403499-2026 - Състезателна процедура
Полша – Комплекти с медицински принадлежности – 153/PN/2026 Dostawa zestawów operacyjnych do zabiegów endowaskularnych, chirurgicznych, neurochirurgicznych i laparoskopowych dla UCK
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие153/PN/2026 Dostawa zestawów operacyjnych do zabiegów endowaskularnych, chirurgicznych, neurochirurgicznych i laparoskopowych dla UCK
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów operacyjnych do zabiegów endowaskularnych, chirurgicznych, neurochirurgicznych i laparoskopowych dla UCK, w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ.
Вътрешен идентификатор153/PN/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33141620 Комплекти с медицински принадлежности
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеPakiet 1
ОписаниеSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ.
Вътрешен идентификаторPakiet 1
Варианти
Описание на опциитеZgodnie z załącznikiem nr 4
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеPakiet 2
Вътрешен идентификаторPakiet 2
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеPakiet 3
Вътрешен идентификаторPakiet 3
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеPakiet 4
Вътрешен идентификаторPakiet 4
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеPakiet 5
Вътрешен идентификаторPakiet 5
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеPakiet 6
Вътрешен идентификаторPakiet 6
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеPakiet 7
Вътрешен идентификаторPakiet 7
403499-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor153/PN/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141620 Zdravotnické sady
5. Část
ČástLOT-0001
NázevPakiet 1
Interní identifikátorPakiet 1
Možnosti
Popis možnostíZgodnie z załącznikiem nr 4
ČástLOT-0002
NázevPakiet 2
Interní identifikátorPakiet 2
ČástLOT-0003
NázevPakiet 3
Interní identifikátorPakiet 3
ČástLOT-0004
NázevPakiet 4
Interní identifikátorPakiet 4
ČástLOT-0005
NázevPakiet 5
Interní identifikátorPakiet 5
ČástLOT-0006
NázevPakiet 6
Interní identifikátorPakiet 6
ČástLOT-0007
NázevPakiet 7
Interní identifikátorPakiet 7
403499-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno153/PN/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33141620 Carteras sanitarias
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloPakiet 1
Identificador internoPakiet 1
Opciones
Descripción de las opcionesZgodnie z załącznikiem nr 4
LoteLOT-0002
TítuloPakiet 2
Identificador internoPakiet 2
LoteLOT-0003
TítuloPakiet 3
Identificador internoPakiet 3
LoteLOT-0004
TítuloPakiet 4
Identificador internoPakiet 4
LoteLOT-0005
TítuloPakiet 5
Identificador internoPakiet 5
LoteLOT-0006
TítuloPakiet 6
Identificador internoPakiet 6
LoteLOT-0007
TítuloPakiet 7
Identificador internoPakiet 7
403499-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus153/PN/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33141620 Meditsiinilised komplektid
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriPakiet 1
Sisemine tunnusPakiet 1
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusZgodnie z załącznikiem nr 4
OsaLOT-0002
PealkiriPakiet 2
Sisemine tunnusPakiet 2
OsaLOT-0003
PealkiriPakiet 3
Sisemine tunnusPakiet 3
OsaLOT-0004
PealkiriPakiet 4
Sisemine tunnusPakiet 4
OsaLOT-0005
PealkiriPakiet 5
Sisemine tunnusPakiet 5
OsaLOT-0006
PealkiriPakiet 6
Sisemine tunnusPakiet 6
OsaLOT-0007
PealkiriPakiet 7
Sisemine tunnusPakiet 7
403499-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka153/PN/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33141620 Medicinski kompleti
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovPakiet 1
Interna identifikacijska oznakaPakiet 1
Opcije
Opis opcijaZgodnie z załącznikiem nr 4
GrupaLOT-0002
NaslovPakiet 2
Interna identifikacijska oznakaPakiet 2
GrupaLOT-0003
NaslovPakiet 3
Interna identifikacijska oznakaPakiet 3
GrupaLOT-0004
NaslovPakiet 4
Interna identifikacijska oznakaPakiet 4
GrupaLOT-0005
NaslovPakiet 5
Interna identifikacijska oznakaPakiet 5
GrupaLOT-0006
NaslovPakiet 6
Interna identifikacijska oznakaPakiet 6
GrupaLOT-0007
NaslovPakiet 7
Interna identifikacijska oznakaPakiet 7
403499-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító153/PN/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33141620 Gyógyászati készletek
5. Rész
RészLOT-0001
CímPakiet 1
Belső azonosítóPakiet 1
Opciók
A lehetőségek leírásaZgodnie z załącznikiem nr 4
RészLOT-0002
CímPakiet 2
Belső azonosítóPakiet 2
RészLOT-0003
CímPakiet 3
Belső azonosítóPakiet 3
RészLOT-0004
CímPakiet 4
Belső azonosítóPakiet 4
RészLOT-0005
CímPakiet 5
Belső azonosítóPakiet 5
RészLOT-0006
CímPakiet 6
Belső azonosítóPakiet 6
RészLOT-0007
CímPakiet 7
Belső azonosítóPakiet 7
403499-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius153/PN/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141620 Medicininiai rinkiniai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasPakiet 1
Vidaus identifikatoriusPakiet 1
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasZgodnie z załącznikiem nr 4
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasPakiet 2
Vidaus identifikatoriusPakiet 2
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasPakiet 3
Vidaus identifikatoriusPakiet 3
Pirkimo dalisLOT-0004
PavadinimasPakiet 4
Vidaus identifikatoriusPakiet 4
Pirkimo dalisLOT-0005
PavadinimasPakiet 5
Vidaus identifikatoriusPakiet 5
Pirkimo dalisLOT-0006
PavadinimasPakiet 6
Vidaus identifikatoriusPakiet 6
