See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa wyrobów jednorazowego i wielorazowego użytku dla SPWSZ w Szczecinie cz. I – 30 zadań
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów jednorazowego i wielorazowego użytku dla SPWSZ w Szczecinie cz. I - 30 zadań. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33171100 Инструменти за анестезия
Допълнителна класификация (cpv): 33186000 Екстракорпорално кръвообращение (ЕКК), 33141625 Комплекти за диагностициране, 33141642 Аксесоари за дренаж, 33171300 Епидурални китове или комплекти, 33141000 Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба, 33171000 Инструменти за анестезия и реанимация, 33141200 Катетри, 33140000 Медицински консумативи, 33169000 Хирургически инструменти, 33162000 Уреди и инструменти за операционен блок, 30199760 Етикети
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie nr 1. Zestawy do cewnikowania żył centralnych
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 1. Zadanie nr 1 składa się z 1 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 1
Варианти:
Описание на опциите: 1. W stosunku do każdego Zadania Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 2.Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentów tożsamych z opisanymi w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty, w ilościach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. 3. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo-cenowego stanowiącego część oferty. 4. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie nr 2. Zestawy i kaniule do ECMO
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 2. Zadanie nr 2 składa się z 11 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 2
Основна класификация (cpv): 33186000 Екстракорпорално кръвообращение (ЕКК)
Описание на опциите: 1 W stosunku do każdego Zadania Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 2. Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentów tożsamych z opisanymi w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty, w ilościach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. 3. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo-cenowego stanowiącego część oferty. 4. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Zadanie nr 3. Zestawy do przezskórnej biopsji wątroby
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 3. Zadanie nr 3 składa się z 4 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 3
Основна класификация (cpv): 33141625 Комплекти за диагностициране
Описание на опциите: 4.1 W stosunku do każdego Zadania Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 4.2. Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentów tożsamych z opisanymi w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty, w ilościach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. 4.3 W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo-cenowego stanowiącego część oferty. 4.4. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Zadanie nr 4. Zestawy do drenażu jamy opłucnej, zestawy do znieczuleń
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 4 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 4. Zadanie nr 4 składa się z 4 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 4
Основна класификация (cpv): 33141642 Аксесоари за дренаж
Допълнителна класификация (cpv): 33171300 Епидурални китове или комплекти, 33141000 Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Zadanie nr 5. Zestawy do przezskórnej tracheostomii
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 5 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 5. Zadanie nr 5 składa się z 2 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 5
Основна класификация (cpv): 33171000 Инструменти за анестезия и реанимация
Описание на опциите: 1 W stosunku do każdego Zadania Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 2 Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentów tożsamych z opisanymi w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty, w ilościach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. 3 W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo-cenowego stanowiącego część oferty. 4 Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Zadanie nr 6. Płyn przeciw parowaniu szkieł optyk, filtry do insuflatora, łączniki
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 6 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 6. Zadanie nr 6 składa się z 5 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 6
Основна класификация (cpv): 33141200 Катетри
Допълнителна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Zadanie nr 7. Cewniki do okluzji aorty
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 7 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 7. Zadanie nr 7 składa się z 1 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 7
Основна класификация (cpv): 33141000 Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Zadanie nr 8. Kleszczyki naczyniowe
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 8 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 8. Zadanie nr 8 składa się z 1 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 8
Основна класификация (cpv): 33169000 Хирургически инструменти
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Zadanie nr 9. Linie do ogrzewania
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 9 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 9. Zadanie nr 9 składa się z 1 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Zadanie nr 10. Zestaw wkładek cytologicznych do cytowirówki MPW 341
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 10 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 10. Zadanie nr 10 składa się z 1 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Zadanie nr 11. Piłki i pętle druciane
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 11 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 11. Zadanie nr 11 składa się z 2 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Zadanie nr 12. Jednorazowe igłowe elektrody koncentryczne
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 12 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 12. Zadanie nr 12 składa się z 1 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Zadanie nr 13. Układy oddechowe
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 13 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 13. Zadanie nr 13 składa się z 5 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 13
Допълнителна класификация (cpv): 33141000 Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Zadanie nr 14. Igły do portów
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 14 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 14. Zadanie nr 14 składa się z 2 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Zadanie nr 15. Zestawy do przygotowania i podania cytostatyków
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 15 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 15. Zadanie nr 15 składa się z 3 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Zadanie nr 16. Kombinezony ochronne sterylne
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 16 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 16. Zadanie nr 16 składa się z 1 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 16
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Zadanie nr 17. Porty naczyniowe
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 17 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 17. Zadanie nr 17 składa się z 1 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Zadanie nr 18. Zestaw do odzyskiwania krwinek czerwonych do aparatu Autolog
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 18 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 18. Zadanie nr 18 składa się z 1 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Zadanie nr 19. Zestaw do płukania pulsacyjnego
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 19 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 19. Zadanie nr 19 składa się z 1 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 19
Основна класификация (cpv): 33162000 Уреди и инструменти за операционен блок
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Zadanie nr 20. System do leczenia otyłości
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 20 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 20. Zadanie nr 20 składa się z 2 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Zadanie nr 21. Prowadnice do intubacji
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 21 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 21. Zadanie nr 21 składa się z 1 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Zadanie nr 22. Podkłady termiczne
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 22 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 22. Zadanie nr 22 składa się z 1 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 22
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Zadanie nr 23. Zestawy do nebulizacji
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 23 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 23. Zadanie nr 23 składa się z 1 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Zadanie nr 24. Szanty szyjne
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 24 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 24. Zadanie nr 24 składa się z 1 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 24
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Zadanie nr 25. Zestawy do wlewów 15 µm do pomp Alaris GW 800
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 25 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 25. Zadanie nr 25 składa się z 1 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 25
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Zadanie nr 26. Przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych do pomp perystaltycznych AP-31
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 26 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 26. Zadanie nr 26 składa się z 1 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 26
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Zadanie nr 27. Igły do znieczuleń podpajęczynówkowych
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 27 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 27. Zadanie nr 27 składa się z 2 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 27
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Zadanie nr 28. Oprzyrządowanie do aparatu Sonoca 300
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 28 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 28. Zadanie nr 28 składa się z 5 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 28
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Zadanie nr 29. Filtr wirusowo-bakteryjny do aparatu do pletyzmografii Vyntus Body
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 29 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 29. Zadanie nr 29 składa się z 1 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 29
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Zadanie nr 30. Opaski identyfikacyjne, taśmy i etykiety
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 30 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 30. Zadanie nr 30 składa się z 14 pozycji.
