepsialääkkeet, 33661300 Epilepsialääkkeet, 33661500 Psykoosilääkkeet, 33661600 Depressiolääkkeet, 33661700 Muut hermostoon vaikuttavat lääkkeet, 33661700 Muut hermostoon vaikuttavat lääkkeet, 33662100 Silmätautien lääkkeet, 33670000 Hengityselinten sairauksien lääkkeet, 33674000 Yskänlääkkeet ja vilustumislääkkeet, 33675000 Systeemiset antihistamiinit, 33690000 Muut lääkkeet, 33692700 Glukoosiliuokset, 33693000 Kaikki muut lääkeaineet
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33612000 Ruoansulatuskanavan toiminnallisten häiriöiden lääkkeet
Lisäluokitus (cpv): 33616000 Vitamiinit, 33620000 Veritautien sekä sydän- ja verisuonisairauksien lääkkeet, 33621100 Antitromboottiset lääkeaineet, 33621200 Hemostaatit, 33622000 Sydän- ja verisuonitautien lääkkeet, 33622200 Verenpainelääkkeet, 33622600 Beetasalpaajat, 33642200 Systeemisesti käytettävät kortikosteroidit, 33652200 Endokrinologiset lääkeaineet, 33661000 Hermostoon vaikuttavat lääkkeet, 33661200 Analgeetit, 33670000 Hengityselinten sairauksien lääkkeet
Kuvaus: Ibuprofenum 400mg/100ml
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33661200 Analgeetit
Kuvaus: Paracetamol 1g/100ml
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33694000 Diagnostiset aineet
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33661100 Anestesia-aineet
Lisäluokitus (cpv): 33621400 Veren korvikkeet ja perfuusioliuokset
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141550 Hepariini
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33615000 Diabeteslääkkeet
Lisäluokitus (cpv): 33622000 Sydän- ja verisuonitautien lääkkeet, 33622100 Sydänlääkkeet, 33622300 Diureetit, 33622800 Reniini-angiotensiini-järjestelmään vaikuttavat lääkeaineet, 33661600 Depressiolääkkeet
Lisäluokitus (cpv): 33621300 Anemialääkkeet, 33622000 Sydän- ja verisuonitautien lääkkeet, 33622200 Verenpainelääkkeet, 33622700 Kalsiuminestäjät, 33632100 Tulehduskipu- ja reumalääkkeet, 33661000 Hermostoon vaikuttavat lääkkeet, 33670000 Hengityselinten sairauksien lääkkeet
Kuvaus: Indocyanine green 25mg/5ml
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33651100 Systeemiset bakteerilääkkeet
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33620000 Veritautien sekä sydän- ja verisuonisairauksien lääkkeet
Lisäluokitus (cpv): 33651100 Systeemiset bakteerilääkkeet
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 16 ALBUMINY
Kuvaus: Albumin human 20%
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 16 ALBUMINY
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141540 Albumiini
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 17 ALBUMINY
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 17 ALBUMINY
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33651520 Immunoglobuliinit
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33651600 Rokotteet
Kuvaus: Denosumab 120mg
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33652100 Solunsalpaajat ja sytostaatit
Kuvaus: Rytuksymab 100mg/10ml
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33652000 Solunsalpaajat ja sytostaatit sekä immunomodulantit
Kuvaus: Maribawir 200mg
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33651400 Systeemiset viruslääkkeet
Kuvaus: Epoprostenol 0,5mg
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33652300 Immunosupressiiviset lääkeaineet
Lisäluokitus (cpv): 33620000 Veritautien sekä sydän- ja verisuonisairauksien lääkkeet, 33621200 Hemostaatit
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33631000 Ihotautilääkkeet
Lisäluokitus (cpv): 33631600 Antiseptit ja desinfektioaineet
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33660000 Hermostoon vaikuttavat lääkkeet sekä silmä- ja korvatautien lääkkeet
Lisäluokitus (cpv): 33661000 Hermostoon vaikuttavat lääkkeet, 33661100 Anestesia-aineet, 33661200 Analgeetit, 33661500 Psykoosilääkkeet, 33670000 Hengityselinten sairauksien lääkkeet
Kuvaus: Remimazolam 20 mg
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33661000 Hermostoon vaikuttavat lääkkeet
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: WCPIT/EA/381-31/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
További osztályozás (cpv): 33141540 Albumin, 33141550 Heparin, 33600000 Gyógyszerészeti termékek, 33610000 A tápcsatorna és az anyagcsere gyógyszerei, 33611000 Savtúltengéses zavarok gyógyszerei, 33612000 Funkcionális gasztrointesztinális zavarok, 33613000 Hashajtó készítmények, 33614000 Hasmenés elleni szerek, 33615000 Cukorbetegség elleni gyógyszerek, 33615100 Inzulin, 33616000 Vitaminok, 33617000 Ásványi anyagok, 33620000 A vér, a vérképző szervek, illetve a szív és az érrendszer gyógyszerei, 33621000 A vér és a vérképző szervek gyógyszerei, 33621100 Antitrombotikus szerek, 33621200 Vérzés elleni szerek, 33621300 Antianémiás készítmények, 33621400 Vérpótló szerek és perfúziós oldatok, 33622000 A szív és az érrendszer gyógyszerei, 33622100 Szív kezelésére szolgáló gyógyszerek, 33622200 Magas vérnyomás elleni szerek, 33622300 Vizelethajtó szerek, 33622400 Érvédők, 33622500 Aranyér elleni szerek helyi kezelésre, 33622600 Béta-blokkoló szerek, 33622700 Kalciumcsatorna-blokkolók, 33622800 A rennin-angistenzin rendszerre ható szerek, 33630000 A bőrgyógyászat és a csont- és izomrendszer gyógyszerei, 33631000 A bőrgyógyászat gyógyszerei, 33631400 Antibiotikumok és homeopátiás szerek bőrgyógyászati használatra, 33631600 Antiszeptikumok és fertőtlenítő szerek, 33632000 Izom- és csontrendszer gyógyszerei, 33632100 Gyulladáscsökkentők és antireumatikumok, 33632200 Izomlazítók, 33641000 Az urogenitális rendszer gyógyszerei és nemi hormonok, 33641100 Nőgyógyászati fertőzésellenes szerek és antiszeptikumok, 33642100 Hipofízis és hipotalamuszhormonok és hasonlók, 33642200 Corticosteroidok szisztémás használatra, 33642300 Gyógyszerek pajzsmirigy kezelésére, 33651100 Baktériumellenes szerek szisztémás használatra, 33651400 Vírusellenes szerek szisztémás használatra, 33651520 Immunglobulin, 33651600 Vakcinák, 33652100 Daganatellenes szerek, 33652200 Endokrin terápia, 33652300 Immunszuppresszív szerek, 33660000 Az idegrendszer és az érzékszervek gyógyszerei, 33661000 Az idegrendszer és gyógyszerei, 33661100 Érzéstelenítők, 33661200 Fájdalomcsillapítók, 33661300 Epilepsziaellenes szerek, 33661400 Parkinson-kór elleni szerek, 33661500 Nyugtatók, 33661600 Pszichoanaleptikumok, 33661700 Az idegrendszer egyéb gyógyszerei, 33662000 Az érzékszervek gyógyszerei, 33662100 Szemészeti gyógyszerek, 33670000 A légzőrendszer gyógyszerei, 33674000 Köhögés és megfázás gyógyszerei, 33675000 Antihisztaminok szisztémás használatra, 33680000 Gyógyszerészeti áruk, 33690000 Különböző gyógyszerek, 33691000 Parazitaellenes szerek, rovarirtó és rovarűző szerek, 33692100 Infúziós oldat, 33692500 Injekciós oldatok, 33692700 Glükózoldat, 33693000 Egyéb terápiás szerek, 33694000 Diagnosztikumok, 33695000 Egyéb nem terápiás szerek, 33700000 Testápoló termékek
5. Rész
Rész: LOT-0005
Cím: Pakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Belső azonosító: Pakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Fő osztályozás (cpv): 33621100 Antitrombotikus szerek
További osztályozás (cpv): 33612000 Funkcionális gasztrointesztinális zavarok, 33614000 Hasmenés elleni szerek, 33616000 Vitaminok, 33617000 Ásványi anyagok, 33621000 A vér és a vérképző szervek gyógyszerei, 33621100 Antitrombotikus szerek, 33621200 Vérzés elleni szerek, 33622000 A szív és az érrendszer gyógyszerei, 33622100 Szív kezelésére szolgáló gyógyszerek, 33622200 Magas vérnyomás elleni szerek, 33622300 Vizelethajtó szerek, 33622600 Béta-blokkoló szerek, 33622700 Kalciumcsatorna-blokkolók, 33630000 A bőrgyógyászat és a csont- és izomrendszer gyógyszerei, 33632100 Gyulladáscsökkentők és antireumatikumok, 33660000 Az idegrendszer és az érzékszervek gyógyszerei, 33661100 Érzéstelenítők, 33661200 Fájdalomcsillapítók, 33661500 Nyugtatók, 33661600 Pszichoanaleptikumok, 33662000 Az érzékszervek gyógyszerei, 33662100 Szemészeti gyógyszerek, 33670000 A légzőrendszer gyógyszerei, 33675000 Antihisztaminok szisztémás használatra, 33692100 Infúziós oldat, 33692500 Injekciós oldatok, 33692500 Injekciós oldatok
Rész: LOT-0020
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
További osztályozás (cpv): 33611000 Savtúltengéses zavarok gyógyszerei, 33612000 Funkcionális gasztrointesztinális zavarok, 33613000 Hashajtó készítmények, 33614000 Hasmenés elleni szerek, 33616000 Vitaminok, 33617000 Ásványi anyagok, 33621100 Antitrombotikus szerek, 33621300 Antianémiás készítmények, 33622400 Érvédők, 33622500 Aranyér elleni szerek helyi kezelésre, 33631000 A bőrgyógyászat gyógyszerei, 33631600 Antiszeptikumok és fertőtlenítő szerek, 33632100 Gyulladáscsökkentők és antireumatikumok, 33641000 Az urogenitális rendszer gyógyszerei és nemi hormonok, 33652300 Immunszuppresszív szerek, 33661200 Fájdalomcsillapítók, 33662100 Szemészeti gyógyszerek, 33670000 A légzőrendszer gyógyszerei, 33674000 Köhögés és megfázás gyógyszerei, 33675000 Antihisztaminok szisztémás használatra, 33680000 Gyógyszerészeti áruk, 33690000 Különböző gyógyszerek, 33691000 Parazitaellenes szerek, rovarirtó és rovarűző szerek, 33692500 Injekciós oldatok, 33693000 Egyéb terápiás szerek, 33695000 Egyéb nem terápiás szerek, 33700000 Testápoló termékek
Rész: LOT-0031
Cím: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
További osztályozás (cpv): 33141550 Heparin, 33600000 Gyógyszerészeti termékek, 33610000 A tápcsatorna és az anyagcsere gyógyszerei, 33612000 Funkcionális gasztrointesztinális zavarok, 33613000 Hashajtó készítmények, 33614000 Hasmenés elleni szerek, 33615000 Cukorbetegség elleni gyógyszerek, 33615100 Inzulin, 33616000 Vitaminok, 33617000 Ásványi anyagok, 33620000 A vér, a vérképző szervek, illetve a szív és az érrendszer gyógyszerei, 33621100 Antitrombotikus szerek, 33621200 Vérzés elleni szerek, 33621300 Antianémiás készítmények, 33622000 A szív és az érrendszer gyógyszerei, 33622100 Szív kezelésére szolgáló gyógyszerek, 33622200 Magas vérnyomás elleni szerek, 33622300 Vizelethajtó szerek, 33622600 Béta-blokkoló szerek, 33622700 Kalciumcsatorna-blokkolók, 33622800 A rennin-angistenzin rendszerre ható szerek, 33631000 A bőrgyógyászat gyógyszerei, 33631400 Antibiotikumok és homeopátiás szerek bőrgyógyászati használatra, 33632000 Izom- és csontrendszer gyógyszerei, 33632100 Gyulladáscsökkentők és antireumatikumok, 33632200 Izomlazítók, 33641000 Az urogenitális rendszer gyógyszerei és nemi hormonok, 33641100 Nőgyógyászati fertőzésellenes szerek és antiszeptikumok, 33642100 Hipofízis és hipotalamuszhormonok és hasonlók, 33642200 Corticosteroidok szisztémás használatra, 33642300 Gyógyszerek pajzsmirigy kezelésére, 33651100 Baktériumellenes szerek szisztémás használatra, 33652200 Endokrin terápia, 33652300 Immunszuppresszív szerek, 33661000 Az idegrendszer és gyógyszerei, 33661100 Érzéstelenítők, 33661200 Fájdalomcsillapítók, 33661300 Epilepsziaellenes szerek, 33661300 Epilepsziaellenes szerek, 33661500 Nyugtatók, 33661600 Pszichoanaleptikumok, 33661700 Az idegrendszer egyéb gyógyszerei, 33661700 Az idegrendszer egyéb gyógyszerei, 33662100 Szemészeti gyógyszerek, 33670000 A légzőrendszer gyógyszerei, 33674000 Köhögés és megfázás gyógyszerei, 33675000 Antihisztaminok szisztémás használatra, 33690000 Különböző gyógyszerek, 33692700 Glükózoldat, 33693000 Egyéb terápiás szerek
Rész: LOT-0032
Cím: Pakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Belső azonosító: Pakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Fő osztályozás (cpv): 33612000 Funkcionális gasztrointesztinális zavarok
További osztályozás (cpv): 33616000 Vitaminok, 33620000 A vér, a vérképző szervek, illetve a szív és az érrendszer gyógyszerei, 33621100 Antitrombotikus szerek, 33621200 Vérzés elleni szerek, 33622000 A szív és az érrendszer gyógyszerei, 33622200 Magas vérnyomás elleni szerek, 33622600 Béta-blokkoló szerek, 33642200 Corticosteroidok szisztémás használatra, 33652200 Endokrin terápia, 33661000 Az idegrendszer és gyógyszerei, 33661200 Fájdalomcsillapítók, 33670000 A légzőrendszer gyógyszerei
Rész: LOT-0033
Cím: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Leírás: Ibuprofenum 400mg/100ml
Fő osztályozás (cpv): 33661200 Fájdalomcsillapítók
Rész: LOT-0034
Cím: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Leírás: Paracetamol 1g/100ml
Rész: LOT-0035
Fő osztályozás (cpv): 33694000 Diagnosztikumok
Rész: LOT-0036
Cím: Pakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Fő osztályozás (cpv): 33661100 Érzéstelenítők
További osztályozás (cpv): 33621400 Vérpótló szerek és perfúziós oldatok
Rész: LOT-0037
Cím: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Rész: LOT-0038
Cím: Pakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Fő osztályozás (cpv): 33141550 Heparin
Rész: LOT-0039
Cím: Pakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Fő osztályozás (cpv): 33615000 Cukorbetegség elleni gyógyszerek
További osztályozás (cpv): 33622000 A szív és az érrendszer gyógyszerei, 33622100 Szív kezelésére szolgáló gyógyszerek, 33622300 Vizelethajtó szerek, 33622800 A rennin-angistenzin rendszerre ható szerek, 33661600 Pszichoanaleptikumok
Rész: LOT-0040
Cím: Pakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
További osztályozás (cpv): 33621300 Antianémiás készítmények, 33622000 A szív és az érrendszer gyógyszerei, 33622200 Magas vérnyomás elleni szerek, 33622700 Kalciumcsatorna-blokkolók, 33632100 Gyulladáscsökkentők és antireumatikumok, 33661000 Az idegrendszer és gyógyszerei, 33670000 A légzőrendszer gyógyszerei
Rész: LOT-0041
Cím: Pakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
Leírás: Indocyanine green 25mg/5ml
Rész: LOT-0042
Fő osztályozás (cpv): 33651100 Baktériumellenes szerek szisztémás használatra
Rész: LOT-0043
Fő osztályozás (cpv): 33620000 A vér, a vérképző szervek, illetve a szív és az érrendszer gyógyszerei
További osztályozás (cpv): 33651100 Baktériumellenes szerek szisztémás használatra
Rész: LOT-0044
Cím: Pakiet nr 16 ALBUMINY
Leírás: Albumin human 20%
Belső azonosító: Pakiet nr 16 ALBUMINY
Fő osztályozás (cpv): 33141540 Albumin
Rész: LOT-0045
Cím: Pakiet nr 17 ALBUMINY
Belső azonosító: Pakiet nr 17 ALBUMINY
Rész: LOT-0046
Cím: Pakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Fő osztályozás (cpv): 33651520 Immunglobulin
Rész: LOT-0047
Fő osztályozás (cpv): 33651600 Vakcinák
Rész: LOT-0048
Rész: LOT-0049
Leírás: Denosumab 120mg
Fő osztályozás (cpv): 33652100 Daganatellenes szerek
Rész: LOT-0050
Leírás: Rytuksymab 100mg/10ml
Fő osztályozás (cpv): 33652000 Daganatellenes és immunmodulátor szerek
Rész: LOT-0051
Cím: Pakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Leírás: Maribawir 200mg
Fő osztályozás (cpv): 33651400 Vírusellenes szerek szisztémás használatra
Rész: LOT-0052
Cím: Pakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Rész: LOT-0053
Cím: Pakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
Leírás: Epoprostenol 0,5mg
Rész: LOT-0054
Cím: Pakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Fő osztályozás (cpv): 33652300 Immunszuppresszív szerek
További osztályozás (cpv): 33620000 A vér, a vérképző szervek, illetve a szív és az érrendszer gyógyszerei, 33621200 Vérzés elleni szerek
Rész: LOT-0055
Cím: Pakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Rész: LOT-0056
Fő osztályozás (cpv): 33631000 A bőrgyógyászat gyógyszerei
További osztályozás (cpv): 33631600 Antiszeptikumok és fertőtlenítő szerek
Rész: LOT-0057
Fő osztályozás (cpv): 33660000 Az idegrendszer és az érzékszervek gyógyszerei
További osztályozás (cpv): 33661000 Az idegrendszer és gyógyszerei, 33661100 Érzéstelenítők, 33661200 Fájdalomcsillapítók, 33661500 Nyugtatók, 33670000 A légzőrendszer gyógyszerei
Rész: LOT-0058
Cím: Pakiet nr 30 LEKI PSYCHOTROPOWE
Leírás: Remimazolam 20 mg
Fő osztályozás (cpv): 33661000 Az idegrendszer és gyógyszerei
403109-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33141540 Albumina, 33141550 Eparina, 33600000 Prodotti farmaceutici, 33610000 Medicinali per il tubo digestivo e il metabolismo, 33611000 Medicinali per I disordini acido correlati, 33612000 Medicinali per i disordini funzionali gastrointestinali, 33613000 Lassativi, 33614000 Antidiarroici, antinfiammatori intestinali/agenti antinfettivi, 33615000 Medicinali antidiabetici, 33615100 Insulina, 33616000 Vitamine, 33617000 Integratori minerali, 33620000 Medicinali per il sangue, gli organi che formano il sangue e il sistema cardiovascolare, 33621000 Medicinali per il sangue e gli organi che formano il sangue, 33621100 Agenti antitrombotici, 33621200 Antiemorragici, 33621300 Preparati antianemici, 33621400 Sostituti ematici e soluzioni per perfusioni, 33622000 Medicinali per il sistema cardiovascolare, 33622100 Medicinali per la terapia cardiaca, 33622200 Antiipertensivi, 33622300 Diuretici, 33622400 Vasoprotettori, 33622500 Antiemorroidali per uso topico, 33622600 Agenti beta-bloccanti, 33622700 Bloccanti del canale del calcio, 33622800 Agenti bloccanti il sistema renina-angiotensina, 33630000 Medicinali per uso dermatologico e il sistema muscoloscheletrico, 33631000 Medicinali per uso dermatologico, 33631400 Antibiotici e chemioterapici per uso dermatologico, 33631600 Antisettici e disinfettanti, 33632000 Medicinali per il sistema muscoloscheletrico, 33632100 Prodotti antinfiammatori e antireumatici, 33632200 Rilassanti muscolari, 33641000 Medicinali per il sistema genito-urinario e ormoni sessuali, 33641100 Antinfettivi e antisettici ginecologici, 33642100 Ormoni pituitari, ipotalamici e simili, 33642200 Corticosteroidi per uso sistemico, 33642300 Terapia tiroidea, 33651100 Antibatterici per uso sistemico, 33651400 Antivirali per uso sistemico, 33651520 Immunoglobuline, 33651600 Vaccini, 33652100 Agenti antineoplastici, 33652200 Medicinali per la terapia endocrina, 33652300 Agenti immunosoppressivi, 33660000 Medicinali per il sistema nervoso e gli organi sensoriali, 33661000 Medicinali per il sistema nervoso, 33661100 Anestetici, 33661200 Analgesici, 33661300 Antiepilettici, 33661400 Medicinali antiparkinson, 33661500 Psicolettici, 33661600 Psicoanalettici, 33661700 Altri medicinali per il sistema nervoso, 33662000 Medicinali per gli organi sensoriali, 33662100 Prodotti oftalmologici, 33670000 Medicinali per il sistema respiratorio, 33674000 Preparati contro la tosse e il raffreddore, 33675000 Antistaminici per uso sistemico, 33680000 Articoli di farmacia, 33690000 Medicinali vari, 33691000 Prodotti antiparassitari, insetticidi e repellenti, 33692100 Soluzioni infusionali, 33692500 Soluzioni iniettabili, 33692700 Soluzioni a base di glucosio, 33693000 Altri medicinali terapeutici, 33694000 Agenti diagnostici, 33695000 Tutti gli altri medicinali non terapeutici, 33700000 Prodotti per la cura personale
5. Lotto
LottoLOT-0005
TitoloPakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Classificazione principale (cpv): 33621100 Agenti antitrombotici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33612000 Medicinali per i disordini funzionali gastrointestinali, 33614000 Antidiarroici, antinfiammatori intestinali/agenti antinfettivi, 33616000 Vitamine, 33617000 Integratori minerali, 33621000 Medicinali per il sangue e gli organi che formano il sangue, 33621100 Agenti antitrombotici, 33621200 Antiemorragici, 33622000 Medicinali per il sistema cardiovascolare, 33622100 Medicinali per la terapia cardiaca, 33622200 Antiipertensivi, 33622300 Diuretici, 33622600 Agenti beta-bloccanti, 33622700 Bloccanti del canale del calcio, 33630000 Medicinali per uso dermatologico e il sistema muscoloscheletrico, 33632100 Prodotti antinfiammatori e antireumatici, 33660000 Medicinali per il sistema nervoso e gli organi sensoriali, 33661100 Anestetici, 33661200 Analgesici, 33661500 Psicolettici, 33661600 Psicoanalettici, 33662000 Medicinali per gli organi sensoriali, 33662100 Prodotti oftalmologici, 33670000 Medicinali per il sistema respiratorio, 33675000 Antistaminici per uso sistemico, 33692100 Soluzioni infusionali, 33692500 Soluzioni iniettabili, 33692500 Soluzioni iniettabili
LottoLOT-0020
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33611000 Medicinali per I disordini acido correlati, 33612000 Medicinali per i disordini funzionali gastrointestinali, 33613000 Lassativi, 33614000 Antidiarroici, antinfiammatori intestinali/agenti antinfettivi, 33616000 Vitamine, 33617000 Integratori minerali, 33621100 Agenti antitrombotici, 33621300 Preparati antianemici, 33622400 Vasoprotettori, 33622500 Antiemorroidali per uso topico, 33631000 Medicinali per uso dermatologico, 33631600 Antisettici e disinfettanti, 33632100 Prodotti antinfiammatori e antireumatici, 33641000 Medicinali per il sistema genito-urinario e ormoni sessuali, 33652300 Agenti immunosoppressivi, 33661200 Analgesici, 33662100 Prodotti oftalmologici, 33670000 Medicinali per il sistema respiratorio, 33674000 Preparati contro la tosse e il raffreddore, 33675000 Antistaminici per uso sistemico, 33680000 Articoli di farmacia, 33690000 Medicinali vari, 33691000 Prodotti antiparassitari, insetticidi e repellenti, 33692500 Soluzioni iniettabili, 33693000 Altri medicinali terapeutici, 33695000 Tutti gli altri medicinali non terapeutici, 33700000 Prodotti per la cura personale
LottoLOT-0031
TitoloPakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33141550 Eparina, 33600000 Prodotti farmaceutici, 33610000 Medicinali per il tubo digestivo e il metabolismo, 33612000 Medicinali per i disordini funzionali gastrointestinali, 33613000 Lassativi, 33614000 Antidiarroici, antinfiammatori intestinali/agenti antinfettivi, 33615000 Medicinali antidiabetici, 33615100 Insulina, 33616000 Vitamine, 33617000 Integratori minerali, 33620000 Medicinali per il sangue, gli organi che formano il sangue e il sistema cardiovascolare, 33621100 Agenti antitrombotici, 33621200 Antiemorragici, 33621300 Preparati antianemici, 33622000 Medicinali per il sistema cardiovascolare, 33622100 Medicinali per la terapia cardiaca, 33622200 Antiipertensivi, 33622300 Diuretici, 33622600 Agenti beta-bloccanti, 33622700 Bloccanti del canale del calcio, 33622800 Agenti bloccanti il sistema renina-angiotensina, 33631000 Medicinali per uso dermatologico, 33631400 Antibiotici e chemioterapici per uso dermatologico, 33632000 Medicinali per il sistema muscoloscheletrico, 33632100 Prodotti antinfiammatori e antireumatici, 33632200 Rilassanti muscolari, 33641000 Medicinali per il sistema genito-urinario e ormoni sessuali, 33641100 Antinfettivi e antisettici ginecologici, 33642100 Ormoni pituitari, ipotalamici e simili, 33642200 Corticosteroidi per uso sistemico, 33642300 Terapia tiroidea, 33651100 Antibatterici per uso sistemico, 33652200 Medicinali per la terapia endocrina, 33652300 Agenti immunosoppressivi, 33661000 Medicinali per il sistema nervoso, 33661100 Anestetici, 33661200 Analgesici, 33661300 Antiepilettici, 33661300 Antiepilettici, 33661500 Psicolettici, 33661600 Psicoanalettici, 33661700 Altri medicinali per il sistema nervoso, 33661700 Altri medicinali per il sistema nervoso, 33662100 Prodotti oftalmologici, 33670000 Medicinali per il sistema respiratorio, 33674000 Preparati contro la tosse e il raffreddore, 33675000 Antistaminici per uso sistemico, 33690000 Medicinali vari, 33692700 Soluzioni a base di glucosio, 33693000 Altri medicinali terapeutici
LottoLOT-0032
TitoloPakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Classificazione principale (cpv): 33612000 Medicinali per i disordini funzionali gastrointestinali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33616000 Vitamine, 33620000 Medicinali per il sangue, gli organi che formano il sangue e il sistema cardiovascolare, 33621100 Agenti antitrombotici, 33621200 Antiemorragici, 33622000 Medicinali per il sistema cardiovascolare, 33622200 Antiipertensivi, 33622600 Agenti beta-bloccanti, 33642200 Corticosteroidi per uso sistemico, 33652200 Medicinali per la terapia endocrina, 33661000 Medicinali per il sistema nervoso, 33661200 Analgesici, 33670000 Medicinali per il sistema respiratorio
LottoLOT-0033
TitoloPakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
DescrizioneIbuprofenum 400mg/100ml
Classificazione principale (cpv): 33661200 Analgesici
LottoLOT-0034
TitoloPakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
DescrizioneParacetamol 1g/100ml
LottoLOT-0035
Classificazione principale (cpv): 33694000 Agenti diagnostici
LottoLOT-0036
TitoloPakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Classificazione principale (cpv): 33661100 Anestetici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33621400 Sostituti ematici e soluzioni per perfusioni
LottoLOT-0037
TitoloPakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
LottoLOT-0038
TitoloPakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Classificazione principale (cpv): 33141550 Eparina
LottoLOT-0039
TitoloPakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Classificazione principale (cpv): 33615000 Medicinali antidiabetici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33622000 Medicinali per il sistema cardiovascolare, 33622100 Medicinali per la terapia cardiaca, 33622300 Diuretici, 33622800 Agenti bloccanti il sistema renina-angiotensina, 33661600 Psicoanalettici
LottoLOT-0040
TitoloPakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33621300 Preparati antianemici, 33622000 Medicinali per il sistema cardiovascolare, 33622200 Antiipertensivi, 33622700 Bloccanti del canale del calcio, 33632100 Prodotti antinfiammatori e antireumatici, 33661000 Medicinali per il sistema nervoso, 33670000 Medicinali per il sistema respiratorio
LottoLOT-0041
TitoloPakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
DescrizioneIndocyanine green 25mg/5ml
LottoLOT-0042
Classificazione principale (cpv): 33651100 Antibatterici per uso sistemico
LottoLOT-0043
Classificazione principale (cpv): 33620000 Medicinali per il sangue, gli organi che formano il sangue e il sistema cardiovascolare
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33651100 Antibatterici per uso sistemico
LottoLOT-0044
TitoloPakiet nr 16 ALBUMINY
DescrizioneAlbumin human 20%
Classificazione principale (cpv): 33141540 Albumina
LottoLOT-0045
TitoloPakiet nr 17 ALBUMINY
LottoLOT-0046
TitoloPakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Classificazione principale (cpv): 33651520 Immunoglobuline
LottoLOT-0047
Classificazione principale (cpv): 33651600 Vaccini
LottoLOT-0048
LottoLOT-0049
DescrizioneDenosumab 120mg
Classificazione principale (cpv): 33652100 Agenti antineoplastici
LottoLOT-0050
DescrizioneRytuksymab 100mg/10ml
Classificazione principale (cpv): 33652000 Agenti antineoplastici e immunomodulatori
LottoLOT-0051
TitoloPakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
DescrizioneMaribawir 200mg
Classificazione principale (cpv): 33651400 Antivirali per uso sistemico
LottoLOT-0052
TitoloPakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
LottoLOT-0053
TitoloPakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
DescrizioneEpoprostenol 0,5mg
LottoLOT-0054
TitoloPakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Classificazione principale (cpv): 33652300 Agenti immunosoppressivi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33620000 Medicinali per il sangue, gli organi che formano il sangue e il sistema cardiovascolare, 33621200 Antiemorragici
LottoLOT-0055
TitoloPakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
LottoLOT-0056
Classificazione principale (cpv): 33631000 Medicinali per uso dermatologico
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33631600 Antisettici e disinfettanti
LottoLOT-0057
Classificazione principale (cpv): 33660000 Medicinali per il sistema nervoso e gli organi sensoriali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33661000 Medicinali per il sistema nervoso, 33661100 Anestetici, 33661200 Analgesici, 33661500 Psicolettici, 33670000 Medicinali per il sistema respiratorio
LottoLOT-0058
TitoloPakiet nr 30 LEKI PSYCHOTROPOWE
DescrizioneRemimazolam 20 mg
Classificazione principale (cpv): 33661000 Medicinali per il sistema nervoso
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: WCPIT/EA/381-31/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Papildu klasifikācija (cpv): 33141540 Albumīns, 33141550 Heparīns, 33600000 Farmācijas izstrādājumi, 33610000 Zāles gremošanas traktam un metabolismam, 33611000 Zāles traucējumiem, kas saistīti ar kuņģa skābēm, 33612000 Zāles kuņģa un zarnu trakta funkcionālajiem traucējumiem, 33613000 Caurejas līdzekļi, 33614000 Līdzekļi pret caureju, zarnu pretiekaisuma/pretinfekcijas līdzekļi, 33615000 Zāles, ko izmanto diabēta ārstēšanā, 33615100 Insulīns, 33616000 Vitamīni, 33617000 Minerālvielu piedevas, 33620000 Zāles asinīm, asinsrades orgāniem un sirds un asinsvadu sistēmai, 33621000 Zāles asinīm un asinsrades orgāniem, 33621100 Līdzekļi pret trombozi, 33621200 Hemostatiskie līdzekļi, 33621300 Antianēmiskie preparāti, 33621400 Asins aizstājēji un perfūzijas šķīdumi, 33622000 Zāles sirds un asinsvadu sistēmai, 33622100 Kardioterapijas zāles, 33622200 Antihipertensīvie līdzekļi, 33622300 Diurētiskie līdzekļi, 33622400 Vazoprotektīvie līdzekļi, 33622500 Antihemoroidālie līdzekļi lokālai lietošanai, 33622600 Beta blokatori, 33622700 Kalcija kanālu blokatori, 33622800 Renīna–angiotensīna sistēmu ietekmējošie līdzekļi, 33630000 Dermatoloģiskās zāles un zāles muskuļu un kaulu sistēmai, 33631000 Dermatoloģiskās zāles, 33631400 Dermatoloģijā lietojamie antiobiotiskie un ķīmiskās terapijas līdzekļi, 33631600 Antiseptiskie un dezinfekcijas līdzekļi, 33632000 Zāles muskuļu un kaulu sistēmai, 33632100 Pretiekaisuma un pretreimatisma izstrādājumi, 33632200 Muskuļu relaksanti, 33641000 Uroģenitālās sistēmas zāles un dzimumhormoni, 33641100 Ginekoloģiskie pretinfekcijas un antiseptiskie līdzekļi, 33642100 Hipofīzes un hipotalāma hormoni un to analogi, 33642200 Kortikosterioīdi sistēmiskai lietošanai, 33642300 Vairogdziedzera terapijas zāles, 33651100 Antibakteriālie līdzekļi sistēmiskai lietošanai, 33651400 Pretvīrusu līdzekļi sistēmiskai lietošanai, 33651520 Imūnglobulīni, 33651600 Vakcīnas, 33652100 Antineoplastiskie līdzekļi, 33652200 Endokrīnās terapijas zāles, 33652300 Imūnsupresīvie līdzekļi, 33660000 Zāles nervu sistēmai un maņu orgāniem, 33661000 Zāles nervu sistēmai, 33661100 Anestēzijas līdzekļi, 33661200 Pretsāpju līdzekļi, 33661300 Pretepilepsijas līdzekļi, 33661400 Pretparkinsonisma zāles, 33661500 Psiholeptiskie līdzekļi, 33661600 Psihoanaleptiskie līdzekļi, 33661700 Citas nervu sistēmas zāles, 33662000 Zāles maņu orgāniem, 33662100 Oftalmoloģiskie līdzekļi, 33670000 Zāles elpošanas sistēmai, 33674000 Preparāti pret klepu un saaukstēšanos, 33675000 Antihistamīna līdzekļi sistēmiskai lietošanai, 33680000 Farmaceitiskās preces, 33690000 Dažādas zāles, 33691000 Pretparazitāri izstrādājumi, insekticīdi un repelenti, 33692100 Infūzijas šķīdumi, 33692500 Šķīdumi, kas paredzēti injicēšanai, 33692700 Glikozes šķīdumi, 33693000 Citi terapeitiskie izstrādājumi, 33694000 Diagnostiskie reaģenti, 33695000 Visi pārējie izstrādājumi, kas nav terapeitiski, 33700000 Higiēnas preces
5. Daļa
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Pakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Galvenā klasifikācija (cpv): 33621100 Līdzekļi pret trombozi
Papildu klasifikācija (cpv): 33612000 Zāles kuņģa un zarnu trakta funkcionālajiem traucējumiem, 33614000 Līdzekļi pret caureju, zarnu pretiekaisuma/pretinfekcijas līdzekļi, 33616000 Vitamīni, 33617000 Minerālvielu piedevas, 33621000 Zāles asinīm un asinsrades orgāniem, 33621100 Līdzekļi pret trombozi, 33621200 Hemostatiskie līdzekļi, 33622000 Zāles sirds un asinsvadu sistēmai, 33622100 Kardioterapijas zāles, 33622200 Antihipertensīvie līdzekļi, 33622300 Diurētiskie līdzekļi, 33622600 Beta blokatori, 33622700 Kalcija kanālu blokatori, 33630000 Dermatoloģiskās zāles un zāles muskuļu un kaulu sistēmai, 33632100 Pretiekaisuma un pretreimatisma izstrādājumi, 33660000 Zāles nervu sistēmai un maņu orgāniem, 33661100 Anestēzijas līdzekļi, 33661200 Pretsāpju līdzekļi, 33661500 Psiholeptiskie līdzekļi, 33661600 Psihoanaleptiskie līdzekļi, 33662000 Zāles maņu orgāniem, 33662100 Oftalmoloģiskie līdzekļi, 33670000 Zāles elpošanas sistēmai, 33675000 Antihistamīna līdzekļi sistēmiskai lietošanai, 33692100 Infūzijas šķīdumi, 33692500 Šķīdumi, kas paredzēti injicēšanai, 33692500 Šķīdumi, kas paredzēti injicēšanai
Daļa: LOT-0020
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
Papildu klasifikācija (cpv): 33611000 Zāles traucējumiem, kas saistīti ar kuņģa skābēm, 33612000 Zāles kuņģa un zarnu trakta funkcionālajiem traucējumiem, 33613000 Caurejas līdzekļi, 33614000 Līdzekļi pret caureju, zarnu pretiekaisuma/pretinfekcijas līdzekļi, 33616000 Vitamīni, 33617000 Minerālvielu piedevas, 33621100 Līdzekļi pret trombozi, 33621300 Antianēmiskie preparāti, 33622400 Vazoprotektīvie līdzekļi, 33622500 Antihemoroidālie līdzekļi lokālai lietošanai, 33631000 Dermatoloģiskās zāles, 33631600 Antiseptiskie un dezinfekcijas līdzekļi, 33632100 Pretiekaisuma un pretreimatisma izstrādājumi, 33641000 Uroģenitālās sistēmas zāles un dzimumhormoni, 33652300 Imūnsupresīvie līdzekļi, 33661200 Pretsāpju līdzekļi, 33662100 Oftalmoloģiskie līdzekļi, 33670000 Zāles elpošanas sistēmai, 33674000 Preparāti pret klepu un saaukstēšanos, 33675000 Antihistamīna līdzekļi sistēmiskai lietošanai, 33680000 Farmaceitiskās preces, 33690000 Dažādas zāles, 33691000 Pretparazitāri izstrādājumi, insekticīdi un repelenti, 33692500 Šķīdumi, kas paredzēti injicēšanai, 33693000 Citi terapeitiskie izstrādājumi, 33695000 Visi pārējie izstrādājumi, kas nav terapeitiski, 33700000 Higiēnas preces
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Papildu klasifikācija (cpv): 33141550 Heparīns, 33600000 Farmācijas izstrādājumi, 33610000 Zāles gremošanas traktam un metabolismam, 33612000 Zāles kuņģa un zarnu trakta funkcionālajiem traucējumiem, 33613000 Caurejas līdzekļi, 33614000 Līdzekļi pret caureju, zarnu pretiekaisuma/pretinfekcijas līdzekļi, 33615000 Zāles, ko izmanto diabēta ārstēšanā, 33615100 Insulīns, 33616000 Vitamīni, 33617000 Minerālvielu piedevas, 33620000 Zāles asinīm, asinsrades orgāniem un sirds un asinsvadu sistēmai, 33621100 Līdzekļi pret trombozi, 33621200 Hemostatiskie līdzekļi, 33621300 Antianēmiskie preparāti, 33622000 Zāles sirds un asinsvadu sistēmai, 33622100 Kardioterapijas zāles, 33622200 Antihipertensīvie līdzekļi, 33622300 Diurētiskie līdzekļi, 33622600 Beta blokatori, 33622700 Kalcija kanālu blokatori, 33622800 Renīna–angiotensīna sistēmu ietekmējošie līdzekļi, 33631000 Dermatoloģiskās zāles, 33631400 Dermatoloģijā lietojamie antiobiotiskie un ķīmiskās terapijas līdzekļi, 33632000 Zāles muskuļu un kaulu sistēmai, 33632100 Pretiekaisuma un pretreimatisma izstrādājumi, 33632200 Muskuļu relaksanti, 33641000 Uroģenitālās sistēmas zāles un dzimumhormoni, 33641100 Ginekoloģiskie pretinfekcijas un antiseptiskie līdzekļi, 33642100 Hipofīzes un hipotalāma hormoni un to analogi, 33642200 Kortikosterioīdi sistēmiskai lietošanai, 33642300 Vairogdziedzera terapijas zāles, 33651100 Antibakteriālie līdzekļi sistēmiskai lietošanai, 33652200 Endokrīnās terapijas zāles, 33652300 Imūnsupresīvie līdzekļi, 33661000 Zāles nervu sistēmai, 33661100 Anestēzijas līdzekļi, 33661200 Pretsāpju līdzekļi, 33661300 Pretepilepsijas līdzekļi, 33661300 Pretepilepsijas līdzekļi, 33661500 Psiholeptiskie līdzekļi, 33661600 Psihoanaleptiskie līdzekļi, 33661700 Citas nervu sistēmas zāles, 33661700 Citas nervu sistēmas zāles, 33662100 Oftalmoloģiskie līdzekļi, 33670000 Zāles elpošanas sistēmai, 33674000 Preparāti pret klepu un saaukstēšanos, 33675000 Antihistamīna līdzekļi sistēmiskai lietošanai, 33690000 Dažādas zāles, 33692700 Glikozes šķīdumi, 33693000 Citi terapeitiskie izstrādājumi
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: Pakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Galvenā klasifikācija (cpv): 33612000 Zāles kuņģa un zarnu trakta funkcionālajiem traucējumiem
Papildu klasifikācija (cpv): 33616000 Vitamīni, 33620000 Zāles asinīm, asinsrades orgāniem un sirds un asinsvadu sistēmai, 33621100 Līdzekļi pret trombozi, 33621200 Hemostatiskie līdzekļi, 33622000 Zāles sirds un asinsvadu sistēmai, 33622200 Antihipertensīvie līdzekļi, 33622600 Beta blokatori, 33642200 Kortikosterioīdi sistēmiskai lietošanai, 33652200 Endokrīnās terapijas zāles, 33661000 Zāles nervu sistēmai, 33661200 Pretsāpju līdzekļi, 33670000 Zāles elpošanas sistēmai
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Apraksts: Ibuprofenum 400mg/100ml
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Galvenā klasifikācija (cpv): 33661200 Pretsāpju līdzekļi
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Apraksts: Paracetamol 1g/100ml
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Daļa: LOT-0035
Galvenā klasifikācija (cpv): 33694000 Diagnostiskie reaģenti
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: Pakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Galvenā klasifikācija (cpv): 33661100 Anestēzijas līdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 33621400 Asins aizstājēji un perfūzijas šķīdumi
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: Pakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141550 Heparīns
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: Pakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Galvenā klasifikācija (cpv): 33615000 Zāles, ko izmanto diabēta ārstēšanā
Papildu klasifikācija (cpv): 33622000 Zāles sirds un asinsvadu sistēmai, 33622100 Kardioterapijas zāles, 33622300 Diurētiskie līdzekļi, 33622800 Renīna–angiotensīna sistēmu ietekmējošie līdzekļi, 33661600 Psihoanaleptiskie līdzekļi
Daļa: LOT-0040
Nosaukums: Pakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Papildu klasifikācija (cpv): 33621300 Antianēmiskie preparāti, 33622000 Zāles sirds un asinsvadu sistēmai, 33622200 Antihipertensīvie līdzekļi, 33622700 Kalcija kanālu blokatori, 33632100 Pretiekaisuma un pretreimatisma izstrādājumi, 33661000 Zāles nervu sistēmai, 33670000 Zāles elpošanas sistēmai
Daļa: LOT-0041
Nosaukums: Pakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
Apraksts: Indocyanine green 25mg/5ml
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
Daļa: LOT-0042
Galvenā klasifikācija (cpv): 33651100 Antibakteriālie līdzekļi sistēmiskai lietošanai
Daļa: LOT-0043
Galvenā klasifikācija (cpv): 33620000 Zāles asinīm, asinsrades orgāniem un sirds un asinsvadu sistēmai
Papildu klasifikācija (cpv): 33651100 Antibakteriālie līdzekļi sistēmiskai lietošanai
Daļa: LOT-0044
Nosaukums: Pakiet nr 16 ALBUMINY
Apraksts: Albumin human 20%
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 16 ALBUMINY
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141540 Albumīns
Daļa: LOT-0045
Nosaukums: Pakiet nr 17 ALBUMINY
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 17 ALBUMINY
Daļa: LOT-0046
Nosaukums: Pakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Galvenā klasifikācija (cpv): 33651520 Imūnglobulīni
Daļa: LOT-0047
Galvenā klasifikācija (cpv): 33651600 Vakcīnas
Daļa: LOT-0048
Daļa: LOT-0049
Apraksts: Denosumab 120mg
Galvenā klasifikācija (cpv): 33652100 Antineoplastiskie līdzekļi
Daļa: LOT-0050
Apraksts: Rytuksymab 100mg/10ml
Galvenā klasifikācija (cpv): 33652000 Antineoplastiskie līdzekļi un imūnmodulatori
Daļa: LOT-0051
Nosaukums: Pakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Apraksts: Maribawir 200mg
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Galvenā klasifikācija (cpv): 33651400 Pretvīrusu līdzekļi sistēmiskai lietošanai
Daļa: LOT-0052
Nosaukums: Pakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Daļa: LOT-0053
Nosaukums: Pakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
Apraksts: Epoprostenol 0,5mg
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
Daļa: LOT-0054
Nosaukums: Pakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Galvenā klasifikācija (cpv): 33652300 Imūnsupresīvie līdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 33620000 Zāles asinīm, asinsrades orgāniem un sirds un asinsvadu sistēmai, 33621200 Hemostatiskie līdzekļi
Daļa: LOT-0055
Nosaukums: Pakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Daļa: LOT-0056
Galvenā klasifikācija (cpv): 33631000 Dermatoloģiskās zāles
Papildu klasifikācija (cpv): 33631600 Antiseptiskie un dezinfekcijas līdzekļi
Daļa: LOT-0057
Galvenā klasifikācija (cpv): 33660000 Zāles nervu sistēmai un maņu orgāniem
Papildu klasifikācija (cpv): 33661000 Zāles nervu sistēmai, 33661100 Anestēzijas līdzekļi, 33661200 Pretsāpju līdzekļi, 33661500 Psiholeptiskie līdzekļi, 33670000 Zāles elpošanas sistēmai
Daļa: LOT-0058
Apraksts: Remimazolam 20 mg
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 30 LEKI PSYCHOTROPOWE
Galvenā klasifikācija (cpv): 33661000 Zāles nervu sistēmai
403109-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internWCPIT/EA/381-31/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141540 Albumina, 33141550 Ħeparin, 33600000 Prodotti farmaċewtiċi, 33610000 Prodotti mediċinali għall-passaġġ alimentari tan-nifs u tal-metaboliżmu, 33611000 Prodotti mediċinali għal diżordnijiet relatati ma' l-aċidu, 33612000 Prodotti mediċinali għal diżordnijiet gastro-intestinali funzjonali, 33613000 Lassattivi, 33614000 Mediċina kontra d-dijarrea, aġenti ta' kontra l-iffjammazzjoni intestinali/kontra l-infezzjoni, 33615000 Prodotti mediċinali użati għad-diabete, 33615100 Insulina, 33616000 Vitamini, 33617000 Fornimenti minerali, 33620000 Prodotti mediċinali għad-demm, organi li jiffurmaw id-demm u s-sistema kardjo-vaskulari, 33621000 Prodotti mediċinali għad-demm, organi li jiffurmaw id-demm, 33621100 Aġenti antitrombotiċi, 33621200 Mediċina kontra l-emorroloġija, 33621300 Preparazzjonijiet kontra l-anemija, 33621400 Sostituti għad-demm u soluzzjonijiet tal-perfużjoni, 33622000 Prodotti mediċinali għas-sistema kardjo-vaskulari, 33622100 Prodotti mediċinali tat-terapija kardjaka, 33622200 Antipertensivi, 33622300 Djuretiċi, 33622400 Vasoprotettivi, 33622500 Anti-emoradjali għall-użu topiku, 33622600 Aġenti ta' l-ibblokkar beta, 33622700 Blokkaturi tal-kanal tal-kalċju, 33622800 Aġenti li jaġixxu fuq is-sistema tar-renin-anġjotensin, 33630000 Prodotti mediċinali għad-dermatoloġija u għas-sistema muskolo-skelitali, 33631000 Prodotti mediċinali għad-dermatoloġija, 33631400 Antibijotiċi u kematerapewtiċi għall-użu dermatoloġiku, 33631600 Antisettiċi u disinfettanti, 33632000 Prodotti mediċinali għas-sistema muskolo-skelitali, 33632100 Prodotti kontra l-infamazzjoni u anti-rewmatiċi, 33632200 Rilaxxanti tal-muskoli, 33641000 Prodotti mediċinali għas-sistema ġenito-jurinali u ormoni tas-sess, 33641100 Anti-infettivi u anti-settiċi ginekaloġiċi, 33642100 Pitzwarji, ipotalamiċi, ormoni u analogi, 33642200 Kortikosterojdi għal użu sistematiku, 33642300 Prodotti mediċinali għat-terapija tal-qarquċa tirodjali, 33651100 Anti batterjali għall-użu sistematiku, 33651400 Anti virali għall-użu sistematiku, 33651520 Immunoglobulini, 33651600 Vaċċini, 33652100 Aġenti ta' l-antineoplastika, 33652200 Prodotti mediċinali għat-terapija endokrina, 33652300 Aġenti immunosupressivi, 33660000 Prodotti mediċinali għas-sistema nervuża u l-organi sensitorji, 33661000 Prodotti mediċinali għas-sistema nervuża, 33661100 Anestetiċi, 33661200 Analġesiċi, 33661300 Antipileptiċi, 33661400 Prodotti mediċinali kontra l-marda Parkinson, 33661500 Psikoleptiċi, 33661600 Psikolaneptiċi, 33661700 Prodotti mediċinali oħrajn għas-sistema nervuża, 33662000 Prodotti mediċinali għall-organi sensittorji, 33662100 Optalmoloġikali, 33670000 Prodotti mediċinali għas-sistema respiratorja, 33674000 Preparazzjonijiet għat-tqaħqiħa u l-irjiħat, 33675000 Anti-istamini għal użu sistematiku, 33680000 Oġġetti farmaċewtiċi, 33690000 Prodotti mediċinali varji, 33691000 Prodotti antiparassitiċi, insettiċidi u ripellanti, 33692100 Soluzzjonijiet ta' l-infużjoni, 33692500 Soluzzjonijiet injettabbli, 33692700 Soluzzjonijiet tal-glukożju, 33693000 Prodotti terapewtiċi oħrajn, 33694000 Aġenti diagnostiċi, 33695000 Il-prodotti l-oħrajn kollha mhux terapewtiċi, 33700000 Prodotti għall-kura personali
5. Lott
LottLOT-0005
TitluPakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Identifikatur internPakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33621100 Aġenti antitrombotiċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33612000 Prodotti mediċinali għal diżordnijiet gastro-intestinali funzjonali, 33614000 Mediċina kontra d-dijarrea, aġenti ta' kontra l-iffjammazzjoni intestinali/kontra l-infezzjoni, 33616000 Vitamini, 33617000 Fornimenti minerali, 33621000 Prodotti mediċinali għad-demm, organi li jiffurmaw id-demm, 33621100 Aġenti antitrombotiċi, 33621200 Mediċina kontra l-emorroloġija, 33622000 Prodotti mediċinali għas-sistema kardjo-vaskulari, 33622100 Prodotti mediċinali tat-terapija kardjaka, 33622200 Antipertensivi, 33622300 Djuretiċi, 33622600 Aġenti ta' l-ibblokkar beta, 33622700 Blokkaturi tal-kanal tal-kalċju, 33630000 Prodotti mediċinali għad-dermatoloġija u għas-sistema muskolo-skelitali, 33632100 Prodotti kontra l-infamazzjoni u anti-rewmatiċi, 33660000 Prodotti mediċinali għas-sistema nervuża u l-organi sensitorji, 33661100 Anestetiċi, 33661200 Analġesiċi, 33661500 Psikoleptiċi, 33661600 Psikolaneptiċi, 33662000 Prodotti mediċinali għall-organi sensittorji, 33662100 Optalmoloġikali, 33670000 Prodotti mediċinali għas-sistema respiratorja, 33675000 Anti-istamini għal użu sistematiku, 33692100 Soluzzjonijiet ta' l-infużjoni, 33692500 Soluzzjonijiet injettabbli, 33692500 Soluzzjonijiet injettabbli
LottLOT-0020
