See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΤΑΚΤΙΚΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΘΑΣΟΥ 2026-2027-2028
Описание: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια ανταλλακτικών και η συντήρηση Οχημάτων και Μηχανημάτων Έργου του Δήμου , δεδομένου ότι Δήμος δεν διαθέτει συνεργείο ή άλλες εγκαταστάσεις με απαραίτητο τεχνικό εξοπλισμό που χρειάζεται για τη συντήρηση του στόλου των οχημάτων και μηχανημάτων του, ούτε υπαλλήλους με σχετική ειδικότητα και τεχνικές γνώσεις και αφορά σε όλα τα οχήματα, τα μηχανήματα έργου και τις υπερκατασκευές τους του Δήμου.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 34913000 Различни видове резервни части
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: ΟΜΑΔΑ ΑΑ’: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΤΑΚΤΙΚΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΩΝ
Описание: Τα είδη περιγράφονται αναλυτικά στην αριθ. 2014/2026 μελέτη που συντάχθηκε από τις υπηρεσίες του Δήμου Θάσου
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: ΟΜΑΔΑ ΑΒ’: ΕΛΑΣΤΙΚΑ
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: ΟΜΑΔΑ ΑΓ’: ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: ΟΜΑΔΑ ΑΕ’: ΣΩΛΗΝΕΣ ΥΨΗΛΗΣ ΠΙΕΣΗΣ ΛΑΔΙΩΝ (ΜΑΡΚΟΥΤΣΙΑ)
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: ΟΜΑΔΑ ΒΑ’: ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΑΚΤΙΚΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΩΝ
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: ΟΜΑΔΑ ΒΕ’: ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 34913000 Diverse reservedele
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: ΟΜΑΔΑ ΑΒ’: ΕΛΑΣΤΙΚΑ
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: ΟΜΑΔΑ ΑΓ’: ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ
Delkontrakt: LOT-0004
Delkontrakt: LOT-0005
Delkontrakt: LOT-0006
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34913000 Verschiedene Ersatzteile
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 34913000 Piezas de recambio diversas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Título: ΟΜΑΔΑ ΑΒ’: ΕΛΑΣΤΙΚΑ
Lote: LOT-0003
Título: ΟΜΑΔΑ ΑΓ’: ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 34913000 Mitmesugused tagavaraosad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Pealkiri: ΟΜΑΔΑ ΑΒ’: ΕΛΑΣΤΙΚΑ
Osa: LOT-0003
Pealkiri: ΟΜΑΔΑ ΑΓ’: ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34913000 Erilaiset varaosat
Ilmoituksen nimi: ΟΜΑΔΑ ΑΒ’: ΕΛΑΣΤΙΚΑ
Ilmoituksen nimi: ΟΜΑΔΑ ΑΓ’: ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ
403656-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures - Services
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nature complémentaire du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 34913000 Pièces détachées diverses
5. Lot
LotLOT-0001
LotLOT-0002
TitreΟΜΑΔΑ ΑΒ’: ΕΛΑΣΤΙΚΑ
LotLOT-0003
TitreΟΜΑΔΑ ΑΓ’: ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ
LotLOT-0004
LotLOT-0005
LotLOT-0006
TitreΟΜΑΔΑ ΒΕ’: ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 34913000 Miscellaneous spare parts
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: ΟΜΑΔΑ ΑΒ’: ΕΛΑΣΤΙΚΑ
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: ΟΜΑΔΑ ΑΓ’: ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ
Luchtóg: LOT-0004
Luchtóg: LOT-0005
Luchtóg: LOT-0006
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 34913000 Razni rezervni dijelovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
Naslov: ΟΜΑΔΑ ΑΒ’: ΕΛΑΣΤΙΚΑ
Grupa: LOT-0003
Naslov: ΟΜΑΔΑ ΑΓ’: ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ
Grupa: LOT-0004
Grupa: LOT-0005
Grupa: LOT-0006
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 34913000 Különféle alkatrészek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
Cím: ΟΜΑΔΑ ΑΒ’: ΕΛΑΣΤΙΚΑ
Rész: LOT-0003
Cím: ΟΜΑΔΑ ΑΓ’: ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ
Rész: LOT-0004
Rész: LOT-0005
Rész: LOT-0006
Cím: ΟΜΑΔΑ ΒΕ’: ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 34913000 Varie parti di ricambio
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
Titolo: ΟΜΑΔΑ ΑΒ’: ΕΛΑΣΤΙΚΑ
Lotto: LOT-0003
Titolo: ΟΜΑΔΑ ΑΓ’: ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ
Lotto: LOT-0004
Lotto: LOT-0005
Lotto: LOT-0006
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34913000 Įvairios atsarginės dalys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: ΟΜΑΔΑ ΑΒ’: ΕΛΑΣΤΙΚΑ
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: ΟΜΑΔΑ ΑΓ’: ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pirkimo dalis: LOT-0006
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 34913000 Dažādas detaļas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: ΟΜΑΔΑ ΑΒ’: ΕΛΑΣΤΙΚΑ
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: ΟΜΑΔΑ ΑΓ’: ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ
Daļa: LOT-0004
Daļa: LOT-0005
Daļa: LOT-0006
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 34913000 Diverse onderdelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 34913000 Różne części zapasowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: ΟΜΑΔΑ ΑΒ’: ΕΛΑΣΤΙΚΑ
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: ΟΜΑΔΑ ΑΓ’: ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Część zamówienia: LOT-0006
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Natureza adicional do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 34913000 Peças sobressalentes diversas
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 34913000 Diverse piese de schimb
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Titlu: ΟΜΑΔΑ ΑΒ’: ΕΛΑΣΤΙΚΑ
Lot: LOT-0003
Titlu: ΟΜΑΔΑ ΑΓ’: ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34913000 Razni nadomestni deli
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006