See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: DOSTAWA LEKÓW – PROGRAMY LEKOWE
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków – Programy lekowe zgodnie z SWZ. PAKIET 1 PRORAM LEKOWY - LECZENIE CHORYCH NA DEPRESJĘ LEKOOPORNĄ PAKIET 2 PRORAM LEKOWY - LECZENIE SPASTYCZNOŚCI KOŃCZYNY GÓRNEJ I/LUB DOLNEJ PO UDARZE MÓZGU Z UŻYCIEM TOKSYNY BOTULINOWEJ TYPU A PAKIET 3 - PROGRAMY LEKOWE 1 PAKIET 4 - PROGRAMY LEKOWE 2 PAKIET 5 - PROGRAMY LEKOWE 3 PAKIET 6 - PROGRAMY LEKOWE 4 PAKIET 7 - PROGRAMY LEKOWE 5 PAKIET 8 PROGRAM LEKOWY MIGRENA PAKIET 9 PROGRAM LEKOWY MIGRENA -PRZECIWCIAŁA-2 PAKIET 10 PROGRAMY LEKOWE – SIATKÓWKA 2 PAKIET 11 PROGRAMY LEKOWE – SIATKÓWKA 3 PAKIET 12 PROGRAMY LEKOWE – SIATKÓWKA 4 PAKIET 13 PROGRAMY LEKOWE -nAMD, DME
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: PAKIET 1 PRORAM LEKOWY - LECZENIE CHORYCH NA DEPRESJĘ LEKOOPORNĄ
Описание: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.1 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: PAKIET 2 PRORAM LEKOWY - LECZENIE SPASTYCZNOŚCI KOŃCZYNY GÓRNEJ I/LUB DOLNEJ PO UDARZE MÓZGU Z UŻYCIEM TOKSYNY BOTULINOWEJ TYPU A
Описание: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.2 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: PAKIET 3 - PROGRAMY LEKOWE 1
Описание: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.3 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: PAKIET 4 - PROGRAMY LEKOWE 2
Описание: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.4 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: PAKIET 5 - PROGRAMY LEKOWE 3
Описание: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.5 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: PAKIET 6 - PROGRAMY LEKOWE 4
Описание: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.6 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: PAKIET 7 - PROGRAMY LEKOWE 5
Описание: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.7 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: PAKIET 8 PROGRAM LEKOWY MIGRENA
Описание: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.8 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: PAKIET 9 PROGRAM LEKOWY MIGRENA -PRZECIWCIAŁA-2
Описание: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.9 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: PAKIET 10 PROGRAMY LEKOWE – SIATKÓWKA 2
Описание: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.10 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: PAKIET 11 PROGRAMY LEKOWE – SIATKÓWKA 3
Описание: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.11 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: PAKIET 12 PROGRAMY LEKOWE – SIATKÓWKA 4
Описание: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.12 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: PAKIET 13 PROGRAMY LEKOWE -nAMD, DME
Описание: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.13 do SWZ
2. Procedure
Procedure
Titel: DOSTAWA LEKÓW – PROGRAMY LEKOWE
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 - PROGRAMY LEKOWE 1
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - PROGRAMY LEKOWE 2
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 - PROGRAMY LEKOWE 3
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 - PROGRAMY LEKOWE 4
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 - PROGRAMY LEKOWE 5
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 PROGRAM LEKOWY MIGRENA
Delkontrakt: LOT-0009
Delkontrakt: LOT-0010
Delkontrakt: LOT-0011
Delkontrakt: LOT-0012
Delkontrakt: LOT-0013
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: DOSTAWA LEKÓW – PROGRAMY LEKOWE
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: PAKIET 3 - PROGRAMY LEKOWE 1
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: PAKIET 4 - PROGRAMY LEKOWE 2
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: PAKIET 5 - PROGRAMY LEKOWE 3
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: PAKIET 6 - PROGRAMY LEKOWE 4
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: PAKIET 7 - PROGRAMY LEKOWE 5
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: PAKIET 8 PROGRAM LEKOWY MIGRENA
Παρτίδα: LOT-0009
Παρτίδα: LOT-0010
Παρτίδα: LOT-0011
Παρτίδα: LOT-0012
Παρτίδα: LOT-0013
Title: DOSTAWA LEKÓW – PROGRAMY LEKOWE
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Title: PAKIET 3 - PROGRAMY LEKOWE 1
Lot: LOT-0004
Title: PAKIET 4 - PROGRAMY LEKOWE 2
Lot: LOT-0005
Title: PAKIET 5 - PROGRAMY LEKOWE 3
