See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: NADOGRADNJA, ODRŽAVANJE I SERVIS PARKIRNIH AUTOMATA SITY 5
Описание: Predmet nabave je NADOGRADNJA, ODRŽAVANJE I SERVIS PARKIRNIH AUTOMATA SITY 5 Postojećih 80 parkirnih automata potrebno je nadograditi na način da se isti nadograde novim elektroničkim komponentama, koje omogućuju dvosmjernu komunikaciju s postojećim sustavima, fiskalizaciju, naplatu kreditnim karticama i unos registarske oznake, te povezivanje u sustav automatske naplate i kontrole parkiranja. Postupak nabave uključuje i redovno održavanje te rezervne dijelove za nadograđenih 220 parkirnih automata. CPV oznaka i naziv: 38700000-2 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Вътрешен идентификатор: 2026-2533
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38700000 Апарати за регистриране на присъствието и подобни апарати за отчитане; паркингови времеброячи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026-2533
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38700000 Registrieruhren und dergleichen; Parkuhren
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026-2533
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38700000 Registradores de asistencia y contadores similares; parquímetros
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 2026-2533
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38700000 Ajaregistraatorid jms seadmed; parkimisautomaadid
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 2026-2533
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38700000 Ajanrekisteröintilaitteet ja vastaavat mittarit; pysäköintimittarit
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 2026-2533
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 38700000 Time registers and the like; parking meters
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 2026-2533
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38700000 Időpont-regisztráló és hasonló készülékek; parkolóórák
5. Rész
Rész: LOT-0000
403635-2026 - Konkursas
Kroatija – Laiko registratoriai ir panašūs prietaisai; automobilių stovėjimo vietos laiko skaitikliai – NADOGRADNJA, ODRŽAVANJE I SERVIS PARKIRNIH AUTOMATA SITY 5
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius2026-2533
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Pagrindiniai procedūros ypatumaiOtvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38700000 Laiko registratoriai ir panašūs prietaisai; automobilių stovėjimo vietos laiko skaitikliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0000
Iekšējais identifikators: 2026-2533
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38700000 Laika reģistratori un līdzīgas ierīces; stāvlaika skaitītāji
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 2026-2533
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38700000 Liczniki czasu i tym podobne; parkometry
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 38700000 Registadores e gravadores de tempo, parquímetros
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2026-2533
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38700000 Ceasuri de pontaj şi ceasuri similare; ceasuri de parcare
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2026-2533
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38700000 Naprave, ki registrirajo čas, in podobne naprave; parkirne ure
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026-2533
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38700000 Klockregister och liknande; parkeringsmätare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000