Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 33162100 Оборудване за операционен блок, 45215100 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на лечебни заведения, 71220000 Архитектурно проектиране, 50421000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване
Място на изпълнение
Пощенски адрес: ul. Prądnicka 80
Град: Kraków
Пощенски код: 31-202
403429-2026 - Zadávání
Polsko – Zdravotnické přístroje – Dostawa chirurgicznego systemu robotycznego z wyposażeniem oraz wykonaniem niezbędnych prac adaptacyjno – instalacyjnych
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevDostawa chirurgicznego systemu robotycznego z wyposażeniem oraz wykonaniem niezbędnych prac adaptacyjno – instalacyjnych
PopisDostawa chirurgicznego systemu robotycznego z wyposażeniem oraz wykonaniem niezbędnych prac adaptacyjno – instalacyjnych.
Interní identifikátorDZ.271.49.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízeníPostępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w sposób elektroniczny za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/szpitaljp2 Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje opisaną w tym przepisie możliwość, aby najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP - Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy PZP. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 30.09.2026r. Ciąg dalszy w pkt. 2.1.4 niniejszego ogłoszenia
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
Další klasifikace (cpv): 33162100 Přístroje pro operační sály, 45215100 Stavební úpravy objektů sloužících pro zdravotní péči, 71220000 Architektonická řešení, 50421000 Opravy a údržba zdravotnických přístrojů
5. Část
ČástLOT-0001
PopisDostawa chirurgicznego systemu robotycznego z wyposażeniem oraz wykonaniem niezbędnych prac adaptacyjno – instalacyjnych
Možnosti
Popis možnostíZa dostarczane wyroby (tj. zakres przedmiotu umowy wskazany w §1 ust. 1 lit. e) tj. e) tj. dostawa wielorazowych i jednorazowych narzędzi i akcesoriów koniecznych do przeprowadzenia procedur chirurgicznych – Wykonawca otrzymywał będzie wynagrodzenie wg cen jednostkowych wskazanych w załączniku nr 3b do umowy stanowiącym formularz ofertowo-cenowy, przy czym maksymalna wartość wynagrodzenia Wykonawcy z tego tytułu wynosi 1.500.000,00 zł brutto (słownie jeden milion pięćset tysięcy zł). Zamawiający zastrzega sobie prawo do zakupu wyrobów medycznych w wartości mniejszej (maksymalnie o 50 %) niż określona w zdaniu poprzednim. W przypadku zmniejszenia zamówienia zgodnie ze zdaniem poprzednim, Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu.
403429-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungDZ.271.49.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung, 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen, 71220000 Architekturentwurf, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
403429-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόDZ.271.49.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33162100 Εξοπλισμός χειρουργείου, 45215100 Κατασκευαστικές εργασίες για κτίρια υπηρεσιών υγείας, 71220000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικού σχεδιασμού, 50421000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
403429-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoDZ.271.49.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
Clasificación adicional (cpv): 33162100 Aparatos para quirófano, 45215100 Trabajos de construcción de edificios relacionados con la salud, 71220000 Servicios de diseño arquitectónico, 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
403429-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusDZ.271.49.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 33162100 Operatsioonisaali seadmed, 45215100 Tervishoiuga seotud hoonete ehitustööd, 71220000 Arhitektuurialased projekteerimisteenused, 50421000 Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
403429-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneDZ.271.49.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédurePostępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w sposób elektroniczny za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/szpitaljp2 Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje opisaną w tym przepisie możliwość, aby najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP - Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy PZP. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 30.09.2026r. Ciąg dalszy w pkt. 2.1.4 niniejszego ogłoszenia
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 33162100 Équipement pour bloc opératoire, 45215100 Travaux de construction de bâtiments liés à la santé, 71220000 Services de création architecturale, 50421000 Services de réparation et d'entretien de matériel médical
5. Lot
LotLOT-0001
Options
403429-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachDZ.271.49.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33100000 Medical equipments
Aicmiú breise (cpv): 33162100 Operating-theatre devices, 45215100 Construction work for buildings relating to health, 71220000 Architectural design services, 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
403429-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaDZ.271.49.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
Dodatna klasifikacija (cpv): 33162100 Uređaji za operacijske sale, 45215100 Građevinski radovi na zgradama vezanih za zdravstvo, 71220000 Usluge projektiranja u arhitekturi, 50421000 Usluge popravaka i održavanja medicinske opreme
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
403429-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsDZ.271.49.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
Papildu klasifikācija (cpv): 33162100 Operāciju zāles ierīces, 45215100 Ar veselības pakalpojumiem saistītu ēku celtniecības darbi, 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi, 50421000 Medicīnisko iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33162100 Apparti tat-teatru ta' l-operazzjoni, 45215100 Xogħol tal-kostruzzjoni għal bini relatat mas-saħħa, 71220000 Servizzi tad-disinji ta' l-arkitettura, 50421000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku
Post tal-prestazzjoni
Indirizz postali: ul. Prądnicka 80
Belt: Kraków
Kodiċi postali: 31-202
403429-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
Classificação adicional (cpv): 33162100 Aparelhos para blocos operatórios, 45215100 Obras de construção de edifícios relacionados com serviços de saúde, 71220000 Serviços de design arquitectónico, 50421000 Serviços de reparação e manutenção de equipamento médico
Opções
403429-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internDZ.271.49.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33162100 Dispozitive pentru blocul operator, 45215100 Lucrări de construcţii de clădiri pentru servicii sanitare, 71220000 Servicii de proiectare arhitecturală, 50421000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical
Opțiuni
403429-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorDZ.271.49.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33162100 Prístroje operačnej sály, 45215100 Stavebné práce na stavbe budov určených pre zdravotníctvo, 71220000 Návrhárske a architektonické služby, 50421000 Opravy a údržba lekárskych zariadení
5. Časť
ČasťLOT-0001
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33162100 Utrustning för operationssalar, 45215100 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälsovård, 71220000 Arkitektonisk formgivning, 50421000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning
Leveransplats
Postadress: ul. Prądnicka 80
Ort: Kraków
Postnummer: 31-202