See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sukcesivna dobava potrošnega materiala za patologijo
Описание: Sukcesivna dobava potrošnega materiala za patologijo
Вътрешен идентификатор: JN 055/RN-26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33900000 Оборудване и принадлежности за аутопсии и погребения
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Sklop 1: BARVILA 1
Описание: Sklop 1: BARVILA 1
Вътрешен идентификатор: 489863
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Sklop 2: BARVILA 2
Описание: Sklop 2: BARVILA 2
Вътрешен идентификатор: 489864
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Sklop 3: KSILEN
Описание: Sklop 3: KSILEN
Вътрешен идентификатор: 489865
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Sklop 4: MOLEKULARNA
Описание: Sklop 4: MOLEKULARNA
Вътрешен идентификатор: 489866
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Sklop 5: FORMALIN
Описание: Sklop 5: FORMALIN
Вътрешен идентификатор: 489867
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Sklop 6: PROTITELESA 3
Описание: Sklop 6: PROTITELESA 3
Вътрешен идентификатор: 489868
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Sklop 7: PROTITELESA 4
Описание: Sklop 7: PROTITELESA 4
Вътрешен идентификатор: 489869
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Sklop 8: PROTITELESA 5
Описание: Sklop 8: PROTITELESA 5
Вътрешен идентификатор: 489870
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Sklop 9: PROTITELESA 6
Описание: Sklop 9: PROTITELESA 6
Вътрешен идентификатор: 489871
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Описание: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Вътрешен идентификатор: 489872
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Sklop 11: LEICA I
Описание: Sklop 11: LEICA I
Вътрешен идентификатор: 489873
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Sklop 12: LEICA II
Описание: Sklop 12: LEICA II
Вътрешен идентификатор: 489874
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Sklop 13: TUŠI ZA MARKIRANJE TKIVA
Описание: Sklop 13: TUŠI ZA MARKIRANJE TKIVA
Вътрешен идентификатор: 489875
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Sklop 14: REZILA FEATHER ali enakovredno I.
Описание: Sklop 14: REZILA FEATHER ali enakovredno I.
Вътрешен идентификатор: 489876
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Sklop 15: REZILA FEATHER ali enakovredno II. in SKALPELI
Описание: Sklop 15: REZILA FEATHER ali enakovredno II. in SKALPELI
Вътрешен идентификатор: 489959
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Sklop 16: REZILA FEATHER ali enakovredno III.
Описание: Sklop 16: REZILA FEATHER ali enakovredno III.
Вътрешен идентификатор: 489960
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Sklop 17: REZILA FEATHER ali enakovredno IV.
Описание: Sklop 17: REZILA FEATHER ali enakovredno IV.
Вътрешен идентификатор: 489961
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Sklop 18: BD ali enakovredno
Описание: Sklop 18: BD ali enakovredno
Вътрешен идентификатор: 489962
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Sklop 19: FILTRI
Описание: Sklop 19: FILTRI
Вътрешен идентификатор: 489963
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Sklop 20: MEDIJI ZA PREKRIVANJE PREPARATOV
Описание: Sklop 20: MEDIJI ZA PREKRIVANJE PREPARATOV
Вътрешен идентификатор: 489964
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Sklop 21: RAZNO
Описание: Sklop 21: RAZNO
Вътрешен идентификатор: 489968
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Sklop 22: DEKALCIFER
Описание: Sklop 22: DEKALCIFER
Вътрешен идентификатор: 489969
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Sklop 23: THERMO FISHER ali enakovredno
Описание: Sklop 23: THERMO FISHER ali enakovredno
Вътрешен идентификатор: 489970
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Sklop 24: FORMALIN NEVTRALIZACIJA
Описание: Sklop 24: FORMALIN NEVTRALIZACIJA
Вътрешен идентификатор: 489973
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Sklop 25: KASETE ZA TKIVA urejeno
Описание: Sklop 25: KASETE ZA TKIVA urejeno
Вътрешен идентификатор: 489974
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Sklop 26: BASE MOLDS
Описание: Sklop 26: BASE MOLDS
Вътрешен идентификатор: 489975
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Sklop 27: MAPA ZA OBJETNA STEKLA
Описание: Sklop 27: MAPA ZA OBJETNA STEKLA
Вътрешен идентификатор: 489976
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Sklop 28: DETERGENT ZA ROČNO POMIVANJE
Описание: Sklop 28: DETERGENT ZA ROČNO POMIVANJE
Вътрешен идентификатор: 489977
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Sklop 29: PIVNIK
Описание: Sklop 29: PIVNIK
Вътрешен идентификатор: 489978
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Описание: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Вътрешен идентификатор: 489979
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Sklop 31: DETERGENT ZA STROJNO POMIVANJE
Описание: Sklop 31: DETERGENT ZA STROJNO POMIVANJE
Вътрешен идентификатор: 489985
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Sklop 32: STEKELCA
Описание: Sklop 32: STEKELCA
Вътрешен идентификатор: 489986
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: Sklop 33: ADHEZIVNA STEKLA EPREDIA ali enakovredna
Описание: Sklop 33: ADHEZIVNA STEKLA EPREDIA ali enakovredna
Вътрешен идентификатор: 489987
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Описание: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Вътрешен идентификатор: 489988
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Описание: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Вътрешен идентификатор: 489989
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Описание: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Вътрешен идентификатор: 489996
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Описание: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Вътрешен идентификатор: 489997
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Описание: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Вътрешен идентификатор: 489998
Обособена позиция: LOT-0039
Заглавие: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Описание: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Вътрешен идентификатор: 489999
Основна класификация (cpv): 33790000 Стъклени изделия за лабораторна, хигиенна или фармацевтична употреба
Обособена позиция: LOT-0040
Заглавие: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Описание: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Вътрешен идентификатор: 490002
Обособена позиция: LOT-0041
Заглавие: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Описание: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Вътрешен идентификатор: 490003
Обособена позиция: LOT-0042
Заглавие: Sklop 42: KAPALKE
Описание: Sklop 42: KAPALKE
Вътрешен идентификатор: 490004
Обособена позиция: LOT-0043
Заглавие: Sklop 43: KARTICE ZA DELJENJE PRAŠKOV
Описание: Sklop 43: KARTICE ZA DELJENJE PRAŠKOV
Вътрешен идентификатор: 490005
Обособена позиция: LOT-0044
Заглавие: Sklop 44: LIJAKI I.
Описание: Sklop 44: LIJAKI I.
Вътрешен идентификатор: 490006
Обособена позиция: LOT-0045
Заглавие: Sklop 45: LIJAKI II.
Описание: Sklop 45: LIJAKI II.
Вътрешен идентификатор: 490007
Обособена позиция: LOT-0046
Заглавие: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Описание: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Вътрешен идентификатор: 490008
Обособена позиция: LOT-0047
Заглавие: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Описание: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Вътрешен идентификатор: 490009
Обособена позиция: LOT-0048
Заглавие: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Описание: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Вътрешен идентификатор: 490010
Обособена позиция: LOT-0049
Заглавие: Sklop 49: NASTAVKI ZA CITOSPINE II
Описание: Sklop 49: NASTAVKI ZA CITOSPINE II
Вътрешен идентификатор: 490011
Обособена позиция: LOT-0050
Заглавие: Sklop 50: NOSILEC ZA PREDMETNA STEKELCA
Описание: Sklop 50: NOSILEC ZA PREDMETNA STEKELCA
Вътрешен идентификатор: 490012
Обособена позиция: LOT-0051
Заглавие: Sklop 51: PALČKE
Описание: Sklop 51: PALČKE
Вътрешен идентификатор: 490015
Обособена позиция: LOT-0052
Заглавие: Sklop 52: PATENE 1
Описание: Sklop 52: PATENE 1
Вътрешен идентификатор: 490016
Обособена позиция: LOT-0053
Заглавие: Sklop 53: PATENE 2
Описание: Sklop 53: PATENE 2
Вътрешен идентификатор: 490017
Обособена позиция: LOT-0054
Заглавие: Sklop 54: PESTILA 1
Описание: Sklop 54: PESTILA 1
Вътрешен идентификатор: 490018
Обособена позиция: LOT-0055
Заглавие: Sklop 55: PESTILA 2
Описание: Sklop 55: PESTILA 2
Вътрешен идентификатор: 490020
Обособена позиция: LOT-0056
Заглавие: Sklop 56: PETRIJEVKE
Описание: Sklop 56: PETRIJEVKE
Вътрешен идентификатор: 490021
Обособена позиция: LOT-0057
Заглавие: Sklop 57: PINCETE, LABORATORIJSKE
Описание: Sklop 57: PINCETE, LABORATORIJSKE
Вътрешен идентификатор: 490022
Обособена позиция: LOT-0058
Заглавие: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Описание: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Вътрешен идентификатор: 490023
Обособена позиция: LOT-0059
Заглавие: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Описание: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Вътрешен идентификатор: 490024
Обособена позиция: LOT-0060
Заглавие: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Описание: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Вътрешен идентификатор: 490025
Обособена позиция: LOT-0061
Заглавие: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Описание: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Вътрешен идентификатор: 490026
Обособена позиция: LOT-0062
Заглавие: Sklop 62: PRŠILKE, LABORATORIJSKE
Описание: Sklop 62: PRŠILKE, LABORATORIJSKE
Вътрешен идентификатор: 490027
Обособена позиция: LOT-0063
Заглавие: Sklop 63: PUHALKE, LABORATORIJSKE
Описание: Sklop 63: PUHALKE, LABORATORIJSKE
Вътрешен идентификатор: 490029
Обособена позиция: LOT-0064
Заглавие: Sklop 64: SPATULE
Описание: Sklop 64: SPATULE
Вътрешен идентификатор: 490030
Обособена позиция: LOT-0065
Заглавие: Sklop 65: STEKLA, URNA
Описание: Sklop 65: STEKLA, URNA
Вътрешен идентификатор: 490031
Обособена позиция: LOT-0066
Заглавие: Sklop 66: STEKLENICE, REAKCIJSKE
Описание: Sklop 66: STEKLENICE, REAKCIJSKE
Вътрешен идентификатор: 490050
Обособена позиция: LOT-0067
Заглавие: Sklop 67: ŠKARJE, LABORATORIJSKE
Описание: Sklop 67: ŠKARJE, LABORATORIJSKE
Вътрешен идентификатор: 490051
Обособена позиция: LOT-0068
Заглавие: Sklop 68: TERILNICE
Описание: Sklop 68: TERILNICE
Вътрешен идентификатор: 490052
Обособена позиция: LOT-0069
Заглавие: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Описание: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Вътрешен идентификатор: 490054
Обособена позиция: LOT-0070
Заглавие: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Описание: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Вътрешен идентификатор: 490055
Обособена позиция: LOT-0071
Заглавие: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Описание: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Вътрешен идентификатор: 490056
Обособена позиция: LOT-0072
Заглавие: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Описание: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Вътрешен идентификатор: 490057
Обособена позиция: LOT-0073
Заглавие: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Описание: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Вътрешен идентификатор: 490058
Обособена позиция: LOT-0074
Заглавие: Sklop 74: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Описание: Sklop 74: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Вътрешен идентификатор: 490059
Обособена позиция: LOT-0075
Заглавие: Sklop 75: EPRUVETE 1
Описание: Sklop 75: EPRUVETE 1
Вътрешен идентификатор: 490060
Обособена позиция: LOT-0076
Заглавие: Sklop 76: EPRUVETE 2
Описание: Sklop 76: EPRUVETE 2
Вътрешен идентификатор: 490061
Обособена позиция: LOT-0077
Заглавие: Sklop 77: EPRUVETE 3
Описание: Sklop 77: EPRUVETE 3
Вътрешен идентификатор: 490064
Обособена позиция: LOT-0078
Заглавие: Sklop 78: EPRUVETE 4
Описание: Sklop 78: EPRUVETE 4
Вътрешен идентификатор: 490065
Обособена позиция: LOT-0079
Заглавие: Sklop 79: EPRUVETE 5
Описание: Sklop 79: EPRUVETE 5
Вътрешен идентификатор: 490066
Обособена позиция: LOT-0080
Заглавие: Sklop 80: EPRUVETE 6
Описание: Sklop 80: EPRUVETE 6
Вътрешен идентификатор: 490067
Обособена позиция: LOT-0081
Заглавие: Sklop 81: EPRUVETE 7
Описание: Sklop 81: EPRUVETE 7
Вътрешен идентификатор: 490085
Обособена позиция: LOT-0082
Заглавие: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Описание: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Вътрешен идентификатор: 490086
Обособена позиция: LOT-0083
Заглавие: Sklop 83: NASTAVKI ZA AVTOMATSKE PIPETE
Описание: Sklop 83: NASTAVKI ZA AVTOMATSKE PIPETE
Вътрешен идентификатор: 490087
Обособена позиция: LOT-0084
Заглавие: Sklop 84: NASTAVKI ZA AVTOMATSKE PIPETE 2
Описание: Sklop 84: NASTAVKI ZA AVTOMATSKE PIPETE 2
Вътрешен идентификатор: 490088
Обособена позиция: LOT-0085
Заглавие: Sklop 85: PAPIR IN PLOŠČICE ZA TANKOPLASTNO KROMATOGRAFIJO 1
Описание: Sklop 85: PAPIR IN PLOŠČICE ZA TANKOPLASTNO KROMATOGRAFIJO 1
Вътрешен идентификатор: 490090
Обособена позиция: LOT-0086
Заглавие: Sklop 86: PAPIR IN PLOŠČICE ZA TANKOPLASTNO KROMATOGRAFIJO 2
Описание: Sklop 86: PAPIR IN PLOŠČICE ZA TANKOPLASTNO KROMATOGRAFIJO 2
Вътрешен идентификатор: 490091
Обособена позиция: LOT-0087
Заглавие: Sklop 87: PAPIR IN PLOŠČICE ZA TANKOPLASTNO KROMATOGRAFIJO 3
Описание: Sklop 87: PAPIR IN PLOŠČICE ZA TANKOPLASTNO KROMATOGRAFIJO 3
Вътрешен идентификатор: 490092
Обособена позиция: LOT-0088
Заглавие: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Описание: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Вътрешен идентификатор: 490093
Обособена позиция: LOT-0089
Заглавие: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Описание: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Вътрешен идентификатор: 490096
Обособена позиция: LOT-0090
Заглавие: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Описание: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Вътрешен идентификатор: 490097
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN 055/RN-26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33900000 Udstyr og artikler til post mortem-undersøgelser og til ligkapeller
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Sklop 1: BARVILA 1
Beskrivelse: Sklop 1: BARVILA 1
Intern ID: 489863
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Sklop 2: BARVILA 2
Beskrivelse: Sklop 2: BARVILA 2
Intern ID: 489864
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Sklop 3: KSILEN
Beskrivelse: Sklop 3: KSILEN
Intern ID: 489865
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Sklop 4: MOLEKULARNA
Beskrivelse: Sklop 4: MOLEKULARNA
Intern ID: 489866
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Sklop 5: FORMALIN
Beskrivelse: Sklop 5: FORMALIN
Intern ID: 489867
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Sklop 6: PROTITELESA 3
Beskrivelse: Sklop 6: PROTITELESA 3
Intern ID: 489868
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Sklop 7: PROTITELESA 4
Beskrivelse: Sklop 7: PROTITELESA 4
Intern ID: 489869
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Sklop 8: PROTITELESA 5
Beskrivelse: Sklop 8: PROTITELESA 5
Intern ID: 489870
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Sklop 9: PROTITELESA 6
Beskrivelse: Sklop 9: PROTITELESA 6
Intern ID: 489871
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Beskrivelse: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Intern ID: 489872
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Sklop 11: LEICA I
Beskrivelse: Sklop 11: LEICA I
Intern ID: 489873
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Sklop 12: LEICA II
Beskrivelse: Sklop 12: LEICA II
Intern ID: 489874
Delkontrakt: LOT-0013
Intern ID: 489875
Delkontrakt: LOT-0014
Intern ID: 489876
Delkontrakt: LOT-0015
Intern ID: 489959
Delkontrakt: LOT-0016
Intern ID: 489960
Delkontrakt: LOT-0017
Intern ID: 489961
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Sklop 18: BD ali enakovredno
Beskrivelse: Sklop 18: BD ali enakovredno
Intern ID: 489962
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Sklop 19: FILTRI
Beskrivelse: Sklop 19: FILTRI
Intern ID: 489963
Delkontrakt: LOT-0020
Intern ID: 489964
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: Sklop 21: RAZNO
Beskrivelse: Sklop 21: RAZNO
Intern ID: 489968
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: Sklop 22: DEKALCIFER
Beskrivelse: Sklop 22: DEKALCIFER
Intern ID: 489969
Delkontrakt: LOT-0023
Intern ID: 489970
Delkontrakt: LOT-0024
Intern ID: 489973
Delkontrakt: LOT-0025
Intern ID: 489974
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: Sklop 26: BASE MOLDS
Beskrivelse: Sklop 26: BASE MOLDS
Intern ID: 489975
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: Sklop 27: MAPA ZA OBJETNA STEKLA
Intern ID: 489976
Delkontrakt: LOT-0028
Intern ID: 489977
Delkontrakt: LOT-0029
Titel: Sklop 29: PIVNIK
Beskrivelse: Sklop 29: PIVNIK
Intern ID: 489978
Delkontrakt: LOT-0030
Titel: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Beskrivelse: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Intern ID: 489979
Delkontrakt: LOT-0031
Intern ID: 489985
Delkontrakt: LOT-0032
Titel: Sklop 32: STEKELCA
Beskrivelse: Sklop 32: STEKELCA
Intern ID: 489986
Delkontrakt: LOT-0033
Intern ID: 489987
Delkontrakt: LOT-0034
Titel: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Beskrivelse: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Intern ID: 489988
Delkontrakt: LOT-0035
Titel: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Beskrivelse: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Intern ID: 489989
Delkontrakt: LOT-0036
Titel: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Beskrivelse: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Intern ID: 489996
Delkontrakt: LOT-0037
Titel: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Beskrivelse: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Intern ID: 489997
Delkontrakt: LOT-0038
Titel: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Beskrivelse: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Intern ID: 489998
Delkontrakt: LOT-0039
Titel: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Beskrivelse: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Intern ID: 489999
Primær klassifikation (cpv): 33790000 Laboratorieartikler, hygiejniske eller farmaceutiske artikler, af glas
Delkontrakt: LOT-0040
Titel: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Intern ID: 490002
Delkontrakt: LOT-0041
Titel: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Beskrivelse: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Intern ID: 490003
Delkontrakt: LOT-0042
Titel: Sklop 42: KAPALKE
Beskrivelse: Sklop 42: KAPALKE
Intern ID: 490004
Delkontrakt: LOT-0043
Intern ID: 490005
Delkontrakt: LOT-0044
Titel: Sklop 44: LIJAKI I.
Beskrivelse: Sklop 44: LIJAKI I.
Intern ID: 490006
Delkontrakt: LOT-0045
Titel: Sklop 45: LIJAKI II.
Beskrivelse: Sklop 45: LIJAKI II.
