2. Процедура
Процедура
Заглавие: Bieżące utrzymanie systemów preselekcji wagowej pojazdów w ruchu zlokalizowanych w ciągu dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: "Bieżące utrzymanie systemów preselekcji wagowej pojazdów w ruchu zlokalizowanych w ciągu dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy".
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa §2 ust. 1 pkt 1)-2) i pkt 4)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie opisanym w SWZ. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 12. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 13. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych".
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 63712710 Услуги по наблюдение на уличното движение
Допълнителна класификация (cpv): 34970000 Оборудване за наблюдение на движението, 50312600 Услуги по поддържане и ремонт на оборудване за информационни технологии, 72318000 Услуги по предаване на данни, 32570000 Съобщително оборудване, 48781000 Софтуерни пакети за системно администриране, 45314000 Строителни и монтажни работи на инсталации за далекосъобщения, 32562000 Кабели с оптични влакна, 42414310 Подвижни портални кранове, 45314300 Строителни и монтажни работи на инсталации за далекосъобщителна инфраструктура, 51610000 Услуги по инсталиране на електронноизчислителна техника, 63712700 Услуги по контрол на уличното движение, 72250000 Услуги по поддържане на системи и оказване на помощ
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0002
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: Bieżące utrzymanie systemów preselekcji wagowej pojazdów w ruchu zlokalizowanych w ciągu dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy
Вътрешен идентификатор: OBY.D-3.2421.18.2026
403855-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízení1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa §2 ust. 1 pkt 1)-2) i pkt 4)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie opisanym w SWZ. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 12. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 13. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu.  Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych".
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 63712710 Monitorování silničního provozu
Další klasifikace (cpv): 34970000 Zařízení pro řízení provozu, 50312600 Opravy a údržba zařízení pro informační technologie, 72318000 Přenos dat, 32570000 Komunikační zařízení, 48781000 Balík programů pro správu systému, 45314000 Instalace a montáž telekomunikačního zařízení, 32562000 Optické kabely, 42414310 Mobilní zdvihací rámy, 45314300 Instalace a montáž kabelové infrastruktury, 51610000 Instalace a montáž počítačů a zařízení pro zpracování dat, 63712700 Řízení silničního provozu, 72250000 Systémové a podpůrné služby
5. Část
ČástLOT-0002
Interní identifikátorOBY.D-3.2421.18.2026
403855-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 63712710 Trafikovervågningstjenester
Supplerende klassifikation (cpv): 34970000 Trafikovervågningssystem, 50312600 Vedligeholdelse og reparation af informationsteknologisk udstyr, 72318000 Datatransmission, 32570000 Kommunikationsudstyr, 48781000 Programpakke til systemadministration, 45314000 Installation af telekommunikationsudstyr, 32562000 Optiske fiberkabler, 42414310 Mobile portalkraner, 45314300 Kabelinfrastruktur, 51610000 Installation af computere og informationsbehandlingsanlæg, 63712700 Trafikkontroltjenester, 72250000 System- og supporttjenester
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0002
Intern IDOBY.D-3.2421.18.2026
403855-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712710 Verkehrsüberwachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung, 50312600 Wartung und Reparatur von Informationstechnologieeinrichtungen, 72318000 Datenübertragung, 32570000 Kommunikationsanlage, 48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 32562000 Glasfaserkabel, 42414310 Fahrbare Hubportale, 45314300 Kabelinfrastruktur, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 63712700 Verkehrsregelung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0002
Interne KennungOBY.D-3.2421.18.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63712710 Traffic monitoring services
Additional classification (cpv): 34970000 Traffic-monitoring equipment, 50312600 Maintenance and repair of information technology equipment, 72318000 Data transmission services, 32570000 Communications equipment, 48781000 System management software package, 45314000 Installation of telecommunications equipment, 32562000 Optical-fibre cables, 42414310 Mobile lifting frames, 45314300 Installation of cable infrastructure, 51610000 Installation services of computers and information-processing equipment, 63712700 Traffic control services, 72250000 System and support services
5. Lot
Lot: LOT-0002
Internal identifier: OBY.D-3.2421.18.2026
403855-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de monitorización del tráfico – Bieżące utrzymanie systemów preselekcji wagowej pojazdów w ruchu zlokalizowanych w ciągu dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 63712710 Servicios de monitorización del tráfico
Clasificación adicional (cpv): 34970000 Equipo para monitorización del tráfico, 50312600 Mantenimiento y reparación de equipo de tecnología de la información, 72318000 Servicios de transmisión de datos, 32570000 Equipo de comunicaciones, 48781000 Paquetes de software de gestión de sistemas, 45314000 Instalación de equipo de telecomunicaciones, 32562000 Cables de fibra óptica, 42414310 Pórticos móviles, 45314300 Infraestructura para cables, 51610000 Servicios de instalación de ordenadores y de equipo para procesamiento de la información, 63712700 Servicios de control del tráfico, 72250000 Servicios de sistemas y apoyo
5. Lote
LoteLOT-0002
Identificador internoOBY.D-3.2421.18.2026
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa §2 ust. 1 pkt 1)-2) i pkt 4)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie opisanym w SWZ. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 12. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 13. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych".
