Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 60000000 Транспортни услуги (с изключение на извозването на отпадъци)
Допълнителна класификация (cpv): 60100000 Пътни транспортни услуги, 60112000 Услуги на обществения пътен транспорт
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Sandomiersko-jędrzejowski (PL722)
Държава: Полша
Очаквана продължителност
403471-2026 - Hange
Poola – Transporditeenused (v.a jäätmetransport) – Usługa dowozu i odwozu uczniów z terenu Gminy Włoszczowa do i z placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 wraz z zapewnieniem opieki
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriUsługa dowozu i odwozu uczniów z terenu Gminy Włoszczowa do i z placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 wraz z zapewnieniem opieki
KirjeldusPrzedmiotem zamówienia jest usługa dowożenia i odwożenia w roku szkolnym 2026/2027, w dni nauki szkolnej i przedszkolnej ok. 485 uczniów, wraz z zapewnieniem opieki do i z placówek oświatowych w formie zakupu biletów miesięcznych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Włoszczowa. Przedmiot zamówienia polega na zapewnieniu transportu związanego z realizacją usługi dowozu dzieci i uczniów do szkół i placówek oświatowych z terenu Gminy Włoszczowa. Przewóz obejmuje trasę: dom – szkoła – dom.
Sisemine tunnusSCO.2611.4.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 60000000 Transporditeenused (v.a jäätmetransport)
Täiendav liigitus (cpv): 60112000 Maantee ühistransporditeenused, 60100000 Maanteetransporditeenused
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriCZĘŚĆ 1
KirjeldusDowóz uczniów do Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie, Przedszkola Samorządowego Nr 2 we Włoszczowie oraz Przedszkola Samorządowego Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie (z miejscowości znajdujących się w obwodzie Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie) wraz z zapewnieniem opieki.
Täiendav liigitus (cpv): 60100000 Maanteetransporditeenused, 60112000 Maantee ühistransporditeenused
OsaLOT-0002
PealkiriCZĘŚĆ 2
KirjeldusDowóz uczniów do Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Partyzantów Ziemi Włoszczowskiej we Włoszczowie i Przedszkola Samorządowego Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie (z miejscowości znajdujących się w obwodzie Szkoły Podstawowej Nr 2 we Włoszczowie), wraz z zapewnieniem opieki.
OsaLOT-0003
PealkiriCZĘŚĆ 3
KirjeldusDowóz uczniów do Zespołu Placówek Oświatowych w Koniecznie, wraz z zapewnieniem opieki.
OsaLOT-0004
PealkiriCZĘŚĆ 4
KirjeldusDowóz uczniów do Zespołu Placówek Oświatowych w Kurzelowie, wraz z zapewnieniem opieki.
OsaLOT-0005
PealkiriCZĘŚĆ 5
KirjeldusDowóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. S. Czarnieckiego w Czarncy, wraz z zapewnieniem opieki.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 60000000 Services de transport (à l'exclusion du transport des déchets)
Nomenclature complémentaire (cpv): 60100000 Services de transport routier, 60112000 Services de transport routier public
Lieu d’exécution
Subdivision pays (NUTS): Sandomiersko-jędrzejowski (PL722)
Pays: Pologne
Durée estimée
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60000000 Transporta pakalpojumi (izņemot atkritumu transportu)
Papildu klasifikācija (cpv): 60100000 Autotransporta pakalpojumi, 60112000 Sabiedriskie autotransporta pakalpojumi
Izpildes vieta
Valsts: Polija
Paredzamais ilgums
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 60000000 Servizzi ta' trasport (eskluż it-trasport ta' l-iskart)
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 60100000 Servizzi ta' trasport bit-triq, 60112000 Servizzi ta' trasport pubbliku bit-triq
Post tal-prestazzjoni
Pajjiż: Il-Polonja
Tul ta’ żmien stmat
403471-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów) – Usługa dowozu i odwozu uczniów z terenu Gminy Włoszczowa do i z placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 wraz z zapewnieniem opieki
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorSCO.2611.4.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60000000 Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 60112000 Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego, 60100000 Usługi w zakresie transportu drogowego
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułCZĘŚĆ 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 60100000 Usługi w zakresie transportu drogowego, 60112000 Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Część zamówieniaLOT-0002
TytułCZĘŚĆ 2
Część zamówieniaLOT-0003
TytułCZĘŚĆ 3
Część zamówieniaLOT-0004
TytułCZĘŚĆ 4
Część zamówieniaLOT-0005
TytułCZĘŚĆ 5
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 60000000 Servicii de transport (cu excepţia transportului de deşeuri)
Clasificare suplimentară (cpv): 60100000 Servicii de transport rutier, 60112000 Servicii de transport rutier public
Locul de executare
Țara: Polonia
Durata estimată
403471-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorSCO.2611.4.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 60112000 Služby verejnej cestnej dopravy, 60100000 Služby cestnej dopravy
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovCZĘŚĆ 1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 60100000 Služby cestnej dopravy, 60112000 Služby verejnej cestnej dopravy
ČasťLOT-0002
NázovCZĘŚĆ 2
ČasťLOT-0003
NázovCZĘŚĆ 3
ČasťLOT-0004
NázovCZĘŚĆ 4
ČasťLOT-0005
NázovCZĘŚĆ 5
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60000000 Prevozne storitve (razen prevoza odpadkov)
Dodatna klasifikacija (cpv): 60100000 Storitve cestnega prevoza, 60112000 Storitve javnega cestnega prevoza
Kraj izvajanja
Država: Poljska
Predvideno trajanje