See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Prestări servicii de exploatări forestiere, cota anului 2026 III - DS Gorj
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, produse principale si secundare din fond forestier administrat prin ocoalele silvice din structura Direcției Silvice Gorj. Fiecare partidă constituie un lot în cadrul achiziției. Fazele serviciilor prestate vor include doborârea, curățarea de crăci și secționatul arborilor în parchet, adunatul, scos-apropiatul până în platforma primară și fasonarea sortimentelor în platforma primară, în condițiile cerințelor din caietul de sarcini. Operatorii economici vor putea solicita clarificări cu 15 zile înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, autoritatea contractantă răspunzând în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/ informațiilor suplimentare în a 10-a zi înaintea termenului limită de depunere a ofertelor.
Вътрешен идентификатор: 93GJC279_26//;6212/09.06.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 77211100 Услуги по експлоатация на гори
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Partida 125 Ocolul Silvic Cărbunești
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 316,27 mc, taieri de crâng
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Partida 144 Ocolul Silvic Cărbunești
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 161,48 mc, felul taierii- progresive 2
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Partida 154 Ocolul Silvic Cărbunești
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 220,25 mc, felul taierii- progresive 1
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Partida 674 Ocolul Silvic Cărbunești
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 206,69 mc, taieri de crâng
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Partida 777 Ocolul Silvic Cărbunești
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 160,24 mc, taieri de crâng
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Partida 782 Ocolul Silvic Cărbunești
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 310,4 mc, taieri de crâng
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Partida 922 Ocolul Silvic Cărbunești
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 382,61 mc, felul taierii- progresive 1
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Partida 935 Ocolul Silvic Cărbunești
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 379,13 mc, felul taierii- crang
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Partida 944 Ocolul Silvic Cărbunești
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 281,64 mc, taieri de crâng
Вътрешен идентификатор: 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Partida 947 Ocolul Silvic Cărbunești
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 347,37 mc, taieri de crâng
Вътрешен идентификатор: 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Partida 950 Ocolul Silvic Cărbunești
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 177,43 mc, taieri de crâng
Вътрешен идентификатор: 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Partida 952 Ocolul Silvic Cărbunești
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 229,56 mc, taieri de crâng
Вътрешен идентификатор: 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Partida 955 Ocolul Silvic Cărbunești
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 149,54 mc, taieri de crâng
Вътрешен идентификатор: 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Partida 963 Ocolul Silvic Cărbunești
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 383,62 mc, taieri de crâng
Вътрешен идентификатор: 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Partida 208 Ocolul Silvic Cărbunești
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 363,9 mc, taieri de ingrijire
Вътрешен идентификатор: 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Partida 422 Ocolul Silvic Hurezani
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 765,67 mc, taieri de crang
Вътрешен идентификатор: 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Partida 98 Ocolul Silvic Hurezani
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 549,1 mc, taieri de conservare
Вътрешен идентификатор: 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Partida 61 Ocolul Silvic Hurezani
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 577,87 mc, taieri accidentale I (fara doboraturi)
Вътрешен идентификатор: 18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Partida 91 Ocolul Silvic Hurezani
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 2271,36 mc, taieri accidentale I (fara doboraturi)
Вътрешен идентификатор: 19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Partida 37 Ocolul Silvic Motru
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 448,89 mc, taieri de lucrări de conservare
Вътрешен идентификатор: 20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Partida 71 Ocolul Silvic Motru
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 235,06 mc, taieri de ingrijire
Вътрешен идентификатор: 21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Partida 105 Ocolul Silvic Novaci
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 759,74mc, felul tăierii -cvasigradinarite 1
Вътрешен идентификатор: 22
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Partida 12 Ocolul Silvic Novaci
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 509,43 mc, felul tăierii - lucrări de conservare
Вътрешен идентификатор: 23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Partida 1 Ocolul Silvic Padeș
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 3348,68 mc, felul taieri - progresive racordare
Вътрешен идентификатор: 24
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Partida 12 Ocolul Silvic Padeș
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 1912,15mc, felul taieri - progresive racordare
Вътрешен идентификатор: 25
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Partida 16 Ocolul Silvic Padeș
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 2233,35 mc, felul taieri - progresive racordare
Вътрешен идентификатор: 26
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Partida 100 Ocolul Silvic Polovragi
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 865.88 mc, felul tăierii - progresive 2
Вътрешен идентификатор: 27
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Partida 301 Ocolul Silvic Polovragi
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 744,69 mc, felul tăierii - taieri de ingrijire
Вътрешен идентификатор: 28
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Partida 118 Ocolul Silvic Runcu
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 1003,34 mc, felul tăierii - progresive racordare
Вътрешен идентификатор: 29
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Partida 132 Ocolul Silvic Runcu
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 546,90 mc, taieri de ingrijire
Вътрешен идентификатор: 30
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Partida 172 Ocolul Silvic Runcu
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 517,8 mc, taieri de ingrijire
Вътрешен идентификатор: 31
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Partida 174 Ocolul Silvic Runcu
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 282,51 mc, taieri de ingrijire
Вътрешен идентификатор: 32
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: Partida 14 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 1963,79 mc, felul tăierii - progresive racordare
Вътрешен идентификатор: 33
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: Partida 513 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 332,67 mc, felul tăierii - crâng simplu
Вътрешен идентификатор: 34
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: Partida 619 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 626,97 mc, felul tăierii - progresive 2
Вътрешен идентификатор: 35
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: Partida 18 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 102,0 mc, felul tăierii - taieri de ingrijire
Вътрешен идентификатор: 36
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: Partida 4 Ocolul Silvic Tismana
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 2210,32 mc, felul tăierii - progresive racordare
Вътрешен идентификатор: 37
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: Partida 100 Ocolul Silvic Tismana
Описание: Servicii de exploatare a masei lemnoase, conform caietului de sarcini, volum de 1157,1 mc, felul tăierii - taieri de ingrijire
Вътрешен идентификатор: 38
403523-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor93GJC279_26//;6212/09.06.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 77211100 Služby při těžbě řeziva
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátor1
ČástLOT-0002
Interní identifikátor2
ČástLOT-0003
Interní identifikátor3
ČástLOT-0004
Interní identifikátor4
ČástLOT-0005
Interní identifikátor5
ČástLOT-0006
Interní identifikátor6
ČástLOT-0007
Interní identifikátor7
ČástLOT-0008
Interní identifikátor8
ČástLOT-0009
Interní identifikátor9
ČástLOT-0010
Interní identifikátor10
ČástLOT-0011
Interní identifikátor11
ČástLOT-0012
Interní identifikátor12
ČástLOT-0013
Interní identifikátor13
ČástLOT-0014
Interní identifikátor14
ČástLOT-0015
Interní identifikátor15
ČástLOT-0016
NázevPartida 422 Ocolul Silvic Hurezani
Interní identifikátor16
ČástLOT-0017
NázevPartida 98 Ocolul Silvic Hurezani
Interní identifikátor17
ČástLOT-0018
NázevPartida 61 Ocolul Silvic Hurezani
Interní identifikátor18
ČástLOT-0019
NázevPartida 91 Ocolul Silvic Hurezani
Interní identifikátor19
ČástLOT-0020
NázevPartida 37 Ocolul Silvic Motru
Interní identifikátor20
ČástLOT-0021
NázevPartida 71 Ocolul Silvic Motru
Interní identifikátor21
ČástLOT-0022
NázevPartida 105 Ocolul Silvic Novaci
Interní identifikátor22
ČástLOT-0023
NázevPartida 12 Ocolul Silvic Novaci
Interní identifikátor23
ČástLOT-0024
NázevPartida 1 Ocolul Silvic Padeș
Interní identifikátor24
ČástLOT-0025
NázevPartida 12 Ocolul Silvic Padeș
Interní identifikátor25
