See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup i dostawa leków
Описание: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków do Apteki Szpitalnej mieszczącej się w siedzibie Szpitala przy ul. Wodociągowej 4, 45-221 Opole. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 zadań. PAKIET 1 - Płyny infuzyjne I PAKIET 2 - Lek specjalistyczny PAKIET 3 - Mannitol 20% PAKIET 4 - Płyny infuzyjne II PAKIET 5 - Opatrunek hemostatyczny
Вътрешен идентификатор: P/19/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: PAKIET 1 - Płyny infuzyjne I
Описание: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków do Apteki Szpitalnej mieszczącej się w siedzibie Szpitala przy ul. Wodociągowej 4, 45-221 Opole. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik formularz asortymentowo-cenowy. PAKIET 1 - Płyny infuzyjne I
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: PAKIET 2 - Lek specjalistyczny
Описание: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków do Apteki Szpitalnej mieszczącej się w siedzibie Szpitala przy ul. Wodociągowej 4, 45-221 Opole. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik formularz asortymentowo-cenowy. PAKIET 2 - Lek specjalistyczny
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: PAKIET 3 - Mannitol 20%
Описание: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków do Apteki Szpitalnej mieszczącej się w siedzibie Szpitala przy ul. Wodociągowej 4, 45-221 Opole. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik formularz asortymentowo-cenowy. PAKIET 3 - Mannitol 20%
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: PAKIET 4 - Płyny infuzyjne II
Описание: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków do Apteki Szpitalnej mieszczącej się w siedzibie Szpitala przy ul. Wodociągowej 4, 45-221 Opole. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik formularz asortymentowo-cenowy. PAKIET 4 - Płyny infuzyjne II
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: PAKIET 5 - Opatrunek hemostatyczny
Описание: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków do Apteki Szpitalnej mieszczącej się w siedzibie Szpitala przy ul. Wodociągowej 4, 45-221 Opole. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik formularz asortymentowo-cenowy. PAKIET 5 - Opatrunek hemostatyczny
Вътрешен идентификатор: 5
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa leków
Interne Kennung: P/19/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 - Płyny infuzyjne I
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 - Lek specjalistyczny
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 - Mannitol 20%
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - Płyny infuzyjne II
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Zakup i dostawa leków
Εσωτερικό αναγνωριστικό: P/19/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: PAKIET 1 - Płyny infuzyjne I
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: PAKIET 2 - Lek specjalistyczny
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: PAKIET 3 - Mannitol 20%
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: PAKIET 4 - Płyny infuzyjne II
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa leków
Internal identifier: P/19/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PAKIET 1 - Płyny infuzyjne I
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: PAKIET 2 - Lek specjalistyczny
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: PAKIET 3 - Mannitol 20%
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: PAKIET 4 - Płyny infuzyjne II
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Zakup i dostawa leków
Identificador interno: P/19/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: PAKIET 1 - Płyny infuzyjne I
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: PAKIET 2 - Lek specjalistyczny
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: PAKIET 3 - Mannitol 20%
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: PAKIET 4 - Płyny infuzyjne II
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Zakup i dostawa leków
Sisemine tunnus: P/19/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: PAKIET 1 - Płyny infuzyjne I
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: PAKIET 3 - Mannitol 20%
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: PAKIET 4 - Płyny infuzyjne II
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 5
403701-2026 - Kilpailu
Puola – Farmaseuttiset tuotteet – Zakup i dostawa leków
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiZakup i dostawa leków
Sisäinen tunnisteP/19/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
OsaLOT-0001
Ilmoituksen nimiPAKIET 1 - Płyny infuzyjne I
Sisäinen tunniste1
OsaLOT-0002
Sisäinen tunniste2
OsaLOT-0003
Ilmoituksen nimiPAKIET 3 - Mannitol 20%
Sisäinen tunniste3
OsaLOT-0004
Ilmoituksen nimiPAKIET 4 - Płyny infuzyjne II
Sisäinen tunniste4
OsaLOT-0005
Sisäinen tunniste5
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Zakup i dostawa leków
Aitheantóir inmheánach: P/19/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: PAKIET 1 - Płyny infuzyjne I
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: PAKIET 2 - Lek specjalistyczny
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: PAKIET 3 - Mannitol 20%