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33611000 Prodotti mediċinali għal diżordnijiet relatati ma' l-aċidu, 33612000 Prodotti mediċinali għal diżordnijiet gastro-intestinali funzjonali, 33613000 Lassattivi, 33614000 Mediċina kontra d-dijarrea, aġenti ta' kontra l-iffjammazzjoni intestinali/kontra l-infezzjoni, 33616000 Vitamini, 33617000 Fornimenti minerali, 33621100 Aġenti antitrombotiċi, 33621300 Preparazzjonijiet kontra l-anemija, 33622400 Vasoprotettivi, 33622500 Anti-emoradjali għall-użu topiku, 33631000 Prodotti mediċinali għad-dermatoloġija, 33631600 Antisettiċi u disinfettanti, 33632100 Prodotti kontra l-infamazzjoni u anti-rewmatiċi, 33641000 Prodotti mediċinali għas-sistema ġenito-jurinali u ormoni tas-sess, 33652300 Aġenti immunosupressivi, 33661200 Analġesiċi, 33662100 Optalmoloġikali, 33670000 Prodotti mediċinali għas-sistema respiratorja, 33674000 Preparazzjonijiet għat-tqaħqiħa u l-irjiħat, 33675000 Anti-istamini għal użu sistematiku, 33680000 Oġġetti farmaċewtiċi, 33690000 Prodotti mediċinali varji, 33691000 Prodotti antiparassitiċi, insettiċidi u ripellanti, 33692500 Soluzzjonijiet injettabbli, 33693000 Prodotti terapewtiċi oħrajn, 33695000 Il-prodotti l-oħrajn kollha mhux terapewtiċi, 33700000 Prodotti għall-kura personali
LottLOT-0031
TitluPakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Identifikatur internPakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141550 Ħeparin, 33600000 Prodotti farmaċewtiċi, 33610000 Prodotti mediċinali għall-passaġġ alimentari tan-nifs u tal-metaboliżmu, 33612000 Prodotti mediċinali għal diżordnijiet gastro-intestinali funzjonali, 33613000 Lassattivi, 33614000 Mediċina kontra d-dijarrea, aġenti ta' kontra l-iffjammazzjoni intestinali/kontra l-infezzjoni, 33615000 Prodotti mediċinali użati għad-diabete, 33615100 Insulina, 33616000 Vitamini, 33617000 Fornimenti minerali, 33620000 Prodotti mediċinali għad-demm, organi li jiffurmaw id-demm u s-sistema kardjo-vaskulari, 33621100 Aġenti antitrombotiċi, 33621200 Mediċina kontra l-emorroloġija, 33621300 Preparazzjonijiet kontra l-anemija, 33622000 Prodotti mediċinali għas-sistema kardjo-vaskulari, 33622100 Prodotti mediċinali tat-terapija kardjaka, 33622200 Antipertensivi, 33622300 Djuretiċi, 33622600 Aġenti ta' l-ibblokkar beta, 33622700 Blokkaturi tal-kanal tal-kalċju, 33622800 Aġenti li jaġixxu fuq is-sistema tar-renin-anġjotensin, 33631000 Prodotti mediċinali għad-dermatoloġija, 33631400 Antibijotiċi u kematerapewtiċi għall-użu dermatoloġiku, 33632000 Prodotti mediċinali għas-sistema muskolo-skelitali, 33632100 Prodotti kontra l-infamazzjoni u anti-rewmatiċi, 33632200 Rilaxxanti tal-muskoli, 33641000 Prodotti mediċinali għas-sistema ġenito-jurinali u ormoni tas-sess, 33641100 Anti-infettivi u anti-settiċi ginekaloġiċi, 33642100 Pitzwarji, ipotalamiċi, ormoni u analogi, 33642200 Kortikosterojdi għal użu sistematiku, 33642300 Prodotti mediċinali għat-terapija tal-qarquċa tirodjali, 33651100 Anti batterjali għall-użu sistematiku, 33652200 Prodotti mediċinali għat-terapija endokrina, 33652300 Aġenti immunosupressivi, 33661000 Prodotti mediċinali għas-sistema nervuża, 33661100 Anestetiċi, 33661200 Analġesiċi, 33661300 Antipileptiċi, 33661300 Antipileptiċi, 33661500 Psikoleptiċi, 33661600 Psikolaneptiċi, 33661700 Prodotti mediċinali oħrajn għas-sistema nervuża, 33661700 Prodotti mediċinali oħrajn għas-sistema nervuża, 33662100 Optalmoloġikali, 33670000 Prodotti mediċinali għas-sistema respiratorja, 33674000 Preparazzjonijiet għat-tqaħqiħa u l-irjiħat, 33675000 Anti-istamini għal użu sistematiku, 33690000 Prodotti mediċinali varji, 33692700 Soluzzjonijiet tal-glukożju, 33693000 Prodotti terapewtiċi oħrajn
LottLOT-0032
TitluPakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Identifikatur internPakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33612000 Prodotti mediċinali għal diżordnijiet gastro-intestinali funzjonali
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33616000 Vitamini, 33620000 Prodotti mediċinali għad-demm, organi li jiffurmaw id-demm u s-sistema kardjo-vaskulari, 33621100 Aġenti antitrombotiċi, 33621200 Mediċina kontra l-emorroloġija, 33622000 Prodotti mediċinali għas-sistema kardjo-vaskulari, 33622200 Antipertensivi, 33622600 Aġenti ta' l-ibblokkar beta, 33642200 Kortikosterojdi għal użu sistematiku, 33652200 Prodotti mediċinali għat-terapija endokrina, 33661000 Prodotti mediċinali għas-sistema nervuża, 33661200 Analġesiċi, 33670000 Prodotti mediċinali għas-sistema respiratorja
LottLOT-0033
TitluPakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
DeskrizzjoniIbuprofenum 400mg/100ml
Identifikatur internPakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33661200 Analġesiċi
LottLOT-0034
TitluPakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
DeskrizzjoniParacetamol 1g/100ml
Identifikatur internPakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
LottLOT-0035
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33694000 Aġenti diagnostiċi
LottLOT-0036
TitluPakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Identifikatur internPakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33661100 Anestetiċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33621400 Sostituti għad-demm u soluzzjonijiet tal-perfużjoni
LottLOT-0037
TitluPakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Identifikatur internPakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
LottLOT-0038
TitluPakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Identifikatur internPakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141550 Ħeparin
LottLOT-0039
TitluPakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Identifikatur internPakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33615000 Prodotti mediċinali użati għad-diabete
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33622000 Prodotti mediċinali għas-sistema kardjo-vaskulari, 33622100 Prodotti mediċinali tat-terapija kardjaka, 33622300 Djuretiċi, 33622800 Aġenti li jaġixxu fuq is-sistema tar-renin-anġjotensin, 33661600 Psikolaneptiċi
LottLOT-0040
TitluPakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Identifikatur internPakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33621300 Preparazzjonijiet kontra l-anemija, 33622000 Prodotti mediċinali għas-sistema kardjo-vaskulari, 33622200 Antipertensivi, 33622700 Blokkaturi tal-kanal tal-kalċju, 33632100 Prodotti kontra l-infamazzjoni u anti-rewmatiċi, 33661000 Prodotti mediċinali għas-sistema nervuża, 33670000 Prodotti mediċinali għas-sistema respiratorja
LottLOT-0041
TitluPakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
DeskrizzjoniIndocyanine green 25mg/5ml
Identifikatur internPakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
LottLOT-0042
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33651100 Anti batterjali għall-użu sistematiku
LottLOT-0043
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33620000 Prodotti mediċinali għad-demm, organi li jiffurmaw id-demm u s-sistema kardjo-vaskulari
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33651100 Anti batterjali għall-użu sistematiku
LottLOT-0044
TitluPakiet nr 16 ALBUMINY
DeskrizzjoniAlbumin human 20%
Identifikatur internPakiet nr 16 ALBUMINY
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141540 Albumina
LottLOT-0045
TitluPakiet nr 17 ALBUMINY
Identifikatur internPakiet nr 17 ALBUMINY
LottLOT-0046
TitluPakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Identifikatur internPakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33651520 Immunoglobulini
LottLOT-0047
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33651600 Vaċċini
LottLOT-0048
LottLOT-0049
DeskrizzjoniDenosumab 120mg
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33652100 Aġenti ta' l-antineoplastika
LottLOT-0050
DeskrizzjoniRytuksymab 100mg/10ml
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33652000 Aġenti ta' l-antineoplastika u ta' l-immunomodulaturi
LottLOT-0051
TitluPakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
DeskrizzjoniMaribawir 200mg
Identifikatur internPakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33651400 Anti virali għall-użu sistematiku
LottLOT-0052
TitluPakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Identifikatur internPakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
LottLOT-0053
TitluPakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
DeskrizzjoniEpoprostenol 0,5mg
Identifikatur internPakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
LottLOT-0054
TitluPakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Identifikatur internPakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33652300 Aġenti immunosupressivi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33620000 Prodotti mediċinali għad-demm, organi li jiffurmaw id-demm u s-sistema kardjo-vaskulari, 33621200 Mediċina kontra l-emorroloġija
LottLOT-0055
TitluPakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Identifikatur internPakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
LottLOT-0056
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33631000 Prodotti mediċinali għad-dermatoloġija
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33631600 Antisettiċi u disinfettanti
LottLOT-0057
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33660000 Prodotti mediċinali għas-sistema nervuża u l-organi sensitorji
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33661000 Prodotti mediċinali għas-sistema nervuża, 33661100 Anestetiċi, 33661200 Analġesiċi, 33661500 Psikoleptiċi, 33670000 Prodotti mediċinali għas-sistema respiratorja
LottLOT-0058
TitluPakiet nr 30 LEKI PSYCHOTROPOWE
DeskrizzjoniRemimazolam 20 mg
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33661000 Prodotti mediċinali għas-sistema nervuża
403109-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorWCPIT/EA/381-31/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141540 Albumina, 33141550 Heparyna, 33600000 Produkty farmaceutyczne, 33610000 Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu, 33611000 Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń związanych z nadkwasotą, 33612000 Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego, 33613000 Środki przeczyszczające, 33614000 Środki przeciwbiegunkowe, jelitowe czynniki przeciwzapalne/przeciwinfekcyjne, 33615000 Produkty lecznicze używane przy cukrzycy, 33615100 Insulina, 33616000 Witaminy, 33617000 Dodatki mineralne, 33620000 Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia, 33621000 Produkty lecznicze dla krwi oraz organów krwiotwórczych, 33621100 Środki obniżające krzepliwość krwi, 33621200 Środki przeciwkrwotoczne, 33621300 Preparaty przeciw anemii, 33621400 Substytuty krwi i roztwory do perfuzji, 33622000 Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego, 33622100 Produkty lecznicze do terapii serca, 33622200 Środki przeciw nadciśnieniu, 33622300 Środki moczopędne, 33622400 Środki chroniące naczynia krwionośne, 33622500 Środki przeciw hemoroidom do użytku miejscowego, 33622600 Betablokery, 33622700 Blokery kanałów wapniowych, 33622800 Środki aktywne wobec układu reninoangiotensyny, 33630000 Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego, 33631000 Produkty lecznicze dla dermatologii, 33631400 Antybiotyki i środki chemoterapeutyczne do użytku dermatologicznego, 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne, 33632000 Produkty lecznicze dla układu mięśniowo-szkieletowego, 33632100 Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, 33632200 Środki rozluźniające mięśnie, 33641000 Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów płciowych, 33641100 Ginekologiczne środki przeciwinfekcyjne i antyseptyczne, 33642100 Hormony przysadki, podwzgórza i analogiczne, 33642200 Kortykosterydy do użytku ogólnoustrojowego, 33642300 Produkty lecznicze do terapii tarczycy, 33651100 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego, 33651400 Środki antywirusowe do użytku ogólnoustrojowego, 33651520 Immunoglobuliny, 33651600 Szczepionki, 33652100 Środki przeciwnowotworowe, 33652200 Produkty lekarskie do terapii układu dokrewnego, 33652300 Środki immunosupresyjne, 33660000 Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów, 33661000 Produkty lecznicze dla układu nerwowego, 33661100 Środki znieczulające, 33661200 Środki przeciwbólowe, 33661300 Środki przeciwepileptyczne, 33661400 Produkty lecznicze przeciwko chorobie Parkinsona, 33661500 Neuroleptyki, 33661600 Neuroanaleptyki, 33661700 Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego, 33662000 Produkty lecznicze dla organów zmysłów, 33662100 Środki oftalmologiczne, 33670000 Środki lecznicze dla układu oddechowego, 33674000 Preparaty przciwkaszlowe i przeciwko przeziębieniom, 33675000 Preparaty antyhistaminowe do uzytku ogólnoustrojowego, 33680000 Wyroby farmaceutyczne, 33690000 Różne produkty lecznicze, 33691000 Produkty antypasożytnicze, środki owadobójcze i odstraszające owady, 33692100 Roztwory do wstrzykiwania, 33692500 Płyny dożylne, 33692700 Roztwory glukozy, 33693000 Pozostałe produkty terapeutyczne, 33694000 Czynniki diagnostyczne, 33695000 Wszelkie pozostałe produkty inne niż terapeutyczne, 33700000 Produkty do pielęgnacji ciała
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0005
TytułPakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Główna klasyfikacja (cpv): 33621100 Środki obniżające krzepliwość krwi
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33612000 Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego, 33614000 Środki przeciwbiegunkowe, jelitowe czynniki przeciwzapalne/przeciwinfekcyjne, 33616000 Witaminy, 33617000 Dodatki mineralne, 33621000 Produkty lecznicze dla krwi oraz organów krwiotwórczych, 33621100 Środki obniżające krzepliwość krwi, 33621200 Środki przeciwkrwotoczne, 33622000 Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego, 33622100 Produkty lecznicze do terapii serca, 33622200 Środki przeciw nadciśnieniu, 33622300 Środki moczopędne, 33622600 Betablokery, 33622700 Blokery kanałów wapniowych, 33630000 Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego, 33632100 Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, 33660000 Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów, 33661100 Środki znieczulające, 33661200 Środki przeciwbólowe, 33661500 Neuroleptyki, 33661600 Neuroanaleptyki, 33662000 Produkty lecznicze dla organów zmysłów, 33662100 Środki oftalmologiczne, 33670000 Środki lecznicze dla układu oddechowego, 33675000 Preparaty antyhistaminowe do uzytku ogólnoustrojowego, 33692100 Roztwory do wstrzykiwania, 33692500 Płyny dożylne, 33692500 Płyny dożylne
Część zamówieniaLOT-0020
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33611000 Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń związanych z nadkwasotą, 33612000 Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego, 33613000 Środki przeczyszczające, 33614000 Środki przeciwbiegunkowe, jelitowe czynniki przeciwzapalne/przeciwinfekcyjne, 33616000 Witaminy, 33617000 Dodatki mineralne, 33621100 Środki obniżające krzepliwość krwi, 33621300 Preparaty przeciw anemii, 33622400 Środki chroniące naczynia krwionośne, 33622500 Środki przeciw hemoroidom do użytku miejscowego, 33631000 Produkty lecznicze dla dermatologii, 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne, 33632100 Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, 33641000 Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów płciowych, 33652300 Środki immunosupresyjne, 33661200 Środki przeciwbólowe, 33662100 Środki oftalmologiczne, 33670000 Środki lecznicze dla układu oddechowego, 33674000 Preparaty przciwkaszlowe i przeciwko przeziębieniom, 33675000 Preparaty antyhistaminowe do uzytku ogólnoustrojowego, 33680000 Wyroby farmaceutyczne, 33690000 Różne produkty lecznicze, 33691000 Produkty antypasożytnicze, środki owadobójcze i odstraszające owady, 33692500 Płyny dożylne, 33693000 Pozostałe produkty terapeutyczne, 33695000 Wszelkie pozostałe produkty inne niż terapeutyczne, 33700000 Produkty do pielęgnacji ciała