ČástLOT-0026
NázevPartida 16 Ocolul Silvic Padeș
Interní identifikátor26
ČástLOT-0027
Interní identifikátor27
ČástLOT-0028
Interní identifikátor28
ČástLOT-0029
NázevPartida 118 Ocolul Silvic Runcu
Interní identifikátor29
ČástLOT-0030
NázevPartida 132 Ocolul Silvic Runcu
Interní identifikátor30
ČástLOT-0031
NázevPartida 172 Ocolul Silvic Runcu
Interní identifikátor31
ČástLOT-0032
NázevPartida 174 Ocolul Silvic Runcu
Interní identifikátor32
ČástLOT-0033
NázevPartida 14 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Interní identifikátor33
ČástLOT-0034
NázevPartida 513 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Interní identifikátor34
ČástLOT-0035
NázevPartida 619 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Interní identifikátor35
ČástLOT-0036
NázevPartida 18 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Interní identifikátor36
ČástLOT-0037
NázevPartida 4 Ocolul Silvic Tismana
Interní identifikátor37
ČástLOT-0038
NázevPartida 100 Ocolul Silvic Tismana
Interní identifikátor38
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 93GJC279_26//;6212/09.06.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 77211100 Skovhugst
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: 7
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: 8
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: 9
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: 10
Delkontrakt: LOT-0011
Intern ID: 11
Delkontrakt: LOT-0012
Intern ID: 12
Delkontrakt: LOT-0013
Intern ID: 13
Delkontrakt: LOT-0014
Intern ID: 14
Delkontrakt: LOT-0015
Intern ID: 15
Delkontrakt: LOT-0016
Intern ID: 16
Delkontrakt: LOT-0017
Intern ID: 17
Delkontrakt: LOT-0018
Intern ID: 18
Delkontrakt: LOT-0019
Intern ID: 19
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: Partida 37 Ocolul Silvic Motru
Intern ID: 20
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: Partida 71 Ocolul Silvic Motru
Intern ID: 21
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: Partida 105 Ocolul Silvic Novaci
Intern ID: 22
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: Partida 12 Ocolul Silvic Novaci
Intern ID: 23
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: Partida 1 Ocolul Silvic Padeș
Intern ID: 24
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: Partida 12 Ocolul Silvic Padeș
Intern ID: 25
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: Partida 16 Ocolul Silvic Padeș
Intern ID: 26
Delkontrakt: LOT-0027
Intern ID: 27
Delkontrakt: LOT-0028
Intern ID: 28
Delkontrakt: LOT-0029
Titel: Partida 118 Ocolul Silvic Runcu
Intern ID: 29
Delkontrakt: LOT-0030
Titel: Partida 132 Ocolul Silvic Runcu
Intern ID: 30
Delkontrakt: LOT-0031
Titel: Partida 172 Ocolul Silvic Runcu
Intern ID: 31
Delkontrakt: LOT-0032
Titel: Partida 174 Ocolul Silvic Runcu
Intern ID: 32
Delkontrakt: LOT-0033
Titel: Partida 14 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Intern ID: 33
Delkontrakt: LOT-0034
Titel: Partida 513 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Intern ID: 34
Delkontrakt: LOT-0035
Titel: Partida 619 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Intern ID: 35
Delkontrakt: LOT-0036
Titel: Partida 18 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Intern ID: 36
Delkontrakt: LOT-0037
Titel: Partida 4 Ocolul Silvic Tismana
Intern ID: 37
Delkontrakt: LOT-0038
Intern ID: 38
403523-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211100 Holzfällung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Interne Kennung5
LosLOT-0006
Interne Kennung6
LosLOT-0007
Interne Kennung7
LosLOT-0008
Interne Kennung8
LosLOT-0009
Interne Kennung9
LosLOT-0010
Interne Kennung10
LosLOT-0011
Interne Kennung11
LosLOT-0012
Interne Kennung12
LosLOT-0013
Interne Kennung13
LosLOT-0014
Interne Kennung14
LosLOT-0015
Interne Kennung15
LosLOT-0016
TitelPartida 422 Ocolul Silvic Hurezani
Interne Kennung16
LosLOT-0017
TitelPartida 98 Ocolul Silvic Hurezani
Interne Kennung17
LosLOT-0018
TitelPartida 61 Ocolul Silvic Hurezani
Interne Kennung18
LosLOT-0019
TitelPartida 91 Ocolul Silvic Hurezani
Interne Kennung19
LosLOT-0020
TitelPartida 37 Ocolul Silvic Motru
Interne Kennung20
LosLOT-0021
TitelPartida 71 Ocolul Silvic Motru
Interne Kennung21
LosLOT-0022
TitelPartida 105 Ocolul Silvic Novaci
Interne Kennung22
LosLOT-0023
TitelPartida 12 Ocolul Silvic Novaci
Interne Kennung23
LosLOT-0024
TitelPartida 1 Ocolul Silvic Padeș
Interne Kennung24
LosLOT-0025
TitelPartida 12 Ocolul Silvic Padeș
Interne Kennung25
LosLOT-0026
TitelPartida 16 Ocolul Silvic Padeș
Interne Kennung26
LosLOT-0027
Interne Kennung27
LosLOT-0028
Interne Kennung28
LosLOT-0029
TitelPartida 118 Ocolul Silvic Runcu
Interne Kennung29
LosLOT-0030
TitelPartida 132 Ocolul Silvic Runcu
Interne Kennung30
LosLOT-0031
TitelPartida 172 Ocolul Silvic Runcu
Interne Kennung31
LosLOT-0032
TitelPartida 174 Ocolul Silvic Runcu
Interne Kennung32
LosLOT-0033
TitelPartida 14 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Interne Kennung33
LosLOT-0034
TitelPartida 513 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Interne Kennung34
