2. Процедура
Процедура
Заглавие: Δ8399
Описание: ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΤΩΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΑΣΤΙΚΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΗ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 66514110 Услуги по застраховане на сухопътни превозни средства
Допълнителна класификация (cpv): 66516000 Застраховка "Гражданска отговорност" на превозни средства
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: ΤΜΗΜΑ 1
Описание: Παροχή Υπηρεσιών Ασφάλισης των Ιδιόκτητων Οχημάτων και Μηχανημάτων της Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.
Варианти:
Описание на опциите: Η Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. διατηρεί δικαίωμα προαίρεσης για το ΤΜΗΜΑ 1: «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΤΩΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.», έως του ποσού των πενήντα χιλιάδων ευρώ (50.000,00 €) για κάθε έτος ασφάλισης που αφορά σε τυχόν πρόσθετες ασφαλιστικές καλύψεις και ασφάλιση νέων οχημάτων. Τα δικαιώματα προαίρεσης ενεργοποιούνται εφάπαξ ή τμηματικά, ανάλογα με τις ανάγκες της Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε., κατόπιν μονομερούς δήλωσής της, που κοινοποιείται στον ανάδοχο σε εύλογο χρονικό διάστημα πριν προκύψει η σχετική αναγκαιότητα, κατόπιν αιτήματος της αρμόδιας οργανωτικής μονάδας και εισήγησης του/των Διαχειριστή/ών της Σύμβασης καθώς και της έγκρισης από το αποφαινόμενο όργανο. Η Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. διατηρεί δικαίωμα χρονικής παράτασης κατά ένα επιπλέον (01) έτος, με οικονομικό αντικείμενο για το Τμήμα 1: «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΤΩΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.» μέχρι του ποσού των διακοσίων πενήντα χιλιάδων ευρώ (250.000,00 €). Τα δικαιώματα χρονικής παράτασης ενεργοποιούνται εφάπαξ ή τμηματικά, ανάλογα με τις ανάγκες της Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε., κατόπιν μονομερούς δήλωσής της, που κοινοποιείται στον ανάδοχο σε εύλογο χρονικό διάστημα πριν την αρχικώς προγραμματισμένη λήξη της σύμβασης, κατόπιν αιτήματος της αρμόδιας οργανωτικής μονάδας και εισήγησης του/των Διαχειριστή/ών της Σύμβασης καθώς και της έγκρισης από το αποφαινόμενο όργανο.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: ΤΜΗΜΑ 2
Описание: Παροχή Υπηρεσιών Ασφάλισης Αστικής Ευθύνης Εργασιών Συλλογής και Μεταφοράς Μη Επικίνδυνων Αποβλήτων
Основна класификация (cpv): 66516000 Застраховка "Гражданска отговорност" на превозни средства
Описание на опциите: Η Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. διατηρεί δικαίωμα προαίρεσης για το ΤΜΗΜΑ 2: «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΑΣΤΙΚΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΗ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ», έως του ποσού των χιλίων ευρώ (1.000,00 €) για κάθε έτος ασφάλισης. Τα δικαιώματα προαίρεσης ενεργοποιούνται εφάπαξ ή τμηματικά, ανάλογα με τις ανάγκες της Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε., κατόπιν μονομερούς δήλωσής της, που κοινοποιείται στον ανάδοχο σε εύλογο χρονικό διάστημα πριν προκύψει η σχετική αναγκαιότητα, κατόπιν αιτήματος της αρμόδιας οργανωτικής μονάδας και εισήγησης του/των Διαχειριστή/ών της Σύμβασης καθώς και της έγκρισης από το αποφαινόμενο όργανο. Η Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. διατηρεί δικαίωμα χρονικής παράτασης κατά ένα επιπλέον (01) έτος, με οικονομικό αντικείμενο για το Τμήμα 2: «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΑΣΤΙΚΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΗ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ» μέχρι του ποσού των έξι χιλιάδων πεντακοσίων ευρώ (6.500,00 €). Τα δικαιώματα χρονικής παράτασης ενεργοποιούνται εφάπαξ ή τμηματικά, ανάλογα με τις ανάγκες της Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε., κατόπιν μονομερούς δήλωσής της, που κοινοποιείται στον ανάδοχο σε εύλογο χρονικό διάστημα πριν την αρχικώς προγραμματισμένη λήξη της σύμβασης, κατόπιν αιτήματος της αρμόδιας οργανωτικής μονάδας και εισήγησης του/των Διαχειριστή/ών της Σύμβασης καθώς και της έγκρισης από το αποφαινόμενο όργανο.