Część zamówieniaLOT-0031
TytułPakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141550 Heparyna, 33600000 Produkty farmaceutyczne, 33610000 Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu, 33612000 Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego, 33613000 Środki przeczyszczające, 33614000 Środki przeciwbiegunkowe, jelitowe czynniki przeciwzapalne/przeciwinfekcyjne, 33615000 Produkty lecznicze używane przy cukrzycy, 33615100 Insulina, 33616000 Witaminy, 33617000 Dodatki mineralne, 33620000 Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia, 33621100 Środki obniżające krzepliwość krwi, 33621200 Środki przeciwkrwotoczne, 33621300 Preparaty przeciw anemii, 33622000 Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego, 33622100 Produkty lecznicze do terapii serca, 33622200 Środki przeciw nadciśnieniu, 33622300 Środki moczopędne, 33622600 Betablokery, 33622700 Blokery kanałów wapniowych, 33622800 Środki aktywne wobec układu reninoangiotensyny, 33631000 Produkty lecznicze dla dermatologii, 33631400 Antybiotyki i środki chemoterapeutyczne do użytku dermatologicznego, 33632000 Produkty lecznicze dla układu mięśniowo-szkieletowego, 33632100 Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, 33632200 Środki rozluźniające mięśnie, 33641000 Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów płciowych, 33641100 Ginekologiczne środki przeciwinfekcyjne i antyseptyczne, 33642100 Hormony przysadki, podwzgórza i analogiczne, 33642200 Kortykosterydy do użytku ogólnoustrojowego, 33642300 Produkty lecznicze do terapii tarczycy, 33651100 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego, 33652200 Produkty lekarskie do terapii układu dokrewnego, 33652300 Środki immunosupresyjne, 33661000 Produkty lecznicze dla układu nerwowego, 33661100 Środki znieczulające, 33661200 Środki przeciwbólowe, 33661300 Środki przeciwepileptyczne, 33661300 Środki przeciwepileptyczne, 33661500 Neuroleptyki, 33661600 Neuroanaleptyki, 33661700 Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego, 33661700 Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego, 33662100 Środki oftalmologiczne, 33670000 Środki lecznicze dla układu oddechowego, 33674000 Preparaty przciwkaszlowe i przeciwko przeziębieniom, 33675000 Preparaty antyhistaminowe do uzytku ogólnoustrojowego, 33690000 Różne produkty lecznicze, 33692700 Roztwory glukozy, 33693000 Pozostałe produkty terapeutyczne
Część zamówieniaLOT-0032
TytułPakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Główna klasyfikacja (cpv): 33612000 Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33616000 Witaminy, 33620000 Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia, 33621100 Środki obniżające krzepliwość krwi, 33621200 Środki przeciwkrwotoczne, 33622000 Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego, 33622200 Środki przeciw nadciśnieniu, 33622600 Betablokery, 33642200 Kortykosterydy do użytku ogólnoustrojowego, 33652200 Produkty lekarskie do terapii układu dokrewnego, 33661000 Produkty lecznicze dla układu nerwowego, 33661200 Środki przeciwbólowe, 33670000 Środki lecznicze dla układu oddechowego
Część zamówieniaLOT-0033
TytułPakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
OpisIbuprofenum 400mg/100ml
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Główna klasyfikacja (cpv): 33661200 Środki przeciwbólowe
Część zamówieniaLOT-0034
TytułPakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
OpisParacetamol 1g/100ml
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Część zamówieniaLOT-0035
Główna klasyfikacja (cpv): 33694000 Czynniki diagnostyczne
Część zamówieniaLOT-0036
TytułPakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Główna klasyfikacja (cpv): 33661100 Środki znieczulające
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33621400 Substytuty krwi i roztwory do perfuzji
Część zamówieniaLOT-0037
TytułPakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Część zamówieniaLOT-0038
TytułPakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Główna klasyfikacja (cpv): 33141550 Heparyna
Część zamówieniaLOT-0039
TytułPakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Główna klasyfikacja (cpv): 33615000 Produkty lecznicze używane przy cukrzycy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33622000 Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego, 33622100 Produkty lecznicze do terapii serca, 33622300 Środki moczopędne, 33622800 Środki aktywne wobec układu reninoangiotensyny, 33661600 Neuroanaleptyki
Część zamówieniaLOT-0040
TytułPakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33621300 Preparaty przeciw anemii, 33622000 Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego, 33622200 Środki przeciw nadciśnieniu, 33622700 Blokery kanałów wapniowych, 33632100 Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, 33661000 Produkty lecznicze dla układu nerwowego, 33670000 Środki lecznicze dla układu oddechowego
Część zamówieniaLOT-0041
TytułPakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
OpisIndocyanine green 25mg/5ml
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
Część zamówieniaLOT-0042
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 14 LEKI - IMPORT DOCELOWY
Główna klasyfikacja (cpv): 33651100 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Część zamówieniaLOT-0043
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 15 LEKI - IMPORT DOCELOWY
Główna klasyfikacja (cpv): 33620000 Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33651100 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Część zamówieniaLOT-0044
TytułPakiet nr 16 ALBUMINY
OpisAlbumin human 20%
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 16 ALBUMINY
Główna klasyfikacja (cpv): 33141540 Albumina
Część zamówieniaLOT-0045
TytułPakiet nr 17 ALBUMINY
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 17 ALBUMINY
Część zamówieniaLOT-0046
TytułPakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Główna klasyfikacja (cpv): 33651520 Immunoglobuliny
Część zamówieniaLOT-0047
Główna klasyfikacja (cpv): 33651600 Szczepionki
Część zamówieniaLOT-0048
Część zamówieniaLOT-0049
OpisDenosumab 120mg
Główna klasyfikacja (cpv): 33652100 Środki przeciwnowotworowe
Część zamówieniaLOT-0050
OpisRytuksymab 100mg/10ml
Główna klasyfikacja (cpv): 33652000 Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne
Część zamówieniaLOT-0051
TytułPakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
OpisMaribawir 200mg
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Główna klasyfikacja (cpv): 33651400 Środki antywirusowe do użytku ogólnoustrojowego
Część zamówieniaLOT-0052
TytułPakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Część zamówieniaLOT-0053
TytułPakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
OpisEpoprostenol 0,5mg
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
Część zamówieniaLOT-0054
TytułPakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Główna klasyfikacja (cpv): 33652300 Środki immunosupresyjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33620000 Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia, 33621200 Środki przeciwkrwotoczne
Część zamówieniaLOT-0055
TytułPakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
OpisAntithrombin III (ludzka) 500 j.m.
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Część zamówieniaLOT-0056
Główna klasyfikacja (cpv): 33631000 Produkty lecznicze dla dermatologii
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Część zamówieniaLOT-0057
Główna klasyfikacja (cpv): 33660000 Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33661000 Produkty lecznicze dla układu nerwowego, 33661100 Środki znieczulające, 33661200 Środki przeciwbólowe, 33661500 Neuroleptyki, 33670000 Środki lecznicze dla układu oddechowego
Część zamówieniaLOT-0058
TytułPakiet nr 30 LEKI PSYCHOTROPOWE
OpisRemimazolam 20 mg
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 30 LEKI PSYCHOTROPOWE
Główna klasyfikacja (cpv): 33661000 Produkty lecznicze dla układu nerwowego
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: WCPIT/EA/381-31/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Classificação adicional (cpv): 33141540 Albumina, 33141550 Heparina, 33600000 Produtos farmacêuticos, 33610000 Medicamentos para o tracto digestivo e o metabolismo, 33611000 Medicamentos usados nas disfunções relacionadas com a acidez, 33612000 Medicamentos usados nas disfunções gastrintestinais, 33613000 Laxantes, 33614000 Antidiarreicos, anti-inflamatórios e anti-infecciosos intestinais, 33615000 Medicamentos utilizados na diabetes, 33615100 Insulina, 33616000 Vitaminas, 33617000 Sais minerais, 33620000 Medicamentos para o sangue, para os órgãos hematopoiéticos e para o aparelho cardiovascular, 33621000 Medicamentos para o sangue e para os órgãos hematopoiéticos, 33621100 Antitrombóticos, 33621200 Anti-hemorrágicos, 33621300 Antianémicos, 33621400 Substitutos do plasma e soluções para perfusão, 33622000 Medicamentos para o aparelho cardiovascular, 33622100 Medicamentos usados na terapêutica cardíaca, 33622200 Anti-hipertensores, 33622300 Diuréticos, 33622400 Vasoprotectores, 33622500 Anti-hemorroidais de uso tópico, 33622600 Bloqueadores beta, 33622700 Bloqueadores dos canais de cálcio, 33622800 Medicamentos que actuam no sistema renina-angiotensina, 33630000 Medicamentos usados em dermatologia e para o aparelho músculo-esquelético, 33631000 Medicamentos usados em dermatologia, 33631400 Antibióticos e quimioterápicos usados em dermatologia, 33631600 Anti-sépticos e desinfectantes, 33632000 Medicamentos para o aparelho músculo-esquelético, 33632100 Anti-inflamatórios e anti-reumatismais, 33632200 Relaxantes musculares, 33641000 Medicamentos para o aparelho geniturinário e hormonas sexuais, 33641100 Anti-infecciosos e anti-sépticos ginecológicos, 33642100 Hormonas hipofisárias, hipotalâmicas e semelhantes, 33642200 Corticosteroides de uso sistémico, 33642300 Terapêutica da tiróide, 33651100 Antibacterianos de uso sistémico, 33651400 Antivíricos de uso sistémico, 33651520 Imunoglobulinas, 33651600 Vacinas, 33652100 Antineoplásicos, 33652200 Medicamentos usados na terapêutica endócrina, 33652300 Imunossupressores, 33660000 Medicamentos para o sistema nervoso e para os órgãos sensoriais, 33661000 Medicamentos para o sistema nervoso, 33661100 Anestésicos, 33661200 Analgésicos, 33661300 Antiepilépticos, 33661400 Antiparkinsónicos, 33661500 Psicolépticos, 33661600 Psicanalépticos, 33661700 Outros medicamentos para o sistema nervoso, 33662000 Medicamentos para os órgãos sensoriais, 33662100 Medicamentos usados em oftalmologia, 33670000 Medicamentos para o aparelho respiratório, 33674000 Medicamentos para as constipações e para a tosse, 33675000 Anti-histamínicos de uso sistémico, 33680000 Artigos de farmácia, 33690000 Medicamentos vários, 33691000 Produtos antiparasitários, insecticidas e repelentes, 33692100 Soluções para infusão, 33692500 Soluções injectáveis, 33692700 Soluções à base de glucose, 33693000 Todos os outros produtos terapêuticos, 33694000 Meios de diagnóstico, 33695000 Todos os outros produtos não terapêuticos, 33700000 Produtos para cuidados pessoais
Lote: LOT-0005
Título: Pakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Identificador interno: Pakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Classificação principal (cpv): 33621100 Antitrombóticos
Classificação adicional (cpv): 33612000 Medicamentos usados nas disfunções gastrintestinais, 33614000 Antidiarreicos, anti-inflamatórios e anti-infecciosos intestinais, 33616000 Vitaminas, 33617000 Sais minerais, 33621000 Medicamentos para o sangue e para os órgãos hematopoiéticos, 33621100 Antitrombóticos, 33621200 Anti-hemorrágicos, 33622000 Medicamentos para o aparelho cardiovascular, 33622100 Medicamentos usados na terapêutica cardíaca, 33622200 Anti-hipertensores, 33622300 Diuréticos, 33622600 Bloqueadores beta, 33622700 Bloqueadores dos canais de cálcio, 33630000 Medicamentos usados em dermatologia e para o aparelho músculo-esquelético, 33632100 Anti-inflamatórios e anti-reumatismais, 33660000 Medicamentos para o sistema nervoso e para os órgãos sensoriais, 33661100 Anestésicos, 33661200 Analgésicos, 33661500 Psicolépticos, 33661600 Psicanalépticos, 33662000 Medicamentos para os órgãos sensoriais, 33662100 Medicamentos usados em oftalmologia, 33670000 Medicamentos para o aparelho respiratório, 33675000 Anti-histamínicos de uso sistémico, 33692100 Soluções para infusão, 33692500 Soluções injectáveis, 33692500 Soluções injectáveis
Lote: LOT-0020
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
Classificação adicional (cpv): 33611000 Medicamentos usados nas disfunções relacionadas com a acidez, 33612000 Medicamentos usados nas disfunções gastrintestinais, 33613000 Laxantes, 33614000 Antidiarreicos, anti-inflamatórios e anti-infecciosos intestinais, 33616000 Vitaminas, 33617000 Sais minerais, 33621100 Antitrombóticos, 33621300 Antianémicos, 33622400 Vasoprotectores, 33622500 Anti-hemorroidais de uso tópico, 33631000 Medicamentos usados em dermatologia, 33631600 Anti-sépticos e desinfectantes, 33632100 Anti-inflamatórios e anti-reumatismais, 33641000 Medicamentos para o aparelho geniturinário e hormonas sexuais, 33652300 Imunossupressores, 33661200 Analgésicos, 33662100 Medicamentos usados em oftalmologia, 33670000 Medicamentos para o aparelho respiratório, 33674000 Medicamentos para as constipações e para a tosse, 33675000 Anti-histamínicos de uso sistémico, 33680000 Artigos de farmácia, 33690000 Medicamentos vários, 33691000 Produtos antiparasitários, insecticidas e repelentes, 33692500 Soluções injectáveis, 33693000 Todos os outros produtos terapêuticos, 33695000 Todos os outros produtos não terapêuticos, 33700000 Produtos para cuidados pessoais
Lote: LOT-0031