LosLOT-0035
TitelPartida 619 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Interne Kennung35
LosLOT-0036
TitelPartida 18 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Interne Kennung36
LosLOT-0037
TitelPartida 4 Ocolul Silvic Tismana
Interne Kennung37
LosLOT-0038
TitelPartida 100 Ocolul Silvic Tismana
Interne Kennung38
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 93GJC279_26//;6212/09.06.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77211100 Υπηρεσίες περισυλλογής ξυλείας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 13
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 16
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 18
Παρτίδα: LOT-0019
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: Partida 37 Ocolul Silvic Motru
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 20
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: Partida 71 Ocolul Silvic Motru
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 21
Παρτίδα: LOT-0022
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 22
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: Partida 12 Ocolul Silvic Novaci
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 23
Παρτίδα: LOT-0024
Τίτλος: Partida 1 Ocolul Silvic Padeș
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 24
Παρτίδα: LOT-0025
Τίτλος: Partida 12 Ocolul Silvic Padeș
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 25
Παρτίδα: LOT-0026
Τίτλος: Partida 16 Ocolul Silvic Padeș
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26
Παρτίδα: LOT-0027
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27
Παρτίδα: LOT-0028
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 28
Παρτίδα: LOT-0029
Τίτλος: Partida 118 Ocolul Silvic Runcu
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 29
Παρτίδα: LOT-0030
Τίτλος: Partida 132 Ocolul Silvic Runcu
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 30
Παρτίδα: LOT-0031
Τίτλος: Partida 172 Ocolul Silvic Runcu
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 31
Παρτίδα: LOT-0032
Τίτλος: Partida 174 Ocolul Silvic Runcu
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 32
Παρτίδα: LOT-0033
Τίτλος: Partida 14 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 33
Παρτίδα: LOT-0034
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 34
Παρτίδα: LOT-0035
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 35
Παρτίδα: LOT-0036
Τίτλος: Partida 18 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 36
Παρτίδα: LOT-0037
Τίτλος: Partida 4 Ocolul Silvic Tismana
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 37
Παρτίδα: LOT-0038
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 38
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211100 Timber harvesting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: Partida 37 Ocolul Silvic Motru
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: Partida 71 Ocolul Silvic Motru
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: Partida 105 Ocolul Silvic Novaci
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: Partida 12 Ocolul Silvic Novaci
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: Partida 1 Ocolul Silvic Padeș
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: Partida 12 Ocolul Silvic Padeș
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: Partida 16 Ocolul Silvic Padeș
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: Partida 118 Ocolul Silvic Runcu
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: Partida 132 Ocolul Silvic Runcu
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: Partida 172 Ocolul Silvic Runcu
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: Partida 174 Ocolul Silvic Runcu
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: Partida 14 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: Partida 513 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: Partida 619 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: Partida 18 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Title: Partida 4 Ocolul Silvic Tismana
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Internal identifier: 38
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 93GJC279_26//;6212/09.06.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77211100 Servicios de producción maderera
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Identificador interno: 19
Lote: LOT-0020
Título: Partida 37 Ocolul Silvic Motru
Identificador interno: 20
Lote: LOT-0021
Título: Partida 71 Ocolul Silvic Motru
Identificador interno: 21
Lote: LOT-0022
Identificador interno: 22
Lote: LOT-0023
Título: Partida 12 Ocolul Silvic Novaci
Identificador interno: 23
Lote: LOT-0024
Título: Partida 1 Ocolul Silvic Padeș
Identificador interno: 24
Lote: LOT-0025
Título: Partida 12 Ocolul Silvic Padeș
Identificador interno: 25
Lote: LOT-0026
Título: Partida 16 Ocolul Silvic Padeș
Identificador interno: 26
Lote: LOT-0027
Identificador interno: 27
Lote: LOT-0028
Identificador interno: 28
Lote: LOT-0029