Intern ID: 490007
Delkontrakt: LOT-0046
Titel: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Beskrivelse: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Intern ID: 490008
Delkontrakt: LOT-0047
Titel: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Beskrivelse: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Intern ID: 490009
Delkontrakt: LOT-0048
Titel: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Intern ID: 490010
Delkontrakt: LOT-0049
Intern ID: 490011
Delkontrakt: LOT-0050
Intern ID: 490012
Delkontrakt: LOT-0051
Titel: Sklop 51: PALČKE
Beskrivelse: Sklop 51: PALČKE
Intern ID: 490015
Delkontrakt: LOT-0052
Titel: Sklop 52: PATENE 1
Beskrivelse: Sklop 52: PATENE 1
Intern ID: 490016
Delkontrakt: LOT-0053
Titel: Sklop 53: PATENE 2
Beskrivelse: Sklop 53: PATENE 2
Intern ID: 490017
Delkontrakt: LOT-0054
Titel: Sklop 54: PESTILA 1
Beskrivelse: Sklop 54: PESTILA 1
Intern ID: 490018
Delkontrakt: LOT-0055
Titel: Sklop 55: PESTILA 2
Beskrivelse: Sklop 55: PESTILA 2
Intern ID: 490020
Delkontrakt: LOT-0056
Titel: Sklop 56: PETRIJEVKE
Beskrivelse: Sklop 56: PETRIJEVKE
Intern ID: 490021
Delkontrakt: LOT-0057
Intern ID: 490022
Delkontrakt: LOT-0058
Titel: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Beskrivelse: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Intern ID: 490023
Delkontrakt: LOT-0059
Titel: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Beskrivelse: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Intern ID: 490024
Delkontrakt: LOT-0060
Titel: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Beskrivelse: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Intern ID: 490025
Delkontrakt: LOT-0061
Titel: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Beskrivelse: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Intern ID: 490026
Delkontrakt: LOT-0062
Intern ID: 490027
Delkontrakt: LOT-0063
Intern ID: 490029
Delkontrakt: LOT-0064
Titel: Sklop 64: SPATULE
Beskrivelse: Sklop 64: SPATULE
Intern ID: 490030
Delkontrakt: LOT-0065
Titel: Sklop 65: STEKLA, URNA
Beskrivelse: Sklop 65: STEKLA, URNA
Intern ID: 490031
Delkontrakt: LOT-0066
Titel: Sklop 66: STEKLENICE, REAKCIJSKE
Intern ID: 490050
Delkontrakt: LOT-0067
Titel: Sklop 67: ŠKARJE, LABORATORIJSKE
Intern ID: 490051
Delkontrakt: LOT-0068
Titel: Sklop 68: TERILNICE
Beskrivelse: Sklop 68: TERILNICE
Intern ID: 490052
Delkontrakt: LOT-0069
Titel: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Beskrivelse: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Intern ID: 490054
Delkontrakt: LOT-0070
Titel: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Beskrivelse: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Intern ID: 490055
Delkontrakt: LOT-0071
Titel: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Beskrivelse: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Intern ID: 490056
Delkontrakt: LOT-0072
Titel: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Beskrivelse: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Intern ID: 490057
Delkontrakt: LOT-0073
Titel: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Intern ID: 490058
Delkontrakt: LOT-0074
Titel: Sklop 74: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Intern ID: 490059
Delkontrakt: LOT-0075
Titel: Sklop 75: EPRUVETE 1
Beskrivelse: Sklop 75: EPRUVETE 1
Intern ID: 490060
Delkontrakt: LOT-0076
Titel: Sklop 76: EPRUVETE 2
Beskrivelse: Sklop 76: EPRUVETE 2
Intern ID: 490061
Delkontrakt: LOT-0077
Titel: Sklop 77: EPRUVETE 3
Beskrivelse: Sklop 77: EPRUVETE 3
Intern ID: 490064
Delkontrakt: LOT-0078
Titel: Sklop 78: EPRUVETE 4
Beskrivelse: Sklop 78: EPRUVETE 4
Intern ID: 490065
Delkontrakt: LOT-0079
Titel: Sklop 79: EPRUVETE 5
Beskrivelse: Sklop 79: EPRUVETE 5
Intern ID: 490066
Delkontrakt: LOT-0080
Titel: Sklop 80: EPRUVETE 6
Beskrivelse: Sklop 80: EPRUVETE 6
Intern ID: 490067
Delkontrakt: LOT-0081
Titel: Sklop 81: EPRUVETE 7
Beskrivelse: Sklop 81: EPRUVETE 7
Intern ID: 490085
Delkontrakt: LOT-0082
Titel: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Beskrivelse: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Intern ID: 490086
Delkontrakt: LOT-0083
Intern ID: 490087
Delkontrakt: LOT-0084
Intern ID: 490088
Delkontrakt: LOT-0085
Intern ID: 490090
Delkontrakt: LOT-0086
Intern ID: 490091
Delkontrakt: LOT-0087
Intern ID: 490092
Delkontrakt: LOT-0088
Titel: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Beskrivelse: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Intern ID: 490093
Delkontrakt: LOT-0089
Titel: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Intern ID: 490096
Delkontrakt: LOT-0090
Titel: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Intern ID: 490097
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN 055/RN-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33900000 Postmortem- und Bestattungsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Sklop 1: BARVILA 1
Interne Kennung: 489863
Los: LOT-0002
Beschreibung: Sklop 2: BARVILA 2
Interne Kennung: 489864
Los: LOT-0003
Beschreibung: Sklop 3: KSILEN
Interne Kennung: 489865
Los: LOT-0004
Beschreibung: Sklop 4: MOLEKULARNA
Interne Kennung: 489866
Los: LOT-0005
Beschreibung: Sklop 5: FORMALIN
Interne Kennung: 489867
Los: LOT-0006
Beschreibung: Sklop 6: PROTITELESA 3
Interne Kennung: 489868
Los: LOT-0007
Beschreibung: Sklop 7: PROTITELESA 4
Interne Kennung: 489869
Los: LOT-0008
Beschreibung: Sklop 8: PROTITELESA 5
Interne Kennung: 489870
Los: LOT-0009
Beschreibung: Sklop 9: PROTITELESA 6
Interne Kennung: 489871
Los: LOT-0010
Beschreibung: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Interne Kennung: 489872
Los: LOT-0011
Beschreibung: Sklop 11: LEICA I
Interne Kennung: 489873
Los: LOT-0012
Beschreibung: Sklop 12: LEICA II
Interne Kennung: 489874
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 489875
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 489876
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 489959
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 489960
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 489961
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 489962
Los: LOT-0019
Beschreibung: Sklop 19: FILTRI
Interne Kennung: 489963
Los: LOT-0020
Interne Kennung: 489964
Los: LOT-0021
Beschreibung: Sklop 21: RAZNO
Interne Kennung: 489968
Los: LOT-0022
Beschreibung: Sklop 22: DEKALCIFER
Interne Kennung: 489969
Los: LOT-0023
Interne Kennung: 489970
Los: LOT-0024
Interne Kennung: 489973
Los: LOT-0025
Interne Kennung: 489974
Los: LOT-0026
Beschreibung: Sklop 26: BASE MOLDS
Interne Kennung: 489975
Los: LOT-0027
Interne Kennung: 489976
Los: LOT-0028
Interne Kennung: 489977
Los: LOT-0029
Beschreibung: Sklop 29: PIVNIK
Interne Kennung: 489978
Los: LOT-0030
Interne Kennung: 489979
Los: LOT-0031
Interne Kennung: 489985
Los: LOT-0032
Beschreibung: Sklop 32: STEKELCA
Interne Kennung: 489986
Los: LOT-0033
Interne Kennung: 489987
Los: LOT-0034
Interne Kennung: 489988
Los: LOT-0035
Beschreibung: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Interne Kennung: 489989
Los: LOT-0036
Beschreibung: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Interne Kennung: 489996
Los: LOT-0037
Beschreibung: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Interne Kennung: 489997
Los: LOT-0038
Beschreibung: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Interne Kennung: 489998
Los: LOT-0039
Beschreibung: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Interne Kennung: 489999
Haupteinstufung (cpv): 33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas
Los: LOT-0040
Interne Kennung: 490002
Los: LOT-0041
Interne Kennung: 490003
Los: LOT-0042
Beschreibung: Sklop 42: KAPALKE
Interne Kennung: 490004
Los: LOT-0043
Interne Kennung: 490005
Los: LOT-0044
Beschreibung: Sklop 44: LIJAKI I.
Interne Kennung: 490006
Los: LOT-0045
Beschreibung: Sklop 45: LIJAKI II.
Interne Kennung: 490007
Los: LOT-0046
Beschreibung: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Interne Kennung: 490008
Los: LOT-0047
Beschreibung: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Interne Kennung: 490009
Los: LOT-0048
Interne Kennung: 490010
Los: LOT-0049
Interne Kennung: 490011
Los: LOT-0050
Interne Kennung: 490012
Los: LOT-0051
Beschreibung: Sklop 51: PALČKE
Interne Kennung: 490015
Los: LOT-0052
Beschreibung: Sklop 52: PATENE 1
Interne Kennung: 490016
Los: LOT-0053
Beschreibung: Sklop 53: PATENE 2
Interne Kennung: 490017
Los: LOT-0054
Beschreibung: Sklop 54: PESTILA 1
Interne Kennung: 490018
Los: LOT-0055
Beschreibung: Sklop 55: PESTILA 2
Interne Kennung: 490020
Los: LOT-0056
Beschreibung: Sklop 56: PETRIJEVKE
Interne Kennung: 490021
Los: LOT-0057
Interne Kennung: 490022
Los: LOT-0058
Beschreibung: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Interne Kennung: 490023
Los: LOT-0059
Interne Kennung: 490024
Los: LOT-0060
Interne Kennung: 490025
Los: LOT-0061
Beschreibung: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Interne Kennung: 490026
Los: LOT-0062
Interne Kennung: 490027
Los: LOT-0063
Interne Kennung: 490029
Los: LOT-0064
Beschreibung: Sklop 64: SPATULE
Interne Kennung: 490030
Los: LOT-0065
Beschreibung: Sklop 65: STEKLA, URNA
Interne Kennung: 490031
Los: LOT-0066
Interne Kennung: 490050
Los: LOT-0067
Interne Kennung: 490051
Los: LOT-0068
Beschreibung: Sklop 68: TERILNICE
Interne Kennung: 490052
Los: LOT-0069
Beschreibung: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Interne Kennung: 490054
Los: LOT-0070
Interne Kennung: 490055
Los: LOT-0071
Beschreibung: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Interne Kennung: 490056
Los: LOT-0072
Beschreibung: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Interne Kennung: 490057
Los: LOT-0073
Interne Kennung: 490058
Los: LOT-0074
Interne Kennung: 490059
Los: LOT-0075
Beschreibung: Sklop 75: EPRUVETE 1
Interne Kennung: 490060
Los: LOT-0076
Beschreibung: Sklop 76: EPRUVETE 2
Interne Kennung: 490061
Los: LOT-0077
Beschreibung: Sklop 77: EPRUVETE 3
Interne Kennung: 490064
Los: LOT-0078
Beschreibung: Sklop 78: EPRUVETE 4
Interne Kennung: 490065
Los: LOT-0079
Beschreibung: Sklop 79: EPRUVETE 5
Interne Kennung: 490066
Los: LOT-0080
Beschreibung: Sklop 80: EPRUVETE 6
Interne Kennung: 490067
Los: LOT-0081
Beschreibung: Sklop 81: EPRUVETE 7
Interne Kennung: 490085
Los: LOT-0082
Beschreibung: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Interne Kennung: 490086
Los: LOT-0083
Interne Kennung: 490087
Los: LOT-0084
Interne Kennung: 490088
Los: LOT-0085
Interne Kennung: 490090
Los: LOT-0086
Interne Kennung: 490091
Los: LOT-0087
Interne Kennung: 490092
Los: LOT-0088
Beschreibung: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Interne Kennung: 490093
Los: LOT-0089
Interne Kennung: 490096
Los: LOT-0090
Interne Kennung: 490097
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN 055/RN-26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33900000 Εξοπλισμός και προμήθειες νεκροψίας και νεκροτομείου
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Sklop 1: BARVILA 1
Περιγραφή: Sklop 1: BARVILA 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489863
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Sklop 2: BARVILA 2
Περιγραφή: Sklop 2: BARVILA 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489864
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Sklop 3: KSILEN
Περιγραφή: Sklop 3: KSILEN
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489865
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Sklop 4: MOLEKULARNA
Περιγραφή: Sklop 4: MOLEKULARNA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489866
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Sklop 5: FORMALIN
Περιγραφή: Sklop 5: FORMALIN
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489867
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Sklop 6: PROTITELESA 3
Περιγραφή: Sklop 6: PROTITELESA 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489868
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Sklop 7: PROTITELESA 4
Περιγραφή: Sklop 7: PROTITELESA 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489869
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Sklop 8: PROTITELESA 5
Περιγραφή: Sklop 8: PROTITELESA 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489870
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Sklop 9: PROTITELESA 6
Περιγραφή: Sklop 9: PROTITELESA 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489871
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Περιγραφή: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489872
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Sklop 11: LEICA I
Περιγραφή: Sklop 11: LEICA I
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489873
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Sklop 12: LEICA II
Περιγραφή: Sklop 12: LEICA II
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489874
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489875
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489876
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489959
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489960
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489961
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: Sklop 18: BD ali enakovredno
Περιγραφή: Sklop 18: BD ali enakovredno
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489962
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: Sklop 19: FILTRI
Περιγραφή: Sklop 19: FILTRI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489963
Παρτίδα: LOT-0020
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489964
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: Sklop 21: RAZNO
Περιγραφή: Sklop 21: RAZNO
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489968
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: Sklop 22: DEKALCIFER
Περιγραφή: Sklop 22: DEKALCIFER
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489969
Παρτίδα: LOT-0023
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489970
Παρτίδα: LOT-0024
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489973
Παρτίδα: LOT-0025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489974
Παρτίδα: LOT-0026
Τίτλος: Sklop 26: BASE MOLDS
Περιγραφή: Sklop 26: BASE MOLDS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489975
Παρτίδα: LOT-0027
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489976
Παρτίδα: LOT-0028
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489977
Παρτίδα: LOT-0029
Τίτλος: Sklop 29: PIVNIK
Περιγραφή: Sklop 29: PIVNIK
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489978
Παρτίδα: LOT-0030
Τίτλος: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489979
Παρτίδα: LOT-0031
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489985
Παρτίδα: LOT-0032
Τίτλος: Sklop 32: STEKELCA
Περιγραφή: Sklop 32: STEKELCA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489986
Παρτίδα: LOT-0033
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489987
Παρτίδα: LOT-0034
Τίτλος: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Περιγραφή: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489988
Παρτίδα: LOT-0035
Τίτλος: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Περιγραφή: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489989
Παρτίδα: LOT-0036
Τίτλος: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Περιγραφή: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489996
Παρτίδα: LOT-0037
Τίτλος: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Περιγραφή: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489997
Παρτίδα: LOT-0038
Τίτλος: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Περιγραφή: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489998
Παρτίδα: LOT-0039
Τίτλος: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Περιγραφή: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489999
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33790000 Εργαστηριακά είδη, είδη υγιεινής ή φαρμακευτικά είδη από γυαλί
Παρτίδα: LOT-0040
Τίτλος: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490002
Παρτίδα: LOT-0041
Τίτλος: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490003
Παρτίδα: LOT-0042
Τίτλος: Sklop 42: KAPALKE
Περιγραφή: Sklop 42: KAPALKE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490004
Παρτίδα: LOT-0043
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490005
Παρτίδα: LOT-0044
Τίτλος: Sklop 44: LIJAKI I.
Περιγραφή: Sklop 44: LIJAKI I.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490006
Παρτίδα: LOT-0045
Τίτλος: Sklop 45: LIJAKI II.
Περιγραφή: Sklop 45: LIJAKI II.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490007
Παρτίδα: LOT-0046
Τίτλος: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Περιγραφή: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490008
Παρτίδα: LOT-0047
Τίτλος: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Περιγραφή: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490009
Παρτίδα: LOT-0048
Τίτλος: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490010
Παρτίδα: LOT-0049
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490011
Παρτίδα: LOT-0050
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490012
Παρτίδα: LOT-0051
Τίτλος: Sklop 51: PALČKE
Περιγραφή: Sklop 51: PALČKE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490015
Παρτίδα: LOT-0052
Τίτλος: Sklop 52: PATENE 1
Περιγραφή: Sklop 52: PATENE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490016
Παρτίδα: LOT-0053
Τίτλος: Sklop 53: PATENE 2
Περιγραφή: Sklop 53: PATENE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490017
Παρτίδα: LOT-0054
Τίτλος: Sklop 54: PESTILA 1
Περιγραφή: Sklop 54: PESTILA 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490018
Παρτίδα: LOT-0055
Τίτλος: Sklop 55: PESTILA 2
Περιγραφή: Sklop 55: PESTILA 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490020
Παρτίδα: LOT-0056
Τίτλος: Sklop 56: PETRIJEVKE
Περιγραφή: Sklop 56: PETRIJEVKE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490021
Παρτίδα: LOT-0057
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490022
Παρτίδα: LOT-0058
Τίτλος: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Περιγραφή: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490023
Παρτίδα: LOT-0059
Τίτλος: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Περιγραφή: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490024
Παρτίδα: LOT-0060
Τίτλος: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490025
Παρτίδα: LOT-0061
Τίτλος: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Περιγραφή: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490026
Παρτίδα: LOT-0062
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490027
Παρτίδα: LOT-0063
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490029
Παρτίδα: LOT-0064
Τίτλος: Sklop 64: SPATULE
Περιγραφή: Sklop 64: SPATULE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490030
Παρτίδα: LOT-0065
Τίτλος: Sklop 65: STEKLA, URNA
Περιγραφή: Sklop 65: STEKLA, URNA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490031
Παρτίδα: LOT-0066
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490050
Παρτίδα: LOT-0067
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490051
Παρτίδα: LOT-0068
Τίτλος: Sklop 68: TERILNICE
Περιγραφή: Sklop 68: TERILNICE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490052
Παρτίδα: LOT-0069
Τίτλος: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Περιγραφή: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490054
Παρτίδα: LOT-0070
Τίτλος: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Περιγραφή: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490055
Παρτίδα: LOT-0071
Τίτλος: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Περιγραφή: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490056
Παρτίδα: LOT-0072
Τίτλος: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Περιγραφή: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490057
Παρτίδα: LOT-0073
Τίτλος: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490058
Παρτίδα: LOT-0074
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490059
Παρτίδα: LOT-0075
Τίτλος: Sklop 75: EPRUVETE 1
Περιγραφή: Sklop 75: EPRUVETE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490060
Παρτίδα: LOT-0076
Τίτλος: Sklop 76: EPRUVETE 2
Περιγραφή: Sklop 76: EPRUVETE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490061
Παρτίδα: LOT-0077
Τίτλος: Sklop 77: EPRUVETE 3
Περιγραφή: Sklop 77: EPRUVETE 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490064
Παρτίδα: LOT-0078
Τίτλος: Sklop 78: EPRUVETE 4
Περιγραφή: Sklop 78: EPRUVETE 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490065
Παρτίδα: LOT-0079
Τίτλος: Sklop 79: EPRUVETE 5
Περιγραφή: Sklop 79: EPRUVETE 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490066
Παρτίδα: LOT-0080
Τίτλος: Sklop 80: EPRUVETE 6
Περιγραφή: Sklop 80: EPRUVETE 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490067
Παρτίδα: LOT-0081
Τίτλος: Sklop 81: EPRUVETE 7
Περιγραφή: Sklop 81: EPRUVETE 7
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490085
Παρτίδα: LOT-0082
Τίτλος: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Περιγραφή: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490086
Παρτίδα: LOT-0083
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490087
Παρτίδα: LOT-0084
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490088
Παρτίδα: LOT-0085
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490090
Παρτίδα: LOT-0086
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490091
Παρτίδα: LOT-0087
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490092
Παρτίδα: LOT-0088
Τίτλος: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Περιγραφή: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490093
Παρτίδα: LOT-0089
Τίτλος: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490096
Παρτίδα: LOT-0090
Τίτλος: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490097
Internal identifier: JN 055/RN-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33900000 Post-mortem and mortuary equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sklop 1: BARVILA 1
Description: Sklop 1: BARVILA 1
Internal identifier: 489863
Lot: LOT-0002
Title: Sklop 2: BARVILA 2
Description: Sklop 2: BARVILA 2
Internal identifier: 489864
Lot: LOT-0003
Title: Sklop 3: KSILEN
Description: Sklop 3: KSILEN
Internal identifier: 489865
Lot: LOT-0004
Title: Sklop 4: MOLEKULARNA
Description: Sklop 4: MOLEKULARNA
Internal identifier: 489866
Lot: LOT-0005
Title: Sklop 5: FORMALIN
Description: Sklop 5: FORMALIN
Internal identifier: 489867
Lot: LOT-0006
Title: Sklop 6: PROTITELESA 3
Description: Sklop 6: PROTITELESA 3
Internal identifier: 489868
Lot: LOT-0007
Title: Sklop 7: PROTITELESA 4
Description: Sklop 7: PROTITELESA 4
Internal identifier: 489869
Lot: LOT-0008
Title: Sklop 8: PROTITELESA 5
Description: Sklop 8: PROTITELESA 5
Internal identifier: 489870
Lot: LOT-0009
Title: Sklop 9: PROTITELESA 6
Description: Sklop 9: PROTITELESA 6
Internal identifier: 489871
Lot: LOT-0010
Title: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Description: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Internal identifier: 489872
Lot: LOT-0011
Title: Sklop 11: LEICA I
Description: Sklop 11: LEICA I
Internal identifier: 489873
Lot: LOT-0012
Title: Sklop 12: LEICA II
Description: Sklop 12: LEICA II
Internal identifier: 489874
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 489875
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 489876
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 489959
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 489960
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 489961
Lot: LOT-0018
Title: Sklop 18: BD ali enakovredno
Internal identifier: 489962
Lot: LOT-0019
Title: Sklop 19: FILTRI
Description: Sklop 19: FILTRI
Internal identifier: 489963
Lot: LOT-0020
Internal identifier: 489964
Lot: LOT-0021
Title: Sklop 21: RAZNO
Description: Sklop 21: RAZNO
Internal identifier: 489968
Lot: LOT-0022
Title: Sklop 22: DEKALCIFER
Description: Sklop 22: DEKALCIFER
Internal identifier: 489969
Lot: LOT-0023
Internal identifier: 489970
Lot: LOT-0024
Internal identifier: 489973
Lot: LOT-0025
Internal identifier: 489974
Lot: LOT-0026
Title: Sklop 26: BASE MOLDS
Description: Sklop 26: BASE MOLDS
Internal identifier: 489975
Lot: LOT-0027
Title: Sklop 27: MAPA ZA OBJETNA STEKLA
Internal identifier: 489976
Lot: LOT-0028
Internal identifier: 489977
Lot: LOT-0029
Title: Sklop 29: PIVNIK
Description: Sklop 29: PIVNIK
Internal identifier: 489978
Lot: LOT-0030
Title: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Internal identifier: 489979
Lot: LOT-0031
Internal identifier: 489985
Lot: LOT-0032
Title: Sklop 32: STEKELCA
Description: Sklop 32: STEKELCA
Internal identifier: 489986
Lot: LOT-0033
Internal identifier: 489987
Lot: LOT-0034
Title: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Internal identifier: 489988
Lot: LOT-0035
Title: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Description: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Internal identifier: 489989
Lot: LOT-0036
Title: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Description: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Internal identifier: 489996
Lot: LOT-0037
Title: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Description: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Internal identifier: 489997
Lot: LOT-0038
Title: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Description: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Internal identifier: 489998
Lot: LOT-0039
Title: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Description: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Internal identifier: 489999
Main classification (cpv): 33790000 Laboratory, hygienic or pharmaceutical glassware
Lot: LOT-0040
Title: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Internal identifier: 490002
Lot: LOT-0041
Title: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Internal identifier: 490003
Lot: LOT-0042
Title: Sklop 42: KAPALKE
Description: Sklop 42: KAPALKE
Internal identifier: 490004
Lot: LOT-0043
Internal identifier: 490005
Lot: LOT-0044
Title: Sklop 44: LIJAKI I.
Description: Sklop 44: LIJAKI I.
Internal identifier: 490006
Lot: LOT-0045
Title: Sklop 45: LIJAKI II.
Description: Sklop 45: LIJAKI II.
Internal identifier: 490007
Lot: LOT-0046
Title: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Description: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Internal identifier: 490008
Lot: LOT-0047
Title: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Description: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Internal identifier: 490009
Lot: LOT-0048
Title: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Internal identifier: 490010
Lot: LOT-0049
Internal identifier: 490011
Lot: LOT-0050
Internal identifier: 490012
Lot: LOT-0051
Title: Sklop 51: PALČKE
Description: Sklop 51: PALČKE
Internal identifier: 490015
Lot: LOT-0052
Title: Sklop 52: PATENE 1
Description: Sklop 52: PATENE 1
Internal identifier: 490016
Lot: LOT-0053
Title: Sklop 53: PATENE 2
Description: Sklop 53: PATENE 2
Internal identifier: 490017
Lot: LOT-0054
Title: Sklop 54: PESTILA 1
Description: Sklop 54: PESTILA 1
Internal identifier: 490018
Lot: LOT-0055
Title: Sklop 55: PESTILA 2
Description: Sklop 55: PESTILA 2
Internal identifier: 490020
Lot: LOT-0056
Title: Sklop 56: PETRIJEVKE
Description: Sklop 56: PETRIJEVKE
Internal identifier: 490021
Lot: LOT-0057
Internal identifier: 490022
Lot: LOT-0058
Title: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Description: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Internal identifier: 490023
Lot: LOT-0059
Title: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Internal identifier: 490024
Lot: LOT-0060
Title: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Internal identifier: 490025
Lot: LOT-0061
Title: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Description: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Internal identifier: 490026
Lot: LOT-0062
Internal identifier: 490027
Lot: LOT-0063
Internal identifier: 490029
Lot: LOT-0064
Title: Sklop 64: SPATULE
Description: Sklop 64: SPATULE
Internal identifier: 490030
Lot: LOT-0065
Title: Sklop 65: STEKLA, URNA
Description: Sklop 65: STEKLA, URNA
Internal identifier: 490031
Lot: LOT-0066
Title: Sklop 66: STEKLENICE, REAKCIJSKE
Internal identifier: 490050
Lot: LOT-0067
Title: Sklop 67: ŠKARJE, LABORATORIJSKE
Internal identifier: 490051
Lot: LOT-0068
Title: Sklop 68: TERILNICE
Description: Sklop 68: TERILNICE
Internal identifier: 490052
Lot: LOT-0069
Title: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Description: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Internal identifier: 490054
Lot: LOT-0070
Title: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Internal identifier: 490055
Lot: LOT-0071
Title: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Description: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Internal identifier: 490056
Lot: LOT-0072
Title: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Description: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Internal identifier: 490057
Lot: LOT-0073
Title: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Internal identifier: 490058
Lot: LOT-0074
Title: Sklop 74: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Internal identifier: 490059
Lot: LOT-0075
Title: Sklop 75: EPRUVETE 1
Description: Sklop 75: EPRUVETE 1
Internal identifier: 490060
Lot: LOT-0076
Title: Sklop 76: EPRUVETE 2
Description: Sklop 76: EPRUVETE 2
Internal identifier: 490061
Lot: LOT-0077
Title: Sklop 77: EPRUVETE 3
Description: Sklop 77: EPRUVETE 3
Internal identifier: 490064
Lot: LOT-0078
Title: Sklop 78: EPRUVETE 4
Description: Sklop 78: EPRUVETE 4
Internal identifier: 490065
Lot: LOT-0079
Title: Sklop 79: EPRUVETE 5
Description: Sklop 79: EPRUVETE 5
Internal identifier: 490066
Lot: LOT-0080
Title: Sklop 80: EPRUVETE 6
Description: Sklop 80: EPRUVETE 6
Internal identifier: 490067
Lot: LOT-0081
Title: Sklop 81: EPRUVETE 7
Description: Sklop 81: EPRUVETE 7
Internal identifier: 490085
Lot: LOT-0082
Title: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Description: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Internal identifier: 490086
Lot: LOT-0083
Internal identifier: 490087
Lot: LOT-0084
Internal identifier: 490088
Lot: LOT-0085
Internal identifier: 490090
Lot: LOT-0086
Internal identifier: 490091
Lot: LOT-0087
Internal identifier: 490092
Lot: LOT-0088
Title: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Description: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Internal identifier: 490093
Lot: LOT-0089
Title: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Internal identifier: 490096
Lot: LOT-0090
Title: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Internal identifier: 490097
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN 055/RN-26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33900000 Equipo y material para institutos anatómico-forenses y depósitos de cadáveres
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Sklop 1: BARVILA 1
Descripción: Sklop 1: BARVILA 1
Identificador interno: 489863
Lote: LOT-0002
Título: Sklop 2: BARVILA 2
Descripción: Sklop 2: BARVILA 2
Identificador interno: 489864
Lote: LOT-0003
Título: Sklop 3: KSILEN
Descripción: Sklop 3: KSILEN
Identificador interno: 489865
Lote: LOT-0004
Título: Sklop 4: MOLEKULARNA
Descripción: Sklop 4: MOLEKULARNA
Identificador interno: 489866
Lote: LOT-0005
Título: Sklop 5: FORMALIN
Descripción: Sklop 5: FORMALIN
Identificador interno: 489867
Lote: LOT-0006
Título: Sklop 6: PROTITELESA 3
Descripción: Sklop 6: PROTITELESA 3
Identificador interno: 489868
Lote: LOT-0007
Título: Sklop 7: PROTITELESA 4
Descripción: Sklop 7: PROTITELESA 4
Identificador interno: 489869
Lote: LOT-0008
Título: Sklop 8: PROTITELESA 5
Descripción: Sklop 8: PROTITELESA 5
Identificador interno: 489870
Lote: LOT-0009
Título: Sklop 9: PROTITELESA 6
Descripción: Sklop 9: PROTITELESA 6
Identificador interno: 489871
Lote: LOT-0010
Título: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Descripción: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Identificador interno: 489872
Lote: LOT-0011
Título: Sklop 11: LEICA I
Descripción: Sklop 11: LEICA I
Identificador interno: 489873
Lote: LOT-0012
Título: Sklop 12: LEICA II
Descripción: Sklop 12: LEICA II
Identificador interno: 489874
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 489875
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 489876
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 489959
Lote: LOT-0016
Identificador interno: 489960
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 489961
Lote: LOT-0018
Título: Sklop 18: BD ali enakovredno
Identificador interno: 489962
Lote: LOT-0019
Título: Sklop 19: FILTRI
Descripción: Sklop 19: FILTRI
Identificador interno: 489963
Lote: LOT-0020
Identificador interno: 489964
Lote: LOT-0021
Título: Sklop 21: RAZNO
Descripción: Sklop 21: RAZNO
Identificador interno: 489968
Lote: LOT-0022
Título: Sklop 22: DEKALCIFER
Descripción: Sklop 22: DEKALCIFER
Identificador interno: 489969
Lote: LOT-0023
Identificador interno: 489970
Lote: LOT-0024
Identificador interno: 489973
Lote: LOT-0025
Identificador interno: 489974
Lote: LOT-0026
Título: Sklop 26: BASE MOLDS
Descripción: Sklop 26: BASE MOLDS
Identificador interno: 489975
Lote: LOT-0027
Identificador interno: 489976
Lote: LOT-0028
Identificador interno: 489977
Lote: LOT-0029
Título: Sklop 29: PIVNIK
Descripción: Sklop 29: PIVNIK
Identificador interno: 489978
Lote: LOT-0030
Título: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Identificador interno: 489979
Lote: LOT-0031
Identificador interno: 489985
Lote: LOT-0032
Título: Sklop 32: STEKELCA
Descripción: Sklop 32: STEKELCA
Identificador interno: 489986
Lote: LOT-0033
Identificador interno: 489987
Lote: LOT-0034
Título: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Identificador interno: 489988
Lote: LOT-0035
Título: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Descripción: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Identificador interno: 489989
Lote: LOT-0036
Título: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Descripción: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Identificador interno: 489996
Lote: LOT-0037
Título: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Descripción: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Identificador interno: 489997
Lote: LOT-0038
Título: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Descripción: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Identificador interno: 489998
Lote: LOT-0039
Título: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Descripción: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Identificador interno: 489999
Clasificación principal (cpv): 33790000 Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia
Lote: LOT-0040
Título: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Identificador interno: 490002
Lote: LOT-0041
Título: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Identificador interno: 490003
Lote: LOT-0042
Título: Sklop 42: KAPALKE
Descripción: Sklop 42: KAPALKE
Identificador interno: 490004
Lote: LOT-0043
Identificador interno: 490005
Lote: LOT-0044
Título: Sklop 44: LIJAKI I.
Descripción: Sklop 44: LIJAKI I.
Identificador interno: 490006
Lote: LOT-0045
Título: Sklop 45: LIJAKI II.
Descripción: Sklop 45: LIJAKI II.
Identificador interno: 490007
Lote: LOT-0046
Título: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Descripción: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Identificador interno: 490008
Lote: LOT-0047
Título: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Descripción: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Identificador interno: 490009
Lote: LOT-0048
Título: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Identificador interno: 490010
Lote: LOT-0049
Identificador interno: 490011
Lote: LOT-0050
Identificador interno: 490012
Lote: LOT-0051
Título: Sklop 51: PALČKE
Descripción: Sklop 51: PALČKE
Identificador interno: 490015
Lote: LOT-0052
Título: Sklop 52: PATENE 1
Descripción: Sklop 52: PATENE 1
Identificador interno: 490016
Lote: LOT-0053
Título: Sklop 53: PATENE 2
Descripción: Sklop 53: PATENE 2
Identificador interno: 490017
Lote: LOT-0054
Título: Sklop 54: PESTILA 1
Descripción: Sklop 54: PESTILA 1
Identificador interno: 490018
Lote: LOT-0055
Título: Sklop 55: PESTILA 2
Descripción: Sklop 55: PESTILA 2
Identificador interno: 490020
Lote: LOT-0056
Título: Sklop 56: PETRIJEVKE
Descripción: Sklop 56: PETRIJEVKE
Identificador interno: 490021
Lote: LOT-0057
Identificador interno: 490022
Lote: LOT-0058
Título: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Descripción: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Identificador interno: 490023
Lote: LOT-0059
Título: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Identificador interno: 490024
Lote: LOT-0060
Título: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Identificador interno: 490025
Lote: LOT-0061
Título: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Descripción: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Identificador interno: 490026
Lote: LOT-0062
Identificador interno: 490027
Lote: LOT-0063
Identificador interno: 490029
Lote: LOT-0064
Título: Sklop 64: SPATULE
Descripción: Sklop 64: SPATULE
Identificador interno: 490030
Lote: LOT-0065
Título: Sklop 65: STEKLA, URNA
Descripción: Sklop 65: STEKLA, URNA
Identificador interno: 490031
Lote: LOT-0066
Identificador interno: 490050
Lote: LOT-0067
Identificador interno: 490051
Lote: LOT-0068
Título: Sklop 68: TERILNICE
Descripción: Sklop 68: TERILNICE
Identificador interno: 490052
Lote: LOT-0069
Título: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Descripción: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Identificador interno: 490054
Lote: LOT-0070
Título: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Identificador interno: 490055
Lote: LOT-0071
Título: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Descripción: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Identificador interno: 490056
Lote: LOT-0072
Título: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Descripción: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Identificador interno: 490057
Lote: LOT-0073
Título: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Identificador interno: 490058
Lote: LOT-0074
Identificador interno: 490059
Lote: LOT-0075
Título: Sklop 75: EPRUVETE 1
Descripción: Sklop 75: EPRUVETE 1
Identificador interno: 490060
Lote: LOT-0076
Título: Sklop 76: EPRUVETE 2
Descripción: Sklop 76: EPRUVETE 2
Identificador interno: 490061
Lote: LOT-0077
Título: Sklop 77: EPRUVETE 3
Descripción: Sklop 77: EPRUVETE 3
Identificador interno: 490064
Lote: LOT-0078
Título: Sklop 78: EPRUVETE 4
Descripción: Sklop 78: EPRUVETE 4
Identificador interno: 490065
Lote: LOT-0079
Título: Sklop 79: EPRUVETE 5
Descripción: Sklop 79: EPRUVETE 5
Identificador interno: 490066
Lote: LOT-0080
Título: Sklop 80: EPRUVETE 6
Descripción: Sklop 80: EPRUVETE 6
Identificador interno: 490067
Lote: LOT-0081
Título: Sklop 81: EPRUVETE 7
Descripción: Sklop 81: EPRUVETE 7
Identificador interno: 490085
Lote: LOT-0082
Título: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Descripción: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Identificador interno: 490086
Lote: LOT-0083
Identificador interno: 490087
Lote: LOT-0084
Identificador interno: 490088
Lote: LOT-0085
Identificador interno: 490090
Lote: LOT-0086
Identificador interno: 490091
Lote: LOT-0087
Identificador interno: 490092
Lote: LOT-0088
Título: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Descripción: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Identificador interno: 490093
Lote: LOT-0089
Título: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Identificador interno: 490096
Lote: LOT-0090
Título: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Identificador interno: 490097
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN 055/RN-26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33900000 Lahkamis- ja surnukambri seadmed ja tarvikud
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Sklop 1: BARVILA 1
Kirjeldus: Sklop 1: BARVILA 1
Sisemine tunnus: 489863
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Sklop 2: BARVILA 2
Kirjeldus: Sklop 2: BARVILA 2
Sisemine tunnus: 489864
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Sklop 3: KSILEN
Kirjeldus: Sklop 3: KSILEN
Sisemine tunnus: 489865
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Sklop 4: MOLEKULARNA
Kirjeldus: Sklop 4: MOLEKULARNA
Sisemine tunnus: 489866
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Sklop 5: FORMALIN
Kirjeldus: Sklop 5: FORMALIN
Sisemine tunnus: 489867
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Sklop 6: PROTITELESA 3
Kirjeldus: Sklop 6: PROTITELESA 3
Sisemine tunnus: 489868
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Sklop 7: PROTITELESA 4
Kirjeldus: Sklop 7: PROTITELESA 4
Sisemine tunnus: 489869
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Sklop 8: PROTITELESA 5
Kirjeldus: Sklop 8: PROTITELESA 5
Sisemine tunnus: 489870
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Sklop 9: PROTITELESA 6
Kirjeldus: Sklop 9: PROTITELESA 6
Sisemine tunnus: 489871
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Kirjeldus: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Sisemine tunnus: 489872
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Sklop 11: LEICA I
Kirjeldus: Sklop 11: LEICA I
Sisemine tunnus: 489873
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Sklop 12: LEICA II
Kirjeldus: Sklop 12: LEICA II
Sisemine tunnus: 489874
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: 489875
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: 489876
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 489959
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: 489960
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: 489961
Osa: LOT-0018
Pealkiri: Sklop 18: BD ali enakovredno
Kirjeldus: Sklop 18: BD ali enakovredno
Sisemine tunnus: 489962
Osa: LOT-0019
Pealkiri: Sklop 19: FILTRI
Kirjeldus: Sklop 19: FILTRI
Sisemine tunnus: 489963
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: 489964
Osa: LOT-0021
Pealkiri: Sklop 21: RAZNO
Kirjeldus: Sklop 21: RAZNO
Sisemine tunnus: 489968
Osa: LOT-0022
Pealkiri: Sklop 22: DEKALCIFER
Kirjeldus: Sklop 22: DEKALCIFER
Sisemine tunnus: 489969
Osa: LOT-0023
Sisemine tunnus: 489970
Osa: LOT-0024
Sisemine tunnus: 489973
Osa: LOT-0025
Sisemine tunnus: 489974
Osa: LOT-0026
Pealkiri: Sklop 26: BASE MOLDS
Kirjeldus: Sklop 26: BASE MOLDS
Sisemine tunnus: 489975
Osa: LOT-0027
Sisemine tunnus: 489976
Osa: LOT-0028
Sisemine tunnus: 489977
Osa: LOT-0029
Pealkiri: Sklop 29: PIVNIK
Kirjeldus: Sklop 29: PIVNIK
Sisemine tunnus: 489978
Osa: LOT-0030
Pealkiri: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Sisemine tunnus: 489979
Osa: LOT-0031
Sisemine tunnus: 489985
Osa: LOT-0032
Pealkiri: Sklop 32: STEKELCA
Kirjeldus: Sklop 32: STEKELCA
Sisemine tunnus: 489986
Osa: LOT-0033
Sisemine tunnus: 489987
Osa: LOT-0034
Pealkiri: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Kirjeldus: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Sisemine tunnus: 489988
Osa: LOT-0035
Pealkiri: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Kirjeldus: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Sisemine tunnus: 489989
Osa: LOT-0036
Pealkiri: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Kirjeldus: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Sisemine tunnus: 489996
Osa: LOT-0037
Pealkiri: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Kirjeldus: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Sisemine tunnus: 489997
Osa: LOT-0038
Pealkiri: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Kirjeldus: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Sisemine tunnus: 489998
Osa: LOT-0039
Pealkiri: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Kirjeldus: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Sisemine tunnus: 489999
Peamine liigitus (cpv): 33790000 Laborites, hügieenis ja farmaatsias kasutatavad klaastooted
Osa: LOT-0040
Sisemine tunnus: 490002
Osa: LOT-0041
Pealkiri: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Sisemine tunnus: 490003
Osa: LOT-0042
Pealkiri: Sklop 42: KAPALKE
Kirjeldus: Sklop 42: KAPALKE
Sisemine tunnus: 490004
Osa: LOT-0043
Sisemine tunnus: 490005
Osa: LOT-0044
Pealkiri: Sklop 44: LIJAKI I.
