2. Процедура
Процедура
Заглавие: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΩΝ ΓΙΛΕΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΩΝ ΠΕΡΙΛΑΙΜΙΩΝ
Описание: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΩΝ ΓΙΛΕΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΩΝ ΠΕΡΙΛΑΙΜΙΩΝ
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 35000000 Оборудване за безопасност, противопожарно, полицейско и отбранително оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΑ ΓΙΛΕΚΑ
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 35000000 Bezpečnostní, hasičské, policejní a ochranné vybavení
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΑ ΓΙΛΕΚΑ
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 35000000 Sikkerheds-, brandbekæmpelses, politi- og forsvarsudstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΑ ΓΙΛΕΚΑ
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΑ ΓΙΛΕΚΑ
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 35000000 Εξοπλισμός ασφαλείας και πυρόσβεσης, αστυνομικός και αμυντικός εξοπλισμός
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΑ ΓΙΛΕΚΑ
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 35000000 Turva-, tuletõrje-, politsei- ja kaitseseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΑ ΓΙΛΕΚΑ
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 35000000 Turva-, palontorjunta-, poliisi- ja maanpuolustusvälineet
Sisäinen tunniste: ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΑ ΓΙΛΕΚΑ
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 35000000 Security, fire-fighting, police and defence equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΑ ΓΙΛΕΚΑ
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 35000000 Sigurnosna, vatrogasna policijska i obrambena oprema
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΑ ΓΙΛΕΚΑ
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 35000000 Biztonsági, tűzoltó, rendőrségi és védelmi felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΑ ΓΙΛΕΚΑ
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 35000000 Attrezzature di sicurezza, antincendio, per la polizia e di difesa
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΑ ΓΙΛΕΚΑ
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 35000000 Apsaugos, gaisrų gesinimo, policijos ir gynybos įrenginiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΑ ΓΙΛΕΚΑ
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35000000 Drošības, ugunsdzēsības, policijas un aizsardzības aprīkojums
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΑ ΓΙΛΕΚΑ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΑ ΓΙΛΕΚΑ
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 35000000 Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΑ ΓΙΛΕΚΑ
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 35000000 Equipamento de segurança, combate a incêndios, polícia e defesa
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 35000000 Echipament de securitate, de luptă împotriva incendiilor, de poliţie şi de apărare
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: ΑΝΤΙΜΑΧΑΙΡΙΚΑ ΓΙΛΕΚΑ
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 35000000 Varnostna, gasilska, policijska in obrambna oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001