403936-2026 - Състезателна процедура
Словакия – Строителни и монтажни работи – Obid a Mužla - dobudovanie kanalizácie
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеObid a Mužla - dobudovanie kanalizácie
ОписаниеPredmetom zákazky sú stavebné práce na predmet zákazky „Obid a Mužla - dobudovanie kanalizácie“. Vymedzenie predmetu zákazky tvorí Príloha A. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Вътрешен идентификаторObid a Mužla/NLZ/ZSVS
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
Допълнителна класификация (cpv): 45231300 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация, 45232400 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на канализационни колектори
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
403936-2026 - Konkurrencevilkår
Slovakiet – Bygge- og anlægsarbejder – Obid a Mužla - dobudovanie kanalizácie
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
Intern IDObid a Mužla/NLZ/ZSVS
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 45231300 Arbejder i forbindelse med vand- og kloakrørledninger, 45232400 Anlæg af kloakker
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
403936-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungObid a Mužla/NLZ/ZSVS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
5. Los
LosLOT-0001
403936-2026 - Διαγωνισμός
Σλοβακία – Κατασκευαστικές εργασίες – Obid a Mužla - dobudovanie kanalizácie
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόObid a Mužla/NLZ/ZSVS
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45231300 Κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς ύδρευσης και αποχέτευσης, 45232400 Έργα κατασκευής αποχετεύσεων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
403936-2026 - Licitación
Eslovaquia – Trabajos de construcción – Obid a Mužla - dobudovanie kanalizácie
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoObid a Mužla/NLZ/ZSVS
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45231300 Trabajos de construcción de tuberías para agua y aguas residuales, 45232400 Obras de alcantarillado
5. Lote
LoteLOT-0001
403936-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusObid a Mužla/NLZ/ZSVS
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45231300 Vee- ja kanalisatsioonitorustike ehitustööd, 45232400 Kanalisatsiooni ehitustööd
5. Osa
OsaLOT-0001
403936-2026 - Mise en concurrence
Slovaquie – Travaux de construction – Obid a Mužla - dobudovanie kanalizácie
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Travaux
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneObid a Mužla/NLZ/ZSVS
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéTravaux
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
Nomenclature complémentaire (cpv): 45231300 Travaux de construction de conduites d'eau et de canalisations d'eaux usées à grande distance, 45232400 Travaux de construction d'égouts
5. Lot
LotLOT-0001
403936-2026 - Nadmetanje
Slovačka – Građevinski radovi – Obid a Mužla - dobudovanie kanalizácie
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaObid a Mužla/NLZ/ZSVS
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 45231300 Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju, 45232400 Građevinski radovi na kolektorima otpadne vode
5. Grupa
GrupaLOT-0001
403936-2026 - Verseny
Szlovákia – Építési munkák – Obid a Mužla - dobudovanie kanalizácie
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Építési beruházás
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóObid a Mužla/NLZ/ZSVS
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
További osztályozás (cpv): 45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése, 45232400 Szennyvízcsatorna építése
5. Rész
RészLOT-0001
403936-2026 - Gara
Slovacchia – Lavori di costruzione – Obid a Mužla - dobudovanie kanalizácie
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Lavori
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoLavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45231300 Lavori di costruzione di condotte idriche e fognarie, 45232400 Lavori di costruzione di condotte fognarie
5. Lotto
LottoLOT-0001
403936-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Darbai
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusObid a Mužla/NLZ/ZSVS
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasDarbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45231300 Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai, 45232400 Kanalizacijos vamzdynų klojimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
403936-2026 - Konkurss
Slovākija – Celtniecības darbi – Obid a Mužla - dobudovanie kanalizácie
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Būvdarbi
Iekšējais identifikatorsObid a Mužla/NLZ/ZSVS
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsBūvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45231300 Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi, 45232400 Kanalizācijas ierīkošanas būvdarbi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
403936-2026 - Mededinging
Slowakije – Bouwwerkzaamheden – Obid a Mužla - dobudovanie kanalizácie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Werken
Interne identificatiecodeObid a Mužla/NLZ/ZSVS
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45231300 Bouwen van pijpleidingen voor water en afvalwater, 45232400 Bouwwerkzaamheden voor riool
5. Perceel
PerceelLOT-0001
403936-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Roboty budowlane
Wewnętrzny identyfikatorObid a Mužla/NLZ/ZSVS
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków, 45232400 Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
403936-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
Classificação adicional (cpv): 45231300 Construção de condutas para água e águas residuais, 45232400 Obras de construção de esgotos
403936-2026 - Procedură concurențială
Slovacia – Lucrări de construcţii – Obid a Mužla - dobudovanie kanalizácie
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Identificator internObid a Mužla/NLZ/ZSVS
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 45231300 Lucrări de construcţii de conducte de apă şi de canalizare a apelor reziduale la mare distanţă, 45232400 Lucrări de construcţii de canalizare de ape reziduale
403936-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Práce
2. Postup
Postup
Interný identifikátorObid a Mužla/NLZ/ZSVS
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyPráce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45231300 Stavebné práce na stavbe potrubných vedení vody a kanalizácie, 45232400 Stavebné práce na stavbe kanalizácie
5. Časť
ČasťLOT-0001
403936-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 45231300 Gradbena dela na cevovodih za vodo in odplake, 45232400 Gradbena dela na kanalizaciji
5. Sklop
SklopLOT-0001
403936-2026 - Konkurrensutsättning
Slovakien – Anläggningsarbete – Obid a Mužla - dobudovanie kanalizácie
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareObid a Mužla/NLZ/ZSVS
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45231300 Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar, 45232400 Anläggningsarbeten för avlopp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001