2. Процедура
Процедура
Заглавие: UTB – MILAN – FHS – Virtuální pacient
Описание: Předmětem veřejné zakázky je dodávka virtuálního pacienta pořizovaného pro potřeby Fakulty humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci projektu: Modernizace infrastruktury a lepší akademické nástroje, registrační číslo projektu CZ.02.02.01/00/23_023/0008905, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky jsou uvedeny v příloze č. 1 - Technická specifikace.
Вътрешен идентификатор: ID 2753
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34152000 Тренировъчни симулатори
Допълнителна класификация (cpv): 48190000 Образователни софтуерни пакети, 48180000 Медицински софтуерни пакети, 32322000 Мултимедийно оборудване, 32323000 Видеомонитори
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ID 2753
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34152000 Øvelsessimulatorer
Supplerende klassifikation (cpv): 48190000 Programpakke til undervisningsformål, 48180000 Programpakke til medicinsk brug, 32322000 Multimedia-udstyr, 32323000 Videomonitorer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ID 2753
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 32322000 Multimediaausrüstung, 32323000 Video-Kontrollschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ID 2753
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34152000 Προσομοιωτές εκπαίδευσης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48190000 Πακέτα εκπαιδευτικού λογισμικού, 48180000 Πακέτα ιατρικού λογισμικού, 32322000 Εξοπλισμός πολυμέσων, 32323000 Οθόνες οπτικής απεικόνισης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ID 2753
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34152000 Treeningsimulaatorid
Täiendav liigitus (cpv): 48190000 Õppetarkvara pakett, 48180000 Meditsiinitarkvara pakett, 32322000 Multimeediaseadmed, 32323000 Videomonitorid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
403710-2026 - Kilpailu
Tšekki – Koulutussimulaattorit – UTB – MILAN – FHS – Virtuální pacient
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteID 2753
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34152000 Koulutussimulaattorit
Lisäluokitus (cpv): 48190000 Opetusohjelmatuotteet, 48180000 Lääketieteelliset ohjelmatuotteet, 32322000 Multimedialaitteet, 32323000 Videomonitorit
OsaLOT-0001
Sisäinen tunniste1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ID 2753
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34152000 Simulateurs de formation
Nomenclature complémentaire (cpv): 48190000 Logiciels pédagogiques, 48180000 Logiciels médicaux, 32322000 Équipement multimédia, 32323000 Moniteurs vidéo
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ID 2753
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34152000 Training simulators
Aicmiú breise (cpv): 48190000 Educational software package, 48180000 Medical software package, 32322000 Multimedia equipment, 32323000 Video monitors
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ID 2753
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34152000 Simulatori za obuku
Dodatna klasifikacija (cpv): 48190000 Programski paket za obrazovanje, 48180000 Medicinski programski paket, 32322000 Multimedijska oprema, 32323000 Videomonitori
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ID 2753
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34152000 Oktatási szimulátorok
További osztályozás (cpv): 48190000 Oktatási szoftvercsomag, 48180000 Orvosi szoftvercsomag, 32322000 Multimédiás berendezések, 32323000 Videomonitorok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ID 2753
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34152000 Simulatori di formazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 48190000 Pacchetti software educativi, 48180000 Pacchetti software medici, 32322000 Attrezzature multimediali, 32323000 Schermi video
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: ID 2753
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34152000 Mācību simulatori
Papildu klasifikācija (cpv): 48190000 Izglītības programmatūras pakotne, 48180000 Medicīnas programmatūras pakotne, 32322000 Multivides iekārtas, 32323000 Videomonitori
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ID 2753
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34152000 Simulaturi tat-taħriġ
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 48190000 Pakkett ta' softwer edukattiv, 48180000 Pakkett ta' softwer mediku, 32322000 Apparat tal-multi-medja, 32323000 Minitors tal-video
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Interne identificatiecode: ID 2753
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34152000 Opleidingssimulatoren
Aanvullende classificatie (cpv): 48190000 Software voor onderwijsdoeleinden, 48180000 Medische software, 32322000 Multimedia-uitrusting, 32323000 Videomonitoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ID 2753
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34152000 Simulatoare de formare
Clasificare suplimentară (cpv): 48190000 Pachete software educaţionale, 48180000 Pachete software pentru uz medical, 32322000 Echipament multimedia, 32323000 Monitoare video
Identificator intern: 1
403710-2026 - Súťaž
Česko – Precvičovacie simulátory – UTB – MILAN – FHS – Virtuální pacient
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorID 2753
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34152000 Precvičovacie simulátory
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48190000 Softvérový balík pre oblasť vzdelávania, 48180000 Softvérový balík pre zdravotníctvo, 32322000 Mutimediálne zariadenia, 32323000 Videomonitory
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor1