Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 60130000 Специализирани услуги за пътен превоз на пътници
Място на изпълнение
Град: Warszawa
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Държава: Полша
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 60130000 Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy
Místo plnění
Obec: Warszawa
Nižší územní jednotka země (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Země: Polsko
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 60130000 Specialiseret personbefordring ad vej
Udførelsessted
By: Warszawa
Landsdel (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Land: Polen
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Erfüllungsort
Stadt: Warszawa
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60130000 Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών
Τόπος εκτέλεσης
Πόλη: Warszawa
Χώρα: Πολωνία
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
Place of performance
Town: Warszawa
Country: Poland
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Lugar de ejecución
Localidad: Warszawa
País: Polonia
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 60130000 Eriotstarbelised maanteetranspordi reisijateveoteenused
Lepingu täitmise koht
Linn: Warszawa
Riik: Poola
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60130000 Matkustajien erikoismaantiekuljetukset
Suorituspaikka
Postitoimipaikka: Warszawa
Maa: Puola
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 60130000 Services spécialisés de transport routier de passagers
Lieu d’exécution
Ville: Warszawa
Pays: Pologne
403560-2026 - Nadmetanje
Poljska – Usluge cestovnog putničkog prijevoza za posebne namjene – Świadczenie usług w zakresie zapewnienia uczniom niepełnosprawnym zamieszkałym na terenie Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy transportu i opieki w okresie od 01-09-2026 r. do 31-08-2027 r.
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
NaslovŚwiadczenie usług w zakresie zapewnienia uczniom niepełnosprawnym zamieszkałym na terenie Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy transportu i opieki w okresie od 01-09-2026 r. do 31-08-2027 r.
OpisŚwiadczenie usług w zakresie zapewnienia uczniom niepełnosprawnym zamieszkałym na terenie Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy transportu i opieki w okresie od 01-09-2026 r. do 31-08-2027 r.
Interna identifikacijska oznakaUD-XI-WZP.271.17.2026.MGI
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Glavna obilježja postupkaZamawiający będzie stosował procedurę odwróconą, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp (procedura odwrócona). 1. Oświadczenia i dokumenty, odpowiednio na dzień składania ofert, składane wraz z ofertą przez wykonawców w postępowaniu w celu potwierdzenia, że wykonawcy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu. Wykaz dowodów potwierdzających, że oferta wykonawcy nie podlega odrzuceniu. Do oferty w wersji elektronicznej wykonawca zobowiązany jest dołączyć: 1) aktualne na dzień składania ofert oświadczenie, że nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Przedmiotowe oświadczenie wykonawca składa w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia JEDZ, stanowiącego Załącznik nr 2 do Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (EU) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającego standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia. Informacje zawarte w JEDZ stanowią wstępne potwierdzenie, że wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Zamawiający informuje, iż instrukcję wypełnienia JEDZ można znaleźć pod adresem: https://www.gov.pl/web/uzp/jednolity-europejski-dokument-zamowienia W tym celu przygotowany przez zamawiającego Jednolity Europejski Dokument Zamówienia stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ, należy wypełnić w wersji elektronicznego formularza za pomocą platformy Zamawiającego, z zastrzeżeniem poniższych uwag: * w Części IV Zamawiający żąda jedynie ogólnego oświadczenia dotyczącego wszystkich kryteriów kwalifikacji (sekcja α), bez wypełniania poszczególnych Sekcji A, B, C i D; * Część V (Ograniczenie liczby kwalifikujących się kandydatów) należy pozostawić niewypełnioną. 2) oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (również wspólnicy spółki cywilnej) dołączają do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy PZP, w którym wskażą które elementy przedmiotu zamówienia zostaną wykonane przez poszczególnych Wykonawców w odniesieniu do spełnienia wyżej wymienionych warunków, sporządzone według wzoru – stanowiącego Załącznik nr 5 do SWZ; 3) zobowiązanie innego podmiotu oraz oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia JEDZ, o których mowa w Części 9 SWZ – w przypadku polegania na zdolnościach innych podmiotów (jeżeli dotyczy); * w Części II Sekcji A, B Części III, w Części IV Zamawiający żąda jedynie ogólnego oświadczenia dotyczącego wszystkich kryteriów kwalifikacji (sekcja α), bez wypełniania poszczególnych Sekcji A, B, C i D; JEDZ (Informacje dotyczące każdego z podmiotów udostępniających zasoby); 4) dowód wniesienia wadium (w przypadku wadium złożonego w formie poręczeń lub gwarancji); 5) oświadczenie wykonawcy/podmiotu udostępniającego zasoby, że nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady UE 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r., z późniejszymi zmianami, w tym wprowadzonymi rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 z dnia 23 października 2025 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, dotyczące istnienia albo nieistnienia okoliczności zakazujących udzielenia Wykonawcy zamówienia publicznego. Oświadczenie należy sporządzić zgodnie z Załącznikiem nr 7 do SWZ; 6) formularz oferty należy sporządzić zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ; formularz cenowy należy sporządzić zgodnie z Załącznikiem nr 8 do SWZ. 2. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia podmiotowych środków dowodowych: 1) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej - załącznik nr 9 do SWZ; 2) Oświadczenie Wykonawcy/podmiotu udostępniającego zasoby o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 10 do SWZ. 3) wykaz usług sporządzony według wzoru formularza – stanowiącego załącznik nr 11a do SWZ; 4) wykaz osób sporządzony według wzoru formularza - stanowiącego załącznik nr 11b do SWZ; 5) wykaz pojazdów sporządzony według wzoru formularza - stanowiącego załącznik nr 11c do SWZ; 6) dokument potwierdzający, aktualną licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób - ważną, co najmniej do dnia 31-08-2027 r ;7) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1,2 i 4 ustawy PZP sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60130000 Usluge cestovnog putničkog prijevoza za posebne namjene
5. Grupa
GrupaLOT-0001
OpisPrzedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług w zakresie zapewnienia uczniom niepełnosprawnym zamieszkałym na terenie Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy transportu i opieki w okresie od 01-09-2026 r. do 31-08-2027 r.
403560-2026 - Verseny
Lengyelország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – Świadczenie usług w zakresie zapewnienia uczniom niepełnosprawnym zamieszkałym na terenie Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy transportu i opieki w okresie od 01-09-2026 r. do 31-08-2027 r.
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóUD-XI-WZP.271.17.2026.MGI
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 60130000 Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60130000 Specialiojo keleivinio kelių transporto paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: Warszawa
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Šalis: Lenkija
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60130000 Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi
Izpildes vieta
Pilsēta: Warszawa
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Valsts: Polija
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 60130000 Servizzi ta' trasport b'għan speċjali tal-passiġġieri bit-triq
Post tal-prestazzjoni
Belt: Warszawa
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Pajjiż: Il-Polonja
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 60130000 Serviços de transporte rodoviário de passageiros com finalidade específica
Local de execução
Cidade: Warszawa
País: Polónia
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 60130000 Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely
Miesto plnenia
Mesto: Warszawa
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Krajina: Poľsko
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60130000 Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
Kraj izvajanja
Država: Poljska