2. Процедура
Процедура
Заглавие: 1061/2026
Описание: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΙΤΙΣΗΣ (CATERING) ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΕΑΒ Α.Ε. ΑΠΟ ΤΑ Η.Α.Ε
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 55300000 Услуги на ресторанти, столове и заведения за приготвяне и доставяне на храна
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΙΤΙΣΗΣ (CATERING) ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΕΑΒ Α.Ε. ΑΠΟ ΤΑ Η.Α.Ε.
Основна класификация (cpv): 55520000 Услуги на заведения за приготвяне и доставяне на храна
2. Řízení
Řízení
Název: 1061/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 55300000 Provozování restaurací a podávání jídel
5. Část
Část: LOT-0001
Hlavní klasifikace (cpv): 55520000 Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky
2. Procedure
Procedure
Titel: 1061/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 55300000 Restaurationsvirksomhed og servering
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Primær klassifikation (cpv): 55520000 Cateringvirksomhed
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: 1061/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 55300000 Υπηρεσίες εστιατορίου και παροχής φαγητού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 55520000 Υπηρεσίες τροφοδοσίας
Title: 1061/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55300000 Restaurant and food-serving services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 55520000 Catering services
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 1061/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 55300000 Servicios de restaurante y de suministro de comidas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación principal (cpv): 55520000 Servicios de suministro de comidas desde el exterior
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: 1061/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 55300000 Restorani- ja toiduserveerimisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Peamine liigitus (cpv): 55520000 Toitlustusteenused
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: 1061/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 55300000 Ravintola- ja tarjoilupalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 55520000 Ateriapalvelut
2. Procédure
Procédure
Titre: 1061/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 55300000 Services de restaurant et services de personnel en salle
Nomenclature principale (cpv): 55520000 Services traiteur
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: 1061/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Naslov: 1061/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 55300000 Usluge restorana i usluge posluživanja hranom
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Glavna klasifikacija (cpv): 55520000 Usluge dostavljanja pripremljene hrane (catering)
2. Eljárás
Eljárás
Cím: 1061/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 55300000 Éttermi és felszolgálási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Fő osztályozás (cpv): 55520000 Élelmezési szolgáltatások
2. Procedura
Procedura
Titolo: 1061/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 55300000 Servizi di ristorazione e di distribuzione pasti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione principale (cpv): 55520000 Servizi di catering
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 1061/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 55300000 Restorānu un ēdināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Galvenā klasifikācija (cpv): 55520000 Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi
Tytuł: 1061/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 55300000 Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Główna klasyfikacja (cpv): 55520000 Usługi dostarczania posiłków
2. Postup
Postup
Názov: 1061/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 55300000 Reštauračné služby a podávanie jedál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Hlavná klasifikácia (cpv): 55520000 Služby hromadného stravovania
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 55300000 Storitve restavracij in postrežbe
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 55520000 Storitve priprave in dostave hrane
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering