2. Процедура
Процедура
Заглавие: Izdelava projektne dokumentacije za rekonstrukcijo RTP 110/20kV Lendava in RTP 110/20kV Ptuj
Описание: Izdelava projektne dokumentacije za rekonstrukcijo RTP 110/20kV Lendava in RTP 110/20kV Ptuj
Вътрешен идентификатор: JN-74616
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71242000 Подготовка на проекта и дизайна, оценка на разходите
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 490190
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: JN-74616
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71242000 Příprava návrhů a projektů, odhad nákladů
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 490190
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-74616
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71242000 Projekt- og projekteringsforberedelse, omkostningsoverslag
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 490190
Internal identifier: JN-74616
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 490190
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-74616
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71242000 Projekti ja kavandi ettevalmistus, maksumuse hindamine
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 490190
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-74616
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 490190
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-74616
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71242000 Izrada projekta i nacrta, procjena troškova
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 490190
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-74616
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71242000 Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 490190
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-74616
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71242000 Preparazione di progetti e progettazioni, stima dei costi
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 490190
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-74616
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71242000 Projektų ir modelių rengimas, kainų prognozės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 490190
Iekšējais identifikators: JN-74616
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71242000 Projekts un projektēšanas sagatavošana, tāmēšana
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 490190
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-74616
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71242000 Pregătire de proiecte şi proiectare, estimare a costurilor
Identificator intern: 490190
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: JN-74616
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 490190