See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Echipamente de rețea destinate gestionării informațiilor clasificate pentru 24 de luni (TEMPEST)
Описание: Obiectul prezentei proceduri de achiziție publică vizează furnizarea de: Bunuri de natura IT&C pentru dotarea unităților sistemului penitenciar.
Вътрешен идентификатор: 25
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Sistem AIO TEMPEST
Описание: Cantitatea minimă și maximă la nivelul acordului-cadru este conform Anexei 1 la Caietul de sarcini. •Cantitatea minimă și maximă la nivel de contract subsecvent este conform Anexei 1 la Caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Imprimantă color TEMPEST
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Imprimantă monocrom TEMPEST
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Stick USB cu protecție TEMPEST, nivel A
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Dispozitiv criptografic TEMPEST și Pachet: Generator de chei criptografice (1 buc) + Casetă de transport chei criptografice (10 buc)
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Rack TEMPEST servere 24U
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Firewall și licența corespunzătoare
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Rack 3U (pentru MC si criptor)
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Storage rackabil
Вътрешен идентификатор: 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: UPS sistem de calcul
Вътрешен идентификатор: 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: UPS rackabil server
Вътрешен идентификатор: 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Switch fibră optică
Вътрешен идентификатор: 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Media convertor Gigabit
Вътрешен идентификатор: 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Cablu fibră optică
Вътрешен идентификатор: 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Conectori rapizi fibră optică
Вътрешен идентификатор: 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: ATS rackabil
Вътрешен идентификатор: 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Licenţă Oracle Database 4 CPU
Вътрешен идентификатор: 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Licenţă server de aplicaţii 4 CPU
Вътрешен идентификатор: 18
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 25
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30200000 Počítače
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Sistem AIO TEMPEST
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: Imprimantă color TEMPEST
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Název: Imprimantă monocrom TEMPEST
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0006
Název: Rack TEMPEST servere 24U
Interní identifikátor: 6
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: 7
Část: LOT-0008
Název: Rack 3U (pentru MC si criptor)
Interní identifikátor: 8
Část: LOT-0009
Název: Storage rackabil
Interní identifikátor: 9
Část: LOT-0010
Název: UPS sistem de calcul
Interní identifikátor: 10
Část: LOT-0011
Název: UPS rackabil server
Interní identifikátor: 11
Část: LOT-0012
Název: Switch fibră optică
Interní identifikátor: 12
Část: LOT-0013
Název: Media convertor Gigabit
Interní identifikátor: 13
Část: LOT-0014
Název: Cablu fibră optică
Interní identifikátor: 14
Část: LOT-0015
Název: Conectori rapizi fibră optică
Interní identifikátor: 15
Část: LOT-0016
Název: ATS rackabil
Interní identifikátor: 16
Část: LOT-0017
Název: Licenţă Oracle Database 4 CPU
Interní identifikátor: 17
Část: LOT-0018
Interní identifikátor: 18
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 25
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Sistem AIO TEMPEST
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Imprimantă color TEMPEST
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Imprimantă monocrom TEMPEST
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Rack TEMPEST servere 24U
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Rack 3U (pentru MC si criptor)
Intern ID: 8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Storage rackabil
Intern ID: 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: UPS sistem de calcul
Intern ID: 10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: UPS rackabil server
Intern ID: 11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Switch fibră optică
Intern ID: 12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Media convertor Gigabit
Intern ID: 13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Cablu fibră optică
Intern ID: 14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Conectori rapizi fibră optică
Intern ID: 15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: ATS rackabil
Intern ID: 16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Licenţă Oracle Database 4 CPU
Intern ID: 17
Delkontrakt: LOT-0018
Intern ID: 18
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 18
Internal identifier: 25
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sistem AIO TEMPEST
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Imprimantă color TEMPEST
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Imprimantă monocrom TEMPEST
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Rack TEMPEST servere 24U
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Rack 3U (pentru MC si criptor)
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Storage rackabil
