403584-2026 - Състезателна процедура
Cлoвeния – Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги – A-27/26; PZI Sanacija podpornih in opornih zidov, brežin, prepustov ter rekonstrukcija ceste R2-403/1072 Kneža-Podbrdo, od km 4.450 do km 5.200
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеA-27/26; PZI Sanacija podpornih in opornih zidov, brežin, prepustov ter rekonstrukcija ceste R2-403/1072 Kneža-Podbrdo, od km 4.450 do km 5.200
ОписаниеPZI Sanacija podpornih in opornih zidov, brežin, prepustov ter rekonstrukcija ceste R2-403/1072 Kneža-Podbrdo, od km 4.450 do km 5.200
Вътрешен идентификатор43001-133/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
Вътрешен идентификатор489762
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 43001-133/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 489762
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 43001-133/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71000000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489762
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 43001-133/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 489762
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 43001-133/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71000000 Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisäinen tunniste: 489762
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 43001-133/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
Identifiant interne: 489762
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 43001-133/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 489762
403584-2026 - Nadmetanje
Slovenija – Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge – A-27/26; PZI Sanacija podpornih in opornih zidov, brežin, prepustov ter rekonstrukcija ceste R2-403/1072 Kneža-Podbrdo, od km 4.450 do km 5.200
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka43001-133/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
5. Grupa
GrupaLOT-0000
Interna identifikacijska oznaka489762
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 43001-133/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 489762
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 43001-133/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71000000 Servizi architettonici, di costruzione, ingegneria e ispezione
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 489762
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 43001-133/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 489762
Iekšējais identifikators: 43001-133/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 489762
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 43001-133/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 489762
Wewnętrzny identyfikator: 43001-133/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 489762
403584-2026 - Procedură concurențială
Slovenia – Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie – A-27/26; PZI Sanacija podpornih in opornih zidov, brežin, prepustov ter rekonstrukcija ceste R2-403/1072 Kneža-Podbrdo, od km 4.450 do km 5.200
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern43001-133/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie
LotLOT-0000
Identificator intern489762
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 43001-133/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 489762
403584-2026 - Javni razpis
Slovenija – Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve – A-27/26; PZI Sanacija podpornih in opornih zidov, brežin, prepustov ter rekonstrukcija ceste R2-403/1072 Kneža-Podbrdo, od km 4.450 do km 5.200
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator43001-133/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
5. Sklop
SklopLOT-0000
Notranji identifikator489762