2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej na potrzeby RSBIP dla projektu „Rozwój Regionalnego Systemu Biuletynów Informacji Publicznej w Małopolsce”
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej na potrzeby RSBIP dla projektu „Rozwój Regionalnego Systemu Biuletynów Informacji Publicznej w Małopolsce”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ), stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy).
Предишно обявление: 169440-2026
Вътрешен идентификатор: IT-III.272.1.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Zamawiający korzysta z procedury przyspieszonej, ponieważ opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp, które zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu w zakresie w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej i zamieszczone na stronie Internetowej Zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało przekazane do publikacji 10.03.2026 r., a opublikowane pod nr Dz.U. S: 49/2026 169440-2026 i zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego 11.03.2026 r.
Основни характеристики на процедурата: Zamawiający zgodnie z art. 139 i nast. ustawy najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 48820000 Сървъри
Допълнителна класификация (cpv): 48210000 Софтуерни пакети за работа в мрежа
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Tidligere bekendtgørelse: 169440-2026
Intern ID: IT-III.272.1.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 48820000 Servere
Supplerende klassifikation (cpv): 48210000 Programpakke til netværk
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung: 169440-2026
Interne Kennung: IT-III.272.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση: 169440-2026
Εσωτερικό αναγνωριστικό: IT-III.272.1.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48820000 Εξυπηρετητές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48210000 Πακέτα λογισμικού δικτύωσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
403703-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior169440-2026
Identificador internoIT-III.272.1.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está acelerado
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 48820000 Servidores
Clasificación adicional (cpv): 48210000 Paquetes de software de conexión en red
5. Lote
LoteLOT-0001
403703-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Eelmine teade169440-2026
Sisemine tunnusIT-III.272.1.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusjah
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 48820000 Serverid
Täiendav liigitus (cpv): 48210000 Võrgukasutuse tarkvarapakett
5. Osa
OsaLOT-0001
2. Menettely
Menettely
Edellinen ilmoitus: 169440-2026
Sisäinen tunniste: IT-III.272.1.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48820000 Palvelimet
Lisäluokitus (cpv): 48210000 Verkko-ohjelmatuotteet
Osa: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 169440-2026
Aitheantóir inmheánach: IT-III.272.1.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 48820000 Servers
Aicmiú breise (cpv): 48210000 Networking software package
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Prethodna obavijest: 169440-2026
Interna identifikacijska oznaka: IT-III.272.1.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 48820000 Poslužitelji
Dodatna klasifikacija (cpv): 48210000 Programski paket za umrežavanje
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
403703-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente169440-2026
Identificativo internoIT-III.272.1.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è accelerata
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 48820000 Server
Classificazione aggiuntiva (cpv): 48210000 Pacchetti software per reti
5. Lotto
LottoLOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Ankstesnis skelbimas: 169440-2026
Vidaus identifikatorius: IT-III.272.1.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48820000 Serveriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48210000 Tinklo kūrimo programinės įrangos paketai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Avviż preċedenti: 169440-2026
Identifikatur intern: IT-III.272.1.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48820000 Servres
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 48210000 Pakkett ta' softwer għan-netwerkjar
5. Lott
Lott: LOT-0001
403703-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Anúncio anterior169440-2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradosim
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação adicional (cpv): 48210000 Pacote de software para ligações em rede
403703-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Anunț anterior169440-2026
Identificator internIT-III.272.1.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratăda
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 48820000 Servere
Clasificare suplimentară (cpv): 48210000 Pachete software pentru reţele
5. Lot
LotLOT-0001
2. Postopek
Postopek
Predhodno obvestilo: 169440-2026
Notranji identifikator: IT-III.272.1.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48820000 Strežniki
Dodatna klasifikacija (cpv): 48210000 Programski paket za omrežja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001