See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: RC: groenonderhoud van gemeenschappelijke delen en groendaken alsook algemene tuinwerken in leegstaande woningen of kantoorgebouwen
Описание: (niet limitatief) Onderhoud beplanting, beplanting onkruidvrij maken, snoeien, winterklaar maken van plantvakken, gemeenschappelijke wandelpaden onkruidvrij houden, gazon maaien, hagen/struiken snoeien, aanvullen grondbedekker, bomen rooien (uitzonderlijk), onderhoud groendaken (onkruidvrij houden, herstelaanplanting) Prijzen excl btw maar incl. werkuren, verplaatsingskosten, gebruik machines, afvoeren van groenafval. LeefGoed is een sociale woonmaatschappij met een patrimonium van ongeveer 5000 woningen. Het patrimonium is verspreid over 11 gemeenten: Geel, Grobbendonk, Herselt, Herentals, Herenthout, Hulshout, Laakdal, Meerhout, Olen, Vorselaar en Westerlo. Deze gemeenten zijn verdeeld in 2 regio’s: - Regio Neteland: Grobbendonk, Herentals, Herenthout, Olen, Vorselaar - Regio Zuiderkempen: Geel, Herselt, Hulshout, Laakdal, Meerhout, Westerlo Woonmaatschappij LeefGoed wil een overeenkomst aangaan voor het groenonderhoud gemeenschappelijke delen, onderhoud groendaken en algemene tuinwerken. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Elk perceel kan 3 keer stilzwijgend verlengd worden. Elke inschrijver heeft de mogelijkheid om in te schrijven voor één of meer percelen of voor alle percelen. • Perceel 1 “het groenonderhoud van de gemeenschappelijke delen voor regio Zuiderkempen” • Perceel 2 “ het groenonderhoud van de gemeenschappelijke delen voor regio Neteland” • Perceel 3 “het onderhoud van de groendaken voor regio Zuiderkempen” • Perceel 4 “het onderhoud van de groendaken voor regio Neteland” • Perceel 5 “algemene tuinwerken voor de regio Zuiderkempen” • Perceel 6 “algemene tuinwerken voor de regio Neteland”
Вътрешен идентификатор: PPP203-862/6165/2025-862
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 77310000 Услуги по създаване и поддържане на зелени площи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Onderhoud gemeenschappelijk groen regio Neteland
Описание: Onderhoud gemeenschappelijk groen regio Neteland
Вътрешен идентификатор: 2025-862 1_1
Допълнителна класификация (cpv): 77300000 Услуги по озеленяване
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Onderhoud gemeenschappelijk groen regio Zuiderkempen
Описание: Onderhoud gemeenschappelijk groen regio Zuiderkempen
Вътрешен идентификатор: 2025-862 2_2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: onderhoud groendaken regio Neteland
Описание: onderhoud groendaken regio Neteland
Вътрешен идентификатор: 2025-862 3_3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: onderhoud groendaken regio Zuiderkempen
Описание: onderhoud groendaken regio Zuiderkempen
Вътрешен идентификатор: 2025-862_4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: algemene tuinwerken regio Zuiderkempen
Описание: algemene tuinwerken regio Zuiderkempen
Вътрешен идентификатор: 2025-862_5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: algemene tuinwerken regio Neteland
Описание: algemene tuinwerken regio Neteland
Вътрешен идентификатор: 2025-862_6
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PPP203-862/6165/2025-862
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 77310000 Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 2025-862 1_1
Supplerende klassifikation (cpv): 77300000 Tjenesteydelser inden for havebrug
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2025-862 2_2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 2025-862 3_3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 2025-862_4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 2025-862_5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: 2025-862_6
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PPP203-862/6165/2025-862
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-862 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2025-862 2_2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 2025-862 3_3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 2025-862_4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 2025-862_5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 2025-862_6
Internal identifier: PPP203-862/6165/2025-862
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2025-862 1_1
Additional classification (cpv): 77300000 Horticultural services
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2025-862 2_2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 2025-862 3_3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 2025-862_4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 2025-862_5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 2025-862_6
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP203-862/6165/2025-862
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2025-862 1_1
Clasificación adicional (cpv): 77300000 Servicios hortícolas
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2025-862 2_2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 2025-862 3_3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 2025-862_4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 2025-862_5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 2025-862_6
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 77310000 Haljasalade istutus- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 2025-862 1_1
Täiendav liigitus (cpv): 77300000 Aiandusteenused
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2025-862 2_2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 2025-862 3_3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 2025-862_4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 2025-862_5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 2025-862_6
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77310000 Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut
Sisäinen tunniste: 2025-862 1_1
Lisäluokitus (cpv): 77300000 Puutarhanhoitopalvelut
Sisäinen tunniste: 2025-862 2_2
Sisäinen tunniste: 2025-862 3_3
Sisäinen tunniste: 2025-862_4
Sisäinen tunniste: 2025-862_5
Sisäinen tunniste: 2025-862_6
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: PPP203-862/6165/2025-862
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 77310000 Réalisation et entretien d'espaces verts
Identifiant interne: 2025-862 1_1
Nomenclature complémentaire (cpv): 77300000 Services horticoles
Identifiant interne: 2025-862 2_2
Identifiant interne: 2025-862 3_3
Identifiant interne: 2025-862_4
Identifiant interne: 2025-862_5
Identifiant interne: 2025-862_6
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PPP203-862/6165/2025-862
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 2025-862 1_1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2025-862 2_2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 2025-862 3_3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 2025-862_4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 2025-862_5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 2025-862_6
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 77310000 Servizi di piantagione e manutenzione di zone verdi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 2025-862 1_1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 77300000 Servizi di orticoltura
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2025-862 2_2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 2025-862 3_3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 2025-862_4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 2025-862_5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 2025-862_6
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PPP203-862/6165/2025-862
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77310000 Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 2025-862 1_1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 77300000 Sodininkystės paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2025-862 2_2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 2025-862 3_3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 2025-862_4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 2025-862_5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 2025-862_6
Iekšējais identifikators: PPP203-862/6165/2025-862
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 2025-862 1_1
Papildu klasifikācija (cpv): 77300000 Dārzkopības pakalpojumi
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2025-862 2_2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 2025-862 3_3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 2025-862_4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 2025-862_5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 2025-862_6
Interne identificatiecode: PPP203-862/6165/2025-862
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-862 1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 77300000 Tuinbouwdiensten
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2025-862 2_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 2025-862 3_3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 2025-862_4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 2025-862_5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 2025-862_6
Wewnętrzny identyfikator: PPP203-862/6165/2025-862
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 2025-862 1_1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 77300000 Usługi ogrodnicze
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2025-862 2_2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 2025-862 3_3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 2025-862_4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 2025-862_5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 2025-862_6
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 77310000 Serviços de plantação e manutenção de áreas verdes
Classificação adicional (cpv): 77300000 Serviços relacionados com horticultura
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: PPP203-862/6165/2025-862
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77310000 Výsadba a údržba zelených plôch
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 2025-862 1_1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 77300000 Záhradnícke služby
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2025-862 2_2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 2025-862 3_3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 2025-862_4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 2025-862_5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 2025-862_6
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77310000 Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 2025-862 1_1
Dodatna klasifikacija (cpv): 77300000 Vrtnarske storitve
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2025-862 2_2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 2025-862 3_3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 2025-862_4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 2025-862_5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 2025-862_6
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PPP203-862/6165/2025-862
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 2025-862 1_1
Ytterligare klassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2025-862 2_2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 2025-862 3_3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 2025-862_4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 2025-862_5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 2025-862_6