2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa samochodów ogólnego przeznaczenia - MIKROBUS
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych mikrobusów zgodnie z dokumentami zamówienia. Zakres zamówienia został podzielony na dwa zadania tj.: Zadanie nr 1 - Dostawa samochodów ogólnego przeznaczenia - MIKROBUS; Zadanie nr 2 - Dostawa samochodów ogólnego przeznaczenia - MIKROBUS. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe wymagania względem przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia w szczególności w załączniku nr 4A oraz 4B do SWZ. 3. Rodzaj (asortyment), oraz ilości przedmiotu zamówienia dla poszczególnych zadań, określono w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: 83/2026/D
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34114400 Микробуси
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie nr 1 - Dostawa samochodów ogólnego przeznaczenia - MIKROBUS
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 1 jest dostawa fabrycznie nowych mikrobusów zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymaganiach eksploatacyjno-techniczne określono kolejno w załączniku nr 4A oraz 4B do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 1
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający przewiduje możliwości skorzystanie z prawa opcji szczegółowo określonej w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz w zał. nr 3 do SWZ - PPU. Przedmiot zamówienia dostarczony w ramach prawa opcji musi spełniać wymagania jak dla zamówienia podstawowego (gwarantowanego). Sposób realizacji zamówienia w ramach prawa opcji określono w projektowanych postanowieniach umowy (zał. nr 3 do SWZ). Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie nr 2 - Dostawa samochodów ogólnego przeznaczenia - MIKROBUS
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 2
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 83/2026/D
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34114400 Minibusser
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Zadanie nr 1
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Zadanie nr 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 83/2026/D
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34114400 Μικρά λεωφορεία
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 2
Internal identifier: 83/2026/D
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114400 Minibuses
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Zadanie nr 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Zadanie nr 2
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 83/2026/D
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34114400 Minibussid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Zadanie nr 1
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Zadanie nr 2
403961-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste83/2026/D
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34114400 Pienoisbussit
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnisteZadanie nr 1
Optiot
OsaLOT-0002
Sisäinen tunnisteZadanie nr 2
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 83/2026/D
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34114400 Minibus
Identifiant interne: Zadanie nr 1
Identifiant interne: Zadanie nr 2
403961-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach83/2026/D
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34114400 Minibuses
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 1
Roghanna
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 2
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 83/2026/D
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Zadanie nr 1
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Zadanie nr 2
403961-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators83/2026/D
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34114400 Mikroautobusi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 1
Iespējas
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 2
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 83/2026/D
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34114400 Minibusses
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Zadanie nr 1
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Zadanie nr 2
Interne identificatiecode: 83/2026/D
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34114400 Minibusjes
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Zadanie nr 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Zadanie nr 2
403961-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator83/2026/D
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34114400 Minibusy
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 1
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 2
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 83/2026/D
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34114400 Mini-autocarros
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Zadanie nr 1
Opções:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Zadanie nr 2
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 83/2026/D
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114400 Minibussar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Zadanie nr 1
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Zadanie nr 2