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 63712710 Services de surveillance de la circulation routière
Nomenclature complémentaire (cpv): 34970000 Équipement de surveillance de la circulation, 50312600 Maintenance et réparation de matériel de technologies de l'information, 72318000 Services de transmission de données, 32570000 Matériel de communications, 48781000 Logiciels de gestion de systèmes, 45314000 Installation de matériel de télécommunications, 32562000 Câbles à fibres optiques, 42414310 Portiques mobiles, 45314300 Installation d'infrastructures de câblage, 51610000 Services d'installation d'ordinateurs et de matériel de traitement de l'information, 63712700 Services de la circulation routière, 72250000 Services de maintenance des systèmes et services d'assistance
Identifiant interne: OBY.D-3.2421.18.2026
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: OBY.D-3.2421.18.2026
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 63712710 Servizi di monitoraggio del traffico
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34970000 Attrezzature di monitoraggio del traffico, 50312600 Manutenzione e riparazione di attrezzature per tecnologia dell'informazione, 72318000 Servizi di trasmissione dati, 32570000 Apparecchiature per comunicazioni, 48781000 Pacchetti software di gestione di sistemi, 45314000 Installazione di dispositivi di telecomunicazione, 32562000 Cavi a fibre ottiche, 42414310 Gru a portale mobili, 45314300 Installazione di infrastrutture per cavi, 51610000 Servizi di installazione di computer e apparecchiature per il trattamento delle informazioni, 63712700 Servizi di controllo del traffico, 72250000 Servizi di manutenzione di sistemi e di assistenza
5. Lotto
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: OBY.D-3.2421.18.2026
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 63712710 Eismo stebėjimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34970000 Eismo stebėsenos įrenginiai, 50312600 Informacijos technologijos įrangos priežiūra ir remontas, 72318000 Duomenų perdavimo paslaugos, 32570000 Ryšių aparatūra, 48781000 Sistemų valdymo programinės įrangos paketai, 45314000 Telekomunikacijų įrangos įrengimas, 32562000 Šviesolaidžių kabeliai, 42414310 Mobiliosios kėlimo konstrukcijos, 45314300 Kabelių infrastruktūros įrengimas, 51610000 Kompiuterių ir informacijos apdorojimo įrangos montavimo paslaugos, 63712700 Eismo valdymo paslaugos, 72250000 Sistemų ir aptarnavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: OBY.D-3.2421.18.2026
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 63712710 Servizzi ta' monitoraġġ tat-traffiku
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34970000 Apparat tal-monitoraġġ tat-traffiku, 50312600 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat tat-teknoloġija ta’ l-informatika, 72318000 Servizzi tat-trasmissjoni tad-data, 32570000 Apparat tat-telekomunikazzjoni, 48781000 Pakkett ta' softwer għall-ġestjoni tas-sistemi, 45314000 Stallazzjoni ta’ apparat tat-telekommunikazzjoni, 32562000 Cables bil-fibra ottika, 42414310 Qafas mobli għall-għerfieħ, 45314300 Stallazzjoni ta’ l-infrastruttura tal-cable, 51610000 Servizzi ta’ l-istallazzjoni ta’ kompjuters u apparat ta’ l-ipproċessar ta’ l-informazzjoni, 63712700 Servizzi ta' kontroll tat-traffiku, 72250000 Servizzi ta' sistemi u appoġġ
5. Lott
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: OBY.D-3.2421.18.2026
403855-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 63712710 Serviços de monitorização do tráfego
