See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Usługi w zakresie napraw bieżących i obsługi technicznej sprzętu transportowego Wydziału Transportu w Szczecinie i Sekcji Wsparcia Technicznego w Koszalinie oraz na rzecz KMP i KPP garnizonu zachodniopomorskiego KWP w Szczecinie
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie sukcesywnych, kompleksowych usług w zakresie napraw bieżących w służbowym sprzęcie transportowym Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie Wydziału Transportu w Szczecinie i Sekcji Wsparcia Technicznego w Koszalinie na rzecz Komend Powiatowych i Miejskich garnizonu zachodniopomorskiego w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego przez okres obowiązywania umowy lub do wartości wskazanych w formularzach ofertowych. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 14 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na wszystkie części zamówienia. 3. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzach cenowych stanowiących załączniki nr 2.1-2.14 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załączniki nr 8 i 8A do SWZ.
Вътрешен идентификатор: ZZ-2380-74/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50100000 Услуги по техническо обслужване и ремонт на превозни средства и свързаното с тях оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część nr 1: nazwa:Naprawy bieżące i obsługa techniczna pojazdów Wydział Transportu KWP Szczecin
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie sukcesywnych, kompleksowych usług w zakresie napraw bieżących w służbowym sprzęcie transportowym Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie Wydziału Transportu w Szczecinie i Sekcji Wsparcia Technicznego w Koszalinie na rzecz Komend Powiatowych i Miejskich garnizonu zachodniopomorskiego w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego przez okres obowiązywania umowy lub do wartości wskazanej w formularzach ofertowych. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 14 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na wszystkie części zamówienia. 3. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzach cenowych stanowiących załączniki nr 2.1-2.14 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załączniki nr 8 i 8A do SWZ.
Вътрешен идентификатор: LOT-0001
Основна класификация (cpv): 50110000 Услуги по техническо обслужване и ремонт на автомобили и мотоциклети и свързаното с тях оборудване
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część nr 2: nazwa: Naprawy bieżące i obsługa techniczna pojazdów osobowych Sekcja Wsparcia Technicznego w Koszalin
Вътрешен идентификатор: LOT-0002
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Część nr 3: nazwa: Naprawy bieżące i obsługa techniczna pojazdów typu furgon Sekcja Wsparcia Technicznego Koszalin
Вътрешен идентификатор: LOT-0003
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Część nr 4: nazwa: Naprawy bieżące i obsługa techniczna pojazdów KPP Białogard
Вътрешен идентификатор: LOT-0004
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Część nr 5: nazwa: Naprawy bieżące i obsługa techniczna pojazdów KPP Goleniów
Вътрешен идентификатор: LOT-0005
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Część nr 6: nazwa: Naprawy bieżące i obsługa techniczna pojazdów KPP Gryfice
Вътрешен идентификатор: LOT-0006
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Część nr 7: nazwa: Naprawy bieżące i obsługa techniczna pojazdów KPP Gryfino
Вътрешен идентификатор: LOT-0007
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Część nr 8: nazwa: Naprawy bieżące i obsługa techniczna pojazdów KPP Kamień Pomorski
Вътрешен идентификатор: LOT-0008
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Część nr 9: nazwa: Naprawy bieżące i obsługa techniczna pojazdów KPP Kołobrzeg
Вътрешен идентификатор: LOT-0009
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Część nr 10: nazwa: Naprawy bieżące i obsługa techniczna pojazdów KPP Police
Вътрешен идентификатор: LOT-0010
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Część nr 11: nazwa: Naprawy bieżące i obsługa techniczna pojazdów KPP Pyrzyce
Вътрешен идентификатор: LOT-0011
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Część nr 12: nazwa: Naprawy bieżące i obsługa techniczna pojazdów KPP Sławno
Вътрешен идентификатор: LOT-0012
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Część nr 13: nazwa: Naprawy bieżące i obsługa techniczna pojazdów KPP Świdwin
Вътрешен идентификатор: LOT-0013
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Część nr 14: nazwa: Naprawy bieżące i obsługa techniczna pojazdów KMP Świnoujście
Вътрешен идентификатор: LOT-00014
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZZ-2380-74/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50100000 Opravy a údržba vozidel a příslušenství k nim a související služby
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: LOT-0001
Hlavní klasifikace (cpv): 50110000 Opravy a údržba motorových vozidel a příslušenství k nim
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: LOT-0002
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: LOT-0003
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: LOT-0004
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: LOT-0005
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: LOT-0006
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: LOT-0007
Část: LOT-0008
Interní identifikátor: LOT-0008
Část: LOT-0009
Interní identifikátor: LOT-0009
Část: LOT-0010
Interní identifikátor: LOT-0010
Část: LOT-0011
Interní identifikátor: LOT-0011
Část: LOT-0012
Interní identifikátor: LOT-0012
Část: LOT-0013
Interní identifikátor: LOT-0013
Část: LOT-0014
Interní identifikátor: LOT-00014
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZZ-2380-74/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50100000 Reparation, vedligeholdelse og tilhørende tjenesteydelser vedrørende køretøjer og beslægtet udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: LOT-0001
Primær klassifikation (cpv): 50110000 Reparation og vedligeholdelse af motorkøretøjer og beslægtet udstyr
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: LOT-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: LOT-0003
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: LOT-0004
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: LOT-0005
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: LOT-0006
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: LOT-0007
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: LOT-0008
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: LOT-0009
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: LOT-0010
Delkontrakt: LOT-0011
Intern ID: LOT-0011
Delkontrakt: LOT-0012
Intern ID: LOT-0012
Delkontrakt: LOT-0013
Intern ID: LOT-0013
Delkontrakt: LOT-0014
Intern ID: LOT-00014
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZZ-2380-74/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Los: LOT-0002
Interne Kennung: LOT-0002
Los: LOT-0003
Interne Kennung: LOT-0003
Los: LOT-0004
Interne Kennung: LOT-0004
Los: LOT-0005
Interne Kennung: LOT-0005
Los: LOT-0006
Interne Kennung: LOT-0006
Los: LOT-0007
Interne Kennung: LOT-0007
Los: LOT-0008
Interne Kennung: LOT-0008
Los: LOT-0009
Interne Kennung: LOT-0009