Вътрешен идентификатор: EP/220/135/2025 - zadanie nr 30
Основна класификация (cpv): 30199760 Етикети
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: EP/220/135/2025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33171100 Nástroje pro anestézii
Další klasifikace (cpv): 33186000 Jednotka pro mimotělní oběh, 33141625 Diagnostické sady, 33141642 Drenážní doplňky, 33171300 Epidurální soupravy, 33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití, 33171000 Nástroje pro anestézii a resuscitaci, 33141200 Katétry, 33140000 Zdravotnický spotřební materiál, 33169000 Chirurgické nástroje, 33162000 Přístroje a nástroje pro operační sály, 30199760 Štítky
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: EP/220/135/2025 - zadanie nr 1
Možnosti:
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: EP/220/135/2025 - zadanie nr 2
Hlavní klasifikace (cpv): 33186000 Jednotka pro mimotělní oběh
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: EP/220/135/2025 - zadanie nr 3
Hlavní klasifikace (cpv): 33141625 Diagnostické sady
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: EP/220/135/2025 - zadanie nr 4
Hlavní klasifikace (cpv): 33141642 Drenážní doplňky
Další klasifikace (cpv): 33171300 Epidurální soupravy, 33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: EP/220/135/2025 - zadanie nr 5
Hlavní klasifikace (cpv): 33171000 Nástroje pro anestézii a resuscitaci
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: EP/220/135/2025 - zadanie nr 6
Hlavní klasifikace (cpv): 33141200 Katétry
Další klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: EP/220/135/2025 - zadanie nr 7
Hlavní klasifikace (cpv): 33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití
Část: LOT-0008
Interní identifikátor: EP/220/135/2025 - zadanie nr 8
Hlavní klasifikace (cpv): 33169000 Chirurgické nástroje
Část: LOT-0009
Interní identifikátor: EP/220/135/2025 - zadanie nr 9
Část: LOT-0010
Část: LOT-0011
Část: LOT-0012
Část: LOT-0013
Název: Zadanie nr 13. Układy oddechowe
Další klasifikace (cpv): 33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití
Část: LOT-0014
Název: Zadanie nr 14. Igły do portów
Část: LOT-0015
Část: LOT-0016
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Část: LOT-0017
Název: Zadanie nr 17. Porty naczyniowe
Část: LOT-0018
Část: LOT-0019
Hlavní klasifikace (cpv): 33162000 Přístroje a nástroje pro operační sály
Část: LOT-0020
Část: LOT-0021
Část: LOT-0022
Část: LOT-0023
Část: LOT-0024
Název: Zadanie nr 24. Szanty szyjne
Část: LOT-0025
Část: LOT-0026
Část: LOT-0027
Část: LOT-0028
Část: LOT-0029
Část: LOT-0030
Hlavní klasifikace (cpv): 30199760 Štítky
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: EP/220/135/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33186000 Herz-Lungenmaschine, 33141625 Diagnoseausrüstung, 33141642 Dränzubehör, 33171300 Epiduralset, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33141200 Katheter, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 30199760 Etiketten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Los: LOT-0002
Haupteinstufung (cpv): 33186000 Herz-Lungenmaschine
Los: LOT-0003
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
Los: LOT-0004
Haupteinstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171300 Epiduralset, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0005
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0006
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0007
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0008
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13. Układy oddechowe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14. Igły do portów
Los: LOT-0015
Los: LOT-0016
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17. Porty naczyniowe
Los: LOT-0018
Los: LOT-0019
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0020
Los: LOT-0021
Los: LOT-0022
Los: LOT-0023
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24. Szanty szyjne
Los: LOT-0025
Los: LOT-0026
Los: LOT-0027
Los: LOT-0028
Los: LOT-0029
Los: LOT-0030
Haupteinstufung (cpv): 30199760 Etiketten
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33171100 Όργανα αναισθησίας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33186000 Μονάδα εξωσωματικής κυκλοφορίας, 33141625 Εξοπλισμοί διάγνωσης, 33141642 Εξαρτήματα παροχέτευσης, 33171300 Σετ ή συσκευασίες επισκληριδίου αναισθησίας, 33141000 Μη χημικά ιατρικά αναλώσιμα υλικά μιας χρήσεως και αιματολογικά αναλώσιμα υλικά, 33171000 Διατάξεις αναισθησίας και ανάνηψης, 33141200 Καθετήρες, 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα, 33169000 Χειρουργικά όργανα, 33162000 Συσκευές και όργανα χειρουργείου, 30199760 Ετικέτες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33186000 Μονάδα εξωσωματικής κυκλοφορίας
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141625 Εξοπλισμοί διάγνωσης
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 4
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141642 Εξαρτήματα παροχέτευσης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33171300 Σετ ή συσκευασίες επισκληριδίου αναισθησίας, 33141000 Μη χημικά ιατρικά αναλώσιμα υλικά μιας χρήσεως και αιματολογικά αναλώσιμα υλικά
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 5
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33171000 Διατάξεις αναισθησίας και ανάνηψης
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 6
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141200 Καθετήρες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 7
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141000 Μη χημικά ιατρικά αναλώσιμα υλικά μιας χρήσεως και αιματολογικά αναλώσιμα υλικά
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 8
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33169000 Χειρουργικά όργανα
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 9
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 10
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 11
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Zadanie nr 13. Układy oddechowe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 13
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33141000 Μη χημικά ιατρικά αναλώσιμα υλικά μιας χρήσεως και αιματολογικά αναλώσιμα υλικά
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Zadanie nr 14. Igły do portów
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 14
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 15
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 16
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Zadanie nr 17. Porty naczyniowe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 17
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 18
Παρτίδα: LOT-0019
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 19
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33162000 Συσκευές και όργανα χειρουργείου
Παρτίδα: LOT-0020
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 20
Παρτίδα: LOT-0021
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 21
Παρτίδα: LOT-0022
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 22
Παρτίδα: LOT-0023
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 23
Παρτίδα: LOT-0024
Τίτλος: Zadanie nr 24. Szanty szyjne
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 24
Παρτίδα: LOT-0025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 25
Παρτίδα: LOT-0026
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 26
Παρτίδα: LOT-0027
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 27
Παρτίδα: LOT-0028
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 28
Παρτίδα: LOT-0029
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 29
Παρτίδα: LOT-0030
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/135/2025 - zadanie nr 30
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30199760 Ετικέτες
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EP/220/135/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33171100 Instruments for anaesthesia
Additional classification (cpv): 33186000 Extracorporeal circulatory unit, 33141625 Diagnostic kits, 33141642 Drain accessories, 33171300 Epidural kits or packs, 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33171000 Instruments for anaesthesia and resuscitation, 33141200 Catheters, 33140000 Medical consumables, 33169000 Surgical instruments, 33162000 Operating theatre devices and instruments, 30199760 Labels
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Lot: LOT-0002
Main classification (cpv): 33186000 Extracorporeal circulatory unit
Lot: LOT-0003
Main classification (cpv): 33141625 Diagnostic kits
Lot: LOT-0004
Main classification (cpv): 33141642 Drain accessories
Additional classification (cpv): 33171300 Epidural kits or packs, 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Lot: LOT-0005
Main classification (cpv): 33171000 Instruments for anaesthesia and resuscitation
Lot: LOT-0006
Main classification (cpv): 33141200 Catheters
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0007
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Lot: LOT-0008
Main classification (cpv): 33169000 Surgical instruments
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 13. Układy oddechowe
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie nr 14. Igły do portów
Lot: LOT-0015
Lot: LOT-0016
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie nr 17. Porty naczyniowe
Lot: LOT-0018
Lot: LOT-0019
Main classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments
Lot: LOT-0020
Lot: LOT-0021
Lot: LOT-0022
Lot: LOT-0023
Lot: LOT-0024
Title: Zadanie nr 24. Szanty szyjne
Lot: LOT-0025
Lot: LOT-0026
Lot: LOT-0027
Lot: LOT-0028
Lot: LOT-0029
Lot: LOT-0030
Main classification (cpv): 30199760 Labels
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: EP/220/135/2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33171100 Instrumentos para anestesia
Clasificación adicional (cpv): 33186000 Unidad de circulación extracorpórea, 33141625 Kits para diagnóstico, 33141642 Accesorios para drenes, 33171300 Bolsas o kits para inyección epidural, 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos, 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación, 33141200 Catéteres, 33140000 Material médico fungible, 33169000 Instrumentos quirúrgicos, 33162000 Instrumentos y aparatos de quirófano, 30199760 Etiquetas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Lote: LOT-0002
Clasificación principal (cpv): 33186000 Unidad de circulación extracorpórea
Lote: LOT-0003
Clasificación principal (cpv): 33141625 Kits para diagnóstico
Lote: LOT-0004
Clasificación principal (cpv): 33141642 Accesorios para drenes
Clasificación adicional (cpv): 33171300 Bolsas o kits para inyección epidural, 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
Lote: LOT-0005
Clasificación principal (cpv): 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación
Lote: LOT-0006
Clasificación principal (cpv): 33141200 Catéteres
Clasificación adicional (cpv): 33140000 Material médico fungible
Lote: LOT-0007
Clasificación principal (cpv): 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
Lote: LOT-0008
Clasificación principal (cpv): 33169000 Instrumentos quirúrgicos
Lote: LOT-0009
Lote: LOT-0010
Lote: LOT-0011
Lote: LOT-0012
Lote: LOT-0013
Título: Zadanie nr 13. Układy oddechowe
Clasificación adicional (cpv): 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
Lote: LOT-0014
Título: Zadanie nr 14. Igły do portów
Lote: LOT-0015
Lote: LOT-0016
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
Lote: LOT-0017
Título: Zadanie nr 17. Porty naczyniowe
Lote: LOT-0018
Lote: LOT-0019
Clasificación principal (cpv): 33162000 Instrumentos y aparatos de quirófano
Lote: LOT-0020
Lote: LOT-0021
Lote: LOT-0022
Lote: LOT-0023
Lote: LOT-0024
Título: Zadanie nr 24. Szanty szyjne
Lote: LOT-0025
Lote: LOT-0026
Lote: LOT-0027
Lote: LOT-0028
Lote: LOT-0029
Lote: LOT-0030
Clasificación principal (cpv): 30199760 Etiquetas
403233-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusEP/220/135/2025
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33171100 Narkoosiinstrumendid
Täiendav liigitus (cpv): 33186000 Südame-kopsuaparaadid, 33141625 Diagnostikakomplektid, 33141642 Dreenitarvikud, 33171300 Epiduraalsed komplektid või paketid, 33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad, 33171000 Narkoosi ja taaselustuse instrumendid, 33141200 Kateetrid, 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad, 33169000 Operatsiooniinstrumendid, 33162000 Operatsioonisaali seadmed ja instrumendid, 30199760 Etiketid/sildid
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 1
Täiendavad hankevõimalused
OsaLOT-0002
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 2
Peamine liigitus (cpv): 33186000 Südame-kopsuaparaadid
OsaLOT-0003
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 3
Peamine liigitus (cpv): 33141625 Diagnostikakomplektid
OsaLOT-0004
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 4
Peamine liigitus (cpv): 33141642 Dreenitarvikud
Täiendav liigitus (cpv): 33171300 Epiduraalsed komplektid või paketid, 33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad
OsaLOT-0005
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 5
Peamine liigitus (cpv): 33171000 Narkoosi ja taaselustuse instrumendid