Lot: LOT-0006
Title: PAKIET 6 - PROGRAMY LEKOWE 4
Lot: LOT-0007
Title: PAKIET 7 - PROGRAMY LEKOWE 5
Lot: LOT-0008
Title: PAKIET 8 PROGRAM LEKOWY MIGRENA
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Lot: LOT-0013
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: DOSTAWA LEKÓW – PROGRAMY LEKOWE
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Título: PAKIET 3 - PROGRAMY LEKOWE 1
Lote: LOT-0004
Título: PAKIET 4 - PROGRAMY LEKOWE 2
Lote: LOT-0005
Título: PAKIET 5 - PROGRAMY LEKOWE 3
Lote: LOT-0006
Título: PAKIET 6 - PROGRAMY LEKOWE 4
Lote: LOT-0007
Título: PAKIET 7 - PROGRAMY LEKOWE 5
Lote: LOT-0008
Título: PAKIET 8 PROGRAM LEKOWY MIGRENA
Lote: LOT-0009
Lote: LOT-0010
Lote: LOT-0011
Lote: LOT-0012
Lote: LOT-0013
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: PAKIET 3 - PROGRAMY LEKOWE 1
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: PAKIET 4 - PROGRAMY LEKOWE 2
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: PAKIET 5 - PROGRAMY LEKOWE 3
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: PAKIET 6 - PROGRAMY LEKOWE 4
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: PAKIET 7 - PROGRAMY LEKOWE 5
Osa: LOT-0008
Osa: LOT-0009
Osa: LOT-0010
Osa: LOT-0011
Osa: LOT-0012
Osa: LOT-0013
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: PAKIET 3 - PROGRAMY LEKOWE 1
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: PAKIET 4 - PROGRAMY LEKOWE 2
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: PAKIET 5 - PROGRAMY LEKOWE 3
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: PAKIET 6 - PROGRAMY LEKOWE 4
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: PAKIET 7 - PROGRAMY LEKOWE 5
Luchtóg: LOT-0008
Luchtóg: LOT-0009
Luchtóg: LOT-0010
Luchtóg: LOT-0011
Luchtóg: LOT-0012
Luchtóg: LOT-0013
2. Postupak
Postupak
Naslov: DOSTAWA LEKÓW – PROGRAMY LEKOWE
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Naslov: PAKIET 3 - PROGRAMY LEKOWE 1
Grupa: LOT-0004
Naslov: PAKIET 4 - PROGRAMY LEKOWE 2
Grupa: LOT-0005
Naslov: PAKIET 5 - PROGRAMY LEKOWE 3
Grupa: LOT-0006
Naslov: PAKIET 6 - PROGRAMY LEKOWE 4
Grupa: LOT-0007
Naslov: PAKIET 7 - PROGRAMY LEKOWE 5
Grupa: LOT-0008
Naslov: PAKIET 8 PROGRAM LEKOWY MIGRENA
Grupa: LOT-0009
Grupa: LOT-0010
Grupa: LOT-0011
Grupa: LOT-0012
Grupa: LOT-0013
2. Eljárás
Eljárás
Cím: DOSTAWA LEKÓW – PROGRAMY LEKOWE
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
Cím: PAKIET 3 - PROGRAMY LEKOWE 1
Rész: LOT-0004
Cím: PAKIET 4 - PROGRAMY LEKOWE 2
Rész: LOT-0005
Cím: PAKIET 5 - PROGRAMY LEKOWE 3
Rész: LOT-0006
Cím: PAKIET 6 - PROGRAMY LEKOWE 4
Rész: LOT-0007
Cím: PAKIET 7 - PROGRAMY LEKOWE 5
Rész: LOT-0008
Cím: PAKIET 8 PROGRAM LEKOWY MIGRENA
Rész: LOT-0009
Rész: LOT-0010
Rész: LOT-0011
Rész: LOT-0012
Rész: LOT-0013
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pirkimo dalis: LOT-0013
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: PAKIET 3 - PROGRAMY LEKOWE 1
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: PAKIET 4 - PROGRAMY LEKOWE 2
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: PAKIET 5 - PROGRAMY LEKOWE 3
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: PAKIET 6 - PROGRAMY LEKOWE 4
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: PAKIET 7 - PROGRAMY LEKOWE 5
Daļa: LOT-0008
Daļa: LOT-0009
Daļa: LOT-0010
Daļa: LOT-0011
Daļa: LOT-0012
Daļa: LOT-0013
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Perceel: LOT-0007
Perceel: LOT-0008
Perceel: LOT-0009
Perceel: LOT-0010
Perceel: LOT-0011
Perceel: LOT-0012
Perceel: LOT-0013
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
2. Postup
Postup
Názov: DOSTAWA LEKÓW – PROGRAMY LEKOWE
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Názov: PAKIET 3 - PROGRAMY LEKOWE 1
Časť: LOT-0004
Názov: PAKIET 4 - PROGRAMY LEKOWE 2
Časť: LOT-0005
Názov: PAKIET 5 - PROGRAMY LEKOWE 3
Časť: LOT-0006
Názov: PAKIET 6 - PROGRAMY LEKOWE 4
Časť: LOT-0007
Názov: PAKIET 7 - PROGRAMY LEKOWE 5
Časť: LOT-0008
Názov: PAKIET 8 PROGRAM LEKOWY MIGRENA
Časť: LOT-0009
Časť: LOT-0010
Časť: LOT-0011
Časť: LOT-0012
Časť: LOT-0013
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Sklop: LOT-0009
Sklop: LOT-0010
Sklop: LOT-0011
Sklop: LOT-0012
Sklop: LOT-0013
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Del (anbudsområde): LOT-0007
Del (anbudsområde): LOT-0008
Del (anbudsområde): LOT-0009
Del (anbudsområde): LOT-0010
Del (anbudsområde): LOT-0011
Del (anbudsområde): LOT-0012
Del (anbudsområde): LOT-0013