2. Řízení
Řízení
Název: Δ8399
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 66514110 Pojištění motorových vozidel
Další klasifikace (cpv): 66516000 Pojištění odpovědnosti za škodu
5. Část
Část: LOT-0001
Název: ΤΜΗΜΑ 1
Možnosti:
Část: LOT-0002
Název: ΤΜΗΜΑ 2
Hlavní klasifikace (cpv): 66516000 Pojištění odpovědnosti za škodu
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Δ8399
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ΤΜΗΜΑ 1
Optionen:
Los: LOT-0002
Titel: ΤΜΗΜΑ 2
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Δ8399
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66514110 Υπηρεσίες ασφάλισης μηχανοκίνητων οχημάτων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 66516000 Υπηρεσίες ασφάλισης αστικής ευθύνης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66516000 Υπηρεσίες ασφάλισης αστικής ευθύνης
2. Procedure
Procedure
Title: Δ8399
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66514110 Motor vehicle insurance services
Additional classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΤΜΗΜΑ 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: ΤΜΗΜΑ 2
Main classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Δ8399
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66514110 Servicios de seguros de automóviles
Clasificación adicional (cpv): 66516000 Servicios de seguros de responsabilidad civil
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: ΤΜΗΜΑ 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: ΤΜΗΜΑ 2
Clasificación principal (cpv): 66516000 Servicios de seguros de responsabilidad civil
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Δ8399
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66514110 Moottoriajoneuvovakuutukset
Lisäluokitus (cpv): 66516000 Vastuuvakuutuspalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 1
Optiot:
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66516000 Vastuuvakuutuspalvelut
2. Procédure
Procédure
Titre: Δ8399
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 66514110 Services d'assurance de véhicules à moteur
Nomenclature complémentaire (cpv): 66516000 Services d'assurance responsabilité civile
Titre: ΤΜΗΜΑ 1
Titre: ΤΜΗΜΑ 2
Nomenclature principale (cpv): 66516000 Services d'assurance responsabilité civile
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Δ8399
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: ΤΜΗΜΑ 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: ΤΜΗΜΑ 2
2. Postupak
Postupak
Naslov: Δ8399
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 66514110 Usluge osiguranja motornih vozila
Dodatna klasifikacija (cpv): 66516000 Usluge osiguranja od odgovornosti
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: ΤΜΗΜΑ 1
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Naslov: ΤΜΗΜΑ 2
Glavna klasifikacija (cpv): 66516000 Usluge osiguranja od odgovornosti
2. Procedura
Procedura
Titolo: Δ8399
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 66514110 Servizi di assicurazione di autoveicoli
Classificazione aggiuntiva (cpv): 66516000 Servizi di assicurazione di responsabilità civile
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: ΤΜΗΜΑ 1
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Titolo: ΤΜΗΜΑ 2
Classificazione principale (cpv): 66516000 Servizi di assicurazione di responsabilità civile
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Δ8399
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 66514110 Motorinių transporto priemonių draudimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 66516000 Civilinės atsakomybės draudimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 1
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 66516000 Civilinės atsakomybės draudimo paslaugos
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66514110 Verzekeringen voor motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Perceel: LOT-0002
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 66514110 Serviços de seguro automóvel
Classificação adicional (cpv): 66516000 Serviços de seguros de responsabilidade civil
Opções:
Classificação principal (cpv): 66516000 Serviços de seguros de responsabilidade civil
2. Procedură
Procedură
Titlu: Δ8399
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 66514110 Servicii de asigurare a autovehiculelor
Clasificare suplimentară (cpv): 66516000 Servicii de asigurare de răspundere civilă
Titlu: ΤΜΗΜΑ 1
Opțiuni:
Titlu: ΤΜΗΜΑ 2
Clasificarea principală (cpv): 66516000 Servicii de asigurare de răspundere civilă
2. Postup
Postup
Názov: Δ8399
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 66514110 Poistenie motorových vozidiel
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 66516000 Poistenie zodpovednosti
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: ΤΜΗΜΑ 1
Časť: LOT-0002
Názov: ΤΜΗΜΑ 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 66516000 Poistenie zodpovednosti
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66514110 Storitve zavarovanja motornih vozil
Dodatna klasifikacija (cpv): 66516000 Storitve zavarovanja odgovornosti
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66516000 Storitve zavarovanja odgovornosti
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66514110 Motorfordonsförsäkringar
Ytterligare klassificering (cpv): 66516000 Ansvarsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Huvudklassificering (cpv): 66516000 Ansvarsförsäkringar