Los: LOT-0010
Interne Kennung: LOT-0010
Los: LOT-0011
Interne Kennung: LOT-0011
Los: LOT-0012
Interne Kennung: LOT-0012
Los: LOT-0013
Interne Kennung: LOT-0013
Los: LOT-0014
Interne Kennung: LOT-00014
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZZ-2380-74/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50100000 Υπηρεσίες επισκευής, συντήρησης και παρεπόμενες υπηρεσίες για οχήματα και συναφή εξοπλισμό
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0001
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50110000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης μηχανοκίνητων οχημάτων και παρεπόμενου εξοπλισμού
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0004
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0005
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0006
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0007
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0008
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0009
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0010
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0011
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0012
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0013
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-00014
Internal identifier: ZZ-2380-74/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50100000 Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: LOT-0001
Main classification (cpv): 50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
Lot: LOT-0002
Internal identifier: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Internal identifier: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Internal identifier: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Internal identifier: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Internal identifier: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Internal identifier: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Internal identifier: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Internal identifier: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Internal identifier: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Internal identifier: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Internal identifier: LOT-0012
Lot: LOT-0013
Internal identifier: LOT-0013
Lot: LOT-0014
Internal identifier: LOT-00014
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZZ-2380-74/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: LOT-0001
Clasificación principal (cpv): 50110000 Servicios de reparación y mantenimiento de vehículos de motor y equipo asociado
Lote: LOT-0002
Identificador interno: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Identificador interno: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Identificador interno: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Identificador interno: LOT-0005
Lote: LOT-0006
Identificador interno: LOT-0006
Lote: LOT-0007
Identificador interno: LOT-0007
Lote: LOT-0008
Identificador interno: LOT-0008
Lote: LOT-0009
Identificador interno: LOT-0009
Lote: LOT-0010
Identificador interno: LOT-0010
Lote: LOT-0011
Identificador interno: LOT-0011
Lote: LOT-0012
Identificador interno: LOT-0012
Lote: LOT-0013
Identificador interno: LOT-0013
Lote: LOT-0014
Identificador interno: LOT-00014
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZZ-2380-74/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50100000 Sõidukite ja nendega seotud vahendite remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: LOT-0001
Peamine liigitus (cpv): 50110000 Mootorsõidukite ja nendega seotud vahendite remondi- ja hooldusteenused
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: LOT-0008
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: LOT-0009
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: LOT-0010
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: LOT-0011
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: LOT-0012
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: LOT-0013
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: LOT-00014
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZZ-2380-74/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50100000 Ajoneuvojen ja niihin liittyvien laitteiden korjaus, huolto ja muut palvelut
Sisäinen tunniste: LOT-0001
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50110000 Moottoriajoneuvojen ja niihin liittyvien laitteiden korjaus ja huolto
Sisäinen tunniste: LOT-0002
Sisäinen tunniste: LOT-0003
Sisäinen tunniste: LOT-0004
Sisäinen tunniste: LOT-0005
Sisäinen tunniste: LOT-0006
Sisäinen tunniste: LOT-0007
Sisäinen tunniste: LOT-0008
Sisäinen tunniste: LOT-0009
Sisäinen tunniste: LOT-0010
Sisäinen tunniste: LOT-0011
Sisäinen tunniste: LOT-0012
Sisäinen tunniste: LOT-0013
Sisäinen tunniste: LOT-00014
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZZ-2380-74/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50100000 Services de réparation et d'entretien de véhicules et d'équipements associés et services connexes
Identifiant interne: LOT-0001
Nomenclature principale (cpv): 50110000 Services de réparation et d'entretien de véhicules à moteur et d'équipements connexes
Identifiant interne: LOT-0002
Identifiant interne: LOT-0003
Identifiant interne: LOT-0004
Identifiant interne: LOT-0005
Identifiant interne: LOT-0006
Identifiant interne: LOT-0007
Identifiant interne: LOT-0008
Identifiant interne: LOT-0009
Identifiant interne: LOT-0010
Identifiant interne: LOT-0011
Identifiant interne: LOT-0012
Identifiant interne: LOT-0013
Identifiant interne: LOT-00014
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZZ-2380-74/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: LOT-0003
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: LOT-0004
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: LOT-0005
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: LOT-0006
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: LOT-0007
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: LOT-0008
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: LOT-0009
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: LOT-0010
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: LOT-0011
Luchtóg: LOT-0012
Aitheantóir inmheánach: LOT-0012
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: LOT-0013
Luchtóg: LOT-0014
Aitheantóir inmheánach: LOT-00014
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZZ-2380-74/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50100000 Usluge popravaka, održavanja i srodne usluge za vozila i pripadajuću opremu
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0001
Glavna klasifikacija (cpv): 50110000 Usluge popravljanje i održavanja za motorna vozila i pripadajuću opremu
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0003
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0004
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0005
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0006
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0007
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0008
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0009
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0010
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0011