Título: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Identificador interno: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Classificação adicional (cpv): 33141550 Heparina, 33600000 Produtos farmacêuticos, 33610000 Medicamentos para o tracto digestivo e o metabolismo, 33612000 Medicamentos usados nas disfunções gastrintestinais, 33613000 Laxantes, 33614000 Antidiarreicos, anti-inflamatórios e anti-infecciosos intestinais, 33615000 Medicamentos utilizados na diabetes, 33615100 Insulina, 33616000 Vitaminas, 33617000 Sais minerais, 33620000 Medicamentos para o sangue, para os órgãos hematopoiéticos e para o aparelho cardiovascular, 33621100 Antitrombóticos, 33621200 Anti-hemorrágicos, 33621300 Antianémicos, 33622000 Medicamentos para o aparelho cardiovascular, 33622100 Medicamentos usados na terapêutica cardíaca, 33622200 Anti-hipertensores, 33622300 Diuréticos, 33622600 Bloqueadores beta, 33622700 Bloqueadores dos canais de cálcio, 33622800 Medicamentos que actuam no sistema renina-angiotensina, 33631000 Medicamentos usados em dermatologia, 33631400 Antibióticos e quimioterápicos usados em dermatologia, 33632000 Medicamentos para o aparelho músculo-esquelético, 33632100 Anti-inflamatórios e anti-reumatismais, 33632200 Relaxantes musculares, 33641000 Medicamentos para o aparelho geniturinário e hormonas sexuais, 33641100 Anti-infecciosos e anti-sépticos ginecológicos, 33642100 Hormonas hipofisárias, hipotalâmicas e semelhantes, 33642200 Corticosteroides de uso sistémico, 33642300 Terapêutica da tiróide, 33651100 Antibacterianos de uso sistémico, 33652200 Medicamentos usados na terapêutica endócrina, 33652300 Imunossupressores, 33661000 Medicamentos para o sistema nervoso, 33661100 Anestésicos, 33661200 Analgésicos, 33661300 Antiepilépticos, 33661300 Antiepilépticos, 33661500 Psicolépticos, 33661600 Psicanalépticos, 33661700 Outros medicamentos para o sistema nervoso, 33661700 Outros medicamentos para o sistema nervoso, 33662100 Medicamentos usados em oftalmologia, 33670000 Medicamentos para o aparelho respiratório, 33674000 Medicamentos para as constipações e para a tosse, 33675000 Anti-histamínicos de uso sistémico, 33690000 Medicamentos vários, 33692700 Soluções à base de glucose, 33693000 Todos os outros produtos terapêuticos
Lote: LOT-0032
Título: Pakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Identificador interno: Pakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Classificação principal (cpv): 33612000 Medicamentos usados nas disfunções gastrintestinais
Classificação adicional (cpv): 33616000 Vitaminas, 33620000 Medicamentos para o sangue, para os órgãos hematopoiéticos e para o aparelho cardiovascular, 33621100 Antitrombóticos, 33621200 Anti-hemorrágicos, 33622000 Medicamentos para o aparelho cardiovascular, 33622200 Anti-hipertensores, 33622600 Bloqueadores beta, 33642200 Corticosteroides de uso sistémico, 33652200 Medicamentos usados na terapêutica endócrina, 33661000 Medicamentos para o sistema nervoso, 33661200 Analgésicos, 33670000 Medicamentos para o aparelho respiratório
Lote: LOT-0033
Título: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Descrição: Ibuprofenum 400mg/100ml
Identificador interno: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Classificação principal (cpv): 33661200 Analgésicos
Lote: LOT-0034
Título: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Descrição: Paracetamol 1g/100ml
Identificador interno: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Lote: LOT-0035
Classificação principal (cpv): 33694000 Meios de diagnóstico
Lote: LOT-0036
Título: Pakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Identificador interno: Pakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Classificação principal (cpv): 33661100 Anestésicos
Classificação adicional (cpv): 33621400 Substitutos do plasma e soluções para perfusão
Lote: LOT-0037
Título: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Identificador interno: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Lote: LOT-0038
Título: Pakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Identificador interno: Pakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Classificação principal (cpv): 33141550 Heparina
Lote: LOT-0039
Título: Pakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Identificador interno: Pakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Classificação principal (cpv): 33615000 Medicamentos utilizados na diabetes
Classificação adicional (cpv): 33622000 Medicamentos para o aparelho cardiovascular, 33622100 Medicamentos usados na terapêutica cardíaca, 33622300 Diuréticos, 33622800 Medicamentos que actuam no sistema renina-angiotensina, 33661600 Psicanalépticos
Lote: LOT-0040
Título: Pakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Identificador interno: Pakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Classificação adicional (cpv): 33621300 Antianémicos, 33622000 Medicamentos para o aparelho cardiovascular, 33622200 Anti-hipertensores, 33622700 Bloqueadores dos canais de cálcio, 33632100 Anti-inflamatórios e anti-reumatismais, 33661000 Medicamentos para o sistema nervoso, 33670000 Medicamentos para o aparelho respiratório
Lote: LOT-0041
Título: Pakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
Descrição: Indocyanine green 25mg/5ml
Identificador interno: Pakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
Lote: LOT-0042
Classificação principal (cpv): 33651100 Antibacterianos de uso sistémico
Lote: LOT-0043
Classificação principal (cpv): 33620000 Medicamentos para o sangue, para os órgãos hematopoiéticos e para o aparelho cardiovascular
Classificação adicional (cpv): 33651100 Antibacterianos de uso sistémico
Lote: LOT-0044
Título: Pakiet nr 16 ALBUMINY
Descrição: Albumin human 20%
Identificador interno: Pakiet nr 16 ALBUMINY
Classificação principal (cpv): 33141540 Albumina
Lote: LOT-0045
Título: Pakiet nr 17 ALBUMINY
Identificador interno: Pakiet nr 17 ALBUMINY
Lote: LOT-0046
Título: Pakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Identificador interno: Pakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Classificação principal (cpv): 33651520 Imunoglobulinas
Lote: LOT-0047
Classificação principal (cpv): 33651600 Vacinas
Lote: LOT-0048
Lote: LOT-0049
Descrição: Denosumab 120mg
Classificação principal (cpv): 33652100 Antineoplásicos
Lote: LOT-0050
Descrição: Rytuksymab 100mg/10ml
Classificação principal (cpv): 33652000 Antineoplásicos e imunomoduladores
Lote: LOT-0051
Título: Pakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Descrição: Maribawir 200mg
Identificador interno: Pakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Classificação principal (cpv): 33651400 Antivíricos de uso sistémico
Lote: LOT-0052
Título: Pakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Identificador interno: Pakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Lote: LOT-0053
Título: Pakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
Descrição: Epoprostenol 0,5mg
Identificador interno: Pakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
Lote: LOT-0054
Título: Pakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Identificador interno: Pakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Classificação principal (cpv): 33652300 Imunossupressores
Classificação adicional (cpv): 33620000 Medicamentos para o sangue, para os órgãos hematopoiéticos e para o aparelho cardiovascular, 33621200 Anti-hemorrágicos
Lote: LOT-0055
Título: Pakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Identificador interno: Pakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Lote: LOT-0056
Classificação principal (cpv): 33631000 Medicamentos usados em dermatologia
Classificação adicional (cpv): 33631600 Anti-sépticos e desinfectantes
Lote: LOT-0057
Classificação principal (cpv): 33660000 Medicamentos para o sistema nervoso e para os órgãos sensoriais
Classificação adicional (cpv): 33661000 Medicamentos para o sistema nervoso, 33661100 Anestésicos, 33661200 Analgésicos, 33661500 Psicolépticos, 33670000 Medicamentos para o aparelho respiratório
Lote: LOT-0058
Título: Pakiet nr 30 LEKI PSYCHOTROPOWE
Descrição: Remimazolam 20 mg
Classificação principal (cpv): 33661000 Medicamentos para o sistema nervoso
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: WCPIT/EA/381-31/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33141540 Albumină, 33141550 Heparină, 33600000 Produse farmaceutice, 33610000 Medicamente pentru tractul digestiv şi metabolism, 33611000 Medicamente împotriva tulburărilor provocate de hiperaciditate, 33612000 Medicamente împotriva tulburărilor gastrointestinale funcţionale, 33613000 Laxative, 33614000 Antidiareice, antiinflamatoare şi antiinfecţioase intestinale, 33615000 Medicamente pentru diabet, 33615100 Insulină, 33616000 Vitamine, 33617000 Suplimente minerale, 33620000 Medicamente pentru sânge, pentru organele hematopoietice şi pentru sistemul cardiovascular, 33621000 Medicamente pentru sânge şi pentru organele hematopoietice, 33621100 Antitrombotice, 33621200 Antihemoragice, 33621300 Preparate împotriva anemiei, 33621400 Substituenţi de plasmă sanguină şi soluţii pentru perfuzii, 33622000 Medicamente pentru sistemul cardiovascular, 33622100 Medicamente utilizate în cardiologie, 33622200 Antihipertensive, 33622300 Diuretice, 33622400 Vasoprotectoare, 33622500 Antihemoroidale de uz topic, 33622600 Betablocanţi, 33622700 Blocanţi de calciu, 33622800 Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin, 33630000 Medicamente utilizate în dermatologie şi pentru sistemul musculo-scheletic, 33631000 Medicamente utilizate în dermatologie, 33631400 Antibiotice şi medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic, 33631600 Antiseptice şi dezinfectante, 33632000 Medicamente pentru sistemul musculo-scheletic, 33632100 Antiinflamatoare şi antireumatismale, 33632200 Miorelaxanţi, 33641000 Medicamente pentru sistemul genito-urinar şi hormoni sexuali, 33641100 Antiinfecţioase şi antiseptice pentru ginecologie, 33642100 Hormoni hipofizari, hipotalamici şi analogi, 33642200 Corticosteroizi pentru uz sistemic, 33642300 Terapeutică pentru patologia tiroidiană, 33651100 Antibacterieni pentru uz sistemic, 33651400 Antivirale pentru uz sistemic, 33651520 Imunoglobuline, 33651600 Vaccinuri, 33652100 Antineoplazice, 33652200 Terapeutică pentru patologia endocrină, 33652300 Imunosupresoare, 33660000 Medicamente pentru sistemul nervos şi organele senzoriale, 33661000 Medicamente pentru sistemul nervos, 33661100 Anestezice, 33661200 Analgezice, 33661300 Antiepileptice, 33661400 Medicamente împotriva bolii Parkinson, 33661500 Psiholeptice, 33661600 Psihoanaleptice, 33661700 Alte medicamente pentru sistemul nervos, 33662000 Medicamente pentru organele senzoriale, 33662100 Medicamente pentru oftalmologie, 33670000 Medicamente pentru sistemul respirator, 33674000 Medicamente împotriva tusei şi a guturaiului, 33675000 Antihistaminice pentru uz sistemic, 33680000 Articole farmaceutice, 33690000 Diverse medicamente, 33691000 Produse antiparazitare, insecticide şi insectifuge, 33692100 Soluţii pentru infuzii, 33692500 Soluţii injectabile, 33692700 Soluţii de glucoză, 33693000 Toate celelalte produse terapeutice, 33694000 Agenţi diagnostici, 33695000 Toate celelalte produse neterapeutice, 33700000 Produse de îngrijire personală
5. Lot
Lot: LOT-0005
Titlu: Pakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Identificator intern: Pakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Clasificarea principală (cpv): 33621100 Antitrombotice
Clasificare suplimentară (cpv): 33612000 Medicamente împotriva tulburărilor gastrointestinale funcţionale, 33614000 Antidiareice, antiinflamatoare şi antiinfecţioase intestinale, 33616000 Vitamine, 33617000 Suplimente minerale, 33621000 Medicamente pentru sânge şi pentru organele hematopoietice, 33621100 Antitrombotice, 33621200 Antihemoragice, 33622000 Medicamente pentru sistemul cardiovascular, 33622100 Medicamente utilizate în cardiologie, 33622200 Antihipertensive, 33622300 Diuretice, 33622600 Betablocanţi, 33622700 Blocanţi de calciu, 33630000 Medicamente utilizate în dermatologie şi pentru sistemul musculo-scheletic, 33632100 Antiinflamatoare şi antireumatismale, 33660000 Medicamente pentru sistemul nervos şi organele senzoriale, 33661100 Anestezice, 33661200 Analgezice, 33661500 Psiholeptice, 33661600 Psihoanaleptice, 33662000 Medicamente pentru organele senzoriale, 33662100 Medicamente pentru oftalmologie, 33670000 Medicamente pentru sistemul respirator, 33675000 Antihistaminice pentru uz sistemic, 33692100 Soluţii pentru infuzii, 33692500 Soluţii injectabile, 33692500 Soluţii injectabile
Lot: LOT-0020
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Clasificare suplimentară (cpv): 33611000 Medicamente împotriva tulburărilor provocate de hiperaciditate, 33612000 Medicamente împotriva tulburărilor gastrointestinale funcţionale, 33613000 Laxative, 33614000 Antidiareice, antiinflamatoare şi antiinfecţioase intestinale, 33616000 Vitamine, 33617000 Suplimente minerale, 33621100 Antitrombotice, 33621300 Preparate împotriva anemiei, 33622400 Vasoprotectoare, 33622500 Antihemoroidale de uz topic, 33631000 Medicamente utilizate în dermatologie, 33631600 Antiseptice şi dezinfectante, 33632100 Antiinflamatoare şi antireumatismale, 33641000 Medicamente pentru sistemul genito-urinar şi hormoni sexuali, 33652300 Imunosupresoare, 33661200 Analgezice, 33662100 Medicamente pentru oftalmologie, 33670000 Medicamente pentru sistemul respirator, 33674000 Medicamente împotriva tusei şi a guturaiului, 33675000 Antihistaminice pentru uz sistemic, 33680000 Articole farmaceutice, 33690000 Diverse medicamente, 33691000 Produse antiparazitare, insecticide şi insectifuge, 33692500 Soluţii injectabile, 33693000 Toate celelalte produse terapeutice, 33695000 Toate celelalte produse neterapeutice, 33700000 Produse de îngrijire personală
Lot: LOT-0031
Titlu: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Identificator intern: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Clasificare suplimentară (cpv): 33141550 Heparină, 33600000 Produse farmaceutice, 33610000 Medicamente pentru tractul digestiv şi metabolism, 33612000 Medicamente împotriva tulburărilor gastrointestinale funcţionale, 33613000 Laxative, 33614000 Antidiareice, antiinflamatoare şi antiinfecţioase intestinale, 33615000 Medicamente pentru diabet, 33615100 Insulină, 33616000 Vitamine, 33617000 Suplimente minerale, 33620000 Medicamente pentru sânge, pentru organele hematopoietice şi pentru sistemul cardiovascular, 33621100 Antitrombotice, 33621200 Antihemoragice, 33621300 Preparate împotriva anemiei, 33622000 Medicamente pentru sistemul cardiovascular, 33622100 Medicamente utilizate în cardiologie, 33622200 Antihipertensive, 33622300 Diuretice, 33622600 Betablocanţi, 33622700 Blocanţi de calciu, 33622800 Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin, 33631000 Medicamente utilizate în dermatologie, 33631400 Antibiotice şi medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic, 33632000 Medicamente pentru sistemul musculo-scheletic, 33632100 Antiinflamatoare şi antireumatismale, 33632200 Miorelaxanţi, 33641000 Medicamente pentru sistemul genito-urinar şi hormoni sexuali, 33641100 Antiinfecţioase şi antiseptice pentru ginecologie, 33642100 Hormoni hipofizari, hipotalamici şi analogi, 33642200 Corticosteroizi pentru uz sistemic, 33642300 Terapeutică pentru patologia tiroidiană, 33651100 Antibacterieni pentru uz sistemic, 33652200 Terapeutică pentru patologia endocrină, 33652300 Imunosupresoare, 33661000 Medicamente pentru sistemul nervos, 33661100 Anestezice, 33661200 Analgezice, 33661300 Antiepileptice, 33661300 Antiepileptice, 33661500 Psiholeptice, 33661600 Psihoanaleptice, 33661700 Alte medicamente pentru sistemul nervos, 33661700 Alte medicamente pentru sistemul nervos, 33662100 Medicamente pentru oftalmologie, 33670000 Medicamente pentru sistemul respirator, 33674000 Medicamente împotriva tusei şi a guturaiului, 33675000 Antihistaminice pentru uz sistemic, 33690000 Diverse medicamente, 33692700 Soluţii de glucoză, 33693000 Toate celelalte produse terapeutice
Lot: LOT-0032