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: UPS sistem de calcul
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: UPS rackabil server
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Switch fibră optică
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Media convertor Gigabit
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Cablu fibră optică
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Conectori rapizi fibră optică
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: ATS rackabil
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Licenţă Oracle Database 4 CPU
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 18
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 25
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Sistem AIO TEMPEST
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Imprimantă color TEMPEST
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Imprimantă monocrom TEMPEST
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: Rack TEMPEST servere 24U
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Título: Rack 3U (pentru MC si criptor)
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Título: Storage rackabil
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Título: UPS sistem de calcul
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Título: UPS rackabil server
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Título: Switch fibră optică
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Título: Media convertor Gigabit
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Título: Cablu fibră optică
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Título: Conectori rapizi fibră optică
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Título: ATS rackabil
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Título: Licenţă Oracle Database 4 CPU
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Identificador interno: 18
403184-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus25
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriSistem AIO TEMPEST
Sisemine tunnus1
OsaLOT-0002
PealkiriImprimantă color TEMPEST
Sisemine tunnus2
OsaLOT-0003
PealkiriImprimantă monocrom TEMPEST
Sisemine tunnus3
OsaLOT-0004
Sisemine tunnus4
OsaLOT-0005
Sisemine tunnus5
OsaLOT-0006
PealkiriRack TEMPEST servere 24U
Sisemine tunnus6
OsaLOT-0007
Sisemine tunnus7
OsaLOT-0008
PealkiriRack 3U (pentru MC si criptor)
Sisemine tunnus8
OsaLOT-0009
PealkiriStorage rackabil
Sisemine tunnus9
OsaLOT-0010
PealkiriUPS sistem de calcul
Sisemine tunnus10
OsaLOT-0011
PealkiriUPS rackabil server
Sisemine tunnus11
OsaLOT-0012
PealkiriSwitch fibră optică
Sisemine tunnus12
OsaLOT-0013
PealkiriMedia convertor Gigabit
Sisemine tunnus13
OsaLOT-0014
PealkiriCablu fibră optică
Sisemine tunnus14
OsaLOT-0015
PealkiriConectori rapizi fibră optică
Sisemine tunnus15
OsaLOT-0016
PealkiriATS rackabil
Sisemine tunnus16
OsaLOT-0017
PealkiriLicenţă Oracle Database 4 CPU
Sisemine tunnus17
OsaLOT-0018
Sisemine tunnus18
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 25
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Sistem AIO TEMPEST
Sisäinen tunniste: 1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Imprimantă color TEMPEST
Sisäinen tunniste: 2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Imprimantă monocrom TEMPEST
Sisäinen tunniste: 3
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: 4
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: 5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Rack TEMPEST servere 24U
Sisäinen tunniste: 6
Osa: LOT-0007
Sisäinen tunniste: 7
Osa: LOT-0008
Sisäinen tunniste: 8
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: Storage rackabil
Sisäinen tunniste: 9
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: UPS sistem de calcul
Sisäinen tunniste: 10
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: UPS rackabil server
Sisäinen tunniste: 11
Osa: LOT-0012
Ilmoituksen nimi: Switch fibră optică
Sisäinen tunniste: 12
Osa: LOT-0013
Ilmoituksen nimi: Media convertor Gigabit
Sisäinen tunniste: 13
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: Cablu fibră optică
Sisäinen tunniste: 14
Osa: LOT-0015
Ilmoituksen nimi: Conectori rapizi fibră optică
Sisäinen tunniste: 15
Osa: LOT-0016
Ilmoituksen nimi: ATS rackabil
Sisäinen tunniste: 16
Osa: LOT-0017
Ilmoituksen nimi: Licenţă Oracle Database 4 CPU
Sisäinen tunniste: 17
Osa: LOT-0018
Sisäinen tunniste: 18
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 25
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30200000 Matériel et fournitures informatiques
Titre: Sistem AIO TEMPEST
Identifiant interne: 1
Titre: Imprimantă color TEMPEST
Identifiant interne: 2
Titre: Imprimantă monocrom TEMPEST
Identifiant interne: 3
Identifiant interne: 4
Identifiant interne: 5
Titre: Rack TEMPEST servere 24U
Identifiant interne: 6
Identifiant interne: 7
Titre: Rack 3U (pentru MC si criptor)
Identifiant interne: 8
Titre: Storage rackabil
Identifiant interne: 9
Titre: UPS sistem de calcul
Identifiant interne: 10
Titre: UPS rackabil server
Identifiant interne: 11
Titre: Switch fibră optică
Identifiant interne: 12
Titre: Media convertor Gigabit
Identifiant interne: 13
Titre: Cablu fibră optică
Identifiant interne: 14
Titre: Conectori rapizi fibră optică
Identifiant interne: 15
Titre: ATS rackabil
Identifiant interne: 16
Titre: Licenţă Oracle Database 4 CPU
Identifiant interne: 17
Identifiant interne: 18
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 25