Classificação adicional (cpv): 34970000 Equipamento para monitorização do tráfego, 50312600 Manutenção e reparação de equipamento para as tecnologias da informação, 72318000 Serviços de transmissão de dados, 32570000 Equipamento para comunicações, 48781000 Pacote de software para gestão de sistemas, 45314000 Instalação de equipamento de telecomunicações, 32562000 Cabos de fibra óptica, 42414310 Pórticos móveis, 45314300 Instalação de infra-estruturas para cabos, 51610000 Serviços de instalação de computadores e equipamento para processamento da informação, 63712700 Serviços de controlo do tráfego, 72250000 Serviços de sistemas e de apoio
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 63712710 Servicii de monitorizare a traficului
Clasificare suplimentară (cpv): 34970000 Echipament de monitorizare a traficului, 50312600 Repararea şi întreţinerea resurselor fizice de tehnologie a informaţiei, 72318000 Servicii de transmisie de date, 32570000 Echipament de comunicaţii, 48781000 Pachete software pentru managementul sistemelor, 45314000 Instalare de echipament de telecomunicaţii, 32562000 Cabluri cu fibre optice, 42414310 Schelete de ridicare mobile, 45314300 Instalare de infrastructuri de cabluri, 51610000 Servicii de instalare de computere şi de echipament de procesare a informaţiilor, 63712700 Servicii de control al traficului, 72250000 Servicii pentru sisteme şi asistenţă
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 63712710 Služby na monitorovanie premávky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34970000 Zariadenia na sledovanie premávky, 50312600 Údržba a opravy zariadení informačných technológií, 72318000 Prenos údajov, 32570000 Komunikačné zariadenia, 48781000 Softvérový balík na riadenie systému, 45314000 Inštalovanie telekomunikačných zariadení, 32562000 Káble s optickým vláknom, 42414310 Mobilné zdvižné rámy/rámové konštrukcie, 45314300 Inštalovanie kabeláže, 51610000 Inštalácia počítačov a zariadení na spracovanie informácií, 63712700 Služby na riadenie premávky, 72250000 Služby týkajúce sa podpory systému
5. Časť
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: OBY.D-3.2421.18.2026
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 63712710 Storitve spremljanja prometa
Dodatna klasifikacija (cpv): 34970000 Oprema za spremljanje prometa, 50312600 Vzdrževanje in popravilo opreme za informacijsko tehnologijo, 72318000 Storitve prenosa podatkov, 32570000 Komunikacijska oprema, 48781000 Programski paket za upravljanje sistema, 45314000 Inštalacija telekomunikacijske opreme, 32562000 Kabli iz optičnih vlaken, 42414310 Portalna dvigala, 45314300 Inštalacija kabelske infrastrukture, 51610000 Storitve inštalacije računalnikov in opreme za obdelavo podatkov, 63712700 Storitve nadzora in upravljanja prometa, 72250000 Sistemske in podporne storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: OBY.D-3.2421.18.2026
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63712710 Trafikövervakning
Ytterligare klassificering (cpv): 34970000 Trafikregleringssystem, 50312600 Underhåll och reparation av IT-utrustning, 72318000 Dataöverföring, 32570000 Kommunikationsutrustning, 48781000 Programvara för systemhantering, 45314000 Installation av telekommunikationsutrustning, 32562000 Optiska fiberkablar, 42414310 Mobila lyftramar, 45314300 Kabelutrustning, 51610000 Installation av datorer och databehandlingsutrustning, 63712700 Trafikkontroll, 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: OBY.D-3.2421.18.2026