Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 31213300 Кутии за кабелно разпределение
Подновяване
Максимален брой подновявания: 0
Обща информация
Запазено участие:
Участието не е запазено.
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31213300 Kabelová rozvodná skříň
Obnovení
Maximální počet obnovení: 0
Obecné informace
Vyhrazená účast:
Účast není vyhrazena.
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 31213300 Kabelfordelingsskab
Fornyelse
Højeste antal fornyelser: 0
Generelle oplysninger
Reserveret deltagelse:
Deltagelse uden forbehold.
403272-2026 - Wettbewerb
Polen – Kabelverteilschrank – Dostawa szaf/złączy kablowych i szaf/złączy kablowo-pomiarowych nn w celach inwestycyjnych eksploatacyjno-awaryjnych dla potrzeb ENEA Operator sp. z o.o. w latach 2026–2028 - podział na 6 zadań
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa szaf/złączy kablowych i szaf/złączy kablowo-pomiarowych nn w celach inwestycyjnych eksploatacyjno-awaryjnych dla potrzeb ENEA Operator sp. z o.o. w latach 2026–2028 - podział na 6 zadań
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa szaf/złączy kablowych i szaf/złączy kablowo-pomiarowych nn w celach inwestycyjnych eksploatacyjno-awaryjnych dla potrzeb ENEA Operator sp. z o.o. w latach 2026–2028: Zadanie 1 - Dostawa złączy kablowych ZK-1x-1P Zadanie 2 - Dostawa złączy kablowych ZK-1x-1P Zadanie 3 - Dostawa złączy kablowych ZK-2x-2P Zadanie 4 - Dostawa złączy kablowych ZK-2x-2P Zadanie 5 - Dostawy szaf kablowych, szaf kablowo-pomiarowych, rozłączników listwowych oraz złączy Zadanie 6 - Dostawy szaf kablowych, szaf kablowo-pomiarowych, rozłączników listwowych oraz złączy Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ zamieszczonej na stronie internetowej: https://epzgk.enea.pl/.
Interne KennungP/1200/21137981/00002673/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31213300 Kabelverteilschrank
5. Los
LosLOT-0000
TitelDostawa szaf/złączy kablowych i szaf/złączy kablowo-pomiarowych nn w celach inwestycyjnych eksploatacyjno-awaryjnych dla potrzeb ENEA Operator sp. z o.o. w latach 2026–2028 - Zadanie 1 – Dostawa złączy kablowych ZK-1x-1P
BeschreibungDostawa szaf/złączy kablowych i szaf/złączy kablowo-pomiarowych nn w celach inwestycyjnych eksploatacyjno-awaryjnych dla potrzeb ENEA Operator sp. z o.o. w latach 2026–2028 - Zadanie 1 – Dostawa złączy kablowych ZK-1x-1P. Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ, zamieszczonej na stronie internetowej: https://epzgk.enea.pl
Interne KennungP/1200/21137981/00002673/2026 - Zadanie 1 – Dostawa złączy kablowych ZK-1x-1P
LosLOT-0001
TitelDostawa szaf/złączy kablowych i szaf/złączy kablowo-pomiarowych nn w celach inwestycyjnych eksploatacyjno-awaryjnych dla potrzeb ENEA Operator sp. z o.o. w latach 2026–2028 - Zadanie 2 – Dostawa złączy kablowych ZK-1x-1P
BeschreibungDostawa szaf/złączy kablowych i szaf/złączy kablowo-pomiarowych nn w celach inwestycyjnych eksploatacyjno-awaryjnych dla potrzeb ENEA Operator sp. z o.o. w latach 2026–2028 - Zadanie 2 – Dostawa złączy kablowych ZK-1x-1P. Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ, zamieszczonej na stronie internetowej: https://epzgk.enea.pl
Interne KennungP/1200/21137981/00002673/2026 - Zadanie 2 – Dostawa złączy kablowych ZK-1x-1P
LosLOT-0002
TitelDostawa szaf/złączy kablowych i szaf/złączy kablowo-pomiarowych nn w celach inwestycyjnych eksploatacyjno-awaryjnych dla potrzeb ENEA Operator sp. z o.o. w latach 2026–2028 - Zadanie 3 – Dostawa złączy kablowych ZK-2x-2P
BeschreibungDostawa szaf/złączy kablowych i szaf/złączy kablowo-pomiarowych nn w celach inwestycyjnych eksploatacyjno-awaryjnych dla potrzeb ENEA Operator sp. z o.o. w latach 2026–2028 - Zadanie 3 – Dostawa złączy kablowych ZK-2x-2P. Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ, zamieszczonej na stronie internetowej: https://epzgk.enea.pl
Interne KennungP/1200/21137981/00002673/2026 - Zadanie 3
LosLOT-0003
TitelDostawa szaf/złączy kablowych i szaf/złączy kablowo-pomiarowych nn w celach inwestycyjnych eksploatacyjno-awaryjnych dla potrzeb ENEA Operator sp. z o.o. w latach 2026–2028 - Zadanie 4 – Dostawa złączy kablowych ZK-2x-2P
BeschreibungDostawa szaf/złączy kablowych i szaf/złączy kablowo-pomiarowych nn w celach inwestycyjnych eksploatacyjno-awaryjnych dla potrzeb ENEA Operator sp. z o.o. w latach 2026–2028 - Zadanie 4 – Dostawa złączy kablowych ZK-2x-2P. Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ, zamieszczonej na stronie internetowej: https://epzgk.enea.pl
Interne KennungP/1200/21137981/00002673/2026 - zadanie 4
LosLOT-0004
TitelDostawa szaf/złączy kablowych i szaf/złączy kablowo-pomiarowych nn w celach inwestycyjnych eksploatacyjno-awaryjnych dla potrzeb ENEA Operator sp. z o.o. w latach 2026–2028 - Zadanie 5 – Dostawy szaf kablowych, szaf kablowo-pomiarowych, rozłączników listwowych oraz złączy
