2. Процедура
Процедура
Заглавие: Spotřební materiál pro močové analyzátory včetně výpůjčky močových analyzátorů
Описание: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné, opakované dodávky speciálního zdravotnického materiálu dle zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, ve znění pozdějších předpisů, k močovým analyzátorům, po dobu 5 let. Součástí předmětu plnění je také bezplatná výpůjčka močových analyzátorů.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: otevřené řízení
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
Допълнителна класификация (cpv): 33694000 Диагностични реактиви, 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия), 50421000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Spotřební materiál kompatibilní s močovými analyzátory zn. Atellica včetně výpůjčky dvou analyzátorů
Описание: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné, opakované dodávky speciálního zdravotnického materiálu k močovým analyzátorům po dobu 5 let. Součástí předmětu plnění je také bezplatná výpůjčka dvou močových analyzátorů.
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Spotřební materiál kompatibilní s močovými analyzátory zn. SYSMEX včetně výpůjčky dvou analyzátorů
Вътрешен идентификатор: 2
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33694000 Diagnostika, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: otevřené řízení
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
Clasificación adicional (cpv): 33694000 Medios de diagnóstico, 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas), 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
403719-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Menetluskorra kirjeldusotevřené řízení
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Täiendav liigitus (cpv): 33694000 Diagnostilised ained, 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid), 50421000 Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus1
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus2
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 33694000 Diagnostiset aineet, 38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja), 50421000 Lääketieteellisten laitteiden korjaus ja huolto
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Pardubický kraj (CZ053)
Maa: Tšekki
Lisätiedot: Pardubická nemocnice, Kyjevská 44, 532 03 Pardubice Orlickoústecká nemocnice, Československé armády 1076, 562 18 Ústí nad Orlicí
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: otevřené řízení
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 33694000 Agents diagnostiques, 38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes), 50421000 Services de réparation et d'entretien de matériel médical
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 1
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 2
403719-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Glavna obilježja postupkaotevřené řízení
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
Dodatna klasifikacija (cpv): 33694000 Dijagnostička sredstva, 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala), 50421000 Usluge popravaka i održavanja medicinske opreme
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka1
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka2
403719-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Az eljárás legfontosabb jellemzőiotevřené řízení
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
További osztályozás (cpv): 33694000 Diagnosztikumok, 38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek), 50421000 Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító1
RészLOT-0002
Belső azonosító2
403719-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Procedūras galvenās iezīmesotevřené řízení
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Papildu klasifikācija (cpv): 33694000 Diagnostiskie reaģenti, 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles), 50421000 Medicīnisko iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators1
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators2
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: otevřené řízení
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33694000 Aġenti diagnostiċi, 38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet), 50421000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: otevřené řízení
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33694000 Diagnostische agentia, 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen), 50421000 Reparatie en onderhoud van medische uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: otevřené řízení
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33694000 Czynniki diagnostyczne, 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego), 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: otevřené řízení
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Classificação adicional (cpv): 33694000 Meios de diagnóstico, 38000000 Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos), 50421000 Serviços de reparação e manutenção de equipamento médico
403719-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Principalele caracteristici ale proceduriiotevřené řízení
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33694000 Agenţi diagnostici, 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor), 50421000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical
LotLOT-0001
Identificator intern1
LotLOT-0002
Identificator intern2
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: otevřené řízení
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33694000 Diagnostické činidlá, 38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel), 50421000 Opravy a údržba lekárskych zariadení
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: otevřené řízení
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Dodatna klasifikacija (cpv): 33694000 Sredstva za diagnostiko, 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal), 50421000 Storitve popravila in vzdrževanja medicinske opreme
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: otevřené řízení
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33694000 Diagnostiska medel, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 50421000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2