403688-2026 - Състезателна процедура
Полша – Лабораторни реактиви – Dostawa odczynników biochemicznych i odczynników do oznaczeń immunochemicznych wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu biochemiczno-immunochemicznego.
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa odczynników biochemicznych i odczynników do oznaczeń immunochemicznych wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu biochemiczno-immunochemicznego.
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników biochemicznych i odczynników do oznaczeń immunochemicznych wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu biochemiczno-immunochemicznego. Ilości zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz ofertowy Formularz specyfikacji wymaganych minimalnych parametrów urządzenia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ. Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 40%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 40% dostaw przedmiotu zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania przedmiotu zamówienia, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć. Zamawiający zastrzega również, że Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Zamawiający zastrzega również możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu umowy, w takim przypadku Wykonawca może żądać wyłącznie wynagrodzenia należnego z tytułu wykonania odpowiedniej części umowy, bez naliczania jakichkolwiek kar lub dochodzenia roszczeń z tego tytułu. Minimalna wartość umowy jaka zostanie wykonana wynosi 80% w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia.
Вътрешен идентификаторDL.262.15.2026.JŁ
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33696500 Лабораторни реактиви
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0002
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników biochemicznych i odczynników do oznaczeń immunochemicznych wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu biochemiczno-immunochemicznego. Ilości zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz ofertowy Formularz specyfikacji wymaganych minimalnych parametrów urządzenia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Допълнителна класификация (cpv): 33696300 Химически реактиви, 38434500 Биохимични анализатори, 38434580 Имунологични анализатори, 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
Варианти
Описание на опциитеNa podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 40%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 40% dostaw przedmiotu zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania przedmiotu zamówienia, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć. Zamawiający zastrzega również, że Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Zamawiający zastrzega również możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu umowy, w takim przypadku Wykonawca może żądać wyłącznie wynagrodzenia należnego z tytułu wykonania odpowiedniej części umowy, bez naliczania jakichkolwiek kar lub dochodzenia roszczeń z tego tytułu. Minimalna wartość umowy jaka zostanie wykonana wynosi 80% w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia.
403688-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungDL.262.15.2026.JŁ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien, 38434500 Biochemische Analysegeräte, 38434580 Immunoassay-Analysegeräte, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Optionen
403688-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoDL.262.15.2026.JŁ
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio
5. Lote
LoteLOT-0002
Clasificación adicional (cpv): 33696300 Reactivos químicos, 38434500 Analizadores bioquímicos, 38434580 Analizadores de inmunoensayo, 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Opciones
403688-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusDL.262.15.2026.JŁ
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33696500 Laboratooriumireaktiivid
5. Osa
OsaLOT-0002
Täiendav liigitus (cpv): 33696300 Keemilised reaktiivid, 38434500 Biokeemilised analüsaatorid, 38434580 Immunoloogilised analüsaatorid, 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
Täiendavad hankevõimalused
403688-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteDL.262.15.2026.JŁ
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
Lisäluokitus (cpv): 33696300 Kemialliset reagenssit, 38434500 Biokemialliset analysaattorit, 38434580 Immuunimääritysanalysaattorit, 38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)
Optiot
403688-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachDL.262.15.2026.JŁ
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0002
Aicmiú breise (cpv): 33696300 Chemical reagents, 38434500 Biochemical analysers, 38434580 Immunoassay analysers, 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Roghanna
403688-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaDL.262.15.2026.JŁ
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
5. Grupa
GrupaLOT-0002
Dodatna klasifikacija (cpv): 33696300 Kemijski reagensi, 38434500 Aparati za biokemijske analize, 38434580 Aparati za analizu testova imuniteta, 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
Opcije
403688-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusDL.262.15.2026.JŁ
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696500 Laboratoriniai reagentai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0002
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33696300 Cheminiai reagentai, 38434500 Biocheminiai analizatoriai, 38434580 Imunologiniai analizatoriai, 38000000 Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
Pasirinkimo galimybės
403688-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeDL.262.15.2026.JŁ
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia
5. Perceel
PerceelLOT-0002
Aanvullende classificatie (cpv): 33696300 Chemische reagentia, 38434500 Biochemische analysatoren, 38434580 Immunoassay-analysatoren, 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
Opties
403688-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
Classificação adicional (cpv): 33696300 Reagentes químicos, 38434500 Analisadores bioquímicos, 38434580 Analisadores de imunoensaio, 38000000 Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos)
Opções
403688-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internDL.262.15.2026.JŁ
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33696500 Reactivi de laborator
5. Lot
LotLOT-0002
Clasificare suplimentară (cpv): 33696300 Reactivi chimici, 38434500 Analizoare biochimice, 38434580 Analizoare imunologice, 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)
Opțiuni