2. Процедура
Процедура
Заглавие: Rezerwacja i zakup miejsc noclegowych dla pracowników Wód Polskich
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa Zamawiającego w zakresie rezerwacji, zakupu i dostawy biletów lotniczych, kolejowych, autokarowych na zagraniczne i krajowe przewozy pasażerskie, pośredniczenie w procesie uzyskiwania wiz dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, w związku z krajowymi i zagranicznymi podróżami służbowymi. W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje: 1.1. rezerwację, zakup, wystawianie i wydawanie biletów lotniczych na krajowe i zagraniczne przewozy pasażerskie zgodnie ze składanymi przez Zamawiającego zleceniami w zakresie tras, terminów i klas wg obowiązujących taryf przewoźników z uwzględnieniem najkorzystniejszych w danym momencie cen; 1.2. rezerwacja i zakup biletów kolejowych na trasy krajowe i międzynarodowe zgodnie ze składanymi przez Zamawiającego zleceniami w związku z podróżami służbowymi pracowników; 1.3. rezerwacja i zakup biletów autokarowych na trasy krajowe i międzynarodowe zgodnie ze składanymi przez Zamawiającego zleceniami w związku z podróżami służbowymi pracowników; 1.4. pośrednictwo w uzyskiwaniu i zakupie wiz. 2. Zamawiający przewiduje w okresie 24 miesięcy zakup biletów i wiz w następujących ilościach: 2.1. przeloty zagraniczne – 100 szt.; 2.2. przeloty krajowe – 20 szt.; 2.3. przejazdy kolejowe w kraju – 4500 szt.; 2.4. przejazdy kolejowe zagraniczne – 50 szt.; 2.5. przejazdy autokarowe w kraju – 100 szt.; 2.6. przejazdy autokarowe zagraniczne – 50 szt.; 2.7. procedury wizowania – do 20 szt. Faktyczna liczba realizowanych usług będzie wynikać z bieżącego zapotrzebowania Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: KAP.270.2.14.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Przetarg nieograniczony - podstawa prawna: art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (dalej "ustawa Pzp")
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 63512000 Продажба на пътнически билети, резервации за настаняване и туристически пакети
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Świadczenie usług w zakresie rezerwacji, zakupu i dostawy biletów lotniczych, kolejowych, autokarowych na zagraniczne i krajowe przewozy pasażerskie, pośredniczenie w procesie uzyskiwania wiz dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, w związku z krajowymi i zagranicznymi podróżami służbowymi
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp: 1. Opcja będzie polegać na zwiększeniu zakresu zamówienia podstawowego maksymalnie do 30% jego wartości brutto; 2. Wykonawca ma obowiązek realizacji umowy w ramach prawa Opcji, zgodnie z postanowieniami § 1 ust. 7 Wzoru umowy – Załącznik Nr 9 do SWZ; 3. Skorzystanie z opcji jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego i uzależnione będzie wyłącznie od jego potrzeb. Opcja nie rodzi po stronie Zamawiającego obowiązku z jej skorzystania a Wykonawcy nie przysługują z tytułu niewykorzystania prawa opcji w całości lub w części żadne roszczenia; 4. W przypadku skorzystania z opcji, realizacja przedmiotu zamówienia objętego opcją nastąpi na zasadach określonych dla zamówienia podstawowego.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: KAP.270.2.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: KAP.270.2.14.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 63512000 Υπηρεσίες πώλησης τουριστικών εισιτηρίων και οργανωμένων εκδρομών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: KAP.270.2.14.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63512000 Sale of travel tickets and package tours services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: KAP.270.2.14.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 63512000 Servicios de venta de billetes y de viajes combinados
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: KAP.270.2.14.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 63512000 Reisipiletite ja pakettreisiteenuste müük
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: KAP.270.2.14.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Przetarg nieograniczony - podstawa prawna: art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (dalej "ustawa Pzp")
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 63512000 Vente de billets de voyages à forfait
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: KAP.270.2.14.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 63512000 Jegyértékesítéssel és társasutak árusításával kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 63512000 Vendita di biglietti di viaggio e di servizi di viaggio tutto compreso
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
403180-2026 - Mededinging
Polen – Verkoop van reistickets en pakketreisdiensten – Rezerwacja i zakup miejsc noclegowych dla pracowników Wód Polskich
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecodeKAP.270.2.14.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63512000 Verkoop van reistickets en pakketreisdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
403180-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych – Rezerwacja i zakup miejsc noclegowych dla pracowników Wód Polskich
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikatorKAP.270.2.14.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 63512000 Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 63512000 Serviços de venda de bilhetes de viagem e de circuitos organizados
Opções:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: KAP.270.2.14.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 63512000 Služby na predaj cestovných lístkov a turistických zájazdov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
403180-2026 - Javni razpis
Poljska – Prodaja vozovnic in organizacija paketnih potovanj – Rezerwacja i zakup miejsc noclegowych dla pracowników Wód Polskich
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorKAP.270.2.14.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 63512000 Prodaja vozovnic in organizacija paketnih potovanj
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: KAP.270.2.14.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63512000 Försäljning av färdbiljetter och förmedling av paketresor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: