See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Interwencyjne prace na rzekach i ciekach na terenie ZZ Kraków w obszarze: NW Bochnia, NW Brzesko, NW Kraków, NW Myślenice, NW Oświęcim i NW Proszowice
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na realizacji prac interwencyjnych na rzekach i ciekach na terenie ZZ Kraków w obszarze: NW Bochnia, NW Brzesko, NW Kraków, NW Myślenice, NW Oświęcim i NW Proszowice. Zamówienie zostało podzielone na 7 części: Część 1 - Interwencyjne prace na rzekach, ciekach na terenie NW Bochnia Część 2 - Interwencyjne prace na rzekach i ciekach na terenie NW Brzesko Część 3 - Interwencyjne prace na rzekach, ciekach na terenie NW Kraków - prawa strona rzeki Wisły Część 4 - Interwencyjne prace na rzekach, ciekach na terenie NW Kraków - lewa strona rzeki Wisły Część 5 - Interwencyjne prace na rzekach i ciekach na terenie NW Myślenice Część 6 - Interwencyjne prace na rzekach i ciekach na terenie NW Oświęcim Część 7 - Interwencyjne prace na rzekach i ciekach na terenie NW Proszowice 2. Zakres prac obejmuje m.in.: • udrożnienie koryta cieku przez usuwanie zatorów utrudniających swobodny przepływ wód (pnie, gałęzie, konary, naniesione elementy umocnień, namuł, rumosz) wraz ze złożeniem urobku naturalnego w obrębie koryta, • udrożnienie koryta cieku przez usuwanie zatorów utrudniających swobodny przepływ wód (pnie, gałęzie, konary, śmieci, butelki plastikowe, opakowania, folie, naniesione elementy umocnień, cegły, namuł, rumosz itp.) wraz z wywiezieniem oraz utylizacją zgodnie z obowiązującymi przepisami, • usuwanie tam bobrowych z koryt rzek i cieków, • interwencyjne (awaryjne) doszczelnienie śluzy wałowej z wykorzystaniem folii oraz worków z piaskiem w przypadku wezbrań powodziowych, • interwencyjne (awaryjne) doszczelnienie wałów w przypadku wezbrań powodziowych, • wykonanie zabudowy biologicznej na brzegach rzek i cieków w formie brzegosłonów płaskich, płotków faszynowych i opasek z kiszek faszynowych, • zasyp wyrw brzegowych w korytach rzek materiałem dowiezionym z kamienia narzutowego średniego lub grubego • Wykonawca zobowiązany jest przez cały okres realizacji prac wskazanych przez Zamawiającego, prowadzić nadzór przyrodniczy, którego odbiór i rozliczenie za całość umowy nastąpi przy odbiorze końcowym, • raport z prowadzonego nadzoru przyrodniczego dla poszczególnych zleceń należy przedłożyć Zamawiającemu podczas odbiorów częściowych. Szczegółowy zakres zamówienia zawierają kosztorysy ofertowe stanowiące załączniki do SWZ. 3. Zamawiający przewidział możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamówienia objęte prawem opcji polega na zwiększeniu ilości prac zawartych w kosztorysie ofertowym, które może nastąpić w wymiarze do maksymalnie 200% wynagrodzenia Wykonawcy brutto określonego w § 3 ust. 1. zawartej umowy. Prawo opcji realizowane będzie na następujących zasadach: a) realizacja zamówienia w ramach opcji odbywa się na zasadach właściwych dla zamówienia podstawowego. Od momentu skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji do przedmiotu zamówienia udzielanego w ramach opcji odnoszą się wszystkie zapisy umowy bezpośrednio regulujące kwestie opcji oraz regulujące sposób wykonania umowy oraz obowiązki Wykonawcy w sposób ogólny. b) Zamawiający będzie składał Wykonawcy oświadczenie przesłane drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany przez Wykonawcę w § 20 ust.2 umowy, o skorzystaniu z prawa opcji ze wskazaniem co Wykonawca ma wykonać. Moment złożenia oświadczenia jest momentem uruchomienia opcji. c) Zamawiający złoży Wykonawcy ostatnie oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji nie później niż 5 dni przed terminem określonym w § 2 ust.1 pkt.2 Umowy. d) Rozliczenie przedmiotu umowy objętego zakresem zamówienia w ramach prawa opcji nastąpi na podstawie cen jednostkowych określonych w kosztorysie ofertowym stanowiącym zał. nr 1 do Umowy. e) Prawo opcji stanowi wyłączne uprawnienie Zamawiającego, a Wykonawcy nie służy roszczenie o wykonanie przez Zamawiającego tego prawa. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. f) Wykonawcy nie przysługuje prawo rezygnacji z realizacji opcji. Wykonawca jest obowiązany do wykonania przedmiotu zamówienia w pełnym zakresie, tj. zarówno zamówienia podstawowego, jak i objętego prawem opcji. 4. Szczegółowy zakres zamówienia oraz standardy i wymogi jego realizacji określa dokumentacja postępowania, w tym w szczególności projekt umowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ, Opis przedmiotu zamówienia oraz wzory kosztorysu ofertowego, który w zakresie popisu pozycji i obmiarów pełnią rolę przedmiarów prac.
Вътрешен идентификатор: K.ROZ.270.2.54.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71340000 Комплексни инженерни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Interwencyjne prace na rzekach, ciekach na terenie NW Bochnia
Описание: Zakres prac obejmuje m.in.: • udrożnienie koryta cieku przez usuwanie zatorów utrudniających swobodny przepływ wód (pnie, gałęzie, konary, naniesione elementy umocnień, namuł, rumosz) wraz ze złożeniem urobku naturalnego w obrębie koryta, • udrożnienie koryta cieku przez usuwanie zatorów utrudniających swobodny przepływ wód (pnie, gałęzie, konary, śmieci, butelki plastikowe, opakowania, folie, naniesione elementy umocnień, cegły, namuł, rumosz itp.) wraz z wywiezieniem oraz utylizacją zgodnie z obowiązującymi przepisami, • usuwanie tam bobrowych z koryt rzek i cieków, • interwencyjne (awaryjne) doszczelnienie śluzy wałowej z wykorzystaniem folii oraz worków z piaskiem w przypadku wezbrań powodziowych, • interwencyjne (awaryjne) doszczelnienie wałów w przypadku wezbrań powodziowych, • wykonanie zabudowy biologicznej na brzegach rzek i cieków w formie brzegosłonów płaskich, płotków faszynowych i opasek z kiszek faszynowych, • zasyp wyrw brzegowych w korytach rzek materiałem dowiezionym z kamienia narzutowego średniego lub grubego • Wykonawca zobowiązany jest przez cały okres realizacji prac wskazanych przez Zamawiającego, prowadzić nadzór przyrodniczy, którego odbiór i rozliczenie za całość umowy nastąpi przy odbiorze końcowym, • raport z prowadzonego nadzoru przyrodniczego dla poszczególnych zleceń należy przedłożyć Zamawiającemu podczas odbiorów częściowych.
Вътрешен идентификатор: Część nr 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Interwencyjne prace na rzekach i ciekach na terenie NW Brzesko
Вътрешен идентификатор: Część nr 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Interwencyjne prace na rzekach, ciekach na terenie NW Kraków - prawa strona rzeki Wisły
Вътрешен идентификатор: Część nr 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Interwencyjne prace na rzekach, ciekach na terenie NW Kraków - lewa strona rzeki Wisły
Вътрешен идентификатор: Część nr 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Interwencyjne prace na rzekach i ciekach na terenie NW Myślenice
Вътрешен идентификатор: Część nr 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Interwencyjne prace na rzekach i ciekach na terenie NW Oświęcim
Вътрешен идентификатор: Część nr 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Interwencyjne prace na rzekach i ciekach na terenie NW Proszowice
Вътрешен идентификатор: Część nr 7
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: K.ROZ.270.2.54.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71340000 Integrované technické služby
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Część nr 1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: Część nr 2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: Część nr 3
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: Część nr 4
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: Część nr 5
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: Część nr 6
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: Część nr 7
2. Procedure
Procedure
Intern ID: K.ROZ.270.2.54.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71340000 Integreret ingeniørvirksomhed
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Część nr 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Część nr 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: Część nr 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: Część nr 4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: Część nr 5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: Część nr 6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: Część nr 7
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: K.ROZ.270.2.54.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71340000 Ολοκληρωμένες τεχνικές υπηρεσίες μηχανικού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 7
Internal identifier: K.ROZ.270.2.54.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71340000 Integrated engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część nr 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część nr 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część nr 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Część nr 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: Część nr 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: Część nr 7
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: K.ROZ.270.2.54.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71340000 Integreeritud tehnilised teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Część nr 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Część nr 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: Część nr 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: Część nr 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: Część nr 5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: Część nr 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: Część nr 7
403953-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteK.ROZ.270.2.54.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71340000 Yhdistetyt insinööripalvelut
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnisteCzęść nr 1
OsaLOT-0002
Sisäinen tunnisteCzęść nr 2
OsaLOT-0003
Sisäinen tunnisteCzęść nr 3
OsaLOT-0004
Sisäinen tunnisteCzęść nr 4
OsaLOT-0005
Sisäinen tunnisteCzęść nr 5
OsaLOT-0006
Sisäinen tunnisteCzęść nr 6
OsaLOT-0007
Sisäinen tunnisteCzęść nr 7
403953-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneK.ROZ.270.2.54.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 71340000 Services intégrés d'ingénierie
LotLOT-0001
Identifiant interneCzęść nr 1
LotLOT-0002
Identifiant interneCzęść nr 2
LotLOT-0003
Identifiant interneCzęść nr 3
LotLOT-0004
Identifiant interneCzęść nr 4
LotLOT-0005
Identifiant interneCzęść nr 5
LotLOT-0006
Identifiant interneCzęść nr 6
LotLOT-0007
Identifiant interneCzęść nr 7
403953-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachK.ROZ.270.2.54.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71340000 Integrated engineering services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachCzęść nr 1
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánachCzęść nr 2
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánachCzęść nr 3
LuchtógLOT-0004
Aitheantóir inmheánachCzęść nr 4
LuchtógLOT-0005
Aitheantóir inmheánachCzęść nr 5
LuchtógLOT-0006
Aitheantóir inmheánachCzęść nr 6
LuchtógLOT-0007
Aitheantóir inmheánachCzęść nr 7
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: K.ROZ.270.2.54.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71340000 Usluge integriranog inženjeringa
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 5
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 7
403953-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoK.ROZ.270.2.54.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 71340000 Servizi di ingegneria integrati
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoCzęść nr 1
LottoLOT-0002
Identificativo internoCzęść nr 2
LottoLOT-0003
Identificativo internoCzęść nr 3
LottoLOT-0004
Identificativo internoCzęść nr 4
LottoLOT-0005
Identificativo internoCzęść nr 5
LottoLOT-0006
Identificativo internoCzęść nr 6
LottoLOT-0007
Identificativo internoCzęść nr 7
403953-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusK.ROZ.270.2.54.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71340000 Kompleksinės inžinerinės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 1
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 2
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 3
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 4
Pirkimo dalisLOT-0005
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 5
Pirkimo dalisLOT-0006
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 6
Pirkimo dalisLOT-0007
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 7
403953-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikatorK.ROZ.270.2.54.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71340000 Zintegrowane usługi inżynieryjne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 1
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 2
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 3
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 4
Część zamówieniaLOT-0005
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 5
Część zamówieniaLOT-0006
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 6
Część zamówieniaLOT-0007
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 7
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: K.ROZ.270.2.54.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71340000 Servicii integrate de inginerie
Identificator intern: Część nr 1
Identificator intern: Część nr 2
Identificator intern: Część nr 3
Identificator intern: Część nr 4
Identificator intern: Część nr 5
Identificator intern: Część nr 6
Identificator intern: Część nr 7
403953-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71340000 Integrirane inženirske storitve
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorCzęść nr 1
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorCzęść nr 2
SklopLOT-0003
Notranji identifikatorCzęść nr 3
SklopLOT-0004
Notranji identifikatorCzęść nr 4
SklopLOT-0005
Notranji identifikatorCzęść nr 5
SklopLOT-0006
Notranji identifikatorCzęść nr 6
SklopLOT-0007
Notranji identifikatorCzęść nr 7
403953-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareK.ROZ.270.2.54.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71340000 Integrerade byggtekniska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareCzęść nr 1
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareCzęść nr 2
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierareCzęść nr 3
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierareCzęść nr 4
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierareCzęść nr 5
Del (anbudsområde)LOT-0006
Intern identifierareCzęść nr 6
Del (anbudsområde)LOT-0007
Intern identifierareCzęść nr 7