Pirkimo dalisLOT-0007
PavadinimasPakiet 7
Vidaus identifikatoriusPakiet 7
403499-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Iekšējais identifikators153/PN/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141620 Medicīniskie komplekti
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsPakiet 1
Iekšējais identifikatorsPakiet 1
Iespējas
DaļaLOT-0002
NosaukumsPakiet 2
Iekšējais identifikatorsPakiet 2
DaļaLOT-0003
NosaukumsPakiet 3
Iekšējais identifikatorsPakiet 3
DaļaLOT-0004
NosaukumsPakiet 4
Iekšējais identifikatorsPakiet 4
DaļaLOT-0005
NosaukumsPakiet 5
Iekšējais identifikatorsPakiet 5
DaļaLOT-0006
NosaukumsPakiet 6
Iekšējais identifikatorsPakiet 6
DaļaLOT-0007
NosaukumsPakiet 7
Iekšējais identifikatorsPakiet 7
403499-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern153/PN/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141620 Settijiet mediċi
5. Lott
LottLOT-0001
TitluPakiet 1
Identifikatur internPakiet 1
Għażliet
Deskrizzjoni tal-għażlietZgodnie z załącznikiem nr 4
LottLOT-0002
TitluPakiet 2
Identifikatur internPakiet 2
LottLOT-0003
TitluPakiet 3
Identifikatur internPakiet 3
LottLOT-0004
TitluPakiet 4
Identifikatur internPakiet 4
LottLOT-0005
TitluPakiet 5
Identifikatur internPakiet 5
LottLOT-0006
TitluPakiet 6
Identifikatur internPakiet 6
LottLOT-0007
TitluPakiet 7
Identifikatur internPakiet 7
403499-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode153/PN/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141620 Medische sets
5. Perceel
PerceelLOT-0001
TitelPakiet 1
Interne identificatiecodePakiet 1
Opties
Beschrijving van de optiesZgodnie z załącznikiem nr 4
PerceelLOT-0002
TitelPakiet 2
Interne identificatiecodePakiet 2
PerceelLOT-0003
TitelPakiet 3
Interne identificatiecodePakiet 3
PerceelLOT-0004
TitelPakiet 4
Interne identificatiecodePakiet 4
PerceelLOT-0005
TitelPakiet 5
Interne identificatiecodePakiet 5
PerceelLOT-0006
TitelPakiet 6
Interne identificatiecodePakiet 6
PerceelLOT-0007
TitelPakiet 7
Interne identificatiecodePakiet 7
403499-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator153/PN/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141620 Zestawy medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułPakiet 1
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 1
Opcje
Opis opcjiZgodnie z załącznikiem nr 4
Część zamówieniaLOT-0002
TytułPakiet 2
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 2
Część zamówieniaLOT-0003
TytułPakiet 3
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 3
Część zamówieniaLOT-0004
TytułPakiet 4
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 4
Część zamówieniaLOT-0005
TytułPakiet 5
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 5
Część zamówieniaLOT-0006
TytułPakiet 6
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 6
Część zamówieniaLOT-0007
TytułPakiet 7
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 7
403499-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern153/PN/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33141620 Truse medicale
5. Lot
LotLOT-0001
Identificator internPakiet 1
Opțiuni
Descrierea opțiunilorZgodnie z załącznikiem nr 4
LotLOT-0002
Identificator internPakiet 2
LotLOT-0003
Identificator internPakiet 3
LotLOT-0004
Identificator internPakiet 4
LotLOT-0005
Identificator internPakiet 5
LotLOT-0006
Identificator internPakiet 6
LotLOT-0007
Identificator internPakiet 7
403499-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor153/PN/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141620 Lekárske kufríky
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovPakiet 1
Interný identifikátorPakiet 1
ČasťLOT-0002
NázovPakiet 2
Interný identifikátorPakiet 2
ČasťLOT-0003
NázovPakiet 3
Interný identifikátorPakiet 3
ČasťLOT-0004
NázovPakiet 4
Interný identifikátorPakiet 4
ČasťLOT-0005
NázovPakiet 5
Interný identifikátorPakiet 5
ČasťLOT-0006
NázovPakiet 6
Interný identifikátorPakiet 6
ČasťLOT-0007
NázovPakiet 7
Interný identifikátorPakiet 7
403499-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator153/PN/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141620 Medicinski kompleti
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorPakiet 1
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorPakiet 2
SklopLOT-0003
Notranji identifikatorPakiet 3
SklopLOT-0004
Notranji identifikatorPakiet 4
SklopLOT-0005
Notranji identifikatorPakiet 5
SklopLOT-0006
Notranji identifikatorPakiet 6
SklopLOT-0007
Notranji identifikatorPakiet 7
403499-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Utrustning för medicinskt bruk för specifika ändamål i förpackningar (sets) – 153/PN/2026 Dostawa zestawów operacyjnych do zabiegów endowaskularnych, chirurgicznych, neurochirurgicznych i laparoskopowych dla UCK
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare153/PN/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33141620 Utrustning för medicinskt bruk för specifika ändamål i förpackningar (sets)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierarePakiet 1
Optioner
Beskrivning av alternativenZgodnie z załącznikiem nr 4
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierarePakiet 2
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierarePakiet 3
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierarePakiet 4
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierarePakiet 5
Del (anbudsområde)LOT-0006
Intern identifierarePakiet 6
Del (anbudsområde)LOT-0007
Intern identifierarePakiet 7