2. Процедура
Процедура
Заглавие: Usługa zapewnienia pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej rezonansu magnetycznego Magnetom Sola oraz systemu opisowego Syngo.via wraz z realizacją przeglądów technicznych zgodnie z obowiązującym harmonogramem
Описание: Usługa zapewnienia pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej rezonansu magnetycznego Magnetom Sola oraz systemu opisowego Syngo.via wraz z realizacją przeglądów technicznych zgodnie z obowiązującym harmonogramem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do specyfikacji stanowiącym integralną jej część.
Вътрешен идентификатор: PN-50/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50400000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване и прецизни апарати
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Usługa zapewnienia pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej rezonansu magnetycznego Magnetom Sola oraz systemu opisowego Syngo.via wraz z realizacją przeglądów technicznych zgodnie z obowiązującym harmonogramem.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: PN-50/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50400000 Opravy a údržba zdravotnických a přesných přístrojů
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PN-50/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50400000 Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr og præcisionsudstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PN-50/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PN-50/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50400000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού και εξοπλισμού ακριβείας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PN-50/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: PN-50/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50400000 Meditsiini- ja täppisseadmete remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: PN-50/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50400000 Lääketieteellisten laitteiden ja tarkkuuslaitteiden korjaus ja huolto
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PN-50/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PN-50/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50400000 Usluge popravaka i održavanja medicinske i precizne opreme
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: PN-50/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50400000 Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: PN-50/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50400000 Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche e di precisione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PN-50/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50400000 Medicinos ir precizinės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: PN-50/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50400000 Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: PN-50/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50400000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku u ta’ preċiżjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: PN-50/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50400000 Reparatie en onderhoud van medische en precisie-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50400000 Serviços de reparação e manutenção de equipamento médico e de precisão
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PN-50/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50400000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: PN-50/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50400000 Opravy a údržba lekárskych a presných zariadení
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PN-50/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50400000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001