Título: Partida 118 Ocolul Silvic Runcu
Identificador interno: 29
Lote: LOT-0030
Título: Partida 132 Ocolul Silvic Runcu
Identificador interno: 30
Lote: LOT-0031
Título: Partida 172 Ocolul Silvic Runcu
Identificador interno: 31
Lote: LOT-0032
Título: Partida 174 Ocolul Silvic Runcu
Identificador interno: 32
Lote: LOT-0033
Título: Partida 14 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Identificador interno: 33
Lote: LOT-0034
Identificador interno: 34
Lote: LOT-0035
Identificador interno: 35
Lote: LOT-0036
Título: Partida 18 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Identificador interno: 36
Lote: LOT-0037
Título: Partida 4 Ocolul Silvic Tismana
Identificador interno: 37
Lote: LOT-0038
Identificador interno: 38
403523-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77211100 Puunkorjuupalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunniste1
OsaLOT-0002
Sisäinen tunniste2
OsaLOT-0003
Sisäinen tunniste3
OsaLOT-0004
Sisäinen tunniste4
OsaLOT-0005
Sisäinen tunniste5
OsaLOT-0006
Sisäinen tunniste6
OsaLOT-0007
Sisäinen tunniste7
OsaLOT-0008
Sisäinen tunniste8
OsaLOT-0009
Sisäinen tunniste9
OsaLOT-0010
Sisäinen tunniste10
OsaLOT-0011
Sisäinen tunniste11
OsaLOT-0012
Sisäinen tunniste12
OsaLOT-0013
Sisäinen tunniste13
OsaLOT-0014
Sisäinen tunniste14
OsaLOT-0015
Sisäinen tunniste15
OsaLOT-0016
Sisäinen tunniste16
OsaLOT-0017
Sisäinen tunniste17
OsaLOT-0018
Sisäinen tunniste18
OsaLOT-0019
Sisäinen tunniste19
OsaLOT-0020
Sisäinen tunniste20
OsaLOT-0021
Sisäinen tunniste21
OsaLOT-0022
Sisäinen tunniste22
OsaLOT-0023
Sisäinen tunniste23
OsaLOT-0024
Ilmoituksen nimiPartida 1 Ocolul Silvic Padeș
Sisäinen tunniste24
OsaLOT-0025
Sisäinen tunniste25
OsaLOT-0026
Sisäinen tunniste26
OsaLOT-0027
Sisäinen tunniste27
OsaLOT-0028
Sisäinen tunniste28
OsaLOT-0029
Sisäinen tunniste29
OsaLOT-0030
Sisäinen tunniste30
OsaLOT-0031
Sisäinen tunniste31
OsaLOT-0032
Sisäinen tunniste32
OsaLOT-0033
Sisäinen tunniste33
OsaLOT-0034
Sisäinen tunniste34
OsaLOT-0035
Sisäinen tunniste35
OsaLOT-0036
Sisäinen tunniste36
OsaLOT-0037
Sisäinen tunniste37
OsaLOT-0038
Sisäinen tunniste38
403523-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 77211100 Services d'exploitation forestière
LotLOT-0001
Identifiant interne1
LotLOT-0002
Identifiant interne2
LotLOT-0003
Identifiant interne3
LotLOT-0004
Identifiant interne4
LotLOT-0005
Identifiant interne5
LotLOT-0006
Identifiant interne6
LotLOT-0007
Identifiant interne7
LotLOT-0008
Identifiant interne8
LotLOT-0009
Identifiant interne9
LotLOT-0010
Identifiant interne10
LotLOT-0011
Identifiant interne11
LotLOT-0012
Identifiant interne12
LotLOT-0013
Identifiant interne13
LotLOT-0014
Identifiant interne14
LotLOT-0015
Identifiant interne15
LotLOT-0016
TitrePartida 422 Ocolul Silvic Hurezani
Identifiant interne16
LotLOT-0017
TitrePartida 98 Ocolul Silvic Hurezani
Identifiant interne17
LotLOT-0018
TitrePartida 61 Ocolul Silvic Hurezani
Identifiant interne18
LotLOT-0019
TitrePartida 91 Ocolul Silvic Hurezani
Identifiant interne19
LotLOT-0020
TitrePartida 37 Ocolul Silvic Motru
Identifiant interne20
LotLOT-0021
TitrePartida 71 Ocolul Silvic Motru
Identifiant interne21
LotLOT-0022
TitrePartida 105 Ocolul Silvic Novaci
Identifiant interne22
LotLOT-0023
TitrePartida 12 Ocolul Silvic Novaci
Identifiant interne23
LotLOT-0024
TitrePartida 1 Ocolul Silvic Padeș
Identifiant interne24
LotLOT-0025
TitrePartida 12 Ocolul Silvic Padeș
Identifiant interne25
LotLOT-0026
TitrePartida 16 Ocolul Silvic Padeș
Identifiant interne26
LotLOT-0027
Identifiant interne27
LotLOT-0028
Identifiant interne28
LotLOT-0029
TitrePartida 118 Ocolul Silvic Runcu
Identifiant interne29
LotLOT-0030
TitrePartida 132 Ocolul Silvic Runcu
Identifiant interne30
LotLOT-0031
TitrePartida 172 Ocolul Silvic Runcu
Identifiant interne31
LotLOT-0032
TitrePartida 174 Ocolul Silvic Runcu
Identifiant interne32
LotLOT-0033
TitrePartida 14 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Identifiant interne33
LotLOT-0034
TitrePartida 513 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Identifiant interne34
LotLOT-0035
TitrePartida 619 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Identifiant interne35
LotLOT-0036
TitrePartida 18 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Identifiant interne36
LotLOT-0037
TitrePartida 4 Ocolul Silvic Tismana
Identifiant interne37
LotLOT-0038
TitrePartida 100 Ocolul Silvic Tismana
Identifiant interne38
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 93GJC279_26//;6212/09.06.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: 9
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: 10
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: 11
Luchtóg: LOT-0012
Aitheantóir inmheánach: 12
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: 13
Luchtóg: LOT-0014
Aitheantóir inmheánach: 14
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: 15
Luchtóg: LOT-0016
Aitheantóir inmheánach: 16
Luchtóg: LOT-0017
Aitheantóir inmheánach: 17
Luchtóg: LOT-0018
Aitheantóir inmheánach: 18
Luchtóg: LOT-0019
Aitheantóir inmheánach: 19
