Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34144210 Пожарни коли
Допълнителна класификация (cpv): 34114000 Превозни средства със специално предназначение, 35110000 Противопожарно, спасително оборудване и оборудване за безопасност
Място на изпълнение
Град: Tomaszów Maz.
Пощенски код: 97-200
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Piotrkowski (PL713)
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144210 Vehículos de extinción de incendios
Clasificación adicional (cpv): 34114000 Vehículos especiales, 35110000 Equipo de extinción de incendios, salvamento y seguridad
Lugar de ejecución
Localidad: Tomaszów Maz.
Código postal: 97-200
Subdivisión del país (NUTS): Piotrkowski (PL713)
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34144210 Véhicules de lutte contre l'incendie
Nomenclature complémentaire (cpv): 34114000 Véhicules à usage spécial, 35110000 Équipement de lutte contre l'incendie, de sauvetage et de sécurité
Lieu d’exécution
Ville: Tomaszów Maz.
Code postal: 97-200
403133-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Firefighting vehicles – Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z funkcją ratownictwa technicznego wraz z przyczepą do transportu sprzętu strażackiego
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealDostawa lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z funkcją ratownictwa technicznego wraz z przyczepą do transportu sprzętu strażackiego
Cur síosDostawa lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z funkcją ratownictwa technicznego wraz z przyczepą do transportu sprzętu strażackiego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Tomaszów Mazowiecki – Ludwików. Zamówienie realizowane w ramach zadania: Zwiększenie odporności Tomaszowa Mazowieckiego na zmiany środowiska poprzez działania adaptacyjne do zmian klimatu. Pozostałe informacje w SWZ. (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA)
Aitheantóir inmheánachWRI.271.1.14.2026.ZP
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Aicmiú breise (cpv): 34114000 Specialist vehicles, 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealDostawa lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z funkcją ratownictwa technicznego wraz z przyczepą do transportu sprzętu strażackiego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Tomaszów Mazowiecki – Ludwików
Cur síosNiniejsze zamówienie dotyczy dostawy: a) lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego. Oferowany pojazd musi być zgodny z minimalnymi wymaganiami zawartymi w niniejszej specyfikacji , b) przyczepy do transportu sprzętu strażackiego, dalej jako „przyczepa”, o parametrach zgodnych z minimalnymi wymaganiami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia. Samochód dostarczony w ramach niniejszego zamówienia ma być fabrycznie nowy, tj. nieużywany, nieuszkodzony, nieregenerowany, nieobciążony prawami osób lub podmiotów trzecich oraz pochodzić z legalnego kanału sprzedaży producenta. Podwozie pojazdu musi posiadać świadectwo homologacji zgodnie z odrębnymi przepisami krajowymi odnoszącymi się do prawa o ruchu drogowym. Urządzenia i podzespoły zamontowane w pojeździe powinny spełniać wymagania odrębnych przepisów krajowych i/lub międzynarodowych. Producent oraz samochód musi posiadać: a) Świadectwo Dopuszczenia wydane przez CNBOP-PIB ważne na dzień przekazania pojazdu; b) Wyciąg ze świadectwa homologacji typu podwozia; c) Aktualne pozwolenie producenta oraz importera podwozia na wykonywanie zabudów. 4. Zamówienie obejmuje sprzedaż, dostawę i nieodpłatny serwis, zgodnie z warunkami producenta, samochodu – podwozia i zabudowy – w zaoferowanym przez Wykonawcę okresie gwarancji i rękojmi. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA WRAZ PARAMETRAMI - W DOKUMENTACH ZAMÓWIENIA
403133-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaWRI.271.1.14.2026.ZP
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 34144210 Vatrogasna vozila
Dodatna klasifikacija (cpv): 34114000 Vozila za posebne namjene, 35110000 Vatrogasna oprema, oprema za spašavanje i sigurnosna oprema
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144210 Ugunsdzēsības transportlīdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 34114000 Īpaša lietojuma transportlīdzekļi, 35110000 Ugunsdzēsības, glābšanas un drošības aprīkojums
Izpildes vieta
Pilsēta: Tomaszów Maz.
Pasta indekss: 97-200
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Piotrkowski (PL713)
403133-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internWRI.271.1.14.2026.ZP
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34144210 Vetturi għat-tifi tan-nar
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34114000 Vetturi speċjalizzati, 35110000 Tagħmir għat-tifi tan-nar, salavataġġ u sigurtà
5. Lott
LottLOT-0001
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144210 Wozy strażackie
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34114000 Pojazdy specjalne, 35110000 Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
Miejsce realizacji
Miejscowość: Tomaszów Maz.
Kod pocztowy: 97-200
Podpodział krajowy (NUTS): Piotrkowski (PL713)
403133-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoWRI.271.1.14.2026.ZP
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 34144210 Veículos de combate a incêndios
Classificação adicional (cpv): 34114000 Veículos para usos especiais, 35110000 Equipamento de combate a incêndios, socorro e segurança
5. Lote
LoteLOT-0001
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144210 Požiarnické vozidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34114000 Špeciálne vozidlá, 35110000 Hasičské, záchranárske a bezpečnostné vybavenie
Miesto plnenia
Mesto: Tomaszów Maz.
PSČ: 97-200
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Piotrkowski (PL713)
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114000 Specialfordon, 35110000 Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning
Leveransplats
Ort: Tomaszów Maz.
Postnummer: 97-200
Del av land (NUTS): Piotrkowski (PL713)