See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa nowych ciągników akumulatorowych kolejek podwieszanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. z podziałem na zadania.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa nowych ciągników akumulatorowych kolejek podwieszanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. z podziałem na zadania
Вътрешен идентификатор: 702500828
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 43100000 Минно оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 43100000 Минно оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie nr 1: Dostawa 6 ciągników akumulatorowych kolejek podwieszanych o sile uciągu 100 kN (praca na nachyleniu +/- 30 stopni)
Описание: Zadanie nr 1: Dostawa 6 ciągników akumulatorowych kolejek podwieszanych o sile uciągu 100 kN (praca na nachyleniu +/- 30 stopni)
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający zastrzega prawo opcji polegające na dostawie: w zakresie zadania nr 1: 2 ciągników akumulatorowych kolejek podwieszanych o sile uciągu 100 kN (praca na nachyleniu +/- 30 stopni)
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie nr 2: Dostawa 4 ciągników akumulatorowych kolejek podwieszanych o sile uciągu 150 kN (praca na nachyleniu +/- 38 stopni)
Описание: Zadanie nr 2: Dostawa 4 ciągników akumulatorowych kolejek podwieszanych o sile uciągu 150 kN (praca na nachyleniu +/- 38 stopni)
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 702500828
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 43100000 Důlní stroje
Další klasifikace (cpv): 43100000 Důlní stroje
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Část: LOT-0002
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 702500828
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 43100000 Udstyr til minedrift
Supplerende klassifikation (cpv): 43100000 Udstyr til minedrift
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 702500828
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Los: LOT-0002
Internal identifier: 702500828
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 43100000 Mining equipment
Additional classification (cpv): 43100000 Mining equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Lot: LOT-0002
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 702500828
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 43100000 Equipo para minería
Clasificación adicional (cpv): 43100000 Equipo para minería
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Lote: LOT-0002
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 702500828
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 43100000 Kaevandusseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 43100000 Kaevandusseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 702500828
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 43100000 Kaivoslaitteet
Lisäluokitus (cpv): 43100000 Kaivoslaitteet
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 702500828
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 702500828
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 43100000 Bányagépek
További osztályozás (cpv): 43100000 Bányagépek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
Rész: LOT-0002
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 702500828
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 43100000 Macchine per l'industria mineraria
Classificazione aggiuntiva (cpv): 43100000 Macchine per l'industria mineraria
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 702500828
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 43100000 Kasybos įrenginiai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 43100000 Kasybos įrenginiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 702500828
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 43100000 Kalnrūpniecības iekārtas
Papildu klasifikācija (cpv): 43100000 Kalnrūpniecības iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 702500828
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 43100000 Apparat tal-minieri
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 43100000 Apparat tal-minieri
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Interne identificatiecode: 702500828
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 43100000 Mijnbouwuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 43100000 Mijnbouwuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Perceel: LOT-0002
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 43100000 Equipamento para mineração
Classificação adicional (cpv): 43100000 Equipamento para mineração
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 702500828
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 43100000 Echipament minier
Clasificare suplimentară (cpv): 43100000 Echipament minier
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 702500828
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 43100000 Ťažobné zariadenia
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 43100000 Ťažobné zariadenia
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 702500828
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 43100000 Stroji in naprave za rudarstvo
Dodatna klasifikacija (cpv): 43100000 Stroji in naprave za rudarstvo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 702500828
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43100000 Maskiner för brytning
Ytterligare klassificering (cpv): 43100000 Maskiner för brytning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002