OsaLOT-0006
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 6
Peamine liigitus (cpv): 33141200 Kateetrid
Täiendav liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
OsaLOT-0007
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 7
Peamine liigitus (cpv): 33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad
OsaLOT-0008
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 8
Peamine liigitus (cpv): 33169000 Operatsiooniinstrumendid
OsaLOT-0009
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 9
OsaLOT-0010
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 10
OsaLOT-0011
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 11
OsaLOT-0012
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 12
OsaLOT-0013
PealkiriZadanie nr 13. Układy oddechowe
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 13
Täiendav liigitus (cpv): 33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad
OsaLOT-0014
PealkiriZadanie nr 14. Igły do portów
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 14
OsaLOT-0015
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 15
OsaLOT-0016
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 16
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
OsaLOT-0017
PealkiriZadanie nr 17. Porty naczyniowe
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 17
OsaLOT-0018
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 18
OsaLOT-0019
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 19
Peamine liigitus (cpv): 33162000 Operatsioonisaali seadmed ja instrumendid
OsaLOT-0020
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 20
OsaLOT-0021
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 21
OsaLOT-0022
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 22
OsaLOT-0023
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 23
OsaLOT-0024
PealkiriZadanie nr 24. Szanty szyjne
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 24
OsaLOT-0025
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 25
OsaLOT-0026
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 26
OsaLOT-0027
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 27
OsaLOT-0028
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 28
OsaLOT-0029
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 29
OsaLOT-0030
Sisemine tunnusEP/220/135/2025 - zadanie nr 30
Peamine liigitus (cpv): 30199760 Etiketid/sildid
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: EP/220/135/2025
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33171100 Anestesiainstrumentit
Lisäluokitus (cpv): 33186000 Sydän-keuhkokone, 33141625 Diagnostiikkasarjat, 33141642 Dreenitarvikkeet, 33171300 Epiduraalitarvikesarjat tai -pakkaukset, 33141000 Muut kuin kemialliset lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet ja hematologiset tarvikkeet, 33171000 Anestesia- ja elvytyslaitteet, 33141200 Katetrit, 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet, 33169000 Kirurgiset instrumentit, 33162000 Leikkaussalilaitteet ja instrumentit, 30199760 Nimilaput
Osa: LOT-0001
Optiot:
Osa: LOT-0002
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33186000 Sydän-keuhkokone
Osa: LOT-0003
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141625 Diagnostiikkasarjat
Osa: LOT-0004
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141642 Dreenitarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 33171300 Epiduraalitarvikesarjat tai -pakkaukset, 33141000 Muut kuin kemialliset lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet ja hematologiset tarvikkeet
Osa: LOT-0005
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33171000 Anestesia- ja elvytyslaitteet
Osa: LOT-0006
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141200 Katetrit
Lisäluokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Osa: LOT-0007
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141000 Muut kuin kemialliset lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet ja hematologiset tarvikkeet
Osa: LOT-0008
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33169000 Kirurgiset instrumentit
Osa: LOT-0009
Osa: LOT-0010
Osa: LOT-0011
Osa: LOT-0012
Osa: LOT-0013
Lisäluokitus (cpv): 33141000 Muut kuin kemialliset lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet ja hematologiset tarvikkeet
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 14. Igły do portów
Osa: LOT-0015
Osa: LOT-0016
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Osa: LOT-0017
Osa: LOT-0018
Osa: LOT-0019
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33162000 Leikkaussalilaitteet ja instrumentit
Osa: LOT-0020
Osa: LOT-0021
Osa: LOT-0022
Osa: LOT-0023
Osa: LOT-0024
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 24. Szanty szyjne
Osa: LOT-0025
Osa: LOT-0026
Osa: LOT-0027
Osa: LOT-0028
Osa: LOT-0029
Osa: LOT-0030
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30199760 Nimilaput
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: EP/220/135/2025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: EP/220/135/2025 - zadanie nr 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: EP/220/135/2025 - zadanie nr 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: EP/220/135/2025 - zadanie nr 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: EP/220/135/2025 - zadanie nr 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: EP/220/135/2025 - zadanie nr 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: EP/220/135/2025 - zadanie nr 6
Príomhaicmiú (cpv): 33141200 Catheters
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: EP/220/135/2025 - zadanie nr 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: EP/220/135/2025 - zadanie nr 8
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: EP/220/135/2025 - zadanie nr 9
Luchtóg: LOT-0010
Luchtóg: LOT-0011
Luchtóg: LOT-0012
Luchtóg: LOT-0013
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: Zadanie nr 14. Igły do portów
Luchtóg: LOT-0015
Luchtóg: LOT-0016
Luchtóg: LOT-0017
Luchtóg: LOT-0018
Luchtóg: LOT-0019
Luchtóg: LOT-0020
Luchtóg: LOT-0021
Luchtóg: LOT-0022
Luchtóg: LOT-0023
Luchtóg: LOT-0024
Teideal: Zadanie nr 24. Szanty szyjne
Luchtóg: LOT-0025
Luchtóg: LOT-0026
Luchtóg: LOT-0027
Luchtóg: LOT-0028
Luchtóg: LOT-0029
Luchtóg: LOT-0030
Príomhaicmiú (cpv): 30199760 Labels
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33171100 Instrumenti za anesteziju
Dodatna klasifikacija (cpv): 33186000 Umjetno srce i pluća (jedinica za ekstrakorporalnu cirkulaciju), 33141625 Dijagnostička oprema, 33141642 Pribor za drenažu, 33171300 Epiduralni kompleti ili paketi, 33141000 Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal, 33171000 Instrumenti za anesteziju i reanimaciju, 33141200 Kateteri, 33140000 Medicinski potrošni materijal, 33169000 Kirurški instrumenti, 33162000 Uređaji i instrumenti za operacijske sale, 30199760 Etikete
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 1
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 2
Glavna klasifikacija (cpv): 33186000 Umjetno srce i pluća (jedinica za ekstrakorporalnu cirkulaciju)
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 3
Glavna klasifikacija (cpv): 33141625 Dijagnostička oprema
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 4
Glavna klasifikacija (cpv): 33141642 Pribor za drenažu
Dodatna klasifikacija (cpv): 33171300 Epiduralni kompleti ili paketi, 33141000 Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 5
Glavna klasifikacija (cpv): 33171000 Instrumenti za anesteziju i reanimaciju
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 6
Glavna klasifikacija (cpv): 33141200 Kateteri
Dodatna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 7
Glavna klasifikacija (cpv): 33141000 Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 8
Glavna klasifikacija (cpv): 33169000 Kirurški instrumenti
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 9
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 10
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 11
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 12
Grupa: LOT-0013
Naslov: Zadanie nr 13. Układy oddechowe
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 13
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141000 Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal
Grupa: LOT-0014
Naslov: Zadanie nr 14. Igły do portów
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 14
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 15
Grupa: LOT-0016
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 16
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
Grupa: LOT-0017
Naslov: Zadanie nr 17. Porty naczyniowe
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 17
Grupa: LOT-0018
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 18
Grupa: LOT-0019
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 19
Glavna klasifikacija (cpv): 33162000 Uređaji i instrumenti za operacijske sale
Grupa: LOT-0020
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 20
Grupa: LOT-0021
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 21
Grupa: LOT-0022
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 22
Grupa: LOT-0023
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 23
Grupa: LOT-0024
Naslov: Zadanie nr 24. Szanty szyjne
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 24
Grupa: LOT-0025
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 25
Grupa: LOT-0026
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 26
Grupa: LOT-0027
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 27
Grupa: LOT-0028
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 28
Grupa: LOT-0029
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 29
Grupa: LOT-0030
Interna identifikacijska oznaka: EP/220/135/2025 - zadanie nr 30
Glavna klasifikacija (cpv): 30199760 Etikete
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: EP/220/135/2025
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33171100 Anesztéziai műszerek
További osztályozás (cpv): 33186000 Testen kívüli keringtető egység, 33141625 Diagnosztikai készletek, 33141642 Váladékelvezető cső tartozékai, 33171300 Epidurális készletek és csomagok, 33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök, 33171000 Anesztéziai és újraélesztési műszerek, 33141200 Katéterek, 33140000 Orvosi fogyóeszközök, 33169000 Sebészeti műszerek, 33162000 Műtőtermi készülékek és műszerek, 30199760 Címke
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
Rész: LOT-0002
Fő osztályozás (cpv): 33186000 Testen kívüli keringtető egység
Rész: LOT-0003
Fő osztályozás (cpv): 33141625 Diagnosztikai készletek
Rész: LOT-0004
Fő osztályozás (cpv): 33141642 Váladékelvezető cső tartozékai
További osztályozás (cpv): 33171300 Epidurális készletek és csomagok, 33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök
Rész: LOT-0005
Fő osztályozás (cpv): 33171000 Anesztéziai és újraélesztési műszerek
Rész: LOT-0006
Fő osztályozás (cpv): 33141200 Katéterek
További osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
Rész: LOT-0007
Fő osztályozás (cpv): 33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök
Rész: LOT-0008
Fő osztályozás (cpv): 33169000 Sebészeti műszerek
Rész: LOT-0009
Cím: Zadanie nr 9. Linie do ogrzewania
Rész: LOT-0010
Rész: LOT-0011
Rész: LOT-0012
Rész: LOT-0013
Cím: Zadanie nr 13. Układy oddechowe
További osztályozás (cpv): 33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök
Rész: LOT-0014
Cím: Zadanie nr 14. Igły do portów
Rész: LOT-0015
Rész: LOT-0016
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
Rész: LOT-0017
Cím: Zadanie nr 17. Porty naczyniowe
Rész: LOT-0018
Rész: LOT-0019
Fő osztályozás (cpv): 33162000 Műtőtermi készülékek és műszerek
Rész: LOT-0020
Rész: LOT-0021
Rész: LOT-0022
Cím: Zadanie nr 22. Podkłady termiczne
Rész: LOT-0023
Rész: LOT-0024
Cím: Zadanie nr 24. Szanty szyjne
Rész: LOT-0025
Rész: LOT-0026
Rész: LOT-0027
Rész: LOT-0028
Rész: LOT-0029
Rész: LOT-0030
Fő osztályozás (cpv): 30199760 Címke
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33171100 Anestezijos instrumentai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33186000 Dirbtinė kraujotaka, 33141625 Diagnostikos rinkiniai, 33141642 Drenų priedai, 33171300 Epiduriniai rinkiniai, 33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos, 33171000 Anestezijos ir reanimacijos instrumentai, 33141200 Kateteriai, 33140000 Medicinos reikmenys, 33169000 Chirurginiai instrumentai, 33162000 Operacinės įrenginiai ir instrumentai, 30199760 Etiketės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 1
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33186000 Dirbtinė kraujotaka
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 3
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141625 Diagnostikos rinkiniai
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 4
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141642 Drenų priedai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33171300 Epiduriniai rinkiniai, 33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 5
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33171000 Anestezijos ir reanimacijos instrumentai
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 6
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141200 Kateteriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 7
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 8
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33169000 Chirurginiai instrumentai
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 13
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 16
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 19
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33162000 Operacinės įrenginiai ir instrumentai
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 25
Pirkimo dalis: LOT-0026
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 27
Pirkimo dalis: LOT-0028
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 28
Pirkimo dalis: LOT-0029
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 29
Pirkimo dalis: LOT-0030
Vidaus identifikatorius: EP/220/135/2025 - zadanie nr 30
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30199760 Etiketės
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33171100 Anestēzijas instrumenti
Papildu klasifikācija (cpv): 33186000 Mākslīgās asinsrites iekārta, 33141625 Diagnostikas komplekti, 33141642 Drenāžas piederumi, 33171300 Epidurālās anestēzijas komplekti vai iepakojumi, 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli, 33171000 Anestēzijas un reanimācijas instrumenti, 33141200 Katetri, 33140000 Medicīnas palīgmateriāli, 33169000 Ķirurģiskie instrumenti, 33162000 Operāciju zāles ierīces un instrumenti, 30199760 Etiķetes
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 1
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 2
Galvenā klasifikācija (cpv): 33186000 Mākslīgās asinsrites iekārta
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 3
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141625 Diagnostikas komplekti
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 4
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141642 Drenāžas piederumi
Papildu klasifikācija (cpv): 33171300 Epidurālās anestēzijas komplekti vai iepakojumi, 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 5
Galvenā klasifikācija (cpv): 33171000 Anestēzijas un reanimācijas instrumenti
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 6
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141200 Katetri
Papildu klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 7
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 8
Galvenā klasifikācija (cpv): 33169000 Ķirurģiskie instrumenti
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 9
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 10
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 11
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 12
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 13
Papildu klasifikācija (cpv): 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 14
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 15
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 16
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 17
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 18
Daļa: LOT-0019
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 19
Galvenā klasifikācija (cpv): 33162000 Operāciju zāles ierīces un instrumenti
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 20
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 21
Daļa: LOT-0022
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 22
Daļa: LOT-0023
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: Zadanie nr 24. Szanty szyjne
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 24
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 25
Daļa: LOT-0026
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 26
Daļa: LOT-0027
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 27
Daļa: LOT-0028
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 28
Daļa: LOT-0029
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 29
Daļa: LOT-0030
Iekšējais identifikators: EP/220/135/2025 - zadanie nr 30
Galvenā klasifikācija (cpv): 30199760 Etiķetes
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: EP/220/135/2025
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33171100 Strumenti għall-anastesija
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33186000 Unità ċirkolatorja extrakorporali, 33141625 Settijiet tad-dianjożi, 33141642 Aċċessorji tat-tisfija, 33171300 Kitts jew pakketti epidurali, 33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali, 33171000 Strumenti għall-anastesija u risuxxitazzjoni, 33141200 Kateraturi, 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi, 33169000 Strumenti kirurġiċi, 33162000 Apparti u strumenti tat-teatru ta' l-operazzjoni, 30199760 Tikketti
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33186000 Unità ċirkolatorja extrakorporali
Lott: LOT-0003
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141625 Settijiet tad-dianjożi
Lott: LOT-0004
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141642 Aċċessorji tat-tisfija
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33171300 Kitts jew pakketti epidurali, 33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali
Lott: LOT-0005
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33171000 Strumenti għall-anastesija u risuxxitazzjoni
Lott: LOT-0006
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141200 Kateraturi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
Lott: LOT-0007
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali
Lott: LOT-0008
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33169000 Strumenti kirurġiċi
Lott: LOT-0009
Lott: LOT-0010
Lott: LOT-0011
Lott: LOT-0012
Lott: LOT-0013
Titlu: Zadanie nr 13. Układy oddechowe
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali
Lott: LOT-0014
Titlu: Zadanie nr 14. Igły do portów
Lott: LOT-0015
Lott: LOT-0016
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
Lott: LOT-0017
Titlu: Zadanie nr 17. Porty naczyniowe
Lott: LOT-0018
Lott: LOT-0019
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33162000 Apparti u strumenti tat-teatru ta' l-operazzjoni
Lott: LOT-0020
Lott: LOT-0021
Lott: LOT-0022
Lott: LOT-0023
Lott: LOT-0024
Titlu: Zadanie nr 24. Szanty szyjne
Lott: LOT-0025
Lott: LOT-0026
Lott: LOT-0027
Lott: LOT-0028
Lott: LOT-0029
Lott: LOT-0030
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30199760 Tikketti
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33171100 Instrumenten voor anesthesie
