2. Процедура
Процедура
Заглавие: Pirmsskolas izglītības iestādes ēkas jaunbūves būvprojekta aktualizācija, autoruzraudzība un būvdarbi Inčukalnā, Siguldas novadā
Описание: Pirmsskolas izglītības iestādes ēkas jaunbūves būvprojekta aktualizācija, autoruzraudzība un būvdarbi Inčukalnā, Siguldas novadā
Вътрешен идентификатор: SNP2026/46/AK
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
Допълнителна класификация (cpv): 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги, 45214100 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на детски градини, 71242000 Подготовка на проекта и дизайна, оценка на разходите, 71248000 Контрол на проекта и документация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: SNP2026/46/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45214100 Bauarbeiten für Kindergärten, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SNP2026/46/AK
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71000000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης, 45214100 Κατασκευαστικές εργασίες για παιδικούς σταθμούς, 71242000 Προετοιμασία έργων και σχεδίων, εκτίμηση δαπανών, 71248000 Επίβλεψη έργων και τεκμηρίωση
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: SNP2026/46/AK
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección, 45214100 Trabajos de construcción de edificios para jardín de infancia, 71242000 Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos, 71248000 Supervisión del proyecto y documentación
5. Lote
Lote: LOT-0000
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45000000 Construction work
Aicmiú breise (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 45214100 Construction work for kindergarten buildings, 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 71248000 Supervision of project and documentation
An áit feidhmíochta
Seoladh poist: Miera iela 1
Baile: Inčukalns
Cód poist: LV-2141
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge, 45214100 Građevinski radovi na zgradama za dječji vrtić, 71242000 Izrada projekta i nacrta, procjena troškova, 71248000 Nadzor projekta i dokumentacija
Mjesto izvršenja
Poštanska adresa: Miera iela 1
Grad: Inčukalns
Poštanski broj: LV-2141
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: SNP2026/46/AK
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
További osztályozás (cpv): 71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások, 45214100 Óvodaépületek kivitelezése, 71242000 Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés, 71248000 Projektfelügyelet és dokumentáció
5. Rész
Rész: LOT-0000
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71000000 Servizi architettonici, di costruzione, ingegneria e ispezione, 45214100 Lavori di costruzione di scuole per l'infanzia, 71242000 Preparazione di progetti e progettazioni, stima dei costi, 71248000 Supervisione di progetti e documentazione
Luogo di esecuzione
Indirizzo postale: Miera iela 1
Località: Inčukalns
Codice postale: LV-2141
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: SNP2026/46/AK
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos, 45214100 Vaikų darželių pastatų statybos darbai, 71242000 Projektų ir modelių rengimas, kainų prognozės, 71248000 Projektų ir dokumentacijos priežiūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: SNP2026/46/AK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi, 45214100 Bērnudārzu ēku celtniecības darbi, 71242000 Projekts un projektēšanas sagatavošana, tāmēšana, 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: SNP2026/46/AK
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 45214100 Kleuterschoolgebouwen, 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming, 71248000 Toezicht op plannen en documentatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
404092-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Obras - Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoSNP2026/46/AK
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoObras
Natureza adicional do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
Classificação adicional (cpv): 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção, 45214100 Construção de jardins de infância, 71242000 Preparação de projecto e concepção, estimativa de custos, 71248000 Supervisão de projecto e documentação
LoteLOT-0000
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: SNP2026/46/AK
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie, 45214100 Lucrări de construcţii de grădiniţe, 71242000 Pregătire de proiecte şi proiectare, estimare a costurilor, 71248000 Supraveghere a proiectului şi documentare
5. Lot
Lot: LOT-0000
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby, 45214100 Stavebné práce na stavbe budov materských škôl, 71242000 Príprava projektov a návrhov, odhad nákladov, 71248000 Dohľad nad projektom a dokumentáciou
Miesto plnenia
Poštová adresa: Miera iela 1
Mesto: Inčukalns
PSČ: LV-2141