Kirjeldus: Sklop 44: LIJAKI I.
Sisemine tunnus: 490006
Osa: LOT-0045
Pealkiri: Sklop 45: LIJAKI II.
Kirjeldus: Sklop 45: LIJAKI II.
Sisemine tunnus: 490007
Osa: LOT-0046
Pealkiri: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Kirjeldus: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Sisemine tunnus: 490008
Osa: LOT-0047
Pealkiri: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Kirjeldus: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Sisemine tunnus: 490009
Osa: LOT-0048
Sisemine tunnus: 490010
Osa: LOT-0049
Sisemine tunnus: 490011
Osa: LOT-0050
Sisemine tunnus: 490012
Osa: LOT-0051
Pealkiri: Sklop 51: PALČKE
Kirjeldus: Sklop 51: PALČKE
Sisemine tunnus: 490015
Osa: LOT-0052
Pealkiri: Sklop 52: PATENE 1
Kirjeldus: Sklop 52: PATENE 1
Sisemine tunnus: 490016
Osa: LOT-0053
Pealkiri: Sklop 53: PATENE 2
Kirjeldus: Sklop 53: PATENE 2
Sisemine tunnus: 490017
Osa: LOT-0054
Pealkiri: Sklop 54: PESTILA 1
Kirjeldus: Sklop 54: PESTILA 1
Sisemine tunnus: 490018
Osa: LOT-0055
Pealkiri: Sklop 55: PESTILA 2
Kirjeldus: Sklop 55: PESTILA 2
Sisemine tunnus: 490020
Osa: LOT-0056
Pealkiri: Sklop 56: PETRIJEVKE
Kirjeldus: Sklop 56: PETRIJEVKE
Sisemine tunnus: 490021
Osa: LOT-0057
Sisemine tunnus: 490022
Osa: LOT-0058
Pealkiri: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Kirjeldus: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Sisemine tunnus: 490023
Osa: LOT-0059
Pealkiri: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Kirjeldus: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Sisemine tunnus: 490024
Osa: LOT-0060
Pealkiri: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Sisemine tunnus: 490025
Osa: LOT-0061
Pealkiri: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Kirjeldus: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Sisemine tunnus: 490026
Osa: LOT-0062
Sisemine tunnus: 490027
Osa: LOT-0063
Sisemine tunnus: 490029
Osa: LOT-0064
Pealkiri: Sklop 64: SPATULE
Kirjeldus: Sklop 64: SPATULE
Sisemine tunnus: 490030
Osa: LOT-0065
Pealkiri: Sklop 65: STEKLA, URNA
Kirjeldus: Sklop 65: STEKLA, URNA
Sisemine tunnus: 490031
Osa: LOT-0066
Sisemine tunnus: 490050
Osa: LOT-0067
Sisemine tunnus: 490051
Osa: LOT-0068
Pealkiri: Sklop 68: TERILNICE
Kirjeldus: Sklop 68: TERILNICE
Sisemine tunnus: 490052
Osa: LOT-0069
Pealkiri: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Kirjeldus: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Sisemine tunnus: 490054
Osa: LOT-0070
Pealkiri: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Kirjeldus: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Sisemine tunnus: 490055
Osa: LOT-0071
Pealkiri: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Kirjeldus: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Sisemine tunnus: 490056
Osa: LOT-0072
Pealkiri: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Kirjeldus: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Sisemine tunnus: 490057
Osa: LOT-0073
Sisemine tunnus: 490058
Osa: LOT-0074
Sisemine tunnus: 490059
Osa: LOT-0075
Pealkiri: Sklop 75: EPRUVETE 1
Kirjeldus: Sklop 75: EPRUVETE 1
Sisemine tunnus: 490060
Osa: LOT-0076
Pealkiri: Sklop 76: EPRUVETE 2
Kirjeldus: Sklop 76: EPRUVETE 2
Sisemine tunnus: 490061
Osa: LOT-0077
Pealkiri: Sklop 77: EPRUVETE 3
Kirjeldus: Sklop 77: EPRUVETE 3
Sisemine tunnus: 490064
Osa: LOT-0078
Pealkiri: Sklop 78: EPRUVETE 4
Kirjeldus: Sklop 78: EPRUVETE 4
Sisemine tunnus: 490065
Osa: LOT-0079
Pealkiri: Sklop 79: EPRUVETE 5
Kirjeldus: Sklop 79: EPRUVETE 5
Sisemine tunnus: 490066
Osa: LOT-0080
Pealkiri: Sklop 80: EPRUVETE 6
Kirjeldus: Sklop 80: EPRUVETE 6
Sisemine tunnus: 490067
Osa: LOT-0081
Pealkiri: Sklop 81: EPRUVETE 7
Kirjeldus: Sklop 81: EPRUVETE 7
Sisemine tunnus: 490085
Osa: LOT-0082
Pealkiri: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Kirjeldus: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Sisemine tunnus: 490086
Osa: LOT-0083
Sisemine tunnus: 490087
Osa: LOT-0084
Sisemine tunnus: 490088
Osa: LOT-0085
Sisemine tunnus: 490090
Osa: LOT-0086
Sisemine tunnus: 490091
Osa: LOT-0087
Sisemine tunnus: 490092
Osa: LOT-0088
Pealkiri: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Kirjeldus: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Sisemine tunnus: 490093
Osa: LOT-0089
Sisemine tunnus: 490096
Osa: LOT-0090
Sisemine tunnus: 490097
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN 055/RN-26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33900000 Ruumiinavaus- ja ruumishuonelaitteet ja -varusteet
Ilmoituksen nimi: Sklop 1: BARVILA 1
Kuvaus: Sklop 1: BARVILA 1
Sisäinen tunniste: 489863
Ilmoituksen nimi: Sklop 2: BARVILA 2
Kuvaus: Sklop 2: BARVILA 2
Sisäinen tunniste: 489864
Ilmoituksen nimi: Sklop 3: KSILEN
Kuvaus: Sklop 3: KSILEN
Sisäinen tunniste: 489865
Ilmoituksen nimi: Sklop 4: MOLEKULARNA
Kuvaus: Sklop 4: MOLEKULARNA
Sisäinen tunniste: 489866
Ilmoituksen nimi: Sklop 5: FORMALIN
Kuvaus: Sklop 5: FORMALIN
Sisäinen tunniste: 489867
Ilmoituksen nimi: Sklop 6: PROTITELESA 3
Kuvaus: Sklop 6: PROTITELESA 3
Sisäinen tunniste: 489868
Ilmoituksen nimi: Sklop 7: PROTITELESA 4
Kuvaus: Sklop 7: PROTITELESA 4
Sisäinen tunniste: 489869
Ilmoituksen nimi: Sklop 8: PROTITELESA 5
Kuvaus: Sklop 8: PROTITELESA 5
Sisäinen tunniste: 489870
Ilmoituksen nimi: Sklop 9: PROTITELESA 6
Kuvaus: Sklop 9: PROTITELESA 6
Sisäinen tunniste: 489871
Ilmoituksen nimi: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Kuvaus: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Sisäinen tunniste: 489872
Ilmoituksen nimi: Sklop 11: LEICA I
Kuvaus: Sklop 11: LEICA I
Sisäinen tunniste: 489873
Ilmoituksen nimi: Sklop 12: LEICA II
Kuvaus: Sklop 12: LEICA II
Sisäinen tunniste: 489874
Sisäinen tunniste: 489875
Sisäinen tunniste: 489876
Sisäinen tunniste: 489959
Sisäinen tunniste: 489960
Sisäinen tunniste: 489961
Kuvaus: Sklop 18: BD ali enakovredno
Sisäinen tunniste: 489962
Ilmoituksen nimi: Sklop 19: FILTRI
Kuvaus: Sklop 19: FILTRI
Sisäinen tunniste: 489963
Sisäinen tunniste: 489964
Ilmoituksen nimi: Sklop 21: RAZNO
Kuvaus: Sklop 21: RAZNO
Sisäinen tunniste: 489968
Ilmoituksen nimi: Sklop 22: DEKALCIFER
Kuvaus: Sklop 22: DEKALCIFER
Sisäinen tunniste: 489969
Sisäinen tunniste: 489970
Sisäinen tunniste: 489973
Sisäinen tunniste: 489974
Ilmoituksen nimi: Sklop 26: BASE MOLDS
Kuvaus: Sklop 26: BASE MOLDS
Sisäinen tunniste: 489975
Sisäinen tunniste: 489976
Sisäinen tunniste: 489977
Ilmoituksen nimi: Sklop 29: PIVNIK
Kuvaus: Sklop 29: PIVNIK
Sisäinen tunniste: 489978
Kuvaus: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Sisäinen tunniste: 489979
Sisäinen tunniste: 489985
Ilmoituksen nimi: Sklop 32: STEKELCA
Kuvaus: Sklop 32: STEKELCA
Sisäinen tunniste: 489986
Sisäinen tunniste: 489987
Kuvaus: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Sisäinen tunniste: 489988
Ilmoituksen nimi: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Kuvaus: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Sisäinen tunniste: 489989
Ilmoituksen nimi: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Kuvaus: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Sisäinen tunniste: 489996
Ilmoituksen nimi: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Kuvaus: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Sisäinen tunniste: 489997
Ilmoituksen nimi: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Kuvaus: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Sisäinen tunniste: 489998
Ilmoituksen nimi: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Kuvaus: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Sisäinen tunniste: 489999
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33790000 Laboratorio-, hygienia- ja farmasialasi
Kuvaus: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Sisäinen tunniste: 490002
Kuvaus: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Sisäinen tunniste: 490003
Ilmoituksen nimi: Sklop 42: KAPALKE
Kuvaus: Sklop 42: KAPALKE
Sisäinen tunniste: 490004
Sisäinen tunniste: 490005
Ilmoituksen nimi: Sklop 44: LIJAKI I.
Kuvaus: Sklop 44: LIJAKI I.
Sisäinen tunniste: 490006
Ilmoituksen nimi: Sklop 45: LIJAKI II.
Kuvaus: Sklop 45: LIJAKI II.
Sisäinen tunniste: 490007
Kuvaus: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Sisäinen tunniste: 490008
Kuvaus: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Sisäinen tunniste: 490009
Kuvaus: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Sisäinen tunniste: 490010
Sisäinen tunniste: 490011
Sisäinen tunniste: 490012
Ilmoituksen nimi: Sklop 51: PALČKE
Kuvaus: Sklop 51: PALČKE
Sisäinen tunniste: 490015
Ilmoituksen nimi: Sklop 52: PATENE 1
Kuvaus: Sklop 52: PATENE 1
Sisäinen tunniste: 490016
Ilmoituksen nimi: Sklop 53: PATENE 2
Kuvaus: Sklop 53: PATENE 2
Sisäinen tunniste: 490017
Ilmoituksen nimi: Sklop 54: PESTILA 1
Kuvaus: Sklop 54: PESTILA 1
Sisäinen tunniste: 490018
Ilmoituksen nimi: Sklop 55: PESTILA 2
Kuvaus: Sklop 55: PESTILA 2
Sisäinen tunniste: 490020
Ilmoituksen nimi: Sklop 56: PETRIJEVKE
Kuvaus: Sklop 56: PETRIJEVKE
Sisäinen tunniste: 490021
Sisäinen tunniste: 490022
Kuvaus: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Sisäinen tunniste: 490023
Kuvaus: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Sisäinen tunniste: 490024
Kuvaus: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Sisäinen tunniste: 490025
Ilmoituksen nimi: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Kuvaus: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Sisäinen tunniste: 490026
Sisäinen tunniste: 490027
Sisäinen tunniste: 490029
Ilmoituksen nimi: Sklop 64: SPATULE
Kuvaus: Sklop 64: SPATULE
Sisäinen tunniste: 490030
Ilmoituksen nimi: Sklop 65: STEKLA, URNA
Kuvaus: Sklop 65: STEKLA, URNA
Sisäinen tunniste: 490031
Sisäinen tunniste: 490050
Sisäinen tunniste: 490051
Ilmoituksen nimi: Sklop 68: TERILNICE
Kuvaus: Sklop 68: TERILNICE
Sisäinen tunniste: 490052
Ilmoituksen nimi: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Kuvaus: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Sisäinen tunniste: 490054
Kuvaus: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Sisäinen tunniste: 490055
Ilmoituksen nimi: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Kuvaus: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Sisäinen tunniste: 490056
Ilmoituksen nimi: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Kuvaus: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Sisäinen tunniste: 490057
Kuvaus: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Sisäinen tunniste: 490058
Sisäinen tunniste: 490059
Ilmoituksen nimi: Sklop 75: EPRUVETE 1
Kuvaus: Sklop 75: EPRUVETE 1
Sisäinen tunniste: 490060
Ilmoituksen nimi: Sklop 76: EPRUVETE 2
Kuvaus: Sklop 76: EPRUVETE 2
Sisäinen tunniste: 490061
Ilmoituksen nimi: Sklop 77: EPRUVETE 3
Kuvaus: Sklop 77: EPRUVETE 3
Sisäinen tunniste: 490064
Ilmoituksen nimi: Sklop 78: EPRUVETE 4
Kuvaus: Sklop 78: EPRUVETE 4
Sisäinen tunniste: 490065
Ilmoituksen nimi: Sklop 79: EPRUVETE 5
Kuvaus: Sklop 79: EPRUVETE 5
Sisäinen tunniste: 490066
Ilmoituksen nimi: Sklop 80: EPRUVETE 6
Kuvaus: Sklop 80: EPRUVETE 6
Sisäinen tunniste: 490067
Ilmoituksen nimi: Sklop 81: EPRUVETE 7
Kuvaus: Sklop 81: EPRUVETE 7
Sisäinen tunniste: 490085
Ilmoituksen nimi: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Kuvaus: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Sisäinen tunniste: 490086
Sisäinen tunniste: 490087
Sisäinen tunniste: 490088
Sisäinen tunniste: 490090
Sisäinen tunniste: 490091
Sisäinen tunniste: 490092
Ilmoituksen nimi: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Kuvaus: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Sisäinen tunniste: 490093
Kuvaus: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Sisäinen tunniste: 490096
Kuvaus: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Sisäinen tunniste: 490097
403190-2026 - Iomaíocht
An tSlóivéin – Post-mortem and mortuary equipment and supplies – Sukcesivna dobava potrošnega materiala za patologijo
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachJN 055/RN-26
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33900000 Post-mortem and mortuary equipment and supplies
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealSklop 1: BARVILA 1
Cur síosSklop 1: BARVILA 1
Aitheantóir inmheánach489863
LuchtógLOT-0002
TeidealSklop 2: BARVILA 2
Cur síosSklop 2: BARVILA 2
Aitheantóir inmheánach489864
LuchtógLOT-0003
TeidealSklop 3: KSILEN
Cur síosSklop 3: KSILEN
Aitheantóir inmheánach489865
LuchtógLOT-0004
TeidealSklop 4: MOLEKULARNA
Cur síosSklop 4: MOLEKULARNA
Aitheantóir inmheánach489866
LuchtógLOT-0005
TeidealSklop 5: FORMALIN
Cur síosSklop 5: FORMALIN
Aitheantóir inmheánach489867
LuchtógLOT-0006
TeidealSklop 6: PROTITELESA 3
Cur síosSklop 6: PROTITELESA 3
Aitheantóir inmheánach489868
LuchtógLOT-0007
TeidealSklop 7: PROTITELESA 4
Cur síosSklop 7: PROTITELESA 4
Aitheantóir inmheánach489869
LuchtógLOT-0008
TeidealSklop 8: PROTITELESA 5
Cur síosSklop 8: PROTITELESA 5
Aitheantóir inmheánach489870
LuchtógLOT-0009
TeidealSklop 9: PROTITELESA 6
Cur síosSklop 9: PROTITELESA 6
Aitheantóir inmheánach489871
LuchtógLOT-0010
TeidealSklop 10: ROCHE VENTANA
Cur síosSklop 10: ROCHE VENTANA
Aitheantóir inmheánach489872
LuchtógLOT-0011
TeidealSklop 11: LEICA I
Cur síosSklop 11: LEICA I
Aitheantóir inmheánach489873
LuchtógLOT-0012
TeidealSklop 12: LEICA II
Cur síosSklop 12: LEICA II
Aitheantóir inmheánach489874
LuchtógLOT-0013
Aitheantóir inmheánach489875
LuchtógLOT-0014
Aitheantóir inmheánach489876
LuchtógLOT-0015
Aitheantóir inmheánach489959
LuchtógLOT-0016
Aitheantóir inmheánach489960
LuchtógLOT-0017
Aitheantóir inmheánach489961
LuchtógLOT-0018
TeidealSklop 18: BD ali enakovredno
Cur síosSklop 18: BD ali enakovredno
Aitheantóir inmheánach489962
LuchtógLOT-0019
TeidealSklop 19: FILTRI
Cur síosSklop 19: FILTRI
Aitheantóir inmheánach489963
LuchtógLOT-0020
Aitheantóir inmheánach489964
LuchtógLOT-0021
TeidealSklop 21: RAZNO
Cur síosSklop 21: RAZNO
Aitheantóir inmheánach489968
LuchtógLOT-0022
TeidealSklop 22: DEKALCIFER
Cur síosSklop 22: DEKALCIFER
Aitheantóir inmheánach489969
LuchtógLOT-0023
Aitheantóir inmheánach489970
LuchtógLOT-0024
Aitheantóir inmheánach489973
LuchtógLOT-0025
Aitheantóir inmheánach489974
LuchtógLOT-0026
TeidealSklop 26: BASE MOLDS
Cur síosSklop 26: BASE MOLDS
Aitheantóir inmheánach489975
LuchtógLOT-0027
TeidealSklop 27: MAPA ZA OBJETNA STEKLA
Aitheantóir inmheánach489976
LuchtógLOT-0028
Aitheantóir inmheánach489977
LuchtógLOT-0029
TeidealSklop 29: PIVNIK
Cur síosSklop 29: PIVNIK
Aitheantóir inmheánach489978
LuchtógLOT-0030
TeidealSklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Cur síosSklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Aitheantóir inmheánach489979
LuchtógLOT-0031
Aitheantóir inmheánach489985
LuchtógLOT-0032
TeidealSklop 32: STEKELCA
Cur síosSklop 32: STEKELCA
Aitheantóir inmheánach489986
LuchtógLOT-0033
Aitheantóir inmheánach489987
LuchtógLOT-0034
TeidealSklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Cur síosSklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Aitheantóir inmheánach489988
LuchtógLOT-0035
TeidealSklop 35: KEMIKALIJE 1
Cur síosSklop 35: KEMIKALIJE 1
Aitheantóir inmheánach489989
LuchtógLOT-0036
TeidealSklop 36: KEMIKALIJE 2
Cur síosSklop 36: KEMIKALIJE 2
Aitheantóir inmheánach489996
LuchtógLOT-0037
TeidealSklop 37: KEMIKALIJE 3
Cur síosSklop 37: KEMIKALIJE 3
Aitheantóir inmheánach489997
LuchtógLOT-0038
TeidealSklop 38: KEMIKALIJE 4
Cur síosSklop 38: KEMIKALIJE 4
Aitheantóir inmheánach489998
LuchtógLOT-0039
TeidealSklop 39: BUČKE, MERILNE
Cur síosSklop 39: BUČKE, MERILNE
Aitheantóir inmheánach489999
Príomhaicmiú (cpv): 33790000 Laboratory, hygienic or pharmaceutical glassware
LuchtógLOT-0040
TeidealSklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Cur síosSklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Aitheantóir inmheánach490002
LuchtógLOT-0041
TeidealSklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Cur síosSklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Aitheantóir inmheánach490003
LuchtógLOT-0042
TeidealSklop 42: KAPALKE
Cur síosSklop 42: KAPALKE
Aitheantóir inmheánach490004
LuchtógLOT-0043
Aitheantóir inmheánach490005
LuchtógLOT-0044
TeidealSklop 44: LIJAKI I.