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: Partida 37 Ocolul Silvic Motru
Aitheantóir inmheánach: 20
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: Partida 71 Ocolul Silvic Motru
Aitheantóir inmheánach: 21
Luchtóg: LOT-0022
Aitheantóir inmheánach: 22
Luchtóg: LOT-0023
Aitheantóir inmheánach: 23
Luchtóg: LOT-0024
Teideal: Partida 1 Ocolul Silvic Padeș
Aitheantóir inmheánach: 24
Luchtóg: LOT-0025
Teideal: Partida 12 Ocolul Silvic Padeș
Aitheantóir inmheánach: 25
Luchtóg: LOT-0026
Teideal: Partida 16 Ocolul Silvic Padeș
Aitheantóir inmheánach: 26
Luchtóg: LOT-0027
Aitheantóir inmheánach: 27
Luchtóg: LOT-0028
Aitheantóir inmheánach: 28
Luchtóg: LOT-0029
Aitheantóir inmheánach: 29
Luchtóg: LOT-0030
Aitheantóir inmheánach: 30
Luchtóg: LOT-0031
Aitheantóir inmheánach: 31
Luchtóg: LOT-0032
Aitheantóir inmheánach: 32
Luchtóg: LOT-0033
Aitheantóir inmheánach: 33
Luchtóg: LOT-0034
Aitheantóir inmheánach: 34
Luchtóg: LOT-0035
Aitheantóir inmheánach: 35
Luchtóg: LOT-0036
Aitheantóir inmheánach: 36
Luchtóg: LOT-0037
Aitheantóir inmheánach: 37
Luchtóg: LOT-0038
Aitheantóir inmheánach: 38
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 77211100 Faanyag-, épületfa-kitermelési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: 9
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 10
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: 11
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: 12
Rész: LOT-0013
Belső azonosító: 13
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: 14
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: 15
Rész: LOT-0016
Cím: Partida 422 Ocolul Silvic Hurezani
Belső azonosító: 16
Rész: LOT-0017
Cím: Partida 98 Ocolul Silvic Hurezani
Belső azonosító: 17
Rész: LOT-0018
Cím: Partida 61 Ocolul Silvic Hurezani
Belső azonosító: 18
Rész: LOT-0019
Cím: Partida 91 Ocolul Silvic Hurezani
Belső azonosító: 19
Rész: LOT-0020
Cím: Partida 37 Ocolul Silvic Motru
Belső azonosító: 20
Rész: LOT-0021
Cím: Partida 71 Ocolul Silvic Motru
Belső azonosító: 21
Rész: LOT-0022
Cím: Partida 105 Ocolul Silvic Novaci
Belső azonosító: 22
Rész: LOT-0023
Cím: Partida 12 Ocolul Silvic Novaci
Belső azonosító: 23
Rész: LOT-0024
Cím: Partida 1 Ocolul Silvic Padeș
Belső azonosító: 24
Rész: LOT-0025
Cím: Partida 12 Ocolul Silvic Padeș
Belső azonosító: 25
Rész: LOT-0026
Cím: Partida 16 Ocolul Silvic Padeș
Belső azonosító: 26
Rész: LOT-0027
Belső azonosító: 27
Rész: LOT-0028
Belső azonosító: 28
Rész: LOT-0029
Cím: Partida 118 Ocolul Silvic Runcu
Belső azonosító: 29
Rész: LOT-0030
Cím: Partida 132 Ocolul Silvic Runcu
Belső azonosító: 30
Rész: LOT-0031
Cím: Partida 172 Ocolul Silvic Runcu
Belső azonosító: 31
Rész: LOT-0032
Cím: Partida 174 Ocolul Silvic Runcu
Belső azonosító: 32
Rész: LOT-0033
Cím: Partida 14 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Belső azonosító: 33
Rész: LOT-0034
Cím: Partida 513 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Belső azonosító: 34
Rész: LOT-0035
Cím: Partida 619 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Belső azonosító: 35
Rész: LOT-0036
Cím: Partida 18 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Belső azonosító: 36
Rész: LOT-0037
Cím: Partida 4 Ocolul Silvic Tismana
Belső azonosító: 37
Rész: LOT-0038
Cím: Partida 100 Ocolul Silvic Tismana
Belső azonosító: 38
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 77211100 Servizi di sfruttamento forestale
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 7
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 9
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 10
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: 11
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: 12
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: 13
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: 14
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 15
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: 16
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: 17
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: 18
Lotto: LOT-0019
Identificativo interno: 19
Lotto: LOT-0020
Titolo: Partida 37 Ocolul Silvic Motru
Identificativo interno: 20
Lotto: LOT-0021
Titolo: Partida 71 Ocolul Silvic Motru
Identificativo interno: 21
Lotto: LOT-0022
Identificativo interno: 22
Lotto: LOT-0023
Titolo: Partida 12 Ocolul Silvic Novaci
Identificativo interno: 23
Lotto: LOT-0024
Titolo: Partida 1 Ocolul Silvic Padeș
Identificativo interno: 24
Lotto: LOT-0025
Titolo: Partida 12 Ocolul Silvic Padeș
Identificativo interno: 25
Lotto: LOT-0026
Titolo: Partida 16 Ocolul Silvic Padeș
Identificativo interno: 26
Lotto: LOT-0027
Identificativo interno: 27
Lotto: LOT-0028
Identificativo interno: 28
Lotto: LOT-0029
Titolo: Partida 118 Ocolul Silvic Runcu
Identificativo interno: 29
Lotto: LOT-0030
Titolo: Partida 132 Ocolul Silvic Runcu
Identificativo interno: 30
Lotto: LOT-0031
Titolo: Partida 172 Ocolul Silvic Runcu
Identificativo interno: 31
Lotto: LOT-0032
Titolo: Partida 174 Ocolul Silvic Runcu
Identificativo interno: 32
Lotto: LOT-0033
