2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zajištění provozu sdílených kol ve Frýdku-Místku 2027–2029
Описание: Předmětem veřejné zakázky je realizace provozu sdílení jízdních kol zahrnující poskytnutí nových mechanických kol, v období 2027-2029 na území města Frýdku-Místku, poskytnutí dat o využití tohoto provozu a jejich zpracování včetně doporučení a návrhu dalšího postupu pro město Frýdek-Místek. Každé kolo bude viditelně a zřetelně označeno logem města. Rám a vidlice kola budou ve světlemodré barvě dle Manuálu vizuálního stylu města. Územím města se rozumí vymezení širšího centra pokrývající hlavní dopravní uzly, příp. menší oblasti v okrajových částech města či na území blízkých obcí, přičemž místy pro vrácení kol jsou místa, kde jsou umístěny cyklostojany.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 92000000 Услуги в областта на културата, спорта и развлеченията
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 01
403170-2026 - Zadávání
Česko – Rekreační, kulturní a sportovní služby – Zajištění provozu sdílených kol ve Frýdku-Místku 2027–2029
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 92000000 Rekreační, kulturní a sportovní služby
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátor01
403170-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Forlystelser, kultur og sport – Zajištění provozu sdílených kol ve Frýdku-Místku 2027–2029
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 92000000 Forlystelser, kultur og sport
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID01
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01
403170-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Ψυχαγωγικές, πολιτιστικές και αθλητικές υπηρεσίες – Zajištění provozu sdílených kol ve Frýdku-Místku 2027–2029
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 92000000 Ψυχαγωγικές, πολιτιστικές και αθλητικές υπηρεσίες
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό01
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 92000000 Vabaaja-, kultuuri- ja sporditeenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 01
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 92000000 Usluge u području rekreacije, kulture i sporta
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 01
403170-2026 - Verseny
Csehország – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Zajištění provozu sdílených kol ve Frýdku-Místku 2027–2029
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 92000000 Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító01
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 92000000 Servizi ricreativi, culturali e sportivi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 01
403170-2026 - Konkursas
Čekija – Poilsio, kultūros ir sporto paslaugos – Zajištění provozu sdílených kol ve Frýdku-Místku 2027–2029
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 92000000 Poilsio, kultūros ir sporto paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius01
403170-2026 - Mededinging
Tsjechië – Cultuur-, sport- en recreatiediensten – Zajištění provozu sdílených kol ve Frýdku-Místku 2027–2029
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 92000000 Cultuur-, sport- en recreatiediensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode01
403170-2026 - Procedură concurențială
Cehia – Servicii de recreere, culturale şi sportive – Zajištění provozu sdílených kol ve Frýdku-Místku 2027–2029
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 92000000 Servicii de recreere, culturale şi sportive
5. Lot
LotLOT-0001
Identificator intern01
403170-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 92000000 Rekreačné, kultúrne a športové služby
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor01
403170-2026 - Javni razpis
Češka – Storitve na področju rekreacije, kulture in športa – Zajištění provozu sdílených kol ve Frýdku-Místku 2027–2029
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 92000000 Storitve na področju rekreacije, kulture in športa
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator01
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 01