Cur síosSklop 44: LIJAKI I.
Aitheantóir inmheánach490006
LuchtógLOT-0045
TeidealSklop 45: LIJAKI II.
Cur síosSklop 45: LIJAKI II.
Aitheantóir inmheánach490007
LuchtógLOT-0046
TeidealSklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Cur síosSklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Aitheantóir inmheánach490008
LuchtógLOT-0047
TeidealSklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Cur síosSklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Aitheantóir inmheánach490009
LuchtógLOT-0048
TeidealSklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Cur síosSklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Aitheantóir inmheánach490010
LuchtógLOT-0049
Aitheantóir inmheánach490011
LuchtógLOT-0050
Aitheantóir inmheánach490012
LuchtógLOT-0051
TeidealSklop 51: PALČKE
Cur síosSklop 51: PALČKE
Aitheantóir inmheánach490015
LuchtógLOT-0052
TeidealSklop 52: PATENE 1
Cur síosSklop 52: PATENE 1
Aitheantóir inmheánach490016
LuchtógLOT-0053
TeidealSklop 53: PATENE 2
Cur síosSklop 53: PATENE 2
Aitheantóir inmheánach490017
LuchtógLOT-0054
TeidealSklop 54: PESTILA 1
Cur síosSklop 54: PESTILA 1
Aitheantóir inmheánach490018
LuchtógLOT-0055
TeidealSklop 55: PESTILA 2
Cur síosSklop 55: PESTILA 2
Aitheantóir inmheánach490020
LuchtógLOT-0056
TeidealSklop 56: PETRIJEVKE
Cur síosSklop 56: PETRIJEVKE
Aitheantóir inmheánach490021
LuchtógLOT-0057
Aitheantóir inmheánach490022
LuchtógLOT-0058
TeidealSklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Cur síosSklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Aitheantóir inmheánach490023
LuchtógLOT-0059
TeidealSklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Cur síosSklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Aitheantóir inmheánach490024
LuchtógLOT-0060
TeidealSklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Cur síosSklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Aitheantóir inmheánach490025
LuchtógLOT-0061
TeidealSklop 61: POSODE ZA VATO
Cur síosSklop 61: POSODE ZA VATO
Aitheantóir inmheánach490026
LuchtógLOT-0062
Aitheantóir inmheánach490027
LuchtógLOT-0063
Aitheantóir inmheánach490029
LuchtógLOT-0064
TeidealSklop 64: SPATULE
Cur síosSklop 64: SPATULE
Aitheantóir inmheánach490030
LuchtógLOT-0065
TeidealSklop 65: STEKLA, URNA
Cur síosSklop 65: STEKLA, URNA
Aitheantóir inmheánach490031
LuchtógLOT-0066
TeidealSklop 66: STEKLENICE, REAKCIJSKE
Aitheantóir inmheánach490050
LuchtógLOT-0067
TeidealSklop 67: ŠKARJE, LABORATORIJSKE
Aitheantóir inmheánach490051
LuchtógLOT-0068
TeidealSklop 68: TERILNICE
Cur síosSklop 68: TERILNICE
Aitheantóir inmheánach490052
LuchtógLOT-0069
TeidealSklop 69: VALJ MERILNI I
Cur síosSklop 69: VALJ MERILNI I
Aitheantóir inmheánach490054
LuchtógLOT-0070
TeidealSklop 70: VALJI, MERILNI II.
Cur síosSklop 70: VALJI, MERILNI II.
Aitheantóir inmheánach490055
LuchtógLOT-0071
TeidealSklop 71: VALJI, MEŠALNI
Cur síosSklop 71: VALJI, MEŠALNI
Aitheantóir inmheánach490056
LuchtógLOT-0072
TeidealSklop 72: VRČI, MERILNI
Cur síosSklop 72: VRČI, MERILNI
Aitheantóir inmheánach490057
LuchtógLOT-0073
TeidealSklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Cur síosSklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Aitheantóir inmheánach490058
LuchtógLOT-0074
TeidealSklop 74: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Aitheantóir inmheánach490059
LuchtógLOT-0075
TeidealSklop 75: EPRUVETE 1
Cur síosSklop 75: EPRUVETE 1
Aitheantóir inmheánach490060
LuchtógLOT-0076
TeidealSklop 76: EPRUVETE 2
Cur síosSklop 76: EPRUVETE 2
Aitheantóir inmheánach490061
LuchtógLOT-0077
TeidealSklop 77: EPRUVETE 3
Cur síosSklop 77: EPRUVETE 3
Aitheantóir inmheánach490064
LuchtógLOT-0078
TeidealSklop 78: EPRUVETE 4
Cur síosSklop 78: EPRUVETE 4
Aitheantóir inmheánach490065
LuchtógLOT-0079
TeidealSklop 79: EPRUVETE 5
Cur síosSklop 79: EPRUVETE 5
Aitheantóir inmheánach490066
LuchtógLOT-0080
TeidealSklop 80: EPRUVETE 6
Cur síosSklop 80: EPRUVETE 6
Aitheantóir inmheánach490067
LuchtógLOT-0081
TeidealSklop 81: EPRUVETE 7
Cur síosSklop 81: EPRUVETE 7
Aitheantóir inmheánach490085
LuchtógLOT-0082
TeidealSklop 82: INDIKATORJI pH
Cur síosSklop 82: INDIKATORJI pH
Aitheantóir inmheánach490086
LuchtógLOT-0083
Aitheantóir inmheánach490087
LuchtógLOT-0084
Aitheantóir inmheánach490088
LuchtógLOT-0085
Aitheantóir inmheánach490090
LuchtógLOT-0086
Aitheantóir inmheánach490091
LuchtógLOT-0087
Aitheantóir inmheánach490092
LuchtógLOT-0088
TeidealSklop 88: PIPETE PASTEUR
Cur síosSklop 88: PIPETE PASTEUR
Aitheantóir inmheánach490093
LuchtógLOT-0089
TeidealSklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Cur síosSklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Aitheantóir inmheánach490096
LuchtógLOT-0090
TeidealSklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Cur síosSklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Aitheantóir inmheánach490097
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN 055/RN-26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33900000 Post mortem és boncolási felszerelések és készletek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Sklop 1: BARVILA 1
Leírás: Sklop 1: BARVILA 1
Belső azonosító: 489863
Rész: LOT-0002
Cím: Sklop 2: BARVILA 2
Leírás: Sklop 2: BARVILA 2
Belső azonosító: 489864
Rész: LOT-0003
Cím: Sklop 3: KSILEN
Leírás: Sklop 3: KSILEN
Belső azonosító: 489865
Rész: LOT-0004
Cím: Sklop 4: MOLEKULARNA
Leírás: Sklop 4: MOLEKULARNA
Belső azonosító: 489866
Rész: LOT-0005
Cím: Sklop 5: FORMALIN
Leírás: Sklop 5: FORMALIN
Belső azonosító: 489867
Rész: LOT-0006
Cím: Sklop 6: PROTITELESA 3
Leírás: Sklop 6: PROTITELESA 3
Belső azonosító: 489868
Rész: LOT-0007
Cím: Sklop 7: PROTITELESA 4
Leírás: Sklop 7: PROTITELESA 4
Belső azonosító: 489869
Rész: LOT-0008
Cím: Sklop 8: PROTITELESA 5
Leírás: Sklop 8: PROTITELESA 5
Belső azonosító: 489870
Rész: LOT-0009
Cím: Sklop 9: PROTITELESA 6
Leírás: Sklop 9: PROTITELESA 6
Belső azonosító: 489871
Rész: LOT-0010
Cím: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Leírás: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Belső azonosító: 489872
Rész: LOT-0011
Cím: Sklop 11: LEICA I
Leírás: Sklop 11: LEICA I
Belső azonosító: 489873
Rész: LOT-0012
Cím: Sklop 12: LEICA II
Leírás: Sklop 12: LEICA II
Belső azonosító: 489874
Rész: LOT-0013
Cím: Sklop 13: TUŠI ZA MARKIRANJE TKIVA
Belső azonosító: 489875
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: 489876
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: 489959
Rész: LOT-0016
Belső azonosító: 489960
Rész: LOT-0017
Belső azonosító: 489961
Rész: LOT-0018
Cím: Sklop 18: BD ali enakovredno
Leírás: Sklop 18: BD ali enakovredno
Belső azonosító: 489962
Rész: LOT-0019
Cím: Sklop 19: FILTRI
Leírás: Sklop 19: FILTRI
Belső azonosító: 489963
Rész: LOT-0020
Belső azonosító: 489964
Rész: LOT-0021
Cím: Sklop 21: RAZNO
Leírás: Sklop 21: RAZNO
Belső azonosító: 489968
Rész: LOT-0022
Cím: Sklop 22: DEKALCIFER
Leírás: Sklop 22: DEKALCIFER
Belső azonosító: 489969
Rész: LOT-0023
Belső azonosító: 489970
Rész: LOT-0024
Cím: Sklop 24: FORMALIN NEVTRALIZACIJA
Belső azonosító: 489973
Rész: LOT-0025
Cím: Sklop 25: KASETE ZA TKIVA urejeno
Belső azonosító: 489974
Rész: LOT-0026
Cím: Sklop 26: BASE MOLDS
Leírás: Sklop 26: BASE MOLDS
Belső azonosító: 489975
Rész: LOT-0027
Cím: Sklop 27: MAPA ZA OBJETNA STEKLA
Belső azonosító: 489976
Rész: LOT-0028
Belső azonosító: 489977
Rész: LOT-0029
Cím: Sklop 29: PIVNIK
Leírás: Sklop 29: PIVNIK
Belső azonosító: 489978
Rész: LOT-0030
Cím: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Leírás: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Belső azonosító: 489979
Rész: LOT-0031
Belső azonosító: 489985
Rész: LOT-0032
Cím: Sklop 32: STEKELCA
Leírás: Sklop 32: STEKELCA
Belső azonosító: 489986
Rész: LOT-0033
Belső azonosító: 489987
Rész: LOT-0034
Cím: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Leírás: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Belső azonosító: 489988
Rész: LOT-0035
Cím: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Leírás: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Belső azonosító: 489989
Rész: LOT-0036
Cím: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Leírás: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Belső azonosító: 489996
Rész: LOT-0037
Cím: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Leírás: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Belső azonosító: 489997
Rész: LOT-0038
Cím: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Leírás: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Belső azonosító: 489998
Rész: LOT-0039
Cím: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Leírás: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Belső azonosító: 489999
Fő osztályozás (cpv): 33790000 Laboratóriumi, egészségügyi vagy gyógyszerészeti üvegáru
Rész: LOT-0040
Cím: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Leírás: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Belső azonosító: 490002
Rész: LOT-0041
Cím: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Leírás: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Belső azonosító: 490003
Rész: LOT-0042
Cím: Sklop 42: KAPALKE
Leírás: Sklop 42: KAPALKE
Belső azonosító: 490004
Rész: LOT-0043
Belső azonosító: 490005
Rész: LOT-0044
Cím: Sklop 44: LIJAKI I.
Leírás: Sklop 44: LIJAKI I.
Belső azonosító: 490006
Rész: LOT-0045
Cím: Sklop 45: LIJAKI II.
Leírás: Sklop 45: LIJAKI II.
Belső azonosító: 490007
Rész: LOT-0046
Cím: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Leírás: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Belső azonosító: 490008
Rész: LOT-0047
Cím: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Leírás: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Belső azonosító: 490009
Rész: LOT-0048
Cím: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Leírás: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Belső azonosító: 490010
Rész: LOT-0049
Cím: Sklop 49: NASTAVKI ZA CITOSPINE II
Belső azonosító: 490011
Rész: LOT-0050
Belső azonosító: 490012
Rész: LOT-0051
Cím: Sklop 51: PALČKE
Leírás: Sklop 51: PALČKE
Belső azonosító: 490015
Rész: LOT-0052
Cím: Sklop 52: PATENE 1
Leírás: Sklop 52: PATENE 1
Belső azonosító: 490016
Rész: LOT-0053
Cím: Sklop 53: PATENE 2
Leírás: Sklop 53: PATENE 2
Belső azonosító: 490017
Rész: LOT-0054
Cím: Sklop 54: PESTILA 1
Leírás: Sklop 54: PESTILA 1
Belső azonosító: 490018
Rész: LOT-0055
Cím: Sklop 55: PESTILA 2
Leírás: Sklop 55: PESTILA 2
Belső azonosító: 490020
Rész: LOT-0056
Cím: Sklop 56: PETRIJEVKE
Leírás: Sklop 56: PETRIJEVKE
Belső azonosító: 490021
Rész: LOT-0057
Cím: Sklop 57: PINCETE, LABORATORIJSKE
Belső azonosító: 490022
Rész: LOT-0058
Cím: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Leírás: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Belső azonosító: 490023
Rész: LOT-0059
Cím: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Leírás: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Belső azonosító: 490024
Rész: LOT-0060
Cím: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Leírás: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Belső azonosító: 490025
Rész: LOT-0061
Cím: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Leírás: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Belső azonosító: 490026
Rész: LOT-0062
Cím: Sklop 62: PRŠILKE, LABORATORIJSKE
Belső azonosító: 490027
Rész: LOT-0063
Cím: Sklop 63: PUHALKE, LABORATORIJSKE
Belső azonosító: 490029
Rész: LOT-0064
Cím: Sklop 64: SPATULE
Leírás: Sklop 64: SPATULE
Belső azonosító: 490030
Rész: LOT-0065
Cím: Sklop 65: STEKLA, URNA
Leírás: Sklop 65: STEKLA, URNA
Belső azonosító: 490031
Rész: LOT-0066
Cím: Sklop 66: STEKLENICE, REAKCIJSKE
Belső azonosító: 490050
Rész: LOT-0067
Cím: Sklop 67: ŠKARJE, LABORATORIJSKE
Belső azonosító: 490051
Rész: LOT-0068
Cím: Sklop 68: TERILNICE
Leírás: Sklop 68: TERILNICE
Belső azonosító: 490052
Rész: LOT-0069
Cím: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Leírás: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Belső azonosító: 490054
Rész: LOT-0070
Cím: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Leírás: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Belső azonosító: 490055
Rész: LOT-0071
Cím: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Leírás: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Belső azonosító: 490056
Rész: LOT-0072
Cím: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Leírás: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Belső azonosító: 490057
Rész: LOT-0073
Cím: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Leírás: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Belső azonosító: 490058
Rész: LOT-0074
Cím: Sklop 74: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Belső azonosító: 490059
Rész: LOT-0075
Cím: Sklop 75: EPRUVETE 1
Leírás: Sklop 75: EPRUVETE 1
Belső azonosító: 490060
Rész: LOT-0076
Cím: Sklop 76: EPRUVETE 2
Leírás: Sklop 76: EPRUVETE 2
Belső azonosító: 490061
Rész: LOT-0077
Cím: Sklop 77: EPRUVETE 3
Leírás: Sklop 77: EPRUVETE 3
Belső azonosító: 490064
Rész: LOT-0078
Cím: Sklop 78: EPRUVETE 4
Leírás: Sklop 78: EPRUVETE 4
Belső azonosító: 490065
Rész: LOT-0079
Cím: Sklop 79: EPRUVETE 5
Leírás: Sklop 79: EPRUVETE 5
Belső azonosító: 490066
Rész: LOT-0080
Cím: Sklop 80: EPRUVETE 6
Leírás: Sklop 80: EPRUVETE 6
Belső azonosító: 490067
Rész: LOT-0081
Cím: Sklop 81: EPRUVETE 7
Leírás: Sklop 81: EPRUVETE 7
Belső azonosító: 490085
Rész: LOT-0082
Cím: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Leírás: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Belső azonosító: 490086
Rész: LOT-0083
Belső azonosító: 490087
Rész: LOT-0084
Belső azonosító: 490088
Rész: LOT-0085
Belső azonosító: 490090
Rész: LOT-0086
Belső azonosító: 490091
Rész: LOT-0087
Belső azonosító: 490092
Rész: LOT-0088
Cím: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Leírás: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Belső azonosító: 490093
Rész: LOT-0089
Cím: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Leírás: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Belső azonosító: 490096
Rész: LOT-0090
Cím: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Leírás: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Belső azonosító: 490097
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN 055/RN-26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33900000 Skrodimo ir laidojimo įranga bei reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Sklop 1: BARVILA 1
Aprašymas: Sklop 1: BARVILA 1
Vidaus identifikatorius: 489863
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Sklop 2: BARVILA 2
Aprašymas: Sklop 2: BARVILA 2
Vidaus identifikatorius: 489864
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Sklop 3: KSILEN
Aprašymas: Sklop 3: KSILEN
Vidaus identifikatorius: 489865
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Sklop 4: MOLEKULARNA
Aprašymas: Sklop 4: MOLEKULARNA
Vidaus identifikatorius: 489866
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Sklop 5: FORMALIN
Aprašymas: Sklop 5: FORMALIN
Vidaus identifikatorius: 489867
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Sklop 6: PROTITELESA 3
Aprašymas: Sklop 6: PROTITELESA 3
Vidaus identifikatorius: 489868
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Sklop 7: PROTITELESA 4
Aprašymas: Sklop 7: PROTITELESA 4
Vidaus identifikatorius: 489869
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Sklop 8: PROTITELESA 5
Aprašymas: Sklop 8: PROTITELESA 5
Vidaus identifikatorius: 489870
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Sklop 9: PROTITELESA 6
Aprašymas: Sklop 9: PROTITELESA 6
Vidaus identifikatorius: 489871
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Aprašymas: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Vidaus identifikatorius: 489872
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Sklop 11: LEICA I
Aprašymas: Sklop 11: LEICA I
Vidaus identifikatorius: 489873
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Sklop 12: LEICA II
Aprašymas: Sklop 12: LEICA II
Vidaus identifikatorius: 489874
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 489875
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: 489876
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: 489959
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: 489960
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: 489961
Pirkimo dalis: LOT-0018
Aprašymas: Sklop 18: BD ali enakovredno
Vidaus identifikatorius: 489962
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: Sklop 19: FILTRI
Aprašymas: Sklop 19: FILTRI
Vidaus identifikatorius: 489963
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: 489964
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: Sklop 21: RAZNO
Aprašymas: Sklop 21: RAZNO
Vidaus identifikatorius: 489968
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pavadinimas: Sklop 22: DEKALCIFER
Aprašymas: Sklop 22: DEKALCIFER
Vidaus identifikatorius: 489969
Pirkimo dalis: LOT-0023
Vidaus identifikatorius: 489970
Pirkimo dalis: LOT-0024
Vidaus identifikatorius: 489973
Pirkimo dalis: LOT-0025
Vidaus identifikatorius: 489974
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pavadinimas: Sklop 26: BASE MOLDS
Aprašymas: Sklop 26: BASE MOLDS
Vidaus identifikatorius: 489975
Pirkimo dalis: LOT-0027
Vidaus identifikatorius: 489976
Pirkimo dalis: LOT-0028
Vidaus identifikatorius: 489977
Pirkimo dalis: LOT-0029
Pavadinimas: Sklop 29: PIVNIK
Aprašymas: Sklop 29: PIVNIK
Vidaus identifikatorius: 489978
Pirkimo dalis: LOT-0030
Vidaus identifikatorius: 489979
Pirkimo dalis: LOT-0031
Vidaus identifikatorius: 489985
Pirkimo dalis: LOT-0032
Pavadinimas: Sklop 32: STEKELCA
Aprašymas: Sklop 32: STEKELCA
Vidaus identifikatorius: 489986
Pirkimo dalis: LOT-0033
Vidaus identifikatorius: 489987
Pirkimo dalis: LOT-0034
Aprašymas: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Vidaus identifikatorius: 489988
Pirkimo dalis: LOT-0035
Pavadinimas: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Aprašymas: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Vidaus identifikatorius: 489989
Pirkimo dalis: LOT-0036
Pavadinimas: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Aprašymas: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Vidaus identifikatorius: 489996
Pirkimo dalis: LOT-0037
Pavadinimas: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Aprašymas: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Vidaus identifikatorius: 489997
Pirkimo dalis: LOT-0038
Pavadinimas: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Aprašymas: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Vidaus identifikatorius: 489998
Pirkimo dalis: LOT-0039
Pavadinimas: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Aprašymas: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Vidaus identifikatorius: 489999
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33790000 Laboratorijų, higienos ar farmaciniai reikmenys iš stiklo
Pirkimo dalis: LOT-0040
Vidaus identifikatorius: 490002
Pirkimo dalis: LOT-0041
Vidaus identifikatorius: 490003
Pirkimo dalis: LOT-0042
Pavadinimas: Sklop 42: KAPALKE
Aprašymas: Sklop 42: KAPALKE
Vidaus identifikatorius: 490004
Pirkimo dalis: LOT-0043
Vidaus identifikatorius: 490005
Pirkimo dalis: LOT-0044
Pavadinimas: Sklop 44: LIJAKI I.