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: PAKIET 4 - Płyny infuzyjne II
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 5
2. Postupak
Postupak
Naslov: Zakup i dostawa leków
Interna identifikacijska oznaka: P/19/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: PAKIET 1 - Płyny infuzyjne I
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: PAKIET 2 - Lek specjalistyczny
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: PAKIET 3 - Mannitol 20%
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: PAKIET 4 - Płyny infuzyjne II
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 5
2. Procedura
Procedura
Titolo: Zakup i dostawa leków
Identificativo interno: P/19/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: PAKIET 1 - Płyny infuzyjne I
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: PAKIET 2 - Lek specjalistyczny
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: PAKIET 3 - Mannitol 20%
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: PAKIET 4 - Płyny infuzyjne II
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 5
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Zakup i dostawa leków
Vidaus identifikatorius: P/19/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: PAKIET 3 - Mannitol 20%
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5
403701-2026 - Konkurss
Polija – Farmācijas izstrādājumi – Zakup i dostawa leków
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
NosaukumsZakup i dostawa leków
Iekšējais identifikatorsP/19/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsPAKIET 1 - Płyny infuzyjne I
Iekšējais identifikators1
DaļaLOT-0002
NosaukumsPAKIET 2 - Lek specjalistyczny
Iekšējais identifikators2
DaļaLOT-0003
NosaukumsPAKIET 3 - Mannitol 20%
Iekšējais identifikators3
DaļaLOT-0004
NosaukumsPAKIET 4 - Płyny infuzyjne II
Iekšējais identifikators4
DaļaLOT-0005
Iekšējais identifikators5
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Zakup i dostawa leków
Identifikatur intern: P/19/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: PAKIET 1 - Płyny infuzyjne I
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Titlu: PAKIET 2 - Lek specjalistyczny
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Titlu: PAKIET 3 - Mannitol 20%
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Titlu: PAKIET 4 - Płyny infuzyjne II
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: 5
Interne identificatiecode: P/19/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
403701-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Produkty farmaceutyczne – Zakup i dostawa leków
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
TytułZakup i dostawa leków
Wewnętrzny identyfikatorP/19/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułPAKIET 1 - Płyny infuzyjne I
Wewnętrzny identyfikator1
Część zamówieniaLOT-0002
TytułPAKIET 2 - Lek specjalistyczny
Wewnętrzny identyfikator2
Część zamówieniaLOT-0003
TytułPAKIET 3 - Mannitol 20%
Wewnętrzny identyfikator3
Część zamówieniaLOT-0004
TytułPAKIET 4 - Płyny infuzyjne II
Wewnętrzny identyfikator4
Część zamówieniaLOT-0005
TytułPAKIET 5 - Opatrunek hemostatyczny
Wewnętrzny identyfikator5
403701-2026 - Concurso
Polónia – Produtos farmacêuticos – Zakup i dostawa leków
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
TítuloZakup i dostawa leków
Identificador internoP/19/2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
LoteLOT-0001
TítuloPAKIET 1 - Płyny infuzyjne I
Identificador interno1
LoteLOT-0002
TítuloPAKIET 2 - Lek specjalistyczny
Identificador interno2
LoteLOT-0003
TítuloPAKIET 3 - Mannitol 20%
Identificador interno3
LoteLOT-0004
TítuloPAKIET 4 - Płyny infuzyjne II
Identificador interno4
LoteLOT-0005
Identificador interno5
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: P/19/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
Identificator intern: 4
Identificator intern: 5
2. Postup
Postup
Názov: Zakup i dostawa leków
Interný identifikátor: P/19/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: PAKIET 1 - Płyny infuzyjne I
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: PAKIET 2 - Lek specjalistyczny
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Názov: PAKIET 3 - Mannitol 20%
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Názov: PAKIET 4 - Płyny infuzyjne II
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 5
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: P/19/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5
403701-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Läkemedel – Zakup i dostawa leków
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelZakup i dostawa leków
Intern identifierareP/19/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelPAKIET 1 - Płyny infuzyjne I
Intern identifierare1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPAKIET 2 - Lek specjalistyczny
Intern identifierare2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelPAKIET 3 - Mannitol 20%
Intern identifierare3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelPAKIET 4 - Płyny infuzyjne II
Intern identifierare4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelPAKIET 5 - Opatrunek hemostatyczny
Intern identifierare5