Titlu: Pakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Identificator intern: Pakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Clasificarea principală (cpv): 33612000 Medicamente împotriva tulburărilor gastrointestinale funcţionale
Clasificare suplimentară (cpv): 33616000 Vitamine, 33620000 Medicamente pentru sânge, pentru organele hematopoietice şi pentru sistemul cardiovascular, 33621100 Antitrombotice, 33621200 Antihemoragice, 33622000 Medicamente pentru sistemul cardiovascular, 33622200 Antihipertensive, 33622600 Betablocanţi, 33642200 Corticosteroizi pentru uz sistemic, 33652200 Terapeutică pentru patologia endocrină, 33661000 Medicamente pentru sistemul nervos, 33661200 Analgezice, 33670000 Medicamente pentru sistemul respirator
Lot: LOT-0033
Titlu: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Descriere: Ibuprofenum 400mg/100ml
Identificator intern: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Clasificarea principală (cpv): 33661200 Analgezice
Lot: LOT-0034
Titlu: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Descriere: Paracetamol 1g/100ml
Identificator intern: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Lot: LOT-0035
Clasificarea principală (cpv): 33694000 Agenţi diagnostici
Lot: LOT-0036
Titlu: Pakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Identificator intern: Pakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Clasificarea principală (cpv): 33661100 Anestezice
Clasificare suplimentară (cpv): 33621400 Substituenţi de plasmă sanguină şi soluţii pentru perfuzii
Lot: LOT-0037
Titlu: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Identificator intern: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Lot: LOT-0038
Titlu: Pakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Identificator intern: Pakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Clasificarea principală (cpv): 33141550 Heparină
Lot: LOT-0039
Titlu: Pakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Identificator intern: Pakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Clasificarea principală (cpv): 33615000 Medicamente pentru diabet
Clasificare suplimentară (cpv): 33622000 Medicamente pentru sistemul cardiovascular, 33622100 Medicamente utilizate în cardiologie, 33622300 Diuretice, 33622800 Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin, 33661600 Psihoanaleptice
Lot: LOT-0040
Titlu: Pakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Identificator intern: Pakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Clasificare suplimentară (cpv): 33621300 Preparate împotriva anemiei, 33622000 Medicamente pentru sistemul cardiovascular, 33622200 Antihipertensive, 33622700 Blocanţi de calciu, 33632100 Antiinflamatoare şi antireumatismale, 33661000 Medicamente pentru sistemul nervos, 33670000 Medicamente pentru sistemul respirator
Lot: LOT-0041
Titlu: Pakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
Descriere: Indocyanine green 25mg/5ml
Identificator intern: Pakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
Lot: LOT-0042
Clasificarea principală (cpv): 33651100 Antibacterieni pentru uz sistemic
Lot: LOT-0043
Clasificarea principală (cpv): 33620000 Medicamente pentru sânge, pentru organele hematopoietice şi pentru sistemul cardiovascular
Clasificare suplimentară (cpv): 33651100 Antibacterieni pentru uz sistemic
Lot: LOT-0044
Titlu: Pakiet nr 16 ALBUMINY
Descriere: Albumin human 20%
Identificator intern: Pakiet nr 16 ALBUMINY
Clasificarea principală (cpv): 33141540 Albumină
Lot: LOT-0045
Titlu: Pakiet nr 17 ALBUMINY
Identificator intern: Pakiet nr 17 ALBUMINY
Lot: LOT-0046
Titlu: Pakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Clasificarea principală (cpv): 33651520 Imunoglobuline
Lot: LOT-0047
Clasificarea principală (cpv): 33651600 Vaccinuri
Lot: LOT-0048
Lot: LOT-0049
Descriere: Denosumab 120mg
Clasificarea principală (cpv): 33652100 Antineoplazice
Lot: LOT-0050
Descriere: Rytuksymab 100mg/10ml
Clasificarea principală (cpv): 33652000 Antineoplazice şi imunomodulatoare
Lot: LOT-0051
Titlu: Pakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Descriere: Maribawir 200mg
Identificator intern: Pakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Clasificarea principală (cpv): 33651400 Antivirale pentru uz sistemic
Lot: LOT-0052
Titlu: Pakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Identificator intern: Pakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Lot: LOT-0053
Titlu: Pakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
Descriere: Epoprostenol 0,5mg
Identificator intern: Pakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
Lot: LOT-0054
Titlu: Pakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Identificator intern: Pakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Clasificarea principală (cpv): 33652300 Imunosupresoare
Clasificare suplimentară (cpv): 33620000 Medicamente pentru sânge, pentru organele hematopoietice şi pentru sistemul cardiovascular, 33621200 Antihemoragice
Lot: LOT-0055
Titlu: Pakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Identificator intern: Pakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Lot: LOT-0056
Clasificarea principală (cpv): 33631000 Medicamente utilizate în dermatologie
Clasificare suplimentară (cpv): 33631600 Antiseptice şi dezinfectante
Lot: LOT-0057
Clasificarea principală (cpv): 33660000 Medicamente pentru sistemul nervos şi organele senzoriale
Clasificare suplimentară (cpv): 33661000 Medicamente pentru sistemul nervos, 33661100 Anestezice, 33661200 Analgezice, 33661500 Psiholeptice, 33670000 Medicamente pentru sistemul respirator
Lot: LOT-0058
Titlu: Pakiet nr 30 LEKI PSYCHOTROPOWE
Descriere: Remimazolam 20 mg
Clasificarea principală (cpv): 33661000 Medicamente pentru sistemul nervos
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33141540 Albumíny, 33141550 Heparín, 33600000 Farmaceutické výrobky, 33610000 Liečivá pre výživovú sústavu a látkovú premenu, 33611000 Liečivá pre poruchy súvisiace s kyselinou, 33612000 Liečivá pre funkčné gastrointestinálne poruchy, 33613000 Preháňadlá, 33614000 Antidiaroiká, črevné protizápalové/protiinfekčné činidlá, 33615000 Liečivá používané pri cukrovke, 33615100 Inzulín, 33616000 Vitamíny, 33617000 Minerálne doplnky, 33620000 Liečivá pre krv, krvotvorné orgány a srdcovocievny systém, 33621000 Liečivá pre krv a krvotvorné orgány, 33621100 Antitrombotické činidlá, 33621200 Antihemoragiká, 33621300 Antianemické prípravky, 33621400 Krvné náhrady a prečisťovacie roztoky, 33622000 Liečivá pre srdcovocievny systém, 33622100 Liečivá pre srdcovú terapiu, 33622200 Antihypertenzíva, 33622300 Diuretiká, 33622400 Vazoprotektory, 33622500 Antihemoroidiká na lokálne použitie, 33622600 Betablokátorové činidlá, 33622700 Kalciové upchávače kanálikov, 33622800 Činidlá pôsobiace na renín-angiotenzínový systém, 33630000 Liečivá pre dermatológiu a muskuloskeletálny systém, 33631000 Liečivá pre dermatológiu, 33631400 Antibiotiká a chemoterapeutiká na dermatologické použitie, 33631600 Antiseptiká a dezinfekčné prostriedky, 33632000 Liečivá pre muskuloskeletálny systém, 33632100 Protizápalové a protireumatické prípravky, 33632200 Svalové relaxanciá, 33641000 Liečivá pre močovopohlavný systém a pohlavné hormóny, 33641100 Gynekologické antiinfekčné a antiseptické prípravky, 33642100 Hypofýzové, hypotalamické hormóny a analogické zlúčeniny, 33642200 Kortikosteroidy na systémové použitie, 33642300 Liečivá pre tyreoidálnu terapiu, 33651100 Látky ničiace baktérie na systémové použitie, 33651400 Antivírusové prostriedky na systémové použitie, 33651520 Imunoglobulíny, 33651600 Očkovacie látky, 33652100 Antineoplastické činidlá, 33652200 Liečivá pre endokrinnú terapiu, 33652300 Imunosupresívne činidlá, 33660000 Liečivá pre nervový systém a zmyslové orgány, 33661000 Liečivá pre nervový systém, 33661100 Anestetiká, 33661200 Analgetiká, 33661300 Antiepileptiká, 33661400 Liečivá proti Parkinsonovej chorobe, 33661500 Psycholeptiká, 33661600 Psychoanaleptiká, 33661700 Ostatné liečivá pre nervový systém, 33662000 Liečivá pre zmyslové orgány, 33662100 Oftalmologiká, 33670000 Liečivá pre dýchací systém, 33674000 Prípravky proti kašľu a nachladnutiu, 33675000 Antihistaminiká na systémové použitie, 33680000 Farmaceutické potreby, 33690000 Rôzne liečivá, 33691000 Antiparazitné výrobky, insekticídy a repelenty, 33692100 Infúzne roztoky, 33692500 Injektovateľné roztoky, 33692700 Glukózové roztoky, 33693000 Ostatné terapeutické výrobky, 33694000 Diagnostické činidlá, 33695000 Všetky ostatné neterapeutické výrobky, 33700000 Predmety osobnej starostlivosti
5. Časť
Časť: LOT-0005
Názov: Pakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Hlavná klasifikácia (cpv): 33621100 Antitrombotické činidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33612000 Liečivá pre funkčné gastrointestinálne poruchy, 33614000 Antidiaroiká, črevné protizápalové/protiinfekčné činidlá, 33616000 Vitamíny, 33617000 Minerálne doplnky, 33621000 Liečivá pre krv a krvotvorné orgány, 33621100 Antitrombotické činidlá, 33621200 Antihemoragiká, 33622000 Liečivá pre srdcovocievny systém, 33622100 Liečivá pre srdcovú terapiu, 33622200 Antihypertenzíva, 33622300 Diuretiká, 33622600 Betablokátorové činidlá, 33622700 Kalciové upchávače kanálikov, 33630000 Liečivá pre dermatológiu a muskuloskeletálny systém, 33632100 Protizápalové a protireumatické prípravky, 33660000 Liečivá pre nervový systém a zmyslové orgány, 33661100 Anestetiká, 33661200 Analgetiká, 33661500 Psycholeptiká, 33661600 Psychoanaleptiká, 33662000 Liečivá pre zmyslové orgány, 33662100 Oftalmologiká, 33670000 Liečivá pre dýchací systém, 33675000 Antihistaminiká na systémové použitie, 33692100 Infúzne roztoky, 33692500 Injektovateľné roztoky, 33692500 Injektovateľné roztoky
Časť: LOT-0020
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33611000 Liečivá pre poruchy súvisiace s kyselinou, 33612000 Liečivá pre funkčné gastrointestinálne poruchy, 33613000 Preháňadlá, 33614000 Antidiaroiká, črevné protizápalové/protiinfekčné činidlá, 33616000 Vitamíny, 33617000 Minerálne doplnky, 33621100 Antitrombotické činidlá, 33621300 Antianemické prípravky, 33622400 Vazoprotektory, 33622500 Antihemoroidiká na lokálne použitie, 33631000 Liečivá pre dermatológiu, 33631600 Antiseptiká a dezinfekčné prostriedky, 33632100 Protizápalové a protireumatické prípravky, 33641000 Liečivá pre močovopohlavný systém a pohlavné hormóny, 33652300 Imunosupresívne činidlá, 33661200 Analgetiká, 33662100 Oftalmologiká, 33670000 Liečivá pre dýchací systém, 33674000 Prípravky proti kašľu a nachladnutiu, 33675000 Antihistaminiká na systémové použitie, 33680000 Farmaceutické potreby, 33690000 Rôzne liečivá, 33691000 Antiparazitné výrobky, insekticídy a repelenty, 33692500 Injektovateľné roztoky, 33693000 Ostatné terapeutické výrobky, 33695000 Všetky ostatné neterapeutické výrobky, 33700000 Predmety osobnej starostlivosti
Časť: LOT-0031
Názov: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33141550 Heparín, 33600000 Farmaceutické výrobky, 33610000 Liečivá pre výživovú sústavu a látkovú premenu, 33612000 Liečivá pre funkčné gastrointestinálne poruchy, 33613000 Preháňadlá, 33614000 Antidiaroiká, črevné protizápalové/protiinfekčné činidlá, 33615000 Liečivá používané pri cukrovke, 33615100 Inzulín, 33616000 Vitamíny, 33617000 Minerálne doplnky, 33620000 Liečivá pre krv, krvotvorné orgány a srdcovocievny systém, 33621100 Antitrombotické činidlá, 33621200 Antihemoragiká, 33621300 Antianemické prípravky, 33622000 Liečivá pre srdcovocievny systém, 33622100 Liečivá pre srdcovú terapiu, 33622200 Antihypertenzíva, 33622300 Diuretiká, 33622600 Betablokátorové činidlá, 33622700 Kalciové upchávače kanálikov, 33622800 Činidlá pôsobiace na renín-angiotenzínový systém, 33631000 Liečivá pre dermatológiu, 33631400 Antibiotiká a chemoterapeutiká na dermatologické použitie, 33632000 Liečivá pre muskuloskeletálny systém, 33632100 Protizápalové a protireumatické prípravky, 33632200 Svalové relaxanciá, 33641000 Liečivá pre močovopohlavný systém a pohlavné hormóny, 33641100 Gynekologické antiinfekčné a antiseptické prípravky, 33642100 Hypofýzové, hypotalamické hormóny a analogické zlúčeniny, 33642200 Kortikosteroidy na systémové použitie, 33642300 Liečivá pre tyreoidálnu terapiu, 33651100 Látky ničiace baktérie na systémové použitie, 33652200 Liečivá pre endokrinnú terapiu, 33652300 Imunosupresívne činidlá, 33661000 Liečivá pre nervový systém, 33661100 Anestetiká, 33661200 Analgetiká, 33661300 Antiepileptiká, 33661300 Antiepileptiká, 33661500 Psycholeptiká, 33661600 Psychoanaleptiká, 33661700 Ostatné liečivá pre nervový systém, 33661700 Ostatné liečivá pre nervový systém, 33662100 Oftalmologiká, 33670000 Liečivá pre dýchací systém, 33674000 Prípravky proti kašľu a nachladnutiu, 33675000 Antihistaminiká na systémové použitie, 33690000 Rôzne liečivá, 33692700 Glukózové roztoky, 33693000 Ostatné terapeutické výrobky
Časť: LOT-0032
Názov: Pakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Hlavná klasifikácia (cpv): 33612000 Liečivá pre funkčné gastrointestinálne poruchy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33616000 Vitamíny, 33620000 Liečivá pre krv, krvotvorné orgány a srdcovocievny systém, 33621100 Antitrombotické činidlá, 33621200 Antihemoragiká, 33622000 Liečivá pre srdcovocievny systém, 33622200 Antihypertenzíva, 33622600 Betablokátorové činidlá, 33642200 Kortikosteroidy na systémové použitie, 33652200 Liečivá pre endokrinnú terapiu, 33661000 Liečivá pre nervový systém, 33661200 Analgetiká, 33670000 Liečivá pre dýchací systém
Časť: LOT-0033
Názov: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Opis: Ibuprofenum 400mg/100ml
Hlavná klasifikácia (cpv): 33661200 Analgetiká
Časť: LOT-0034
Názov: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Opis: Paracetamol 1g/100ml
Časť: LOT-0035
Hlavná klasifikácia (cpv): 33694000 Diagnostické činidlá
Časť: LOT-0036
Názov: Pakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Hlavná klasifikácia (cpv): 33661100 Anestetiká
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33621400 Krvné náhrady a prečisťovacie roztoky
Časť: LOT-0037
Názov: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Časť: LOT-0038
Názov: Pakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141550 Heparín
Časť: LOT-0039
Názov: Pakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Hlavná klasifikácia (cpv): 33615000 Liečivá používané pri cukrovke
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33622000 Liečivá pre srdcovocievny systém, 33622100 Liečivá pre srdcovú terapiu, 33622300 Diuretiká, 33622800 Činidlá pôsobiace na renín-angiotenzínový systém, 33661600 Psychoanaleptiká
Časť: LOT-0040
Názov: Pakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33621300 Antianemické prípravky, 33622000 Liečivá pre srdcovocievny systém, 33622200 Antihypertenzíva, 33622700 Kalciové upchávače kanálikov, 33632100 Protizápalové a protireumatické prípravky, 33661000 Liečivá pre nervový systém, 33670000 Liečivá pre dýchací systém
Časť: LOT-0041
Názov: Pakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
Opis: Indocyanine green 25mg/5ml
Časť: LOT-0042
Hlavná klasifikácia (cpv): 33651100 Látky ničiace baktérie na systémové použitie
Časť: LOT-0043
Hlavná klasifikácia (cpv): 33620000 Liečivá pre krv, krvotvorné orgány a srdcovocievny systém