Titolo: Partida 14 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Identificativo interno: 33
Lotto: LOT-0034
Identificativo interno: 34
Lotto: LOT-0035
Identificativo interno: 35
Lotto: LOT-0036
Titolo: Partida 18 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Identificativo interno: 36
Lotto: LOT-0037
Titolo: Partida 4 Ocolul Silvic Tismana
Identificativo interno: 37
Lotto: LOT-0038
Identificativo interno: 38
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 93GJC279_26//;6212/09.06.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77211100 Kokmateriālu ieguves pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0026
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Iekšējais identifikators: 27
Daļa: LOT-0028
Iekšējais identifikators: 28
Daļa: LOT-0029
Iekšējais identifikators: 29
Daļa: LOT-0030
Iekšējais identifikators: 30
Daļa: LOT-0031
Iekšējais identifikators: 31
Daļa: LOT-0032
Iekšējais identifikators: 32
Daļa: LOT-0033
Iekšējais identifikators: 33
Daļa: LOT-0034
Iekšējais identifikators: 34
Daļa: LOT-0035
Iekšējais identifikators: 35
Daļa: LOT-0036
Iekšējais identifikators: 36
Daļa: LOT-0037
Iekšējais identifikators: 37
Daļa: LOT-0038
Iekšējais identifikators: 38
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77211100 Servizzi tal-ħsad ta' l-injam
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: 5
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: 6
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: 7
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: 8
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: 9
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: 10
Lott: LOT-0011
Identifikatur intern: 11
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: 12
Lott: LOT-0013
Identifikatur intern: 13
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: 14
Lott: LOT-0015
Identifikatur intern: 15
Lott: LOT-0016
Identifikatur intern: 16
Lott: LOT-0017
Identifikatur intern: 17
Lott: LOT-0018
Identifikatur intern: 18
Lott: LOT-0019
Identifikatur intern: 19
Lott: LOT-0020
Titlu: Partida 37 Ocolul Silvic Motru
Identifikatur intern: 20
Lott: LOT-0021
Titlu: Partida 71 Ocolul Silvic Motru
Identifikatur intern: 21
Lott: LOT-0022
Titlu: Partida 105 Ocolul Silvic Novaci
Identifikatur intern: 22
Lott: LOT-0023
Titlu: Partida 12 Ocolul Silvic Novaci
Identifikatur intern: 23
Lott: LOT-0024
Titlu: Partida 1 Ocolul Silvic Padeș
Identifikatur intern: 24
Lott: LOT-0025
Titlu: Partida 12 Ocolul Silvic Padeș
Identifikatur intern: 25
Lott: LOT-0026
Titlu: Partida 16 Ocolul Silvic Padeș
Identifikatur intern: 26
Lott: LOT-0027
Identifikatur intern: 27
Lott: LOT-0028
Identifikatur intern: 28
Lott: LOT-0029
Titlu: Partida 118 Ocolul Silvic Runcu
Identifikatur intern: 29
Lott: LOT-0030
Titlu: Partida 132 Ocolul Silvic Runcu
Identifikatur intern: 30
Lott: LOT-0031
Titlu: Partida 172 Ocolul Silvic Runcu
Identifikatur intern: 31
Lott: LOT-0032
Titlu: Partida 174 Ocolul Silvic Runcu
Identifikatur intern: 32
Lott: LOT-0033
Titlu: Partida 14 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Identifikatur intern: 33
Lott: LOT-0034
Titlu: Partida 513 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Identifikatur intern: 34
Lott: LOT-0035
Titlu: Partida 619 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Identifikatur intern: 35
Lott: LOT-0036
Titlu: Partida 18 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Identifikatur intern: 36
Lott: LOT-0037
Titlu: Partida 4 Ocolul Silvic Tismana
Identifikatur intern: 37
Lott: LOT-0038
Identifikatur intern: 38
Interne identificatiecode: 93GJC279_26//;6212/09.06.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211100 Houtvestersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: 19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: 21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: 22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: 23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: 24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: 25
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: 26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: 27
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: 28
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: 29
Perceel: LOT-0030
Interne identificatiecode: 30
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: 31
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: 32
Perceel: LOT-0033
Interne identificatiecode: 33
Perceel: LOT-0034
Interne identificatiecode: 34
Perceel: LOT-0035
Interne identificatiecode: 35
Perceel: LOT-0036
Interne identificatiecode: 36
Perceel: LOT-0037
Interne identificatiecode: 37
Perceel: LOT-0038
Interne identificatiecode: 38
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 77211100 Serviços de produção de madeira
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 93GJC279_26//;6212/09.06.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77211100 Ťažba stavebného dreva
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: 9
