2. Процедура
Процедура
Заглавие: Limpieza de edificios municipales (licitación 2026)
Описание: Limpieza de edificios municipales (licitación 2026)
Вътрешен идентификатор: 2350/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90910000 Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства
Допълнителна класификация (cpv): 90919000 Услуги, свързани с почистването на канцеларии, училищно и канцеларско оборудване, 90920000 Услуги по хигиенизиране на съоръжения
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Lote 1
Описание: Lote 1: Casco urbano-centro oeste
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Lote 2
Описание: Lote 2: Gran Alacant
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Lote 3
Описание: Lote 3: Polígono Industrial y otros
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Lote 4
Описание: Lote 4: Casco urbano-centro este
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Lote 5
Описание: Lote 5: Gran Playa-Playa Lisa
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Lote 6
Описание: Lote 6: Edificios e instalaciones zona centro
Вътрешен идентификатор: 6
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 2350/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90910000 Úklidové služby
Další klasifikace (cpv): 90919000 Úklid kanceláří, škol a čištění kancelářských strojů, 90920000 Zařízení související s hygienickými službami
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Lote 1
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: Lote 2
Popis: Lote 2: Gran Alacant
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Název: Lote 3
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Název: Lote 4
Popis: Lote 4: Casco urbano-centro este
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Název: Lote 5
Popis: Lote 5: Gran Playa-Playa Lisa
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0006
Název: Lote 6
Interní identifikátor: 6
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2350/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90919000 Office, school and office equipment cleaning services, 90920000 Facility related sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Lote 1
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Lote 2
Description: Lote 2: Gran Alacant
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Lote 3
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Lote 4
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Lote 5
Description: Lote 5: Gran Playa-Playa Lisa
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Lote 6
Internal identifier: 6
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90910000 Puhastusteenused
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Alicante / Alacant (ES521)
Riik: Hispaania
Maksumus
Eeldatav maksumus käibemaksuta: 966 572,04 EUR
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 2350/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90910000 Siivous- ja puhdistuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 90919000 Toimistojen, koulujen ja toimistolaitteiden puhdistuspalvelut, 90920000 Julkisten rakennusten sanitointipalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Lote 1
Sisäinen tunniste: 1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Lote 2
Kuvaus: Lote 2: Gran Alacant
Sisäinen tunniste: 2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Lote 3
Sisäinen tunniste: 3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Lote 4
Sisäinen tunniste: 4
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Lote 5
Kuvaus: Lote 5: Gran Playa-Playa Lisa
Sisäinen tunniste: 5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Lote 6
Sisäinen tunniste: 6
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 2350/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Lote 1
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Lote 2
Cur síos: Lote 2: Gran Alacant
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Lote 3
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Lote 4
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Lote 5
Cur síos: Lote 5: Gran Playa-Playa Lisa
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Lote 6
Aitheantóir inmheánach: 6
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 2350/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90910000 Takarítási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 90919000 Irodák, iskolák és irodai berendezések tisztításával kapcsolatos szolgáltatások, 90920000 Üzemekkel kapcsolatos higiéniai szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Lote 1
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: Lote 2
Leírás: Lote 2: Gran Alacant
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Cím: Lote 3
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Cím: Lote 4
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Cím: Lote 5
Leírás: Lote 5: Gran Playa-Playa Lisa
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Cím: Lote 6
Belső azonosító: 6
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 2350/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90910000 Servizi di pulizia
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90919000 Servizi di pulizia di uffici, scuole e apparecchiature per ufficio, 90920000 Servizi di disinfestazione di impianti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Lote 1
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Lote 2
Descrizione: Lote 2: Gran Alacant
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Lote 3
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Lote 4
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Lote 5
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Lote 6
Identificativo interno: 6
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 2350/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90910000 Valymo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90919000 Biurų, mokyklų ir biuro įrangos valymo paslaugos, 90920000 Su įrenginiais susijusios sanitarinės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Lote 1
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Lote 2
Aprašymas: Lote 2: Gran Alacant
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Lote 3
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Lote 4
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Lote 5
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Lote 6
Vidaus identifikatorius: 6
Iekšējais identifikators: 2350/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90919000 Biroju, skolu un biroja iekārtu tīrīšanas pakalpojumi, 90920000 Ar telpām saistīti sanitārijas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Lote 1
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Lote 2
Apraksts: Lote 2: Gran Alacant
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Lote 3
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Lote 4
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Lote 5
Apraksts: Lote 5: Gran Playa-Playa Lisa
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Lote 6
Iekšējais identifikators: 6
Interne identificatiecode: 2350/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90919000 Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur, 90920000 Afvalverwerkingsdiensten in verband met voorzieningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Lote 1
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Lote 2
Beschrijving: Lote 2: Gran Alacant
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Lote 3
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Lote 4
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Lote 5
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Lote 6
Interne identificatiecode: 6
Wewnętrzny identyfikator: 2350/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90919000 Usługi sprzątania biur i szkół oraz czyszczenia urządzeń biurowych, 90920000 Usługi w zakresie odkażania urządzeń
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Lote 1
Opis: Lote 1: Casco urbano-centro oeste
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Lote 2
Opis: Lote 2: Gran Alacant
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Lote 3
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Lote 4
Opis: Lote 4: Casco urbano-centro este
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Lote 5
Opis: Lote 5: Gran Playa-Playa Lisa
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Lote 6
Wewnętrzny identyfikator: 6
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 2350/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90910000 Serviços de limpeza
Classificação adicional (cpv): 90919000 Serviços de limpeza de escritórios, de escolas e de equipamento de escritório, 90920000 Serviços de saneamento de instalações
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Lote 1
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Lote 2
Descrição: Lote 2: Gran Alacant
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Lote 3
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Lote 4
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: Lote 5
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: Lote 6
Identificador interno: 6
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2350/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90910000 Servicii de curăţenie
Clasificare suplimentară (cpv): 90919000 Servicii de curăţare a birourilor, a şcolilor şi a echipamentului de birou, 90920000 Servicii de igienizare a instalaţiilor
Titlu: Lote 1
Identificator intern: 1
Titlu: Lote 2
Descriere: Lote 2: Gran Alacant
Identificator intern: 2
Titlu: Lote 3
Identificator intern: 3
Titlu: Lote 4
Identificator intern: 4
Titlu: Lote 5
Identificator intern: 5
Titlu: Lote 6
Identificator intern: 6
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 2350/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90910000 Upratovacie služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90919000 Služby na upratovanie kancelárií, škôl a čistenie kancelárskeho vybavenia, 90920000 Sanitárne služby v zariadeniach
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Lote 1
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: Lote 2
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Názov: Lote 3
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Názov: Lote 4
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Názov: Lote 5
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Názov: Lote 6
Interný identifikátor: 6
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2350/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning, 90920000 Sanering av anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: Lote 2: Gran Alacant
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6