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33651100 Látky ničiace baktérie na systémové použitie
Časť: LOT-0044
Názov: Pakiet nr 16 ALBUMINY
Opis: Albumin human 20%
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141540 Albumíny
Časť: LOT-0045
Názov: Pakiet nr 17 ALBUMINY
Časť: LOT-0046
Názov: Pakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Hlavná klasifikácia (cpv): 33651520 Imunoglobulíny
Časť: LOT-0047
Hlavná klasifikácia (cpv): 33651600 Očkovacie látky
Časť: LOT-0048
Časť: LOT-0049
Opis: Denosumab 120mg
Hlavná klasifikácia (cpv): 33652100 Antineoplastické činidlá
Časť: LOT-0050
Opis: Rytuksymab 100mg/10ml
Hlavná klasifikácia (cpv): 33652000 Antineoplastické a imunomodulačné činidlá
Časť: LOT-0051
Názov: Pakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Opis: Maribawir 200mg
Hlavná klasifikácia (cpv): 33651400 Antivírusové prostriedky na systémové použitie
Časť: LOT-0052
Názov: Pakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Časť: LOT-0053
Názov: Pakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
Opis: Epoprostenol 0,5mg
Časť: LOT-0054
Názov: Pakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Hlavná klasifikácia (cpv): 33652300 Imunosupresívne činidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33620000 Liečivá pre krv, krvotvorné orgány a srdcovocievny systém, 33621200 Antihemoragiká
Časť: LOT-0055
Názov: Pakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Časť: LOT-0056
Hlavná klasifikácia (cpv): 33631000 Liečivá pre dermatológiu
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33631600 Antiseptiká a dezinfekčné prostriedky
Časť: LOT-0057
Hlavná klasifikácia (cpv): 33660000 Liečivá pre nervový systém a zmyslové orgány
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33661000 Liečivá pre nervový systém, 33661100 Anestetiká, 33661200 Analgetiká, 33661500 Psycholeptiká, 33670000 Liečivá pre dýchací systém
Časť: LOT-0058
Názov: Pakiet nr 30 LEKI PSYCHOTROPOWE
Opis: Remimazolam 20 mg
Hlavná klasifikácia (cpv): 33661000 Liečivá pre nervový systém
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: WCPIT/EA/381-31/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141540 Albumin, 33141550 Heparin, 33600000 Läkemedel, 33610000 Läkemedel för matsmältningsorgan och ämnesomsättning, 33611000 Medel vid syrarelaterade symtom, 33612000 Medel vid funktionella mag-tarmsymtom, 33613000 Laxantia, 33614000 Antidiarroika och medel vid intestinala infektioner och inflammationer, 33615000 Diabetesmedel, 33615100 Insulin, 33616000 Vitaminer, 33617000 Mineralämnen, 33620000 Läkemedel för blod, blodbildande organ samt hjärta och kretslopp, 33621000 Läkemedel för blod och blodbildande organ, 33621100 Antikoagulantia, 33621200 Hemostatika, 33621300 Medel vid anemier, 33621400 Blodsubstitut och infusionsvätskor, 33622000 Läkemedel för hjärta och kretslopp, 33622100 Medel vid hjärtsjukdomar, 33622200 Antihypertensiva medel, 33622300 Diuretika, 33622400 Medel vid hemorrojder och varicer, 33622500 Antihemorrojdalia utvärtes medel, 33622600 Beta-receptorblockerande medel, 33622700 Kalciumantagonister, 33622800 Medel som påverkar renin-angiotensinsystemet, 33630000 Hudläkemedel och läkemedel som verkar på rörelseapparaten, 33631000 Hudläkemedel, 33631400 Antibiotika och kemoterapeutika för dermatologiskt bruk, 33631600 Antiseptika och desinfektionsmedel, 33632000 Läkemedel som verkar på rörelseapparaten, 33632100 Antiinflammatoriska och antireumatiska medel, 33632200 Muskelavslappnande medel, 33641000 Läkemedel som verkar på urin- och könsorgan; könshormoner, 33641100 Antiinfektiva och antiseptiska medel för gynekologiskt bruk, 33642100 Hypofys- och hypotalamushormoner samt analoger, 33642200 Kortikosteroider för systemiskt bruk, 33642300 Tyreoideahormoner och antityreoida substanser, 33651100 Antibakteriella medel för systemiskt bruk, 33651400 Virushämmande medel för systemiskt bruk, 33651520 Antikroppar, 33651600 Vacciner, 33652100 Cytostatika/cytotoxiska medel, 33652200 Läkemedel för endokrin terapi, 33652300 Immunsuppressiva medel, 33660000 Läkemedel som verkar på nervsystemet och sinnesorganen, 33661000 Läkemedel som verkar på nervsystemet, 33661100 Anestetika, 33661200 Analgetika, 33661300 Antiepileptika, 33661400 Medel vid parkinsonism, 33661500 Neuroleptika, lugnande medel och sömnmedel, 33661600 Psykoanaleptika, 33661700 Övriga medel med verkan på nervsystemet, 33662000 Läkemedel som verkar på sinnesorganen, 33662100 Medel vid ögonsjukdomar, 33670000 Läkemedel som verkar på andningsorganen, 33674000 Hostmedel, 33675000 Antihistaminer för systemiskt bruk, 33680000 Farmaceutiska artiklar, 33690000 Varia, 33691000 Antiparasitära, insektsdödande och repellerande medel, 33692100 Infusionslösningar, 33692500 Injektionslösningar, 33692700 Glukoslösningar, 33693000 Övriga terapeutiska medel, 33694000 Diagnostiska medel, 33695000 Övriga icke-terapeutiska medel, 33700000 Hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Pakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Intern identifierare: Pakiet nr 1LEKI OGÓLNE
Huvudklassificering (cpv): 33621100 Antikoagulantia
Ytterligare klassificering (cpv): 33612000 Medel vid funktionella mag-tarmsymtom, 33614000 Antidiarroika och medel vid intestinala infektioner och inflammationer, 33616000 Vitaminer, 33617000 Mineralämnen, 33621000 Läkemedel för blod och blodbildande organ, 33621100 Antikoagulantia, 33621200 Hemostatika, 33622000 Läkemedel för hjärta och kretslopp, 33622100 Medel vid hjärtsjukdomar, 33622200 Antihypertensiva medel, 33622300 Diuretika, 33622600 Beta-receptorblockerande medel, 33622700 Kalciumantagonister, 33630000 Hudläkemedel och läkemedel som verkar på rörelseapparaten, 33632100 Antiinflammatoriska och antireumatiska medel, 33660000 Läkemedel som verkar på nervsystemet och sinnesorganen, 33661100 Anestetika, 33661200 Analgetika, 33661500 Neuroleptika, lugnande medel och sömnmedel, 33661600 Psykoanaleptika, 33662000 Läkemedel som verkar på sinnesorganen, 33662100 Medel vid ögonsjukdomar, 33670000 Läkemedel som verkar på andningsorganen, 33675000 Antihistaminer för systemiskt bruk, 33692100 Infusionslösningar, 33692500 Injektionslösningar, 33692500 Injektionslösningar
Del (anbudsområde): LOT-0020
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
Ytterligare klassificering (cpv): 33611000 Medel vid syrarelaterade symtom, 33612000 Medel vid funktionella mag-tarmsymtom, 33613000 Laxantia, 33614000 Antidiarroika och medel vid intestinala infektioner och inflammationer, 33616000 Vitaminer, 33617000 Mineralämnen, 33621100 Antikoagulantia, 33621300 Medel vid anemier, 33622400 Medel vid hemorrojder och varicer, 33622500 Antihemorrojdalia utvärtes medel, 33631000 Hudläkemedel, 33631600 Antiseptika och desinfektionsmedel, 33632100 Antiinflammatoriska och antireumatiska medel, 33641000 Läkemedel som verkar på urin- och könsorgan; könshormoner, 33652300 Immunsuppressiva medel, 33661200 Analgetika, 33662100 Medel vid ögonsjukdomar, 33670000 Läkemedel som verkar på andningsorganen, 33674000 Hostmedel, 33675000 Antihistaminer för systemiskt bruk, 33680000 Farmaceutiska artiklar, 33690000 Varia, 33691000 Antiparasitära, insektsdödande och repellerande medel, 33692500 Injektionslösningar, 33693000 Övriga terapeutiska medel, 33695000 Övriga icke-terapeutiska medel, 33700000 Hygienartiklar
Del (anbudsområde): LOT-0031
Titel: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Intern identifierare: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Ytterligare klassificering (cpv): 33141550 Heparin, 33600000 Läkemedel, 33610000 Läkemedel för matsmältningsorgan och ämnesomsättning, 33612000 Medel vid funktionella mag-tarmsymtom, 33613000 Laxantia, 33614000 Antidiarroika och medel vid intestinala infektioner och inflammationer, 33615000 Diabetesmedel, 33615100 Insulin, 33616000 Vitaminer, 33617000 Mineralämnen, 33620000 Läkemedel för blod, blodbildande organ samt hjärta och kretslopp, 33621100 Antikoagulantia, 33621200 Hemostatika, 33621300 Medel vid anemier, 33622000 Läkemedel för hjärta och kretslopp, 33622100 Medel vid hjärtsjukdomar, 33622200 Antihypertensiva medel, 33622300 Diuretika, 33622600 Beta-receptorblockerande medel, 33622700 Kalciumantagonister, 33622800 Medel som påverkar renin-angiotensinsystemet, 33631000 Hudläkemedel, 33631400 Antibiotika och kemoterapeutika för dermatologiskt bruk, 33632000 Läkemedel som verkar på rörelseapparaten, 33632100 Antiinflammatoriska och antireumatiska medel, 33632200 Muskelavslappnande medel, 33641000 Läkemedel som verkar på urin- och könsorgan; könshormoner, 33641100 Antiinfektiva och antiseptiska medel för gynekologiskt bruk, 33642100 Hypofys- och hypotalamushormoner samt analoger, 33642200 Kortikosteroider för systemiskt bruk, 33642300 Tyreoideahormoner och antityreoida substanser, 33651100 Antibakteriella medel för systemiskt bruk, 33652200 Läkemedel för endokrin terapi, 33652300 Immunsuppressiva medel, 33661000 Läkemedel som verkar på nervsystemet, 33661100 Anestetika, 33661200 Analgetika, 33661300 Antiepileptika, 33661300 Antiepileptika, 33661500 Neuroleptika, lugnande medel och sömnmedel, 33661600 Psykoanaleptika, 33661700 Övriga medel med verkan på nervsystemet, 33661700 Övriga medel med verkan på nervsystemet, 33662100 Medel vid ögonsjukdomar, 33670000 Läkemedel som verkar på andningsorganen, 33674000 Hostmedel, 33675000 Antihistaminer för systemiskt bruk, 33690000 Varia, 33692700 Glukoslösningar, 33693000 Övriga terapeutiska medel
Del (anbudsområde): LOT-0032
Titel: Pakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Intern identifierare: Pakiet nr 4LEKI OGÓLNE
Huvudklassificering (cpv): 33612000 Medel vid funktionella mag-tarmsymtom
Ytterligare klassificering (cpv): 33616000 Vitaminer, 33620000 Läkemedel för blod, blodbildande organ samt hjärta och kretslopp, 33621100 Antikoagulantia, 33621200 Hemostatika, 33622000 Läkemedel för hjärta och kretslopp, 33622200 Antihypertensiva medel, 33622600 Beta-receptorblockerande medel, 33642200 Kortikosteroider för systemiskt bruk, 33652200 Läkemedel för endokrin terapi, 33661000 Läkemedel som verkar på nervsystemet, 33661200 Analgetika, 33670000 Läkemedel som verkar på andningsorganen
Del (anbudsområde): LOT-0033
Titel: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Beskrivning: Ibuprofenum 400mg/100ml
Intern identifierare: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Huvudklassificering (cpv): 33661200 Analgetika
Del (anbudsområde): LOT-0034
Titel: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Beskrivning: Paracetamol 1g/100ml
Intern identifierare: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Del (anbudsområde): LOT-0035
Huvudklassificering (cpv): 33694000 Diagnostiska medel
Del (anbudsområde): LOT-0036
Titel: Pakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Intern identifierare: Pakiet nr 8 LEKI OGÓLNE
Huvudklassificering (cpv): 33661100 Anestetika
Ytterligare klassificering (cpv): 33621400 Blodsubstitut och infusionsvätskor
Del (anbudsområde): LOT-0037
Titel: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Intern identifierare: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Del (anbudsområde): LOT-0038
Titel: Pakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Intern identifierare: Pakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Huvudklassificering (cpv): 33141550 Heparin
Del (anbudsområde): LOT-0039
Titel: Pakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Intern identifierare: Pakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Huvudklassificering (cpv): 33615000 Diabetesmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 33622000 Läkemedel för hjärta och kretslopp, 33622100 Medel vid hjärtsjukdomar, 33622300 Diuretika, 33622800 Medel som påverkar renin-angiotensinsystemet, 33661600 Psykoanaleptika
Del (anbudsområde): LOT-0040
Titel: Pakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Intern identifierare: Pakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Ytterligare klassificering (cpv): 33621300 Medel vid anemier, 33622000 Läkemedel för hjärta och kretslopp, 33622200 Antihypertensiva medel, 33622700 Kalciumantagonister, 33632100 Antiinflammatoriska och antireumatiska medel, 33661000 Läkemedel som verkar på nervsystemet, 33670000 Läkemedel som verkar på andningsorganen
Del (anbudsområde): LOT-0041
Titel: Pakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
Beskrivning: Indocyanine green 25mg/5ml
Intern identifierare: Pakiet nr 13 LEKI OGÓLNE
Del (anbudsområde): LOT-0042
Huvudklassificering (cpv): 33651100 Antibakteriella medel för systemiskt bruk
Del (anbudsområde): LOT-0043
Huvudklassificering (cpv): 33620000 Läkemedel för blod, blodbildande organ samt hjärta och kretslopp
Ytterligare klassificering (cpv): 33651100 Antibakteriella medel för systemiskt bruk
Del (anbudsområde): LOT-0044
Titel: Pakiet nr 16 ALBUMINY
Beskrivning: Albumin human 20%
Intern identifierare: Pakiet nr 16 ALBUMINY
Huvudklassificering (cpv): 33141540 Albumin
Del (anbudsområde): LOT-0045
Titel: Pakiet nr 17 ALBUMINY
Intern identifierare: Pakiet nr 17 ALBUMINY
Del (anbudsområde): LOT-0046
Titel: Pakiet nr 18 IMMUNOGLOBULINY
Huvudklassificering (cpv): 33651520 Antikroppar
Del (anbudsområde): LOT-0047
Huvudklassificering (cpv): 33651600 Vacciner
Del (anbudsområde): LOT-0048
Del (anbudsområde): LOT-0049
Beskrivning: Denosumab 120mg
Huvudklassificering (cpv): 33652100 Cytostatika/cytotoxiska medel
Del (anbudsområde): LOT-0050
Beskrivning: Rytuksymab 100mg/10ml
Huvudklassificering (cpv): 33652000 Cytostatika/cytotoxiska medel och immunmodulerande medel
Del (anbudsområde): LOT-0051
Titel: Pakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Beskrivning: Maribawir 200mg
Intern identifierare: Pakiet nr 23 LEKI OGÓLNE
Huvudklassificering (cpv): 33651400 Virushämmande medel för systemiskt bruk
Del (anbudsområde): LOT-0052
Titel: Pakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Intern identifierare: Pakiet nr 24 LEKI OGÓLNE
Del (anbudsområde): LOT-0053
Titel: Pakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
Beskrivning: Epoprostenol 0,5mg
Intern identifierare: Pakiet nr 25 LEKI OGÓLNE
Del (anbudsområde): LOT-0054
Titel: Pakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Intern identifierare: Pakiet nr 26 LEKI OGÓLNE
Huvudklassificering (cpv): 33652300 Immunsuppressiva medel
Ytterligare klassificering (cpv): 33620000 Läkemedel för blod, blodbildande organ samt hjärta och kretslopp, 33621200 Hemostatika
Del (anbudsområde): LOT-0055
Titel: Pakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Intern identifierare: Pakiet nr 27 LEKI OGÓLNE
Del (anbudsområde): LOT-0056
Huvudklassificering (cpv): 33631000 Hudläkemedel
Ytterligare klassificering (cpv): 33631600 Antiseptika och desinfektionsmedel
Del (anbudsområde): LOT-0057
Huvudklassificering (cpv): 33660000 Läkemedel som verkar på nervsystemet och sinnesorganen
Ytterligare klassificering (cpv): 33661000 Läkemedel som verkar på nervsystemet, 33661100 Anestetika, 33661200 Analgetika, 33661500 Neuroleptika, lugnande medel och sömnmedel, 33670000 Läkemedel som verkar på andningsorganen
Del (anbudsområde): LOT-0058
Titel: Pakiet nr 30 LEKI PSYCHOTROPOWE
Beskrivning: Remimazolam 20 mg
Huvudklassificering (cpv): 33661000 Läkemedel som verkar på nervsystemet