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0012
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0013
Grupa: LOT-0014
Interna identifikacijska oznaka: LOT-00014
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZZ-2380-74/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50100000 Transporto priemonių ir su jomis susijusių įrenginių remonto, priežiūros ir kitos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: LOT-0001
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50110000 Motorinių priemonių ir su jomis susijusių įrenginių remonto, priežiūros ir panašios paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: LOT-0005
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: LOT-0006
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: LOT-0007
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: LOT-0008
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: LOT-0009
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: LOT-0010
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: LOT-0011
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: LOT-0012
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: LOT-0013
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: LOT-00014
Iekšējais identifikators: ZZ-2380-74/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50100000 Transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonts, apkope un saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: LOT-0001
Galvenā klasifikācija (cpv): 50110000 Mehānisko transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonta un apkopes pakalpojumi
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: LOT-0003
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: LOT-0004
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: LOT-0005
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: LOT-0006
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: LOT-0007
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: LOT-0008
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: LOT-0009
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: LOT-0010
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: LOT-0011
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: LOT-0012
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: LOT-0013
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: LOT-00014
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZZ-2380-74/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50100000 Servizzi ta’ tiswija, manutenzjoni u dawk assoċċjati, tal-vetturi u l-apparat relatat
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: LOT-0001
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50110000 Tiswija u manutenzjoni u servizzi assoċċjati, tal-vetturi bil-magna u l-apparat assoċċjat
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: LOT-0003
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: LOT-0004
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: LOT-0005
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: LOT-0006
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: LOT-0007
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: LOT-0008
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: LOT-0009
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: LOT-0010
Lott: LOT-0011
Identifikatur intern: LOT-0011
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: LOT-0012
Lott: LOT-0013
Identifikatur intern: LOT-0013
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: LOT-00014
Interne identificatiecode: ZZ-2380-74/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50100000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: LOT-0001
Belangrijkste classificatie (cpv): 50110000 Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: LOT-0006
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: LOT-0007
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: LOT-0008
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: LOT-0009
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: LOT-0010
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: LOT-0011
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: LOT-0012
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: LOT-0013
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: LOT-00014
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50100000 Serviços de reparação e manutenção de veículos e equipamento afim, e serviços conexos
Classificação principal (cpv): 50110000 Serviços de reparação e manutenção de veículos e equipamento afim
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZZ-2380-74/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50100000 Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Identificator intern: LOT-0001
Clasificarea principală (cpv): 50110000 Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe
Identificator intern: LOT-0002
Identificator intern: LOT-0003
Identificator intern: LOT-0004
Identificator intern: LOT-0005
Identificator intern: LOT-0006
Identificator intern: LOT-0007
Identificator intern: LOT-0008
Identificator intern: LOT-0009
Identificator intern: LOT-0010
Identificator intern: LOT-0011
Identificator intern: LOT-0012
Identificator intern: LOT-0013
Identificator intern: LOT-00014
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZZ-2380-74/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50100000 Opravy, údržba a súvisiace služby pre vozidlá a príbuzné vybavenie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: LOT-0001
Hlavná klasifikácia (cpv): 50110000 Opravy a údržbárske služby pre motorové vozidlá a súvisiace vybavenie
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: LOT-0003
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: LOT-0004
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: LOT-0005
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: LOT-0006
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: LOT-0007
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: LOT-0008
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: LOT-0009
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: LOT-0010
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: LOT-0011
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: LOT-0012
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: LOT-0013
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: LOT-00014
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZZ-2380-74/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50100000 Popravila, vzdrževanje in pripadajoče storitve za vozila in z njimi povezano opremo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: LOT-0001
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50110000 Storitve popravil in vzdrževanja motornih vozil in pripadajoče opreme
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: LOT-0008
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: LOT-0009
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: LOT-0010
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: LOT-0011
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: LOT-0012
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: LOT-0013
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: LOT-00014