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Sistem AIO TEMPEST
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Imprimantă color TEMPEST
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Imprimantă monocrom TEMPEST
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Rack TEMPEST servere 24U
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Rack 3U (pentru MC si criptor)
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Storage rackabil
Aitheantóir inmheánach: 9
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: UPS sistem de calcul
Aitheantóir inmheánach: 10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: UPS rackabil server
Aitheantóir inmheánach: 11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Switch fibră optică
Aitheantóir inmheánach: 12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: Media convertor Gigabit
Aitheantóir inmheánach: 13
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: Cablu fibră optică
Aitheantóir inmheánach: 14
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: Conectori rapizi fibră optică
Aitheantóir inmheánach: 15
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: ATS rackabil
Aitheantóir inmheánach: 16
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: Licenţă Oracle Database 4 CPU
Aitheantóir inmheánach: 17
Luchtóg: LOT-0018
Aitheantóir inmheánach: 18
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 25
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Sistem AIO TEMPEST
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Imprimantă color TEMPEST
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Imprimantă monocrom TEMPEST
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Rack TEMPEST servere 24U
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Rack 3U (pentru MC si criptor)
Interna identifikacijska oznaka: 8
Grupa: LOT-0009
Naslov: Storage rackabil
Interna identifikacijska oznaka: 9
Grupa: LOT-0010
Naslov: UPS sistem de calcul
Interna identifikacijska oznaka: 10
Grupa: LOT-0011
Naslov: UPS rackabil server
Interna identifikacijska oznaka: 11
Grupa: LOT-0012
Naslov: Switch fibră optică
Interna identifikacijska oznaka: 12
Grupa: LOT-0013
Naslov: Media convertor Gigabit
Interna identifikacijska oznaka: 13
Grupa: LOT-0014
Naslov: Cablu fibră optică
Interna identifikacijska oznaka: 14
Grupa: LOT-0015
Naslov: Conectori rapizi fibră optică
Interna identifikacijska oznaka: 15
Grupa: LOT-0016
Naslov: ATS rackabil
Interna identifikacijska oznaka: 16
Grupa: LOT-0017
Naslov: Licenţă Oracle Database 4 CPU
Interna identifikacijska oznaka: 17
Grupa: LOT-0018
Interna identifikacijska oznaka: 18
403184-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító25
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik
5. Rész
RészLOT-0001
CímSistem AIO TEMPEST
Belső azonosító1
RészLOT-0002
CímImprimantă color TEMPEST
Belső azonosító2
RészLOT-0003
CímImprimantă monocrom TEMPEST
Belső azonosító3
RészLOT-0004
Belső azonosító4
RészLOT-0005
Belső azonosító5
RészLOT-0006
CímRack TEMPEST servere 24U
Belső azonosító6
RészLOT-0007
CímFirewall și licența corespunzătoare
Belső azonosító7
RészLOT-0008
CímRack 3U (pentru MC si criptor)
Belső azonosító8
RészLOT-0009
CímStorage rackabil
Belső azonosító9
RészLOT-0010
CímUPS sistem de calcul
Belső azonosító10
RészLOT-0011
CímUPS rackabil server
Belső azonosító11
RészLOT-0012
CímSwitch fibră optică
Belső azonosító12
RészLOT-0013
CímMedia convertor Gigabit
Belső azonosító13
RészLOT-0014
CímCablu fibră optică
Belső azonosító14
RészLOT-0015
CímConectori rapizi fibră optică
Belső azonosító15
RészLOT-0016
CímATS rackabil
Belső azonosító16
RészLOT-0017
CímLicenţă Oracle Database 4 CPU
Belső azonosító17
RészLOT-0018
CímLicenţă server de aplicaţii 4 CPU
Belső azonosító18
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 25
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Sistem AIO TEMPEST
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Imprimantă color TEMPEST
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Rack TEMPEST servere 24U
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Storage rackabil
Vidaus identifikatorius: 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: UPS sistem de calcul
Vidaus identifikatorius: 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: UPS rackabil server
Vidaus identifikatorius: 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Switch fibră optică
Vidaus identifikatorius: 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: Media convertor Gigabit
Vidaus identifikatorius: 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: Cablu fibră optică
Vidaus identifikatorius: 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: ATS rackabil
Vidaus identifikatorius: 16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: 17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Vidaus identifikatorius: 18
Iekšējais identifikators: 25
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Sistem AIO TEMPEST
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Imprimantă color TEMPEST
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Imprimantă monocrom TEMPEST
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Rack TEMPEST servere 24U
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Storage rackabil
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: UPS sistem de calcul
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: UPS rackabil server