Aanvullende classificatie (cpv): 33186000 Hart-longmachine, 33141625 Diagnosesets, 33141642 Drainagetoebehoren, 33171300 Kits of pakketten voor epidurale ingreep, 33141000 Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie, 33171000 Instrumentarium voor anesthesie en reanimatie, 33141200 Katheters, 33140000 Medische verbruiksartikelen, 33169000 Chirurgische instrumenten, 33162000 Apparatuur en instrumentarium voor OK, 30199760 Labels
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 33186000 Hart-longmachine
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141625 Diagnosesets
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 4
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141642 Drainagetoebehoren
Aanvullende classificatie (cpv): 33171300 Kits of pakketten voor epidurale ingreep, 33141000 Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 5
Belangrijkste classificatie (cpv): 33171000 Instrumentarium voor anesthesie en reanimatie
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 6
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141200 Katheters
Aanvullende classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 7
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141000 Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 8
Belangrijkste classificatie (cpv): 33169000 Chirurgische instrumenten
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 13
Aanvullende classificatie (cpv): 33141000 Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 16
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 19
Belangrijkste classificatie (cpv): 33162000 Apparatuur en instrumentarium voor OK
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 25
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 27
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 28
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 29
Perceel: LOT-0030
Interne identificatiecode: EP/220/135/2025 - zadanie nr 30
Belangrijkste classificatie (cpv): 30199760 Labels
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33171100 Przyrządy do anestezji
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33186000 Pozaustrojowe układy krążeniowe, 33141625 Zestawy diagnostyczne, 33141642 Akcesoria do drenażu, 33171300 Zestawy do znieczuleń miejscowych, 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne, 33171000 Przyrządy do anestezji i resuscytacji, 33141200 Cewniki, 33140000 Materiały medyczne, 33169000 Przyrządy chirurgiczne, 33162000 Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych, 30199760 Etykiety
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Główna klasyfikacja (cpv): 33186000 Pozaustrojowe układy krążeniowe
Część zamówienia: LOT-0003
Główna klasyfikacja (cpv): 33141625 Zestawy diagnostyczne
Część zamówienia: LOT-0004
Główna klasyfikacja (cpv): 33141642 Akcesoria do drenażu
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33171300 Zestawy do znieczuleń miejscowych, 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Część zamówienia: LOT-0005
Główna klasyfikacja (cpv): 33171000 Przyrządy do anestezji i resuscytacji
Część zamówienia: LOT-0006
Główna klasyfikacja (cpv): 33141200 Cewniki
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Część zamówienia: LOT-0007
Główna klasyfikacja (cpv): 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Część zamówienia: LOT-0008
Główna klasyfikacja (cpv): 33169000 Przyrządy chirurgiczne
Część zamówienia: LOT-0009
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Zadanie nr 13. Układy oddechowe
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 13
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Zadanie nr 14. Igły do portów
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 16
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Zadanie nr 17. Porty naczyniowe
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 17
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 18
Część zamówienia: LOT-0019
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 19
Główna klasyfikacja (cpv): 33162000 Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 20
Część zamówienia: LOT-0021
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 21
Część zamówienia: LOT-0022
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 22
Część zamówienia: LOT-0023
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Zadanie nr 24. Szanty szyjne
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 24
Część zamówienia: LOT-0025
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 25
Część zamówienia: LOT-0026
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 26
Część zamówienia: LOT-0027
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 27
Część zamówienia: LOT-0028
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 28
Część zamówienia: LOT-0029
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 29
Część zamówienia: LOT-0030
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/135/2025 - zadanie nr 30
Główna klasyfikacja (cpv): 30199760 Etykiety
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação adicional (cpv): 33186000 Unidade de circulação extracorporal, 33141625 Kits de diagnóstico, 33141642 Acessórios para drenos, 33171300 Conjuntos ou pacotes epidurais, 33141000 Material médico não químico descartável e produtos hematológicos, 33171000 Material para anestesia e reanimação, 33141200 Cateteres, 33140000 Material médico de consumo, 33169000 Material cirúrgico, 33162000 Aparelhos e instrumentos para blocos operatórios, 30199760 Etiquetas
Opções:
Classificação principal (cpv): 33186000 Unidade de circulação extracorporal
Classificação principal (cpv): 33141625 Kits de diagnóstico
Classificação principal (cpv): 33141642 Acessórios para drenos
Classificação adicional (cpv): 33171300 Conjuntos ou pacotes epidurais, 33141000 Material médico não químico descartável e produtos hematológicos
Classificação principal (cpv): 33171000 Material para anestesia e reanimação
Classificação principal (cpv): 33141200 Cateteres
Classificação adicional (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Classificação principal (cpv): 33141000 Material médico não químico descartável e produtos hematológicos
Classificação principal (cpv): 33169000 Material cirúrgico
Classificação adicional (cpv): 33141000 Material médico não químico descartável e produtos hematológicos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Classificação principal (cpv): 33162000 Aparelhos e instrumentos para blocos operatórios
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: EP/220/135/2025
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33171100 Nástroje na anestéziu
