403368-2026 - Състезателна процедура
Полша – Услуги по безопасност – Świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia w obiektach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej na terenie miasta Wrocławia
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеŚwiadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia w obiektach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej na terenie miasta Wrocławia
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia w obiektach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej na terenie miasta Wrocławia. Szczegółowe informacje, dotyczące postępowania zostały określone w SWZ i załącznikach opublikowanych na https://ezamowienia.gov.pl.
Вътрешен идентификаторSZPU.281.13.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускорявада
Обосновка на ускорената процедураZamówienie jest usługą społeczną. Zgodnie z art. 360 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający, udzielając zamówień, o których mowa w art. 359 pkt 1 ustawy Pzp (usługi społeczne), może nie stosować przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub terminów składania ofert.
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 79710000 Услуги по безопасност
Допълнителна класификация (cpv): 79711000 Услуги чрез сигнално-охранителни системи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
403368-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungSZPU.281.13.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
LosLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SZPU.281.13.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
Additional classification (cpv): 79711000 Alarm-monitoring services
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: SZPU.281.13.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79710000 Servicios de seguridad
Clasificación adicional (cpv): 79711000 Servicios de vigilancia de sistemas de alarma
5. Lote
Lote: LOT-0001
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79710000 Turvateenused
Täiendav liigitus (cpv): 79711000 Alarmjärelevalve teenused
Lepingu täitmise koht
Postiaadress: Strzegomska 6
Linn: Wrocław
Sihtnumber: 53-611
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: SZPU.281.13.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79710000 Turvallisuuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 79711000 Hälytysjärjestelmän valvonta
5. Osa
Osa: LOT-0001
403368-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneSZPU.281.13.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréeoui
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 79710000 Services de sécurité
Nomenclature complémentaire (cpv): 79711000 Services de surveillance d'installations d'alarme
LotLOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: SZPU.281.13.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: SZPU.281.13.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79710000 Servizi di sicurezza
Classificazione aggiuntiva (cpv): 79711000 Servizi di monitoraggio di sistemi di allarme
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
403368-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internSZPU.281.13.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċellerataiva
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79710000 Servizzi tas-sigurtà
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 79711000 Servizzi tal-monitoraġġ ta' l-allarmi
5. Lott
LottLOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79710000 Serviços de segurança
Classificação adicional (cpv): 79711000 Serviços de controlo de alarmes
403368-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorSZPU.281.13.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýáno
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79710000 Bezpečnostné služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 79711000 Monitorovanie poplachov
5. Časť
ČasťLOT-0001
403368-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorSZPU.281.13.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenda
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79710000 Varovalne storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 79711000 Storitve nadzorovanja alarmnih naprav
5. Sklop
SklopLOT-0001
403368-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareSZPU.281.13.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001