2. Процедура
Процедура
Заглавие: Raamovereenkomst Onderhoud Openbare Verlichting 2026-2032
Описание: De gemeente Woerden en de gemeente Oudewater zijn een ambtelijke samenwerking aangegaan. Beide gemeenten besteden dit werk gezamenlijk aan via één (1) aanbestedingsprocedure. Het betreft de beoogde aanbesteding van Raamovereenkomst Onderhoud Openbare Verlichting 2026-2032. De werkzaamheden voor de aan te besteden werkzaamheden in het "Onderhoud OVL gemeente Woerden 2026-2032" bestaan in hoofdzaak uit: - Werkzaamheden voor het functioneel in stand houden van de OVL; Herstellen van storingen en defecten aan installaties OVL; Herstellen van schades door aanrijding en vandalisme aan installaties van de OVL; Reinigen en conserveren lichtmasten; Schilderen van de lichtmasten; Verplaatsen, bijplaatsen en/of vervangen van lichtmasten en/of armaturen; Uitnemen en herplaatsen van lichtmasten t.b.v. evenementen, bouwwerkzaamheden en dergelijke; Rapporteren van de verrichte werkzaamheden; Verwerken gegevens in een beheersysteem OBSURV. De openbare verlichting (OVL), De Raamovereenkomst kent een maximale geraamde omvang van €4.000.000,00 over de maximale looptijd (zie paragraaf 3.4). Als maximum contractwaarde wordt €8.000.000,00 exclusief BTW aangehouden. Indien deze maximale omvang is bereikt, kan de Opdrachtgever geen nieuwe Nadere opdrachten meer verstrekken. Na afronding van de laatste Nadere opdracht zal de Raamovereenkomst dan ook worden beëindigd, ook wanneer de in paragraaf 3.4 genoemde einddatum nog niet is bereikt. Overschrijding van dit maximumbedrag is niet mogelijk, het verstrekken van Nadere opdrachten waardoor de maximale omvang wordt overschreden is niet toegestaan. Onverminderd de genoemde maximale omvang, is de daadwerkelijke uitputting van de Raamovereenkomst te allen tijde afhankelijk van de jaarlijks vastgestelde begrotingen en (interne) politieke ontwikkelingen, waardoor de beschikbaar gestelde budgetten gedurende de looptijd kunnen fluctueren en waaraan de Opdrachtnemer geen recht op minimale afname kan ontlenen. Zie nadere omschrijving in het Aanbestedingsdocument.
Вътрешен идентификатор: FL2026-03
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50232000 Услуги по поддържане на общественото осветление и светофарите
Допълнителна класификация (cpv): 50232100 Услуги по поддържане на общественото осветление
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: FL2026-03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: FL2026-03
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50232000 Συντήρηση εγκαταστάσεων δημόσιου φωτισμού και φωτεινών σηματοδοτών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50232100 Συντήρηση εγκαταστάσεων δημόσιου φωτισμού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: FL2026-03
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50232000 Maintenance services of public-lighting installations and traffic lights
Additional classification (cpv): 50232100 Street-lighting maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: FL2026-03
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50232000 Servicios de mantenimiento de instalaciones de alumbrado público y semáforos
Clasificación adicional (cpv): 50232100 Servicios de mantenimiento de alumbrado público de calles
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: FL2026-03
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50232000 Avalike valgustusseadmete ja valgusfooride hooldusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 50232100 Tänavavalgustuse hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: FL2026-03
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50232000 Usluge održavanja naprava javne rasvjete i semafora
Dodatna klasifikacija (cpv): 50232100 Usluge održavanja ulične rasvjete
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: FL2026-03
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50232000 Közvilágítási és forgalomirányító lámpák karbantartása
További osztályozás (cpv): 50232100 Közvilágítás-karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: FL2026-03
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50232000 Manutenzione di impianti di illuminazione pubblica e semafori
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50232100 Servizi di manutenzione di impianti di illuminazione stradale
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: FL2026-03
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50232000 Viešosios apšvietimo įrangos ir šviesoforų priežiūros paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50232100 Gatvių apšvietimo priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Iekšējais identifikators: FL2026-03
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50232000 Sabiedrisko vietu apgaismes ierīču un luksoforu tehniskās apkopes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 50232100 Ielu apgaismojuma tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Interne identificatiecode: FL2026-03
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
Aanvullende classificatie (cpv): 50232100 Onderhoud van straatverlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Wewnętrzny identyfikator: FL2026-03
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50232000 Usługi w zakresie konserwacji publicznych instalacji oświetleniowych i sygnalizatorów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50232100 Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: FL2026-03
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50232000 Servicii de întreţinere a instalaţiilor de iluminare publică şi a semafoarelor
Clasificare suplimentară (cpv): 50232100 Servicii de întreţinere a iluminatului public
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: FL2026-03
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50232000 Údržba verejného osvetlenia a dopravných signalizácií (semaforov)
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50232100 Údržba pouličného osvetlenia
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: FL2026-03
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50232000 Storitve vzdrževanja naprav javne razsvetljave in semaforjev
Dodatna klasifikacija (cpv): 50232100 Storitve vzdrževanja cestne razsvetljave
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: FL2026-03
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50232000 Underhåll av offentlig belysning och trafikljus
Ytterligare klassificering (cpv): 50232100 Underhåll av gatubelysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1