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Switch fibră optică
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Media convertor Gigabit
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Cablu fibră optică
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: ATS rackabil
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: 18
403184-2026 - Kompetizzjoni
Ir-Rumanija – Apparat u aċċessorji tal-kompjuter – Echipamente de rețea destinate gestionării informațiilor clasificate pentru 24 de luni (TEMPEST)
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern25
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
5. Lott
LottLOT-0001
TitluSistem AIO TEMPEST
Identifikatur intern1
LottLOT-0002
TitluImprimantă color TEMPEST
Identifikatur intern2
LottLOT-0003
TitluImprimantă monocrom TEMPEST
Identifikatur intern3
LottLOT-0004
Identifikatur intern4
LottLOT-0005
Identifikatur intern5
LottLOT-0006
TitluRack TEMPEST servere 24U
Identifikatur intern6
LottLOT-0007
Identifikatur intern7
LottLOT-0008
TitluRack 3U (pentru MC si criptor)
Identifikatur intern8
LottLOT-0009
TitluStorage rackabil
Identifikatur intern9
LottLOT-0010
TitluUPS sistem de calcul
Identifikatur intern10
LottLOT-0011
TitluUPS rackabil server
Identifikatur intern11
LottLOT-0012
TitluSwitch fibră optică
Identifikatur intern12
LottLOT-0013
TitluMedia convertor Gigabit
Identifikatur intern13
LottLOT-0014
TitluCablu fibră optică
Identifikatur intern14
LottLOT-0015
TitluConectori rapizi fibră optică
Identifikatur intern15
LottLOT-0016
TitluATS rackabil
Identifikatur intern16
LottLOT-0017
TitluLicenţă Oracle Database 4 CPU
Identifikatur intern17
LottLOT-0018
TitluLicenţă server de aplicaţii 4 CPU
Identifikatur intern18
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30200000 Equipamento e material informático
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 25
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer
Titlu: Sistem AIO TEMPEST
Identificator intern: 1
Titlu: Imprimantă color TEMPEST
Identificator intern: 2
Titlu: Imprimantă monocrom TEMPEST
Identificator intern: 3
Identificator intern: 4
Identificator intern: 5
Titlu: Rack TEMPEST servere 24U
Identificator intern: 6
Identificator intern: 7
Titlu: Rack 3U (pentru MC si criptor)
Identificator intern: 8
Titlu: Storage rackabil
Identificator intern: 9
Titlu: UPS sistem de calcul
Identificator intern: 10
Titlu: UPS rackabil server
Identificator intern: 11
Titlu: Switch fibră optică
Identificator intern: 12
Titlu: Media convertor Gigabit
Identificator intern: 13
Titlu: Cablu fibră optică
Identificator intern: 14
Titlu: Conectori rapizi fibră optică
Identificator intern: 15
Titlu: ATS rackabil
Identificator intern: 16
Titlu: Licenţă Oracle Database 4 CPU
Identificator intern: 17
Identificator intern: 18
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 25
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Sistem AIO TEMPEST
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: Imprimantă color TEMPEST
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Názov: Imprimantă monocrom TEMPEST
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Názov: Rack TEMPEST servere 24U
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0008
Názov: Rack 3U (pentru MC si criptor)
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0009
Názov: Storage rackabil
Interný identifikátor: 9
Časť: LOT-0010
Názov: UPS sistem de calcul
Interný identifikátor: 10
Časť: LOT-0011
Názov: UPS rackabil server
Interný identifikátor: 11
Časť: LOT-0012
Názov: Switch fibră optică
Interný identifikátor: 12
Časť: LOT-0013
Názov: Media convertor Gigabit
Interný identifikátor: 13
Časť: LOT-0014
Názov: Cablu fibră optică
Interný identifikátor: 14
Časť: LOT-0015
Názov: Conectori rapizi fibră optică
Interný identifikátor: 15
Časť: LOT-0016
Názov: ATS rackabil
Interný identifikátor: 16
Časť: LOT-0017
Názov: Licenţă Oracle Database 4 CPU
Interný identifikátor: 17
Časť: LOT-0018
Interný identifikátor: 18
403184-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator25
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor
5. Sklop
SklopLOT-0001
NaslovSistem AIO TEMPEST
Notranji identifikator1
SklopLOT-0002
NaslovImprimantă color TEMPEST
Notranji identifikator2
SklopLOT-0003
NaslovImprimantă monocrom TEMPEST
Notranji identifikator3
SklopLOT-0004
Notranji identifikator4
SklopLOT-0005
Notranji identifikator5
SklopLOT-0006
NaslovRack TEMPEST servere 24U
Notranji identifikator6
SklopLOT-0007
Notranji identifikator7
SklopLOT-0008
NaslovRack 3U (pentru MC si criptor)
Notranji identifikator8
SklopLOT-0009
NaslovStorage rackabil
Notranji identifikator9
SklopLOT-0010
NaslovUPS sistem de calcul
Notranji identifikator10
SklopLOT-0011
NaslovUPS rackabil server
Notranji identifikator11
SklopLOT-0012
NaslovSwitch fibră optică
Notranji identifikator12
SklopLOT-0013
NaslovMedia convertor Gigabit
Notranji identifikator13
SklopLOT-0014
NaslovCablu fibră optică
Notranji identifikator14
SklopLOT-0015
NaslovConectori rapizi fibră optică
Notranji identifikator15
SklopLOT-0016
NaslovATS rackabil
Notranji identifikator16
SklopLOT-0017
NaslovLicenţă Oracle Database 4 CPU
Notranji identifikator17
SklopLOT-0018
NaslovLicenţă server de aplicaţii 4 CPU
Notranji identifikator18
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: 13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: 16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: 17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: 18