BeschreibungDostawa szaf/złączy kablowych i szaf/złączy kablowo-pomiarowych nn w celach inwestycyjnych eksploatacyjno-awaryjnych dla potrzeb ENEA Operator sp. z o.o. w latach 2026–2028 - Zadanie 5 – Dostawy szaf kablowych, szaf kablowo-pomiarowych, rozłączników listwowych oraz złączy. Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ, zamieszczonej na stronie internetowej: https://epzgk.enea.pl
Interne KennungP/1200/21137981/00002673/2026 - zadanie 5
LosLOT-0005
TitelDostawa szaf/złączy kablowych i szaf/złączy kablowo-pomiarowych nn w celach inwestycyjnych eksploatacyjno-awaryjnych dla potrzeb ENEA Operator sp. z o.o. w latach 2026–2028 - Zadanie 6 – Dostawy szaf kablowych, szaf kablowo-pomiarowych, rozłączników listwowych oraz złączy
BeschreibungDostawa szaf/złączy kablowych i szaf/złączy kablowo-pomiarowych nn w celach inwestycyjnych eksploatacyjno-awaryjnych dla potrzeb ENEA Operator sp. z o.o. w latach 2026–2028 - Zadanie 6 – Dostawy szaf kablowych, szaf kablowo-pomiarowych, rozłączników listwowych oraz złączy. Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ, zamieszczonej na stronie internetowej: https://epzgk.enea.pl
Interne KennungP/1200/21137981/00002673/2026 - Zadanie 6
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31213300 Θάλαμος κατανομής καλωδίων
Γενικές πληροφορίες
Κατ’ αποκλειστικότητα συμμετοχή:
Δεν παραχωρείται συμμετοχή.
Έργο δημόσιων συμβάσεων που δεν χρηματοδοτείται από τα ταμεία της ΕΕ
Η δημόσια σύμβαση καλύπτεται από τη συμφωνία για τις δημόσιες συμβάσεις (ΣΔΣ): ναι
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31213300 Cable distribution cabinet
General information
Reserved participation:
Participation is not reserved.
Procurement Project not financed with EU Funds.
The procurement is covered by the Government Procurement Agreement (GPA): yes
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 31213300 Caja de distribución por cable
Renovación
Número máximo de renovaciones: 0
Información general
Participación reservada:
La participación no está reservada.
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 31213300 Kaablijaotuskapid
Uuendamine
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 0
Üldine teave
Reserveeritud osalemine:
Osalemine ei ole reserveeritud.
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 31213300 Boîtiers de distribution par câble
Reconduction
Nombre maximum de reconductions: 0
Informations générales
Participation réservée:
La participation n’est pas réservée.
403272-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachP/1200/21137981/00002673/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 31213300 Cable distribution cabinet
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
LuchtógLOT-0001
LuchtógLOT-0002
LuchtógLOT-0003
LuchtógLOT-0004
LuchtógLOT-0005
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 31213300 Razdjelni ormarić za kabele
Obnova
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Opće informacije
Rezervirano sudjelovanje:
Sudjelovanje nije rezervirano.
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 31213300 Kábelelosztó szekrények
Megújítás
A megújítások maximális száma: 0
Általános információk
Fenntartott részvétel:
A részvétel lehetősége mindenki előtt nyitott.
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 31213300 Armadi di distribuzione via cavo
Informazioni generali
Partecipazione riservata:
La partecipazione non è riservata.
Progetto di appalto non finanziato con fondi UE
L'appalto è soggetto all'accordo sugli appalti pubblici (AAP): sì
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31213300 Skirstomoji kabelių dėžutė
Atnaujinimas
Daugiausiai atnaujinimų: 0
Bendra informacija
Rezervuota dalyvavimo teisė:
Dalyvavimas nerezervuotas.
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 31213300 Armarji tal-cables tad-distribuzzjoni
Tiġdid
Numru massimu ta’ tiġdid: 0
Informazzjoni ġenerali
Parteċipazzjoni riżervata:
Il-parteċipazzjoni mhijiex riżervata.
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 31213300 Caixa de distribuição por cabo
Informações gerais
Participação reservada:
A participação não está reservada.
Projeto de contratação pública não financiado por fundos da UE
O concurso é abrangido pelo Acordo sobre Contratos Públicos (ACP): sim
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 31213300 Cutii de distribuţie prin cablu
Reînnoire
Numărul maxim de reînnoiri: 0
Informații generale
Participare rezervată:
Participarea nu este rezervată.
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 31213300 Káblové rozvodné skrine
Obnovenie
Maximálny počet obnovení: 0
Všeobecné informácie
Vyhradená účasť:
Účasť nie je vyhradená.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31213300 Kabeldistributionsskåp
Förlängning
Högst antal förlängningar: 0
Allmänna upplysningar
Reserverad upphandling:
Deltagande är inte reserverat.