Aprašymas: Sklop 44: LIJAKI I.
Vidaus identifikatorius: 490006
Pirkimo dalis: LOT-0045
Pavadinimas: Sklop 45: LIJAKI II.
Aprašymas: Sklop 45: LIJAKI II.
Vidaus identifikatorius: 490007
Pirkimo dalis: LOT-0046
Pavadinimas: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Aprašymas: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Vidaus identifikatorius: 490008
Pirkimo dalis: LOT-0047
Pavadinimas: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Aprašymas: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Vidaus identifikatorius: 490009
Pirkimo dalis: LOT-0048
Vidaus identifikatorius: 490010
Pirkimo dalis: LOT-0049
Vidaus identifikatorius: 490011
Pirkimo dalis: LOT-0050
Vidaus identifikatorius: 490012
Pirkimo dalis: LOT-0051
Pavadinimas: Sklop 51: PALČKE
Aprašymas: Sklop 51: PALČKE
Vidaus identifikatorius: 490015
Pirkimo dalis: LOT-0052
Pavadinimas: Sklop 52: PATENE 1
Aprašymas: Sklop 52: PATENE 1
Vidaus identifikatorius: 490016
Pirkimo dalis: LOT-0053
Pavadinimas: Sklop 53: PATENE 2
Aprašymas: Sklop 53: PATENE 2
Vidaus identifikatorius: 490017
Pirkimo dalis: LOT-0054
Pavadinimas: Sklop 54: PESTILA 1
Aprašymas: Sklop 54: PESTILA 1
Vidaus identifikatorius: 490018
Pirkimo dalis: LOT-0055
Pavadinimas: Sklop 55: PESTILA 2
Aprašymas: Sklop 55: PESTILA 2
Vidaus identifikatorius: 490020
Pirkimo dalis: LOT-0056
Pavadinimas: Sklop 56: PETRIJEVKE
Aprašymas: Sklop 56: PETRIJEVKE
Vidaus identifikatorius: 490021
Pirkimo dalis: LOT-0057
Vidaus identifikatorius: 490022
Pirkimo dalis: LOT-0058
Pavadinimas: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Aprašymas: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Vidaus identifikatorius: 490023
Pirkimo dalis: LOT-0059
Aprašymas: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Vidaus identifikatorius: 490024
Pirkimo dalis: LOT-0060
Vidaus identifikatorius: 490025
Pirkimo dalis: LOT-0061
Pavadinimas: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Aprašymas: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Vidaus identifikatorius: 490026
Pirkimo dalis: LOT-0062
Vidaus identifikatorius: 490027
Pirkimo dalis: LOT-0063
Vidaus identifikatorius: 490029
Pirkimo dalis: LOT-0064
Pavadinimas: Sklop 64: SPATULE
Aprašymas: Sklop 64: SPATULE
Vidaus identifikatorius: 490030
Pirkimo dalis: LOT-0065
Pavadinimas: Sklop 65: STEKLA, URNA
Aprašymas: Sklop 65: STEKLA, URNA
Vidaus identifikatorius: 490031
Pirkimo dalis: LOT-0066
Vidaus identifikatorius: 490050
Pirkimo dalis: LOT-0067
Vidaus identifikatorius: 490051
Pirkimo dalis: LOT-0068
Pavadinimas: Sklop 68: TERILNICE
Aprašymas: Sklop 68: TERILNICE
Vidaus identifikatorius: 490052
Pirkimo dalis: LOT-0069
Pavadinimas: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Aprašymas: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Vidaus identifikatorius: 490054
Pirkimo dalis: LOT-0070
Aprašymas: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Vidaus identifikatorius: 490055
Pirkimo dalis: LOT-0071
Pavadinimas: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Aprašymas: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Vidaus identifikatorius: 490056
Pirkimo dalis: LOT-0072
Pavadinimas: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Aprašymas: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Vidaus identifikatorius: 490057
Pirkimo dalis: LOT-0073
Vidaus identifikatorius: 490058
Pirkimo dalis: LOT-0074
Vidaus identifikatorius: 490059
Pirkimo dalis: LOT-0075
Pavadinimas: Sklop 75: EPRUVETE 1
Aprašymas: Sklop 75: EPRUVETE 1
Vidaus identifikatorius: 490060
Pirkimo dalis: LOT-0076
Pavadinimas: Sklop 76: EPRUVETE 2
Aprašymas: Sklop 76: EPRUVETE 2
Vidaus identifikatorius: 490061
Pirkimo dalis: LOT-0077
Pavadinimas: Sklop 77: EPRUVETE 3
Aprašymas: Sklop 77: EPRUVETE 3
Vidaus identifikatorius: 490064
Pirkimo dalis: LOT-0078
Pavadinimas: Sklop 78: EPRUVETE 4
Aprašymas: Sklop 78: EPRUVETE 4
Vidaus identifikatorius: 490065
Pirkimo dalis: LOT-0079
Pavadinimas: Sklop 79: EPRUVETE 5
Aprašymas: Sklop 79: EPRUVETE 5
Vidaus identifikatorius: 490066
Pirkimo dalis: LOT-0080
Pavadinimas: Sklop 80: EPRUVETE 6
Aprašymas: Sklop 80: EPRUVETE 6
Vidaus identifikatorius: 490067
Pirkimo dalis: LOT-0081
Pavadinimas: Sklop 81: EPRUVETE 7
Aprašymas: Sklop 81: EPRUVETE 7
Vidaus identifikatorius: 490085
Pirkimo dalis: LOT-0082
Pavadinimas: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Aprašymas: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Vidaus identifikatorius: 490086
Pirkimo dalis: LOT-0083
Vidaus identifikatorius: 490087
Pirkimo dalis: LOT-0084
Vidaus identifikatorius: 490088
Pirkimo dalis: LOT-0085
Vidaus identifikatorius: 490090
Pirkimo dalis: LOT-0086
Vidaus identifikatorius: 490091
Pirkimo dalis: LOT-0087
Vidaus identifikatorius: 490092
Pirkimo dalis: LOT-0088
Pavadinimas: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Aprašymas: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Vidaus identifikatorius: 490093
Pirkimo dalis: LOT-0089
Vidaus identifikatorius: 490096
Pirkimo dalis: LOT-0090
Vidaus identifikatorius: 490097
Iekšējais identifikators: JN 055/RN-26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33900000 Sekcijas un morga aprīkojums un piederumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Sklop 1: BARVILA 1
Apraksts: Sklop 1: BARVILA 1
Iekšējais identifikators: 489863
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Sklop 2: BARVILA 2
Apraksts: Sklop 2: BARVILA 2
Iekšējais identifikators: 489864
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Sklop 3: KSILEN
Apraksts: Sklop 3: KSILEN
Iekšējais identifikators: 489865
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Sklop 4: MOLEKULARNA
Apraksts: Sklop 4: MOLEKULARNA
Iekšējais identifikators: 489866
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Sklop 5: FORMALIN
Apraksts: Sklop 5: FORMALIN
Iekšējais identifikators: 489867
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Sklop 6: PROTITELESA 3
Apraksts: Sklop 6: PROTITELESA 3
Iekšējais identifikators: 489868
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Sklop 7: PROTITELESA 4
Apraksts: Sklop 7: PROTITELESA 4
Iekšējais identifikators: 489869
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Sklop 8: PROTITELESA 5
Apraksts: Sklop 8: PROTITELESA 5
Iekšējais identifikators: 489870
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Sklop 9: PROTITELESA 6
Apraksts: Sklop 9: PROTITELESA 6
Iekšējais identifikators: 489871
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Apraksts: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Iekšējais identifikators: 489872
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Sklop 11: LEICA I
Apraksts: Sklop 11: LEICA I
Iekšējais identifikators: 489873
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Sklop 12: LEICA II
Apraksts: Sklop 12: LEICA II
Iekšējais identifikators: 489874
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 489875
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 489876
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 489959
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: 489960
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 489961
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Sklop 18: BD ali enakovredno
Apraksts: Sklop 18: BD ali enakovredno
Iekšējais identifikators: 489962
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Sklop 19: FILTRI
Apraksts: Sklop 19: FILTRI
Iekšējais identifikators: 489963
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: 489964
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Sklop 21: RAZNO
Apraksts: Sklop 21: RAZNO
Iekšējais identifikators: 489968
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Sklop 22: DEKALCIFER
Apraksts: Sklop 22: DEKALCIFER
Iekšējais identifikators: 489969
Daļa: LOT-0023
Iekšējais identifikators: 489970
Daļa: LOT-0024
Iekšējais identifikators: 489973
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: 489974
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: Sklop 26: BASE MOLDS
Apraksts: Sklop 26: BASE MOLDS
Iekšējais identifikators: 489975
Daļa: LOT-0027
Iekšējais identifikators: 489976
Daļa: LOT-0028
Iekšējais identifikators: 489977
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: Sklop 29: PIVNIK
Apraksts: Sklop 29: PIVNIK
Iekšējais identifikators: 489978
Daļa: LOT-0030
Apraksts: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Iekšējais identifikators: 489979
Daļa: LOT-0031
Iekšējais identifikators: 489985
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: Sklop 32: STEKELCA
Apraksts: Sklop 32: STEKELCA
Iekšējais identifikators: 489986
Daļa: LOT-0033
Iekšējais identifikators: 489987
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Apraksts: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Iekšējais identifikators: 489988
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Apraksts: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Iekšējais identifikators: 489989
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Apraksts: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Iekšējais identifikators: 489996
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Apraksts: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Iekšējais identifikators: 489997
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Apraksts: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Iekšējais identifikators: 489998
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Apraksts: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Iekšējais identifikators: 489999
Galvenā klasifikācija (cpv): 33790000 Stikla izstrādājumi laboratorijas, higiēnas vai farmācijas vajadzībām
Daļa: LOT-0040
Iekšējais identifikators: 490002
Daļa: LOT-0041
Apraksts: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Iekšējais identifikators: 490003
Daļa: LOT-0042
Nosaukums: Sklop 42: KAPALKE
Apraksts: Sklop 42: KAPALKE
Iekšējais identifikators: 490004
Daļa: LOT-0043
Iekšējais identifikators: 490005
Daļa: LOT-0044
Nosaukums: Sklop 44: LIJAKI I.
Apraksts: Sklop 44: LIJAKI I.
Iekšējais identifikators: 490006
Daļa: LOT-0045
Nosaukums: Sklop 45: LIJAKI II.
Apraksts: Sklop 45: LIJAKI II.
Iekšējais identifikators: 490007
Daļa: LOT-0046
Nosaukums: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Apraksts: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Iekšējais identifikators: 490008
Daļa: LOT-0047
Nosaukums: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Apraksts: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Iekšējais identifikators: 490009
Daļa: LOT-0048
Iekšējais identifikators: 490010
Daļa: LOT-0049
Iekšējais identifikators: 490011
Daļa: LOT-0050
Iekšējais identifikators: 490012
Daļa: LOT-0051
Nosaukums: Sklop 51: PALČKE
Apraksts: Sklop 51: PALČKE
Iekšējais identifikators: 490015
Daļa: LOT-0052
Nosaukums: Sklop 52: PATENE 1
Apraksts: Sklop 52: PATENE 1
Iekšējais identifikators: 490016
Daļa: LOT-0053
Nosaukums: Sklop 53: PATENE 2
Apraksts: Sklop 53: PATENE 2
Iekšējais identifikators: 490017
Daļa: LOT-0054
Nosaukums: Sklop 54: PESTILA 1
Apraksts: Sklop 54: PESTILA 1
Iekšējais identifikators: 490018
Daļa: LOT-0055
Nosaukums: Sklop 55: PESTILA 2
Apraksts: Sklop 55: PESTILA 2
Iekšējais identifikators: 490020
Daļa: LOT-0056
Nosaukums: Sklop 56: PETRIJEVKE
Apraksts: Sklop 56: PETRIJEVKE
Iekšējais identifikators: 490021
Daļa: LOT-0057
Iekšējais identifikators: 490022
Daļa: LOT-0058
Nosaukums: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Apraksts: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Iekšējais identifikators: 490023
Daļa: LOT-0059
Nosaukums: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Apraksts: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Iekšējais identifikators: 490024
Daļa: LOT-0060
Apraksts: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Iekšējais identifikators: 490025
Daļa: LOT-0061
Nosaukums: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Apraksts: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Iekšējais identifikators: 490026
Daļa: LOT-0062
Iekšējais identifikators: 490027
Daļa: LOT-0063
Iekšējais identifikators: 490029
Daļa: LOT-0064
Nosaukums: Sklop 64: SPATULE
Apraksts: Sklop 64: SPATULE
Iekšējais identifikators: 490030
Daļa: LOT-0065
Nosaukums: Sklop 65: STEKLA, URNA
Apraksts: Sklop 65: STEKLA, URNA
Iekšējais identifikators: 490031
Daļa: LOT-0066
Iekšējais identifikators: 490050
Daļa: LOT-0067
Iekšējais identifikators: 490051
Daļa: LOT-0068
Nosaukums: Sklop 68: TERILNICE
Apraksts: Sklop 68: TERILNICE
Iekšējais identifikators: 490052
Daļa: LOT-0069
Nosaukums: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Apraksts: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Iekšējais identifikators: 490054
Daļa: LOT-0070
Nosaukums: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Apraksts: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Iekšējais identifikators: 490055
Daļa: LOT-0071
Nosaukums: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Apraksts: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Iekšējais identifikators: 490056
Daļa: LOT-0072
Nosaukums: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Apraksts: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Iekšējais identifikators: 490057
Daļa: LOT-0073
Iekšējais identifikators: 490058
Daļa: LOT-0074
Iekšējais identifikators: 490059
Daļa: LOT-0075
Nosaukums: Sklop 75: EPRUVETE 1
Apraksts: Sklop 75: EPRUVETE 1
Iekšējais identifikators: 490060
Daļa: LOT-0076
Nosaukums: Sklop 76: EPRUVETE 2
Apraksts: Sklop 76: EPRUVETE 2
Iekšējais identifikators: 490061
Daļa: LOT-0077
Nosaukums: Sklop 77: EPRUVETE 3
Apraksts: Sklop 77: EPRUVETE 3
Iekšējais identifikators: 490064
Daļa: LOT-0078
Nosaukums: Sklop 78: EPRUVETE 4
Apraksts: Sklop 78: EPRUVETE 4
Iekšējais identifikators: 490065
Daļa: LOT-0079
Nosaukums: Sklop 79: EPRUVETE 5
Apraksts: Sklop 79: EPRUVETE 5
Iekšējais identifikators: 490066
Daļa: LOT-0080
Nosaukums: Sklop 80: EPRUVETE 6
Apraksts: Sklop 80: EPRUVETE 6
Iekšējais identifikators: 490067
Daļa: LOT-0081
Nosaukums: Sklop 81: EPRUVETE 7
Apraksts: Sklop 81: EPRUVETE 7
Iekšējais identifikators: 490085
Daļa: LOT-0082
Nosaukums: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Apraksts: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Iekšējais identifikators: 490086
Daļa: LOT-0083
Iekšējais identifikators: 490087
Daļa: LOT-0084
Iekšējais identifikators: 490088
Daļa: LOT-0085
Iekšējais identifikators: 490090
Daļa: LOT-0086
Iekšējais identifikators: 490091
Daļa: LOT-0087
Iekšējais identifikators: 490092
Daļa: LOT-0088
Nosaukums: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Apraksts: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Iekšējais identifikators: 490093
Daļa: LOT-0089
Iekšējais identifikators: 490096
Daļa: LOT-0090
Iekšējais identifikators: 490097
403190-2026 - Kompetizzjoni
Is-Slovenja – Tagħmir u provvisti postmortem u għall-kamra mortwarja – Sukcesivna dobava potrošnega materiala za patologijo
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internJN 055/RN-26
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33900000 Tagħmir u provvisti postmortem u għall-kamra mortwarja
5. Lott
LottLOT-0001
TitluSklop 1: BARVILA 1
DeskrizzjoniSklop 1: BARVILA 1
Identifikatur intern489863
LottLOT-0002
TitluSklop 2: BARVILA 2
DeskrizzjoniSklop 2: BARVILA 2
Identifikatur intern489864
LottLOT-0003
TitluSklop 3: KSILEN
DeskrizzjoniSklop 3: KSILEN
Identifikatur intern489865
LottLOT-0004
TitluSklop 4: MOLEKULARNA
DeskrizzjoniSklop 4: MOLEKULARNA
Identifikatur intern489866
LottLOT-0005
TitluSklop 5: FORMALIN
DeskrizzjoniSklop 5: FORMALIN
Identifikatur intern489867
LottLOT-0006
TitluSklop 6: PROTITELESA 3
DeskrizzjoniSklop 6: PROTITELESA 3
Identifikatur intern489868
LottLOT-0007
TitluSklop 7: PROTITELESA 4
DeskrizzjoniSklop 7: PROTITELESA 4
Identifikatur intern489869
LottLOT-0008
TitluSklop 8: PROTITELESA 5
DeskrizzjoniSklop 8: PROTITELESA 5
Identifikatur intern489870
LottLOT-0009
TitluSklop 9: PROTITELESA 6
DeskrizzjoniSklop 9: PROTITELESA 6
Identifikatur intern489871
LottLOT-0010
TitluSklop 10: ROCHE VENTANA
DeskrizzjoniSklop 10: ROCHE VENTANA
Identifikatur intern489872
LottLOT-0011
TitluSklop 11: LEICA I
DeskrizzjoniSklop 11: LEICA I
Identifikatur intern489873
LottLOT-0012
TitluSklop 12: LEICA II
DeskrizzjoniSklop 12: LEICA II
Identifikatur intern489874
LottLOT-0013
TitluSklop 13: TUŠI ZA MARKIRANJE TKIVA
Identifikatur intern489875
LottLOT-0014
Identifikatur intern489876
LottLOT-0015
Identifikatur intern489959
LottLOT-0016
Identifikatur intern489960
LottLOT-0017
Identifikatur intern489961
LottLOT-0018
TitluSklop 18: BD ali enakovredno
Identifikatur intern489962
LottLOT-0019
TitluSklop 19: FILTRI
DeskrizzjoniSklop 19: FILTRI
Identifikatur intern489963
LottLOT-0020
Identifikatur intern489964
LottLOT-0021
TitluSklop 21: RAZNO
DeskrizzjoniSklop 21: RAZNO
Identifikatur intern489968
LottLOT-0022
TitluSklop 22: DEKALCIFER
DeskrizzjoniSklop 22: DEKALCIFER
Identifikatur intern489969
LottLOT-0023
Identifikatur intern489970
LottLOT-0024
TitluSklop 24: FORMALIN NEVTRALIZACIJA
Identifikatur intern489973
LottLOT-0025
TitluSklop 25: KASETE ZA TKIVA urejeno
Identifikatur intern489974
LottLOT-0026
TitluSklop 26: BASE MOLDS
DeskrizzjoniSklop 26: BASE MOLDS
Identifikatur intern489975
LottLOT-0027
TitluSklop 27: MAPA ZA OBJETNA STEKLA
Identifikatur intern489976
LottLOT-0028
Identifikatur intern489977
LottLOT-0029
TitluSklop 29: PIVNIK
DeskrizzjoniSklop 29: PIVNIK
Identifikatur intern489978
LottLOT-0030
TitluSklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Identifikatur intern489979
LottLOT-0031
Identifikatur intern489985
LottLOT-0032
TitluSklop 32: STEKELCA
DeskrizzjoniSklop 32: STEKELCA
Identifikatur intern489986
LottLOT-0033
Identifikatur intern489987
LottLOT-0034
TitluSklop 34: FIKSATIV V SPREJU
DeskrizzjoniSklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Identifikatur intern489988
LottLOT-0035
TitluSklop 35: KEMIKALIJE 1
DeskrizzjoniSklop 35: KEMIKALIJE 1
Identifikatur intern489989
LottLOT-0036
TitluSklop 36: KEMIKALIJE 2
DeskrizzjoniSklop 36: KEMIKALIJE 2
Identifikatur intern489996
LottLOT-0037
TitluSklop 37: KEMIKALIJE 3
DeskrizzjoniSklop 37: KEMIKALIJE 3
Identifikatur intern489997
LottLOT-0038
TitluSklop 38: KEMIKALIJE 4
DeskrizzjoniSklop 38: KEMIKALIJE 4
Identifikatur intern489998
LottLOT-0039
TitluSklop 39: BUČKE, MERILNE
DeskrizzjoniSklop 39: BUČKE, MERILNE
Identifikatur intern489999
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33790000 Oġġetti tal-ħġieġ għal-laboratorju, użu iġeniku jew farmakewtiku
LottLOT-0040
TitluSklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Identifikatur intern490002
LottLOT-0041
TitluSklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Identifikatur intern490003
LottLOT-0042
TitluSklop 42: KAPALKE
DeskrizzjoniSklop 42: KAPALKE
Identifikatur intern490004
LottLOT-0043
Identifikatur intern490005
LottLOT-0044
TitluSklop 44: LIJAKI I.
