2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nový plavecký bazén Písek - dodávka elektrospotřebičů a gastrovybavení II.
Описание: Předmětem veřejné zakázky je soubor dodávek movitých věcí - zejména elektrospotřebičů a gastrovybavení, tvořících vybavení novostavby objektu vnitřního bazénu v prostoru sportovně rekreačního komplexu Václavského předměstí ve městě Písek.
Вътрешен идентификатор: MUPI/BAZ/ELGA/2026/02
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39141000 Кухненска мебел и оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 39711000 Електродомакински кухненски уреди, 42995000 Различни видове почистващи машини, 39314000 Оборудване за промишлена кухня
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
403503-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorMUPI/BAZ/ELGA/2026/02
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39141000 Kuchyňský nábytek a zařízení
Další klasifikace (cpv): 39711000 Elektrická zařízení domácnosti pro použití v kontaktu s potravinami, 42995000 Různé čisticí stroje, 39314000 Průmyslové kuchyňské zařízení
5. Část
ČástLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: MUPI/BAZ/ELGA/2026/02
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 39141000 Køkkenmøbler
Supplerende klassifikation (cpv): 39711000 Elektriske husholdningsapparater til tilberedning af fødevarer, 42995000 Diverse rengøringsmaskiner, 39314000 Industrielt køkkenudstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: MUPI/BAZ/ELGA/2026/02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711000 Elektrische Küchengeräte für den Hausgebrauch, 42995000 Reinigungsmaschinen, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MUPI/BAZ/ELGA/2026/02
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39141000 Έπιπλα κουζίνας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39711000 Οικιακές ηλεκτρικές συσκευές μαγειρικής, 42995000 Διάφορα μηχανήματα καθαρισμού, 39314000 Εξοπλισμός επαγγελματικού μαγειρείου
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
403503-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoMUPI/BAZ/ELGA/2026/02
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 39141000 Muebles y equipo de cocina
Clasificación adicional (cpv): 39711000 Aparatos electrodomésticos destinados a los alimentos, 42995000 Máquinas de limpieza diversas, 39314000 Equipo para cocinas industriales
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: MUPI/BAZ/ELGA/2026/02
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39141000 Keittiökalusteet
Lisäluokitus (cpv): 39711000 Sähköiset keittiökoneet, 42995000 Erilaiset puhdistuskoneet, 39314000 Suurkeittiölaitteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
403503-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneMUPI/BAZ/ELGA/2026/02
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 39141000 Mobilier et agencement de cuisine
Nomenclature complémentaire (cpv): 39711000 Appareils électrodomestiques pour la cuisine, 42995000 Machines à nettoyer diverses, 39314000 Équipement de cuisine industrielle
5. Lot
LotLOT-0001
403503-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaMUPI/BAZ/ELGA/2026/02
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 39141000 Kuhinjski namještaj i oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 39711000 Električni aparati za kućanstvo koji se upotrebljavaju za hranu, 42995000 Razni strojevi za čišćenje, 39314000 Industrijska kuhinjska oprema
5. Grupa
GrupaLOT-0001
403503-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 39141000 Mobili da cucina
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39711000 Elettrodomestici per uso alimentare, 42995000 Macchine varie per pulizia, 39314000 Attrezzatura per cucina industriale
5. Lotto
LottoLOT-0001
403503-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusMUPI/BAZ/ELGA/2026/02
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39141000 Virtuvės baldai ir įrenginiai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39711000 Buitiniai elektros prietaisai maisto produktams, 42995000 Įvairios valymo mašinos, 39314000 Pramoniniai virtuvės įrenginiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Iekšējais identifikators: MUPI/BAZ/ELGA/2026/02
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39141000 Virtuves mēbeles un iekārtas
Papildu klasifikācija (cpv): 39711000 Mājsaimniecības elektrotehnika, kas tiek izmantota saskarē ar pārtiku, 42995000 Dažādas uzkopšanas iekārtas, 39314000 Rūpnieciskais aprīkojums virtuvēm
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
403503-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeMUPI/BAZ/ELGA/2026/02
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39141000 Keukenmeubilair en apparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 39711000 Elektrische huishoudelijke apparaten voor voedsel, 42995000 Diverse reinigingsmachines, 39314000 Industriële keukenuitrusting
5. Perceel
PerceelLOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: MUPI/BAZ/ELGA/2026/02
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39141000 Mobiliário e equipamento de cozinha
Classificação adicional (cpv): 39711000 Aparelhos domésticos de cozinha, 42995000 Máquinas de limpeza diversas, 39314000 Equipamento para cozinha industrial
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: MUPI/BAZ/ELGA/2026/02
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 39141000 Mobilier şi echipament de bucătărie
Clasificare suplimentară (cpv): 39711000 Aparate electrice de uz casnic pentru alimente, 42995000 Diverse maşini de curăţare, 39314000 Echipament de bucătărie industrială
Lot: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: MUPI/BAZ/ELGA/2026/02
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39141000 Pohištvo in oprema za kuhinje
Dodatna klasifikacija (cpv): 39711000 Električni gospodinjski stroji in naprave, ki se uporabljajo za živila, 42995000 Razni čistilni stroji, 39314000 Industrijska kuhinjska oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
403503-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareMUPI/BAZ/ELGA/2026/02
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39141000 Köksmöbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39711000 Elektriska hushållsapparater för livsmedel, 42995000 Diverse rengöringsmaskiner, 39314000 Utrustning för industrikök
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001