2. Процедура
Процедура
Заглавие: Vodovodni, kanalizacijski i građevinski materijal
Описание: Vodovodni, kanalizacijski i građevinski materijal
Вътрешен идентификатор: 2026-R/16
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44160000 Нефтопроводи, тръбопроводни системи, тръбопроводи, изолация на тръбопроводи, тръбни инсталации и свързани с тях изделия
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: GRUPA 1. VODOVODNI MATERIJAL
Описание: Nabava vodovodnog materijala
Вътрешен идентификатор: 2026-R/16-1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: GRUPA 2. KANALIZACIJSKI MATERIJAL
Описание: Nabava kanalizacijskog materijala
Вътрешен идентификатор: 2026-R/16-2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: GRUPA 3. GRAĐEVINSKI MATERIJAL
Описание: Nabava građevinskog materijala
Вътрешен идентификатор: 2026-R/16-3
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 2026-R/16
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44160000 Potrubí, trubky, pažnice, trubkoví a příbuzné položky
5. Část
Část: LOT-0001
Název: GRUPA 1. VODOVODNI MATERIJAL
Popis: Nabava vodovodnog materijala
Interní identifikátor: 2026-R/16-1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 2026-R/16-2
Část: LOT-0003
Název: GRUPA 3. GRAĐEVINSKI MATERIJAL
Popis: Nabava građevinskog materijala
Interní identifikátor: 2026-R/16-3
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 2026-R/16
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 44160000 Rørledning, rørsystemer, rør, foringsrør, rørledningssystemer og hermed beslægtede emner
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: GRUPA 1. VODOVODNI MATERIJAL
Beskrivelse: Nabava vodovodnog materijala
Intern ID: 2026-R/16-1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2026-R/16-2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: GRUPA 3. GRAĐEVINSKI MATERIJAL
Intern ID: 2026-R/16-3
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026-R/16
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44160000 Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-R/16-1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2026-R/16-2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 2026-R/16-3
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-R/16
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44160000 Σωλαγωγοί, σωληνώσεις, σωλήνες, περιβλήματα, σωληνωτά υλικά και συναφή είδη
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: GRUPA 1. VODOVODNI MATERIJAL
Περιγραφή: Nabava vodovodnog materijala
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-R/16-1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-R/16-2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: GRUPA 3. GRAĐEVINSKI MATERIJAL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-R/16-3
Internal identifier: 2026-R/16
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44160000 Pipeline, piping, pipes, casing, tubing and related items
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: GRUPA 1. VODOVODNI MATERIJAL
Internal identifier: 2026-R/16-1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2026-R/16-2
Lot: LOT-0003
Title: GRUPA 3. GRAĐEVINSKI MATERIJAL
Internal identifier: 2026-R/16-3
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 2026-R/16
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: GRUPA 1. VODOVODNI MATERIJAL
Cur síos: Nabava vodovodnog materijala
Aitheantóir inmheánach: 2026-R/16-1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2026-R/16-2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: GRUPA 3. GRAĐEVINSKI MATERIJAL
Aitheantóir inmheánach: 2026-R/16-3
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 2026-R/16
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 44160000 Cjevovod, sustavi cijevi, cijevi, strukturne cijevi i srodni artikli
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: GRUPA 1. VODOVODNI MATERIJAL
Opis: Nabava vodovodnog materijala
Interna identifikacijska oznaka: 2026-R/16-1
Grupa: LOT-0002
Opis: Nabava kanalizacijskog materijala
Interna identifikacijska oznaka: 2026-R/16-2
Grupa: LOT-0003
Naslov: GRUPA 3. GRAĐEVINSKI MATERIJAL
Opis: Nabava građevinskog materijala
Interna identifikacijska oznaka: 2026-R/16-3
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 2026-R/16
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 44160000 Csővezetékek, csövezetek, csövek, burkolatok, béléscsövek és kapcsolódó termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: GRUPA 1. VODOVODNI MATERIJAL
Leírás: Nabava vodovodnog materijala
Belső azonosító: 2026-R/16-1
Rész: LOT-0002
Cím: GRUPA 2. KANALIZACIJSKI MATERIJAL
Belső azonosító: 2026-R/16-2
Rész: LOT-0003
Cím: GRUPA 3. GRAĐEVINSKI MATERIJAL
Leírás: Nabava građevinskog materijala
Belső azonosító: 2026-R/16-3
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 2026-R/16
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 44160000 Condutture, tubi, tubazioni, alloggiamenti, tubaggi e articoli connessi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: GRUPA 1. VODOVODNI MATERIJAL
Identificativo interno: 2026-R/16-1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2026-R/16-2
Lotto: LOT-0003
Titolo: GRUPA 3. GRAĐEVINSKI MATERIJAL
Identificativo interno: 2026-R/16-3
Interne identificatiecode: 2026-R/16
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44160000 Pijpleidingen, pijpleidingstelsels, pijpen, mantelbuizen, binnenbuizen en aanverwante artikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-R/16-1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2026-R/16-2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 2026-R/16-3
Wewnętrzny identyfikator: 2026-R/16
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44160000 Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: GRUPA 1. VODOVODNI MATERIJAL
Wewnętrzny identyfikator: 2026-R/16-1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2026-R/16-2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: GRUPA 3. GRAĐEVINSKI MATERIJAL
Wewnętrzny identyfikator: 2026-R/16-3
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 2026-R/16
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 44160000 Condutas de longa distância, condutas, canos, tubagem de revestimento, tubos e artigos afins
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: GRUPA 1. VODOVODNI MATERIJAL
Descrição: Nabava vodovodnog materijala
Identificador interno: 2026-R/16-1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2026-R/16-2
Lote: LOT-0003
Título: GRUPA 3. GRAĐEVINSKI MATERIJAL
Identificador interno: 2026-R/16-3
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2026-R/16
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 44160000 Conducte, ţevărie, ţevi, tubaje, tuburi şi articole conexe
Titlu: GRUPA 1. VODOVODNI MATERIJAL
Descriere: Nabava vodovodnog materijala
Identificator intern: 2026-R/16-1
Identificator intern: 2026-R/16-2
Titlu: GRUPA 3. GRAĐEVINSKI MATERIJAL
Identificator intern: 2026-R/16-3
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 2026-R/16
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 44160000 Diaľkové potrubia, potrubia, rúry, obalenie/obloženie, kladenie a podobné prvky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: GRUPA 1. VODOVODNI MATERIJAL
Interný identifikátor: 2026-R/16-1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2026-R/16-2
Časť: LOT-0003
Názov: GRUPA 3. GRAĐEVINSKI MATERIJAL
Interný identifikátor: 2026-R/16-3
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2026-R/16
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44160000 Cevovod, cevovodni sistemi, zaščitne cevi, proizvodne cevi in z njimi povezani izdelki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 2026-R/16-1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2026-R/16-2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 2026-R/16-3
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026-R/16
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 2026-R/16-1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2026-R/16-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 2026-R/16-3