2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Cyfryzacja powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz podległych jednostek" - w zakresie infrastruktury informatycznej.
Описание: Celem jest zakup, dostawa, wdrożenie infrastruktury informatycznej niezbędnej do uruchomienia e-usług wraz z udostępnieniem nowych. Jednocześnie podniesienie istniejących e-usług publicznych do poziomu piątego który umożliwi pełną integrację wszystkich usług funkcjonujących w urzędzie. W związku z powyższym niezbędna jest rozbudowa infrastruktury informatycznej istniejącej w Starostwie Powiatowym w Bieruniu oraz instalacja nowej infrastruktury w jednostkach organizacyjnych powiatu. Nowa infrastruktura informatyczna wraz z nowym oprogramowaniem oraz nowymi e-usługami zapewni pełną komunikację Urzędu z J.O. wraz z wymianą niezbędnych danych. Nowe oprogramowanie, sprzęt oraz podniesienie kompetencji pracowników zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa danych dla urzędu oraz zapewni bezpieczeństwo świadczonych e-usług.
Вътрешен идентификатор: RF.272.12.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
Допълнителна класификация (cpv): 48600000 Софтуерни пакети за бази данни и операционни софтуерни пакети
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Допълнителна класификация (cpv): 48611000 Софтуерни пакети за бази данни
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30200000 Počítače
Další klasifikace (cpv): 48600000 Balík databázových a operačních programů
Místo plnění
Obec: Bieruń
Nižší územní jednotka země (NUTS): Tyski (PL22C)
Země: Polsko
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler
Supplerende klassifikation (cpv): 48600000 Database- og operativsystemprogrampakke
Udførelsessted
By: Bieruń
Landsdel (NUTS): Tyski (PL22C)
Land: Polen
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
Erfüllungsort
Stadt: Bieruń
Land, Gliederung (NUTS): Tyski (PL22C)
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48600000 Πακέτα λογισμικού βάσεων δεδομένων και λειτουργικών συστημάτων
Τόπος εκτέλεσης
Πόλη: Bieruń
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Tyski (PL22C)
Χώρα: Πολωνία
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 48600000 Database and operating software package
Place of performance
Town: Bieruń
Country subdivision (NUTS): Tyski (PL22C)
Country: Poland
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 48600000 Tietokanta- ja käyttöohjelmatuotteet
Suorituspaikka
Postitoimipaikka: Bieruń
Maaryhmittely (NUTS): Tyski (PL22C)
Maa: Puola
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
An áit feidhmíochta
Baile: Bieruń
Foroinn tíre (NUTS): Tyski (PL22C)
Tír: An Pholainn
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine
Dodatna klasifikacija (cpv): 48600000 Programski paket za podatkovnu bazu i operativni programski paket
Mjesto izvršenja
Grad: Bieruń
Zemlja – podregija (NUTS): Tyski (PL22C)
Zemlja: Poljska
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik
További osztályozás (cpv): 48600000 Adatbázis-kezelő és operációsrendszer-szoftvercsomag
A teljesítés helye
Város: Bieruń
Ország alegysége (NUTS): Tyski (PL22C)
Ország: Lengyelország
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture
Classificazione aggiuntiva (cpv): 48600000 Pacchetti software operativi e base dati
Luogo di esecuzione
Località: Bieruń
Suddivisione del paese (NUTS): Tyski (PL22C)
Paese: Polonia
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48600000 Duomenų bazių ir operacinių sistemų programinės įrangos paketai
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: Bieruń
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Tyski (PL22C)
Šalis: Lenkija
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
Papildu klasifikācija (cpv): 48600000 Datu bāzes un operētājsistēmas programmatūras pakotne
Izpildes vieta
Pilsēta: Bieruń
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Tyski (PL22C)
Valsts: Polija
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 48600000 Database- en besturingssoftware
Plaats van uitvoering
Stad: Bieruń
Onderverdeling land (NUTS): Tyski (PL22C)
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: RF.272.12.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48600000 Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48611000 Pakiety oprogramowania dla baz danych
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer
Clasificare suplimentară (cpv): 48600000 Pachete software pentru baze de date şi operare
Locul de executare
Localitate: Bieruń
Subdiviziunea țării (NUTS): Tyski (PL22C)
Țara: Polonia
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48600000 Databázový a operačný softvérový balík
Miesto plnenia
Mesto: Bieruń
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Tyski (PL22C)
Krajina: Poľsko
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor
Dodatna klasifikacija (cpv): 48600000 Programski paket za podatkovne baze in operacijski programski paket
Kraj izvajanja
Podregija države (NUTS): Tyski (PL22C)
Država: Poljska
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 48600000 Programvara för databas och operativsystem
Leveransplats
Ort: Bieruń
Del av land (NUTS): Tyski (PL22C)