DeskrizzjoniSklop 44: LIJAKI I.
Identifikatur intern490006
LottLOT-0045
TitluSklop 45: LIJAKI II.
DeskrizzjoniSklop 45: LIJAKI II.
Identifikatur intern490007
LottLOT-0046
TitluSklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
DeskrizzjoniSklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Identifikatur intern490008
LottLOT-0047
TitluSklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
DeskrizzjoniSklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Identifikatur intern490009
LottLOT-0048
TitluSklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Identifikatur intern490010
LottLOT-0049
TitluSklop 49: NASTAVKI ZA CITOSPINE II
Identifikatur intern490011
LottLOT-0050
Identifikatur intern490012
LottLOT-0051
TitluSklop 51: PALČKE
DeskrizzjoniSklop 51: PALČKE
Identifikatur intern490015
LottLOT-0052
TitluSklop 52: PATENE 1
DeskrizzjoniSklop 52: PATENE 1
Identifikatur intern490016
LottLOT-0053
TitluSklop 53: PATENE 2
DeskrizzjoniSklop 53: PATENE 2
Identifikatur intern490017
LottLOT-0054
TitluSklop 54: PESTILA 1
DeskrizzjoniSklop 54: PESTILA 1
Identifikatur intern490018
LottLOT-0055
TitluSklop 55: PESTILA 2
DeskrizzjoniSklop 55: PESTILA 2
Identifikatur intern490020
LottLOT-0056
TitluSklop 56: PETRIJEVKE
DeskrizzjoniSklop 56: PETRIJEVKE
Identifikatur intern490021
LottLOT-0057
TitluSklop 57: PINCETE, LABORATORIJSKE
Identifikatur intern490022
LottLOT-0058
TitluSklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
DeskrizzjoniSklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Identifikatur intern490023
LottLOT-0059
TitluSklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Identifikatur intern490024
LottLOT-0060
TitluSklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Identifikatur intern490025
LottLOT-0061
TitluSklop 61: POSODE ZA VATO
DeskrizzjoniSklop 61: POSODE ZA VATO
Identifikatur intern490026
LottLOT-0062
TitluSklop 62: PRŠILKE, LABORATORIJSKE
Identifikatur intern490027
LottLOT-0063
TitluSklop 63: PUHALKE, LABORATORIJSKE
Identifikatur intern490029
LottLOT-0064
TitluSklop 64: SPATULE
DeskrizzjoniSklop 64: SPATULE
Identifikatur intern490030
LottLOT-0065
TitluSklop 65: STEKLA, URNA
DeskrizzjoniSklop 65: STEKLA, URNA
Identifikatur intern490031
LottLOT-0066
TitluSklop 66: STEKLENICE, REAKCIJSKE
Identifikatur intern490050
LottLOT-0067
TitluSklop 67: ŠKARJE, LABORATORIJSKE
Identifikatur intern490051
LottLOT-0068
TitluSklop 68: TERILNICE
DeskrizzjoniSklop 68: TERILNICE
Identifikatur intern490052
LottLOT-0069
TitluSklop 69: VALJ MERILNI I
DeskrizzjoniSklop 69: VALJ MERILNI I
Identifikatur intern490054
LottLOT-0070
TitluSklop 70: VALJI, MERILNI II.
Identifikatur intern490055
LottLOT-0071
TitluSklop 71: VALJI, MEŠALNI
DeskrizzjoniSklop 71: VALJI, MEŠALNI
Identifikatur intern490056
LottLOT-0072
TitluSklop 72: VRČI, MERILNI
DeskrizzjoniSklop 72: VRČI, MERILNI
Identifikatur intern490057
LottLOT-0073
TitluSklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Identifikatur intern490058
LottLOT-0074
TitluSklop 74: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Identifikatur intern490059
LottLOT-0075
TitluSklop 75: EPRUVETE 1
DeskrizzjoniSklop 75: EPRUVETE 1
Identifikatur intern490060
LottLOT-0076
TitluSklop 76: EPRUVETE 2
DeskrizzjoniSklop 76: EPRUVETE 2
Identifikatur intern490061
LottLOT-0077
TitluSklop 77: EPRUVETE 3
DeskrizzjoniSklop 77: EPRUVETE 3
Identifikatur intern490064
LottLOT-0078
TitluSklop 78: EPRUVETE 4
DeskrizzjoniSklop 78: EPRUVETE 4
Identifikatur intern490065
LottLOT-0079
TitluSklop 79: EPRUVETE 5
DeskrizzjoniSklop 79: EPRUVETE 5
Identifikatur intern490066
LottLOT-0080
TitluSklop 80: EPRUVETE 6
DeskrizzjoniSklop 80: EPRUVETE 6
Identifikatur intern490067
LottLOT-0081
TitluSklop 81: EPRUVETE 7
DeskrizzjoniSklop 81: EPRUVETE 7
Identifikatur intern490085
LottLOT-0082
TitluSklop 82: INDIKATORJI pH
DeskrizzjoniSklop 82: INDIKATORJI pH
Identifikatur intern490086
LottLOT-0083
Identifikatur intern490087
LottLOT-0084
Identifikatur intern490088
LottLOT-0085
Identifikatur intern490090
LottLOT-0086
Identifikatur intern490091
LottLOT-0087
Identifikatur intern490092
LottLOT-0088
TitluSklop 88: PIPETE PASTEUR
DeskrizzjoniSklop 88: PIPETE PASTEUR
Identifikatur intern490093
LottLOT-0089
TitluSklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Identifikatur intern490096
LottLOT-0090
TitluSklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Identifikatur intern490097
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: JN 055/RN-26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33900000 Sprzęt i artykuły do użytku post mortem oraz w kostnicach
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Sklop 1: BARVILA 1
Opis: Sklop 1: BARVILA 1
Wewnętrzny identyfikator: 489863
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Sklop 2: BARVILA 2
Opis: Sklop 2: BARVILA 2
Wewnętrzny identyfikator: 489864
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Sklop 3: KSILEN
Opis: Sklop 3: KSILEN
Wewnętrzny identyfikator: 489865
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Sklop 4: MOLEKULARNA
Opis: Sklop 4: MOLEKULARNA
Wewnętrzny identyfikator: 489866
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Sklop 5: FORMALIN
Opis: Sklop 5: FORMALIN
Wewnętrzny identyfikator: 489867
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Sklop 6: PROTITELESA 3
Opis: Sklop 6: PROTITELESA 3
Wewnętrzny identyfikator: 489868
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Sklop 7: PROTITELESA 4
Opis: Sklop 7: PROTITELESA 4
Wewnętrzny identyfikator: 489869
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Sklop 8: PROTITELESA 5
Opis: Sklop 8: PROTITELESA 5
Wewnętrzny identyfikator: 489870
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Sklop 9: PROTITELESA 6
Opis: Sklop 9: PROTITELESA 6
Wewnętrzny identyfikator: 489871
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Opis: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Wewnętrzny identyfikator: 489872
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Sklop 11: LEICA I
Opis: Sklop 11: LEICA I
Wewnętrzny identyfikator: 489873
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Sklop 12: LEICA II
Opis: Sklop 12: LEICA II
Wewnętrzny identyfikator: 489874
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: 489875
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: 489876
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 489959
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: 489960
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: 489961
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Sklop 18: BD ali enakovredno
Opis: Sklop 18: BD ali enakovredno
Wewnętrzny identyfikator: 489962
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Sklop 19: FILTRI
Opis: Sklop 19: FILTRI
Wewnętrzny identyfikator: 489963
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: 489964
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Sklop 21: RAZNO
Opis: Sklop 21: RAZNO
Wewnętrzny identyfikator: 489968
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Sklop 22: DEKALCIFER
Opis: Sklop 22: DEKALCIFER
Wewnętrzny identyfikator: 489969
Część zamówienia: LOT-0023
Wewnętrzny identyfikator: 489970
Część zamówienia: LOT-0024
Opis: Sklop 24: FORMALIN NEVTRALIZACIJA
Wewnętrzny identyfikator: 489973
Część zamówienia: LOT-0025
Opis: Sklop 25: KASETE ZA TKIVA urejeno
Wewnętrzny identyfikator: 489974
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Sklop 26: BASE MOLDS
Opis: Sklop 26: BASE MOLDS
Wewnętrzny identyfikator: 489975
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Sklop 27: MAPA ZA OBJETNA STEKLA
Opis: Sklop 27: MAPA ZA OBJETNA STEKLA
Wewnętrzny identyfikator: 489976
Część zamówienia: LOT-0028
Wewnętrzny identyfikator: 489977
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Sklop 29: PIVNIK
Opis: Sklop 29: PIVNIK
Wewnętrzny identyfikator: 489978
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Opis: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Wewnętrzny identyfikator: 489979
Część zamówienia: LOT-0031
Wewnętrzny identyfikator: 489985
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Sklop 32: STEKELCA
Opis: Sklop 32: STEKELCA
Wewnętrzny identyfikator: 489986
Część zamówienia: LOT-0033
Wewnętrzny identyfikator: 489987
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Opis: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Wewnętrzny identyfikator: 489988
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Opis: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Wewnętrzny identyfikator: 489989
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Opis: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Wewnętrzny identyfikator: 489996
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Opis: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Wewnętrzny identyfikator: 489997
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Opis: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Wewnętrzny identyfikator: 489998
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Opis: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Wewnętrzny identyfikator: 489999
Główna klasyfikacja (cpv): 33790000 Laboratoryjne, higieniczne lub farmaceutyczne wyroby szklane
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Opis: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Wewnętrzny identyfikator: 490002
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Opis: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Wewnętrzny identyfikator: 490003
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: Sklop 42: KAPALKE
Opis: Sklop 42: KAPALKE
Wewnętrzny identyfikator: 490004
Część zamówienia: LOT-0043
Wewnętrzny identyfikator: 490005
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: Sklop 44: LIJAKI I.
Opis: Sklop 44: LIJAKI I.
Wewnętrzny identyfikator: 490006
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: Sklop 45: LIJAKI II.
Opis: Sklop 45: LIJAKI II.
Wewnętrzny identyfikator: 490007
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Opis: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Wewnętrzny identyfikator: 490008
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Opis: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Wewnętrzny identyfikator: 490009
Część zamówienia: LOT-0048
Tytuł: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Opis: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Wewnętrzny identyfikator: 490010
Część zamówienia: LOT-0049
Wewnętrzny identyfikator: 490011
Część zamówienia: LOT-0050
Wewnętrzny identyfikator: 490012
Część zamówienia: LOT-0051
Tytuł: Sklop 51: PALČKE
Opis: Sklop 51: PALČKE
Wewnętrzny identyfikator: 490015
Część zamówienia: LOT-0052
Tytuł: Sklop 52: PATENE 1
Opis: Sklop 52: PATENE 1
Wewnętrzny identyfikator: 490016
Część zamówienia: LOT-0053
Tytuł: Sklop 53: PATENE 2
Opis: Sklop 53: PATENE 2
Wewnętrzny identyfikator: 490017
Część zamówienia: LOT-0054
Tytuł: Sklop 54: PESTILA 1
Opis: Sklop 54: PESTILA 1
Wewnętrzny identyfikator: 490018
Część zamówienia: LOT-0055
Tytuł: Sklop 55: PESTILA 2
Opis: Sklop 55: PESTILA 2
Wewnętrzny identyfikator: 490020
Część zamówienia: LOT-0056
Tytuł: Sklop 56: PETRIJEVKE
Opis: Sklop 56: PETRIJEVKE
Wewnętrzny identyfikator: 490021
Część zamówienia: LOT-0057
Opis: Sklop 57: PINCETE, LABORATORIJSKE
Wewnętrzny identyfikator: 490022
Część zamówienia: LOT-0058
Tytuł: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Opis: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Wewnętrzny identyfikator: 490023
Część zamówienia: LOT-0059
Tytuł: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Opis: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Wewnętrzny identyfikator: 490024
Część zamówienia: LOT-0060
Tytuł: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Opis: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Wewnętrzny identyfikator: 490025
Część zamówienia: LOT-0061
Tytuł: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Opis: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Wewnętrzny identyfikator: 490026
Część zamówienia: LOT-0062
Opis: Sklop 62: PRŠILKE, LABORATORIJSKE
Wewnętrzny identyfikator: 490027
Część zamówienia: LOT-0063
Opis: Sklop 63: PUHALKE, LABORATORIJSKE
Wewnętrzny identyfikator: 490029
Część zamówienia: LOT-0064
Tytuł: Sklop 64: SPATULE
Opis: Sklop 64: SPATULE
Wewnętrzny identyfikator: 490030
Część zamówienia: LOT-0065
Tytuł: Sklop 65: STEKLA, URNA
Opis: Sklop 65: STEKLA, URNA
Wewnętrzny identyfikator: 490031
Część zamówienia: LOT-0066
Tytuł: Sklop 66: STEKLENICE, REAKCIJSKE
Opis: Sklop 66: STEKLENICE, REAKCIJSKE
Wewnętrzny identyfikator: 490050
Część zamówienia: LOT-0067
Tytuł: Sklop 67: ŠKARJE, LABORATORIJSKE
Opis: Sklop 67: ŠKARJE, LABORATORIJSKE
Wewnętrzny identyfikator: 490051
Część zamówienia: LOT-0068
Tytuł: Sklop 68: TERILNICE
Opis: Sklop 68: TERILNICE
Wewnętrzny identyfikator: 490052
Część zamówienia: LOT-0069
Tytuł: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Opis: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Wewnętrzny identyfikator: 490054
Część zamówienia: LOT-0070
Tytuł: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Opis: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Wewnętrzny identyfikator: 490055
Część zamówienia: LOT-0071
Tytuł: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Opis: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Wewnętrzny identyfikator: 490056
Część zamówienia: LOT-0072
Tytuł: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Opis: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Wewnętrzny identyfikator: 490057
Część zamówienia: LOT-0073
Tytuł: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Opis: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Wewnętrzny identyfikator: 490058
Część zamówienia: LOT-0074
Tytuł: Sklop 74: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Opis: Sklop 74: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Wewnętrzny identyfikator: 490059
Część zamówienia: LOT-0075
Tytuł: Sklop 75: EPRUVETE 1
Opis: Sklop 75: EPRUVETE 1
Wewnętrzny identyfikator: 490060
Część zamówienia: LOT-0076
Tytuł: Sklop 76: EPRUVETE 2
Opis: Sklop 76: EPRUVETE 2
Wewnętrzny identyfikator: 490061
Część zamówienia: LOT-0077
Tytuł: Sklop 77: EPRUVETE 3
Opis: Sklop 77: EPRUVETE 3
Wewnętrzny identyfikator: 490064
Część zamówienia: LOT-0078
Tytuł: Sklop 78: EPRUVETE 4
Opis: Sklop 78: EPRUVETE 4
Wewnętrzny identyfikator: 490065
Część zamówienia: LOT-0079
Tytuł: Sklop 79: EPRUVETE 5
Opis: Sklop 79: EPRUVETE 5
Wewnętrzny identyfikator: 490066
Część zamówienia: LOT-0080
Tytuł: Sklop 80: EPRUVETE 6
Opis: Sklop 80: EPRUVETE 6
Wewnętrzny identyfikator: 490067
Część zamówienia: LOT-0081
Tytuł: Sklop 81: EPRUVETE 7
Opis: Sklop 81: EPRUVETE 7
Wewnętrzny identyfikator: 490085
Część zamówienia: LOT-0082
Tytuł: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Opis: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Wewnętrzny identyfikator: 490086
Część zamówienia: LOT-0083
Wewnętrzny identyfikator: 490087
Część zamówienia: LOT-0084
Wewnętrzny identyfikator: 490088
Część zamówienia: LOT-0085
Wewnętrzny identyfikator: 490090
Część zamówienia: LOT-0086
Wewnętrzny identyfikator: 490091
Część zamówienia: LOT-0087
Wewnętrzny identyfikator: 490092
Część zamówienia: LOT-0088
Tytuł: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Opis: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Wewnętrzny identyfikator: 490093
Część zamówienia: LOT-0089
Tytuł: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Opis: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Wewnętrzny identyfikator: 490096
Część zamówienia: LOT-0090
Tytuł: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Opis: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Wewnętrzny identyfikator: 490097
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN 055/RN-26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33900000 Echipamente şi articole pentru autopsie şi uz mortuar
Titlu: Sklop 1: BARVILA 1
Descriere: Sklop 1: BARVILA 1
Identificator intern: 489863
Titlu: Sklop 2: BARVILA 2
Descriere: Sklop 2: BARVILA 2
Identificator intern: 489864
Titlu: Sklop 3: KSILEN
Descriere: Sklop 3: KSILEN
Identificator intern: 489865
Titlu: Sklop 4: MOLEKULARNA
Descriere: Sklop 4: MOLEKULARNA
Identificator intern: 489866
Titlu: Sklop 5: FORMALIN
Descriere: Sklop 5: FORMALIN
Identificator intern: 489867
Titlu: Sklop 6: PROTITELESA 3
Descriere: Sklop 6: PROTITELESA 3
Identificator intern: 489868
Titlu: Sklop 7: PROTITELESA 4
Descriere: Sklop 7: PROTITELESA 4
Identificator intern: 489869
Titlu: Sklop 8: PROTITELESA 5
Descriere: Sklop 8: PROTITELESA 5
Identificator intern: 489870
Titlu: Sklop 9: PROTITELESA 6
Descriere: Sklop 9: PROTITELESA 6
Identificator intern: 489871
Titlu: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Descriere: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Identificator intern: 489872
Titlu: Sklop 11: LEICA I
Descriere: Sklop 11: LEICA I
Identificator intern: 489873
Titlu: Sklop 12: LEICA II
Descriere: Sklop 12: LEICA II
Identificator intern: 489874
Identificator intern: 489875
Identificator intern: 489876
Identificator intern: 489959
Identificator intern: 489960
Identificator intern: 489961
Titlu: Sklop 18: BD ali enakovredno
Descriere: Sklop 18: BD ali enakovredno
Identificator intern: 489962
Titlu: Sklop 19: FILTRI
Descriere: Sklop 19: FILTRI
Identificator intern: 489963
Identificator intern: 489964
Titlu: Sklop 21: RAZNO
Descriere: Sklop 21: RAZNO
Identificator intern: 489968
Titlu: Sklop 22: DEKALCIFER
Descriere: Sklop 22: DEKALCIFER
Identificator intern: 489969
Identificator intern: 489970
Identificator intern: 489973
Identificator intern: 489974
Titlu: Sklop 26: BASE MOLDS
Descriere: Sklop 26: BASE MOLDS
Identificator intern: 489975
Titlu: Sklop 27: MAPA ZA OBJETNA STEKLA
Identificator intern: 489976
Identificator intern: 489977
Titlu: Sklop 29: PIVNIK
Descriere: Sklop 29: PIVNIK
Identificator intern: 489978
Titlu: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Identificator intern: 489979
Identificator intern: 489985
Titlu: Sklop 32: STEKELCA
Descriere: Sklop 32: STEKELCA
Identificator intern: 489986
Identificator intern: 489987
Titlu: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Descriere: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Identificator intern: 489988
Titlu: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Descriere: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Identificator intern: 489989
Titlu: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Descriere: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Identificator intern: 489996
Titlu: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Descriere: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Identificator intern: 489997
Titlu: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Descriere: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Identificator intern: 489998
Titlu: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Descriere: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Identificator intern: 489999
Clasificarea principală (cpv): 33790000 Sticlărie pentru laborator, pentru articole de igienă sau pentru industria farmaceutică
Titlu: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Identificator intern: 490002
Titlu: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Identificator intern: 490003
Titlu: Sklop 42: KAPALKE
Descriere: Sklop 42: KAPALKE
Identificator intern: 490004
Identificator intern: 490005
Titlu: Sklop 44: LIJAKI I.