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: 10
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: 11
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: 12
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: 13
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: 14
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: 15
Časť: LOT-0016
Interný identifikátor: 16
Časť: LOT-0017
Interný identifikátor: 17
Časť: LOT-0018
Interný identifikátor: 18
Časť: LOT-0019
Interný identifikátor: 19
Časť: LOT-0020
Názov: Partida 37 Ocolul Silvic Motru
Interný identifikátor: 20
Časť: LOT-0021
Názov: Partida 71 Ocolul Silvic Motru
Interný identifikátor: 21
Časť: LOT-0022
Názov: Partida 105 Ocolul Silvic Novaci
Interný identifikátor: 22
Časť: LOT-0023
Názov: Partida 12 Ocolul Silvic Novaci
Interný identifikátor: 23
Časť: LOT-0024
Názov: Partida 1 Ocolul Silvic Padeș
Interný identifikátor: 24
Časť: LOT-0025
Názov: Partida 12 Ocolul Silvic Padeș
Interný identifikátor: 25
Časť: LOT-0026
Názov: Partida 16 Ocolul Silvic Padeș
Interný identifikátor: 26
Časť: LOT-0027
Interný identifikátor: 27
Časť: LOT-0028
Interný identifikátor: 28
Časť: LOT-0029
Názov: Partida 118 Ocolul Silvic Runcu
Interný identifikátor: 29
Časť: LOT-0030
Názov: Partida 132 Ocolul Silvic Runcu
Interný identifikátor: 30
Časť: LOT-0031
Názov: Partida 172 Ocolul Silvic Runcu
Interný identifikátor: 31
Časť: LOT-0032
Názov: Partida 174 Ocolul Silvic Runcu
Interný identifikátor: 32
Časť: LOT-0033
Názov: Partida 14 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Interný identifikátor: 33
Časť: LOT-0034
Názov: Partida 513 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Interný identifikátor: 34
Časť: LOT-0035
Názov: Partida 619 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Interný identifikátor: 35
Časť: LOT-0036
Názov: Partida 18 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Interný identifikátor: 36
Časť: LOT-0037
Názov: Partida 4 Ocolul Silvic Tismana
Interný identifikátor: 37
Časť: LOT-0038
Interný identifikátor: 38
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77211100 Storitve pospravljanja lesa
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 19
Sklop: LOT-0020
Naslov: Partida 37 Ocolul Silvic Motru
Notranji identifikator: 20
Sklop: LOT-0021
Naslov: Partida 71 Ocolul Silvic Motru
Notranji identifikator: 21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: 22
Sklop: LOT-0023
Naslov: Partida 12 Ocolul Silvic Novaci
Notranji identifikator: 23
Sklop: LOT-0024
Naslov: Partida 1 Ocolul Silvic Padeș
Notranji identifikator: 24
Sklop: LOT-0025
Naslov: Partida 12 Ocolul Silvic Padeș
Notranji identifikator: 25
Sklop: LOT-0026
Naslov: Partida 16 Ocolul Silvic Padeș
Notranji identifikator: 26
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: 27
Sklop: LOT-0028
Notranji identifikator: 28
Sklop: LOT-0029
Naslov: Partida 118 Ocolul Silvic Runcu
Notranji identifikator: 29
Sklop: LOT-0030
Naslov: Partida 132 Ocolul Silvic Runcu
Notranji identifikator: 30
Sklop: LOT-0031
Naslov: Partida 172 Ocolul Silvic Runcu
Notranji identifikator: 31
Sklop: LOT-0032
Naslov: Partida 174 Ocolul Silvic Runcu
Notranji identifikator: 32
Sklop: LOT-0033
Naslov: Partida 14 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Notranji identifikator: 33
Sklop: LOT-0034
Notranji identifikator: 34
Sklop: LOT-0035
Notranji identifikator: 35
Sklop: LOT-0036
Naslov: Partida 18 Ocolul Silvic Tg-Jiu
Notranji identifikator: 36
Sklop: LOT-0037
Naslov: Partida 4 Ocolul Silvic Tismana
Notranji identifikator: 37
Sklop: LOT-0038
Notranji identifikator: 38
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77211100 Timmerblädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: 13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: 16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: 17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: 18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Intern identifierare: 19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Intern identifierare: 20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: 21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Intern identifierare: 22
Del (anbudsområde): LOT-0023
Intern identifierare: 23
Del (anbudsområde): LOT-0024
Intern identifierare: 24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Intern identifierare: 25
Del (anbudsområde): LOT-0026
Intern identifierare: 26
Del (anbudsområde): LOT-0027
Intern identifierare: 27
Del (anbudsområde): LOT-0028
Intern identifierare: 28
Del (anbudsområde): LOT-0029
Intern identifierare: 29
Del (anbudsområde): LOT-0030
Intern identifierare: 30
Del (anbudsområde): LOT-0031
Intern identifierare: 31
Del (anbudsområde): LOT-0032
Intern identifierare: 32
Del (anbudsområde): LOT-0033
Intern identifierare: 33
Del (anbudsområde): LOT-0034
Intern identifierare: 34
Del (anbudsområde): LOT-0035
Intern identifierare: 35
Del (anbudsområde): LOT-0036
Intern identifierare: 36
Del (anbudsområde): LOT-0037
Intern identifierare: 37
Del (anbudsområde): LOT-0038
Intern identifierare: 38