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33186000 Jednotky pre mimotelový obeh, 33141625 Diagnostické súpravy, 33141642 Príslušenstvo k drénom, 33171300 Epidurálne súpravy alebo balíčky, 33141000 Jednorazový nechemický lekársky spotrebný materiál a hematologický spotrebný materiál, 33171000 Nástroje na anestéziu a resuscitáciu, 33141200 Katétre, 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál, 33169000 Chirurgické nástroje, 33162000 Prístroje a nástroje operačnej sály, 30199760 Etikety
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Hlavná klasifikácia (cpv): 33186000 Jednotky pre mimotelový obeh
Časť: LOT-0003
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141625 Diagnostické súpravy
Časť: LOT-0004
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141642 Príslušenstvo k drénom
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33171300 Epidurálne súpravy alebo balíčky, 33141000 Jednorazový nechemický lekársky spotrebný materiál a hematologický spotrebný materiál
Časť: LOT-0005
Hlavná klasifikácia (cpv): 33171000 Nástroje na anestéziu a resuscitáciu
Časť: LOT-0006
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141200 Katétre
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Časť: LOT-0007
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141000 Jednorazový nechemický lekársky spotrebný materiál a hematologický spotrebný materiál
Časť: LOT-0008
Časť: LOT-0009
Časť: LOT-0010
Časť: LOT-0011
Časť: LOT-0012
Časť: LOT-0013
Názov: Zadanie nr 13. Układy oddechowe
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33141000 Jednorazový nechemický lekársky spotrebný materiál a hematologický spotrebný materiál
Časť: LOT-0014
Názov: Zadanie nr 14. Igły do portów
Časť: LOT-0015
Časť: LOT-0016
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Časť: LOT-0017
Názov: Zadanie nr 17. Porty naczyniowe
Časť: LOT-0018
Časť: LOT-0019
Hlavná klasifikácia (cpv): 33162000 Prístroje a nástroje operačnej sály
Časť: LOT-0020
Časť: LOT-0021
Časť: LOT-0022
Časť: LOT-0023
Časť: LOT-0024
Názov: Zadanie nr 24. Szanty szyjne
Časť: LOT-0025
Časť: LOT-0026
Časť: LOT-0027
Časť: LOT-0028
Časť: LOT-0029
Časť: LOT-0030
Hlavná klasifikácia (cpv): 30199760 Etikety
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: EP/220/135/2025
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33171100 Instrumenti za anestezijo
Dodatna klasifikacija (cpv): 33186000 Umetno srce in pljuča, 33141625 Kompleti za diagnosticiranje, 33141642 Pribor za drenažo, 33171300 Epiduralni kompleti ali paketi, 33141000 Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago, 33171000 Instrumenti za anestezijo in reanimacijo, 33141200 Katetri, 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo, 33169000 Kirurški instrumenti, 33162000 Naprave in instrumenti za operacijske dvorane, 30199760 Etikete
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33186000 Umetno srce in pljuča
Sklop: LOT-0003
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141625 Kompleti za diagnosticiranje
Sklop: LOT-0004
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141642 Pribor za drenažo
Dodatna klasifikacija (cpv): 33171300 Epiduralni kompleti ali paketi, 33141000 Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago
Sklop: LOT-0005
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33171000 Instrumenti za anestezijo in reanimacijo
Sklop: LOT-0006
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141200 Katetri
Dodatna klasifikacija (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Sklop: LOT-0007
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141000 Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago
Sklop: LOT-0008
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33169000 Kirurški instrumenti
Sklop: LOT-0009
Sklop: LOT-0010
Sklop: LOT-0011
Sklop: LOT-0012
Sklop: LOT-0013
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141000 Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago
Sklop: LOT-0014
Sklop: LOT-0015
Sklop: LOT-0016
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Sklop: LOT-0017
Sklop: LOT-0018
Sklop: LOT-0019
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33162000 Naprave in instrumenti za operacijske dvorane
Sklop: LOT-0020
Sklop: LOT-0021
Sklop: LOT-0022
Sklop: LOT-0023
Sklop: LOT-0024
Sklop: LOT-0025
Sklop: LOT-0026
Sklop: LOT-0027
Sklop: LOT-0028
Sklop: LOT-0029
Sklop: LOT-0030
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30199760 Etikete
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: EP/220/135/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33171100 Anestesiinstrument
Ytterligare klassificering (cpv): 33186000 Utrustning för extrakorporeal cirkulation, 33141625 Diagnoskits, 33141642 Tillbehör till drän, 33171300 Epiduralset, 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar, 33171000 Instrument för anestesi och återupplivning, 33141200 Katetrar, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33169000 Kirurgiska instrument, 33162000 Apparatur och instrument för operationssalar, 30199760 Etiketter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Huvudklassificering (cpv): 33186000 Utrustning för extrakorporeal cirkulation
Del (anbudsområde): LOT-0003
Huvudklassificering (cpv): 33141625 Diagnoskits
Del (anbudsområde): LOT-0004
Huvudklassificering (cpv): 33141642 Tillbehör till drän
Ytterligare klassificering (cpv): 33171300 Epiduralset, 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar
Del (anbudsområde): LOT-0005
Huvudklassificering (cpv): 33171000 Instrument för anestesi och återupplivning
Del (anbudsområde): LOT-0006
Huvudklassificering (cpv): 33141200 Katetrar
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Del (anbudsområde): LOT-0007
Huvudklassificering (cpv): 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar
Del (anbudsområde): LOT-0008
Huvudklassificering (cpv): 33169000 Kirurgiska instrument
Del (anbudsområde): LOT-0009
Del (anbudsområde): LOT-0010
Del (anbudsområde): LOT-0011
Del (anbudsområde): LOT-0012
Del (anbudsområde): LOT-0013
Ytterligare klassificering (cpv): 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar
Del (anbudsområde): LOT-0014
Del (anbudsområde): LOT-0015
Del (anbudsområde): LOT-0016
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Del (anbudsområde): LOT-0017
Del (anbudsområde): LOT-0018
Del (anbudsområde): LOT-0019
Huvudklassificering (cpv): 33162000 Apparatur och instrument för operationssalar
Del (anbudsområde): LOT-0020
Del (anbudsområde): LOT-0021
Del (anbudsområde): LOT-0022
Del (anbudsområde): LOT-0023
Del (anbudsområde): LOT-0024
Del (anbudsområde): LOT-0025
Del (anbudsområde): LOT-0026
Del (anbudsområde): LOT-0027
Del (anbudsområde): LOT-0028
Del (anbudsområde): LOT-0029
Del (anbudsområde): LOT-0030
Huvudklassificering (cpv): 30199760 Etiketter