Descriere: Sklop 44: LIJAKI I.
Identificator intern: 490006
Titlu: Sklop 45: LIJAKI II.
Descriere: Sklop 45: LIJAKI II.
Identificator intern: 490007
Titlu: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Descriere: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Identificator intern: 490008
Titlu: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Descriere: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Identificator intern: 490009
Titlu: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Identificator intern: 490010
Identificator intern: 490011
Identificator intern: 490012
Titlu: Sklop 51: PALČKE
Descriere: Sklop 51: PALČKE
Identificator intern: 490015
Titlu: Sklop 52: PATENE 1
Descriere: Sklop 52: PATENE 1
Identificator intern: 490016
Titlu: Sklop 53: PATENE 2
Descriere: Sklop 53: PATENE 2
Identificator intern: 490017
Titlu: Sklop 54: PESTILA 1
Descriere: Sklop 54: PESTILA 1
Identificator intern: 490018
Titlu: Sklop 55: PESTILA 2
Descriere: Sklop 55: PESTILA 2
Identificator intern: 490020
Titlu: Sklop 56: PETRIJEVKE
Descriere: Sklop 56: PETRIJEVKE
Identificator intern: 490021
Identificator intern: 490022
Titlu: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Descriere: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Identificator intern: 490023
Titlu: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Descriere: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Identificator intern: 490024
Titlu: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Identificator intern: 490025
Titlu: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Descriere: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Identificator intern: 490026
Identificator intern: 490027
Identificator intern: 490029
Titlu: Sklop 64: SPATULE
Descriere: Sklop 64: SPATULE
Identificator intern: 490030
Titlu: Sklop 65: STEKLA, URNA
Descriere: Sklop 65: STEKLA, URNA
Identificator intern: 490031
Titlu: Sklop 66: STEKLENICE, REAKCIJSKE
Identificator intern: 490050
Titlu: Sklop 67: ŠKARJE, LABORATORIJSKE
Identificator intern: 490051
Titlu: Sklop 68: TERILNICE
Descriere: Sklop 68: TERILNICE
Identificator intern: 490052
Titlu: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Descriere: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Identificator intern: 490054
Titlu: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Descriere: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Identificator intern: 490055
Titlu: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Descriere: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Identificator intern: 490056
Titlu: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Descriere: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Identificator intern: 490057
Titlu: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Identificator intern: 490058
Titlu: Sklop 74: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Identificator intern: 490059
Titlu: Sklop 75: EPRUVETE 1
Descriere: Sklop 75: EPRUVETE 1
Identificator intern: 490060
Titlu: Sklop 76: EPRUVETE 2
Descriere: Sklop 76: EPRUVETE 2
Identificator intern: 490061
Titlu: Sklop 77: EPRUVETE 3
Descriere: Sklop 77: EPRUVETE 3
Identificator intern: 490064
Titlu: Sklop 78: EPRUVETE 4
Descriere: Sklop 78: EPRUVETE 4
Identificator intern: 490065
Titlu: Sklop 79: EPRUVETE 5
Descriere: Sklop 79: EPRUVETE 5
Identificator intern: 490066
Titlu: Sklop 80: EPRUVETE 6
Descriere: Sklop 80: EPRUVETE 6
Identificator intern: 490067
Titlu: Sklop 81: EPRUVETE 7
Descriere: Sklop 81: EPRUVETE 7
Identificator intern: 490085
Titlu: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Descriere: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Identificator intern: 490086
Identificator intern: 490087
Identificator intern: 490088
Identificator intern: 490090
Identificator intern: 490091
Identificator intern: 490092
Titlu: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Descriere: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Identificator intern: 490093
Titlu: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Identificator intern: 490096
Titlu: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Identificator intern: 490097
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN 055/RN-26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33900000 Oprema in material za postopke post mortem
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Sklop 1: BARVILA 1
Notranji identifikator: 489863
Sklop: LOT-0002
Naslov: Sklop 2: BARVILA 2
Notranji identifikator: 489864
Sklop: LOT-0003
Naslov: Sklop 3: KSILEN
Notranji identifikator: 489865
Sklop: LOT-0004
Naslov: Sklop 4: MOLEKULARNA
Notranji identifikator: 489866
Sklop: LOT-0005
Naslov: Sklop 5: FORMALIN
Notranji identifikator: 489867
Sklop: LOT-0006
Naslov: Sklop 6: PROTITELESA 3
Notranji identifikator: 489868
Sklop: LOT-0007
Naslov: Sklop 7: PROTITELESA 4
Notranji identifikator: 489869
Sklop: LOT-0008
Naslov: Sklop 8: PROTITELESA 5
Notranji identifikator: 489870
Sklop: LOT-0009
Naslov: Sklop 9: PROTITELESA 6
Notranji identifikator: 489871
Sklop: LOT-0010
Naslov: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Notranji identifikator: 489872
Sklop: LOT-0011
Naslov: Sklop 11: LEICA I
Notranji identifikator: 489873
Sklop: LOT-0012
Naslov: Sklop 12: LEICA II
Notranji identifikator: 489874
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 489875
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 489876
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 489959
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 489960
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 489961
Sklop: LOT-0018
Naslov: Sklop 18: BD ali enakovredno
Notranji identifikator: 489962
Sklop: LOT-0019
Naslov: Sklop 19: FILTRI
Notranji identifikator: 489963
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 489964
Sklop: LOT-0021
Naslov: Sklop 21: RAZNO
Notranji identifikator: 489968
Sklop: LOT-0022
Naslov: Sklop 22: DEKALCIFER
Notranji identifikator: 489969
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: 489970
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: 489973
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: 489974
Sklop: LOT-0026
Naslov: Sklop 26: BASE MOLDS
Notranji identifikator: 489975
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: 489976
Sklop: LOT-0028
Notranji identifikator: 489977
Sklop: LOT-0029
Naslov: Sklop 29: PIVNIK
Notranji identifikator: 489978
Sklop: LOT-0030
Naslov: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Notranji identifikator: 489979
Sklop: LOT-0031
Notranji identifikator: 489985
Sklop: LOT-0032
Naslov: Sklop 32: STEKELCA
Notranji identifikator: 489986
Sklop: LOT-0033
Notranji identifikator: 489987
Sklop: LOT-0034
Naslov: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Notranji identifikator: 489988
Sklop: LOT-0035
Naslov: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Notranji identifikator: 489989
Sklop: LOT-0036
Naslov: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Notranji identifikator: 489996
Sklop: LOT-0037
Naslov: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Notranji identifikator: 489997
Sklop: LOT-0038
Naslov: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Notranji identifikator: 489998
Sklop: LOT-0039
Naslov: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Notranji identifikator: 489999
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33790000 Laboratorijski, higienski ali farmacevtski izdelki iz stekla
Sklop: LOT-0040
Naslov: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Notranji identifikator: 490002
Sklop: LOT-0041
Naslov: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Notranji identifikator: 490003
Sklop: LOT-0042
Naslov: Sklop 42: KAPALKE
Notranji identifikator: 490004
Sklop: LOT-0043
Notranji identifikator: 490005
Sklop: LOT-0044
Naslov: Sklop 44: LIJAKI I.
Notranji identifikator: 490006
Sklop: LOT-0045
Naslov: Sklop 45: LIJAKI II.
Notranji identifikator: 490007
Sklop: LOT-0046
Naslov: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Notranji identifikator: 490008
Sklop: LOT-0047
Naslov: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Notranji identifikator: 490009
Sklop: LOT-0048
Naslov: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Notranji identifikator: 490010
Sklop: LOT-0049
Notranji identifikator: 490011
Sklop: LOT-0050
Notranji identifikator: 490012
Sklop: LOT-0051
Naslov: Sklop 51: PALČKE
Notranji identifikator: 490015
Sklop: LOT-0052
Naslov: Sklop 52: PATENE 1
Notranji identifikator: 490016
Sklop: LOT-0053
Naslov: Sklop 53: PATENE 2
Notranji identifikator: 490017
Sklop: LOT-0054
Naslov: Sklop 54: PESTILA 1
Notranji identifikator: 490018
Sklop: LOT-0055
Naslov: Sklop 55: PESTILA 2
Notranji identifikator: 490020
Sklop: LOT-0056
Naslov: Sklop 56: PETRIJEVKE
Notranji identifikator: 490021
Sklop: LOT-0057
Notranji identifikator: 490022
Sklop: LOT-0058
Naslov: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Notranji identifikator: 490023
Sklop: LOT-0059
Naslov: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Notranji identifikator: 490024
Sklop: LOT-0060
Naslov: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Notranji identifikator: 490025
Sklop: LOT-0061
Naslov: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Notranji identifikator: 490026
Sklop: LOT-0062
Notranji identifikator: 490027
Sklop: LOT-0063
Notranji identifikator: 490029
Sklop: LOT-0064
Naslov: Sklop 64: SPATULE
Notranji identifikator: 490030
Sklop: LOT-0065
Naslov: Sklop 65: STEKLA, URNA
Notranji identifikator: 490031
Sklop: LOT-0066
Notranji identifikator: 490050
Sklop: LOT-0067
Notranji identifikator: 490051
Sklop: LOT-0068
Naslov: Sklop 68: TERILNICE
Notranji identifikator: 490052
Sklop: LOT-0069
Naslov: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Notranji identifikator: 490054
Sklop: LOT-0070
Naslov: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Notranji identifikator: 490055
Sklop: LOT-0071
Naslov: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Notranji identifikator: 490056
Sklop: LOT-0072
Naslov: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Notranji identifikator: 490057
Sklop: LOT-0073
Naslov: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Notranji identifikator: 490058
Sklop: LOT-0074
Notranji identifikator: 490059
Sklop: LOT-0075
Naslov: Sklop 75: EPRUVETE 1
Notranji identifikator: 490060
Sklop: LOT-0076
Naslov: Sklop 76: EPRUVETE 2
Notranji identifikator: 490061
Sklop: LOT-0077
Naslov: Sklop 77: EPRUVETE 3
Notranji identifikator: 490064
Sklop: LOT-0078
Naslov: Sklop 78: EPRUVETE 4
Notranji identifikator: 490065
Sklop: LOT-0079
Naslov: Sklop 79: EPRUVETE 5
Notranji identifikator: 490066
Sklop: LOT-0080
Naslov: Sklop 80: EPRUVETE 6
Notranji identifikator: 490067
Sklop: LOT-0081
Naslov: Sklop 81: EPRUVETE 7
Notranji identifikator: 490085
Sklop: LOT-0082
Naslov: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Notranji identifikator: 490086
Sklop: LOT-0083
Notranji identifikator: 490087
Sklop: LOT-0084
Notranji identifikator: 490088
Sklop: LOT-0085
Notranji identifikator: 490090
Sklop: LOT-0086
Notranji identifikator: 490091
Sklop: LOT-0087
Notranji identifikator: 490092
Sklop: LOT-0088
Naslov: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Notranji identifikator: 490093
Sklop: LOT-0089
Naslov: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Notranji identifikator: 490096
Sklop: LOT-0090
Naslov: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Notranji identifikator: 490097
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: JN 055/RN-26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33900000 Utrustning och tillbehör för obduktion och bårhus
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Sklop 1: BARVILA 1
Intern identifierare: 489863
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: Sklop 2: BARVILA 2
Intern identifierare: 489864
Del (anbudsområde): LOT-0003
Beskrivning: Sklop 3: KSILEN
Intern identifierare: 489865
Del (anbudsområde): LOT-0004
Beskrivning: Sklop 4: MOLEKULARNA
Intern identifierare: 489866
Del (anbudsområde): LOT-0005
Beskrivning: Sklop 5: FORMALIN
Intern identifierare: 489867
Del (anbudsområde): LOT-0006
Beskrivning: Sklop 6: PROTITELESA 3
Intern identifierare: 489868
Del (anbudsområde): LOT-0007
Beskrivning: Sklop 7: PROTITELESA 4
Intern identifierare: 489869
Del (anbudsområde): LOT-0008
Beskrivning: Sklop 8: PROTITELESA 5
Intern identifierare: 489870
Del (anbudsområde): LOT-0009
Beskrivning: Sklop 9: PROTITELESA 6
Intern identifierare: 489871
Del (anbudsområde): LOT-0010
Beskrivning: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Intern identifierare: 489872
Del (anbudsområde): LOT-0011
Beskrivning: Sklop 11: LEICA I
Intern identifierare: 489873
Del (anbudsområde): LOT-0012
Beskrivning: Sklop 12: LEICA II
Intern identifierare: 489874
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: 489875
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: 489876
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: 489959
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: 489960
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: 489961
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: 489962
Del (anbudsområde): LOT-0019
Beskrivning: Sklop 19: FILTRI
Intern identifierare: 489963
Del (anbudsområde): LOT-0020
Intern identifierare: 489964
Del (anbudsområde): LOT-0021
Beskrivning: Sklop 21: RAZNO
Intern identifierare: 489968
Del (anbudsområde): LOT-0022
Beskrivning: Sklop 22: DEKALCIFER
Intern identifierare: 489969
Del (anbudsområde): LOT-0023
Intern identifierare: 489970
Del (anbudsområde): LOT-0024
Intern identifierare: 489973
Del (anbudsområde): LOT-0025
Intern identifierare: 489974
Del (anbudsområde): LOT-0026
Beskrivning: Sklop 26: BASE MOLDS
Intern identifierare: 489975
Del (anbudsområde): LOT-0027
Intern identifierare: 489976
Del (anbudsområde): LOT-0028
Intern identifierare: 489977
Del (anbudsområde): LOT-0029
Beskrivning: Sklop 29: PIVNIK
Intern identifierare: 489978
Del (anbudsområde): LOT-0030
Intern identifierare: 489979
Del (anbudsområde): LOT-0031
Intern identifierare: 489985
Del (anbudsområde): LOT-0032
Beskrivning: Sklop 32: STEKELCA
Intern identifierare: 489986
Del (anbudsområde): LOT-0033
Intern identifierare: 489987
Del (anbudsområde): LOT-0034
Intern identifierare: 489988
Del (anbudsområde): LOT-0035
Beskrivning: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Intern identifierare: 489989
Del (anbudsområde): LOT-0036
Beskrivning: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Intern identifierare: 489996
Del (anbudsområde): LOT-0037
Beskrivning: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Intern identifierare: 489997
Del (anbudsområde): LOT-0038
Beskrivning: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Intern identifierare: 489998
Del (anbudsområde): LOT-0039
Beskrivning: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Intern identifierare: 489999
Huvudklassificering (cpv): 33790000 Laboratorieglas, hygieniskt eller farmaceutiskt glas
Del (anbudsområde): LOT-0040
Intern identifierare: 490002
Del (anbudsområde): LOT-0041
Intern identifierare: 490003
Del (anbudsområde): LOT-0042
Beskrivning: Sklop 42: KAPALKE
Intern identifierare: 490004
Del (anbudsområde): LOT-0043
Intern identifierare: 490005
Del (anbudsområde): LOT-0044
Beskrivning: Sklop 44: LIJAKI I.
Intern identifierare: 490006
Del (anbudsområde): LOT-0045
Beskrivning: Sklop 45: LIJAKI II.
Intern identifierare: 490007
Del (anbudsområde): LOT-0046
Beskrivning: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Intern identifierare: 490008
Del (anbudsområde): LOT-0047
Beskrivning: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Intern identifierare: 490009
Del (anbudsområde): LOT-0048
Intern identifierare: 490010
Del (anbudsområde): LOT-0049
Intern identifierare: 490011
Del (anbudsområde): LOT-0050
Intern identifierare: 490012
Del (anbudsområde): LOT-0051
Beskrivning: Sklop 51: PALČKE
Intern identifierare: 490015
Del (anbudsområde): LOT-0052
Beskrivning: Sklop 52: PATENE 1
Intern identifierare: 490016
Del (anbudsområde): LOT-0053
Beskrivning: Sklop 53: PATENE 2
Intern identifierare: 490017
Del (anbudsområde): LOT-0054
Beskrivning: Sklop 54: PESTILA 1
Intern identifierare: 490018
Del (anbudsområde): LOT-0055
Beskrivning: Sklop 55: PESTILA 2
Intern identifierare: 490020
Del (anbudsområde): LOT-0056
Beskrivning: Sklop 56: PETRIJEVKE
Intern identifierare: 490021
Del (anbudsområde): LOT-0057
Intern identifierare: 490022
Del (anbudsområde): LOT-0058
Beskrivning: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Intern identifierare: 490023
Del (anbudsområde): LOT-0059
Intern identifierare: 490024
Del (anbudsområde): LOT-0060
Intern identifierare: 490025
Del (anbudsområde): LOT-0061
Beskrivning: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Intern identifierare: 490026
Del (anbudsområde): LOT-0062
Intern identifierare: 490027
Del (anbudsområde): LOT-0063
Intern identifierare: 490029
Del (anbudsområde): LOT-0064
Beskrivning: Sklop 64: SPATULE
Intern identifierare: 490030
Del (anbudsområde): LOT-0065
Beskrivning: Sklop 65: STEKLA, URNA
Intern identifierare: 490031
Del (anbudsområde): LOT-0066
Intern identifierare: 490050
Del (anbudsområde): LOT-0067
Intern identifierare: 490051
Del (anbudsområde): LOT-0068
Beskrivning: Sklop 68: TERILNICE
Intern identifierare: 490052
Del (anbudsområde): LOT-0069
Beskrivning: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Intern identifierare: 490054
Del (anbudsområde): LOT-0070
Intern identifierare: 490055
Del (anbudsområde): LOT-0071
Beskrivning: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Intern identifierare: 490056
Del (anbudsområde): LOT-0072
Beskrivning: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Intern identifierare: 490057
Del (anbudsområde): LOT-0073
Intern identifierare: 490058
Del (anbudsområde): LOT-0074
Intern identifierare: 490059
Del (anbudsområde): LOT-0075
Beskrivning: Sklop 75: EPRUVETE 1
Intern identifierare: 490060
Del (anbudsområde): LOT-0076
Beskrivning: Sklop 76: EPRUVETE 2
Intern identifierare: 490061
Del (anbudsområde): LOT-0077
Beskrivning: Sklop 77: EPRUVETE 3
Intern identifierare: 490064
Del (anbudsområde): LOT-0078
Beskrivning: Sklop 78: EPRUVETE 4
Intern identifierare: 490065
Del (anbudsområde): LOT-0079
Beskrivning: Sklop 79: EPRUVETE 5
Intern identifierare: 490066
Del (anbudsområde): LOT-0080
Beskrivning: Sklop 80: EPRUVETE 6
Intern identifierare: 490067
Del (anbudsområde): LOT-0081
Beskrivning: Sklop 81: EPRUVETE 7
Intern identifierare: 490085
Del (anbudsområde): LOT-0082
Beskrivning: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Intern identifierare: 490086
Del (anbudsområde): LOT-0083
Intern identifierare: 490087
Del (anbudsområde): LOT-0084
Intern identifierare: 490088
Del (anbudsområde): LOT-0085
Intern identifierare: 490090
Del (anbudsområde): LOT-0086
Intern identifierare: 490091
Del (anbudsområde): LOT-0087
Intern identifierare: 490092
Del (anbudsområde): LOT-0088
Beskrivning: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Intern identifierare: 490093
Del (anbudsområde): LOT-0089
Intern identifierare: 490096
Del (anbudsområde): LOT-0090
Intern identifierare: 490097